Pokemon Go ir bonafide parādība. Tikai dažās dienās tas tika papildināts ar visaugstāko rādītāju lietotņu diagrammu ASV App Store un pēc tam 69 valstīs (un to skaitā).

Šeit ir tikai daži traki statistikas dati:

  • Maksimālā ātrumā Pokemon Go ģenerēja divreiz vairāk ikdienas lietojuma nekā Facebook lietotne.
  • Tam ir aktīvāki lietotāji nekā Twitter.
  • 645 miljoni sociālo mediju mijiedarbību par Pokemon Go pirmajās desmit dienās.

… Un četras savas dzīves nedēļas es nekad neatgriezīšos.

Pokemon Go Craze

Bet Pokemon Go nav tikai tehnoloģiju sensācija, tas ir fantastisks naudas ģenerators maziem uzņēmumiem un uzņēmējiem. Labi izmantojot tendenci, daži uzņēmumi ir palielinājuši savu peļņu par 75%.

Tas ir bijis īpaši spēcīgs maziem restorāniem un kafejnīcām. Nesen veiktā aptaujā 84% Poke mednieku sacīja, ka spēlējot apmeklējuši nelielu biznesu, tērējot vidēji 11,30 USD.

Citi ir uzsākuši jaunu tiešsaistes biznesu vai izmantojuši tendenci jaunu potenciālo klientu piesaistīšanai, izmantojot sociālos medijus. Tas pārceļ gamification uz nākamo līmeni! Esmu noapaļojis 19 dažādus veidus, kā cilvēki nopelna naudu, izmantojot Pokemon Go, ar dažiem padomiem, kā jūs varat sekot viņu vadībai, bet vispirms…

Kas ir Pokemon Go?

Lietotne mudina spēlētājus (vai “Pokemon trenerus”) atrast Pokemon reālajā apkārtnē. Piemēram, jūs varat pamanīt Pikachu vietējā skolā vai Squirtle sporta zālē.

(Vai arī… visdrīzāk… vēl viens friggins Pidijs visur).

Lai parādītu Pokemon caur viedtālruņa kameru, lietotnē tiek izmantota “paplašinātā realitāte” – tehnoloģija, kas digitālo elementu slāņo visā reālajā pasaulē..

Tas nozīmē, ka miljoniem Pokemon mednieku nonāk reālajā pasaulē, pēta jaunas vietas un medī mazas radības. Simtiem mazu uzņēmumu ir izmantojuši šo iespēju, izmantojot picērijas un kafejnīcas, kas piedāvā atlaides un stimulus Pokemon Go spēlētājiem (galu galā Pokemon medības ir izslāpis darbs!)

Pokemon-go-1

Tiešsaistes uzņēmumi arī sāk iesaistīties šajā darbībā. Pokemon Go savā pirmajā nedēļā saņēma sešus miljonus Twitter pieminējumu, simtiem uzņēmumu iesaistoties sarunā, lai iegūtu potenciālos klientus.

Tas ir svarīgs atgādinājums, ka varat tiešsaistes biznesu tirgot arī reālajā pasaulē. Apskatīsim sīkāk dažus uzņēmumus, kas darbojas.

1. PokemonGoAmerica.com

Ja ir viena lieta, ko varat garantēt, kad tendence uzplaukst, tas nozīmē, ka vietņu domēnu pārdevēji izslīd no koka izstrādājumiem!

Domēns “PokemonGoAmerica.com” īsi tika gatavots izsolē eBay par satriecošiem 2 999 USD. Ja varat piesaistīt ienesīgu domēna vārdu, pirms tendence paātrinās, varat ātri gūt labumu, pārdodot to.

2. Poketree.com

Ap Pokemon Go ir parādījusies visa kotedžu industrija. Pokemon Go kontu pirkšana un pārdošana ir kļuvusi īpaši populāra, un augsta līmeņa konti tiek pārdoti par salīdzinoši augstām cenām.

Pokemon Go tirgus laukums

Poketree.com tika izveidots kā tirgus, kurā pirkt un pārdot šos kontus. Rakstīšanas laikā jūs varat iegādāties 21. līmeņa kontu, piemēram, par 150 USD.

Poketree darbojas arī kā vispārīgāks tirgus, pārdevēji piedāvā iegādāties “olu inkubācijas pakalpojumus” un T-kreklus. Pati vietne nopelna naudu, izmantojot attēla reklāmas, un, domājams, neliela komisija par katru pārdošanu.

3. T-Mobile

T-Mobile ir viens no Lielbritānijas lielākajiem mobilo un platjoslas pakalpojumu sniedzējiem, un viņi ātri izmantoja Pokemon Go, lai radītu potenciālo pirkumu savam biznesam..

T mobilie bezmaksas dati Pokemon Go Player

Viņi atjautīgi izmantoja vienu no lielākajām Poke-mednieku problēmām: nepieciešamību pēc 3G un 4G datiem! Viņi saviem klientiem piedāvāja bezmaksas neierobežotus datus par Pokemon Go (visu gadu). T-Mobile arī reklamēja 50% atlaidi portatīvajiem barošanas blokiem viņu veikalos, tāpēc Poke-medniekiem bija iespēja izvēlēties akumulatoru..

Viņi iepazīstināja ar šo unikālo piedāvājumu jaunajiem un esošajiem klientiem, tāpēc viņi, visticamāk, ir radījuši tūkstošiem jaunu potenciālo pircēju, iesaistoties Pokemon tendencē..

4. Donuts laiks

Donut Time (Austrālijas maiznieks) uzlēca uz šo tendenci, izveidojot īpašu Pokemon virtuļu klāstu ar nosaukumu “Es Pika-izvēlies tevi!”. Ne tikai ierobežota tirāžas virtulis radīja klientu rindu, bet arī viens virtules attēls Instagram , uzņēma 10 000 patīk un gandrīz 2000 komentāru.

Donut Time Pokemon Go tēma

Donut Time vienmēr ātri pāriet uz jaunām tendencēm, iepriekš izveidojot Donald Trump donut! Izmantojot Instagram, lai veidotu savu auditoriju, viņi ir viens no labākajiem mobilā mārketinga piemēriem.

5. Pop Shop, Ņūdžersija

Šī ēstuve Ņūdžersijā vienmēr ir populāra, pateicoties tā grilētā siera sviestmaizēm, taču, kad Pokemon Go bija pilnā sparā, tā piesaistīja vēl lielākas pūļus.

Viņi piedāvāja bezmaksas saldējumu jebkuram Pokemon Go spēlētājam, kurš pasūtīja uzkodu restorānā. Paaugstināšana darbojās tik labi, viņi izsīka.

pokestops

Pop Shop bija laimīgs, ka atradās netālu no Pokestop, kur regulāri nāca jaunas pokebumbas un citas preces. Šie Pokestops ir strops Pokemon spēlētājiem. Faktiski 71% spēlētāju ir apmeklējuši biznesu tikai tāpēc, ka tas bija tuvu Pokestop.

Ja jums pieder uzņēmums, kas atrodas netālu no Pokestop, būs ievērojami vieglāk ievilināt spēlmaņus savā kafejnīcā, restorānā vai veikalā.

6. Makdonalda sponsorētie Pokestops

Līdz šim Pokemon Go ir bijusi pilnīgi bez reklāmas. Tas ir atsvaidzinošs spēlētājiem, bet satraucošs uzņēmumiem, kuri nav spējuši veikt naudas iemaksu tieši no lietotnes.

Tas viss mainīsies, jo Niantic (komanda, kas spēlē aiz spēles) gatavojas atvērt “sponsorētos Pokestops”.

mcdonalds sponsorētais pokestop

Pirmais, kas gūs labumu, būs McDonald’s. Viņi ir vienojušies sponsorēt 3000 Pokestops Japānā, kas, iespējams, izraisīs milzīgu pēdu satiksmes pieaugumu, jo Pokehunters apstāsies pie McDonald’s, lai noķertu Pokemon un uzpildītu degvielu.

Starbucks arī sāk iesaistīties darbībā, un drīz mēs varam redzēt sponsorēto Starbucks Pokestops. Tas ir paņēmiens, ko Niantic ir izmantojis iepriekš savā iepriekšējā spēlē “Ingress”, kurā Jamba Juice bija sponsorēta vieta.

Niantic ir norādījis, ka arī citi uzņēmumi varēs pieteikties uz “sponsorēto Pokestop”, taču precīzi par to viņi klusēja. Sekojiet līdzi jaunumiem viņu vietnē.

7. L’inizio bārs, Kvīns

Viena picērija devās soli tālāk. L’inizio Pizza Bar, kas atrodas Pokestop, iegādājās vairākus “lure moduļus” no Pokemon Go tiešsaistes veikala. Šīs lures rada Pokemon ātrāk nekā parasti, un tiek aktivizētas 30 minūtes.

Iegādāti lure moduļi - L’inizio bārs

Pokemon mednieki aktīvi dodas uz lures cerībā noķert jaunus un retos Pokemon. Ievietojot savā restorānā lure moduli, menedžeris Šons Benedetti redzēja, ka viņa bizness palielinās par 75%, jo klienti pulcējās, lai ķertu pie viņiem visus.

Mēs likām cilvēkiem nokāpt, apsēsties un dabūt pāris alus un izspēlēt Pokemon spēli, izdevumam New York Post skaidroja Benedetti.

Saskaņā ar vienu aptauju 68% Pokemon Go spēlētāju bija apmeklējuši biznesu, jo tur bija “vilinājums”. Četrdesmit astoņi procenti cilvēku uzturējās ilgāk par 30 minūtēm.

Ja vadāt kafejnīcu, restorānu vai bāru, vilināšanas aktivizēšana (maksā 100 Pokecoins – aptuveni 1,49 USD) varētu būt ienesīgs ieguldījuma atdeve.

8. Austrālijas banāni

Reālās pasaules uzņēmumi noteikti var palielināt savu nospiedumu, piesaistot Pokemon spēlētājus. Bet tas nenozīmē, ka tiešsaistes bizness tiek zaudēts.

Piemēram, “Austrālijas banāni”. Nav daudz iespēju aizraujošam sociālo mediju mārketingam banānu uzņēmumam, taču viņi lieliski izpildīja viņu ar Pokemon saistīto Facebook ziņu.

Austrālijas banāni Pokemon Go

Ziņa bija viņu visu laiku saistošākā, radot vairāk nekā 7000 patīk, un viņi atbildēja uz simtiem komentāru. Lielisks veids, kā veidot zīmola atpazīstamību.

9. Whataburger

Whataburger izmantoja līdzīgu iniciatīvu, bet photoshopped attēlā uzrādīja burgeru, nevis Pokemon. Pasts izraisīja vairāk nekā 80 000 reakciju, pakļaujot savu zīmolu tūkstošiem jaunu potenciālo klientu.

Whataburger Photoshop attēls Burger

10. Bezmaksas Wifi iepirkšanās centros

Ikviens Pokemon Go spēlētājs zina, ka lietotne rada milzīgu 3G un 4G datu izlaišanu. Tāpēc daudzi cilvēki dodas uz bezmaksas wifi karstajiem punktiem. Iepirkšanās centri ir pamanījušies redzēt tendenci, ieraugot simtiem spēlētāju savos pārtikas laukumos.

Piemēram, Honkongā kopš spēles uzsākšanas iepirkšanās centri ir palielinājušies par 10–12%. Visā pasaulē centri izmanto priekšrocības, kuras apmaiņā pret e-pasta adresi piedāvā bezmaksas wifi. Katrs Poke-mednieks, kurš pierakstās, ir jauns vadonis.

11. Piedzīvojumu parks “Six Flags”

Kopš jūlija atrakciju parki un tūristu vietas visā pasaulē piedalās Pokemon akcijā. Piemēram, Japānā Šinjuku Gyoen nacionālais dārzs (pazīstams kā Pikaču parks) ir redzējis tūristus, kuri rindā stāv ap bloku, lai iebrauktu, par cenu 200 jenas!

Bet Six Flags Adventure atrakciju parks Ņūdžersijā devās vienu soli tālāk. Viņi izveidoja Poke ceļvedi, iekļaujot karti, kas palīdzēja apmeklētājiem atrast visus labākos Pokemon tā vārtos.

Six Flags Adventure pokemon karte

12. 24/7 Pokemon Go autobuss

Uzņēmējdarbība ir domāta cilvēku problēmu risināšanai. Un lielākā problēma, ar kuru saskaras Pokemon fanātiķi, ir pietiekami ātri apiet, lai noķertu Pokemon!

pokemon go bus new york

Šeit nāk diennakts Pokemon Go autobuss (tas ir dekorēts, lai izskatās pēc Pikaču). Tā atrodas Ņujorkā, par maksu 0,99 USD par katru apmeklēto Pokestop, 24,99 USD par sporta zāles pārņemšanu un 49,99 USD par olu inkubēšanas pakalpojumiem..

13. Mančestra, Lielbritānija Pokemon taksometri

Līdzīgs uzņēmums šovasar pārņēma Mančestras pilsētu Lielbritānijā. Par 20 USD viena no pilsētas taksometru firmām jūs savienos pārī ar konkrētu “Pokemon draiveri”, kurš vedīs jūs ap populārākajām Pokemon vietām pilsētā.

Nešvilā uzņēmums Joyride (kas parasti apmeklē unikālas ekskursijas pa pilsētu) ir sācis piedāvāt privātas Pokemon Go tūres ar cenu 45 USD vienai personai..

14. TeeTurtle Pokemon T-krekli

Pierādījums tam, ka tiešsaistes veikali var izmantot arī traku, TeeTurtle iepazīstināja ar Pokemon iedvesmotu T-kreklu klāstu.

TeeTurtle Pokemon T-krekli

Viņi sociālajos medijos ievietoja milzīgu reklamēšanu, pievēršot uzmanību Pokemon tees, un lika cilvēkiem runāt. Tā vienmēr ir lieliska ideja iepazīstināt ar jaunu produktu, kas gūst labumu no jaunas tendences. Mazajiem uzņēmumiem vislabāk ir ātri reaģēt un iegūt plauktos jaunu produktu.

15. Muncie dzīvnieku patversme

Dzīvnieku patversme Muncie vienmēr meklē brīvprātīgos, lai palīdzētu staigāt viņu suņiem, un Pokemon Go piedāvāja lielisku iespēju atrast jaunus suņu staigātājus. Ja cilvēki medī Pokemon, kāpēc gan ļaut viņiem ņemt suni??

Pastaigājiet dievu, kamēr izšķīlaties savu Pokemon!

Dažas stundas pēc vārda izplatīšanas caur Facebook Muncie bija cilvēku rinda, kas gaidīja, lai aizvestu suņus pastaigā. Ziņa vietnē Facebook ieguva 25 000 akciju, kas parāda, cik spēcīgs var būt sociālo mediju sasniegums.

16. ASV kosmoss & Raķešu centrs

ASV Kosmosa un raķešu centrs nav precīzi dabiski piemērots Pokemonam, taču, pateicoties gudrai iniciatīvai, viņi redz jaunu muzeja apmeklētāju plūdus.

Piedāvājot ieeju ar atlaidi tiem, kuri savā tālrunī parāda lietotni Pokemon, Kosmosa centrs rīko Pokemon “Safari Zone”. Papildus lētai iebraukšanai centrs arī sola saglabāt savus 22 Pokestops krājumus ar lure moduļiem, lai radītu simtiem jaunu Pokemon.

Pēc komandas domām, tas ir “drošs, ģimenei draudzīgs veids, kā izbaudīt Pokémon Go un uzzināt par kosmosa izpētes zinātni!”

17. CitySen Lounge, Grand Rapids

Šī konkrētā Grand Rapids viesnīca izmantoja unikālo ideju iesaistīties Pokemon kaujā! Spēle ļauj katram lietotājam izvēlēties komandu, komandu Mystic, Team Instinct vai Team Valor.

Team Mystic atlaide

CitySen piedāvāja 10% atlaidi jebkuram Team Mystic spēlētājam, lai vilinātu viņus bārā. Tas ir vēl viens veids, kā izmantot spēles iebūvētās iespējas.

Pārlēkt uz tendencēm ir lielisks veids, kā nodrošināt sava biznesa īslaicīgu trafiku, pārdošanu vai atpazīstamību. Tas lēnām palīdz veidot ilgtermiņa saglabāšanu un piešķir jūsu biznesam personību.

Pat ja jūs kavējaties uz Pokemon Go ballīti, aiz stūra vienmēr būs cita tendence. Turiet acis nomizotas un izmantojiet priekšrocības!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me