VPN Hizmetini Anonim Olarak Satın Alma (Adım Adım)

Çoğu kişi paypal veya kredi kartı ile bir VPN için ödeme yapmaktan mutlu olsa da, VPN abonelerinin küçük bir yüzdesi maksimum anonimlik ister. Bu, VPN için anonim olarak ödeme yapmayı içerir. Bu insanlardan biriyseniz (veya olmak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız) bu rehber tam size göre.

Size göstereceğiz:

 1. Neden anonim olarak ödeme yapıyorsunuz?
 2. Anonim ödeme yöntemlerine genel bakış
 3. BitCoin ile anonim olarak ödeme yapma
 4. Mağaza Hediye Kartları ile anonim olarak ödeme yapma
 5. VPN satın alırken IP adresinizi gizleme

Neden Anonim Olarak Öde?

Genel olarak, ödemeler bir VPN sağlayıcısıyla olan en az anonim etkileşimdir. Kredi kartı ödemelerinin, gerçek sahip tarafından kullanıldığını doğrulamak için sahtekarlıkla mücadele önlemleri olması gerekir. Bu, tam adınızı ve fatura adresinizi vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Bu bilgi genellikle ödeme işleme şirketinde (VPN’de değil) saklansa da, gelecekteki kolay ödemeler için hesabınıza bağlanır.

Aynısı paypal ödemeleri için de geçerlidir. VPN sağlayıcısı kişisel bilgilerinize sahip olmayacaktır, ancak gelecekteki ödemeler için paypal e-posta adresinize sahip olacaktır. Tek başına bu, VPN hesabınızın kişisel olarak size geri izlenmesine olanak tanıyan bir bağlantıdır.

Anonim olarak ödemem gerekiyor mu?

Basit Yanıt: Muhtemelen değil.

Daha Uzun Cevap: Gerçekte, bir devlet kurumu takip etmedikçe, hiç kimse VPN ödeme geçmişinizi mahkum edemez. Ayrıca, günlüğe kaydedilmeyen gerçek bir VPN hizmeti kullanıyorsanız, yine de VPN etkinliğiniz ile kişisel VPN hesabınız arasında bağlantı yoktur..

Bu, birisi sizi belirli bir VPN hesabına bağladığında bile, VPN’ye bağlıyken ne yaptığınızı bilmeyecekleri anlamına gelir.

Bununla birlikte, VPN sağlayıcısının günlük tutma politikası konusunda tamamen dürüst olduğunu varsayıyorsunuz. Günlükleri gizlice tutuyorlar veya başka bir şirket / ajansla paylaşıyorlarsa, VPN geçmişiniz teorik olarak izlenebilir. Bu muhtemel değil ama bir olasılık.

Kim anonim olarak ödeme yapmalı?

Kişisel güvenliğiniz / güvenliğiniz / mutluluğunuz mutlak anonimlik durumuna bağlıysa,% 100 anonim bir ödeme yöntemi kullanmalısınız. Örneğin:

 • Şiddet içeren veya tehlikeli bir hükümete karşı konuşan gazeteci
 • Düdük üfleyici
 • Serbest konuşma savunucusu ya da tartışmalı konularda (Politika, kürtaj vb.) Yazan / yorum yapan biri

Ayrıca, çevrimiçi etkinliğinizi bir Ülke veya Hükümetten gizlemeye çalışıyorsanız, VPN hizmetiniz için anonim olarak yapmanız gerektiğini söylemeye gerek yoktur..

Torrent İndiricileri: Özellikle PIA gibi sıfır günlüklü bir VPN hizmeti kullanıyorsanız, anonim olarak ödeme yapmanız gerekmez. İnsanların% 99,999’u için gereksiz bulacaktır. Tabii ki ek gizlilik asla kötü bir şey değildir…

Anonim Ödeme Yapmanın Dezavantajları

Yinelenen ödemeler ayarlayamazsınız anonim bir ödeme yöntemi kullanırken. Her ödeme yapıldığında manuel olarak ödeme yapmanız gerekir (birisinin bitcoin ile faturalandırması mümkün değildir).

Bu nedenle anonim olarak ödeme yapmak istiyorsanız, mümkün olan en uzun abonelik süresini seçmeniz önerilir (genellikle 1-2 yıl).

Bu size birkaç avantaj sağlayacaktır:

 • Sadece yılda bir kez ödeme yapmanız gerekecektir
 • En iyi indirimi alırsınız (VPN’ler daha uzun abonelikleri çok fazla indirim eğilimindedir. Bazen% 50’den fazla)
 • Hediye kartı yöntemiyle ödeme yapıyorsanız, daha düşük bir% döviz kuru ödersiniz (Hediye kartı $ > VPN $)

Anonim VPN Ödemelerine ve Yöntemlerine Genel Bakış

VPN hizmetiniz için anonim olarak ödeme yapabilmek için takip edilemez bir ödeme yöntemi kullanmanız gerekir. Bu, kişisel olarak kullandığınız ödeme şekli arasında hiçbir bağlantı olmadığı anlamına gelir.

İzlenemeyen en popüler iki ödeme yöntemi:

 1. Kripto para (Bitcoin, Litecoin, vb. gibi anonim dijital para birimleri)
 2. Mağaza Hediye Kartları (Walmart, Target, Amazon, Bestbuy, vb.Gibi büyük mağazalardan hediye kartları ile ödeme yapın)

Bitcoin en çok kabul edilen anonim ödeme yöntemidir. Günümüzde VPN sağlayıcılarının% 50’sinden fazlası (ve en iyi VPN’lerin neredeyse tamamı) tarafından kabul edilmektedir. Bitcoin ödemeleri son derece anonimdir, ancak bitcoin satın almak ve değiştirmek için biraz öğrenme eğrisi vardır.

Bitcoin ile ödeme yapmanın avantajları:

 • En sık kabul edilen anonim ödeme yöntemi
 • Döviz kurları (nakit > Bitcoin & Bitcoin > nakit) tam değere yakın olduğundan, ek anonimlik $ maliyeti düşüktür.

Hediye Kartları az sayıda VPN sağlayıcısı tarafından hariç tutulur. Anonim bir ödeme yöntemi olarak son derece basit ve etkilidir. Yakındaki bir mağazaya gidebilir, nakitle bir hediye kartı satın alabilir ve ardından hediye kartının bakiyesini dijital olarak VPN sağlayıcısına aktarabilirsiniz..

Bunun karşılığında size sabit bir döviz kuru ile VPN hizmeti vereceklerdir (Hediye kartı $ > VPN Hizmeti $)

Genel olarak, bir hediye kartının değişim değeri, aktarılan gerçek hediye kartı değerinden yaklaşık% 20-25 daha az olacaktır. Bunun nedeni, VPN sağlayıcınızın hediye kartını gerçekten harcayamaması, nakit paraya dönüştürmesi gerektiğidir, bu da indirimli olarak satılması anlamına gelir.

Bu da onların sonuna zaman / zorluk ekliyor, bu yüzden hizmeti sağlamak için biraz ekstra $ tazminat almaları adil.

Hediye Kartları ile ödeme yapmanın avantajları:

 • Almak kolay
 • Düşük teknoloji (öğrenme eğrisi yok)
 • Nakit ile satın alabilirsiniz
 • Son derece anonim
Dezavantajları:

 • Yalnızca bazı VPN sağlayıcıları tarafından kabul edilir
 • Genellikle% 20-30 fiyat primi öder

Bitcoin ile bir VPN için ödeme yapmak nasıl

IPVanish ödeme yöntemleri (Bitcoin dahil)IPVanish’in Ödeme Yöntemleri (Bitcoin Dahil)
Büyük VPN hizmetlerinin çoğu bitcoin ödemelerini kabul eder. Bitcoin logosunu web sitelerinin ‘ödeme yöntemleri’ altında arayın.

Bitcoin ödemeleri 4 adım gerektirir:

 1. Bir Bitcoin Cüzdanı Oluşturun
 2. Bitcoin Satın Alın
 3. VPN hizmetine kaydolun (bitcoin ödemeleriyle)
 4. Bitcoin’leri VPN sağlayıcısına aktarın

Kolayca tüm 4 adımda size rehberlik birkaç çevrimiçi makaleler vardır. İşte birkaç iyi olanlar:

 • Bitcoin ilk kez alıcı kılavuzu
 • Bitcoin Satın Alma (Yeni Sürüm)
 • Bitcoins nasıl satın alınır (LocalBitcoin Rehberi)

Bulduğumuz en iyi öğretici, LocalBitcoins’den bu adım adım video dizisidir (Her ikisi de bir Bitcoin cüzdanı ve Bitcoin değişim piyasasıdır, böylece bitcoinlerinizi aynı sitede depolayabilir ve satın alabilir / satabilirsiniz. ATM’lerden gelen kılıfla (varsa) veya hatta bireysel satıcılarla yerel olarak bitcoins

Bitcoin Cüzdanınızı kurun

BitCoin Satın Alın

VPN için ödeme yapma

Bir bitcoin cüzdanı kurduktan ve hesapta bitcoin (veya bunları satın almanıza izin veren bir exchange’e erişim) yaptıktan sonra, aslında VPN aboneliğiniz için ödeme yapmak oldukça kolaydır..

IPVanish VPN ile nasıl çalıştığı aşağıda açıklanmıştır

Adım # 1: Bir VPN planı seçin ve ödeme seçeneği olarak ‘Bitcoin’i seçin.

Resim

Bir VPN Planı seçin

Bitcoin 1. adım bilgisiyle VPN için ödeme yapın

Hesap Bilgilerinizi girin (Etkinleştirme için geçerli bir e-posta adresi gerekir)

Ödeme yöntemi olarak bitcoin'i seçin

Ödeme yöntemi olarak ‘Bitcoin’i seçin

2. Adım: Ödemeyi Gönderin

Gönder düğmesine tıkladıktan sonra, bitcoin işlemi için otomatik olarak bir fatura oluşturulacaktır. Bitcoin ödemesini almak için VPN sağlayıcısı tarafından benzersiz bir bitcoin cüzdanı oluşturulacak. Bu şekilde, hizmetleri için hangi VPN hesabının / kullanıcı adının ödeme yaptığını bilirler..

Fatura aşağıdaki bilgileri gösterir:

 • Cüzdan #
 • Bitcoin cinsinden fiyat (veya bitcoin oranı)
 • Telefonunuzda taramak için QR Kodu (mobil Bitcoin cüzdan uygulamanız varsa)
 • ‘Bitcoin ile Öde’ düğmesi. (Tarayıcınız bu bağlantı türünü bitcoin cüzdanınızla ilişkilendirdiyse çalışır)

Resim

Bitcoin Faturası: ‘Bitcoin ile öde’ düğmesine basın veya doğrudan # cüzdanınızdan # cüzdanını ödeyin.

‘Bitcoin ile öde’ seçeneğine basabilir veya doğrudan Bitcoin cüzdanınıza giriş yapabilir ve bu tam tutarın bir ödemesini tam cüzdan kimliğine gönderebilirsiniz. M-cüzdan adresini kopyalayıp yapıştırabilirsiniz (yazmanıza gerek yoktur).

Ödeme onaylama

VPN sağlayıcısından Bitcoin ödemesinin alındığını onaylayan bir e-posta almalısınız. Bu işlem birkaç saniye ile bir iki dakika arasında sürebilir. Bundan sonra VPN hesabınız için bir aktivasyon e-postası alacaksınız. Aktivasyon bağlantısını tıklayın.

Bu kadar. Hesabınız şimdi ödeniyor ve etkinleştiriliyor. Hemen giriş yapabilir, yazılımı indirebilir ve VPN ağına hemen bağlanabilirsiniz.
IPVanish’i ziyaret edin

Hediye Kartları ile VPN Nasıl Ödeme Yapılır

VPN hizmeti için büyük mağaza hediye kartlarıyla ticaret yapmanıza izin verecek birkaç VPN var. Kartı postayla göndermek zorunda değilsiniz, sadece kart ID numarasını girersiniz ve bakiye elektronik olarak VPN hizmetine aktarılır. VPN genellikle bu hizmet için bir fiyat işaretlemesi talep eder (% 20-30), çünkü hediye kartlarını tekrar nakit haline dönüştürmek için gerçek değerlerinden daha düşük bir fiyata satmak zorunda kalırlar.

İlk olarak, hediye kartları alan bir VPN’e ihtiyacınız olacak:

Anonim Hediye Kartı Ödemelerini kabul eden VPN Hizmetleri

 • Özel İnternet Erişimi (2014 ve 2015’in En İyi Torrent VPN’i)
 • IronSocket (VPN satın alımlı Free Socks5 Proxy ve SmartDNS dahildir)

Ödeme Süreci

Hediye kartıyla Özel İnternet Erişimi için ödeme yapmak için yapmanız gerekenler:

Aşama 1: Privateinternetaccess.com şehrine git

Adım 2: Normal ‘vpn satın al’ düğmelerinin altına inin. Şuna bakın:

Hediye kartı seçeneği ile PIA ödeme

‘Hediye Kartıyla Öde’ seçeneğini bulun

‘VPN Erişimi Al’ düğmesini tıklayın.

Bundan sonra, döviz kurunu kontrol etmek için bir hediye kartı markası seçme veya henüz bir hediye kartınız yoksa anında çevrimiçi bir hediye kartı satın alma seçeneği sunulur..

En iyi seçenek, Walmart veya Starbucks gibi büyük bir şirketten 50 dolarlık bir hediye kartı satın almak ve daha sonra 1 yıl Özel İnternet Erişimi (kredi kartı ödemesine karşı% 25 işaretleme) ile değiştirilebilir
Ardından, hediye kartı bakiyenizi anında kontrol edebilir ve bakiyenizin sizi ne kadar süre satın alacağını bir VPN aboneliğinden görebilirsiniz. (Bakiyenizi kontrol etmek paketi satın almayacaktır, bu nedenle döviz kurunu beğenmiyorsanız ticareti yapmak zorunda değilsiniz).

Hediye kartı bakiyesini kontrol edin

Hediye kartı bakiyenizi kontrol edin (ve döviz kuruna bakın)

Döviz fiyatından memnun olduğunuzda ve VPN aboneliğiniz için ödeme yapmaya hazır olduğunuzda, alışverişi yapmak için ‘Pay’ düğmesine tıklayın. Aktarım hemen hemen az ya da çok olmalıdır ve Özel İnternet Erişimi’nden ödeme makbuzunu ve hesap aktivasyonunu onaylayan bir e-posta alacaksınız.

Ardından yazılımı indirin ve istediğiniz sunucuya hemen bağlanın.
Özel İnternet Erişimi için Kayıt

Bir VPN Satın Alırken IP Adresinizi Gizleme

Neredeyse tüm VPN’ler web sitelerinde işlemler (satın alımlar) hakkında önemli bilgiler kaydeder. Bu, kredi kartı sahtekarlığını önlemek için gereklidir (çalıntı kartla ödeme yapmadığınızdan emin olmaları gerekir). En sık girilen bilgilerden biri IP adresinizdir.

Sonuç olarak, birçok VPN hizmeti, kullanıcıların başka bir VPN hizmetine bağlıyken abone olmalarını engelleyecektir. Ayrıca popüler web proxy sunucularından gelen işlemleri de engeller. IP adresinizi gizlemenin en kolay yolu aslında bir kütüphane veya starbucks’ta bir wifi hotspot gibi halka açık bir internet bağlantısı kullanmaktır.

VPN hizmetine kaydolmak için dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz ve işlem günlüğünde görünen IP size geri izlenemez (ev ağınız değil, genel bir internet bağlantısıdır).

Gerçekten özel VPN erişimi için düşük teknoloji ürünü ancak son derece etkili bir çözümdür.

Özet ve İleri Okuma

Özetlemek gerekirse:

 • Bir VPN için Bitcoins veya Hediye Kartları ile anonim olarak ödeme yapabilirsiniz
 • Kolayca ücretsiz bir bitcoin cüzdanı alın ve localbitcoins.com adresinden bitcoin satın alın
 • Genel wifi kullanarak satın alırken gerçek IP adresinizi gizleyin
 • VPN hesapları etkinleştirme onayı gerektireceğinden Geçerli bir e-posta adresi kullandığınızdan emin olun

VPN hizmetiniz için ödeme yapıldıktan ve etkinleştirildikten sonra, gitmeye hazır olmalısınız. Aboneliğiniz sona erdiğinde, aynı hesaptan başka bir anonim ödeme gönderebilirsiniz (veya isterseniz yeni bir VPN hesabı oluşturabilirsiniz)

İşte bazı yararlı makaleler ve nasıl yapılır kılavuzları…

Kılavuzlar
Vuze Anonim Olarak Nasıl Kullanılır
UTorrent Anonim Olarak Nasıl Kullanılır
Anonim Olarak Deluge Nasıl Kullanılır
Torrent IP adresinizi kontrol etme
İngiltere’deki torrent sitelerinin engellemesini kaldırın
İncelemeler ve VPN Karşılaştırmaları
Özel İnternet Erişimi İncelemesi
IPVanish İncelemesi
Torguard İncelemesi
IPVanish vs Hidemyass
IPVanish ve Özel İnternet Erişimi
Torrent için Proxy ve VPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me