Ja jūs cenšaties uzturēt klātbūtni katrā sociālā multivides vietnē, kas paredzēta jūsu B2B biznesam, jūs tērējat savu laiku. Iespējams, ka jūsu auditorija ir koncentrēta vienā vai divās vietnēs, bet pārējās ir tikai papildu darbs jums. Koncentrējoties uz šādiem sociālajiem kanāliem, jūs iestrādāsit lielāku pretinieku un piesaistīsit potenciālos klientus.

Es runāju ar B2B tirgotājiem, lai uzzinātu, kurā vietnēs vislielākais sprādziens ir izdarīts, un pat nozagu viņu noslēpumus, kā maksimāli palielināt centienus katrā sociālajā kanālā..

LinkedIn: Uzvarētājs, Uzvarētājs, Vistas vakariņas

Līdz šim populārākais sociālo mediju rīks B2B mārketingā bija LinkedIn. Tā kā LinkedIn piesaista vairāk profesionāļu nekā pusaudži, kas kopīgo kaķu videoklipus, tā ir dabiska tiešsaistes tīkla izveides izvēle. Šeit ir padomi, ko saņēmu.

Pievienojieties grupām un iesaistieties tajās

LinkedIn grupas

Ir LinkedIn grupa, kas atbild par visām iespējamām nozares, nišas vai darba funkcijām, sākot no satura mārketinga un beidzot ar ugunsdzēsības sūkņu speciālistiem.

Džūlija Grafa, Pole Position Marketing sociālā satura sakaru speciāliste, saka, ka labākais veids, kā gūt panākumus, izmantojot grupas, ir atrast tos, kuros aktīvi darbojas jūsu mērķauditorijas locekļi, un uzmanīgi apsvērt jūsu akcijas.

Džūlija Grafa no Pole Position Marketing

Esiet piesardzīgs, lai šajās grupās netiktu pārāk reklamēts. Jums jācenšas iesaistīties sarunās, sniedzot ekspertu padomus un atbildot uz jautājumiem.

Viņa saka, ja grupa atļauj, jums vajadzētu ievietot saites uz jūsu pašu saturu, taču dariet to piesardzīgi:

Pārliecinieties, ka saturs, ar kuru jūs saistāt, ir ļoti vērtīgs. Mēģiniet sākt diskusiju ar to. Piemēram, es nesen ievietoju rakstu par emuāra ziņas ideālo garumu, tāpēc jautāju grupai, kāds, viņuprāt, bija ideālais garums. Vēlreiz pārliecinieties, ka jūs darāt vairāk, nekā tikai ievietojat saites. Iesaistieties citās grupas sarunās.

LinkedIn potenciālajiem klientiem

Dienas laikā, lai sasniegtu lēmumu pieņēmēju, jums bija jāveic daudz numuru sastādīšanas un aukstās sarunas. Bet tagad savienojums ir tikai viena klikšķa attālumā. Jodie Cook, JC Social Media Limited rīkotājdirektors, kā arī grāmatas #Winning at Social Media autors: Tas viss ir saistīts ar mijiedarbību, saka, ka LinkedIn svina ģenerēšana ir spēcīga taktika B2B biznesam.

Džodija Kuka

Ja jūs zināt tipisku lēmumu pieņēmēja amatu uzņēmumā, varbūt, piemēram, tas ir vecākais pircējs, mārketinga vadītājs vai finanšu direktors, LinkedIn meklējumi var palīdzēt jums izveidot potenciālo klientu sarakstu, ar kuriem sazināties. Mums ir bijuši lieliski panākumi, strādājot pie klienta, kurš piegādā akmeni ainavu veidošanai – mūsu uzdevums ir atrast ainavu arhitektus visā pasaulē un sākt sarunu.

Viņa saka, ka ir svarīgi nesūtīt tukšus savienojuma pieprasījumus, jo tie tiks ignorēti. Tā vietā:

Izveidojiet ziņojuma veidni, kuru varat atkārtot simtiem cilvēku, ar kuriem sazināsities, taču pārliecinieties, ka tas uzsver to, kas viņiem ir paredzēts, piemēram, bezmaksas jūsu apbalvoto produktu brošūru. Pārliecinieties, ka mēģinājāt divas vai trīs reizes vienam kontaktam, un jūsu neatlaidība atmaksāsies.

Uzņēmuma lapa var palielināt SEO

LinkedIn lapa uzņēmumam

Kas zināja, ka jūsu uzņēmuma lapas atrašana LinkedIn faktiski var palīdzēt atrast jūs meklētājprogrammās? Randijs Mitčelsons, APR, kurš ir pārdošanas viceprezidents & Uzņēmuma iPartnerMedia mārketings saka, ka LinkedIn biznesa lapas pārmeklē meklētājprogrammas, padarot to par vērtīgu rīku meklētājprogrammu optimizēšanai labākai meklēšanai..

Rendijs Mitčelsons

Faktiski viens no mūsu klientiem ieradās pie mums, jo viņi bija satracināti, ka viņu vietnei nebija noteikta ranga. Ironiski, ka viņu LinkedIn biznesa lapa ierindojās Google pirmajā lapā, taču viņu vietne nekur nebija atrodama.

Viņš arī ierosina, ka visiem uzņēmuma darbiniekiem, kuriem ir personīgi LinkedIn profili, vajadzētu saistīt personīgo profilu ar uzņēmuma lapu.

Pārvērtiet LinkedIn par emuāru (ar milzīgu lasītāju skaitu)

LinkedIn dara daudz vairāk, nekā tikai nodrošina lieliskas tīkla iespējas. Tas darbojas arī ar satura publicēšanas platformu, izmantojot Pulse. Graff of Pole Position Marketing saka, ka viņas uzņēmuma vietnē Pulse publicēto emuāra ziņu sindicēšana ir devusi lielus panākumus:

Mūsu process ir ievietot daļu no LinkedIn raksta ar saiti “Turpināt lasīt”, kas tos aizved uz mūsu emuāru. Tas ir radījis dramatisku trafika palielināšanos uz mūsu vietni no LinkedIn.

Esiet pīkstošs Toms

Kurš ir apskatījis jūsu profilu?

LinkedIn ir interesanta funkcija, kas lietotājiem saka, ka cilvēki ir skatījušies viņu profilu. Apmaksāti dalībnieki, saka Austen Allred, vietnes LendUp.com vecākais izaugsmes vadītājs, var redzēt sarakstu ar visiem, kas tos pārbauda.

Austen Allred

Mums, protams, ir interese to darīt. Izrādās, ka jūs varat izveidot skriptu, lai neko nedarītu, kā tikai noklikšķināt no profila uz profilu, iegūstot savu vārdu un seju desmitiem tūkstošu cilvēku priekšā. Es to darīju vienreiz, kāds ieraudzīja manu profilu un ieteica darbu, kāds man tagad ir.

Veiciet LinkedIn turpinājumu

Kad jūs satiekat cilvēkus tirdzniecības izstādēs vai biznesa pasākumos, var būt grūti atcerēties sekot līdzi pēc atgriešanās birojā. Bet LinkedIn iekļaušana atkārtotas apstrādes procesā ir jaudīgs veids, kā uzturēt savienojumu.

Mitchelson no iPartnerMedia izmanto šo stratēģiju pēc katra pasākuma, kurā viņš piedalās:

Piemēram, pēc vizītkaršu savākšanas kādā pasākumā 24 stundu laikā es sazinos ar tiem cilvēkiem LinkedIn un izmantoju šo savienojuma pieprasījumu, lai paziņotu viņiem, ka novērtēju viņu tikšanos. Tikai šodien es sazinājos ar 5 jauniem cilvēkiem neilgi pēc kvalitatīvām sarunām ar viņiem.

Pieslēdzoties tiešsaistē, jums ir daudz lielāka iespēja stiprināt šīs attiecības ātrāk nekā pa e-pastu vai tālruni.

Čivināt: lieliski piemērots iesaistīšanai viens pret vienu

LinkedIn nav vienīgais instruments, ko B2B mārketinga speciālisti izmanto. Twitter ir lieliski piemērots iesaistīšanai reāllaikā, īpaši, lai ienirtu sarunās viens pret vienu. Šeit ir daži ekspertu padomi.

Izmantojiet saprātīgi meklēšanu

Twitter straume vietnē TwitterDeck

Ja izmantojat tādu sociālo mediju informācijas paneli kā Hootsuite vai TweetDeck, varat viegli iestatīt straumes, lai sekotu tvītiem, izmantojot noteiktus atslēgvārdus vai meklēšanas vienumus. Mary Cochran, miega mārketinga direktore viegli izmanto šo stratēģiju, lai sazinātos ar cilvēkiem savas mērķauditorijas jomā:

Marija Kočrāna

Man ir bijusi veiksme uzņēmējdarbības attīstībā, izmantojot Hootsuite, lai izveidotu meklēšanas terminu nozarē un piesaistītu potenciālo lietotāju Twitter.

No otras puses: es izmantoju arī šo stratēģiju. Tā kā daudzi mani klienti ir programmatūras uzņēmumi, es izsekoju terminus “programmatūra” un “mazais bizness”. Es pat esmu ieguvis klientu, pārraugot šos atslēgvārdus un atbilstoši reaģējot!

Iesaistieties dialogā “viens pret vienu”

Tā kā Twitter (kopā ar Instagram) ir “divvirzienu” platforma, kurā vienlaikus var mijiedarboties ar vienu vai daudziem cilvēkiem, Dupray digitālā mārketinga vadītājs Metjū Merkurs saka, ka atklājams vēl lielāks mārketinga zelts.

Metjū Mercuri

Twitter / Instagram ļauj arī mijiedarboties ar klientiem tādā veidā, kā to nedara Facebook. Facebook ir viendimensionāls. Divvirzienu platformās jūs nevarat iet ārā un meklēt cilvēkus, lai runātu individuāli ar tādiem cilvēkiem kā jūs. Turklāt otrs ieguvums ir tas, ka čivināt / Instagram sniedz tūlītējas, ātras un asprātīgas atbildes, kuras noteiktos apstākļos ir ļoti vērtīgas tirgotājam..

Viņš arī saka, ka mijiedarbība ar cilvēkiem, ar kuriem jūs jau esat nodarbojusies, biznesam ļaus jūsu klientiem sekot jums atpakaļ, kas atvieglo viņu iesaistīšanu..

Facebook: ne tikai B2C

Vai domājat, ka Facebook ir paredzēts tikai kaķu video skatīšanai, nevis darbam? Padomā vēlreiz. Tas ir īsts biznesa iespēju smēķētājs.

Piesaistiet viedo reklāmu

Facebook ir slavens ar savu vieglo, mērķtiecīgo reklāmas platformu. Tracy Willis, N2Q Consulting satura stratēģis, mīl savas reklāmas iespējas:

Tracy Willis

Mans mīļākais veids, kā izmantot Facebook kā B2B platformu, ir apmaksāta reklāma. Facebook reklāmas rīks ļauj jums izvēlēties mērķa klientu no ļoti detalizēta opciju saraksta.

Spēja mērķēt, piemēram, uz programmatūras nozares vadītājiem, kuri nopelna 200 000 USD vai vairāk, palīdz jums precīzi atlasīt tos, kurus vēlaties sasniegt ar savu reklāmu.

Palieliniet ziņu

Palielināt ziņu

Viens īpašs reklāmas veids Facebook ir funkcija Boost a Post. Tā vietā, lai parādītos kā reklāma, varat ieņemt parastu ziņu vai atjaunināt un paplašināt to plašākai auditorijai. Emuāra ziņu palielināšanas rezultātā Regpack izpilddirektors Adafs Darašs ir palielinājis potenciālo pirkumu skaitu:

Adafs Darašs

Vislabākā atbilde mums ir ziņu palielināšana mūsu uzņēmuma lapā, īpaši, kad mēs publicējam jaunāko emuāra atjauninājumu. Mēs pavada daudz laika, strādājot ar satura mārketingu, un pakalpojuma Facebook uzlabošana ir labākais veids, ko esam atklājuši, lai ne tikai parādītu savu saturu daudzu cilvēku priekšā, bet arī īsu brīdi pēc mūsu emuāra ziņām mēs redzam potenciālo pirkumu potenciālu. Facebook tiek atbalstīts!

Pievienojieties Facebook grupām

Līdzīgi kā ar LinkedIn, arī Facebook grupas nodrošina fantastisku iespēju sazināties ar jūsu mērķa tirgu. Willis no N2Q Consulting saka, ka Facebook caur savām grupām var sniegt vēl vairāk iesaistīšanās iespēju nekā LinkedIn:

Pievienošanās šīm grupām jūsu nozarē, pat tikai klausoties, var sniegt noderīgu ieskatu par to, kas jūsu klientiem šķiet svarīgs. Šīs ir līdzīgas LinkedIn grupām, taču tās var izmantot biežāk, jo Facebook ir daudz aktīvāk iesaistīta lietotāju bāze..

Citas sociālās vietnes, kuras vērts pieminēt

Iespējams, ka šiem jauniem spēlētājiem nav LinkedIn, Facebook un Twitter spēka, taču tie joprojām var palīdzēt sasniegt jūsu auditoriju.

Slideshare

Slideshare gandrīz nesaņem citu sociālo rīku spēli (galu galā jums ir nepieciešams laiks, lai faktiski izveidotu prezentāciju), bet prezidents Kents Lūiss & Anvil dibinātājs saka, ka tas ir vērts atzīmēt.

Kents Lūiss

Ne daudzi zīmoli iegulda laiku SlideShare, taču kopš tā iegādājās LinkedIn, tā nozīme (un klasifikācija Google) ir tikai palielinājusies. Tā ir izcila pētījumu un mārketinga platforma B2B uzņēmumiem, un tajā ir daudz mazāk konkurences nekā citās platformās, piemēram, Twitter.

YouTube

Lūiss saka, ka viņu pārsteidz tas, ka tikai pasaules mēroga B2B zīmoli ir pienācīgi izmantojuši pasaules otrā lielākā meklētājprogrammas YouTube jaudu..

Tā paša iemesla dēļ jūs varat ieteikt Google+, Facebook vai Instagram, lai atlasītu B2B izredzes, YouTube ir loģiska dažādu iemeslu dēļ. Videoklipam ir piecas reizes lielāks atsaukums nekā uzrakstītajam vārdam, kāpēc gan pastāstīt stāstu tekstā, kad to var pateikt ar video?

Pēc iespējas labāk izmantojiet B2B mārketingu sociālajos medijos

Neatkarīgi no tā, kuras sociālās vietnes jūs izmantojat, lai atrastu potenciālos klientus un klientus savam B2B uzņēmumam, jums ir nepieciešama pareiza stratēģija, lai iegūtu labus rezultātus. Tas nozīmē būt konsekventiem atjauninājumos, dalīties ar atbilstošu saturu un atlasīt mērķauditoriju. Šeit ir papildu padomi, kas jums palīdzēs Sandip Banerjee, Web3 Solution izaugsmes hakeru speciālists.

Sandips Banerjejs

1. Laiks ir viss
Kad jūs ievietojat, ir gandrīz tikpat svarīgi kā tas, ko jūs ievietojat. Var paiet nedaudz eksperimentu, lai uzzinātu, kad auditorija visvairāk reaģē uz jūsu akcijām. Plānošanas programmatūra ļauj jums jau iepriekš rakstīt atjauninājumus un iestatīt tos tiešraidē ideālā brīdī.

2. Obligāti jāzina sava auditorija
Neatkarīgi no tā, vai ieguldāt Facebook vai LinkedIn reklāmās vai atrodat jaunus atbilstošus cilvēkus, kuriem sekot Twitter, jūs tērēsit savu laiku, sūtot ziņojumu nepareiziem cilvēkiem, ja vien nefiltrēsit savu auditoriju. Kas izmanto atslēgvārdus, kas attiecas uz jūsu demogrāfisko situāciju? Kas runā par konkursu? Iespējams, ka šie ir labi kandidāti, ar kuriem sazināties.

3. Savienojiet punktus ar nozīmi
Ja jūs rakstāt sociālu atjauninājumu, kas runā par vienu lietu, un tajā ir iekļauta saite, šai saitei nevajadzētu būt tikai par kaut ko citu. Cilvēki vēlas konsekvenci, un, pārliecinoties, ka tas, ko jūs kopīgojat, attiecas uz jūsu publicēto saiti, jūs pierādīsit savu vērtību un uzticamību saviem sekotājiem..

4. Atrodiet pareizo ritmu
Katrs sociālais kanāls darbojas atšķirīgā ritmā. Twitter pārvietojas ar gaismas ātrumu; to, ko jūs tūlīt ievietojat, visi neredzēs tikai tāpēc, ka ir vairāk lietotāju, kuri sacenšas par jūsu sekotāju uzmanību. Tāpēc jums, iespējams, vajadzēs izlikt ziņas biežāk. LinkedIn grupās aktivitātes var būt mazas, tāpēc jāuzmanās bombardēt grupu ar ikdienas atjauninājumu, ja jūs esat vienīgais, kas kopīgo.

5. Esiet konsekventi
Sociālo mediju vadība prasa centību un konsekvenci. Cilvēki nevēlas redzēt, ka jūsu pēdējais atjauninājums notika pirms sešiem mēnešiem. Ja jums nav laika vai enerģijas veltīt iknedēļas uzmanību (ja ne katru dienu) saviem kontiem, nolīgt sociālo mediju konsultantu, kurš jums palīdzētu. Jūs iegūsit labākus rezultātus, ja cilvēki zinās, ka viņi var paļauties uz jums, lai iegūtu regulāru un noderīgu saturu.

Koncentrējot savus B2B sociālo mediju mārketinga centienus šajos kanālos, jūs labāk piesaistīsit pareizo auditoriju, veidosit uzticību viņiem un paliksit prātā, kad viņi būs gatavi pirkt.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me