Labākie VPN Chrome paplašinājumi 2020 (3 apmaksāti un 3 bez maksas)

Ja esat lasījis manu ievada rakstu par virtuālajiem privātajiem tīkliem (VPN), tad tagad jūs droši vien zināt, ka funkcija ir diezgan vienkārša.


VPN uzdevums ir izveidot drošu savienojumu starp jūsu ierīci un informāciju, kurai mēģināt piekļūt, lai kur arī tā atrastos. Tikmēr VPN ir arī jānodrošina šī informācija, to šifrējot.

Izklausās vienkārši, bet nav tik viegli īstenojams. VPN pamatelementi – drošība, anonimitāte, ātrums un stabilitāte – ir ļoti svarīgi tā izdzīvošanai.

Contents

Kāpēc nepieciešams Google Chrome VPN paplašinājums??

Vislabākie Google Chrome VPN paplašinājumi

Pat ja jūs izlasījāt visu pieejamo VPN informāciju un acis izkļūst par redzētajām cenām, daži no jums pat varēja padomāt: “Ko darīt, ja es tikai gribu palikt anonīms un drošs, pārlūkojot internetu?”

Šeit nāk VPN pārlūka spraudnis vai paplašinājums. Šajā gadījumā runāsim par Google Chrome VPN paplašinājumiem.

Neatkarīgi no tā, Google Chrome jau sen ir iznīcinājis Microsoft IE (vai Edge, mūsdienās) monopolu un aizgāja garām Firefox, lai šodien kļūtu par populārāko interneta pārlūku. Atkarībā no tā, kurai statistikai ticat, pašreiz tirgus daļa ir no 59,69% līdz 66,93%.

Izmantojot šādu komandējošu lietotāju bāzi, ir jēga, ka daudzi izstrādātāji koncentrēs savus centienus uz šo platformu, un patiešām viņi to ir izdarījuši. Galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, ExpressVPN un NordVPN, ir izveidojuši īpašus VPN paplašinājumus pārlūkam Chrome, ļaujot nodrošināt drošu un anonīmu pārlūkošanu..

VPN pārlūka paplašinājumi atšķiras no pārlūka Chrome Incognito

Iepriekš Chrome ir ieviesis inkognito režīmu, kurā lietotāji var atvērt cilni un pārlūkot, neierakstot pārlūkošanas vēsturi. Tas nozīmē tikai to, ka pārlūkojot pārlūku Chrome, tiek izdzēsta jūsu pārlūkošanas vēsture un pēc tam tiek aizvērti sīkfaili, kas tiek uzkrāti šīs sesijas laikā, tiklīdz aizverat šo logu..

Tas ir gan vienkāršs, gan neefektīvs.

Kāpēc? Pārlūkošanas sesijas laikā informācija nonāk ne tikai pārlūkprogrammā. Tas pārvietojas pa jūsu maršrutētāju, operētājsistēmu un, iespējams, pat tiek reģistrēts apmeklētajās vietnēs. Īpaši tas attiecas uz tiem, kuri izmanto straumēšanas pakalpojumus.

Chrome Incognito

Jūsu IP adrese joprojām ir atvērta un pieejama, kas nozīmē, ka jebkura izsekošana var atgriezties tieši pie jums.

Izprotiet Chrome VPN paplašinājumu ierobežojumus

Tomēr VPN paplašinājumi piedāvā daudz līdzību ar pašām VPN lietotnēm. Faktiski daži ir tik līdzīgi, ka vienkārši paplašina galveno VPN lietotņu funkcijas. Lielākoties tie ir paredzēti, lai piedāvātu lielākas ērtības un kontroli pār jūsu tīmekļa pārlūkošanas pieredzi.

Vissvarīgākais ir zināt, ka gandrīz visi VPN paplašinājumi darbojas tikai kā starpnieki. Tas nozīmē, ka tie ietekmē tikai satiksmi, kas iet caur pašu pārlūku. Vienīgie divi izņēmumi šajā gadījumā ir ierīces, kas darbojas operētājsistēmā Chromes OS, vai paplašinājumi, kas izmanto vietējās ziņojumapmaiņas iespējas.

Pietiek pateikt, ka izņēmumi ir retāki, tāpēc izmantojiet JEBKURU pārlūku balstītu VPN jaudu ar šķipsniņu sāls.

1. Tiek nodrošināta tikai jūsu Chrome datplūsma

Lai gan pārlūka paplašinājumi piedāvā līdzīgas priekšrocības kā pilnvērtīgai VPN programmatūrai, pastāv galvenās atšķirības. Tāpēc VPN paplašinājumus parasti sauc tikai par starpniekiem.

Starpniekserveru piedāvātās VPN līdzīgās priekšrocības attiecas tikai uz jūsu pārlūkprogrammu, šajā gadījumā uz Chrome. Citu datora lietotņu, kas izmanto jūsu tīklu, datu trafiks būs nenodrošināts.

Tas attiecas arī uz citiem pārlūkiem, kurus jūs dažreiz varat izmantot. Piemēram, ja jums ir starpniekservera paplašinājums pārlūkam Chrome un palaižat Microsoft Edge, datu paplašinājumu Edge nenodrošinās jūsu Chrome paplašinājums.

Pilnīgas VPN lietotnes šifrē datu trafiku visas sistēmas līmenī. Tas nozīmē, ka jūsu viena VPN lietotne aizsargās datu trafiku no visām jūsu sistēmas daļām – pārlūka, citām lietojumprogrammām un pat no pašas operētājsistēmas..

2. Ierobežota šifrēšana

Ļaujiet man sākt to ar vispārīgu paziņojumu: Mūsdienās vairums starpniekserveru (ne tikai VPN starpniekserveri) izmanto tikai SOCKS un HTTP / HTTPS protokolus.

Tas nozīmē, ka, izmantojot SOCKS un HTTP, pārlūkprogrammas paplašinājumu skatā nav nulles šifrēšanas. Ja izmantojat VPN paplašinājumu, kas piedāvā HTTPS protokolu, tā pamatā ir SSL līmeņa šifrēšana.

Tas ir īpaši kaut kas, kas jāņem vērā 100% bezmaksas VPN starpniekserveriem. Esmu ievērojis, ka pat par maksas VPN paplašināšanas pakalpojumiem ne visi valstu serveri piedāvā HTTPS protokolu.

3. Ierobežots atbalsts

Diemžēl tas ir līdzīgs visur, ja vien jūs neizmantojat starpniekserveri, kuru kā pievienotās vērtības pakalpojumu nodrošina pilns VPN pakalpojumu sniedzējs, piemēram, ExpressVPN vai TorGuard. Bezmaksas VPN paplašinājumu lietotājiem lielākoties ir jādara FAQ, kopienas atbalsts vai e-pasta atbalsts (ja jums paveicas).

Esiet gatavs izskatīt jautājumus par šo pašu.

VPN paplašinājumu izmantošanas priekšrocības

Lai arī pastāv atšķirības, dažos scenārijos starpniekserveriem ir arī niša.

 1. Īpašu gadījumu izmantošana Tā kā starpniekserveri ir ierobežotāki funkcionalitātes dēļ, parasti tie ir vieglāki sistēmas resursu izmantošanā. Piemēram, ja izmantojat Chromebook datoru, iespējams, a) jums nav citas izvēles un b) jums ir jāsaudzē sistēmas resursi.
 2. Specializēta riska kontroleIr arī arguments, ka interneta pārlūkprogrammas ir viens no visizplatītākajiem mērķiem, uz kuriem hakeri mēdz vērsties. Visas pārlūkprogrammas ir pakļautas drošības riskam, vienīgā atšķirība ir tā, cik lielā mērā. Ja nevēlaties, lai pilnvērtīgs VPN izmantotu resursus, varat norēķināties par datu aizstāvēšanu un identitātes slēpšanu ar VPN starpniekservera paplašinājumu.
 3. Reklāmu bloķēšana Daži VPN paplašinājumi tiek komplektēti ar citiem pakalpojumiem, piemēram, reklāmu bloķēšanu, izsekošanas novēršanu vai sīkfailu pārvaldību. Tas palīdz noņemt nevēlamo e-pastu no tīkla, pirms tas jūs sasniedz, bet var izraisīt arī dažu dīvaini izskatītu tīmekļa lapu izveidi (dažreiz).
 4. Gan WebRTC LeaksFirefox, gan Chrome novērš drošības ievainojamību, kas var izraisīt jūsu IP adreses noplūdi. To, protams, var novērst, izmantojot pilnībā ieslēgtu VPN lietotni, taču daži VPN paplašinājumu sniedzēji savos paplašinājumos ir iebūvējuši WebRTC noplūdes novēršanu..

Kā mēs izvēlamies VPN pārlūkam Chrome??

Lai gan Chrome VPN paplašinājumi galvenokārt ir starpniekserveri, es uzskatu, ka, ja tie ievēro kritiskos VPN pamatprincipus, tiem lielākoties jābūt labiem. Atslēga paliek nemainīga: privātums, drošība, un ātrums.

Ja neesat pārliecināts, ka atlases process ir pareizs un vai jebkurš vecais VPN paplašinājums to darīs, ļaujiet man dalīties ar jūsu kaut ko, ar kuru es saskāros citu dienu: Hoxx VPN. Iepazīstoties ar viņu dokumentāciju, man radās jautājums, kāpēc gan uz zemes kāds pierakstīsies, izmantojot savu pakalpojumu, pat uz bezmaksas kontu.

hoxx privātuma politika

Šis VPN apkopo žurnālu informāciju, bloķē SMTP portus, apkopo personisko informāciju, ierīces informāciju, izmanto izsekošanas tehnoloģijas, paziņo, ka tā lietotājiem ir jāpiekrīt informācijas apmaiņai ar tiesībaizsardzības aģentūrām vai valdībām … saraksts turpinās.

Ja līdz šim brīdim jūs esat tik šausmīgi kā es, tad jūs zināt, cik svarīga ir jūsu VPN partnera izvēle. Tāpēc apskatīsim dažus no populārākajiem Chrome VPN paplašinājumiem.

3 populārākie apmaksātie Chrome VPN paplašinājumi

Lai arī es saku, ka jāmaksā, man jāpiemin arī tas, ka lielāko daļu tiešsaistē pieejamo VPN pārlūka paplašinājumu var brīvi instalēt. Tomēr dažos gadījumos jums būs nepieciešams faktiski apmaksāts pakalpojuma abonements, pirms ļausit jums izmantot šos paplašinājumus (būtībā padarot tos par maksas paplašinājumiem). Bez turpmākas piepūles šeit ir mūsu top 3 apmaksātās paplašinājumu izvēles.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

Kopējais sniegums

Ļoti labi

Mūsu vērtējums

Novērtēts 4 no 5Novērtēts 4 no 5Novērtēts 4 no 5Novērtēts 4 no 5

Cena

6,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 4 400+ serveri
 • Dubultā DNS
 • 6+ ierīces
 • PGP kom. privātums
 • Vairāki protokoli

"Nord nāk kopā ļoti glītā paketē & piedāvā stabilu sniegumu, izmantojot tūkstošiem VPN serveru."

Chrome paplašinājums NordVPN ir nedaudz nepāra pīle. Atcerieties, kur es teicu, ka ExpressVPN ir lieliski piemērots tiem, kam patīk noklikšķināt un apmeklēt pieredzi? Nu, NordVPN paplašinājums ir līdzīgs, bet aizved mazliet par tālu.

Faktiski lietotnē ir ļoti maz, ar ko var manipulēt. Ciktāl izvēlaties serverus, viss, ko jūs varat izvēlēties, ir valsts. Piemēram, mēģinot izveidot savienojumu ar ASV serveri, ir nepārprotamas izredzes uz to, kuru štata serveri es beidzot piefiksēšu. Nedaudz kaitinošas.

Kamēr es ātri izveidoju savienojumu ar ASV serveri, savienojums bija tik slikts, ka ātruma pārbaudē nevarēja pat izvēlēties serveri man. Malaizijas savienojuma ātrums bija drausmīgs, un es beidzot ieguvu labu ātrumu no Singapūras.

NordVPN paplašinājums

Labais

 • Tīrs un vienkāršs interfeiss
 • Ļoti ātrs servera savienojums

Sliktais

 • Nav valstij specifiskas atrašanās vietas izvēles
 • Dažiem serveriem ir briesmīgi savienojumi

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

Kopējais sniegums

Lieliski

Mūsu vērtējums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena

8,32 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • Viegli izmantot
 • Globālais VPN tīkls
 • VPN nogalināšanas slēdzis
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • WebRTC bloķēšana

"Spēcīga drošības, anonimitātes kombinācija & sniegums visās galvenajās platformās."

Tāpat kā citās lietotnēs, arī ExpressVPN Chrome paplašinājums nav vienkāršs un ērti lietojams. Ir iestatījumi, kurus varat pielāgot, piemēram, atrašanās vietas viltošana un WebRTC bloķēšana, taču tiem, kam patīk noklikšķināt un iet, tas ir lielisks paplašinājums jums.

Paplašinājumā ir iespēja konfigurēt Windows lietotni, bet, noklikšķinot uz tās, tiek palaista Windows lietotne, un tur jūs veicat konfigurācijas izmaiņas – tas nav ļoti iespaidīgi. Paātrinājums attiecībā uz pagarinājumu ir taisnīgs vai vidējs, tomēr tas varētu būt sliktāks.

Lai gan es nedaudz čukstēju par paplašinājumu, kas atver lietotni dažās konfigurācijas izmaiņās, lai arī tas kaitina, tas paplašina paplašinājuma spēku. Fantastiski tiem, kas vēlas absolūtu privātumu un drošību, vienlaikus strādājot tiem, kas meklē īstu viegla pārlūka paplašinājumu.

Kopumā es atbalstu ExpressVPN paplašinājumu, jo to atbalsta uzņēmuma pilns VPN pakalpojums. Viņi var atvērt jaunas pasaules lietotājiem, izmantojot specializētu tīklu, kurā ir vairāk nekā 2000 serveru visā pasaulē, un līdz šim mūsu VPN testos ir novērtēts visaugstākais..

Express VPN paplašinājums

Labais

 • Viegli izmantot
 • Visur ir HTTPS
 • Pienācīgs servera ātrums

Sliktais

 • Lēns servera savienojums
 • Lēns augšupielādes ātrums

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kopējais sniegums

Lieliski

Mūsu vērtējums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena

USD 1,99 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 1040+ serveri
 • Multi-Hop savienojums
 • Atbalsta daudzas platformas
 • Nav žurnālu

"Neskatoties uz izcilu un konsekventu sniegumu, Surfshark izceļ savu vārdu kā spēcīgs gaidāmais sāncensis."

Tāpat kā viņu Windows un Mobile lietotnes, Surfshark Chrome paplašinājumu ir diezgan patīkami izmantot. Tas jūtas ārkārtīgi viegls un ļoti reaģē uz komandām. Savienojumi tiek izveidoti ātri un viegli, bez vajadzības veikt iestatījumus vai kaut ko citu.

Būtībā – tas vienkārši darbojās ārpus kastes. Vienīgais, kas jums jādara, ir noklikšķiniet, lai to ieslēgtu, un pēc tam izvēlieties, ar kuru serveri vēlaties izveidot savienojumu. Ātruma testi rāda, ka tā darbojas tikpat prasmīgi kā pilna Windows lietojumprogramma.

Personīgi es nekad neesmu bijis daudz Chrome paplašinājumu cienītājs. Es jūtu, ka viņi pievieno lielāko daļu jau tā ietilpstošā atmiņas, bet Surfshark Chrome paplašinājums vienkārši jūtas pareizi. Protams, lai ar to darbotos, jums būs nepieciešams jau izveidots konts.

surfshark ātruma tests ASV

Labais

 • Darbojas patstāvīgi
 • Diezgan viegls
 • Ātri ātrumi

Sliktais

 • Ierobežotas iespējas

Kā ir BEZMAKSAS Chrome VPN paplašinājumi?

Es to esmu teicis jau atkal un atkal, runājot par VPN pakalpojumu sniedzējiem, un es to atkārtošu vēlreiz šeit: neļaujiet sevi pārāk muļķot ar apzīmējumu “bezmaksas”. Uzņēmumiem, kas sniedz bezmaksas pakalpojumus, kaut kā ir jāsedz ieņēmumi.

Piesakoties “bezmaksas” piedāvājumiem, jūs bieži kaut ko riskējat – vai tas būtu jūsu privātums, vai zaudētu kontroli pār saviem datiem. Daži pakalpojumi pat izmanto ļaunprogrammatūru vai vietņu novirzīšanu, lai nopelnītu naudu. Apsveriet šo taisnīgo brīdinājumu.

1. TunnelBear

https://www.tunnelbear.com/

TunnelBear

Kopējais sniegums

Gadatirgus

Mūsu vērtējums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • AES 256 bitu šifrēšana
 • Vairākas ierīces
 • Vispasaules tīkls
 • Modrs režīms

"Īpašnieks McAfee, kas var apliecināt savus drošības standartus, TunnelBear var jūs aizsargāt, vienlaikus maldinot jūsu atrašanās vietu."

Personīgi es domāju, ka TunnelBear VPN paplašinājumam ir fantastisks pierakstīšanās process. Kad esat instalējis paplašinājumu, jūs tiksit atvērts pierakstīšanās lapā, kurā tiks lūgts reģistrēt lietotājvārdu un paroli.

Lieta ir tāda, ka bezmaksas kontā mēnesī tiks nopelnīts tikai 500 MB šifrēta joslas platuma. Tas lielākajai daļai cilvēku parasti ir pietiekami tuvu. Viņu serveru ātrumi acīmredzami ļoti atšķiras, un, lai arī man bija tikai viduvēji ātrumi no viņu ASV serveriem, Singapūra bija zibens ātrumā!

Tunelbear VPN paplašinājums

Labais

 • Nesāpīga reģistrēšanās un savienojums
 • Daži satriecoši ātrumi atlasītajos serveros

Sliktais

 • Atšķirīgs ātrums dažādu valstu serveros
 • Bezmaksas 500 MB mēnesī kvota nav pietiekama pat e-pastam

2. PureVPN

https://www.purevpn.com/

PureVPN logotips

Kopējais sniegums

Labi

Mūsu vērtējums

Novērtēts 3,5 no 5Novērtēts 3,5 no 5Novērtēts 3,5 no 5

Cena

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 2000 serveru
 • Vairākas ierīces
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Sadalīts tunelis

"PureVPN ir pieejams daudzplatformu režīmā, kā arī tam ir savs Chrome spraudnis, kas nodrošina maksimālu ērtības."

PureVPN faktiski ir pilnu VPN pakalpojumu sniedzējs, kas nozīmē, ka tam ir savas OS balstītas lietotnes, un tas bez maksas piedāvā arī PureVPN Chrome paplašinājumu. Hroma pagarinājums, manuprāt, ir gandrīz tikpat labs, cik saprātīgi nāktos uz jebkuru pretimnākšanu.

Pirmkārt, tas lietotājiem piedāvā ļoti vienkāršu anonimitātes pakalpojumu absolūti neko, viss, kas jums nepieciešams, ir reģistrēties kontā. Tomēr šim pakalpojumam ir daži ierobežojumi, kas, manuprāt, ir taisnīgi attiecībā uz jūsu maksāto cenu (kas nav nekas).

Jūs nevarēsit izvēlēties, kurai valstij izveidot savienojumu, izņemot Rumāniju, Austrāliju un Zviedriju. Lielākā daļa ģeogrāfiski bloķējošo lietotņu, piemēram, Netflix US, Hulu US vai BBC iPlayer, nedarbosies, ja nepierakstīsities premium kontā..

No otras puses, tīmekļa sērfošana darbojas labi, un ir arī WebRTC aizsardzība. Patiesībā ar PureVPN Chrome paplašinājumu pārlūkošanas ātrums, ko es atradu, bija lielāks nekā parasti, īpaši bezmaksas pakalpojumiem.

PureVPN paplašinājums

Labais

 • Ātrs pārlūkošanas ātrums
 • Nav joslas platuma kvotas

Sliktais

 • Neatkarīgi no pamata tīmekļa pārlūkošanas gandrīz visam pārējam ir nepieciešams jauninājums ar piemaksu

3. ZenMate

https://zenmate.com/

ZenMate logotips

Kopējais sniegums

Gadatirgus

Mūsu vērtējums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena

Bezmaksas

Galvenās iezīmes

 • Vienu klikšķi izveidojiet savienojumu
 • Vairākas ierīces
 • Nav žurnālu
 • 360 ° aizsardzība
 • Vairāk nekā 30 vietas visā pasaulē

"Apvienojiet ZenMate ar pašu izveidoto Chrome spraudni & pilnībā izmantojiet vismodernākās šifrēšanas iespējas."

Ciktāl tas attiecas uz Chrome VPN paplašinājumiem, ZenMate ir diezgan labs. Ātrums ir pienācīgs, ir daudz papildu iespēju un lietu, ko parasti neredzat bezmaksas paplašinājumos. Tomēr tas ilgst tikai nedēļu.

Jūs redzat, ka ZenMate darbojas pēc principa “pievilināt viņus”, kas nozīmē, ka, reģistrējoties, jūs automātiski sākat viņu premium pakalpojumu. Pēc nedēļas ilgas izmēģināšanas jūs esat nonācis atpakaļ viņu bezmaksas modelī.

Ne gluži slikti, bet kaitinoši. Jebkurā gadījumā viņi piedāvā spēcīgus un stabilus serveru savienojumus ar ātru ātrumu, tāpēc man par to ir par ko sūdzēties.

ZenMate VPN paplašinājums

Labais

 • Ļoti ātrs un stabils
 • Neierobežots joslas platums

Sliktais

 • Kaitinošas reklāmkarogu reklāmas paplašinājumā

Secinājums: vai man vajadzētu iegūt VPN paplašinājumu?

Dienas beigās es jūtu, ka man atkal jāuzsver galvenā atšķirība starp VPN lietotnēm un Chrome VPN paplašinājumiem (vai faktiski jebkura pārlūka VPN paplašinājumiem). VPN lietotnes no jūsu ierīces nodrošina visu tīkla trafiku, pārlūka paplašinājumi nodrošina tikai pārlūka balstītu trafiku.

Tā kā šodien lielākajā daļā ierīču, ieskaitot klēpjdatorus, viedtālruņus un planšetdatorus, bieži ir instalētas daudzas lietotnes, kas izmanto tīkla trafiku, tikai ar pārlūkprogrammas bāzes datplūsmas nodrošināšanu nepietiek, lai paliktu anonīma.

Šeit ir divi galvenie izņemšanas gadījumi, kurus es vēlētos apsvērt:

 1. Lai pilnībā aizsargātu visu tīkla trafiku, jums nepieciešama VPN lietotne.
 2. Izmantojot bezmaksas spraudni vai pārlūka paplašinājumu, jūs, visticamāk, maksājat, izmantojot savu privātumu.

Ja jūs meklējat tikai anonīmi pārlūkot, iespējams, Chrome pārlūka paplašinājums ir paredzēts jums. Tomēr, tā kā labākajiem VPN paplašinājumiem ir nepieciešams, lai jūs abonētu viņu pakalpojumu, es ļoti iesakām tā vietā instalēt VPN lietotni.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map