Якщо ви прочитали мою вступну статтю про віртуальні приватні мережі (VPN), то вже напевно ви будете знати, що спосіб функції по суті є простим.

Завдання VPN – це створити захищений зв’язок між вашим пристроєм та інформацією, до якої ви намагаєтесь отримати доступ, де б це не було. Тим часом VPN також повинен захистити цю інформацію, зашифрувавши її.

Звучить просто, але насправді не так просто у виконанні. Основні елементи VPN – безпека, анонімність, швидкість та стабільність – життєво важливі для її виживання.

Contents

Чому розширення VPN для Google Chrome?

Найкращі розширення VPN для Google Chrome

Однак, навіть коли ви читаєте всю інформацію, наявну в VPN, і ваші очі випробовують за цінами, які ви бачите, деякі з вас, можливо, навіть замислювалися: “Що робити, якщо я просто хочу залишитися анонімним і захищеним під час перегляду Інтернету?”

Тут надходить плагін або розширення для браузера VPN. У цьому випадку поговоримо про розширення VPN для Google Chrome.

З іншого боку, Google Chrome вже давно розгромив монополію IE (або сьогодні Edge) Microsoft і прошив минулий Firefox, щоб стати найпопулярнішим веб-переглядачем сьогодні. Залежно від того, в яку статистику ви вірите, на даний момент вона становить від 59,69% до 66,93% частки ринку.

Маючи таку командну базу користувачів, має сенс, що багато розробників зосереджують свої зусилля на цій платформі, і справді вони це зробили. Найкращі постачальники послуг VPN, такі як ExpressVPN та NordVPN, мають спеціальні розширення VPN для Chrome, що дозволяє зберігати веб-перегляд безпечним, безпечним та анонімним..

Розширення браузера VPN відрізняються від анонімного Chrome

У минулому Chrome вводив режим анонімного перегляду, в якому користувачі можуть відкривати вкладку та переглядати, не записуючи історію їх перегляду. Це просто означає, що під час перегляду Chrome видаляє історію переглядів, а потім витирає файли cookie, накопичені під час сеансу, як тільки ви закриєте це вікно.

Це і рудиментарно, і неефективно.

Чому? Під час сеансу перегляду інформація проходить не тільки через ваш браузер. Він переміщується через ваш маршрутизатор, вашу операційну систему і може навіть записуватися на відвідуваних вами сайтах. Особливо це стосується тих, хто використовує потокові послуги.

Chrome Incognito

Ваша IP-адреса також залишається відкритою і доступною, а це означає, що будь-яке відстеження може повернутися безпосередньо до вас.

Розуміння обмежень розширень VPN для Chrome

Проте розширення VPN пропонують багато подібностей із самими програмами VPN. Насправді деякі настільки схожі, що вони просто розширюють можливості основних програм VPN. Здебільшого вони покликані запропонувати більшу зручність та контроль за вашим досвідом перегляду веб-сторінок.

Найголовніше, що потрібно знати, це те, що майже всі розширення VPN діють лише як проксі. Це означає, що вони впливають лише на трафік, що проходить через сам браузер. Єдині два винятки – пристрої, що працюють на ОС Chromes або розширення, які використовуються в Native Messaging.

Досить сказати, що винятки рідше, тому візьміть за владу будь-які VPN на основі браузера із дрібкою солі.

1. Захищений лише ваш трафік Chrome

Хоча розширення браузера пропонують подібні переваги до повноцінного програмного забезпечення VPN, існують ключові відмінності. Тому розширення VPN зазвичай просто називають проксі.

Переваги, схожі на VPN, пропоновані проксі, стосуються лише вашого веб-переглядача, у цьому випадку Chrome. Інші додатки на вашому комп’ютері, які використовують вашу мережу, дозволять трафіку даних залишатись незахищеними.

Це стосується і інших браузерів, якими ви можете іноді користуватися. Наприклад, якщо у вас є розширення проксі для Chrome і запущено Microsoft Edge, трафік даних на Edge не буде захищений вашим розширенням Chrome.

Повні програми VPN шифрують трафік даних на загальносистемному рівні. Це означає, що ваш єдиний додаток VPN захищатиме трафік даних з усіх частин вашої системи – браузера, інших програм і навіть самої Операційної системи.

2. Обмежене шифрування

Дозвольте розпочати це із загального твердження: Більшість проксі-серверів сьогодні (не лише VPN-проксі) використовують лише протоколи SOCKS та HTTP / HTTPS..

Щоб донести це до сцени розширення браузера, це означає, що при використанні SOCKS і HTTP є нульове шифрування. Якщо ви використовуєте розширення VPN, яке пропонує протокол HTTPS, це в основному шифрування на рівні SSL.

Це особливо варто взяти до уваги для 100% безкоштовних VPN-проксі. Я помітив, що навіть для платних розширень VPN не всі сервери країни пропонують протокол HTTPS.

3. Обмежена підтримка

На жаль, це подібне в усьому світі, якщо ви не використовуєте проксі-сервер, який надається повним постачальником VPN-послуг, наприклад ExpressVPN або TorGuard, як послугу з доданою вартістю. Користувачі безкоштовних розширень VPN в основному повинні мати поширені запитання (FAQ), підтримку на базі спільноти чи підтримку електронної пошти (якщо вам пощастить).

Будьте готові обміняти проблеми самостійно для цього.

Переваги використання розширень VPN

Незважаючи на те, що існують відмінності, проксі-сервери використовують ниші в деяких сценаріях.

 1. Використання спеціальних випадків Через їх обмежений функціонал проксі-сервери, як правило, легші у використанні системних ресурсів. Візьмемо для прикладу, якщо ви користуєтеся Chromebook – у вас може бути: а) немає іншого вибору; б) потрібно економити системні ресурси.
 2. Спеціалізований контроль за ризиком. Існує також аргумент, що Інтернет-браузери є однією з найпоширеніших цілей, на яку хакери, як правило, націлені. Усі браузери схильні до ризику безпеки, різниця полягає лише в тому, до якої міри. Якщо ви не хочете, щоб повноцінне VPN використовувало ресурси, можете погодитися захистити свої дані та приховати свою особу за допомогою розширення проксі VPN..
 3. Блокування реклами Деякі розширення VPN постачаються в комплекті з іншими службами, такими як блокування оголошень, уникнення відстеження або керування файлами cookie. Це допомагає викреслити мотлох з мережі, перш ніж потрапить до вас, але може призвести до появи дивних веб-сторінок (іноді).
 4. Захист WebRTC LeaksFirefox та Chrome мають вразливу безпеку, що може призвести до витоку вашої IP-адреси. Звичайно, це можна подолати, використовуючи повний VPN-додаток, але деякі постачальники розширень VPN тепер вбудували у свої розширення запобігання витоку WebRTC..

Як вибрати VPN для Chrome?

Хоча розширення VPN для Chrome в основному є розширеннями проксі, я вважаю, що якщо вони дотримуються основних принципів VPN, які є критичними, вони здебільшого повинні бути нормальними. Ключ залишається тим самим: конфіденційність, безпека, і швидкість.

Якщо ви не впевнені, що процес вибору є надійним і що будь-яке старе розширення VPN зробить це, дозвольте мені поділитися з вашим чимось, на що я потрапив днями: Hoxx VPN. Переглядаючи їх документацію, мені стало цікаво, чому на землі хтось підпишеться на їхній службі навіть на безкоштовному рахунку.

hoxx політика конфіденційності

Цей VPN збирає інформацію журналу, блокує порти SMTP, збирає особисту інформацію, інформацію про пристрої, використовує технології відстеження, заявляє, що її користувачі повинні погодитись на обмін інформацією з правоохоронними органами чи урядами … список продовжується.

Якщо на даний момент ви настільки жахнулися, як і я, то ви дізнаєтесь, наскільки важливий ваш вибір VPN-партнера. Отже, давайте розглянемо деякі найпопулярніші розширення VPN для Chrome.

ТОП 3 платних розширень VPN для Chrome

Хоча я кажу, що платний, я мушу також зазначити, що більшість розширень веб-переглядачів VPN, які ви знайдете в Інтернеті, можна встановити безкоштовно. Однак деяким буде потрібна фактична платна підписка на послугу, перш ніж дозволяти вам використовувати ці розширення (по суті, зробити їх платними розширеннями). Без додаткових помилок, ось наші найкращі 3 виплачені розширення.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

Загальна продуктивність

Дуже добре

Наш рейтинг

Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5Оцінено 4 з 5

Ціна

6,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 4 400+ серверів
 • Подвійний DNS
 • 6+ пристроїв
 • PGP для комм. конфіденційність
 • Кілька протоколів

"Норд збирається в дуже гарній упаковці & пропонує високу продуктивність через тисячі VPN-серверів."

Розширення для Chrome NordVPN – це трохи дивна качка. Пам’ятаєте, де я казав, що ExpressVPN чудово підходить для тих, кому подобається досвід натискання та переходу? Ну, розширення NordVPN схоже, але це забирає трохи далеко.

Насправді в програмі можна маніпулювати дуже мало. Що стосується вибору серверів, все, що ви можете вибрати, – це країна. Наприклад, намагаючись підключитися до американського сервера, навіть нерівно, який саме сервер стану я підключив. Трохи дратує.

Хоча я швидко підключився до американського сервера, з’єднання було настільки погане, що тест на швидкість навіть не міг вибрати сервер для мене. Швидкість з’єднання в Малайзії була жахливою, і я, нарешті, отримав гарну швидкість читання з Сінгапуру.

Розширення NordVPN

Добрий

 • Чистий і простий інтерфейс
 • Дуже швидкі з’єднання з сервером

Поганий

 • Немає конкретного вибору місця розташування
 • Деякі сервери мають жахливі зв’язки

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

Загальна продуктивність

Відмінно

Наш рейтинг

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна

8,32 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Простий у використанні
 • Глобальна мережа VPN
 • VPN перемикач
 • Захист від витоку DNS
 • Блокування WebRTC

"Потужне поєднання безпеки, анонімності & продуктивність на всіх основних платформах."

Як і у своїх додатках, розширення ExpressVPN Chrome є суєтним та простим у використанні. Є налаштування, які ви можете змінити, такі як підробка місця та блокування WebRTC, але для тих, хто любить натискати та переходити, це чудове розширення для вас.

Є можливість налаштувати додаток Windows у розширенні, але натискання на це запускає додаток Windows, і ви робите зміни конфігурації там – не дуже вражаюче. Швидкість на розширення справедлива до середнього, все ж може бути гіршою.

Хоча я трохи примружую розширення, відкриваючи додаток, про деякі зміни конфігурації, але дратуючи, це розширює силу розширення. Фантастичний для тих, хто прагне до абсолютної конфіденційності та безпеки, і в той же час працює для тих, хто шукає справжнього легкого розширення для браузера.

Загалом я віддаю перевагу розширенню ExpressVPN, оскільки воно підтримується повним VPN-послугою компанії. Вони можуть відкрити користувачам нові світи через спеціалізовану мережу з понад 2000 серверів по всьому світу і дотепер оцінювали вершину в наших тестах VPN..

Експрес-розширення VPN

Добрий

 • Простий у використанні
 • Є HTTPS скрізь
 • Гідні швидкості сервера

Поганий

 • Повільне підключення до сервера
 • Повільна швидкість завантаження

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Загальна продуктивність

Відмінно

Наш рейтинг

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна

1,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 1040+ серверів
 • Мульти-хоп-з’єднання
 • Підтримує багато платформ
 • Без журналів

"Без надмірностей і послідовний у виконанні, Surfshark називає своє ім’я як сильний майбутній суперник."

Як і їхні програми для Windows та Mobile, розширення Surfshark Chrome досить приємне у використанні. Він відчуває себе надзвичайно легким і дуже чуйно реагує на команди. Підключення здійснюються швидко і легко, не потрібно мати справу з налаштуваннями або чим-небудь іншим.

В основному – це просто вийшло з коробки. Єдине, що вам потрібно зробити, це натиснути, щоб увімкнути його, а потім вибрати, до якого сервера ви хочете підключитися. Тести на швидкість показують, що вона працює так само спритно, як і повна програма Windows.

Особисто я ніколи не був прихильником розширень Chrome. Я відчуваю, що вони додають основну частину тому, що вже є свиней пам’яті, але розширення Surfshark Chrome просто відчуває себе правильно. Звичайно, для роботи з ним знадобиться наявний обліковий запис.

тест на швидкість серфінгу в США

Добрий

 • Працює самостійно
 • Досить легкий
 • Великі швидкості

Поганий

 • Обмежені можливості

Як безкоштовні розширення VPN для Chrome?

Я говорив про це знову і знову, коли йдеться про постачальників VPN, і я повторю це знову тут: не надто обманюйте ярлик “безкоштовно”. Компанії, які надають безкоштовні послуги, повинні якось компенсувати дохід.

Коли ви робите безкоштовні пропозиції, ви часто ставите під загрозу щось – будь то ваша конфіденційність чи втрачаєте контроль над своїми даними. Деякі служби навіть вдаються до зловмисного програмного забезпечення або переадресації веб-сайтів, щоб заробити на вас гроші. Розглянемо це справедливе попередження.

1. TunnelBear

https://www.tunnelbear.com/

TunnelBear

Загальна продуктивність

Справедливий

Наш рейтинг

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна

Безкоштовно

Ключові особливості

 • 256-бітове шифрування AES
 • Кілька пристроїв
 • Всесвітня мережа
 • Пильний режим

"У власності компанії McAfee, яка може засвідчити свої стандарти безпеки, TunnelBear може захищати вас, підробляючи своє місцезнаходження."

Особисто я вважаю, що розширення TunnelBear VPN має фантастичний процес реєстрації. Щойно ви встановите розширення, ви перейдете на сторінку реєстрації, яка вимагає зареєструвати ім’я користувача та пароль.

Проблема полягає в тому, що безкоштовний обліковий запис приведе лише до 500 Мб зашифрованої пропускної здатності на місяць. Зазвичай для більшості людей це недостатньо близько. Їх швидкість роботи сервера, очевидно, сильно відрізняється, і, хоча я отримував лише посередні швидкості з їх американських серверів, Сінгапур блискавично!

Розширення VPN для тунелю

Добрий

 • Безболісна реєстрація та з’єднання
 • Деякі приголомшливі швидкості на вибраних серверах

Поганий

 • Різні швидкості на різних серверах країни
 • Безкоштовна квота 500 Мб на місяць недостатня для навіть електронної пошти

2. PureVPN

https://www.purevpn.com/

PureVPN логотип

Загальна продуктивність

Добре

Наш рейтинг

Оцінка 3,5 з 5Оцінка 3,5 з 5Оцінка 3,5 з 5

Ціна

Безкоштовно

Ключові особливості

 • 2 000+ серверів
 • Кілька пристроїв
 • Необмежена передача даних
 • Розбиття тунелів

"PureVPN доступний на багатьох платформах, а також має власний Chrome Plugin для максимальної зручності."

PureVPN – це фактично постачальник повних VPN-послуг, це означає, що він має свої ОС на основі програм, а також пропонує розширення PureVPN Chrome безкоштовно. Хромоване розширення, на мою думку, є настільки ж хорошим, як будь-який халява розумно прийде.

Перш за все, він пропонує користувачам дуже базовий сервіс анонімності абсолютно нічого, все, що вам потрібно, це зареєструвати акаунт. Однак ця послуга має декілька обмежень, які я вважаю справедливими за ціну, яку ви платите (що нічого).

Ви не зможете вибрати, до якої країни підключитися, крім Румунії, Австралії та Швеції. Більшість додатків для геоблокування, таких як Netflix US, Hulu US або iPlayer від BBC не працюватимуть, якщо ви не зареєструєтеся на преміум-акаунт.

З іншого боку, базовий веб-серфінг працює добре, а також є захист WebRTC. Насправді, з розширенням Chrome PureVPN, швидкість перегляду, яку я знайшов, була вищою, ніж зазвичай, особливо для безкоштовних послуг.

Розширення PureVPN

Добрий

 • Швидка швидкість перегляду
 • Немає квоти пропускної здатності

Поганий

 • Крім основного веб-перегляду, майже все інше вимагає покращення премії

3. ZenMate

https://zenmate.com/

Логотип ZenMate

Загальна продуктивність

Справедливий

Наш рейтинг

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна

Безкоштовно

Ключові особливості

 • Підключення одним клацанням
 • Кілька пристроїв
 • Без журналів
 • 360 ° захист
 • 30+ глобальних локацій

"Поєднайте ZenMate зі своїм власним плагіном Chrome & повною мірою скористатися його першокласним шифруванням."

Що стосується розширень VPN для Chrome, ZenMate досить непоганий. Швидкість пристойна, є безліч додаткових варіантів і речей, які ви зазвичай не бачите у безкоштовних розширеннях. Однак це триває лише тиждень.

Розумієте, ZenMate працює за принципом “заманювати їх”, тобто під час реєстрації ви автоматично починаєте свою послугу преміум-класу. Через тиждень цього випробування ви повернетесь до їх безкоштовної моделі.

Не зовсім погано, але дратує. У будь-якому випадку, вони пропонують міцні та стабільні з’єднання з сервером з високою швидкістю, тому мені мало на що скаржитися.

Розширення ZenMate VPN

Добрий

 • Дуже швидко і стабільно
 • Необмежена пропускна здатність

Поганий

 • Дратівливі рекламні банери в розширення

Висновок: чи потрібно отримати розширення VPN?

Зрештою, я відчуваю, що знову хочу наголосити на ключовій різниці між додатками VPN та розширеннями VPN Chrome (або розширеннями VPN для будь-яких браузерів). Програми VPN захищають увесь мережевий трафік з вашого пристрою, а розширення браузера захищають лише трафік на основі браузера.

Оскільки на більшості пристроїв сьогодні, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети, часто встановлено багато додатків, які використовують мережевий трафік, просто забезпечення трафіку на основі браузера недостатньо майже для анонімності.

Ось два ключові заходи, які я хотів би розглянути:

 1. Щоб повністю захистити весь ваш мережевий трафік, вам потрібна програма VPN.
 2. Використання безкоштовного плагіна або розширення для браузера означає, що ви, ймовірно, платите за допомогою конфіденційності.

Якщо ви хочете лише переглядати анонімно, то, можливо, розширення браузера Chrome саме для вас. Однак, оскільки найкращі розширення VPN потребують, щоб ви підписалися на їх послугу для роботи, настійно рекомендую замість цього встановити програму VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me