Contents

İnceleme: Torguard Torrent VPN ve Proxy Hizmeti

Torguard ABD merkezli gerçek bir ‘günlük yok’ VPN sağlayıcısıdır. Hem anonim proxy hem de VPN hizmeti (ayrı satılır) sunarlar. Diğer VPN’lerin aksine Torguard, hizmetlerini ve reklamlarını sık sık bittorrent kullanıcılarının katı gizlilik ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarladı.

Torguard: 1. Bakış

Torguard İnceleme: Profil resmi

Teknik özellikler

 • Günlük Yok. Dönemi. ()
 • 256 bit AES Şifrelemesi (Mükemmel)
 • VPN Hizmeti veya Torrent Proxy hizmeti (ayrı satılır)
 • Windows / Mac / Android / iPhone uyumlu
 • 40’tan fazla ülkede 1Gbps + sunucular
 • Torrent için optimize edilmiş sunucular
 • Gizli VPN seçeneği / sunucuları (güvenlik duvarlarından geçin)

Torguard’ı ziyaret edin (en iyi teklif) >>

Torguard’ın en iyi özellikleri
İşte favori Torguard özelliklerimiz…

Günlük Yok
Torguard hiçbir bağlantı veya etkinlik günlüğü tutmaz. Torrent etkinliğiniz üçüncü taraflar (ISS’niz dahil) tarafından neredeyse izlenemez

Otomatik Proxy Yükleyici
Torguard’ın anonim torrent proxy hizmeti, VPN’ye iyi bir alternatif (veya ek). Torrent IP adresinizi değiştirmeye devam ederken bir proxy genellikle bir VPN’den daha hızlı ve daha ucuzdur. Dezavantajı, proxy istemcisini torrent istemcinizde manuel olarak yapılandırmanız gerektiğidir, ancak Torguard, tüm yapılandırmayı sizin için otomatik olarak yapacak özel bir proxy yükleyici oluşturdu.

Yüksek Hızlar
Torguard son bir veya iki yıl içinde sunucu ağlarını gerçekten geliştirdi ve şimdi sektördeki en yüksek hızlara sahipler. Yüksek VPN hızları, daha hızlı torrentler anlamına gelir!

TorGuard neden p2p / Bittorrent için Mükemmel Bir Seçimdir

İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi, Torguard anonim vpn hizmetlerini, diğer birçok vpn sağlayıcısının yapmadığı kritik anonimlik özelliklerini sağlayarak bittorrent kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlamıştır. Torguard, tüm uluslararası sunucularında (ABD sunucularında değil) bittorrent kullanımına izin verir ve herhangi bir bağlantı günlüğü tutmaz.

Bittorrent için neden anonim bir VPN’e ihtiyacınız olduğuna dair makalemizi okuyun.

Torguard VPN’i p2p / Bittorrent için Mükemmel Bir Seçim Yapan Özellikler

 • Torrent / p2p Uluslararası sunucularda kullanım kolaylığı
 • Bağlantı Günlüğü Yok (vpn kullanımınız anonim kalır)
 • DNS Sızıntı Koruması (Gerçek IP’nizin Windows güvenlik açıklarına maruz kalmamasını sağlar)
 • Şifrelemeli güvenli OpenVPN protokolü
 • Uygun fiyatlı
 • Çeşitli Torrent Dostu Seçenekler (proxy veya vpn)
 • Duyarlı Müşteri Desteği

Maksimum anonimlik için:
Son derece ihtiyatlıysanız, Torguard proxy hizmetini ve başka bir anonim VPN hizmetini aynı anda kullanmak harika bir seçenektir. Bu seçenek maksimum gizlilik sunar ve torrent trafiğinizi, daha sonra ilgisiz sağlayıcılardan başka bir şifrelenmiş VPN tüneli içine sarılmış şifreli bir proxy tüneline sarar. Bu kurulumla, bittorrent kullanımı neredeyse takip edilemez. Daha fazla bilgi için makalemizi okuyun 3 Kolay Adımda Tamamen Anonim Bittorrent

Torguard Seçenekleri ve Fiyatlandırma

Torguard torrent trafiğinizi anonimleştirmek için 2 farklı seçenek sunar. Yalnızca bittorrent kullanımınızı anonim hale getirmeniz gerekiyorsa, Torrent Proxy hizmeti. Kurulumu kolaydır, bittorrent istemcinizi Torguard Proxy üzerinden bağlanacak şekilde yapılandırmanız yeterlidir (4 ülke ve 20 IP adresi seçeneği vardır).

Tüm internet etkinliğinizi gizli ve anonim tutmak istiyorsanız, tüm internet bağlantınızı koruyan Torguard Torrent VPN hizmeti sunarlar. Kurulum çok kolay, sadece masaüstü vpn yazılımlarını indirin ve hazırsınız.

Torguard Tatil Paketleri

Torguard Proxy
Yalnızca bittorrent kullanımı için şifreleme ve anonimlik. Maksimum koruma için başka bir VPN içine yerleştirilebilir.

Fiyatlandırma:
– Aylık $ 5,95 / ay
– Yıllık olarak satın alınırsa $ 3.95 / ay

Torguard VPN Hizmeti
Tüm internet bağlantınız ve tüm internet etkinliğiniz için şifreleme ve anonimlik.

Fiyatlandırma:
– Aylık ay ile 9,95 ABD doları / ay
– Yıllık olarak satın alınırsa $ 4.99 / ay

Proxy hizmeti ile satın alınırsa VPN hizmetinde% 40’a varan sınırlı süre!

Torguard VPN Yazılımı

Torguard manuel ve otomatik bağlantı seçenekleri sunar. VPN hizmetinizi bir mobil cihazla kullanmanız gerekiyorsa, manuel rotaya gitmeniz gerekir (ancak torguard kolay kurulum kılavuzları sağlar). Torguard vpn hizmetinizi yalnızca masaüstü bilgisayarınızla kullanıyorsanız, tek yapmanız gereken Torguard VPN istemci yazılımını indirip kurmak, giriş bilgilerinizi girmek ve bağlan’ı tıklamaktır.!

Torguard Yazılımına Genel Bakış

Vpn istemci yazılımı herhangi bir kullanımı kolay arayüze sahiptir. Giriş bilgilerinizi girmeniz, açılır listeden bir sunucu seçmeniz ve bağlan’ı tıklamanız yeterlidir. İstemci maksimum güvenlik için openVPN protokolünü kullanır.

Ana istemci penceresi VPN bağlantı günlüğünü de gösterir, böylece teknisyenler OpenVPN bağlantı işleminin her adımını doğrulayabilir. Yeni VPN IP adresiniz günlük penceresinin üstünde görüntülenir

Torguard yazılımı ayrıca, görsel bağlantı eklendiğinde VPN bağlandığında kırmızı ve bağlı olmadığında kırmızı olarak yanan kullanışlı renk kodlu bir sistem tepsisi simgesi kullanır

Yazılım ayrıca Entegre DNS Kaçak Koruması diğer birçok VPN’in eksik olduğu bir özellik. Bu, gerçek ip adresinizin Windows güvenlik açıklarına maruz kalmasını önleyen özel bir özelliktir. Daha fazla bilgi için dnsleaktest.com adresini ziyaret edin.

Resim

Torguard Anonymous VPN: Özellikler

Torguard güvenlik bilincine hitap edecek birçok özelliğe sahiptir:

 • OpenVPN veya L2TP / Ipsec ile 256 bit AES Şifrelemesi
 • 39+ Global sunucu konumu
 • Entegre DNS Kaçak Koruması
 • IPv6 ve WebRTC sızıntı koruması
 • Veri Kaydı Yok / Bağlantı Kaydı Yok (Tamamen Anonim)
 • 7 gün% 100 para iadesi garantisi


Şifreleme: 256 bit AES
Torguard 256 bit AES şifrelemesi kullanır. Bu oldukça güvenli bir şifre ve ABD hükümeti ve ordu tarafından gizli iletişim için kullanılan güçle aynı. Kaba kuvvet (anahtar tahmin) saldırıları ile kırılmaz kabul edilir.

Şifreleme, torrentleri indirmek için son derece faydalıdır ve sizinle VPN sunucusu arasındaki herhangi bir 3. tarafın trafiğinizi okumasını veya ziyaret ettiğiniz web sitelerini / indirdiğiniz dosyaları görmesini önler. Bu, internet sağlayıcınızın bile VPN kullandığınız dışında çevrimiçi etkinliğiniz hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayacağı anlamına gelir.

IP Kaçak Koruması
Zamanla, Windows işletim sisteminde bir VPN kullanırken bile gerçek IP adresinizi açığa çıkarmak için kullanılabilecek birkaç zayıf nokta ortaya çıkarılmıştır. Bunlar: DNS Sızıntıları, IPv6 sızıntıları ve WebRTC (Sersemletme) sızıntıları.

Torguard, en yaygınları DNS sızıntıları olan bu IP sızıntısı güvenlik açıklarının tümünü önlemek için VPN yazılımlarını özelleştirdi. Torguard, tüm DNS ve web sitesi aramaları için kendi özel (ve günlüğe kaydetmeyen) DNS sunucularını kullanır. Bu, web geçmişinizin üçüncü taraf kaydı olmadığı ve DNS isteklerinizin yanlışlıkla ISS’nizin DNS sunucuları üzerinden yönlendirilmeyeceği anlamına gelir.

Gizlilik / VPN Günlükleri

Torguard, herhangi bir abone faaliyetinin veya bağlantı geçmişinin kayıtlarını tutmadıklarını açıkça belirtti..

Bu, Torguard’ı dünyadaki en anonim ve gizlilik bilincine sahip VPN sağlayıcılarından biri yapar. (Çoğu VPN sağlayıcısı, ağlarına bağlanmak için kullandığınız IP adresi de dahil olmak üzere en azından geçmiş bağlantı geçmişinizin günlüklerini tutar). Bu minimal günlükler teorik olarak bir torrent indirmesini orijinal kullanıcıların IP adresine geri izlemek için kullanılabilir.

Günlüğe kaydetmeyen bir VPN ile (torguard gibi) bu mümkün değildir. Ağları tarafından size atanmış geçmiş IP adresleri kaydı yok, böylece torrent indirmeleriniz neredeyse izlenemez olacak.

Torguard Hız Testi

Genel olarak, ağlarında p2p ve torrent trafiğine izin veren VPN sağlayıcıları özellikle hızlı olmayacaktır. Bittorrent büyük bir bant genişliği domuz olabilir ve birçok kullanıcı 7/24 indirir ve tohumlar, bu da herhangi bir VPN’ye zorlanabilir. Buna rağmen, TorGuard’ın hızları Bittorrent kullanımı için çok hızlıydı (ancak ağları üzerinde HD video akışı yapmak istiyorsanız, bir ABD sunucusu kullanmanız gerekir)

Hız Testi Sonuçları:

Torguard hız testi: Chicago, ABD

Chicago, ABD Hız Testi

Resim

Rotterdam, Hollanda Hız Testi

Torguard İncelemesi: Hız testi, Kanada

Toronto, Kanada Hız Testi

Torguard İngiltere Hız Testi

İngiltere Hız Testi

Sonuç:

Bir VPN veya Proxy hizmetini istemenizin nedeni öncelikle Bittorrent veya p2p’nizi anonim tutmaktır, Torguard VPN seçeneklerinizdeki kısa listenizde olmalıdır. Hiçbir bağlantı günlükleri tutmak, p2p dostu vardır ve çevrimiçi gizliliğinize gerçekten önem veriyorlar. Diğer bazı harika seçenekler: Özel İnternet Erişimi ve BTGuard

Sırada nereye var?

 • Torguard’ı ziyaret edin
 • Eve geri dön
 • Daha Fazla Yorum Okuyun

TorGuard
Tarafından gözden geçirildi Best Bittorrent VPN üzerinde Aralık 14 2015
Değerlendirme: 4,8

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  IPVanish ve NordVPN: Kickass Torrent / p2p VPN Karşılaştırması