VyprVPN sel / p2p için nasıl güvenle kullanılır?

Contents

Torrent için VyprVPN nasıl kullanılır

VyprVPN uzun zamandır var ve kaliteli hizmet konusundaki ününe rağmen, BitTorrent kullanıcılarına hitap ettikleri tam olarak bilinmemektedir. Aslında, Vyprvpn alışığım torrent indirirken yakalanan hesapları engelle / yasakla.


Ancak tüm bunlar değişiyor ve VyprVPN yeni bir günlükleme politikası (günlük yok) ve p2p politikası (izin verilen) ile kendini yeniden keşfediyor.

Şimdi bu, VyprVPN’in Torrent VPN şöhret salonunda gibi favorilerin yanında belirtilmeyi hak ettiği anlamına mı geliyor? NordVPN ve Özel İnternet Erişimi? Muhtemelen değil. Ancak, torrentleri biraz sık indirseniz bile, hala çok yönlü bir VPN olarak düşünmeye değer.

Bu, VyprVPN ile torrent ve eksiksiz VyprVPN alternatifleri.

VyprVPN Hakkında

VyprVPN İnternet girişimcisi ve erken Usenet öncüsü Ron Yokubaitis tarafından kuruldu (ayrıca Giganews’i de kurdu).

VyprVPN o zamandan beri dünyanın en popüler VPN’lerinden biri ve bizce en iyi tasarlanmış VPN’lerden biri haline geldi. Yazılımları olumlu bir şekilde mükemmel. Dahası, VyprVPN’in holding şirketi şimdi İsviçre’de bulunuyor ve bu da zaten gizlilik ilkinde olan bu şirket için daha fazla gizlilik koruması sağlamalı.

VyprVPN Logosu

VyprVPN’in Torrent / P2p Politikası

VyprVPN torrentlere izin veriyor mu?

VyprVPN’in BitTorrent’i & p2p dosya paylaşım politikası belirsizdi, ama artık değil. Sıfır girişten bu yana VyprVPN SSS’lerine resmi bir ‘Torrent Politikası’ ekledi.

Belirtiyor:
Golden Frog’da gizliliğinize azami saygı duyuyoruz. VPN oturumlarından herhangi bir bilgiyi kaydetmez veya tutmaz ya da herhangi bir bağlantı noktasının kullanımını engellemeyiz. Hizmetimiz tüm trafiği eşit şekilde değerlendirdiğinden, eşler arası ve BitTorrent trafiğine izin verilir.
Karar: VyprVPN torrent oluşturmaya izin verir ve herhangi bir BitTorrent trafiğini engellemez veya kısıtlamaz. Ayrıca, herhangi bir oturum günlüğü tutmadığından, geçmiş torrent etkinliğinizin (veya IP adresi geçmişinizin) sunucularında sıfır kaydı olmalıdır..

VyprVPN Torrent / P2P Politikası

VyprVPN torrent etkinliğini izliyor mu?

Bildiğimiz kadarıyla VyprVPN torrent trafiğinizi azaltmaz veya izlemez. VyprVPN, Net Tarafsızlığın savunucusudur ve belirli içerik türlerine öncelik vermez veya bunları engellemez. Tecrübelerimize göre, VPN sağlayıcıları müşterilerinin trafiği hakkında mümkün olduğunca az şey bilmeyi tercih ediyor. İnternet Servis sağlayıcınız tam tersini yapabilir (VPN kullanmak için daha fazla neden olabilir).

Kayıt Politikası

VyprVPN günlük kaydı politikası nedir?
VyprVPN artık bir Zero-Log VPN sağlayıcısıdır ve şu ana kadar kayıt politikalarını 3. taraflarca tamamen denetlemiş olan tek VPN’dir (şeffaflık ve güven için bonus puanlar).

Eskiden ne değişiyorlardı?? VyprVPN, müşteri tercihlerine ve VPN pazar trendlerine yanıt olarak, 2018’in sonlarında 30 günlük meta veri saklama politikasından sıfır günlük sıfır bilgi politikasına geçiş yaptı.

VyprVPN’in günlük tutmayacağını nasıl bilebilirim?? Şu anda, bir üçüncü taraf tarafından denetlenmek isteyen tek sağlayıcı onlar. Şeffaflık raporunun tamamını burada bulabilirsiniz.

VyprVPN’in kayıt politikasına ayrıntılı bir bakış

Resim

VyprVPN yeni günlük politikalarını gizlilik politikalarında açık İngilizce (yasal olmayan) olarak açıklar:

 1. IP Adresi Günlüğü Yok: VyprVPN, sunucularına bağlanmak için kullandığınız IP adresini veya size atanan adresi kaydetmez.
 2. Oturum Meta Verileri Yok: Zaman damgalarını veya bağlantı zamanını kaydetmezler
 3. Trafik Kaydı Yok: VyprVPN VPN trafiğinizin içeriğini kaydetmiyor.
 4. Web Geçmişi Yok: VyprVPN web geçmişinizi, uygulama kullanımınızı veya DNS aramalarınızı kaydetmez.

VyprVPN ile Torrentleri anonim olarak indirme

VyprVPN’i favori torrent istemcinizle kullanmak inanılmaz derecede basittir. Aynı ayarlar her torrent istemcisi için geçerlidir.

Anonim torrentler için VyprVPN nasıl kullanılır:

 1. Cihazınızda VyprVPN uygulamasını açın
 2. Torrent dostu bir sunucu konumuna bağlanın (İsviçre veya Hollanda’yı öneririz).
 3. Kill-Switch’i açın (VPN aniden kesilirse gerçek IP’niz sızmaz).

Bu kadar. Artık torrent istemcinizi açabilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. VPN’yi ilk kez kullanıyorsanız, her şeyin doğru çalıştığından emin olmak için IP torrent IP adresinizi de kontrol etmek isteyebilirsiniz..

Torrent uyumlu sunucuya bağlanın

1. Bir VPN sunucusuna bağlanın (Hollanda / İsviçre önerilir)

VyprVPN kill-switch ayarları

2. Ayarlar’da ‘Kill-Switch’i açın > Seçenekler > Bağ

UTorrent'de torrent indirme

3. Torrent İstemcinizi açın ve torrentleri indirmeye başlayın

Resim

4. Torrent IP adresinizi kontrol edin (isteğe bağlı)

VyprVPN Torrent SSS

VyprVPN’i torrentler için kullanma hakkında en sık sorulan soruların cevapları şunlardır:

ISS’m indirdiklerimi gör?

İnternet sağlayıcınız hangi web sitelerini ziyaret ettiğinizi (VyprVPN’in özel sıfır günlük DNS sunucuları olduğunu) veya torrentleri indirdiğinizi bilmeyecektir. VyprVPN’in güçlü şifrelemesi, internet sağlayıcınızın trafiğinizi okumasını veya izlemesini önler.

VyprVPN’in çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

VyprVPN istemcisi, sunucuları tarafından atanmış olduğunuz anonim IP adresini gösterecektir. Yeni ortak IP adresinizi ipmonkey.com gibi bir site kullanarak da doğrulayabilirsiniz (bu adres VyprVPN’de gösterilen IP ile eşleşmelidir). IP adresini BitTorrent eşlerine göründüğü gibi kontrol etmek de isteyebilirsiniz.

VyprVPN’e Bazı Alternatifler Nelerdir?

VyprVPN’in yanı sıra birkaç mükemmel logless VPN var. Çoğu, VyprVPN’in yaptığı kadar iyi bir yazılım deneyimi sunmasa da, bazıları başka avantajlar da sunar. En dikkate değer fark, torrent istemcinizin içinde 2. IP adresi atlama için yapılandırılabilen bir Socks5 proxy’sinin eklenmesidir. Bazı VPN’ler bunu ücretsiz olarak içerir.

* Hiçbir şekilde bir SOCKS proxy’si gerekli değildir. Bir VPN kendi başına son derece güvenlidir ve genellikle bir proxy ile birleştirilenden daha hızlı olacaktır. Bittorrent kullanıcılarının küçük bir yüzdesi bir proxy eklemeyi tercih ediyor çünkü teoride hafif bir gizlilik avantajı sunabilir (ancak daha düşük hızlar ve daha karmaşıklık).

Dikkate alınması gereken bazı VPN’ler:

Resim

NordVPN

 • 10’dan fazla torrent dostu yerde bulunan Socks5 proxy’si
 • p2p / optimize sunucular (belirli konumlarda daha hızlı indirme)
 • Günlük Yok. dönem.
 • Netflix, Hulu ve diğer akış hizmetleriyle çalışır
 • 30 günlük% 100 geri ödeme garantisi

Resim

IPVanish

 • Socks5 Proxy dahil (Hollanda sunucusu)
 • Günlük Yok.
 • Firestick / FireTV uygulaması (Kodi için harika)
 • Son Derece Yüksek Hızlar.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map