VyprVPN

VyprVPN

https://www.vyprvpn.com/

tl; dr

VyprVPN kuulub arendajatele Golden Frog, kes on tugevad privaatsuse pooldajad & tarbijate turvalisus. See VPN-teenus on turul olnud juba rohkem kui kaks aastakümmet ja see on selgelt tunnustatud kaubamärk. Selle tulemuslikkus tekitab siiski küsimusi selle kohta, kas ta on keskendunud vajalikule infrastruktuurile.

VyprVPN ülevaade: 6 plussi & 3 miinust VyprVPN-i kasutamisel

VyprVPN on turul olnud juba pikka aega. See kuulub Šveitsis asuvale arendajale nimega Golden Frog, mis näib olevat täielikult keskendunud privaatsusele & turvaturg – kaasatud VPN.

Siiani kõlab see kõik normaalselt. Kuldse konna taustal on siiski huvitav keerdkäik. Ilmselt said selle asutajad teada, et NSA teostas AT varjatud järelevalvet&T võrgud. Kui ta juhtis seda ametivõimude tähelepanu, eirati seda. Juhtum oli sellest hoolimata huvitav (loe lähemalt toa 641a kohta).

Seetõttu otsustasid Golden Frogi asutajad alustada missiooni, mis aitaks kaitsta Interneti kasutajaid. Ettevõte asutati Šveitsis 1994. aastal ja on sellest ajast alates liikunud täie auruga edasi.

Praegu on VyprVPN üks peamisi rakendusi, mille on loonud ja hooldanud ettevõte Golden Frog ning mis on avalikult kättesaadav.

Märge

VyprVPN-l on kaks peamist varianti ja vaatleme lähemalt tarbijaversiooni (teine ​​on rohkem suunatud ärikasutajate poole).

6 asja, mis meile VyprVPNi kohta meeldivad

1. Tugev turvalisus & Privaatsus!

1.1 Kindel logimispoliitika

Logimata jätmise poliitika on võib-olla kõige olulisem dokument, mis VPN-teenuse pakkujal peaks olema. Põhimõtteliselt on see tagatis, mille VPN oma kasutajatele kasutaja andmete käsitsemise ja privaatsuse eest annab.

Erinevalt mõnest teenusepakkujast on VyprVPN-i sisselogimisreeglid oma veebisaidil selgelt kirjas mustvalgelt. See pole ka liiga pikk tehniline kirjeldus, kuid midagi sellist, mida igaüks ilmselt oskab lugeda ja mõista.

Selle põhiolem on; “Me ei logi teavet, mida saaks kasutada teie tuvastamiseks, ega säilita teavet, mis tuleneb teie ühendusest pärast väljalogimist”.

1.2 DNS puudub & WebRTC lekked

DNS-i lekke test on väga lihtne ja siiski vajalik. Põhimõtteliselt on oluline vaid tagada, et teie tegelikku DNS-i ei kahjustataks. Sellise saidi külastamine nagu DNS Leak Test aitab teil seda teavet kiiresti ja tasuta kaitsta.

vyprvpn ühendatud Singapuri serveri kaudu

Singapuri VyprVPN-serveriga ühenduse loomine näitas DNS-i nullpunkti.

Samamoodi kinnitas ka meie WebRTC test, et VyprVPN on ohutu kasutada. Tavaliselt on WebRTC testides palju rohkem teavet, nii et jälgige lihtsalt oma päritoluriigi lipumärke ja veenduge, et need ei kuvataks kuskil loendis.

1.3 pakub tõhustatud kaitset

Sarnaselt paljude teiste heade VPN-idega on ka VyprVPN-l oma turvaline DNS-süsteem, mida ennustatavalt nimetatakse VyprDNS-iks. Selle töötas välja ja seadis üles maast üles kuldne konn. VyprDNS oli loodud nullteadmiste süsteemiks, mis tähendab, et see tagab teie privaatsuse.

vyprvpn-ühendus on turvatud

VyprDNS on privaatne turvaline DNS-süsteem VyprVPN kasutajatele.

Kasutatav DNS-süsteem aitab vältida ka tsensuuri, mida paljudes riikides rakendatakse ISP-tasemel. VyprDNS on privaatne ja pole avalikkusele avatud – seda saavad kasutada ainult VyprVPN kasutajad.

1.4 Omaette & Operatsiooniserverid

Üks asi, mis eristab VyprVPN-i teistest, on see, et see väidab:omada, kujundada ja hallata meie [sic] VPN-servereid”. See tähendab, et kuigi nad võivad rentida ruumi ja ribalaiust kogu maailma andmekeskustest, on nende VPN-süsteemi terviklikkus kõrge.

Ehkki see võib tunduda mõistliku sammuna, arvestades selles sektoris, kus nad asuvad, ei lähe kõik VPN-i pakkujad selle pikkusega. Tegelikult on teada, et mõned teevad enne seda koostööd kolmandate osapoolte teenusepakkujatega ja üritasid süüd muuta, kui turvalisus oli kuidagi ohtu seatud.

1.5 Kameeleoni omandiprotokoll

Pole palju VPN-teenuse pakkujaid, kes mõjuval põhjusel pakuvad välja oma turvalised protokollid. See on uskumatult keeruline ja ressursid, mida nad sellesse panema peaksid, on tohutud. See on palju aega ja raha, mitte ainult R-le&D aga isegi selle säilitamiseks.

vyprvpn kameeleoniprotokoll muudab vpn-ühenduse tundmatuks

See, mida VyprVPN nende Chameleoni protokolliga on teinud, on lihtsalt natuke keerutamist lisada. See tugineb baasina OpenVPN 256-bitisele krüptimisele, kuid segab paketid enne edastamist laiali, nii et VPN-i nuusutajatel oleks neid raskem ära tunda.

Kuldse konna sõnul muudab see kameeleoni palju paremaks kasutamiseks riikides, mis on teadaolevalt erakordselt VPN-ebasõbralikud, näiteks Hiinas, Venemaal või Iraanis..

1.6 Kaasas täiustatud tapmislüliti

Peaaegu ilma tõrgeteta sisaldavad VPN-id oma rakendustega tapmislülitit. Tapmislüliti on asi, mis võib blokeerida andmete sissetuleku või väljamineku teie seadmesse, kui VPN-tunnel on kuidagi maas, näiteks teenuse katkestuse või katkenud ühenduse korral.

Kui tapmislülitid on enamasti rakenduse ja süsteemi tasemel, siis VyprVPN on sammu edasi läinud ja hõlmas tapmist ka kohtvõrgu tasandil. See võimaldab tal blokeerida kõik, sealhulgas LAN-liikluse, kui VPN-ühendusega on probleeme.

1.7 Asub Šveitsis

VyprVPN on registreeritud Šveitsis, mis on selle kasutajatele suurepäraseks uudiseks kõikjal. Šveitsi valitsus on tuntud selle poolest, et tal on ühed parimad privaatsusseadused maailmas (mäletate seda suurepärast Šveitsi pangandussüsteemi?).

See tähendab, et VyprVPN ei saa mitte ainult teie privaatsust kaitsta, vaid ka Šveitsi seadused peavad seda paljudel juhtudel tegema! VPN-teenuse pakkuja jaoks pole magusamat keskkonda.

2. Tühjendab hästi teenuseid & Saidid!

2.1 Töötab Netflixi võtmepiirkondadega

Kuna ma olen massiivne Netflixi nõks (nii töö jaoks kui ka isiklikult), on VPN-i puhul minu jaoks üks olulisemaid asju – nende võime mööda minna Netflixi vastumeelsusest VPN-ide vastu. Nagu paljud teist võivad teada, avavad Netflix ja mõned muud voogesitusteenused sisu geograafilise asukoha põhjal.

See ei ole ette nähtud massiline petuskeem, vaid lihtsalt viis, kuidas litsentsimine töötab. Kahjuks nõuavad nad kõigilt sama palju (umbes). Selle jaoks on mul tunne, et peaksime saama võrdses koguses maiustusi, seetõttu keskendun Netflixi VPN-ile.

vyprvpn võimaldab teil netflixile juurde pääseda, olenemata piirkondadest

Hea uudis on see, et Netflix USA töötab koos VyprVPN-ga ja ma saaksin Netflixi USA sisu voogesitada. Sellega seoses on siiski mõned ettevaatusabinõud – seda käsitleme hiljem kiirust käsitlevas osas.

Kahjuks, kuigi Netflix USA-l on tonni sisu (rohkem kui mujal maailmas), pole sellel KÕIK Netflixi sisu. Näiteks tahtsin vaadata “Ronny Chieng – rahvusvaheline tudeng” ja see oli saadaval ainult Austraalias.

Ma ei saanud Netflixi abil Austraalia piirkonnast mööda, hoolimata sellest, milliseid VyprVPN-i servereid ma kasutasin. See oli masendav ja tüütu. Jällegi, olukord pole selline, mis tõenäoliselt uuesti kordub, kuna suurema osa ajast kulub Netflixi jaoks USA sisu.

Klienditeenindusega rääkides teatati mulle, et VyprVPN töötab praegu ainult piiratud arvu Netflixi piirkondadega, sealhulgas Kanada, Saksamaa, Suurbritannia ja USA-ga.

2.2 BBC iPlayer töötab ka koos VyprVPN-iga

Ehkki BBC-d pole väljaspool Ühendkuningriiki kohutavalt tuntud, on BBC saadaval tasuta voogesitusteenus. Selle jaoks peate siiski registreeruma (lihtsalt rikkuge Ühendkuningriigi aadressi) ja siis saate tasuta vaadata.

voogesitage BBC iPlayer tasuta koos VyprVPN-iga

IBBC voogesitus tasuta VyprVPN-iga.

Saate aru, et vajate VPN-i, millel on tegelikult Ühendkuningriigis server või see ei tööta. VyprVPN teeb seda tööd ja mul pole seni iPlayeriga probleeme olnud.

3. Rakendust VyprVPN on lihtne kasutada!

Windowsi rakendust VyprVPN on väga lihtne installida ja imelihtne kasutada. See töötab täpselt nagu iga teine ​​Windowsi rakendus ja töötab sujuvalt keskkonnas.

3.1 Sujuv disain

Käivitamise korral kuvatakse rakenduse põhiekraanil teie tegelik asukoht ja ka teie ühenduse olek teenusega. Seal on ka riba, mis näitab teile viimast asukohta, millega olete ühendatud. Kui käivitate selle esimest korda, asendatakse see nupuga „Kiireim server”.

vyprvpn Windowsi rakendus on suurepärane

Windowsi rakenduse VyprVPN erinevad ekraanid.

Rakendus on ühe ekraaniga, mis tähendab, et näete ainult seda pisikest ekraaniruumi, mida see suurendamisel võtab. Vahelehtedel või valikumenüüdel klõpsates liigutatakse teid sama rakenduse liidese abil piirkondadele.

3.2 Saadaval on mitme platvormi versioon

Iga VyprVPN-i tellimusega saate üheaegselt ühendada kuni viis seadet. Neil on ka mitmesuguseid võimalusi oma seadmete ühendamiseks, olenevalt sellest, mida kasutate. Tänapäeval töötab enamikul leibkondadel mitmesuguseid seadmeid.

Näiteks on olemas rakendused tavakasutatavatele Windowsi ja Linuxi seadmetele koos mobiiliplatvormidega nagu iOS ja Android. VyprVPN on saadaval ka Android-põhiste telerite ja mõne ruuteri jaoks.

Üks asi, mida tuleb märkida, on see, et VyprVPN ei näi omavat spetsiaalset tuge väga spetsialiseeritud rakendustele, näiteks Kodi ja Roku või isegi Firestick. See on midagi, mida võiksite teada saada, enne kui nendega registreerute.

4. Pakub igakülgset klienditugi!

Tänu neile pühendatud reaalajas tugimeeskonnale on VyprVPN klienditoega ühenduse võtmine lihtne. Saatsin neile päringu ja neile vastati peaaegu kohe (10 sekundi jooksul). Klienditoe osas on see tipptasemel.

vyprvpn klienditugi on lihtne ja kiire

VyprVPN klienditeenindus oli kiire & tõhus.

Leidsin, et nende väga viisakas klienditoe esindaja on ka tema käsitööoskustega kursis ja pakub vajadusel kasulikke linke. Ta suutis mind kiiresti suunata õiges suunas küsimustele, mis vajasid põhjalikumaid vastuseid.

See viib mind järgmise punkti juurde, milleks on nende teadmistebaas. VyprVPN-il on päris korralik abiteegi neile, kellele reaalabi ei meeldi. Siinsed artiklid on hästi kureeritud, ajakohased ja ulatuslikud.

5. Lubatud on piinamine!

P2P töötab koos VyprVPN-iga hästi, ehkki peate arvestama, et kiirusi piirab VPN-server üldiselt. Tavaliselt on see korras, kuid kui loete minu allpool kiiruse jaotist, saate aru, et selle pakkuja kiiruse puudumise tõttu võib piinamine olla üldine probleem.

P2P töötab koos VyprVPN-iga hästi

Vood olid aga järjekindlad ja käitusid normaalselt. Tegelikult jälgisin, et peaaegu kõigi torrentide jaoks valiti ühendused pigem kiiremini kui tavaliselt. Erinevalt mõnest pakkujast ei piira VyprVPN teid piinade tegemiseks konkreetsete serveritega.

6. 30-päevane raha tagasi garantii!

Mulle meeldivad teenused, mis pakuvad raha tagasi garantii. See näitab, et nad on oma teeninduses piisavalt kindlad, et ostjad jäävad isegi ajapikenduse korral. VyprVPN pakub kõigile kasutajatele 30-päevast raha tagasi garantii.

Uskuge mind, see on enam kui piisav veendumaks, et kasutatav teenus teile sobib – seni, kuni te seda aktiivselt kasutate. Kõigile, kes soovivad VPN-i, soovitan teil pärast ostmist see sisse lülitada, kuna see on kiireim viis, kuidas saate teada, kas see sobib teile.

Nii toimides saate seda täisajaga kogeda ja väikesed vead tulevad lõpuks ilmsiks varem kui hiljem. Seejärel saate otsustada, kas saate nende probleemidega toime tulla, selle asemel et kogu oma tellimuse pärast kannatada.

Mis meile VyprVPNi ei meeldi

1. Piiratud serverid, lai võrk

Võib-olla tänu oma serverite seadistamise standarditele on VyprVPN-i võrk tagasihoidlikum kui paljudel teistel tänapäevastel tipptasemel teenusepakkujatel. Ligikaudu 700 serveri juures jääb see kaugelt alla NordVPN-ist (5800+) või isegi algajast Surfsharkist (800+)..

See piiratud arv servereid peab teenindama ka suurt ala, kuna VyprVPN omab neid 66 riigis üle maailma. See ei tähenda isegi mitmete saitide loendamist Põhja-Ameerikas, kus ka serverid asuvad.

Üldiselt paneb see seadistus mind muretsema nende serverite võime pärast taluma suuri koormusi, mis võib mõjutada teenuse VyprVPN pakutavat kvaliteeti.

2. Keskpärased kiirused

Vaatamata oma parimatele pingutustele ja klienditeeninduse lahkele abile olin VyprVPN kiiruse üle üsna pettunud. See ei tähenda, et kiirused olid kohutavad, kuid võrreldes paljude tipptasemel teenustega, mida ma olen proovinud – see puudub.

vyprvpn baaskiirus ilma vpn-iga

Baaskiirus ilma VPN-iga.

Kõigi lähtepunktina käitan oma ISP-st 500Mbps liini, mille kaudu saan tavaliselt täiskiiruse.

VyprVPN kiiruskatse – USA

Ühendades USA-s asuva VyprVPN-serveriga, olin alguses pisut rahul, sest testitud kiirused olid kohutavad. Pärast serverite mitu korda muutmist õnnestus mul lõpuks välja lülitada kasutatav kiirus 37Mbps.

vyprvpn kiiruskatse USA vpn välja

VyprVPN kiiruskatse USA – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

vyprvpn kiiruskatse USA vpn sisse lülitatud

VyprVPN kiiruskatse USA – VPN sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

See on piisavalt kiire peaaegu kõige jaoks, isegi pisut tagasihoidliku allalaadimise korral, kui teil on natuke lisaaega. Kahjuks pole see normaalne ja korraliku kiiruse saamiseks peate tegema serverite vahetamise tööd.

VyprVPN kiiruskatse – Euroopa (Saksamaa server)

Eurotsooni kiiruskatse jaoks valisin Saksamaa, kuna see on lähemal minu füüsilisele asukohale ja sellel on hea infrastruktuur.

vyprvpn kiiruskatse euroopa vpn välja lülitatud

VyprVPN kiiruskatse Euroopas – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

vyprvpn kiiruskatse euroopa vpn sisse

VyprVPN kiiruskatse Euroopas – VPN sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Siinsed kiirused olid palju paremad, hoolimata ühenduse kummaliselt suurenenud latentsusest. Siiski ei põhjustanud VyprVPN suurt osa sellest üldkulust.

VyprVPN kiiruskatse – Aasia (Singapuri server)

Minu füüsiline asukoht on Malaisia, kuid tavaliselt ma siin ei testi, kuna ilmselt ei kasuta siinsed VPN-i pakkujad mingil põhjusel suurepäraseid servereid. Aasia piirkonna kiiruse testimiseks on minu käitus Singapuris asuv VPN-server, millel on tavaliselt suurepärane kiirus.

vyprvpn kiiruskatse asia vpn välja

VyprVPN kiiruskatse Aasia – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

vyprvpn kiiruskatse asia vpn sisse

VyprVPN kiiruskatse Aasia – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Seekord olin üsna üllatunud, kui nägin VyperVPN-i kellaaega ainult 50-paaritu Mbps. Isegi aktiivse VPN-i korral jälgin Singapuris asuva serveri puhul kiirust tavaliselt üle 100Mbps. Klienditugi käskis mul põhimõtteliselt modemi taaskäivitada ja kasutada IKEv2, mis ei lahendanud tegelikult põhiküsimust – miks see siin nii halvasti (suhteliselt) toimis?

VyprVPN kiiruskatse – Lähis-Ida (Saudi Araabia server)

Kuna Aafrikas pole ühtegi serverit, otsustasin testida VyprVPN-i piirkonnas Lähis-Ida serveriga Saudia Araabias.

vyprvpn kiiruskatse Lähis-Idas vpn välja

VyprVPN kiiruskatse Lähis-Idas – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

vyprvpn kiiruskatse Lähis-Idas vpn sisse

VyprVPN kiiruskatse Lähis-Idas – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Kiirused olid jällegi kasutatavad, kuid mitte suurepärased, kuigi mind üllatasid näidatud head pingimäärad.

VyprVPN kiiruskatse – Austraalia

vyprvpn kiiruskatse Austraalia vpn välja

VyprVPN kiiruskatse Austraalias – VPN välja lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

vyprvpn kiiruskatse Austraalia vpn sisse

VyprVPN kiiruskatse Austraalias – VPN on sisse lülitatud
(Vaata täielikku tulemust)

Sarnaselt Singapuriga näitasid Austraalia põhised VyprVPN-i serverid taas seda nõrka jõudlust, mida olen täheldanud nii paljudest kohtadest.

Kiiruskatse järeldus – pole vinge

Selle ees seisva kiiruskatsete komplekti (ja mõne muu) kombineerimise ja vestlustega klienditoega on minu ainus võimalik järeldus, et kiiruse tarkuses pole VyprVPN lihtsalt nii tore.

Nii kaua turul olnud teenusepakkuja jaoks on see pisut üllatav. Võin järeldada ainult kaks võimalust: esimene on see, et nende VPN on praeguse ülemaailmse pandeemia tõttu koormatud. Teine on see, et nad pole ajaga sammu pidanud ja vajadusel oma servereid uuendanud.

Kokkuvõttes kurb etendus pikaajalise tipptaseme mainega teenusepakkujalt.

3. Aeglane ühenduse aeg

Kuigi ma polnud VyprVPN kiirustega rahul, pole see täpselt sama. Kui olete rakenduses, võtab mõne serveriga ühenduse loomine natuke aega. Ma ei ütle, et minut pikk, vaid lihtsalt piisavalt pikk, et tüütu olla.

Ajasin selle ühendamise mõne serveriga ja selle keskmine väärtus oli umbes 3–5 sekundit. Ehkki see võib tunduda lühike aeg, uskuge mind, kui ühendust ootate, tundub see lihtsalt nii aeglane.

Alumine rida: maksan VyprVPN-i eest?

Alustades 2,50 dollarist kuus, kui registreerute kaheaastase plaani jaoks, pole VyprVPN kindlasti kõige kallim. Kahjuks ei muuda see ka neid kõige odavamaks. Kurb tõde on see, et nagu ka kõige muu VyprVPNi puhul, on see hinnakujundus lihtsalt keskpärane.

Ehkki on tõsi, et nende klienditeenindus on üsna muljetavaldav, tunnen tervikuna, et VpyrVPN on lihtsalt vaevalt vastuvõetav teenus. Võib-olla on nad varem näinud paremaid päevi, kuid täna on tunne, et nad lihtsalt rannavad mööda.

Uusi teenusepakkujaid on ilmunud ja mõned neist näitavad suurepäraseid tulemusi. Ehkki aja jooksul on veel näha, kas seda saab säilitada, on see siiski parem kui vaadata selle poole, mis näib olevat loobunud.

Kui mul oleks piiratud valikuvõimalusi – siis jah, tahaksin valida VyprVPN-i. Kuid nende hindadega saan täna paremini hakkama ja nii saab ka teie. Sellegipoolest on see endiselt muretu teenus, mis on usaldusväärne (ja on oma paljude aastate jooksul osutunud selliseks).

Vaadake meie parimate VPN-ide loendit, et uurida muid suurepäraseid alternatiive!

Põhijooned

  • ✓ Ei logita
  • ✓ VyprDNS
  • ✓ Kasutage kuni 5 seadet
  • ✓ Tugev privaatsus & Turvalisus
  • ✓ Omad serverid

Soovitatav

  • • Turvateadlik kasutaja
  • • lihtne & Võimas kasutajaliides
  • • Filmide voogesitus
  • • Kõrvale Geo-Block

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me