‘Torrenting için En Hızlı VPN’ler’ (bunu kanıtlamak için hız testleriyle!)

Torrent’ler için En Hızlı VPN’ler & P2P

Hız senin için önemli mi? Benim gibi bir şeysen, hızlı HER ŞEY. İnternet bağlantımın her bir bit hızını sıkıştırmak istiyorum. Torrentlere izin veren bu en hızlı VPN’ler.


Bunları ISS Torrent azaltmayı engellemek, gizliliğinizi korumak ve çevrimiçi etkinliğinizi şifrelemek için kullanabilirsiniz, ancak tüm VPN hizmetleri 50mbps veri bağlantımı işlemek için yeterince hızlı değildir. Bu makalede,…

Bu makalede, basit bir 1 tıklamalı VPN hizmetinin nasıl yapabileceğini göstereceğim:

 • Torrent hızlarınızı artırın
 • Manuel port yönlendirme ihtiyacını ortadan kaldırın
 • İSS’niz tarafından kısıtlamayı engelleme (internet sağlayıcısı)
 • Tüm verilerinizi ve tüm bilgilerinizi anonim olarak şifreleyin.

3 Hızlı, günlüğe kaydedilmemiş VPN Sağlayıcısı (torrentler için harika)

IPVanish En hızlı torrent vpn

Günlük Yok
Hız 60mbps+
6,49 $ / ay kadar düşük bir fiyat
1 Yıllık IPVanish’de% 46 tasarruf edin

İzin Verilen torrentler
IOS / Android Uygulaması dahil
70+ Ülkede Sunucular
IPVanish İncelemesi
7 Günlük Risksiz Deneme

Özel İnternet Erişimi hızlı torrentleri

Günlük Yok
Hız 50mbps+
3.33 $ / ay kadar düşük
1 yıllık planla% 50’den fazla tasarruf edin

İzin Verilen torrentler
IOS / Android Uygulaması dahil
11’den Fazla Ülkede Sunucular
Özel İnternet Erişimi İncelemesi
7 Günlük Risksiz Deneme

ExpressVPN anonim torrentleri

Günlük Yok
Hız 60mbps+
8,32 $ / ay kadar düşük bir fiyat
1 Yıllık ExpressVPN’de% 35 tasarruf edin

İzin Verilen torrentler
IOS / Android Uygulaması dahil
50’den Fazla Ülkede Sunucular
Yorum Çok Yakında!
30 Günlük Risksiz Deneme

Yavaş Torrentlerin Nedenleri?

Torrentlerinizin indirmeleri gerekenden daha yavaş olmasının birkaç nedeni vardır. İşte en yaygın olanlardan bazıları:

Sebep # 1: Kısılıyorsunuz
Tüm dünyadaki İnternet Sağlayıcıları artık müşterilerinin veri bağlantılarını aktif olarak kısıtlıyor. Bu, belirli veri türlerini (torrentler, Video, Youtube, Netflix vb.) Seçerek hedefledikleri ve bu tür verileri olması gerekenden çok daha yavaş indirmeye zorladıkları anlamına gelir.

Torrent İndirmeleri / Bittorrent, çok fazla bant genişliği kullandığı için (ve bant genişliği ISS paranıza mal olur) en yaygın ‘Kısılmış’ protokollerden biridir.

Neyse ki, bir VPN, ISS’nizin torrentlerinizi azaltmasını kolayca durdurur!
ISS’nizin veri bağlantınızın tamamını yavaşlatmasına izin verilmiyor (belirli bir hız için ödeme yapıyorsunuz). Bir VPN tüm verilerinizi şifrelediğinden, İSS’niz hangi protokolleri kullandığınızı göremez, ve dolayısıyla belirli protokolleri (bittorrent gibi) kısıtlayamaz..

Daha fazla bilgi için: Torrent azaltmayı nasıl durduracağınızı öğrenin veya sadece 1 tıkla harika bir VPN azaltma çözümü olan IPVanish’e kaydolun.

Sebep # 2: Port Yönlendirme Sorunları

Torrent’leriniz inanılmaz derecede yavaşsa, liman yönlendirme sorununuz olması için iyi bir şans var

Port yönlendirme nedir?
Bilgisayarınızdaki her protokol kendi bağlantı noktasında (kanal gibi) çalışır. Bu şekilde bilgisayarınız hangi gelen verilerin hangi programa ait olduğunu bilir. Sorun, tüm verilerin önce yönlendiricinizden geçmesi gerektiğidir. Yönlendiricinizde kendisine bağlı çok sayıda cihaz varsa, hangi verilerin / bağlantı noktalarının her bir bilgisayara iletileceğinden emin olmayabilir. Bu, veri darboğazlarına ve daha düşük hızlara neden olabilir.

Bunu düzeltmek için yönlendiricinizin ayarlarında, hangi veri bağlantı noktalarının belirli bir dahili IP adresine (bilgisayarınız) iletilmesi gerektiğini söyleyen yönlendirici ayarlarınızda genellikle manuel bağlantı noktası yönlendirme kuralları ayarlamanız gerekir. Bu sitede, belirli yönlendirici modeliniz için nasıl ayarlanacağınızı gösteren harika portforwarding kurulum kılavuzları bulunmaktadır.

VPN Bağlantı noktası yönlendirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır!
Bir VPN hizmeti, yönlendiricinize giden ve yönlendiricinizden gelen tüm verileri şifreler. Bu veriler doğrudan yönlendiricinizden VPN sunucusuna aktarılır. Gelen tüm veriler yönlendiriciden aynı şekilde geçer ve doğrudan bilgisayarınıza yönlendirilir.

Veriler şifreli olduğundan, yönlendirici ayrı ayrı bağlantı noktalarını göremez ve bu nedenle hangi bağlantı noktalarının aşınmaya ait olduğuna karar vermek zorunda değildir. Tüm VPN verileri doğrudan bilgisayarınıza gider. Bu, torrentlerinizi yavaşlarsa önemli ölçüde hızlandıracaktır.

Özel İnternet Erişimi gibi bazı VPN sağlayıcıları, yönlendiricinizin kolay VPN geçişine izin vermemesi durumunda, VPN trafiğinin gelmesini istediğiniz bağlantı noktasını belirlemenize bile izin verir. Bu şekilde, birden çok yerine yalnızca 1 bağlantı noktası numarasını bilgisayarınıza iletmeniz gerekir.

Sebep # 3: Wifi Yavaş
Doğrudan bağlantı üzerinden yaptığınız wifi üzerinden neredeyse aynı hızları elde edemezsiniz. Bunun nedeni, wifi yoluyla gönderilen veri paketlerinin kolayca kaybolabilmesi veya yanlış yönlendirilebilmesidir. Bu, hızları önemli ölçüde azaltır.

Wifi’nizi yavaşlatabilecek birkaç şey:

 • Mesafe – yönlendiricinizden ne kadar uzak olursanız, hızlar o kadar yavaş olur
 • obstrüksiyonlar – duvarlar, raflar ve dolaplar wifi’ye girer ve hızlarınızı yavaşlatır
 • Girişim – Evinizdeki her türlü kablosuz ürün, kablosuz internet ile aynı frekans spektrumunda çalışır. Kablosuz telefonlar, uzaktan kumandalar ve mikrodalga fırınların tümü kablosuz sinyallerinizi sıkıştırabilir ve daha düşük hızlara neden olabilir.

VPN nedir ve nasıl çalışır??

Bugünlerde bir VPN (Sanal Özel Ağ) kullanmak inanılmaz derecede basit. Çoğu büyük VPN sağlayıcısı, internetinizi tek bir tıklamayla şifrelemenizi sağlayan kullanımı kolay bir yazılıma sahiptir. Bununla birlikte, bir VPN’in arkasındaki gerçek teknoloji inanılmaz derecede karmaşık.

VPN nedir ?:
En basit düzeyde, Sanal Özel Ağ, bilgisayarınız ile uzak veri sunucusu (veya uzak ağ) arasındaki bağlantıdır. Bilgisayarınız ve sunucu arasında aktarılan tüm veriler, verilerinizi ele geçiren kimsenin verileri okuyamamasını veya çevrimiçi olarak ne yaptığınızı görmesini sağlamak için son derece gelişmiş şifreleme algoritmaları kullanılarak şifrelenir (kodlanır) (ISS’niz bir örnektir).

Bir VPN, torrentleri indirmek için neden son derece faydalıdır?

Tüketici düzeyinde bir VPN 2 ana avantaj sağlar:

 1. Veri şifreleme
 2. Anonim bir IP adresi (web sunucuları ve torrent eşleri kendi VPN’inizi değil, VPN’inizin ipini görür)

Veri şifreleme:
İyi bir VPN hizmeti verilerinizi askeri düzeyde şifrelemeyle şifrelediğinden, internet servis sağlayıcınız (kablo şirketi, üniversite ağı vb.) Verilerinizi okuyamaz veya indirdiğiniz şeyi göremez.

Bu önler:

 • Kısma (hızlarınızı seçerek yavaşlatamazlar)
 • İzleme (ziyaret ettiğiniz web sitelerini göremezler)
 • Günlüğe kaydetme (indirdiğiniz dosyaları göremezler)

Anonim IP Adresi:
IP adresiniz, katıldığınız her torrent sürüsündeki her akran tarafından görülebilir. VPN gibi bir anonimleştirme hizmeti kullanmazsanız, torrent IP adresiniz doğrudan size geri izlenebilir.

Bir VPN, size veya internet bağlantınıza doğrudan izlenemeyen anonim bir IP adresi sağlar. Daha da iyisi, anonim IP adresinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için anonim torrentler kılavuzumuzu okuyun.

Torrent’ler için Doğru (hızlı) VPN Seçimi

Torrent VPN seçerken en önemli iki faktör şunlardır:

 1. Gizlilik / anonimliği / Güvenlik
 2. Hız (VPN ne kadar hızlı)

Gizlilik:
Bazı VPN’ler, diğerlerinden çok daha fazla gizlilik koruması ve anonimlik sunar. Bir torrent VPN seçmek söz konusu olduğunda, bu makalede sunulanlar gibi Kayıt Yok Politikası olan birini seçmenizi öneririz.

Günlüğe kaydedilmeyen VPN’ler az ve çok arasındadır, ancak VPN günlüklerini, geçici bağlantı günlüklerini (gelen / giden IP adresleri) bile tutmadan gizliliğinizi bir sonraki seviyeye taşırlar ve DNS aramaları, ziyaret edilen web siteleri, veya indirilen dosyalar.

hız:
Torrent’ler için bir VPN seçerken, hızlı bir VPN istiyorsunuz. Torrent indirme hızlarınızın neredeyse aynı kalmasını istiyorsunuz (veya ISS’niz tarafından daraltılmış olsanız bile muhtemelen artmalıdır).

Gerçek şu ki, tüm VPN hizmetleri eşit yaratılmıyor ve bazıları sadece teknolojiye, bant genişliği kapasitesine veya abonelerine en yüksek hızları sunma arzusuna sahip değil. Bazı VPN’ler diğerlerinden daha hızlıdır. Aşağıda bittorrent için favori hızlı VPN’lerimiz var.

IPvanish VPN

IPVanish VPN

IPVanish Avantajları

 • En Yüksek Hızlar
 • Tier-1 Veri Ağı
 • Sıfır Günlük Politikası
 • İzin Verilen torrentler
 • 256 Bit Şifreleme
 • Masaüstü / Mobil Uygulama
 • 70+ Ülkede Sunucular
 • 7 Günlük Geri Ödeme Politikası

IPVanish İncelememizi okuyun

IPVanish’i edinin

IPVanish hız ve performans söz konusu olduğunda seçkin bir VPN’dir. Dünyanın en büyük CDN sağlayıcı şirketlerinden birinin sahibi olduğu diğer VPN’lerin eşleşemediği 1. seviye veri ağlarına erişimleri var. Sonuç? Daha yüksek hızlar.

Hızlı bir VPN olmanın ötesinde, IPVanish çok torrent dostudur ve bunlar gerçek bir ‘Kayıt Yok’ VPN sağlayıcısıdır. Bağlantı günlüklerini bile tutmuyorlar.

IPVanish neredeyse tüm VPN sağlayıcılarından daha fazla sunucu konumuna sahip. VPN sunucularına tek tıklamayla erişim elde edersiniz dünya çapında 70’den fazla ülke. IPVanish’in hızlarının bizi gerçekten etkilediği yerler uluslararası sunucularda.

100 mil uzaklıktaki bir sunucuda 50mbps’lik bir bağlantıyı maksimize edebilecek birçok VPN var, ancak IPVanish dünyanın diğer tarafındaki sunucularda 30+ mbps hız sağlayabildi.

IPVanish Hız Test Sonuçları

IPVanish torrent hız testi Los Angeles, CA

IPVanish – Los Angeles, ABD sunucusu

IPVanish torrent hız testi Melbourne, Avustralya

IPVanish – Melbourne, Avustralya sunucusu

Özel İnternet Erişimi

Resim

PIA’nın En İyi Özellikleri:

 • Yüksek Hızlar
 • ‘Sıfır Günlük’ Politikası
 • Çok ‘Torrent Dostu’
 • 256 Bit Şifreleme
 • Ücretsiz Proxy Dahil!
 • Masaüstü / Mobil Uygulama
 • 7 Günlük Geri Ödeme Politikası
 • PIA İncelememizi okuyun

Ayda 3.33 $ PIA alın

Özel İnternet Erişimi muhtemelen bu web sitesinde en sık bahsedilen VPN sağlayıcımızdır. Neden soruyorsun?

Çünkü PIA neredeyse mükemmel torrent VPN’dir. Gerçek bir ‘Günlüğe Kaydetmeyen’ VPN sağlayıcı olmanın ötesinde, son derece torrent dostudurlar (torrent etkinliği için bir hesabın iptal edildiğini duymadık) ve herhangi bir kullanım kaydı tutmadıkları için çevrimiçi etkinliğiniz esas olarak izlenemez.

Özel İnternet Erişimi oldukça hızlıdır. Gerçekten büyük sayıdaki abonelerine inanılmaz derecede yüksek hızlar ve torrentler sunmak için dünyanın 11 ülkesindeki sunucu kümelerini kullanıyorlar.

Bu yeterli değilse, PIA aynı zamanda en ucuz üst düzey VPN paketi herhangi bir anonim VPN sağlayıcısının. 1 yıllık abonelik (ücretli) Yalnızca özel İnternet Erişimi maliyetleri 3,33 $ / ay

Özel İnternet Erişim Hızı Test Sonuçları

Resim

PIA Hız Testi – Los Angeles, ABD sunucusu

Resim

PIA Hız Testi – Zürih, Switzlerland sunucusu

Sonuç

Hızlı bir VPN kullanmak, torrentlerinizi önemli ölçüde hızlandırabilir. Eklenen şifreleme, torrent indirmelerinizin İSS’nizden gizli kalmasına yardımcı olacak ve torrent sürülerinizde anonim bir IP adresi sağlayacaktır..

Dünyada tam anlamıyla 100’ün VPN sağlayıcısı var, düzinelerce ‘En Hızlı’ olduğunu iddia ediyor. Hızlı torrent VPN’nizi ararken birkaç faktörü göz önünde bulundurmak önemlidir:

 • Günlük kaydı politikası nedir
 • Torrent politikası nedir
 • Yazılım ne kadar iyi / kullanımı kolay
 • Bir öldürme anahtarı veya diğer güvenlik özellikleriyle birlikte mi geliyor?

İyi torrent VPN’leri için birkaç öneri daha istiyorsanız, Torrents için 2014’ün en iyi VPN’lerine göz atın..

Ayrıca, Risksiz Deneme Süresi bazı VPN sağlayıcılarının gerçekten sevdiğiniz birini bulmak için (para iade garantisi ile) sundukları.

Veya Özel İnternet Erişimi gibi uygun fiyatlı bir VPN’den 1 aylık hizmet satın alabilirsiniz ve aradığınız şey tam değilse, gelecek ay farklı bir hizmet deneyin.

Diğer Yardımcı Makaleler:
UTorrent Anonim Olarak Nasıl Kullanılır
Vuze Anonim Olarak Nasıl Kullanılır
İsimsiz Torrent Rehberimiz
Proxy veya VPN: Anonim torrentler için daha iyidir?
Diğer VPN İncelemelerimiz:
Özel İnternet Erişimi İncelemesi
Torguard VPN ve Proxy İncelemesi
&# 65279; Proxy.sh İncelemesi&# 65279;
Görünmez Tarama VPN İncelemesi
VPN Karşılaştırması: IPVanish ve Özel İnternet Erişimi
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map