IPVanish ve Özel İnternet Erişimi: VPN Karşılaştırması

IPVanish vs Özel İnternet Erişimi 2018

Özel İnternet Erişimi ve IPVanish tüketicilerin kullanabileceği en iyi VPN sağlayıcılarından ikisidir. Güvenlik, anonimlik, gizlilik, güvenilirlik ve hızda en üst sıradadırlar. Her ikisinin de merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir, yani verileriniz bir posta adresi olmayan çok karanlık bir VPN sağlayıcısının değil, saygın bir şirketin elindedir..


PIA anonimlik alanında bir öncüdür ve kuruluşundan bu yana hiçbir kayıt tutmamıştır ve IPVanish, 2014’ün başlarında en üst düzey Günlüğe kaydedilmeyen VPN sağlayıcılarının saflarına katılmıştır. görüşümüz) bir VPN sağlayıcısı seçerken, özellikle BitTorrent kullanıcıları için en önemli öncelik olmalıdır. Özel İnternet Erişimi ve IPVanish favorilerimizden ikisidir, bu yüzden ağırlıklar çarpıştığında kim kazanır? Okumaya devam etmek!

VPN Karşılaştırması: Özellikler ve Özellikler

Resim

Tam IPVanish İncelemesi

PIA ve IPVanish

Tam PIA İncelemesi

IPVanish

 • ABD merkezli.
 • 6 kıtada, 59+ ülkede sunucu
 • 14.000+ IP Adresi
 • OpenVPN, L2TP ve PPTP Protokolleri
 • Kendi profesyonel VPN yazılımına sahiptir
 • 256 bit Askeri Sınıf Şifreleme
 • Kayıt Yok (bağlantı veya kullanım kaydı yok)
 • 10,00 $ / ay (1 ay fiyat)
 • 6,49 $ / ay (12 ay fiyat)
 • 7 Gün Para İade Garantisi

Özel Teklif: Sınırlı bir süre için, 3 yıla kadar listelenen fiyattan% 20 daha fazla indirim kazanın! Bu ayda 5,25 ABD dolarının altında. (Özel teklifi almak için yukarıdaki bağlantıyı tıklayın ve indirim almak için özel bir teklif açılır penceresinin yaklaşık 30 saniye bekleyin)

Özel İnternet Erişimi

 • ABD merkezli.
 • 3 Kıtada Sunucu, 10 ülke
 • 1.000’den Fazla IP Adresi
 • OpenVPN, L2TP ve PPTP + Ücretsiz Proxy hizmeti
 • Kendi profesyonel VPN yazılımına sahiptir
 • 128-Bit ila 1024-Bit şifreleme (protokole bağlıdır)
 • Kayıt Yok (bağlantı veya kullanım kaydı yok)
 • 6,95 $ / ay (1 ay fiyat)
 • 3,33 $ / ay (12 ay fiyat)
 • Geri Ödeme Politikası Yok

Sadece 40 $ karşılığında 1 yıllık Özel İnternet Erişimi alın!

IPvanish vs Özel İnternet Erişimi yazılımı Karşılaştırma

Genel bakış:

IPVanish
IPVanish’in yazılımı çoğunlukla fırfırlar yerine işlev görür. Tier-1 VPN ağlarında üst düzey hızlarından ve Antarktika hariç her kıtadaki 59’dan fazla ülkedeki etkileyici sunucu listesinden gurur duyuyorlar. OpenVPN, L2TP ve PPTP bağlantısı, tek tıklamayla bağlantı ve sunucuları ülkeye veya ping süresine göre sıralayabilirsiniz, ancak başka bir şey elde edemezsiniz..

Özel İnternet Erişimi (PIA)
PIA biraz farklı bir yaklaşım gerektirir. Sunucu çeşitliliği ile rekabet etmeye çalışmak yerine, 10 ülkede (ABD, Hollanda ve İngiltere dahil olmak istediklerinizin çoğunda) sunucular sunarlar. PIA, neredeyse hiçbir VPN sağlayıcısının yazılımında bulunmayan inanılmaz işlevsel yazılım ve güvenlik özellikleri ile sunucu çeşitliliği eksikliğini telafi ediyor. Etkileyici özellikler listesi şunları içerir: DNS Sızıntı Koruması, VPN Kill Switch ve ayarlanabilir şifreleme gücü.
&# 65279; IPVanish VPN Yazılımı&# 65279;
IPVanish yeni 2.0 sürüm yazılımlarını daha öncekinden daha fazla özellik ile piyasaya sürdü. sunucu harita görünümü, ve otomatik IP döndürme. IPVanish’in tüm özelliklerine daha ayrıntılı bakalım.

IPVanish Yazılım Özellikleri

 • Otomatik girişi / Autoconnect
 • Sunucuyu otomatik bağla’yı seçin
 • Sunucuları ping zamanına, şehre veya ülkeye göre sıralayın
 • Harita görünümünden sunucu seçin
 • VPN bağlantısını doğrulamak için IP adresini kontrol edin
 • Görsel sistem tepsisi göstergesi (Bağlantı kesildiğinde kırmızı / Bağlandığında yeşil)
 • Ayarlanabilir zaman aralığı ile isteğe bağlı IP Rotasyonu
 • Manuel Bağlantı Noktası / Protokol Seçim Seçeneği (PPTP, L2TP, OpenVPN)
 • İstenilen kullanıma göre Akıllı Sunucu Seçimi: (Hız, Video Akışı, Oyun vb.)

Gelecekte görmek istediğimiz özellikler:

 • DNS Sızıntı Koruması
 • Bırakılan VPN bağlantısında VPN Kill Switch / Otomatik bağlantı kesme

IPVanish Yazılım Özellikleri Derinlemesine:

Otomatik girişi / Autoconnect
Kullanıcılara başlangıçta bağlanma veya manuel olarak bağlanma seçenekleri sunulur. Ayrıca, otomatik olarak bağlanmak istediğiniz sunucuyu ve oturum açma kimlik bilgilerinizi kaydedip kaydetmemeyi veya her seferinde yazmayı da seçebilirsiniz.

Sunucu Seçme / Değiştirme
Kullanıcılara, görsel sunucu seçimi için liste görünümünü (ülkeye, şehre veya ping saatine göre sıralanabilir) veya harita görünümünü kullanarak IPVanish’in 100’den fazla VPN sunucusundan seçim yapma seçeneği sunulur. IPVanish’in VPN yazılımının en yeni 2.0 sürümü artık bağlantıyı kesmeden anında IP anahtarlama OpenVPN kullanırken ve IP’ler kullanıcı tarafından belirlenen bir zaman aralığında otomatik olarak döndürülebilir ve çevrimiçi gizliliğinize ve gizliliğinize katkıda bulunur.

(function (jQuery) {
function init () {window.wSlideshow && window.wSlideshow.render ({elementID:"908959832306279364",nav:"Yok",navLocation:"alt",captionLocation:"alt",geçiş:"karartmak",otomatik oynatma:"1",hız:"5",aspectratiodur:"Oto",showControls:"doğru",randomStart:"yanlış",Görüntüler:[{"uRL":"1/5 / 9/8/15986964 / 9790913.png","Genişlik":"400","yükseklik":"304","altyazı":"IPVanish IP Anahtarlama"}, {"uRL":"1/5 / 9/8/15986964 / 2224540.png","Genişlik":"400","yükseklik":"288","altyazı":"IPVanish Server List Görüntüle"}, {"uRL":"1/5 / 9/8/15986964 / 2552621.png","Genişlik":"400","yükseklik":"287","altyazı":"IPVanish Server Map Görüntüle"}]})}
jQuery (belge) .ready (init);
}) (Window.jQuery)

Özel İnternet Erişim Yazılımı
Özel İnternet erişimi, en sevdiğimiz yazılım paketlerimizden birini sunar. İstediğimiz tüm güvenlik özelliklerine hoş bir basit pakette sahipler.

PIA Özellikleri:

 • Otomatik Giriş / Otomatik Bağlan
 • Protokol Seçimi (PPTP, L2TP, OpenVPn)
 • Port Seçimi (TCP / UDP, Port Numarası)
 • Şifreleme Gücü (OpenVPN kullanırken VPN tünelini ve Anahtar gücünü manuel olarak ayarlayabilirsiniz)
 • DNS Sızıntı Koruması
 • VPN Kill Switch / İnternet Kill Anahtarı
 • Liman Yönlendirme
 • Sistem tepsisi simgesi için görsel bağlantı göstergesi (Yeşil = Bağlı, Kırmızı = Bağlı değil)

Özel İnternet Erişimi Yazılım Özellikleri Derinlemesine

Bağlantı türü: TCP veya UDP’yi seçin
Uzak Bağlantı Noktası: Otomatik’i veya manuel olarak seçin
Yerel Liman: Yönlendirme amacıyla yerel ağınızdaki VPN için kullanmak istediğiniz bağlantı noktasını seçin (etkinse)
geçiş Liman Yönlendirme: Açık kapalı
VPN Kill Anahtarı: Açık / Kapalı (VPN düşerse internet bağlantınız hemen kesilir ve neden bittorrent kullanıcıları için mükemmel bir özelliktir?.

DNS Sızıntı Koruması: Ekstra bir durma boşluğu ölçümü, tüm DNS aramalarının (bilgisayar bir web sayfası bulmaya çalıştığında) bunun dışında VPN tünelinden geçmesini sağlar (bu bir Windows kusuru ve birçok VPN’nin bunu düzeltmemesini sağlar. Daha fazla bilgi için DNSLeakTest.com)

IPv6 Koruması: Ek güvenlik için isteğe bağlı olarak IPv6 protokolünün VPN üzerinden kullanımını devre dışı bırakın.

Özel İnternet Erişimi vs IPVanish yazılımı

Özel İnternet Erişimi Bağlantı Ayarları

Gelişmiş PIA Güvenlik Ayarları
256 bit Blowfish şifrelemesine kadar VPN veri tünelinin şifreleme gücünü manuel olarak değiştirebilirsiniz. Veri kimlik doğrulamasının ve RSA tuş anlaşmasının şifreleme seviyesini 4096 bite kadar ayarlayabilirsiniz.

PIA ve IPVanish gelişmiş güvenlik ayarları

Gelişmiş Güvenlik Ayarları

Yazılım Sonuç:
Hem PIA hem de IPVanish etkileyici yazılım özellikleri sunar, ancak Özel İnternet Erişimi en son güvenlik özellikleri nedeniyle, kullanıcıların yanlışlıkla VPN bağlantısı kesildiğinde bile anonim kalmasını sağlar. Ayrıca, kullanıcının tercihlerine göre daha fazla güvenlik / hız için şifreleme gücünü ayarlamak için yazılımdaki manuel ayarların birçoğunu takdir ediyoruz.
En İyi Yazılım: Özel İnternet Erişimi (Aylık 3.33 $ karşılığında PIA almak için tıklayın)
VPN satın al

IPVanish ve PRivate Internet Erişimi: Güvenlik ve Gizlilik

VPN sağlayıcıları için güvenlik ve gizlilik söz konusu olduğunda, aşağıdaki kriterlere bakarız: şifreleme gücü, kayıt politikası, Bitcoin ödemeleri, ve ek güvenlik özellikleri. Şimdi kafa kafaya nasıl yığıldıklarına bir göz atalım.

IPVanish
Kesinlikle VPN kaydı yok. Tamamen anonim
Şifreleme gücü 256 bit
Bitcoin Kabul Edildi
Dahili DNS Sızıntı koruması
VPN Yok Öldürme Anahtarı
IPv6 Koruması Yok
İzin Verilen torrentler
NAT Güvenlik Duvarı Ücretsiz
Özel İnternet Erişimi:
Kesinlikle VPN kaydı yok. Tamamen anonim
Şifreleme gücü 256 bit
Bitcoin Kabul Edildi
Dahili DNS Sızıntı Koruması
VPN Kill Anahtarı
IPv6 Koruması
İzin Verilen torrentler
Güvenlik Duvarı Yok

Gördüğünüz gibi, her ikisi de PIA ve IPVanish günlüğe kaydetmeyen VPN sağlayıcılarıdır. Herhangi bir VPN günlüğü tutmazlar. Bu, VPN sağlayıcılarının güvenliğini / gizliliğini değerlendirmek için en önemli kriterlerimizdir ve her ikisi de uçan renklerle geçer.

Diğer özelliklere gelince, her iki VPN de benzer şifreleme ve anonim ödeme seçeneklerine sahiptir. DNS sızıntıları ile ilgili olarak, DNS sızıntısı korumasında yerleşik olmasalar bile IPVanish’in yazılımını kullanarak herhangi bir sızıntı tespit etmedik, ancak yine de PIA’ya uç noktalarda veriyoruz.

Özel İnternet Erişimi ayrıca bir VPN kill-switch (VPN bağlantınız başarısız olursa internet bağlantınızı otomatik olarak öldüren, gerçek IP adresinizin bittorrent veya web’de yanlışlıkla açığa çıkmamasını sağlayan harika bir güvenlik özelliği) ve IPv6 sızıntı koruması ( bilinen bir pencere hatası). ne yazık ki IPVanish bu özellikleri sunmuyor.

Bir alan IPVanish gerçekten göze çarpıyor, ancak, bir Ücretsiz NAT Güvenlik Duvarı VPN servisleriyle. Bu, yalnızca birkaç VPN sağlayıcısında bulunan nadir ve etkileyici bir özelliktir. Bilgisayar korsanlarının, botların veya kötü amaçlı yazılımların, anonim IP adresinizden başlayarak VPN tüneli üzerinden bilgisayarınıza ulaşmasını önlemeye yardımcı olur. Kötü amaçlı bir şey değil, istediğiniz verilerin olduğundan emin olmak için VPN tünelinden yukarı doğru giden verileri filtreler.

Sonuç:
IPVanish, ücretsiz NAT güvenlik duvarı hizmeti ile etkileyici bir durum ortaya koyuyor, ancak PIA’lar VPN Kill-Switch, ve DNS Sızıntı Koruması ayarlanabilir şifreleme gücünün yanı sıra avantaj sağlar. Sonunda, VPN sızıntısı koruması ve kill-switch işlevselliği, ücretsiz 3. taraf yazılımları olan herhangi bir VPN’e eklenebildiğinden, VPN güvenlik duvarı.
En İyi Güvenlik: Özel İnternet Erişimi (bir burun ile)

Sunucu Konumları ve Diğer Özellikler

IPVanish
 • Sunucusu olan 59+ ülke
 • Sunuculu 6 kıta
 • 100’den fazla farklı şehir
 • VPN bağlantısını kaybetmeden IP döndürme
 • Ücretsiz proxy sunucusu yok
Özel İnternet Erişimi
 • Sunuculu 10 ülke
 • Sunuculu 3 kıta
 • 17+ farklı şehir
 • IP Dönüşü Yok
 • VPN dahil ücretsiz proxy sunucuları

Açıkça, IPVanish’in sunucu konumlarının sayısında büyük bir avantajı var. Aslında dünyanın en hızlı büyüyen VPN sağlayıcısı ve sadece HideMyAss Toplam sunucu konumu sayısı için VPN. PIA açıkça bu cephede rekabet edemez ve ABD, İngiltere, Kanada, Hollanda, vb.Dahil olmak üzere en çok istenen 10 ülkede sunucu konumlarını sınırlamaktan memnundur … IPVanish’in sunucu konumlarının tam listesini ve ülkeler!

IPVanish’in IP Rotasyon Özelliği daha fazla güvenlik için VPN tarafından atanan IP adresinizin belirli bir aralıkta planlı olarak değiştirilmesine olanak tanır. Bu, VPN bağlantısı kesilmeden veya sunucular değiştirilmeden kapatılabilir. Bunun yerine, IPVanish size hala bağlıyken sahip oldukları 14.000 IP’den başka birini atar.

Özel İnternet Erişimi IPVanish’in sunmadığı bir ek özellik daha sunuyor. İçerirler ücretsiz proxy sunucuları VPN paketiyle. Bu, VPN kullanarak tüm bağlantınız yerine belirli bir programı veya protokolü anonimleştirmenizi sağlar. Bunları aynı anda bile kullanabilirsiniz, örneğin torrent istemcinizi bir hollanda proxy sunucusu aracılığıyla bağlamak. Bu bağlantı, tüm bilgisayarınızı koruyan bir ABD sunucusuna VPN bağlantısının içinde olacaktır. Temiz ha?

En İyi Sunucular / Özellikler: 59 ülke yenmek zor. IPVanish kesinlikle kazandı!

VPN Hız Testi: Özel İnternet Erişimi ve IPVanish

Genel bakış:
İçeri girdiğinizde bunun adil bir mücadele olmayabileceğini bilmelisiniz. IPVanish dünyada tek VPN sağlayıcısı seviye-1 veri omurgasını kontrol eder. Bu, IPVanish’in bant genişliği ve diğer VPN’ler gibi sunuculara erişim kiralamak yerine ana şirketleri (Highwinds) tarafından oluşturulan küresel veri süper otoyollarına doğrudan erişimi olduğu anlamına gelir. Bu, IPVanish’in hızını sınırlayan tek şeyin VPN hizmetlerine ayırmak istedikleri bant genişliği miktarı olduğu anlamına gelir, ancak bunlar dünyanın en hızlı VPN sağlayıcısı olarak kabul edilir. Müşterilerinin kendi internet bağlantılarının çoğu, IPVanish’in sunduğu tüm hızdan tam olarak yararlanabilecek kadar hızlı olmayacaktır..

Hız testi sonuçlarını etkileyen faktörler:
Kullanıcıların VPN kullanırken görecekleri hızlar aşağıdakiler dahil birçok faktörden etkilenir:

 • Sunucu yükü
 • Sunucu konumu ve mesafesi
 • Sunucu bant genişliği
 • VPN bağlantısının şifreleme gücü
 • Kullanıcıların normal internet bağlantısının bant genişliği (testimiz 50 Mbps Bağlantıda yapıldı)

IPVanish Hız Testi

ipvanish hız virginia

IPVanish Hız Testi Virginia, ABD

IPVanish Hız Testi Kaliforniya

IPVanish California Hız Testi ABD

IPVanish hız testi kanada

IPVanish Toronto Speedtest Kanada

IPVanish Hız Testi Hollanda

IPVanish Hollanda Hız Testi

Özel İnternet Erişim Hızı Testi

PIA NYC hız testi

Özel İnternet Erişimi Hız Testi New York, ABD

PIA hız testi kaliforniya

PIA Hız Testi California, ABD

kanada vpn hız testi

PIA Hız Testi Toronto, Kanada

Özel İnternet Erişimi Hollanda Hız Testi

Hollanda’da PIA Hız Testi

Hız Testi Analizi:
Özel İnternet Erişimi dünyanın en uygun fiyatlı VPN sağlayıcılarından biri olduğu düşünülürse oldukça takdire şayan bir performans sergiledi. Söyleniyor ki, IPVanish onları her yerde dövdü, aynı durumlarda PIA’nın hızını neredeyse iki katına çıkarır. VPN sağlayıcısı, kıtalar arasında HD video akışı veya torrentleri indirmek için yeterince hızlı olmalıdır (kendi internet bağlantınızın yeterince hızlı olması şartıyla), ancak mümkün olan en yüksek hıza sahip olmak sizin için önemliyse daha iyi olur IPVa al&# 65279; nish, özellikle ISS bağlantınız 25 Mbps veya daha hızlıysa.
Kazanan: IPVanish

Fiyat ve Değer

Özel İnternet Erişimi 2 vpn paketi dikkate değerdir (6 aylık plan 12 aylık plandan sadece birkaç dolar daha ucuzdur ve asla satın alınmamalıdır. Tüm planlar tüm VPN özelliklerini, sınırsız bant genişliği ve veri aktarımını içerir.

 • 1 ay – 6,95 dolar veya
 • 1 yıl – 39,95 $ (3,33 $ / ay).

Bu, endişelendiğim kadarıyla inanılmaz bir değerdir ve diğer en kaliteli VPN sağlayıcıları tarafından neredeyse eşsizdir. Yaklaşan tek kişi Proxy.sh olurdu.

IPVanish teklifler 3 VPN Paketi hepsi aynı özellikler ve sunucular dahil, tek fark abonelik süresi:
1 ay – 10 ABD doları
3 ay – 26,99 ABD doları
12 ay – 77,99 ABD doları
(6,50 $ / ay)

Fiyatlandırmaları, sunucu konumları açısından en yakın rakibi olan HideMyAss’lara çok benziyor, ancak IPvanish, hız, torrent dostu ve yeni Kayıt Yok Politikası ile açıkça dövdü.
Özel teklif!!!! – Bu yazıdan itibaren, ilk üç faturalandırma döneminiz için (1 yıla kadar) fazladan% 20 tasarruf edebilirsiniz
Teklifi talep etmek için özel teklif bağlantısını tıklayın, ardından bilgilerinizi kayıt sayfasına girmeden önce 30-60 saniye bekleyin. % 20 teklif içeren bir açılır pencere alacaksınız, hak talebinde bulunmak için tıklayın (ek adım gerekmez) ve kaydolun. Yeni fiyatlandırma 8 $ / ay veya $ 62.39 / yıl.

En İyi Fiyatlandırma Kazanan: Özel İnternet Erişimi Bütçede olanlar için rakipsiz bir değerdir, ancak ekstra sunucular veya hız veya sizin için önemliyse, IPVanish özellikle% 20 indirim promosyonuyla çok önemlidir.!

Özet ve sonuçlar

IPVanish ve Özel İnternet Erişimi tüm dünyadaki en iyi VPN sağlayıcılarından ikisidir, bu yüzden bu kafa kafaya eşleşmeden harika şeyler bekledik ve yutturmacaya kadar yaşadılar. Her ikisi de size bant genişliği yoğun etkinlikler için oldukça iyi hizmet edecek HD video akışı Hulu veya Netflix ile. İhtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız IPVanish’in 1. kademe veri ağı size biraz ekstra destek vermelidir.

Testlerimizde, her iki rakip de çok yakından eşleşti ve her biri birkaç alanda öne çıktı:

IPVanish hızdan ve sunucu konumlarından gerçekten etkilendi (120+ ve artan)

Özel İnternet Erişimi, ekstra güvenlik özellikleri (VPN kill switch ve DNS sızıntı koruması) ve rakipsiz fiyatlandırma ve proxy hizmetlerine ücretsiz olarak dahildir.

Peki hangi VPN’i seçmelisiniz? Bu gerçekten sizin kişisel ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, ama işte düşüncelerimiz:

Aşağıdaki durumlarda IPVanish’i seçmelisiniz:
 • Hız sizin önceliğinizdir
 • İnternet bağlantınız 40Mbps+
 • Birçok farklı ülkede VPN sunucularına erişmeniz gerekiyor
 • Asya, Afrika, Güney Amerika veya Doğu Avrupa’dan Hulu veya Netflix izlemek istiyorsunuz

IPVanish’i ayda 5,25 $ gibi düşük bir fiyata alın

Aşağıdaki durumlarda Özel İnternet Erişimi Seçmelisiniz:
 • Maksimum güvenlik / anonimlik gerekir
 • Fiyat senin için çok önemli
 • Doğru yerlerde oldukları sürece birkaç sunucu konumu yeterlidir (ABD, Hollanda, İngiltere, Almanya, Hong Kong)

Ayda 3.33 $ karşılığında Özel İnternet Erişimi Alın!

Yararlı bulabileceğiniz ilgili makaleler:
 • IPVanish VPN İncelemesi
 • Özel İnternet Erişimi İncelemesi
 • Torrent Kurulum Kılavuzları
  • Anonim Olarak Deluge Nasıl Kullanılır
  • UTorrent Anonim Olarak Nasıl Kullanılır
  • Vuze Anonim Olarak Nasıl Kullanılır
  • 3 Kolay Adımda Anonim Bittorrent

VPN Karşılaştırmaları:

 • IPVanish ve Hidemyass
 • IPVanish ve ExpressVPN karşılaştırması
 • Özel İnternet Erişimi ve Torguard
 • Özel İnternet Erişimi vs ibVPN
 • Torguard vs BtGuard (En İyi Torrent Proxy’si)

Bu VPN karşılaştırmasını okuduğunuz için teşekkürler :-)

IPVanish

Siteyi ziyaret et

7 günlük% 100 geri ödeme politikası

Özel İnternet Erişimi

Siteyi ziyaret et

7 günlük% 100 geri ödeme politikası
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map