Recenzia Kinsta: Objavených 10 výhod a 3 nevýhody hostiteľa Kinsta WordPress!

KINŠTA


KINŠTA

https://kinsta.com

tl; dr

Kinsta ponúka veľa pôsobivých nástrojov na správu WordPress a čisté UX. Poskytuje všetky výhody rýchlosti a škálovania, ktoré by ste očakávali od hostiteľa v cloude. Pridajte to k vysokokvalifikovanému tímu podpory vývojárov WordPress a vy ste dostali prvotriedne riešenie hostenia, aj keď za prémiovú cenu.

Recenzia Kinsta: Objavených 10 výhod a 3 nevýhody hostiteľa Kinsta WordPress!

Dnes sa pozeráme na spravovanú hostingovú službu WordPress s ostrou povesťou – Kinsta.

Spoločnosť Kinsta, ktorá bola uvedená na trh v roku 2013, bola hlavnou myšlienkou skupiny odborníkov na WordPress, ktorá nezabúdala s hostingovými riešeniami WordPress na trhu. Dnes je to jeden z najrýchlejšie rastúcich hostiteľov WordPress v Európe a Amerike.

Hranica spoločnosti Kinsta spočíva v tom, že jej hostiteľské služby sú založené na prémiovej sieti Google Cloud. Táto hodnotná ponuka je taká zaujímavá, že sme naozaj nemohli odolať tomu, aby sme Kinstu otestovali..

Medzi pôsobivé zoznamy výhod bielizne Kinsta sľubuje bleskový hosting, infraštruktúru ďalšej generácie a vynikajúci zákaznícky servis. Spoločnosť Kinsta sa nedávno premenovala na veľmi elegantnú a užívateľsky prívetivú verziu a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Ale skutočne to prináša? Mali sme sa na to pozrieť.

10 dôvodov Kinsta je skutočne dobré riešenie hostingu

1. Je to rýchlo horiace

Ako všetci vieme, pokiaľ ide o webové stránky, rýchlosť je všetko.

Rýchlejší čas načítania stránky koreluje nielen s vyššími konverziami, dlhším priemerným trvaním návštevníkov a znížením miery odchodov, ale aj s oveľa lepšou SEO. Tu sme napísali veľa o téme rýchlosti.

A ako sa má Kinsta cestovné? Aby sme to zistili, nastavili sme naše štandardné testovacie miesto na serveroch spoločnosti Kinsta a spustili sme ho pomocou nášho vlastného zariadenia na kontrolu rýchlosti serverov:

Výsledky?

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Priemerná rýchlosť: 179,5 ms – Zobraziť úplný výsledok

Poznámka

Na účely testovania sme vytvorili jednoduchý testovací server, ktorý sa skladal zo skladovej inštalácie WordPress. Rozhodli sme sa hostiť z dátového centra v Londýne. Navštívte stránku tu.

Boli sme radi, keď náš hostiteľský server získal hodnotenie A +!

Odporúčaný čas odozvy servera spoločnosti Google je menej ako 200 ms, pretože čokoľvek pomalšie môže spôsobiť výrazné oneskorenie pre používateľov. Londýn a USA boli vynikajúce; dobre pod týmto štandardom. Najkratšia doba odozvy bola rýchla 10 ms (pingovaná z Londýna).

Pingy zo vzdialenejších regiónov, ako napríklad Bangalore, boli však podstatne pomalšie a priemerný čas odozvy na celom svete sa znížil na 179,5 ms. Je to oveľa viac ako 10 ms, ale stále pôsobivé.

A čo čas načítania webovej stránky?

Výkon webovej stránky pre Kinsta

Test rýchlosti Webpagetest.org – Zobraziť úplný výsledok

Teraz – nezabudnite, že naša testovacia stránka zatiaľ nevyužíva technológiu CDN, ukladanie do vyrovnávacej pamäte ani žiadne iné optimalizácie, ktoré by používatelia spoločnosti Kinsta mali využiť na skrátenie času načítania webovej stránky..

Avšak aj bez akejkoľvek optimalizácie sme si všimli, že všetky dôležité metriky rýchlosti sú označené ako A, označené a zelené. Konečná rýchlosť načítania 1,097 s je tiež celkom fantastická.

Vo všeobecnosti nemusí byť Kinsta TÝM rýchlejšou hostiteľskou službou, ktorú sme testovali, ale určite je v špičkovej úrovni serverových hostiteľov, ktorí poskytujú rýchlosť.

Tip

V spojení so správnymi optimalizáciami, ktoré vyrovnávajú problémy s oneskorením v niektorých regiónoch, môžu používatelia Kinsta očakávať veľmi pôsobivé rýchlosti načítania.

2. Infraštruktúra založená na technológii cloud vytvorená pre rýchlosť

Poďme trochu hlbšie do budovania Kinsty.

Jeho najvýraznejšou vlastnosťou je, že ponúka výhradne hosting cloudového servera Google.

Vďaka tomu je jeho infraštruktúra zásadne odlišná od tradičného spoločného alebo špecializovaného hosťovania svojich konkurentov.

Ako? Namiesto hostovania prostredníctvom jediného servera v dátovom centre hostitelia cloudu využívajú priestor virtuálneho servera, ktorý sa napojuje na zložitú sieť fyzických serverov. To ponúka používateľom niektoré celkom skvelé výhody, pokiaľ ide o rýchlosť, spoľahlivosť, škálovateľnosť a flexibilitu.

Aj keď v okolí je niekoľko hostiteľov cloudových serverov, spoločnosť Kinsta využíva súkromnú optickú sieť spoločnosti Google. Je to jeden z najväčších na svete av niektorých regiónoch je schopný dosiahnuť rýchlosť 10 000 TB za sekundu.

Ešte lepšie je, že Kinsta je zaregistrovaná v prémiovej vrstve služby Google Cloud, čo znamená, že používatelia Kinsta môžu využívať najvyššiu úroveň výkonu, rýchlosti a bezpečnosti..

Používatelia Kinsta profitujú aj z 20 umiestnení serverov Google Cloud na celom svete. To znamená, že si môžete zvoliť dátové centrum geograficky najbližšie k publiku pre každú z vašich stránok WordPress, čo pomáha udržiavať nízku latenciu a krátku dobu načítania.

Používatelia Kinsta majú tiež prístup k prémiovému DNS prostredníctvom Amazon Route 53, čo je ďalšia zbraň vo svojom arzenáli na rýchle udržanie vecí.

3. Zahrnutý softvér na preplnenie

Tretí profík? Uhádli ste – rýchlosť znova.

Kinsta je obohatená „rýchlosťou posadnutou architektúrou“ (ich slová, nie našou) prostredníctvom technológií ako Nginx, PHP 7, softvérové ​​kontajnery LXD a MariaDB.

Mohli by sme vyplniť stránky hovoriace o rôznych doplnkoch a doplnkoch spoločnosti Kinsta, ale jednu vec, ktorú určite budete chcieť použiť, je CDN..

Tu sa spoločnosť Kinsta stáva partnerom spoločnosti KeyCDN, fantastickej siete na doručovanie obsahu podporovanej protokolom HTTP / 2 a IPv6.

KeyCDN je popredným európskym poskytovateľom CDN so sídlom vo Švajčiarsku. Ako značka má dobrú povesť, vďaka ktorej je služba CDN špičkovej úrovne oveľa dostupnejšia. Údajne v súčasnosti obsluhuje 40 000 zákazníkov a má úspešnosť 94%.

Zatiaľ čo používatelia spoločnosti Kinsta nezískavajú celú škálu výhod KeyCDN, dostávajú stanovenú sumu bezplatnej šírky pásma CDN, ktorá sa nazýva „Kinsta CDN“. Využívajú tiež rozsiahlu globálnu sieť spoločnosti KeyCDN so servermi v 34 strategických umiestneniach na preplňovanie svojich médií po celej planéte.

Prečo by ste sa mali starať?

CDN môže …

 • … V niektorých prípadoch skráťte dobu načítania až o 50%
 • … vyložte až 70% požiadaviek na šírku pásma od vášho hostiteľa
 • … Zabránite tomu, aby váš server bol zahltený dopravným prepätím

Okrem tohto silného partnerstva – spoločnosť Kinsta (v skutočnom móde Kinsta) uľahčila správu všetkého, čo súvisí s CDN.

Technológie CDN a caching sa zvyčajne dodávajú oddelene, ale spoločnosť Kinsta ich pekne zbalí a robí ich veľmi jednoduchými na správu z vášho dashboardu, čo vám umožní sledovať využitie šírky pásma, najlepšie súbory podľa požiadaviek a ďalšie.

4. 99,9% zaručená dostupnosť

Prevádzková doba od decembra 2018

100%

* Tento počítadlo sa neustále aktualizuje

Spoločnosť Kinsta v skutočnosti poskytuje záruku dostupnosti 99,9% dostupnosti bez záruky.

Toto hlasovanie o dôvere je jasným výsledkom jeho cloudovej hostiteľskej infraštruktúry. Hostitelia cloudu od prírody sú oveľa spoľahlivejšie pri udržiavaní webových stránok online.

Ak to nestačí, Kinsta to tiež spáruje s nepretržitým monitorovaním a kontrolami dostupnosti každú minútu. Ak sa vám nepodarí opraviť kódy reakcií na chyby do 30 minút, na váš účet bude pripísaná suma. Táto záruka platí 24/7 každý deň v roku.

5. Je to (takmer) hands-off

Ako už názov napovedá, spravovaní hostitelia WordPress by vám mali umožniť tráviť menej času staraním sa o váš web a dať vám viac času sústrediť sa na jeho rozvoj..

Spoločnosť Kinsta má skutočne širokú škálu funkcií, ktoré poskytujú optimalizované prostredie na neustále zlepšovanie webových stránok bez obáv z technických problémov..

Funkcie produktu Kinsta

Medzi užitočné funkcie správy stránok patria:

 1. Ladenie rýchlosti To zahŕňa kontrolu výkonnosti & caching.
 2. Prístrojová doska MyKinsta Osviežujúca zmena oproti klasickému cPanelu alebo Plesku, ktorú ponúka mnoho ďalších hostiteľov, s niektorými pôvodnými funkciami.
 3. Správa aktualizáciíAk máte vyššiu úroveň od vynútených aktualizácií (norma mnohých iných hostiteľov a niečo, čo môže niekedy spôsobiť problémy), stačí dať tímu Kinsta vedieť, či chcete, aby sa postarali o aktualizácie napredujúce vpred..
 4. Staging jedným kliknutím Ľahko otestujte nové verzie WordPress, doplnky a kód v bezpečnom prostredí a potom ich za pár sekúnd žite..
 5. Nástroje priateľské pre vývojárovZ klonovania stránok na prístup k SSH na používanie aktualizácií WP-CLI a ďalších funkcií.

6. Úžasná technická podpora

Jednou z najväčších silných stránok spoločnosti Kinsta je ich podporný tím.

Máme na mysli – je to zložené výlučne z veteránov vývojárov WordPress a Linux inžinierov. To znamená, že technická úroveň podpory je jednou z najlepších na trhu. Dokonca sa môžu pochváliť, že si najali menej ako 1% uchádzačov, ktorí sa uchádzajú o zamestnanie!

Namiesto toho, aby bolo potrebné absolvovať sériu opakovaní podpory úrovne 1 alebo 2, používatelia Kinsta majú vždy skutočných expertov priamo na svojom hovore a volaní..

Kinsta ponúka podporu 24/7 prostredníctvom widgetu Intercom, live chatu a riešenia lístkov. Je to vlastne celkom šikovný systém s automaticky uloženou históriou rozhovorov a oknom, ktoré zostane otvorené, aj keď sa v navigačnom paneli pohybujete po rôznych stránkach..

Z priamej skúsenosti sme na každý dotaz, ktorý sme poslali, odpovedali do 3 minút. Všetci zamestnanci, s ktorými sme hovorili, boli veľmi užitoční, informovaní a podporovali ich odpovede odkazmi na zdroje na ďalšie čítanie. Celkovo veľmi pozitívny zážitok, ktorý podporili stránky žiarivých zákazníckych recenzií, zistili sme podobné veci o tíme podpory spoločnosti Kinsta..

Okrem toho sa nám veľmi páči pravidelne aktualizovaný blog Kinsta a praktická vedomostná základňa s tipmi, článkami a slovníkom pojmov tech..

7. Jednoduché nastavenie a migrácia

Aké ľahké je teda uviesť loptu do pohybu?

Ukázalo sa – veľmi.

Keď sme sa prihlásili do Kinsty, boli sme prekvapení, aké rýchle a jednoduché to bolo. Vytvorenie účtu doslova trvalo sekundy, potom prišiel náš nový informačný panel a množstvo zdrojov, ktoré boli naklonené, aby pomohli všetkým – od úplných začiatočníkov až po skúsených vývojárov..

Potom sme dostali užitočné následné e-maily vyzývajúce k ďalším krokom pri pripájaní našich webových stránok a kontrole prípadných otázok.

Čo vedie k nášmu ďalšiemu bodu – každý plán Kinsta zahŕňa aj aspoň jednu bezplatnú migráciu stránok z aktuálneho hostiteľa, ktorú spracuje ich tím odborníkov (aj keď je potrebné poznamenať, že migrácia je zahrnutá do štandardného plánu iba v prípade, že platíte ročne).

Ponechanie takejto kritickej úlohy pre profesionálov je očividne omnoho menej bolesti hlavy ako pokus o manuálnu migráciu (čo máte tiež možnosť robiť s podporou Kinsty). Nebudete mať žiadne prestoje – jednoducho požiadajte o migráciu zo svojho hlavného panela. Po dokončení procesu migrácie budete upozornený, aby ste si mohli overiť, či je všetko v poriadku.

Bezplatná migrácia stránok Kinsta

Aj keď neponúka bezplatnú skúšobnú verziu, spoločnosť Kinsta ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí (ktorú si veľmi úprimne dávame prednosť), aby sa používateľom skutočne poskytol čas na to, aby sa cítili za laná. Existuje niekoľko úrovní členstva (o tom viac neskôr), ale páčilo sa nám, ako boli plány jasne formulované

8. Mier mysle

Kinsta ponúka množstvo nástrojov na zaistenie bezpečnosti a zabezpečenia vašich stránok.

Back-UPS:

 • Denné zálohyKinsta poskytuje denné automatické zálohy WordPress, ako aj zálohy generované systémom pre všetky weby vo vašom účte. Sú k dispozícii ako body obnovenia na hlavnom paneli MyKinsta a sú uložené po dobu 14 dní.
 • Manuálne zálohovanieMôžete vytvoriť až 5 manuálnych záloh, vrátane jedného zálohovania, ktoré je možné stiahnuť každý týždeň.
 • Zálohy udalostíCertifikáty udalostí tiež generujú automatické zálohovanie. Napríklad prechod z inscenovania na produkciu vytvorí kópiu vášho živého webu, len v prípade, že sa niečo pokazí.

Čo je ešte lepšie – zálohy sú vylúčené z vášho celkového využitia miesta na disku, aby vám poskytli čo najviac miesta!

Ďalšie bezpečnostné prvky, ktoré treba spomenúť:

 • Podpora SSL a hardvérové ​​brány firewallVoľná ​​aktivácia certifikátov SSL jedným kliknutím.
 • 24-hodinové monitorovanie V prípade, že dôjde k napadnutiu alebo strate vašich stránok, pracovníci spoločnosti Kinsta sú okamžite upozornení a priamo sa pustia do riešenia problému..
 • Automatické aktualizácie bezpečnostných záplatBezplatné opravy chýb, blokovanie vstrekovania kódu a útokov DDoS, denné skenovanie škodlivého softvéru / spyvéru.
 • Menné serveryPovažujeme to za zaujímavé – väčšina hostiteľov dodáva 2 menné servery na nastavenie smerovania DNS. Spoločnosť Kinsta však ponúka 4 – každá s rôznymi príponami webových stránok (.net, .org), čo pomáha zaistiť, že ak dôjde k výpadku, na spoľahlivosť vašich stránok sa môžete spoľahnúť na ostatných. Len ďalší malý príklad toho, ako robí Kinsta maximum.

9. Dobré pre dopravné hroty

Kto povedal, že rozširovanie vašich webových stránok musí byť také zložité? Ďalšou veľmi atraktívnou črtou Kinsta je jej škálovateľnosť, priama návratnosť jej cloudovej architektúry.

V prípade neočakávaného nárastu premávky umožňuje integrácia spoločnosti Kinsta s nástrojom Google Compute Engine dramaticky zväčšiť veľkosť kontajnerov webovej stránky na toľko CPU, koľko potrebujete. Keďže sa cloud automaticky prispôsobuje na správu záťaže, vaše stránky WordPress môžu zostať online bez zhadzovania.

Naopak, veľa hostiteľov tretích strán je obmedzených na 2 až 6 CPU na virtuálne súkromné ​​servery.

Nezabúdajte, že ak prekročíte limit mesačného počtu návštev podľa svojho plánu, budete musieť zaplatiť poplatok za nadhodnotenie (1 $ / 1 000 návštev) po určitom počte návštevníkov, ale budete upozornení na 80% a 100 % využitia.

Dôležité však je, že vaše stránky zostanú online! Napokon, poslednou vecou, ​​ktorú sa chcete stať, je investovať do platenej premávky alebo napokon prejsť na vírusovú, a potom v momente slávy utrpieť zlyhanie stránok. Predstavte si všetku premárnenú príležitosť!

Kinsta tiež ponúka Exponenciálne dopravné špičky a chirurgické zákroky špeciálne navrhnuté tak, aby riešili tieto druhy masívnych dopravných udalostí, ak viete, že k nim dôjde..

10. Optimalizované pre webové stránky elektronického obchodu

Úprimne povedané, Kinsta je skvelá správa pre akékoľvek podnikanie v oblasti elektronického obchodu na WordPress.

Koniec koncov, s bezplatnými pluginmi ako WooCommerce zostáva WordPress jednou z najatraktívnejších platforiem pre podnikateľov.

Sú to však aj tieto weby typu elektronického obchodu, ktoré majú tendenciu získavať zdroje, ktoré sú veľmi náročné na zdroje, a to najmä preto, že tieto doplnky často tvoria technologicky najkomplikovanejšie stránky programu WordPress..

Majitelia firiem, ktorí používajú stojan WordPress, získajú veľa z podpory a jednoduchých nástrojov správy spoločnosti Kinsta. Najmä:

 • Rýchle ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera s pravidlami na zaistenie optimalizovanej funkčnosti pre stránky elektronického obchodu. Niektoré stránky, ktoré by sa nikdy nemali ukladať do vyrovnávacej pamäte, napríklad košík, môj účet a pokladňa, sú vylúčené z vyrovnávacej pamäte.
 • Z dlhodobého hľadiska je Kinsta riešením na prekonanie rastúcich bolestí. Ak vaša premávka prekročí súčasný plán, jednoducho ho inovujte zaplatením ďalšej úrovne. Nie je potrebné komplikované migrácie na iný hostiteľský server, čo je reálna možnosť na zdieľaných hostiteľoch. Toto je veľké plus pre weby, ktoré neustále exponenciálne pridávajú produktové stránky.

Celkovo môže spoločnosť Kinsta ponúknuť NIEKTORÉ podnikateľovi, ktorý sa chce viac zamerať na rozširovanie svojho podnikania a menej na technické aspekty udržiavania svojej webovej stránky online..

Čo sa nám na Kinste nepáčilo

Kinsta má evidentne niekoľko vynikajúcich výhod, ale žiadne hostingové riešenie nie je nikdy dokonalé.

1. Strmý cenový bod

Kinsta je prémiové hostingové riešenie WordPress. Bohužiaľ to tiež prichádza pripojený k prémiovej cenovky.

Mesačné náklady sú dosť vysoké, pričom štandardná úroveň stojí 30 dolárov mesačne. To všetko vedie až k cene 900 dolárov za mesiac pre svoj najvyšší plán (o niečo viac).

Ak si zakúpite ročný plán, dostanete dva mesiace zadarmo, ale stále je to mesačná réžia, ktorá môže byť dosť vysoká na to, aby odradila menšie podniky, a je výrazne vyššia ako takmer každý hlavný konkurent..

Je však dobré vedieť, že štandardná úroveň je znížená zo 100 dolárov, čo bola minimálna výška výdavkov do mája 2018..

2. Žiadne e-mailové hostenie

Existuje aj niekoľko vecí, ktoré vlastník webových stránok potrebuje, aby mohol úplne nastaviť a spravovať web, ktorý spoločnosť Kinsta, žiaľ, v súčasnosti neponúka..

Veľký? E-mail hosting. Používatelia, ktorí hľadajú e-maily v súlade s [chránený e-mailom], budú musieť nájsť a zaregistrovať samostatnú službu hostenia e-mailov. Podrobne sme napísali, ako môžete nastaviť e-mailovú hostingovú službu, s porovnaním rôznych služieb tu.

Napríklad profesionálna služba hostenia e-mailov, napríklad Office 365 Biz, vás bude stáť asi 20 dolárov mesačne. Spoločnosť Kinsta odporúča balík G Suite, ktorý vás mesačne vráti o 5 dolárov.

Nie je to koniec sveta a Kinsta argumentuje tým, že chce ponechať hosťovanie e-mailov na expertoch – dosť spravodlivé.

Veľmi dobre však môžu existovať aj niektorí sklamaní vlastníci webových stránok, ktorí očakávajú hostingové riešenie typu všetko v jednom za vysokú cenu, ktorú platia. Na konci dňa to znamená, že vlastníci musia byť pripravení na najväčšiu investíciu do svojho webového vlastníctva.

3. Žiadna telefonická podpora

Na rozdiel od väčšiny svojich konkurentov spoločnosť Kinsta v súčasnosti neponúka telefonickú podporu svojim zákazníkom.

Pre mnoho ľudí existuje určitá výhoda v tom, že sú schopní zdvihnúť telefón a okamžite diskutovať o vašom probléme ľudským hlasom.

Z pohľadu spoločnosti Kinsta má toto rozhodnutie určitý zmysel. Ak napísali celý článok, ktorý sa ospravedlňuje.

Je pravda, že keď má diskusia technický charakter, je užitočné mať k dispozícii písomný protokol a snímky obrazovky, na ktoré sa odkazuje …

Je pravda, že systém predaja lístkov znamená, že sa nebudete vysvetľovať niekoľkokrát rôznym ľuďom …

Ale zatiaľ čo ich live chat môže byť praktickou voľbou, telefonická podpora môže byť veľmi dôležitým zdrojom pohodlia pre klientov, najmä v krízových situáciách..

Pre mnohých je omnoho lepšie sa prihlásiť a nechať si hovor okamžite vyzdvihnúť, ako napísať svoje problémy do malej chatovej schránky.

Plány Kinsta WordPress

Kinsta má v súčasnosti 10 rôznych úrovní plánu, z ktorých každá ponúka svoje služby v inom rozsahu.

Mnohé z nich ponúkajú rovnaké základné kľúčové ponuky, ako napríklad bezplatné SSL a CDN, ich podporný tím, denné zálohy a podobne. Hlavné rozdiely medzi vrstvami sú počet inštalácií WordPress, ktoré je možné spravovať pre jeden účet, a tiež počet pracovníkov PHP priradených k vášmu webu (pracovníci PHP určujú, koľko simultánnych požiadaviek môže váš server zvládnuť v danom čase, tj jeden pre každý žiadosť bez vyrovnávacej pamäte).

Kategórie napredujú od spoločnosti Starter k podnikaniu, k podniku – druhá kategória je samozrejme zameraná na väčšie podniky.

Každý plán je opísaný veľmi jasne, takže si môžete celkom ľahko vybrať ten, ktorý je pre vás ten pravý. Všetci sú tiež zahrnutí do 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie a počas tohto obdobia máte možnosť upgradovať alebo znížiť váš hostingový plán..

StarterEnterprise 2

NAJVÄČŠÍ PLÁN PLANTOPIER
Inštaluje sa WordPress180
Mesačné návštevy 20 0001 500 000
Ukladací priestor SSD10GB120 GB
Úložisko CDN50 GB 1 000 GB
Zadržanie zálohy14 dní 30 dní
Pracovníci PHP na webe210
Stálo $ 30 / mo $ 900 / mo

Plán Kinsta

Ako drží Kinsta konkurenciu?

Poďme ďalej, poďme sa pozrieť, ako sa Kinsta drží proti niektorým zo svojich najsilnejších konkurentov.

Rozhodli sme sa ich porovnať v oblastiach, v ktorých majú najlepšiu výkonnosť.

1. Motor Kinsta VS WP

Ako sa Kinsta darí proti WP Engine ako spravovanému hostiteľovi WordPress?

Pohľad na migrácie

WP Engine ponúka bezplatné neobmedzené migrácie WordPress. Naproti tomu spoločnosť Kinsta obmedzuje počet bezplatných migrácií podľa plánu používateľov – ich najzákladnejší plán zahŕňa jednu bezplatnú migráciu a ďalšie migrácie stoja 100 dolárov za web.

Pri podrobnejšej inšpekcii je však povaha týchto migrácií dosť odlišná. Migrácie WP Engine pozostávajú z doplnku automatizovanej migrácie, ktorý si urobíte sami. Niektorí používatelia, ktorí si nie sú úplne istí, čo robia, môžu byť mätúce a relatívne ľahko aktivovateľné, hoci sú ľahko a rýchlo aktivovateľné. Ich doplnok nemigruje presmerovania (dôležité na zabránenie katastrofám typu SEO) alebo údaje alebo obrázky uložené mimo adresára / wp-content /. Kinsta tvrdí, že ak sa táto metóda urobí nesprávne, môže viesť k strate údajov.

Na druhej strane je migrácia na ostrove Kinsta ľahkou, takmer bezhlavou záležitosťou. Jednoducho požiadajte o migráciu a nechajte ju na odborný tím. Ešte lepšie je, že nebudete trpieť prestojmi.

Ak sa teda pozrieme na správu „hands-off“, metódy migrácie spoločnosti Kinsta sa zdajú oveľa bezbolestnejšie.

Pohľad na zákaznícku podporu

Spoločnosť WP Engine je hrdá na ocenenú zákaznícku podporu. Priemerná doba odozvy je menej ako 3 minúty, s 90% kontaktov podpory vyriešených počas tejto relácie – určite pôsobivé.

WP Engine tiež hrdo ponúka telefonickú podporu 24/7 – niečo, čo Kinsta kritizoval za nedostatok. Dôvodom môže byť skutočnosť, že ich zamestnanecká základňa je oveľa väčšia ako relatívne malý tím spoločnosti Kinsta.

Možno však tvrdiť, že sila Kinsty spočíva v úrovni zručností ich zamestnancov. Podľa slov „klienti spoločnosti Kinsta sa zhovárajú s tými istými členmi tímu, ktorí podporujú naše veľké podniky a spoločnosti z rebríčka Fortune 500.“ Niektorí s kvalifikovanejšími zamestnancami naznačili, že spoločnosť Kinsta môže vyriešiť problémy s menším počtom účastníkov..

Pohľad na škálovateľnosť

Kinsta ponúka desiatky plánov (oproti piatim WP Engine), ale každý užívateľ Kinsta má úžitok z rovnakej cloudovej infraštruktúry s automatickým prispôsobovaním mierok, bez ohľadu na to,.

To znamená, že používatelia Kinsta, ktorí chcú upgradovať svoje stránky na vyššiu úroveň (napr. Aby sa prispôsobili vyššej návštevnosti), nájdu tento proces pomerne bezproblémovo..

V porovnaní s tým WP Engine využíva zdieľaný alebo vyhradený hosting. Ak chcete zmeniť veľkosť hostiteľa na serveri WP Engine, môže to vyžadovať viacnásobné migrácie stránok – napríklad prechod zo zdieľaného prostredia na VPS, potom na vyhradený server alebo na cloud hosting. Ako sme už spomenuli, tieto migrácie môžu byť pre niektorých používateľov trochu zastrašujúce.

Pohľad na vývojárske nástroje

Kinsta je hostiteľ optimalizovaný vývojármi pre vývojárov.

Preto spoločnosť Kinsta ponúka veľa funkcií na optimalizáciu pracovných postupov – nie všetky z nich sú k dispozícii vo WP Engine:

 • SSH prístup, Git a WP-CLI vo všetkých plánoch od Starteru po Enterprise.
 • Schopnosť spúšťať rôzne verzie PHP pre každú živú stránku a pracovnú stránku
 • Schopnosť obnoviť automatické zálohy na produkciu aj na fázovanie

WP Engine však ponúka zákazníkom niektoré veľmi atraktívne témy WordPress. Patria sem Genesis Framework – najobľúbenejší tematický rámec WordPress na svete – a prémiové témy StudioPress. Kinsta neponúka zákazníkom bezplatné témy.

2. Kinsta VS SiteGround

Ako sa Kinsta darí proti SiteGround ako rýchlemu webovému hostiteľovi?

Späť na argument o rýchlosti.

Ako sme už spomenuli, keď sme vykonávali náš test rýchlosti, Kinsta neprišla na špičku ako najrýchlejší hostiteľ. Toto je porovnanie vedľa seba s SiteGround, jedným z jeho najsilnejších konkurentov:

KinstaSiteGround
Umiestnenie serveraLondýnLondón
US (W) 130 ms138 ms
US (E) 95 ms86 ms
Londýn10 ms4 ms
Singapur287ms179 ms
Sao Paulo203 ms212ms
Bangalore487 ms292 ms
Sydney266 ms250 ms
Japonsko221 ms223 ms
Kanada83 ms87 ms
Nemecko13 ms16 ms
Celosvetový priemer179,5 ms138,1 ms
Úplné výsledky

Ako vidíme, Siteground získal hodnotenie A + a prekonal Kinsta s priemerným časom odozvy 138,1 ms.

To môže byť prekvapením pre tých, ktorí porovnávajú týchto hostiteľov na úrovni ceny.

Pri konkurenčnom štartovacom kurze 3,95 $ / mesiac pre prvých časovačov je Siteground určite oveľa dostupnejší ako Kinsta. Ďalšia úroveň vám umožní pripojiť neobmedzené weby WordPress a stále vás bude stáť iba 5,95 $ / mesiac.

Test však nezohľadňuje všetky funkcie, ktoré spoločnosť Kinsta ponúka, aby skutočne zvýšila rýchlosť nakladania. Pri porovnaní základných plánov sme si všimli, že existuje niekoľko funkcií týkajúcich sa rýchlosti, ktoré mal Kinsta a ktoré SiteGround postrádali:

 • Rýchlejšie vyhľadávanie s doplnkom Elasticsearch (iba v prípade podnikových plánov pre SiteGround)
 • Vyšší výkon databázy s doplnkom Redis (iba v prípade podnikových plánov pre SiteGround)
 • Kinsta tiež ponúka prémiový balík CDN prostredníctvom svojho partnerstva s KeyCDN, zatiaľ čo SiteGround ponúka integráciu CloudFlare..

Kinsta tiež ponúka používateľom výber z 20 dátových centier, oproti 5 strediskám SiteGround na 3 kontinentoch.

Je to ťažké. Na konci dňa však musíme pamätať na to, že SiteGround verzus Kinsta nie je prípad porovnávania jabĺk s jablkami..

Kinsta je samoobslužný cloudový hostiteľ, zatiaľ čo SiteGround zostáva tradičným hostiteľom. Napríklad plán „Grow Big“ funguje na zdieľanej hostiteľskej službe, kde niekoľko webových stránok zdieľa rovnaký fyzický server. Táto infraštruktúra prichádza so svojimi vlastnými obmedzeniami.

Siteground je veľmi solídna hodnota, dokonca aj na úrovni zdieľaného hostiteľa. Podľa nášho hĺbkového preskúmania je SiteGround stále naším osobným favoritom nielen pre jeho rýchlosť, ale aj pre vynikajúcu technickú podporu, bezpečnosť a neobmedzené e-mailové účty a databázy DB..

Je pravdepodobné, že lokalita Siteplace sa lepšie prispôsobí tým, ktorí majú prísnejší rozpočet; tí, ktorí majú pravdepodobne nižšiu premávku, ale stále hľadajú výnimočný výkon.

Verdikt: Ak by ste hostili s Kinstou?

Teraz je veľká otázka – mali by ste byť hostiteľom spoločnosti Kinsta?

Konečným rozhodujúcim faktorom by tu mali byť vaše potreby používateľa.

Pointa je, že Kinsta nie je lacná. Pre správneho používateľa je však mimoriadne cenná.

Pre majiteľov webových stránok s nižšou návštevnosťou, najmä pre tých, ktorí hľadajú úplnú registráciu domén a e-mailový hosting, môže byť prvotriedne riešenie spoločnosti Kinsta týkajúce sa hostovania WordPress príliš veľa a nestačí..

Pravdepodobne bude lepšie vyhovovať používateľom, ktorí očakávajú vyššiu návštevnosť a vážne uvažujú o škálovaní a zabezpečení svojich webových stránok.

V každom prípade – so svojou architektúrou založenou na cloudu, posadnutosťou rýchlosťou, pokročilými nástrojmi / systémami riadenia a skutočne skvelou zákazníckou podporou je Kinsta skutočne mocným hostiteľom, s ktorým sa dá počítať.

Kľúčové vlastnosti

 • ✓ Fantastická rýchlosť
 • ✓ Vysoko kvalifikovaný podporný tím
 • ✓ Záruka 99,9% dostupnosti
 • ✓ Elegantný riadiaci panel MyKinsta
 • ✓ 20 miest Google Cloud
 • ✓ KeyCDN & caching
 • ✓ 24/7 monitorovanie

Odporúčané pre

 • • Spravované WordPress
 • • WooCommerce
 • • Webové stránky elektronického obchodu
 • • Stredne veľké webové stránky
 • • Stránky náchylné na dopravné špičky
 • • Weboví vývojári

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map