Mnoho ľudí si myslí, že musia stráviť šťastie na svojom webhostingu.

Ale tu je tá vec. Existuje veľa skvelých webových hostiteľov, ktoré stoja menej ako 5 dolárov. Lacní hostitelia nie vždy cmúľajú!

V skutočnosti majú niektorí z najlepších hostiteľov úvodné ceny už od 1,99 dolárov a stále budete mať všetky ich najlepšie funkcie. Sú ochotní znížiť svoju vstupnú cenu, aby prilákali zákazníkov. Môžete využiť výhody.

V rovnakej cenovej kategórii sa samozrejme skrývajú aj niektoré zlé hostingové spoločnosti. Chúlostivá časť oddeľuje dobro od zlého.

Prišiel som so 6 jednoduchými kritériami, ktoré vám pomôžu identifikovať najlepších hostiteľov za nízku cenu, takže môžete mať to najlepšie z oboch svetov. Ale ak ste v zhone, tu sú tri najlepšie lacné webové hostitelia, ktoré odporúčam (& ich obnovovacia cena).

Contents

Lacné poľovnícke hostie

1. skontrolovať ich vlastnosti

Dobrý webhosting zabalí všetky svoje hlavné funkcie ako súčasť balíka. Dajte si pozor na:

 • skladovanie & Šírka pásma
 • Väčšina kvalitných hostiteľov teraz prichádza s neobmedzeným úložiskom, ale niektorí stále majú limit 5 GB alebo menej.

 • Koľko domén addon?
 • Väčšina webových hostiteľov by vám mala poskytnúť priestor až pre 25 ďalších domén, ale videli sme zlé možnosti, ktoré vám poskytujú iba jednu alebo vôbec žiadnu..

 • Koľko e-mailových adries môžete vytvoriť?
 • Niektorí hostitelia do svojho balíka nezahrnujú jednu e-mailovú adresu.

 • Aké ovládacie panely používajú?
 • Používateľská skúsenosť ovládacieho panela pre mňa môže urobiť alebo narušiť webového hostiteľa. Skontrolujte, či používajú cPanel, Vdeck alebo prispôsobenú alternatívu. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. (Tip pre profesionálov: ak s ovládacím panelom nie ste oboznámení, požiadajte o ukážku.)

 • Podporujú predinštalované skripty webových stránok?
 • Skontrolujte, či podporujú inštaláciu WordPress, Drupal, Joomla. Ak potrebujete špecializované funkcie, ako je integrácia PHP alebo elektronického obchodu, uistite sa, že ich tiež podporujú.

2. aká rýchla je rýchlosť servera?

Rýchlosť servera je to, ako rýchlo (alebo pomaly) váš webový server reaguje na požiadavku.

Inými slovami, keď niekto klikne na váš web, je čas, aby sa server prebudil a začal odosielať súbory. Spoločnosť Google navrhuje rýchlosť servera najmenej 200 ms.

Záleží na tom, pretože každá žiadosť musí byť na vašom webe blesková, najmä ak ste predajcom elektronického obchodu a očakávate rýchle spracovanie objednávky. Rýchla odozva servera je nevyhnutná pre dobrú používateľskú skúsenosť.

Bohužiaľ, mnoho mizerných webových hostiteľov preťažuje svoje servery, čo znamená, že vaše webové stránky súťažia o rýchlosť. Iní jednoducho nepoužívajú efektívny hardvér, takže reakcia je pomalá.

Na druhej strane najlepší weboví hostitelia budú mať stále istotu, že budete mať rýchly čas odozvy, a to aj na zdieľanom serveri.

Rýchlosť servera môžete otestovať pomocou nášho nástroja na kontrolu rýchlosti. Stačí zadať adresu URL webových stránok a uvidíte, ako rýchlo server reaguje na celom svete.

3. aká je ich prevádzková doba?

Neexistuje nič frustrujúcejších, ako padanie vašich webových stránok. Takže doba prevádzkyschopnosti vášho webhostingu je rozhodujúca. Čím lepšie sú ich doby prevádzkyschopnosti, tým spoľahlivejší je hostiteľ.

Jednoducho by sa malo vyhnúť všetkému menej než 99% dostupnosti a 99,9% by malo byť vaším cieľom.

Možno si myslíte, že aj 98% znie celkom dobre, ale myslite na to takto: 98% prevádzkovej doby znamená, že vaše stránky môžu byť mimo prevádzky 3 až 7 dní v roku!

Pomocou bezplatného nástroja, ako je uptimerobot.com, môžete sledovať prevádzkyschopnosť webového hostiteľa. Uptime Robot kontroluje vaše webové stránky každých päť minút, či nevykazujú známky života, a upozorní vás, ak niečo nie je v poriadku. Na sledovanie našich stránok využívame uptime roboty a zvyšujeme výkonnosť našich údajov o dostupnosti.

4. pred zakúpením si porozprávajte s ich technickou podporou

Technická podpora je jednou z hlavných vecí, ktorá oddeľuje dobrých webových hostiteľov od zlých webových hostiteľov. Dobrá spoločnosť bude mať tím odborníkov, ktorý bude rýchlo a efektívne odpovedať na otázky. Zlí hostitelia často zanedbávajú svoje zákaznícke služby.

Ak sa na vašom webe niečo pokazí, chcete vedieť, že na druhom konci telefónu je priateľský hlas, ktorý ho môže opraviť. Ak dávate prednosť online chatu alebo e-mailu, vyhľadajte webového hostiteľa s touto preferenciou kontaktu.

Existuje niekoľko spôsobov, ako otestovať technickú podporu webhostingu bez toho, aby ste ju skutočne kúpili. Skúste zadať lístok z nasledujúcich dôvodov:

 • Požiadajte o ukážku ovládacieho panela.
 • Spýtajte sa na politiku vrátenia platby a cenu na obnovenie (čoskoro viac o tejto téme).
 • Spýtajte sa na limit úložiska.
 • Spýtajte sa na dostupnosť skriptov stránok.

Dobrý webový hostiteľ by mal na tieto otázky rýchlo a efektívne odpovedať.

5. existujú v ich podmienkach služby skryté úlovky?

Väčšina webových hostiteľov používa silný marketingový jazyk, napríklad „neobmedzené úložisko a šírku pásma“ alebo „neobmedzené množstvo CPU“. Bohužiaľ aj limit „neobmedzený“ má limit! A nájdete to v zmluvných podmienkach webhostingu.

V niektorých prípadoch si hostitelia webu vyhradzujú právo pozastaviť alebo dokonca odpojiť webovú stránku, ktorá tieto limity preťažuje.

Nižšie sú uvedené príklady skutočných životov od renomovaných webových hostiteľov, ktorí ukazujú tieto obmedzenia:

Obmedzené CPU

limit motivácie

(Zásady CPU pre hosťovanie spoločnosti Inmotion)

Ďalšie dôvody ukončenia

ipage spam politiky

(Zásady nevyžiadanej pošty v službe iPage)

Konkrétne hľadajte nasledujúce pevné limity:

 • Koľko súborov (bez ohľadu na veľkosť) môžem hostiť? (aka inodes)
 • Aké sú pevné limity pre ukladací priestor a šírku pásma?
 • Koľko prostriedkov CPU môžem použiť?

Je tiež potrebné skontrolovať podmienky poskytovania služby, pokiaľ ide o ich pravidlá pre vrátenie platby. Niekedy vyskúšate webového hostiteľa a potom si uvedomíte, že to nie je pre vás to pravé. Dobrý weboví hostitelia tomu rozumejú a ponúknu spravodlivé pravidlá pre vrátenie platby.

politika vrátenia peňazí hostmetro

(Zásady vrátenia peňazí HostMetro)

Zlí hostitelia bohužiaľ často nemajú žiadne pravidlá na vrátenie platby a dokonca si účtujú dodatočný storno poplatok.

Ak tieto čísla nenájdete v podmienkach poskytovania služieb, požiadajte ich tím podpory

6. Aká je cena za obnovenie & sú nejaké skryté náklady?

Hostiteľ webu 5 USD je zvyčajne úvodný údaj a cena za obnovenie bude o niečo viac. Skontrolujte, či číslo nepresahuje ohavnú cenu!

Všimnite si tiež, že väčšina webových hostiteľov ponúka zľavu, ak sa zaregistrujete na dlhšie obdobie. Najlepšie je však nezablokovať sa na dlhú zmluvu, ak je to možné. Možno budete chcieť rozšíriť alebo zmeniť veci o dva roky.

Nakoniec sa niektorí hostitelia snažia predávať určité doplnkové produkty, ako sú denné zálohy alebo skenovanie zabezpečenia servera. Ak tieto doplnky nechcete, pred nákupom nezabudnite zrušiť začiarknutie políčok.

Bluehost ďalšie funkcie

(Bluehost Ďalšie funkcie)

Akú pomoc môžete získať z bitcatchy?

bitcatcha nájsť dobrého lacného hostiteľa

Náš web existuje, aby vám pomohol nájsť najlepšieho hostiteľa webu a umožnil vám urobiť informované rozhodnutie. Tu uvádzame niektoré z našich nástrojov, ktoré môžete použiť pri rozhodovaní:

 • Kontrola rýchlosti servera
 • Vykonajte testy rýchlosti na rôznych webových hostiteľoch, aby ste zistili, ktorý spôsob prináša najrýchlejší čas odozvy. (Tip pre profesionálov: testujeme rýchlosť servera z 10 rôznych miest na svete, preto vyhľadajte server, ktorý cieľovej skupine poskytuje vysokú rýchlosť).

  Ďalší tip: Netestujte webhostingu. Nájdite webovú stránku používajúcu tohto hostiteľa a otestujte ich. (Samotný webový hostiteľ pravdepodobne používa pre svoju webovú stránku oveľa drahší súkromný server). Napríklad, ak chcete otestovať rýchlosť servera Hostinger, máme 3x testované webové stránky hostené v ich inom dátovom centre.

 • Záznamy dostupnosti
 • Aby sme vám ušetrili čas sledovania prevádzkyschopnosti, sledujeme a zaznamenávame prevádzkyschopnosť rôznych webových hostiteľov mesiace a predkladáme vám ich. Zamierte na naše stránky s recenziami a uvidíte celkovú percentuálnu dobu prevádzky každého hostiteľa a počet dní od posledného obdobia výpadku..

 • Najlepší hostiteľ pre
 • Každého hostiteľa sme kategorizovali podľa jeho špecialít. Nájdite najlepšieho hostiteľa pre blogovanie, elektronický obchod, portfólio alebo fóra.

Lacný webhosting

Poznámka

Všetky uvedené ceny sú založené na úvodnej cene zmluvy na 12 mesiacov.

Berúc do úvahy všetky faktory (rýchlosť servera, doba prevádzkyschopnosti, technická podpora, jednoduché použitie a cena) je tu šesť najlepších možností, ktoré môžete vyskúšať.

1. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostiteľ webhostingu

plán

jednoposteľová

Prvý termín

2,34 USD / mesiac

Poplatok za obnovenie

3,25 USD / mesiac

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzený SSD
 • 1 doména zadarmo
 • hPanel
 • Vynikajúca podpora
 • Nízka úvodná cena

“Prémiové služby za super nízku cenu, čo iného si môžete vyžiadať?”

Hostinger je naša najlepšia voľba pre lacný webhosting, pretože ponúka nadštandardné služby za šialene nízku registračnú cenu. V tomto zozname sme uviedli cenu najlacnejšieho plánu značky na 12-mesačnej báze, čo je 2,34 EUR mesačne, ale ak vyberiete 48 mesiacov, účtujeme vám iba 0,99 USD mesačne!

Ich servery sú na celom svete skutočne rýchle, pretože majú dátové centrá na celom svete, čo je prekvapujúce, pretože neočakávate, že keď platíte podobné ceny,.

Majú tiež pôsobivý zoznam neobmedzených funkcií:

 • Úložisko SSD
 • E-mailové účty
 • webové stránky
 • Bandwidth
 • cronjobs

Hostinger má okrem rýchlosti a funkcií vynikajúci podporný tím, ktorý obsluhuje viac ako 20 krajín v ich rodnom jazyku! Hostinger skutočne ponúka plný úder so svojimi cenovo dostupnými plánmi, najmä pre tých, ktorí práve začínajú.

2. HostMetro

https://www.hostmetro.com/

Hostiteľ webového hostiteľa HostMetro

plán

Plán MegaMax

Prvý termín

2,95 $ / mesiac

Poplatok za obnovenie

2,95 $ / mesiac

Kľúčové vlastnosti

 • Maximálne úložisko
 • Maximálna šírka pásma
 • 1 bezplatné doménové meno
 • Cena je navždy zablokovaná
 • Neobmedzený hosting domén

„Už nikdy sa nemusíte báť poplatkov za obnovenie ich pevnými cenami.“

HostMetro ponúka 1 bezplatný názov domény so svojím plánom MegaMax s maximálnym ukladacím priestorom a šírkou pásma (nezabudnite na strategické použitie slova „maximum“ namiesto „neobmedzené“)..

V zásade to znamená, že na účte existuje obmedzenie úložného priestoru a šírky pásma, ale bezplatne zvýšia veľkosť úložného priestoru, pokiaľ zostanú v rámci svojich podmienok používania, čo znamená nevyužiť pridelený úložný priestor pre médiá. skladovacie účely.

Znie mi to celkom rozumne.

HostMetro vám umožní hostiť toľko webových stránok, koľko chcete, s ich neobmedzeným hosťovaním domén, ale najlepšia vec o tejto značke (aspoň pre mňa) je skutočnosť, že ich cena je navždy zamknutá – ak zaplatíte 2,95 dolárov, Pokiaľ budete hostiť s nimi, zaplatím 2,95 dolárov.

Hurá! Netreba sa obávať poplatkov za obnovenie!

3. InterServer

https://www.interserver.net/

Hostiteľ webového servera Interserver

plán

Štandardný webhosting

Prvý termín

5,00 $ / mesiac

Poplatok za obnovenie

5,00 $ / mesiac

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzené úložisko ULTRA SSD
 • Zadarmo Tvorca webových stránok SitePad
 • Neobmedzené e-mailové účty
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Cena je zamknutá

„Fixné ceny s SSD, ceny mierne vyššie ako jej konkurencia“

InterServer prichádza s neobmedzeným úložiskom na svojich serveroch Ultra SSD, takže viete, že vaše stránky sa s ich platformou rýchlo načítajú.

Môžete si tiež užiť bezplatného tvorcu webových stránok, neobmedzené e-mailové účty a bezplatné migrácie stránok, ale ako hostMetro, kľúčovou funkciou je tu cena.

Štandardný plán webhostingu stojí iba 5 dolárov mesačne a cena je uzamknutá, takže sa nemusíte obávať o obnovu. V tejto chvíli nevieme, či sú ich obnovenie natrvalo alebo nie, ale je možné predpokladať, že je, inak stratia väčšinu svojho podnikania v spoločnosti HostMetro..

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com

A2 Hosting webhostingu

plán

lite

Prvý termín

3,32 USD / mesiac

Poplatok za obnovenie

8,99 $ / mesiac

Kľúčové vlastnosti

 • 1 Webová stránka
 • Neobmedzené úložisko
 • Neobmedzený prevod
 • zadarmo & Jednoduchá migrácia stránok
 • SSL zadarmo & SSD

„Správny webový hostiteľ, vhodný pre všetky typy webov“

O webe A2 Hosting sa nám páči to, že ich plány Turbo prichádzajú so skutočne rýchlymi servermi, s technológiou, ktorá umožňuje webom hosteným s nimi načítať až 20x rýchlejšie ako bežné servery.!

Aj keď lite plan neprichádza so servermi Turbno, ich bežné servery sú stále dosť prekliate rýchle, s celosvetovým priemerom 150 ms!

Používatelia tiež získajú neobmedzené funkcie, napríklad úložisko SSD, šírku pásma a prenosy. Vychutnajú si tiež 25 bezplatných e-mailových účtov, bezplatné zabezpečenie SSL, ľahký tvorca stránok s tisíckami tém, nastavenie WordPress optimalizované jedným kliknutím a najlepšie zo všetkých, ktoré si vyberú svoje dátové centrá, ktoré sú rozložené na 3 kontinentoch, aby maximalizovali web rýchlosť načítania pre svojich zákazníkov!

5. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hosting webhostingu

plán

odpálenie

Prvý termín

4,99 $ / mesiac

Poplatok za obnovenie

8,99 $ / mesiac

Kľúčové vlastnosti

 • Doménové meno zadarmo
 • Zóny maximálnej rýchlosti ™
 • Neobmedzený prevod
 • Prístup SSH
 • 24/7 americká podpora

„Prémiové služby vhodné pre malých podnikateľov“

Inmotion Hosting je vynikajúci webhosting. Predtým, ako sme prešli na server SiteGround, je to pre nás preferovaná webhostingová služba a stále si na ňu veľmi dobre myslíme.

Inmotion poskytuje používateľom ich plánov spustenia bezplatný názov domény, neobmedzené prevody, bezplatné SSL, automatické zálohovanie a ochranu pred hackermi, s neobmedzeným počtom e-mailov, šírkou pásma a miestom na disku.

Najlepšie zo všetkého je, že sú naozaj rýchle, a to vďaka svojim Max Speed ​​Zones, čo je v podstate fantastický spôsob, ako povedať dátové centrá, ktoré sa nachádzajú v USA. Aj keď v Ázii nemajú žiadne dátové centrá, Inmotion je na celom svete stále veľmi rýchly.

BTW, dospeli sme k dohode so spoločnosťou Inmotion Hosting a naši čitatelia si môžu užiť 50% zľavu z ich cien, takže sa zbláznite!

6. Bluehost

https://www.bluehost.com

Bluehost Hosting webhostingu

plán

základné

Prvý termín

5,95 $ / mesiac

Poplatok za obnovenie

7,99 $ / mesiac

Kľúčové vlastnosti

 • 1 Webová stránka
 • 50 GB SSD úložného priestoru
 • Nemeraná šírka pásma
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Štandardný výkon

„Nízke ceny so štandardnými funkciami, skvelé pre blogerov“

Bluehost je jednou z viac odporúčaných webhostingových služieb v okolí a ich ceny sú dostatočne nízke na to, aby ich dostali na tento zoznam..

So základným plánom získate to, za čo platíte – 1 bezplatná doména, 50 GB úložného priestoru SSD (čo znamená, že sa starajú o rýchlosť a efektívnosť) a nemeranú šírku pásma (nie je uvedené, koľko je pridelených na účet, ale pokiaľ spadnete do ich „normálneho“ rozsahu, mali by ste byť v poriadku).

Ak chcete bezplatné e-mailové účty, potom Bluehost nie je niečo, čo by ste chceli, pretože e-mail je s nimi ďalšia platená služba..

Bluehost však prichádza s bezplatným SSL, takže ak prevádzkujete firemný web, bude to užitočné. Okrem toho sú celkom stabilné. Spojte to so svojimi ďalšími výhodami a spoločnosť Bluehost je skutočne dôstojným uchádzačom o tento zoznam.

Verdikt: Ktorého hostiteľa webu hľadať?

PRVÝ TERMÍN

PREDĹŽENIE

ROZDIEL

Hostinger

$ 2,34

$ 3,25

+$ 0,91

HostMetro

$ 2,95

$ 2,95

$ 0

InterServer

$ 5.00

$ 5.00

$ 0

Nezabudnite: Prispôsobte svojho hostiteľa webovým potrebám!

Bohužiaľ, neexistuje žiadny najlepší webhosting. Iba ten, ktorý je vhodný pre vás a vaše potreby. Rôzni weboví hostitelia sú vhodní pre rôzne priority.

Napríklad jednoduchá webová stránka portfólia potrebuje iba malého zdieľaného webhostingu. Ak však prevádzkujete blog alebo web s viac ako 30 000 až 40 000 návštevníkmi mesačne, budete potrebovať ďalší ukladací priestor a možnosť inovácie na VPS, keď nastane správny čas..

Ak hľadáte spustenie webovej stránky elektronického obchodu, budete potrebovať web hostiteľa, ktorý umožní integráciu platieb a ďalšie bezpečnostné opatrenia. (Nezabudnite sa pozrieť na náš odporúčaný eCommerce Hosting.)

Ako vidíte, lacní weboví hostitelia nie vždy nasávajú, ale pred zakúpením si vyskúšajte ich funkcie a výkon. Veľa štastia! A ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi odpovieme na vaše otázky.

Ak máte hlboké vrecká a hľadáte nejaké veci najvyššej úrovne, pozrite sa na tieto platformy Managed WordPress Hosting.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me