10 viedie Chrome paplašinājumi, kas paātrina e-pasta adreses izplatīšanu

Šis ir Maikla Koku viesa ziņojums no Dealspotr.


E-pasta informācija var būt sarežģīta. Kontaktu atrašanai un perfekta ziņojuma izstrādei nepieciešama precīza pielāgošana, kā arī laiks un pacietība. Ja uzskatāt, ka vidusmēra uzņēmējs dienā saņem gandrīz 100 e-pastus, jūsu ziņojums var pazust pārmaiņas.  

Google Chrome paplašinājumi var palīdzēt jūsu e-pasta sakaru saziņai vairākos veidos. Apvienojot pārlūku Chrome un Gmail, uz e-pastu vērsti paplašinājumi nodrošina ātrus saziņas risinājumus, kas palielina efektivitāti un palīdz maksimizēt reakciju uz katru kampaņu.

Bet kuri paplašinājumi ir vislabākie, ja runa ir par saraksta izveidi, e-pasta sastādīšanu un turpmāko rīcību? Šeit ir 10, kas veica griezumu.

Veidojiet saziņas sarakstus ar vienu klikšķi

Sarakstu veidošana var būt viena no laikietilpīgākajām saziņas sastāvdaļām. Hunter ir paplašinājums, kurā ir uzskaitītas visas e-pasta adreses no jebkuras vietnes, nemeklējot visu lapu. Tas arī sniedz jums visizplatītāko e-pasta adrešu modeli šai vietnei, piemēram, {first}{last}@twitter.com.

Mednieku lietotņu saraksts

Mednieka patiesā optimizācija slēpjas LinkedIn meklējumos. Es veica paraugu meklēšanu cilvēkiem, kuri strādā vietnē Twitter. Pat nenoklikšķinot uz Hunter paplašinājumu, es jau redzu lodziņu katram rezultātam, kas ļauj man saglabāt kontaktinformāciju kā galveno.

Mednieka lietotnes ekrāns

Noklikšķinot uz paplašinājuma, tiek parādīts saīsināts vārdu un e-pasta adrešu saraksts, kurus es varu pārbaudīt vai noņemt atzīmi.

Kad esat noklikšķinājis uz “Atrast e-pasta adreses un saglabāt potenciālos klientus”, visas izvēlētās e-pasta adreses tiek importētas sarakstā Hunter galvenajā vietnē.

Mednieka lietotnes ekrānuzņēmums

Šeit varat pārvaldīt potenciālo pirkumu sarakstu, verificēt e-pasta adreses un eksportēt datus CSV failā.

Iegūstiet mednieku Chrome interneta veikalā.

Noķer gramatikas kļūdas pirms tam jūs nosūtāt šo e-pastu

Mēģinot izveidot jaunas attiecības ar kontaktu, pirmā lieta, ko viņi parasti saņem no jums, ir e-pasts. Un, ja šajā e-pastā būs gramatikas kļūdas un drukas kļūdas, attiecības jums varētu maksāt.

Vēl viens acu komplekts palīdz. Lai gan pareizrakstības pārbaudes funkcija rūpējas par lielāko daļu pareizrakstības kļūdu, gramatika palīdz ar mazāk acīmredzamām gramatikas kļūdām.

Gramatikas lietotne

Vietnēs, kur tiek atbalstīts paplašinājums, jebkurā šīs vietnes teksta laukā būs redzams neliels gramatikas logotips. Es to izmēģināju, izmantojot Gmail.

Gramatiski lietotņu ieteikumi

Kad tas atrod kļūdu, gramatikas logotips (atrodas šeit labajā apakšējā stūrī) kļūst sarkans. Pēc tam varat noklikšķināt uz pogas un parādīsies gramatikas modulis ar ieteikumiem:

Gramatiski lietotnes šāviens

Tas ne tikai izskaidro problēmu, bet arī ieskicē, kāpēc tā ir gramatiska kļūda un kā to labot. Es vienkārši noklikšķiniet uz ieteiktā vārda zaļā krāsā, lai aizstātu savu kļūdu.

Grammarly, kas pārsniedz tradicionālo pareizrakstības pārbaudītāju, noķer arī vārdus, kas tiek izmantoti nepareizā kontekstā, novērš subjekta darbības vārda līguma problēmas un rediģē mainītāja izvietojumu un raksta izmantošanu.

Iegūstiet gramatiku Chrome interneta veikalā.

Sūtiet masveida e-pasta kampaņas savā Gmail iesūtnē

Daudziem uzņēmumiem ir vajadzīgas plašas e-pasta informācijas kampaņas, taču izejošo e-pastu ierobežojumi pakalpojumā Gmail to padara gandrīz neiespējamu – nemaz nerunājot par došanos uz priekšu un atpakaļ starp jūsu Gmail veidni un e-pasta adrešu izklājlapu..

GMass darbojas Gmail iekšienē, lai nosūtītu masveida e-pastus uz sarakstiem, kas izveidoti Google izklājlapās, vai manuāliem sarakstiem, kas izveidoti, izmantojot Gmail meklēšanas funkciju.

Lietotne Gmass

Savienojot kontu ar GMass, varat izveidot saiti uz esošo lapu un iegūt e-pasta adreses, nosaukuma laukus un citu informāciju. Tagad jūs varat palaist pasta sapludināšanas kampaņas, melnēt un plānot papildu e-pastus un izsekot atvērumiem un klikšķiem.

Vēl viena lieta – GMass nav paredzēts tikai traks lielām e-pasta kampaņām. Vai jūs zināt, ka (pilnīgi acīmredzams) triks, kurā vēlaties nosūtīt vienu ziņojumu mazai cilvēku grupai un nevēlaties, lai citi zinātu, ka tas bija grupas e-pasts? Parasti jūs nosūtīt e-pastu sev un pēc tam BCC visiem pārējiem adresātiem. GMass pievieno pogu tieši blakus sūtīšanas pogai, kas to dara jūsu vietā.

Iegādājieties GMass Chrome interneta veikalā.

Izrakstieties, izmantojot neaizmirstamu, pielāgotu e-pasta parakstu

Tā kā e-pasts pēc savas būtības ir diezgan bezpersonisks, paraksti ir kļuvuši par veidu, kā profesionāļi var ātri iepazīstināt sevi un pievērsties Arial tekstam, kuru tik bieži lasām visu dienu. Vienkāršs veids, kā to izdarīt, ir izveidot pielāgotu parakstu ar Wisestamp.

Izmantojot viņu parocīgo parakstu veidotāju, katra e-pasta beigās varat pievienot savu kontaktinformāciju, sociālo mediju saites un draudzīgu attēlu.

Lietotne sākas ar jautājumu par to, kurai nozarei / mērķim jūs veidojat parakstu (piemēram, es izvēlējos mārketingu), un jūs ejat no turienes.

Wisestamp lietotne

Izmantojot bezmaksas versiju, jūs varat veikt tikai pamata parakstu. Bet Pro konts dod jums piekļuvi vairākām veidnēm un stiliem, kā arī ļauj jums pievienot tādas funkcijas kā izlases pēdiņas, YouTube videoklips vai jaunākais čivināt. Instalējiet paplašinājumu šeit un reģistrējieties, lai labāk reģistrētos.

Iegādājieties Wisestamp Chrome interneta veikalā.

Organizējiet un izsekojiet klientu e-pastus, izmantojot jūsu pārdošanas procesu pakalpojumā Gmail

Streak, CRM rīks, vienā ērtā Chrome paplašinājumā sniedz daudz klientu attiecību pārvaldības rīku. Šī raksta vajadzībām galvenā uzmanība tiks pievērsta tā e-pasta iespējām.

Svītru lietotnes ekrānuzņēmums

Streak palīdz pielāgot un nosūtīt pasta sapludināšanu un pēc tam sakārtot rezultātus pakalpojumā Gmail. Varat koplietot e-pastus ar savas “komandas” locekļiem, pārvērst e-pasta ziņojumu par darāmo vienumu un ar krāsu palīdzību koordinēt e-pasta sarunas atkarībā no tā, kur tās iekļaujas jūsu pārdošanas posmā – no ved līdz slēgtiem darījumiem.

Lietotnes svītru attēls

Instalējiet Streak, un tas jūs brīdinās katru reizi, kad tiks lasīts e-pasts, ierakstot šo informāciju laika skalā. Izmantojot atjauninātu plānu, tas parāda, kurš lasīja e-pastu, kad un kur tas tika lasīts, un kāda ierīce tika izmantota ziņojuma atvēršanai. Varat arī pateikt, vai jūsu e-pastu ir pārsūtījuši un atvēruši citi.

Iegūstiet “Streak” Chrome interneta veikalā.

Pārvērtiet Gmail par uzdevumu pārvaldnieku, lai to kārtotu & noteikt prioritāti

Kad jūsu e-pasta iesūtne ir pārpludināta ar surogātpastu un reklāmas ziņojumiem, var būt grūti nodalīt tos e-pasta ziņojumus, uz kuriem jums faktiski ir jāatbild. ActiveInbox pārvērš jūsu iesūtni par uzdevumu pārvaldnieku – katram e-pasta ziņojumam varat piešķirt noteiktu uzdevumu un izpildes datumu, lai jūs zināt, ko ar to darīt nākotnē..

Šajā piemērā es iestatīju šo e-pastu no ActiveInbox kā pienākas šodien:

aktīvā iesūtne

Dodoties atpakaļ uz iesūtni, tas tiek uzskaitīts kā uzdevums, kas jāpabeidz, nevis kā e-pasts, uz kuru ir jāatbild. Uzņēmums saka, ka “e-pasti nav burti, tie ir slikti formatēti uzdevumi” – un ActiveInbox tos visus var pārvaldīt. Pārbaudiet paplašinājumu šeit.

Iegādājieties ActiveInbox Chrome interneta veikalā.

Sekojiet līdzi informācijai, vietnēm un svarīgiem e-pasta ziņojumiem

FollowUp ir vēl viens paplašinājums, kas pārvērsīs jūsu Gmail iesūtni par veidu uzdevumu pārvaldnieku, taču galvenā uzmanība tiks pievērsta e-pasta uzdevumu kontrolei..

sekojošā lietotne

Lai gan ir daudz citu paplašinājumu, kas to pārvalda, FollowUp ir tīrāks interfeiss un super ērti plānotājs. Pastāv arī automātiskas sekošanas iespēja tiem, kam patīk to iestatīt un aizmirst.

Interesanta šī paplašinājuma īpašība ir tāda, ka, ja jums ir paredzēts papildu ziņojums uz noteiktu e-pasta adresi un tad šī kontaktpersona sūta jums atpakaļ e-pastu pirms tā izdzēšanas, tas atceļ papildu e-pasta uzdevumu.

Jūs varat sekot ne tikai e-pastam.

sekojiet ekrānuzņēmumam

Paplašinājumu varēsit izmantot arī pārlūkojot tīmekli kā sava veida grāmatzīmi, bet ar atgādinājumu “sekot līdzi” šai lapai noteiktā datumā vai laikā. FollowUp varat izmantot bez maksas 14 dienas.

Iegūstiet vietni FollowUp Chrome interneta veikalā.

Samaziniet laiku, kas pavadīts e-pastu rakstīšanai, izveidojot īsinājumtaustiņus

Pārliecināts veids, kā tērēt laiku, sūtot e-pastu, jūsu atbildēs atkal un atkal ir ierakstīts viens un tas pats. Automātiskais teksta paplašinātājs varētu būt vismazāk estētiski patīkamais paplašinājums sarakstā, taču tas var būt arī reālā laika taupītājs, pievienojot tastatūrai pielāgotus īsceļus..

Pieņemsim, ka daudzos nosūtītajos e-pasta ziņojumos jums ir jāizraksta sava uzņēmuma apraksts. Vienkārši izveidojiet aprakstu vietnē Auto Text Exderder un noklikšķiniet uz “saglabāt”.

auto teksta paplašinātājs

Piemēram, katru reizi, kad man ir jāizraksta tā pati informācija e-pastā, es vienkārši ierakstu DS savā e-pasta ziņojuma pamattekstā, un teksts tiek parādīts uzreiz (tik ātri, es pat nevaru uzņemt procesa ekrānuzņēmumu).

Labākā daļa? Paplašinājums nav ierobežots tikai ar Gmail. Izmantojiet to, lai ātri aizpildītu kontaktinformāciju vai iesniegšanas veidlapas tīmeklī – tas pat atbalsta HTML. Iegūstiet pagarinājumu un dodiet pirkstiem pārtraukumu.

Iegādājieties automātisko teksta paplašinātāju Chrome interneta veikalā.

Ar skatienu iesūtnē vizuāli izsekojiet atvērtos e-pastus

Ja jums ir interese uzreiz uzzināt, kad ziņojums ir atvērts un lasīts, Mailtrack ir jums paredzēts paplašinājums. Vienīgais mērķis ir izsekot e-pastus, Mailtrack jūsu iesūtnei pievieno vizuālu elementu, lai īsumā darītu jums zināmu, kad un kad ziņojums tiek lasīts..

Kad paplašinājums ir instalēts, nosūtītais e-pasts izskatīsies šādi (ņemiet vērā vienreizējo atzīmi):

mailtrack lietotne

Kad tas ir izlasīts, jūs saņemsit paziņojumu dažādos veidos. Viens no tiem ir e-pasts …

mailtrack ekrānuzņēmums

Izmantojot push paziņojumu …

mailtrack push

Vai tieši iesūtnē (ņemiet vērā, ka abas čeki tagad ir zaļi).

mailtrack e-pasts

Mailtrack paziņo, vai jūsu e-pasti ir atvērti, kad tie ir lasīti un vai tie ir atkārtoti atvērti, lai veiktu papildu novērtēšanu. Varat apmierināt savu vajadzību lasīt, izmantojot paplašinājumu.

Iegūstiet Mailtrack Chrome interneta veikalā.

Importējiet LinkedIn un sociālo mediju informāciju par jebkuru kontaktpersonu jūsu adrešu grāmatā

E-pasta adreses, lai arī bieži ir gudras, reti sniedz lielisku ieskatu personā, kas atrodas aiz sīktēlu izmēra iemiesojuma. Izmantojot Raportive, jums piesaistītais iepriecinās par profesionālās informācijas daudzumu par jūsu klientu, kas tika atgriezts tieši jūsu Gmail iesūtnē..

retrospektīva lietotne

Konkrētas e-pasta sarunas laikā ar paplašinājumu tiek palaists modulis, kas automātiski aizpilda jūsu kontaktpersonas LinkedIn informāciju. Un tas nav tikai pakalpojumā Gmail – Raportive palīdzēs attīstīt attiecības ar MailChimp, CrunchBase un tamlīdzīgiem.

Jūs varat bez maksas saņemt Rapportive vai lejupielādēt LinkedIn visaptverošo CRM paplašinājumu Sales Navigator, lai iegūtu vairāk biznesa domājošu pieeju..

Saņemiet ziņojumu par vietni Chrome interneta veikalā.

Ietaupiet laiku un pūles, izmantojot šos paplašinājumus

Izmēģiniet vienu vai visus no šiem 10 paplašinājumiem, lai padarītu e-pasta mārketingu un pieejamu gandrīz bez piepūles.

Vai šeit nav minēts kāds paplašinājums, kas jums šķiet īpaši noderīgs? Mēs labprāt dzirdētu par to.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map