Ausalt öeldes, kui minu töölaua tagant tuli mõte VPN-i vajalikkusest Uus-Meremaal, olin pisut häbistatud. Lõppude lõpuks on see üks maailma riikidest, kus vabadust hinnatakse kõrgelt, Freedom House’i hinnangul tõstab see nende vabadusskaalal 98/100 tähelepanu.

Mõtted selle kohta, mis võib peituda pinna all, ajendasid siiski uurima ja kindlasti, kui ma kaevama hakkasin, tulid kapis luustikud. Noh, mõni neist ikkagi. Alates ebaseaduslikust valitsuse jälitustegevusest kuni USA luureagentuuridele intelli pakkumiseni on Uus-Meremaa varjatud tegevuste tugipunkt – omaenda elanike vastu.

Kuigi on tõsi, et sealset Internetti ei tsenseerita teada, häirib see siiski, et Interneti-jälgimise allikaid pole mitte ainult üks, vaid mitu. Veelgi hullem on asjaolu, et valitsus teeb samme, mis näitavad, et ta leiab, et need tegevused on vajalikud, ning legaliseerib need seetõttu.

Kas Uus-Meremaa elanikel on aeg otsida õiget VPN-teenust?

Contents

GCSB on toiminud väljaspool seadust

Uus-Meremaa sisejulgeoleku osaks on valitsuse kommunikatsiooniturbe büroo (GCSB). Ainuüksi see asjaolu muudab selle pisut süngeks ja tuletab meelde pilte Nõukogude NKVD-st või samalaadsetest tumedatest agentuuridest.

Kuid selle töö ulatus kõlab paberil piisavalt süütult ja see tähendab riigi riikliku julgeoleku kaitsmist teabe kogumise ja analüüsi abil. Kahjuks, nagu paljude luureagentuuride puhul, töötab GCSB ka väljaspool seadusi.

Näiteks oli teada, et ta uuris ebaseaduslikult Kim Dotcomit (Megauploadi asutaja), kes elab Uus-Meremaal. Veelgi hullem oli asjaolu, et selle juhtumi tõttu avastati, et GCSB ei saanud aru oma seadustest ja seetõttu jälgis ta ebaseaduslikult 88 inimest.

Seaduse järgi ei tohi GCSB Uus-Meremaa elanikke luurata. Kõigi nende küsimuste ühendamiseks pärast seda, kui GCSB väitis, et nad on Kimil jälitustegevuse lõpetanud, avastati hiljem, et nende seadmed töötavad edasi – neid juhib juhtumiga seotud USA Riiklik Julgeolekuagentuur (NSA)..

See stsenaarium tõstatab mõned probleemid. Esimene on see, et Uus-Meremaa valitsusasutus oli kas teadmatuses oma riigi seadustest või otsustas neid rikkuda. Teiseks näis, et riigi enda residendi kohta välisteabeagentuuridega teabe jagamisel on vähe segadust.

Uus-Meremaa saab elanikke seaduslikult luurata

Uus-Meremaa võib elanikke seaduslikult luurata

Ülalkirjeldatud võib võtta ainult järgmise segmendi aluseks, st 2013. aasta mais tegi valitsus muudatusi GCSB volitusi käsitlevates seadustes, võimaldades agentuuril koguda seaduslikult teavet kõigi Uus-Meremaa elanike kohta..

GCSB-l lubatakse ka kogu see teave või kogu teave teistele valitsusasutustele edastada, mis tähendab, et kogu valitsus võib igal ajal seaduslikult saada teavet, mida ta soovis. Hoolimata paljude fraktsioonide, sealhulgas NZ Law Society ja Inimõiguste Tribunali protestidest, võeti seadus lõpuks vastu, muutes Uus-Meremaa tegelikult potentsiaalseks politseiriigiks.

Hoolimata valitsuse kinnitustest, et elanike hulgimüüki ei teostata, vaidlustati see asjaolu Snowdeni paljastuste osana.

Väited lõunapoolse ristkaabli koputamise kohta

Kogu Internetis olev teave voolab läbi tohutute andmekaablite, mis suunatakse läbi erinevate punktide kogu maailmas. Uus-Meremaa peamine kontaktpunkt on Southern Cross Cable. Alates 2013. aastast on mitmesuguseid süüdistusi spiooniagentuuride tungimisest Lõuna Risti kaablisse.

New Zealand Herald teatas kunagi, et Southern Cross Cable on minevikus palunud NSA-l maksta neile Uus-Meremaa Interneti-tegevuse massilise jälgimise eest. 2014. aastal esitati väide, et kaablile tehti pealtkuulamispunkte. Uus-Meremaa valitsus on sellised sündmused eitanud.

VPN-id on Uus-Meremaal endiselt seaduslikud

Ehkki see võib tekitada õigustatud muret, on kogu maailmas vaid käputäis riike, kes on täielikult keelanud VPN-ide kasutamise. Need on tavaliselt riigid, kus kehtivad dramaatilisemad seadused, näiteks Iraak ja Põhja-Korea. Isegi Hiina ja Venemaa on kehtestanud ainult osalised keelud.

Õnneks uusmeremaalastele või riigi külastajatele on VPN-i kasutamine seal endiselt täiesti seaduslik. Pange siiski tähele, et kuigi teenus ise võib olla seaduslik, peab ka see, mida te sellega teete, olema seaduslik.

Näiteks kui teostate P2P-toiminguid ja laadite alla autoriõigustega kaitstud asju, siis tehniliselt olete selle eest ikkagi vastutav. See, mida VPN teeb, on nende tegevuste kaitse. Tuum on seetõttu kasutada VPN-i rangelt seaduslikuks tegevuseks või leida selline, mida Uus-Meremaa valitsus ei saa sundida kasutaja tegevuste logisid üle andma..

Mida me ootame Uus-Meremaa VPN-ist

1. Privaatsus ja anonüümsus

Mis ilmsemaid õuduslugusid, mida ma värskelt teie mõtetes jagasin, on minu jaoks ilmselt hea aeg öelda, et see on tõesti hea mõte keskenduda Uus-Meremaa kasutajate VPN-i privaatsuse ja anonüümsuse aspektidele. Kui nii valitsus kui ka erasektor järgivad kasutajaid, peab VPN olema võimeline tagama, et teie andmeid ja tegevusi saab hoida täpselt nii, nagu see peaks olema – privaatne.

Üks parimaid viise selle tagamiseks on hoida silma peal VPN-del, millel pole mitte ainult ranged logimiskeelud, vaid mis asuvad ka riikides, kus nende andmete säilitamise seadused on vaesemad. See välistab kindlasti viie ja neljateistkümne silmapiiril olevad riigid.

2. Kiirus ja stabiilsus

Keskmise püsiühendusega lairiba kiirusega 87,47 Mbps Uus-Meremaal ei tohiks VPN-idega suurt probleemi olla, kuna peaaegu kõik VPN-i tipptasemel teenusepakkujad peaksid saama seda etalonit hallata.

3. Turvalisus

VPN-ide turvasüsteem on Uus-Meremaal asuvate kasutajate jaoks sama nagu igal pool mujal. Ideaalne tasakaal on teada ainult teile kui kasutajale. Kas valite 256-bitise krüptimise madalama VPN-i kiiruse korral või kas soovite seda riba suurema kiiruse saavutamiseks alandada?

Siinkohal on küsimus – kas X VPN-i teenusepakkuja jätab teile valiku reguleeritavatest krüptimiskiirustest? Tõenäoliselt peate seda küsima, kas see on teie jaoks probleem.

4. Geograafilise asukoha määramine

Olles USA-st teisel pool maailma, ei pääse Uus-Meremaal asuvad kasutajad USA-ga piiratud Netflixi sisule. See on üks põhjusi, miks kasutajad kogu maailmas kasutavad VPN-e – geograafilise asukoha võltsimiseks.

5. P2P tugi

Uus-Meremaal pole see VPN-i kasutajatele tegelikult prioriteet, kuna P2P-d on siin suures osas ignoreeritud. Siiski on alati hea, kui eriti teadmine on see, et valitsus hakkab teatud asju, näiteks android-TV karbid, mahasuruma..

Vaadake VPN-e, näiteks TorGuard või NordVPN, mille P2P-liikluse juhised on teenusetingimustes selgelt kirjas.

Parimad Uus-Meremaa VPN-id

Nagu kõigi minu VPN-testide puhul, hindan ka enne nende kiiruse üle otsustamist alati enda oma. Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

Baaskiirus (VPN puudub) - Uus-Meremaa

(Vaadake täielikku baaskiiruse testi tulemust siin)

Pidage meeles, et kuna ma asun Malaisias, on minu ühendus Uus-Meremaaga isegi ilma aktiivse VPN-teenuseta pisut spottier kui minu tavaline ühenduse kiirus, mis võib ulatuda umbes 400 Mbps-ni. Minu eesmärk Aucklandil asuva kiiruse testiserveriga ühenduse loomine on seda näidata.

Nagu näete, võrgutab VPN-vaba ühendus kohaliku serveriga mulle korraliku kiirusega 126 Mbps. Ma kahtlustan, et nii madal kiirus on tingitud ka taristu marsruudist, mis on vajalik minu andmete põrkamiseks siit Aucklandi. Muidugi erinevad kiirused aeg-ajalt, nii et võta seda näputäis soola.

Märge

 1. Hind põhineb valuuta vahetuskursil 1 USD = 1,51 NZD.
 2. Näidatud hind põhineb 12 kuu tellimustel. Hinna saab odavamaks, kui tellite pikema perioodi.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (NZD)

6,02 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pole logisid
 • Tapa lüliti
 • Toetab 6 seadet

"NordVPN on kombinatsioon paljudest headest asjadest – stabiilne jõudlus, mõistlikud hinnad ja pelk kasutajasõbralikkus."

NordVPN võtab Uus-Meremaa parima VPN-i nimekirjas kindla esikoha mitmel põhjusel. Üks esimesi on see, et nad asuvad Panamas, mis on hea koht ka VPN-ide jaoks. Peale selle on NordVPN-l suurepärane maine ja ta on veel üks VPN-i pakkuja, kellel on paljudes riikides tohutu arv servereid.

Nende range logimata jätmise poliitika on kombineeritud 256-bitise sõjaväelise krüptimisega ja suurte hindadega plaanis pakkuda peaaegu kõigile tehingut, millele on raske vastu seista.

Kiiruskatse NordVPN - Uus-Meremaa

Uus-Meremaa kiiruskatse NordVPN – Aucklandi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

46Mbps allavoolu kiirusega näitas NordVPN selles katsevoorus oma Uus-Meremaa serveris väga stabiilset jõudlust. Mis muudab nad veelgi atraktiivsemaks põhjalikuks, on see, et nad mitte ainult lubada P2P-liiklust, kuid neil on spetsiaalselt P2P-liikluse jaoks optimeeritud serverid!

Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta, et saada teada, miks see on Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (NZD)

12.55 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Privaatsuse kaitse avamerel
 • Täielik 256-bitine krüptimine
 • 148 VPN-i asukohta

"ExpressVPN valmistab meile harva pettumust ja nende esinemine NZ kiiruskatsetel toetab kindlasti meie usku neisse!"

Üks parimatest VPN-teenustest, mida ma kunagi testinud olen, on ExpressVPN seni olnud minu parim valik, olenemata sellest, millises riigis ma seda hindan. Sellel on tohutult lai valik serveri asukohti ja palju servereid. Veelgi parem, see asub Briti Neitsisaartel, mis on andmete säilitamise seaduste osas nõrk.

Olen seda teenust igakülgselt testinud ja pole kõhklemata soovitanud neid uus-meremaalaste parimaks VPN-teenuse pakkujaks. ExpressVPN on stabiilne ja võimaldab juurdepääsu ka paljudele seadmetele.

ExpressVPN kiiruskatse - Uus-Meremaa

ExpressVPN kiirustest Uus-Meremaal – Aucklandi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ideena, kui hea see saab, võrdlesin vaikeliinikiirust ilma VPN-iga ExpressVPN-iga kaetud testiga samasse kohta. Kui ExpressVPN oli sisse lülitatud ja Uus-Meremaal serveriga ühendatud, õnnestus mul näidata tugevat 76Mbps allavoolu kiirust.

Lugege meie täielikku arvustust ExpressVPN-is, et näha, miks see on üks meie parimatest valikutest!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (NZD)

3,00 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Multi-Hop ühendus
 • Toetab paljusid platvorme
 • Pole logisid

"Korrustevaba ja järjepideva jõudlusega Surfshark teeb oma nime tugeva eelseisva kandidaadina."

Surfshark on Uus-Meremaalastele suurepärane valik paaril põhjusel. Erinevalt paljudest VPN-i teenusepakkujatest paneb see Australasia piirkonna serveritele võrdset rõhku, mitte ainult USA-ELi fookusele. See tähendab, et teil on rohkem koduriigile lähemal asuvaid servereid, mida oodata.

Kuna see on uus, on ka lootust, et ta ei riiva oma teenust soovimatute lisafunktsioonide pakkumisega. See teeb selle keskendumiseks väga heale järjepidevusele ja turvalisusele rajatud põhiteenuse pakkumisele, ümardades selle üldise jõudluse hästi.

Hinnapunktiks, kuhu Surfshark tuleb, teeb see hõlpsalt Uus-Meremaa kolme parima hulgas. Kvaliteetsete hindade ja suurepärase jõudluse osas pole tegelikult midagi palju vaielda. Natukesetes ridades tõusmiseks on kogu Surfsharki jaoks vaja pisut rohkem aega, et oma kasutajatega usaldus luua – siis näeme, kuhu see neid viib!

surfsharki kiiruskatse Uus-Meremaa

Uus-Meremaa Surfsharki kiirustest – Aucklandi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Surfshark, mis on Uus-Meremaa parimate kolme parima VPN-i hulgas, vastab kiirusnõuetele väga hästi. Parim asi selle VPN-teenuse puhul pole mitte eriti kiire kiirus, vaid head kiirused kõikjal – hoolimata sellest, millise serveri valite.

Võib-olla on ainus väike miinus see, et hoolimata P2P toetamisest nende serverites, ei tundu failide jagamise toimivus vaatamata heale üldkiirusele tegelikult nii palju kui võrdne.

Lisateavet selle tipptaseme kohta saate meie Surfsharki põhjalikust arvustusest!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (NZD)

7,53 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Loodud P2P jaoks
 • TorGuard varjatud puhverserver
 • Toetab 5 ühendust

"TorGuard on P2P-failide ühiskasutuse parimate VPN-ide jaoks uus-Meremaa P2P-kasutajatele lihtsalt kohustuslik.."

TorGuard’i paigutuse üks olulisemaid tegureid on see, et see on väga P2P-sõbralik VPN-teenuse pakkuja. Kasutaja poolel pole palju blingi, kuid see on jõudluses tähelepanuväärne.

TorGuardi ja paljude konkurentide vahel on üks oluline erinevus, kuna see võimaldab teil valida, millist krüptimistaset eelistate. See tähendab, et P2P-i kasutajate jaoks saate krüptimise sälgu keelata ja nautida kiiremaid kiirusekiirusi igal ajal!

Peale selle on TorGuardil palju muid lunastavaid omadusi, näiteks stabiilne kiirus, mitme platvormi võimalus ja võimalus VPN-i blokeerijatest mööda minna.

TorGuard VPN kiiruskatse - Uus-Meremaa

TorGuard Speed ​​Test Uus-Meremaa – uus Plymouthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

TorGuard, kes oli Uus-Meremaa parimate kolme parima VPN-i hulgas, vastas muidugi teatud kiirusnõuetele. See näitas minu testitulemuses selle kohta uut Plymouthil põhinevat VPN-serverit ja jällegi peaks Uus-Meremaa üldiselt saama selle kiiruse väheste probleemidega.

Ainus negatiivne külg on see, et noorematele kasutajatele, kes on harjunud moodsate rakendustega, peab TorGuard-liides välja nägema midagi minevikust.

Lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku analüüsi TorGuardi kohta!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Kiirus

Vaene

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (NZD)

5,28 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pakub andmete tihendamist
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"CyberGhost pakub turvalist ja privaatset teenust, kuid võib-olla pole see ExpressVPNi sarnastel alustel."

CyberGhosties on nendega rahul ja kindlasti on nad proovinud oma turunduses olla puhas ja optimistlikud. See on veel üks VPN-i tööstuses tuntumaid nimesid, kuid isiklikult tunnen, et need võivad olla natuke ületähtsustatud.

Spetsifikatsioonitarkvara tark CyberGhost räägib head juttu, kuid olles nendega läbi teinud testid, soovitan väikest näputäis soola. Pidage siiski meeles, et see on edetabel, seega on minu ootused üsna kõrged.

CyberGhost VPN kiirustest - Uus-Meremaa

CyberGhost Speed ​​Test Uus-Meremaa – Aucklandi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Uus-Meremaalased peavad arvestama, et suurem osa CyberGhost serveritest asub EL-i tsoonis, kuid õnneks on neid ka Australasia piirkonnas. Kahjuks on siin leviala pisut piiratud ja nende kiirus pole just kõige parem.

Siiski õnnestus meil saada väga kasutatav kiirus 20Mbps, mis on siiski piisav meediumide voogesitamiseks.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku arvustust saidi CyberGhost kohta!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (NZD)

9,79 / kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Sunnitud 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"Suurepärane paranoidi jaoks, kuid võib-olla pole Uus-Meremaal baseeruvate kasutajate hulgas esikohal. IPVanish on väga turustatud, kuid halvasti toetatud."

IPVanish on viimastel aegadel tugevalt kannatanud, kuna on sisse tunginud teatavatesse, ütleme, kahetsusväärsetesse juhtumitesse. Peale selle võtke teadmiseks, et nad on uue juhtimise all ja loodetavasti muutuvad sellised asjad lihtsalt mineviku kiiruspunnideks.

Kui need juhtumid kõrvale jätta, jäävad nad väljakul VPN-i hiiglaseks ja kiitlevad muljetavaldava kiirusega. Õnneks, kuna kui teil on kaebusi nende kiiruse kohta, ei saa te palju teha, kuna need sunnivad 256-bitist krüptimist kõigile eranditeta.

IPVanish VPN Speed ​​Test - Uus-Meremaa

IPVanish Speed ​​Test Uus-Meremaa – uus Plymouthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiiruse mõttes pole IPVanish tavaliselt kõige parem. Nende Uus-Meremaa serverite jõudlus tundus olevat aga suurepärane ja ma tõstsin siin välja muljetavaldava kiirusega kuni 63 Mbit / s. Ma ei usu, et see oli ühekordne sündmus, kuna mul õnnestus oma tulemusi mitme katsega korrata.

See sobib hästi Uus-Meremaalastele, kes loovad siinsete serveritega ühenduse, kuid isegi kui see ei õnnestu suurepäraselt, peaks lähedus sellistele kohtadele nagu Singapur ja Austraalia pakkuma kindlaid alternatiive.

Lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi põhjalikku ülevaadet!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (NZD)

5,11 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Lihtsalt kasutatavad rakendused
 • Piiramatu ribalaius
 • Toetab jagatud tunneldamist

"Tänu kindlale serverite võrgule on PureVPN kindlasti üks komplementaarse tööstuse juhte."

PureVPN-il on üle 2000 serveri, mis asuvad enam kui 140 riigis üle maailma, kindlasti olemas infrastruktuur, mis on vajalik, et näidata end tööstusharu juhina. See täiendab seda suurepäraste ettevõttes kasutatavate turvafunktsioonidega, et kaitsta oma kasutajaid sissetungimise või avastamise eest.

PureVPN kiiruskatse - Uus-Meremaa

PureVPN kiiruskatse Uus-Meremaal – Aucklandi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Nende proovimise üks suur eelis on see, et nad on praegu turul vähesed, kes võimaldavad juurdepääsu WireGuard-protokollile – järgmise põlvkonna protokollile, mis on OpenVPN-ist eeldatavalt kergeid aastaid ees. Selle ulatus on siiski pisut piiratud, esindatud on ainult umbes viies riigis.

Ühendamine Aucklandil asuva PureVPN-serveriga õnnestus mul saavutada enam kui 43 Mbit / s kiirus – suurepärased tulemused, võttes arvesse ühenduse madalat toorikiirust. Ma ütleksin, et neid arve on raske ületada ja neid saab näidata ainult ettevõte, millel on siin tõepoolest fookus.

8. KiireimVPN

https://fastestvpn.com

Kiireim VPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiestHinnatud 3 viiest

Hind (NZD)

1,25 / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Optimeeritud serverid P2P jaoks
 • Võimaldab serveril hüpata
 • Toetab 10 seadet

"Kiireim VPN pole kiireim, kuid kindlasti pakub see väärtuspakkumist, mida on raske vaidlustada."

Kiireim VPN ei ole kiireim, mida olen testinud, kuid see pole ka kõige aeglasem. See pakub piiratud arvu riikidele teie ühenduse väljajätmist paljude tipptasemel VPN-idega võrreldes, kuid madala hinnaga kuni 83 senti kuus on see varastamine. Neil on ka P2P-ga optimeeritud serverid, mis teeb neist hea ka selle jaoks.

Madalatel hindadel on üks tõsine puudus ja see on piiratud jõudlus geograafilise tõkestamise ületamisel. Lõpuks avastasime, et FastestVPN ei luba teil pääseda juurde Netflixi USA sisule ega Suurbritannia BBC iPlayerile – bummer!

Lisateabe saamiseks lugege meie kiireimat VPN-i arvustust!

Kas ma tõesti vajan VPN-i Uus-Meremaal?

See on praegu keeruline küsimus, millele vastata. Suur osa sellest, mis Uus-Meremaal on Interneti-vabaduse suhtes nii vaieldav olnud, on vaieldav. Olen siiski kindlalt veendunud kõnekäändus, et tulekahjuta pole suitsu.

Veelgi hullem kui teadmatus on rahulolu ja vähemalt on olnud mõned juhtumid, mis on äärmiselt kahtlased. Võtame näiteks Uus-Meremaa valitsuse, mis annab GCSB-le nii laialdased volitused.

Tehniliselt pole keskmisel Joe’il palju põhjust, miks ta soovib Uus-Meremaal VPN-teenust kasutada, kuid minu arvates on see mulle lihtsalt vale viis teada saada, et keegi võib lugeda kõike, mille ma välja saadan, teades iga nupu klõpsan internetti ja veel hullem. Miks kellelgi sellega kõik korras oleks, on minust väljaspool, isegi kui väidate, et pole mingit probleemi, kui pole midagi varjata.

Ehkki ma ei usu, et Uus-Meremaal on VPN-i jaoks hädavajalik, paneks see mind siiski paremaks tundma, kui kasutaksin seda seal viibimise ajal. Seetõttu soovitaksin teil seda kasutada ka siis, kui viibite seal!

Lühidalt öeldes on siin Uus-Meremaa 3 peamist VPN-i:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

HIND / MO

NordVPN

Hea küll

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

NZ 6,02 dollarit

Külasta VPN-i

ExpressVPN

Hea küll

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

NZ 12,55 dollarit

Külasta VPN-i

Surfshark

Hea küll

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

NZ 3,00 dollarit

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me