Torrentid ja privaatne Interneti-juurdepääs (ülim juhend PIA kasutamiseks torrent-VPN-i või puhverserverina)

Kuidas kasutada privaatset Interneti-ühendust torrentide jaoks

Privaatne Interneti-juurdepääs on üks (kui mitte kõige populaarseim) VPN-teenus maailmas ja üks parimaid valikuid bittorrent-kasutajatele, kes soovivad oma allalaadimisi anonüümseks muuta.


PIA on üks taskukohasemaid, torrentsisõbralikumaid ja turvateadlikumaid VPN-e maailmas. Sellepärast nimetasime nad oma 2015. aasta kõige populaarsemaks VPN-iks ja miks nad olid ka meie kõige torrentsõbralikumate VPN-ide loendis maailmas (täiusliku hindega 10).

Mis kõige parem, privaatse Interneti-ühenduse tellimine sisaldab nii VPN-i kui ka logimata SOCKS-i puhverserveri teenust. Nad on vaid vähesed ettevõtted, mis hõlmavad mõlemat. Nagu näete, annab VPN-i ja / või puhverserveri kasutamise võimalus torrentside anonüümselt allalaadimisel palju paindlikkust.

See juhend näitab teile samm-sammult, kuidas peita oma torrenti IP-aadressi, krüpteerida oma torrentid ja varjata allalaadimisajalugu, kasutades privaatset Interneti-ühendust. Alustame…

Contents

Artikli jaotised (jäta vahele)

Siin on teemad, mida selles juhendis käsitleme. Kui soovite huvituda vaid paarist teemast ja teil pole vaja kogu seda asja lugeda, klõpsake järgmistel linkidel allolevatel linkidel.

Üldised sektsioonid:

 1. Sissejuhatus privaatsesse Internetti
 2. 2 anonüümsete torrentide meetodit (puhverserver vs VPN)
 3. Kuidas kasutada PIA-d VPN-na torrentside jaoks
 4. Kuidas saada oma PIA puhverserveri kasutajanimi / parool (puhverserveri seadistamiseks vajalik)

Puhverserveri seaded:

 • Visiem, kas noklusina, tacuuPIA aktiivsed seaded
 • PIA Vuze’i seaded
 • PIA põhjalikud sätted
 • QBittorrenti seaded PIA-le
 • Kuidas VPN + puhverserverit üheaegselt kasutada?

Privaatne Interneti-juurdepääs: kiirvaade / funktsioonid / hinnakujundus

Pilt

Funktsioonid:
Tegevusloge pole. Metaandmeid pole. Periood.
256-bitine AES-krüptimine (tööstusstandard)
Krüptimise tugevuse / algoritmi kontrollimine
Torrent sõbralik
SOCKS5 puhverserver kaasas (boonus!)
Sadama ekspedeerimine
NAT tulemüür
7-päevane 100% tagasimakse garantii
Lugege meie täielikku PIA ülevaadet

Hinnakujundus
6,96 dollarit kuus
Parim pakkumine: 3,33 dollarit kuus (1 aasta)

Hankige privaatne Interneti-juurdepääs »

Privaatne Interneti-juurdepääs on selle veebisaidi külastajate seas kõige populaarsem VPN-teenus. Peame nende hinna / turvalisuse / funktsioonide kombinatsiooni praktiliselt ületamatuks.

Kui inimesed otsivad oma esimest VPN-i, soovitan üldiselt kõigil kõigepealt proovida PIA-d (kuna see säästab teid võrreldes võistlusega $$) ja vajadusel uuendada hiljem.

Siin on põhjus, miks PIA on meie soovitatud VPN-ide loendit järjepidevalt ülaosas:

Logimispoliitika: PIA asub USA-s, kus puuduvad VPN-teenuste andmete säilitamise nõuded. PIA ei jälgi ega logi teie VPN-i tegevust, veebi ega allalaadimisajalugu.

Lisaks on nad üks väheseid VPN-e, mis ei pea metaandmeid / ühenduse logisid. See annab kasutajatele kõige suurema anonüümsuse (mida me armastame).

Torrent sõbralikkus: PIA on äärmiselt torrentsõbralik ega piira torrente konkreetsete serverite või asukohtadega. Tegelikult on neil uskumatult ainulaadne lahendus torrent-tegevuse ümbersuunamiseks torrent-sõbralikumatesse riikidesse.

Turve / tarkvara: PIA tarkvara on lihtne kasutada, see pakub 256-bitist krüptimist (sama tugev kui ülisalajane USA sõjaline side) ja annab kasutajatele kohandatud kontrolli krüptimise tüübi ja võtme tugevuse üle (kui soovite kiiremat kiirust / vähem krüptimist)

Kaks viisi PIA kasutamiseks torrentsides (puhverserver / VPN)

Iga privaatse Interneti-ühenduse tellimus sisaldab nii VPN-teenust kui ka anonüümset SOCKS-i puhverserveriteenust. See annab teile palju paindlikkust torrentite allalaadimiste anonüümseks muutmisel.

Mis kõige parem, kuna PIA võimaldab 5 samaaegset ühendust, saate mõlemat tõsist eelist kasutada korraga nii VPN + puhverserverit.

Üksikasjaliku analüüsi jaoks lugege meie juhendit VPN vs puhverserveri valimiseks torrentside jaoks.

Siin on aga kiire kokkuvõte…

Ainult puhverserveri kasutamine
Tavaliselt kiirem kui VPN-i kasutamine, kuid teie ainus krüptimisvõimalus on kasutada oma torrent-kliendi sisseehitatud krüptimist. See võib osutuda probleemiks, kui teie Interneti-teenuse pakkuja lükkab või blokeerib teie torrentid.

Puhverserveri korral erineb teie torrenti IP-aadress teie veebibrauseri IP-st (mis meile meeldib).

Kasutades ainult VPN-i
VPN annab teile eriti tugeva krüptimise (hoiab ära Interneti-pakkuja drosseldamise / jälgimise) ja annab teile rohkem serveri / riigi kohti. Allalaadimine võib olla aeglasem. Teie torrenti IP-aadress on sama kui teie brauseri IP-aadress.

VPN + puhverserveri kasutamine koos
Minu arvates on see mõlemast maailmast parim. Saate äärmiselt tugeva krüptimise, kahekordse anonüümsuse (teie IP-d muudetakse kaks korda) ja teie torrenti IP-aadress erineb endiselt teie veebibrauseri IP-st.

Optimaalsel juhul kasutaksite VPN-teenusena ühte ettevõtet ja oma anonüümsete SOCKS-i puhverserveri teenuse puhul teist ettevõtet, kuid valdav enamus kasutajaid kasutab PIA-d hea meelega mõlema jaoks (ja säästavad protsessis hunniku dollareid). Kui arvate, et võiksite vajada eraldi torrentide puhverserveri pakkujat, soovitame kasutada Torguardit või BTGuardit (ja kasutada VPN-na PIA-d).

PRivate INternet Access VPN kasutamine torrentide jaoks

See on lihtsaim variant, kuna te ei pea oma torrenti kliendi sees ühtegi seadet muutma (uTorrent, Vuze jne).

Vaja on ainult 6 toimingut:Visiem, kas noklusina, tacu

 1. Registreeruge privaatse Interneti-juurdepääsu jaoks
 2. Laadige alla PIA töölaua VPN-tarkvara (Windows / Mac on saadaval)
 3. Logige VPN-i sisse oma kasutajanime / parooliga (registreerumisel saadetakse teile e-kiri)
 4. Ühendage VPN-serveriga (soovitame Hollandit, Šveitsi, Kanadat)
 5. Luba PIA nupp Kill-Switch (valikuline, kuid soovitatav)
 6. Käivitage oma lemmik torrenti klient

Ongi! Teie torrentid on nüüd krüptitud ja teie tõeline IP-aadress peidetakse teie torrentide eakaaslaste eest.

Kuidas PIA-le registreeruda?

Privaatse Interneti-ühenduse jaoks registreerumine on kiire ja lihtne. Saate sõna otseses mõttes alla 5 minuti jooksul registreeruda, maksta, alla laadida ja ühenduse luua nende VPN-iga. Konto loomiseks on vaja väga vähe teavet.

Sa vajad:

 1. E-posti aadress (sisselogimisandmete saamiseks)
 2. Makseviis (krediitkaardid, Paypal ja anonüümsed Bitcoini maksed aktsepteeritakse)
 3. Krediitkaardiga makstes on vajalik ka teie arveldusinfo

PIA võimaldab teil isegi kasutada populaarsete jaemüüjate järelejäänud kinkekaarte, et maksta anonüümselt, kui bitcoin on natuke liiga segane. Ausalt peaks enamik kasutajaid valima paypal-maksete mugavuse.

Kui olete registreerunud ja maksnud, saadab PIA teile viivitamatult meilisõnumi koos teie sisselogimisandmete ja nende tarkvara allalaadimislingiga (seega kasutage kindlasti kehtivat e-posti aadressi).

Tarkvara turvaseaded

Meie soovitatud sätted näevad välja sellised (klõpsake selle menüü avamiseks tarkvara avamisel nuppu ‘täpsem’).

Privaatse Interneti-juurdepääsu täpsemad seaded

Täpsem sätete menüü

Märkus. Autologini / autonoomse ühenduse valikud on täielikult teie otsustada.

Seadistused:
Ühenduse tüüp – UDP (see peaks andma teile kõige kiiremad kiirused)
VPN-i tapmislüliti – See tapab teie Interneti-ühenduse, kui VPN ebaõnnestub (hoiab ära teie IP lekkimise)
DNS lekkekaitse – Muudab ainult teie arvuti kasutajad PIA DNS-serverid (peida veebiajalugu Interneti-teenuse pakkuja eest)
IPv6 lekkekaitse – Valikuline, kuid hoiab ära IP-lekked uue IPv6-protokolli kaudu

Kontrollige oma seadistusi ja vigade otsimist

Oluline on kontrollida oma torrenti IP-aadressi, et veenduda, kas kõik töötab ootuspäraselt. Kirjutasime täieliku juhendi teie torrenti IP-aadressi muutmise kontrollimiseks.

Kui kiirused on WAY oodatust aeglasemad (näiteks alla 500 kbps), peaksite oma torrenti kliendi ühendusseadete / suvandite menüüs lubama automaatse pordi kaardistamise. Otsige variant, mis ütleb ‘uPnP’ või ‘NAT-PMP‘ja märkige ruut. See tagab, et teie torrentipaketid edastatakse teie ruuteri kaudu õigesti ega eksida / blokeeruda.

Selle leiate uTorrentist siit: Valikud > Eelistused > Ühendus

uTorrent automaatne pordi kaardistamine

uTorrent Porti kaardistamise sätted

See selleks, teie torrentid peaksid nüüd olema krüpteeritud ja anonüümsed. Privaatsuse suurendamiseks võite soovi korral lisada ka puhverserveri ühenduse (samal ajal VPN-iga) või kui eelistate, et teie torrenti IP-aadress erineks teie veebibrauseri IP-st.

Kuidas saada PIA puhverserveri kasutajanimi / parool (ÄRGE jätke vahele)

Igal PIA tellimisel on juurdepääs oma SOCKS5 mittelogeeruvale puhverserverile Hollandis. See on üsna kiire ja sobib suurepäraselt kasutamiseks koos oma lemmiktorni tarkvaraga.

Märkus. Ärge jätke seda esimest sammu vahele, st puhverserveri sisselogimis- / paroolikombinatsiooni genereerimiseks. See erineb teie VPN-i sisselogimisandmetest.

Olgu, lähme edasi ja genereerime puhverserveri jaoks kasutajanimi / parool

Kuidas saada puhverserveri sisselogimis- / paroolikombinatsiooni

Puhverserverile pääsemiseks oma kasutajanime / parooli genereerimiseks peate sisse logima oma konto paneelile nende veebisaidil.

Seejärel kerige alla, kuni näete seda jaotist:

Kuidas saada PIA puhverserveri parooli?

Looge kontopaneelil puhverserveri sisselogimine / parool

Seejärel klõpsake lihtsalt nuppu ‘Kasutajanimi ja parooli taastamine’. Jätke aken lahti, et saaksite oma kasutajanime / parooli hõlpsalt kopeerida / kleepida, kui me neid natuke kasutame.

PIA puhverserveri seadistamiseks vajalik teave

Nüüd, kui teil on oma kasutajanimi / parool (ülaltoodud juhistest), on vaja ainult veel mõned tükid teavet, mida peate kasutama PIA puhverserverit SOCKS5 mis tahes suurema torrenttarkvaraga. Saate seda isegi Fludiga kasutada (kui kasutate Androidi).

Kasutajanimi: (eelmisest sammust)
Parool: (eelmisest sammust)
Serveri hostinimi / aadress: proxy-nl.privateinternetaccess.com
Sadam: 1080

Mõned olulised märkused:
Kui kasutate ainult puhverserverit (ilma VPN-ita), võiksite lubada oma torrentkliendis krüptimise. See vähendab teie saadaolevate eakaaslaste arvu, kuid takistab ka seda, et teie Interneti-teenuse pakkuja ei lase oma torrente trügida ega vaadata, mida alla laadite.

Sisseehitatud torrenti krüptimise kasutamise kohta lisateabe saamiseks lugege meie torrentide krüptimisjuhendit.

Järgmistes jaotistes näitame teile, kuidas neid puhverserveri sätteid oma lemmik torrentitarkvarasse installida. Igal torrentikliendil on oma sektsioon (tavaliselt sorteeritud populaarsuse järjekorras).

uTorrenti seaded (PIA puhverserver)

UTorrentis puhverserveri seadetele juurdepääsemiseks minge aadressile:
Valikud > Eelistused > Ühendus (vasakul olevad vahekaardid)

Sisestage allpool olev teave vastavatele väljadele, nagu näidatud:

Tüüp: Sokid5
Puhverserver: proxy-nl.privateinternetaccess.com
Sadam: 1080
Kasutajanimi: eelmises etapis loodud kasutajanimi
Parool: eelmises etapis loodud parool

ja kontrollige kindlasti kõiki 6 rohelise punktiga märgistatud lahtrit, et vältida identifitseerimisteabe lekkimist utorrenti kaudu.

uTorrent puhverserveri seaded privaatse Interneti-ühenduse jaoks

u PIA puhverserveri seaded

Järgmisena on teil võimalus krüptimist lisada. Kui te ei kasuta VPN-i, aitab see samm vältida ISP-ga seiskamist / jälgimist, kuid võib teie saadaolevate eakaaslaste arvu vähendada. Täpsema teabe saamiseks lugege meie torrenti krüptimisjuhendit.

uTorrent krüptimisseaded

Minema Menüü > Valikud > Eelistused > BitTorrent, ja muutke seaded järgmisteks:

uTorrent sunnitud krüptimine (PIA puhverserver)

Režiim ‘Sunnitud krüptimine’ (aitab vältida drosseldamist)

uTorrenti sisseehitatud krüptimine on parem kui miski ei aita, kui teie Interneti-teenuse pakkuja torrentide allalaadimist aeglustab / aeglustab. Meie torrentide krüptimisjuhendis on täielik selgitus, kuidas teie torrente tõhusalt krüptida.

Vuze puhverserveri seaded (Interneti-privaatse juurdepääsu jaoks)

Vuze puhverserveri seadetele juurdepääsemiseks minge aadressile…
Menüü > Tööriistad > Valikud > Ühendus (vasakul vahekaart) > Puhverserver
Märkus. Puhverserveri sätete muutmiseks peate olema edasijõudnute režiimis. Minge valikute juurde > Kasutaja režiim vahetamiseks

Kasutage allpool loetletud sätteid koos juba loodud puhverserveri kasutajanimi / parooliga nii, et teie seaded vastavad allolevale pildile. Märkige kindlasti kõik samad ruudud.

Seadistused:
Host: proxy-nl.privateinternetaccess.com
Sadam: 1080
Kasutajanimi: (sinu kasutajanimi)
Parool: (teie parool)
Sokkide versioon: V5

Kui sisestate oma kasutajanime / parooli vastavale väljale, peaksid teie seaded välja nägema täpselt sellised. Seejärel klõpsake nuppu ‘TEST SOCKS’, et kinnitada, kas teie seadistus töötab.

Vuze puhverserveri seaded privaatse Interneti-ühenduse jaoks

Vuze puhverserveri seaded privaatse Interneti-juurdepääsu jaoks

Vuze krüptimisseaded

Kui kasutate ainult puhverserverit, mitte VPN-i, on soovitatav kasutada Vuze’i protokolli krüptimist, et ISP ei saaks oma torrenti alla laadida ega lugeda. Torrenti krüptimise ja selle eeliste täieliku selgituse saamiseks lugege meie Torrenti krüptimisjuhendit.

Krüptimisseadetele juurdepääsu saamiseks Vuze’is minge aadressile Menüü > Tööriistad > Valikud > Ühendus > Transpordi krüptimine

Sunnitud krüptimisel (st ebaturvalisi ühendusi ei lubata) muutke seaded vastavaks allpool toodud sätetele ja tühjendage kõik ruudud:

Vuze krüptimine

Vuze ‘sunnitud’ krüptimisseaded

seotud artiklid

Siin on veel mõned juhendid, mis on teie jaoks erakordselt abivalmid, kui Vuze on teie valitud torrentklient:

 • Kuidas kontrollida oma torrenti IP-d – Selle juhendi abil saate kontrollida, kas puhverserveri sätted peidavad teie IP-d ootuspäraselt
 • Kuidas Vuze’i kasutada anonüümselt – Puhverserveri + VPN-i häälestamise juhised.

Puhverserveri sätted

PIA puhverserveri kasutamiseks koos Deluge’iga minge kõigepealt saidile Redigeeri > Eelistused > Puhverserver (vasakul asuvatest kategooriatest)

Deluge nõuab puhverserveri sätete käsitsi konfigureerimist iga teenuse jaoks eraldi. Me kasutame kõigi jaoks täpselt samu puhverserveri sätteid, kuid peate need sisestama ükshaaval.

4 teenust on järgmised: Peers, Web Seed, Trackers, DHT.

Siin on järgmised seaded, mille soovite sisestada iga:

 • Tüüp: Sokid V5 W / Auth
 • Kasutajanimi: Sinu kasutajanimi
 • Parool: Teie parool
 • Host: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Sadam: 1080

kui olete valmis, peaks see välja nägema selline:

Pilt

Dünaamilised krüptimisseaded

Kui te ei kasuta VPN-i, võiksite kasutada Delugi sisseehitatud krüptimist (lugege meie täielikku krüptimisjuhendit)

Krüptimisseadetele juurdepääsemiseks avage Võrgustik (kategooria) Eelistused (menüü)

Muutke seadeid, et need vastaksid (lubavad ainult täielikult krüptitud ülekandeid)

 • Sissetulev: Sunnitud
 • Väljaminev: Sunnitud
 • Krüptimistase: Terve voog
 • Krüpti kogu voog: Kontrollitud

Suured krüptimisseaded

Täieliku voo krüptimine

Muud kasulikud juhendid

Tutvuge kindlasti ka meie teiste juhenditega, et saada Delugist maksimumi. Kindlasti soovite kontrollida oma torrenti IP-aadressi, et kontrollida, kas puhverserveri seadistus töötab.

 • Kuidas kontrollida Deluge’i IP-aadressi – Veenduge, et puhverserveri seadistus töötab ootuspäraselt, et teie IP-aadress peita
 • Põhjalik anonüümsusjuhend – Kuidas kasutada Deluge’i puhverserveri ja / või VPN-iga optimaalse privaatsuse tagamiseks?

QBittorrenti puhverserveri seaded (privaatse Interneti-juurdepääsu jaoks)

PIA puhverserveri teenuse kasutamiseks koos QBittorrentiga sobitage järgmised sätted QBittorrenti suvandite menüü väljadega, nagu allpool näidatud. Puhverserveri seadetele juurdepääsemiseks minge aadressile Tööriistad > Valikud > Ühendus

Seadistused

 • Tüüp: Sokid5
 • Host: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Sadam: 1080
 • Kasutajanimi: loodud PIA konto juhtpaneelis eelmises etapis
 • Parool: loodud konto juhtpaneelil

Pilt

QBittorrenti valikuline krüptimine

Kui te EI kasuta VPN + puhverserverit, on soovitatav kasutada QBittorrenti sisseehitatud krüptimist, kui teie kiirus on arvatust aeglasem. Selle põhjuseks on asjaolu, et aeglane kiirus on sageli teie Interneti-teenuse pakkuja tavaliste bittorrent-portide blokeerimise või aeglustamise tagajärg.

Meie torrentide krüptimisjuhendist leiate täielikku teavet selle kohta, kuidas / millal / miks oma torrente krüptida. Või lihtsalt sobitage oma QBittorrenti seaded allpool olevatega:

All Tööriistad > Valikud > Bittorrent
Muutke rippmenüü “Krüptimisrežiim” väärtuseks “Nõua krüptimist”

QBittorrenti krüptimisseaded

Kuidas lubada krüptimist QBittorrentis

Muud kasulikud juhendid

Teil on vaja kontrollida oma IP-aadressi, et veenduda, kas puhverserveri seadistused töötavad õigesti (ega lekita teie tõelist IP-aadressi. Samuti on meil täielik juhend anonüümsuse tuvastamiseks).

 • Kuidas kontrollida oma torrenti IP-aadressi
 • Kuidas kasutada Deluge anonüümselt – Suurendatud VPN / puhverserveri / krüptimisseaded.

Kuidas kasutada PIA VPN-i? & Puhverserver koos

Privaatsõnumite tellijad saavad torrentite anonüümseks allalaadimiseks kasutada korraga privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN-i ja puhverserverit. See võib olla paljude kasutajate jaoks parim valik ja sellel on mitmeid eeliseid:

 • Teie torrentid krüptitakse eriti tugeva 256-bitise krüptimisega
 • Teie torrenti IP-aadress erineb teie veebibrauseri IP-aadressist
 • Nii teie brauseri kui ka torrenti IP erinevad teie tegelikust IP-aadressist (mis jääb varjatuks)
 • VPN + puhverserveri koos kasutamine võib olla kiirem kui ainult VPN-is (anekdootlikud tõendid)
 • SOCKSi puhverserver võib IP-lekkeid paremini ära hoida kui ainult VPN-i tapmislüliti

Kuidas seda üles seada

Samm 1 – Järgige selles artiklis PIA puhverserveri seadistamise juhendit, et installida oma puhverserveri tarkvaras õiged puhverserveri sätted.
2. samm – Üks puhverserveri sätted on konfigureeritud ja testitud, VPN-i jaoks pole vaja erisätteid

Kuidas kasutada PIA VPN-i / puhverserverit koos

Siin on ainult üks oluline reegel:
Enne torrent-kliendi avamist veenduge, et olete VPN-serveriga ühenduse loonud!

Kui avate kõigepealt torrenti tarkvara, võib see VPN-iga ühenduse loomisel põhjustada puhverserveri tõrke, kui teie IP-aadress vahetub. See põhjustab sageli puhverserveri ühenduse katkemise ja blokeerimise teid lühikeseks ajaks tulevastest ühendustest.

Kui teete seda ekslikult, sulgege lihtsalt oma torrenti tarkvara, oodake mõni minut, looge uuesti VPN-i ühendus ja avage siis oma torrent-tarkvara nagu tavaliselt.

Muud kasulikud juhendid / artiklid

Täname, et lugesite meie juhendit PIA kasutamise kohta torrentside jaoks. Loodame, et leidsite äärmiselt abivalmid (palun jagage seda näiteks sõbraga).

Siin on veel mõned kasulikud juhendid, mis aitavad teie torrentid võimalikult turvaliseks ja anonüümseks muuta.

Populaarsed juhendid

VPN-tapmislüliti (miks see on oluline turvaliste torrentide jaoks)
Kuidas kasutada uTorrenti anonüümselt
Kuidas Vuze’i kasutada anonüümselt
Kuidas QBittorrent anonüümselt kasutada
Kuidas & miks oma torrenti allalaadimisi krüpteerida

Muud artiklid ja ülevaated

Puhverserver vs VPN (torrentide kasutajatele)
SOKID vs HTTP puhverserverid (üks on palju parem)
Tasuta VPN-id ja miks need pole torrentide jaoks head
Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
PIA vs Torguard

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map