Contents

VPN Karşılaştırması: Hidemyass vs IPVanish

IPVanish ve HideMyAss VPN sektördeki en popüler VPN’lerden ikisi ve bunun iyi bir nedeni var. Neredeyse diğer tüm VPN sağlayıcılarından daha fazla sunucu konumu ve IP adresi sunarlar ve birinci sınıf güvenlik ve yazılımdan etkilenirler. IPVanish ile Hidemyass arasındaki mücadeleyi kimin kazandığını görün!

Hidemyass ve IPvanish: Hızlı VPN Karşılaştırması

Hidemyass vs IPVanish VPN Karşılaştırma

HideMyAss VPN

 • Merkezi İngiltere’de
 • 72 Ülkede 148 Sunucu
 • OpenVPN, PPTP ve L2TP Protokolleri
 • Mobil Uygulama Yok. Manuel VPN Bağlantısı kurabilir
 • 128 bit Blowfish Şifrelemesi (OpenVPN)
 • NAT Güvenlik Duvarı Yok
 • Kayıtlar Tutuldu. Muhtemelen 6 ay kadar.
 • Torrentler teknik olarak izin verildi, ancak kesinlikle önerilmez
 • 30 Günlük Geri Ödeme Politikası
 • $ 11.52 / ay (1 Ay Fiyat)
 • 6.55 $ / ay (12 Ay Fiyat)
 • HideMyAss VPN İncelememizi okuyun
 • Hidemyass’ı Şimdi Ziyaret Edin!

IPVanish VPN ve Hidemyass

IPvanish VPN

 • ABD merkezli
 • 48 Coutries’de 110+ Sunucu
 • OpenVPN, PPTP ve L2TP Protokolleri
 • Android ve iOS için Mobil Uygulama
 • 128 bit Blowfish Şifrelemesi (OpenVPN)
 • NAT Güvenlik Duvarı Ücretsiz!
 • Günlük Yok. dönem. Nisan 2014’ten bu yana yeni özellik
 • İzin Verilen torrentler
 • 7 Günlük Geri Ödeme Politikası
 • 10,00 $ / ay (1 Ay Fiyat)
 • 6,49 $ / ay (12 Ay Fiyat)
 • IPVanish İncelememizi okuyun
 • IPVanish’i Şimdi Ziyaret Edin!

Hidemyass vs IPVanish: Yazılım ve Özellikler

HideMyAss çok sayıda öne çıkan özelliğe sahiptir. Adlandırabileceğim diğer VPN’lerden daha fazla sunucu ve ülke konumu sunuyorlar, ancak en büyük satış noktaları olağanüstü VPN Yazılımı. Gerçek şu ki, başka hiçbir VPN sağlayıcısı HidemyAss ile aynı düzeyde kontrol, güvenlik ve özelleştirilmiş özellikler sunmaya bile yaklaşmıyor.

IPVanish Buna göre, kolay sunucu geçişi ve OpenVPN bağlantısı ile çok standart bir VPN istemcisi sunar. Mükemmel işlevseldir, ancak yazılımları HidemyAss ile eşleşemez. Kimse yapamaz ve etrafındaki VPN sağlayıcılarının çoğu artık yazılım cephesinde eşleşmeye çalışmıyor gibi görünüyor. Hadi daha yakından bakalım…

IPVanish VPN Yazılımı:

IPVanish, 58’den fazla ülkedeki tüm sunucularına kolay erişim sağlar. Mevcut ihtiyaçlarınız için tercih ettiğiniz VPN protokolünü de seçebilirsiniz.

Seçenekler şunları içerir: OpenVPN (TCP / UDP), PPTP ve L2TP

IPvanish’in yazılımı şehir, ülke veya ping zamanına göre sıralamanızı sağlayarak istediğiniz sunucuya hızlı bir şekilde bağlanmanızı sağlar.

Seçenekler menüsünde, oturum açma kimlik bilgilerinizi (kullanıcı adı / şifre) kaydedip kaydetmeyeceğinizi ve IPvanish’in pencereler başladığında başlatılmasını isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz..

Yazılım ayrıca IP bağlantınızı kontrol etmek için bir bağlantı içerir, böylece VPN bağlantınızın başarıyla kurulduğunu onaylayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, IPvanish bir fırfırlar yok, işlevsel VPN yazılımı.

Resim

HideMyAss VPN Yazılımı

Hidemyass’in VPN Yazılımı inanılmaz sayıda özelliğe sahiptir. En iyilerinin hepsini tek tek ele alacağız. Atların ağzından duymak istiyorsanız, Hidemyass’ın yazılımına genel bakış

# 1 Sunucu Seçimi

ipvanish vs hidemyass: sunucu haritası

Hidemyass Sunucu Seçimi (Harita Görünümü)

Hidemyass, ihtiyaçlarınıza en iyi VPN sunucusunu seçme süreci üzerinde tam kontrol sağlar. Ülkeye, şehre veya hıza göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca bir sunucudan liste veya harita görünümü (yukarıda görüldüğü gibi). Bir sunucu çalıştırmak için bir sunucu listesi bile seçebilirsiniz. hız testi tüm ölçütlerinizi karşılayan en hızlı sunucuyu seçebilirsiniz..

# 2 IP Yönetimi ve Sunucu Değiştirme

Hidemyass vs IPVanish: yazılım ip rastgele

IP Doğrulama ve Rasgeleleştirme Yeteneği. 3. taraf IP doğrulamasını da kullanabilir

Maksimum güvenlik isteyenler için, Hidemyass istediğiniz zaman sunucuları değiştirmenize izin verir. Hatta ayarlayabilirsiniz rasgele sunucu geçişi bu olacak IP Adresinizi her x dakikada bir değiştirin.

Ayrıca atanmış olan IP’nizi yazılım içinden de görebilirsiniz. Daha fazla zihin için whatsmyip ve iplookup.net gibi sitelerden 3. taraf doğrulaması bile ayarlayabilirsiniz..

Ayrıca, en son IP adresi geçmişinizi görüntüleyebilir ve size hangi IP’lerin atandığını görebilir veya IP günlüğünü tamamen kapatabilirsiniz.

# 3 HideMyAss Güvenli IP Bağlama

Resim

Hidemyass VPN’leri Güvenli IP Bağlama Teknolojisi o kadar güçlü ki, gerçekten kendi bölümünü hak ediyor (ve daha sonra güvenlik bölümünde de ele alacağız).

Temel olarak, güvenli IP bağlama özelliği, yalnızca Hidemyass tarafından oluşturulan VPN tünelini kullanmak için belirli programları veya uygulamaları bağlamanızı sağlar. VPN bağlantısı başarısız olursa, bilgisayarınız hala normal bağlantınız üzerinden internete bağlı olacaktır, ancak bunlar belirli programların internet erişimi olmayacak çünkü internete sadece HideMyAss üzerinden erişebiliyorlar.

Bu özellik, VPN bağlantısının kesilmesi durumunda gerçek IP’nizin gösterilmediğinden emin olmak istiyorsanız uTorrent veya Vuze gibi hassas yazılımlar için inanılmaz derecede yararlıdır..

Bir düğmeyi tıklayarak programları listeye kolayca ekleyebilir / listeden çıkarabilirsiniz.

# 4 HideMyAss Hız Kılavuzu ve Sunucu Yükü Dengeleme

IP adresinizin kaynaklanmasını istediğiniz coğrafi konumu seçtikten sonra (şehir, eyalet, ülke veya tüm kıta olabilir) Hidemyass en hızlı sunucuyu kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Kullanmak hız kılavuzu, bir sunucu çalıştırmak için bir sunucu listesi ekleyebilirsiniz. hız testi üzerinde. Bir seçim yapabilirsiniz ping testi, ekspres testi veya tam test. Tüm bu testler kendi gerçek VPN bağlantınızda test edilir, bu nedenle HMA sunucularında yapılan en hızlı testten çok daha doğru.

Tamamlandığında, listeyi kolayca sıralayabilir ve bağlanmak için en hızlı sunucuyu seçebilirsiniz..

Etkinleştirmeyi de seçebilirsiniz sunucu yük dengeleme Hidemyass şu anda bağlı olduğunuz yerde çok daha hızlı bir sunucu olduğunu fark ederse sizi uyarır ve daha hızlı sunucuya geçmek için size tek tıklamayla bir seçenek sunar.
&# 65279;Yazılım ve Özellikler Sonuç
Hem IPVanish hem de Hidemyass, temel işlevsellik söz konusu olduğunda işi halledecek, ancak tüm fırfırlar ve ekstra özelliklerle özellik dolu bir VPN yazılım paketi istiyorsanız, Hidemyass ile gitmelisiniz.
Kazanan: HideMyAss

Hidemyass vs IPVanish: Güvenlik ve Gizlilik

IPVanish yazılım cephesinde biraz dayak aldı, ama gerçekten güvenlik ve gizlilik özellikleri açısından telafi ediyor. İstatistiklere hızlı bir göz atalım.

IPVanish Güvenlik ve Gizlilik Özellikleri

 • Günlük Yok. dönem.
 • İzin Verilen torrentler
 • NAT Güvenlik Duvarı Ücretsiz
 • Bitcoin Kabul Edildi
 • IP-Bind Teknolojisi veya Kill-Switch yok
 • 256 Bit AES Şifrelemesi
HideMyAss Güvenlik ve Gizlilik Özellikleri

 • Bağlantı kayıtları 6 aya kadar saklanır
 • Cesaret kırıldı. DMCA Bildirimleri İletildi
 • Güvenlik Duvarı Yok
 • Bitcoin Kabul Edildi
 • Güvenli IP Bağlama Teknolojisi
 • 128 Bit Blowfish Şifrelemesi

Günlük Kaydı Politikası ve Gizlilik

VPN endüstrisi trendi daha az kütük tutmaya doğru kayıyor ve IPVanish dikkat çekti. Kullanım / etkinlik günlüklerini hiçbir zaman saklamadılar, ancak 2014’te bağlantı günlüklerini (zaman damgalı gelen / giden IP) de ortadan kaldırdılar. Şimdi IPVanish gerçekten bir Günlük Yok VPN Sağlayıcısı.

Hidemyass Öte yandan, bağlantı günlüklerini yok etmeden önce 6 ay boyunca korumak için biraz kötü şöhretli hale gelmiştir. Bunun nedeni büyük olasılıkla HMA’nın dayandığı Birleşik Krallık’taki artan veri saklama yasalarıdır.

Kenar: IPVanish

Torrentler ve P2P

IPvanish torrent dostu bir VPN’dir ve ağlarında torrent trafiğine izin verir. Bununla birlikte, torrent trafiğini Rusya, Hollanda ve Romanya gibi ülkelerdeki sunuculara kısıtlamanızı tercih ederler.

HideMyAss ağlarında torrent trafiği istemediklerini açıkça belirtti. Onlar için çok fazla baş ağrısını önler. Ayrıca DMCA bildirimlerini abonelerine iletmekle de tanınırlar. Çoğu VPN bunu yapmaz (ve Kayıt Olmayan VPN’ler isteseler bile yapamazlar).

Kenar: IPVanish (Torrentleri indirmek istiyorsanız, Hidemyass’ı seçmeyin)

Güvenlik Duvarı, Şifreleme Gücü ve IP Bağlama

Güvenlik duvarı: IPvanish ücretsiz NAT güvenlik duvarı sunar. Bu, bir bilgisayar korsanının (sahte) VPN IP adresinizle başlamamasını ve VPN tüneli üzerinden bilgisayarınıza ulaşmamasını sağlamak için tüm trafiği filtreleyen VPN’de yerleşik bir güvenlik duvarıdır. HMA bu özelliği sunmuyor.

Şifreleme Gücü: Ipvanish 256 bit AES şifreleme sunar, HMA 128 bit’e sahiptir. IPVanish’in şifreleme gücü iki katına çıkarken, her ikisi de dikkate alınır "kırılmaz" modern standartlara göre. 128 bit şifreleme hala kabul edilmektedir "askeri sınıf" şifreleme.

IPBind / öldür-Switch: IPVanish’in bu alandaki bir zayıf yönü, bir kill-switch veya IP bağlama teknolojisinin olmamasıdır. Hidemyass ise müthiş güvenli ip bağlama VPN başarısız olursa anında bağlantılarını kesecek şekilde belirli programların işlevini HMA’nın IP adresine kilitlemenizi sağlayan özellik.

İyi haber bir Kill-Switch / IP-bind gibi özgür yazılım ile çoğaltılabilir olduğunu VPNNetmon VPN sağlayıcılarınızın yazılımında yerleşik değilse. Makalemize bakın VPN Kill-Switch’ler daha fazla bilgi için!

Edge: IPvanish güvenlik turunu 2-1 kazandı.

Güvenlik Özeti
Her iki VPN hizmeti de bazı benzersiz gizlilik özellikleri sunar, ancak sonunda VPN hizmetlerine dahil olan ücretsiz güvenlik duvarları ve ABD merkezli bir şirketten aldığınız güven nedeniyle Özel İnternet Erişimi’ne hafif bir avantaj sağlıyoruz..
Kazanan: Heyelan tarafından IPVanish!

VPN satın al

IPVanish vs HideMyAss: Hız Testi

Hem IPvanish hem de HMA’nın gerçekten parladığı alanlardan biri hız. Dünyadaki en hızlı VPN sağlayıcılarından ikisi, özellikle IPVanish. Çoğu insan farkında değil, ama IPVanish’in Ana Şirketi (Highwinds Network Group) batı yarımküredeki en büyük fiber optik veri omurgalarından birine sahiptir. Ayrıca en hızlı CDN en (İçerik Dağıtım Ağı).

Sonuç olarak, sürpriz olmamalı IPVanish Son Derece Hızlı.

Hız Test Parametreleri:
Bu hız testleri bir kablo modem bağlantısı üzerinde 20Mbps alt kapak.

IPVanish Hız Test Sonuçları

IPVanish hız testi Florida ABD

IPVanish Hız Testi Miami, ABD

IPvanish Speedtest Türkiye

IPVanish Hız Testi Londra, İngiltere

IPVanish vs Hidemyass torrent yarış hızı

IPVanish p2p hız testi Hollanda

Eşek Hız Testi Sonuçlarını Gizle

HMA ve IPVanish hız testi chicago

HideMyAss Hız Testi Chicago, ABD

Hidemyass vs IPVANIA Speedtest Türkiye

HideMyAss Hız Testi Toronto, Kanada

hidemyass vs ipvanish hız testi nyc

HideMyAss Hız Testi NYC, ABD

Gördüğün gibi, IPVanish açık kazanan, neredeyse tüm standart sunuculardaki hız sınırımızı neredeyse maksimize ediyor ve hatta genellikle kalabalık Hollanda sunucusunda% 60’ın üzerinde.

Kazanan: IPVanish

Hide My Ass vs. IPVanish – Fiyat ve Değer

IPVanish ve HideMyAss’ın tüm VPN planları tüm özellikleri içerir. Fiyatlandırmadaki tek fark aboneliğin uzunluğudur. Çoğu VPN’de olduğu gibi, yıllık plan en iyi değerdir.

My Ass VPN Planlarını ve Fiyatlandırmasını Gizle

 • 72+ Ülkede Sunucular
 • Kayıtlar 6 aya kadar saklanır
 • İngiltere merkezli Corporation
 • Cesareti kırılmış torrentler
 • 30-gün para iade garantisi
 • $ 11.52 / ay (1 aylık abonelik)
 • 8,33 $ / ay (6 aylık abonelik)
 • 6,55 $ / ay (1 yıllık abonelik)
IPVanish Planları ve Fiyatlandırma

 • 47 Ülkede Sunucu
 • Günlük Yok. dönem.
 • ABD merkezli şirket
 • İzin Verilen torrentler
 • 7 Gün Para İade Garantisi
 • 10,00 $ / ay (1 aylık abonelik)
 • 8,99 $ / ay (3 aylık abonelik)
 • $ 6.49 / ay (1 yıllık abonelik)

Ödeme seçenekleri:
Hem IPVanish hem de HMA kapsamlı ödeme seçenekleri sunar. En popüler olanlar: Bitcoin, Paypal, Mastercard, Visa, Discover ve American Express.
Değeri:
Hidemyass Pro VPN ve IPVanish VPN’deki fiyatlandırma tüm abonelik uzunluklarında oldukça yakındır, ancak IPVanish 1 yıl ve 1 aylık planlar için biraz daha ucuzdur (en popüler seçenekler). Hidemyass’ın yazılımı o kadar etkileyici ki, maliyete değer olduğunu düşünüyoruz (torrentleri indirmek istemediğiniz sürece. IPVanish torrentler için çok daha iyi)

Kazanan: HideMyAss (harika yazılım, daha fazla sunucu ve ülke. IPVanish’i seçin sel için)

Proxy.sh vs Özel İnternet Erişimi: Kazanan Kim?

IPVanish ve Hidemyass gerçekten dünyadaki en etkileyici VPN hizmetlerinden ikisi. İşletmedeki diğer herkesten daha fazla sunucu ve ülke sunuyorlar ve en yüksek hızları ve müşteri desteğini (özellikle IPVanish) sunuyorlar. Gerçek şu ki, her VPN farklı bir ihtiyaç ve farklı bir kitleye hizmet ediyor, bu nedenle hangisini seçtiğiniz kullanım amacınıza bağlıdır.

Her birinin en iyi özelliklerine hızlı bir göz atalım:

HideMyAss En İyi Özellikler:

 • İnanılmaz Yazılım. Endüstrinin en iyisi!
 • Katı Hızlar
 • Secure-IP Bind Teknolojisi
 • 70’den Fazla Ülkede Sunucular
IPVanish En İyi Özellikler:

 • Çok hızlı! Devasa yüksek hızlı ağı kontrol ediyorlar
 • Günlük Yok = Daha Az Baş Ağrısı
 • İzin Verilen torrentler
 • ABD merkezli şirket
 • 40+ Ülkede Sunucular
Aşağıdaki durumlarda HideMyAss’ı seçmelisiniz:

 • En işlevsel / en iyi yazılımı istiyorsunuz
 • Çoğu ülkede sunuculara erişmeniz gerekiyor
 • Torrentleri çok sık indirmiyorsun
Aşağıdaki durumlarda IPVanish’i Seçmelisiniz:

 • Mümkün olan en yüksek hızlara ihtiyacınız var
 • Günlük tutmayan bir VPN istiyorsunuz
 • Torrentleri indiriyorsun
 • En düşük fiyatı istiyorsunuz
kazanan!

IPVanish vs Hidemyass vpn karşılaştırması

IPVanish karşılaştırmamızı kazandı!

Siteyi ziyaret et

İkinci

Hidemyass vs IPVanish VPN Karşılaştırma

HideMyAss sağlam bir 2. sıra tercihi

Siteyi ziyaret et

Neden IPvanish’i seçtik?
Bu VPN sağlayıcılarının her ikisi de alanın en iyileri arasındadır, ancak her birinin kendi avantajları vardır. Hidemyass’ın etkileyici VPN yazılımını seviyoruz, ancak sonunda IPvanish’in hız ve gizlilik özellikleri tarafından kazanıldık.

IPvanish, şimdiye kadar test ettiğimiz en hızlı VPN sağlayıcılarından biridir ve son zamanlarda bir kayıt tutmama politikası. Ayrıca HMA’dan daha torrent dostu bir VPN, bu da bize IPVanish’i son derece güvenle tavsiye etmek için ekstra bir itme sağladı. Kaydolmak için IPVanish.com adresine gidin.!

İlginizi çekebilir:

 • IPVanish İncelemesi
 • Kıçımı VPN İncelemesini Gizle
 • Hidemyass vs BTGuard
 • Özel İnternet Erişimi vs Proxy.sh
 • Bittorrent için günlüğe kaydedilmeyen VPN’ler
 • 3 Kolay Adımda Anonim Bittorrent
Ana Sayfa

VPN Yorumları
VPN Karşılaştırmaları

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me