Vai jūs izmantojat Facebook reklāmas?

Tie ir fantastisks veids, kā tiešsaistes veikalu īpašniekiem piedāvāt savus produktus lielākas auditorijas priekšā. Vissvarīgākais – viņi piedāvā jūsu produktus pareizās auditorijas priekšā.

E-komercijas īpašniekiem Facebook sniedz vienkāršu veidu, kā mērķēt uz ļoti konkrētu klientu un novirzīt viņu atpakaļ uz jūsu vietni.

Izmantojot noteiktus trikus un padomus, jūs varat no tiem izspiest vēl lielāku vērtību. Jūs varat iegūt vairāk klikšķu, mērķtiecīgāku klientu un vairāk pārdošanas.

1. Izmantojiet vairāku produktu karuseli

Tagad Facebook ļauj jums izvēlēties vairāku produktu karuseļa sludinājumu. Ir daudz iemeslu, kāpēc šis konkrētais reklāmas veids palielina vidējo klikšķu skaitu un samazina jūsu izmaksas.

karuseļa reklāmas

Pirmkārt, tā ir intriģējoša un interaktīva. Klienti vēlas ritināt un redzēt citus produktus. Mūsu dabiskā intriga liek mums noklikšķināt un spēlēties ar to. Tas vairāk cilvēku piesaista jūsu zīmolam un piesaista tos.

Otrkārt, jūs parādāt produktu grupu, kas darbojas kopā. Izmantojiet šo opciju, lai pastāstītu stāstu vai izskaidrotu, kā mijiedarbojas vairāki produkti.

Treškārt, izmantojiet to, parādot plašāku produktu klāstu. Pieņemsim, ka jūs pārdodat snovborda aprīkojumu. Iespējams, klienti uzreiz nevēlas iegādāties snovbordu, taču jūs varat izmantot karuseli, lai parādītu viņiem lētākus produktus, piemēram, zābakus vai vasku. Tas viņiem dod daudz lielāku klikšķu iemeslu.

2. Izmantojiet video sludinājumu

Facebook algoritms aktīvi piešķir prioritāti video saturam. Izmantojot videoklipu, jūsu reklāma, visticamāk, atradīs ceļu uz cilvēku plūsmu. Tas ne tikai, bet arī kā formāts ir saistošāks. Statistika rāda, ka vairāk nekā puse ikdienas Facebook lietotāju katru dienu skatās videoklipus platformā.

Jūsu klienti daudz biežāk pārtrauc un skatās videoklipu, jo, ritinot tam virsū, tas uzreiz tiek atskaņots.

Varat arī to izmantot, lai parādītu savus produktus darbībā. Piemēram, Asos to dara, lai parādītu savu apģērbu klāstu. Ja jums pieder modes veikals, līdzīgu lietu varat izdarīt arī pats. Veidojot sludinājumu, izvēlieties video formātu.

Asos

(Lai gan, spriežot pēc jaunās emocionālās emocionālās emocijzīmes, ne visi mīl jauno Asos klāstu!)

3. Izmantojiet Facebook piedāvājumus

Ikvienam patīk izpārdošana, un jūsu klienti daudz biežāk noklikšķina, kad piedāvājat atlaidi.

Ja esat pārdevis savus produktus, varat izveidot sludinājumu par pārdošanu vai piedāvājumu. Kāpēc neveidot ievada piedāvājumu, lai cilvēkus vilinātu? Skatiet, kā Macy piedāvā 25% atlaidi visiem produktiem, kuru vērtība pārsniedz 100 USD.

Macys piedāvājums

Pats labākais šajā reklāmā ir tas, ka jūsu potenciālajiem klientiem nav pat jāpamet Facebook, lai to izmantotu. Ir mazāka berze, un tas aizver plaisu starp pārdošanu. Noklikšķinot uz reklāmas, viņiem tiek piešķirts unikāls kods, ko viņi var izmantot jūsu vietnē. Šī konkrētā metode izmanto arī “sociālo pierādījumu”, parādot citiem, ka “14, 991” cilvēki to jau ir pieprasījuši. Kopumā tas ir lielisks veids, kā piesaistīt jaunus un esošus klientus jūsu vietnei.

4. “Boost” esošu populāru ziņu

Dažreiz mēs esam noraizējušies sākt sludinājumu, jo mēs vienkārši nekad nezinām, cik labi tas reaģēs. Vai kāds noklikšķinās? Vai tā būs naudas izšķiešana? Tāpēc lieliska ideja ir palielināt esošu ziņu. Jūs varat izvēlēties ziņu, kas jau ir radījusi daudz akciju, klikšķu skaitu un mijiedarbību. Citiem vārdiem sakot, jūs zināt, ka tas darbojas. Tagad vienkārši palieliniet to, lai sasniegtu tūkstošiem jaunu cilvēku.

Jūs varat izvēlēties to reklamēt cilvēkiem, kuriem jau patīk jūsu lapa, vai sazināties ar jauniem cilvēkiem. (Es jums parādīšu vēl dažus mērķēšanas trikus tālāk). Paaugstinātās ziņas skaistums ir tāds, ka jūs jau zināt, ka tas dod rezultātus. Palieliniet to, un gandrīz garantējat lielāku pārdošanas apjomu un uzmanību.

Reklamēt ziņu

5. Pārtrauciet pārdošanu!

Ne katram sludinājumam jābūt koncentrētam uz pārdošanu. Faktiski pētījumi rāda, ka mums ir tendence izlīdzināt kliedzošās reklāmas. Mēs esam tik pieraduši redzēt sludinājumus tiešsaistē, ka mēs tos automātiski ignorējam. Tā vietā meklējiet citus veidus, kā iegūt vērtību no sava sludinājuma.

Viena no iespējām ir pasākuma reklamēšana. Pasākumi kā e-komercijas īpašnieks ir fantastisks veids, kā palielināt zīmola atpazīstamību. Varbūt jūs varētu rīkot produktu izlaišanas pasākumu jūsu reģionā. Ja jums pieder modes veikals, jūs varētu rīkot “catwalk” pasākumu vai sponsorēt apģērba pasākumu. Ja jūs vadāt juvelierizstrādājumu veikalu, jūs varētu rīkot darbnīcu jūsu vietējā reģionā. Pēc tam izmantojiet Facebook notikumu, lai palielinātu izpratni par to.

Pasākums

Skatiet, kā Džaspera tirgus izmanto pasākumu, lai demonstrētu savus produktus. Viņi neko aktīvi nepārdod, bet tas viss veicina iespējamo pārdošanu.

6. Tā vietā stipriniet sava zīmola identitāti

Tas ir vēl viens lielisks veids, kā reklamēt, neko faktiski nepārdodot. Veikt, piemēram, North Face. Tie ir āra un piedzīvojumu veikals. Tomēr viņu sludinājumi koncentrējas uz zīmola identitātes stiprināšanu, nevis tiešu pārdošanu.

Ziemeļu seja

Viņi saprot, ka Facebook reklāmas vislabāk darbojas, ja tām ir vizuāls, iedvesmojošs un vīrusu raksturs. Ilgtermiņā viņi veidos savu klientu bāzi un stiprinās savu lojalitāti lojalitātei, izmantojot šo reklāmas veidu.

7. Izveidojiet pielāgotu aicinājumu uz darbību

Ja man jautājat, šī ir viena no labākajām Facebook funkcijām. Tā vietā, lai izmantotu vienkāršo lodziņa formātu, tagad Facebook ļauj jums izveidot personisku aicinājumu uz darbību. To joprojām ļoti maz izmanto zīmoli un e-komercijas pārdevēji. Tomēr tas krasi palielinās jūsu vidējo klikšķu skaitu.

Izveidojiet pielāgotu aicinājumu uz darbību

Iestatot sludinājumu, dodieties uz sadaļu “teksts un saites”. Tas ļaus jums izvēlēties no dažām nolaižamajām opcijām, piemēram, “iepirkties tagad”, “uzzināt vairāk”, “reģistrēties” utt. Varat arī ievadīt savu pielāgoto aicinājumu uz darbību. Tas jūsu klientus aktīvi mudinās uz klikšķiem un palielinās jūsu potenciālo noietu.

pielāgots aicinājums uz darbību

Mērķtiecība

Facebook ir unikāla spēja piedāvāt nišas reklamēšanu. Tas reģistrē lielākās daļas lietotāju demogrāfiskos un atrašanās vietas datus. Tas arī apkopo viņu intereses, vaļaspriekus un darbus. Tie visi ir ļoti noderīgi e-komercijas īpašniekiem. Tomēr ir daži vēl jaudīgāki veidi, kā mērķēt jūsu reklāmas. Šeit ir dažas vienkāršas idejas.

8. Mērķējiet savas vietnes apmeklētājus

Daudzi veikalu īpašnieki instinktīvi izmanto Facebook reklāmas, lai sazinātos ar jauniem klientiem. Tomēr patiesībā daudz efektīvāk ir mērķēt uz cilvēkiem, kuri jau ir apmeklējuši jūsu vietni. Viņi jau ir pazīstami ar jūsu zīmolu. Viņi jau ir pārlūkojuši jūsu produktus. Tur jau ir izveidots savienojums, tāpēc viņi, visticamāk, iegādāsies no jums. Jums vienkārši viņiem tas jāatgādina! Izmantojot Facebook reklāmas, jūs varat viņiem atgādināt par savu vietni un stiprināt viņu zīmola identitāti viņu prātā.

Pirmkārt, jums būs jāizmanto neliels kods, ko sauc par “Facebook pikseļu”. Jūs ievietojat to savā vietnē, tāpēc Facebook var apkopot informāciju par to, kas apmeklē jūsu vietni. Tagad, iestatot savu reklāmu, noklikšķiniet uz opcijas Pielāgota mērķauditorija.

Taregt vietņu trafiks

Tagad jūs redzēsit šo iespēju. Tagad Facebook mērķauditorija būs lietotāji, kuri jau ir bijuši jūsu vietnē. Izmantojot šo paņēmienu, jūs daudz vairāk iegūstat vidējo klikšķu skaitu un pārdošanu.

9. Mērķējiet uz saviem e-pasta abonentiem

Atkal tiek izmantota šī pati metode. Tikai šoreiz jūsu mērķauditorija ir vēl ciešāk saistīta ar jums. Viņi ir parakstījušies uz jūsu e-pasta sarakstu, kas nozīmē, ka viņi jau ir ļoti ieinteresēti jūsu produktos. Dažas rūpīgas Facebook reklāmas vēl vairāk palielinās jūsu zīmola atpazīstamību un pārliecinās viņus iegādāties.

Mērķa e-pastu saraksts

10. Mērķējiet cilvēkus kaut ko pirkšanas procesā

Facebook nesen ir uzsācis jaunu mērķauditorijas atlases algoritma sadaļu. To sauc par “uzvedību”, kas aplūkota zemāk.

Mērķa pirkšanas izturēšanās

Nolaižamajā izvēlnē dodoties uz “pirkšanas paradumiem”, jūs varat izvēlēties atlasīt mērķauditoriju cilvēkiem, kuri gatavojas iegādāties noteiktu produktu. Pieņemsim, ka esat pārlūkojis vietnes, kuras vēlas iegādāties jaunu spēļu konsoli. Izmantojot sīkdatnes savā pārlūkprogrammā, Facebook zina, kad jūs meklējāt jaunu konsoli, tāpēc tā sāk rādīt jums reklāmas, kas pielāgotas spēlēm. Jūs droši vien to esat pieredzējis pats.

Kā e-komercijas pārdevējs jūs varat pārvērst tabulas. Tagad jūs varat atlasīt mērķauditoriju cilvēkiem, kuri pašlaik iegādājas konsoli. Lieliski, ja jūs pārdodat spēles vai aksesuārus. To var izdarīt gandrīz jebko: rotaslietas, mode, saulesbrilles utt.

11. Mērķauditorijas atlase pēc viņu ienākumiem (vai lielākiem tiešsaistes iztērētājiem)

Ja jūs krājat dārgus produktus, jūsu reklāma parasti tiek izšķiesta studentam, kurš izlauzies! Pieņemsim, ka jūs pārdodat luksusa vannas ziepes par 100 USD ziepju batoniņu vai augstākās klases saulesbrilles par 500 USD par pāri. Jums noteikti ir prātā īpašs, augstākās klases tirgus. Es nekad neesmu redzējis, kā izputējis students nomest 100 USD uz ziepju bāra, tāpēc jūs vienkārši metat reklāmas naudu gaisā, ja reklamējat savu produktu šai plašajai auditorijai.

Mērķa ienākumi

Mērķtiecīgi atlasot cilvēkus ar tikai lielu tīro vērtību vai ar augstiem vidējiem ienākumiem, jūs, visticamāk, sasniegsit savu mērķauditoriju.

Facebook arī klasificē tos, kuri tiešsaistē tērē vairāk nekā vidēji. Protams, šie Facebook lietotāji labprāt izņem kredītkartes un mīl nedaudz iepirkties tiešsaistē! Tie ir ideāli lietotāji, uz kuriem mērķēt, it īpaši, ja tie ir sašaurināti ar interesēm un demogrāfiskajiem datiem.

12. Mērķauditorija vecākiem pēc viņu bērnu vecuma (vai mērķauditorijas topošajām māmiņām!)

Šis ir lieliski piemērots ikvienam, kas pārdod zīdaiņiem paredzētus izstrādājumus, bērnu apģērbus vai izstrādājumus vecākiem. Bet acīmredzot vecākiem ar bērniem ir milzīga vecuma atšķirība. Mērķauditorijas atlase “vecākiem” varētu nozīmēt tos, kuriem ir pusaudzis. Diezgan bezjēdzīgi, ja jūs pārdodat bērnu aksesuārus. Tātad Facebook to iedala vecāku bērnu vecumā.

Mērķa vecāki

Turpat zem šīs kategorijas ir arī liela kategorija “topošajām māmiņām”. Šis ir milzīgs tirgus, kuru pieskarieties, ja pārdodat bērnu apģērbu, un Facebook ļauj jums reklamēt tieši visas grūtnieces visā pasaulē!

13. Mērķējiet kādu uz ilgtermiņa attiecībām

Pāri, kas atrodas pasaules malā viens no otra, mīl sūtīt dāvanas. Jūs varat viņiem palīdzēt, tieši tos mērķējot. Facebook izmanto savu dažādo analītiku, lai identificētu pārus, kuri atrodas tālsatiksmes attiecībās.

Mērķa atkārtotas attiecības

Kā redzat attēlā, varat atlasīt mērķauditoriju arī pret cilvēkiem, ja viņiem ir jubileja. Šie cilvēki vienmēr meklē dāvanu tuvākajā nākotnē. Varat arī atlasīt draugus no tiem, kuriem ir jauns darbs, vai arī nesen saderināta pāra draugus. Tie ir cilvēki, kuri, iespējams, vēlas kaut ko iegādāties.

Attēla optimizācija

Facebook piešķir prioritāti attēliem un video virs citiem satura veidiem, tāpēc jums tie ir jāsagatavo. Jums ir jāaptur cilvēki viņu dziesmās ar pievilcīgu fotoattēlu. Šeit ir pāris triku, kas palīdzēs.

14. Izmantojiet baltu fonu

Reklāmas eksperti ir veikuši tūkstošiem testu un secinājuši, ka baltais fons palielina klikšķu skaitu. Kāpēc? Jo kopumā tas pievelk aci. Web dizaineri regulāri izmanto balto laukumu, lai galvenais objekts izceltos vairāk.

Baltā telpa

Šajā attēlā redziet, kā oranžs iznāk no ekrāna. To veicina baltais ekrāns aiz tā. Klienta uzmanība tiek automātiski pievērsta tai, un viņi daudz biežāk noklikšķina uz saites. Izmēģiniet to pats ar saviem sludinājumiem.

15. Izmantojiet trešdaļu likumu

Trešdaļu noteikums ir dizaina princips, kas palīdz radīt līdzsvara sajūtu attēlā. Šo principu ir viegli īstenot; sadaliet savu attēlu 9 vienāda lieluma rūtiņās, zīmējot divas līnijas horizontāli un divas vertikāli. Izvietojot reklāmas galveno priekšmetu novilkto līniju šķērsgriezumos, rodas sabalansēta pašsajūta. Šī ir reklāma, kurā tika ieviests šis noteikums:

Trešo kārtība

Šie puiši to saprot šeit. Izdalās spilgtas krāsas, kaut arī pastāv vienveidības un līdzsvara izjūta – tas viss pateicoties parocīgajam, dandy “trešdaļu likumam”. Ievērojiet, cik tīšas ir priekšmetu proporcijas; divas trešdaļas reklāmas būs apavi (primārais objekts), bet pēdējā trešdaļa būs zīmols (sekundārais objekts). Tas nodrošina vizuālu hierarhiju, kur jūs vispirms pievēršat viņu skaistajiem dokumentiem, pēc tam jūs iepazīstina ar zīmolu. Viņi arī piešķir izstrādājumam un logotipam tonnu elpas, piešķirot tam gludu un līdzsvarotu pieskārienu. Lasiet vairāk par Facebook reklāmu dizaina principiem.

16. Vienmēr novietojiet produktu labajā rokā

Šis triks varētu šķist dīvains, taču statistika rāda, ka produkti tiek pārdoti labāk, ja tos reklamē cilvēka labajā rokā. Traki! Bet, taisnība. Tas viss balstās uz vecām zināšanām par mārketingu. Piemēram, veikalā preces, kuras jūs regulāri pērkat, tiek novietotas labajā pusē, pārvietojoties lejup.

Kokss labā roka

Šo pašu triku varat izmantot tiešsaistē. Mūsu acis uzreiz tiek vērstas uz labo roku. Lielākajai daļai no mums tas ir dabiskāk.

Izmantojot tiešsaistes mārketingu un reklamēšanu, varat izmantot visa veida jedi prāta trikus.

BONUSA TRIKS! 17. Cenai izmantojiet precīzu skaitli

Jūsu prāts vienkāršu figūru apstrādā daudz ātrāk nekā skaitlis ar penss. Tātad, tā vietā, lai reklamētu saulesbriļļu pāri par 14,95 USD, reklamējiet tos ar 15 USD. Nebaidieties noapaļot uz augšu vai uz leju, lai sasniegtu labāku vidējo klikšķu skaitu.

Izmantojot šos trikus, jūs varat panākt daudz vairāk pārdošanas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Kā vienmēr, es šeit esmu, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas jums saistīti ar Facebook reklamēšanu vai mārketingu kopumā. Paldies par lasīšanu!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me