Tur ir neticami daudz satura, kas stāsta jums, kā reklamēt savu e-komercijas veikalu tiešsaistē, bet par to, kā to pārdot bezsaistē, ir mazāk. Un fakts ir tāds: jums ir nepieciešami abi. Jo vairāk vietu jūs reklamējat savu biznesu, jo vairāk uzņēmējdarbību iegūsit!

Ja jūs neizmantojat nevienu no šīm tālāk norādītajām bezsaistes taktikām, ir pienācis laiks tos pievienot tam, ko darāt, lai reklamētu savu biznesu tiešsaistē.

1. Jūs nepiedalāties biznesa tīkla veidošanas iespējām

Neatkarīgi no tā, vai tā ir jūsu vietējā Tirdzniecības palāta vai nozarei raksturīga tīkla grupa, jūs nevarat atļauties neiesaistīties tīkla veidošanas iespējās. Protams, jūs varat justies nevietā un labprātāk slēpties tumšā stūrī savā pirmajā pasākumā, taču, iepazīstoties ar cilvēkiem un nodrošinot vērtību grupai, cilvēki sāks jums uzticēties un vēlēsies jums palīdzēt. Lielisks veids, kā ātrāk iepazīt cilvēkus, ir brīvprātīgais darbs vai meklēšana birojā. Tikai atcerieties: jūs neesat tur, lai veiktu tūlītēju pārdošanu, bet laika gaitā drīzāk veidojat attiecības.

Džamals Asskoumi, Lielbritānijas nekustamā īpašuma aģenta CastleSmart.com īpašnieks, saka, ka sanāksmju un sanāksmju apmeklēšana savā nozarē ir bijusi noderīga, veidojot sakarus ar potenciālajiem klientiem..

CastleSmart.com

Viņš saka, ka šo pasākumu apmeklēšana “ļāva mums izveidot sakarus ar vairākiem nozares entuziastiem, kuri pēc tam kļuva par mūsu vietnes lietotājiem”, un ka šie centieni atmaksājās, palielinot pārdošanas apjomus par 15%..

2. Jūs nesekojat pasūtījumiem

Lielākā daļa e-komercijas uzņēmumu mijiedarbojas ar klientiem tikai pa e-pastu, taču ir ierobežojumi. Kas notiek, ja klients atdod preci? Vai jūs kādreiz zināt, kas tajā bija nepareizi? Ātrs tālruņa zvans var sniegt vērtīgu ieskatu nepareizā situācijā un palīdzēt uzlabot procesu vai produktus nākamajiem klientiem. Runāšana ar klientiem var arī palīdzēt saprast, ko viņi vēlas, lai jūs varētu to piegādāt.

Alex Drysdale, Crik Nutrition dibinātājs, saka, ka sarunai ar klientiem ir milzīga ietekme, liekot viņiem atgriezties vēl.

Kriks

“Es cenšos piezvanīt katram klientam un pajautāt, ko viņi mīl vai ienīst par manu produktu. Es arī pats personīgi piegādāju un veicu vietējos pasūtījumus un pārliecinos, ka atstāju pietiekami daudz laika, lai 15 minūtes sarunātos ar viņiem. Ikvienam patīk, ka izpilddirektors savā mājā atbild uz visiem jautājumiem, kas viņiem rodas par lietu, kurai viņi vienkārši iztērēja savu nopelnīto naudu. ”

3. Jūs ne vienmēr nēsājat savas vizītkartes

Jūs izdomājat: “Es dodos uz alu. Kāpēc man būtu vajadzīgas manas vizītkartes? ” Un varbūt jums tie jums nebūs nepieciešami. Bet labāk ir nēsāt viņus un nevajag tos, nekā pašam sevi spārdīt, jo jūs tos neatvedāt. Serendipity notiek tad, kad jūs vismazāk to gaidāt. Jūs varētu iesaistīties sarunā ar viesmīli par viņas aproci un pieminēt, ka jums ir Etsy veikals, kas pārdod līdzīgus dizainus. Ja viņa vēlas pārbaudīt jūsu veikalu, tad, ja jums ir vizītkarte, jūs izskatās profesionālāka un viņai ir vieglāk apmeklēt jūsu veikalu vēlāk..

Cristina Castro Moral, Sombras Blancas Art īpašniece & Dizains, saka, ka vizītkartes ir būtiskas, lai viņa varētu pārdot savu zīmolu firmu.

sbcard

“Kad es strādāju ar klientiem, kuriem ir fiziski uzņēmumi vai kuru darba dēļ viņi pastāvīgi kontaktējas ar ļoti daudziem dažādiem cilvēkiem, es parasti viņiem jautāju, vai viņi man nepatiktu, ja es viņiem pa pastu sūtītu dažas savas vizītkartes. Tādā veidā, ja rodas izdevība, viņi var nodot manu karti citiem cilvēkiem, kurus varētu interesēt mani pakalpojumi. Pateicoties tam, es pastāvīgi sazinos ar jauniem potenciālajiem klientiem no daudzām dažādām vietām. ”

Viņa arī saka, ka somā glabā vizītkaršu kaudzi un gandrīz izmanto tās kā piezīmju bloku.

“Katru reizi, kad kāds prasa manu e-pastu / tālruni, pat ja tas nav saistīts ar uzņēmējdarbību, es nododu savu karti un izmantoju aizmuguri, lai uzrakstītu visu nepieciešamo papildu informāciju. Nekad nevar zināt, kur šī karte nonāks, un iespējams, ka viena no tām daudzajām kartēm sasniegs potenciālo klientu. ”

4. Jūs nerādīsit savus produktus

Ir daudz vairāk cilvēku, kuri nav pazīstami ar savu zīmolu jūsu pilsētā nekā tie, kas ir. Jums ir pienākums tos iepazīstināt. Interneta veikala Beauty At Its Finest Annabel Annunziata saka, ka izrādes rīkošana jūsu kopienā – pat ja tā atrodas pie jūsu mājas – ir lielisks veids, kā savienot cilvēkus ar jūsu produktiem.

Jūsu produktu demonstrēšana

Viņa stāsta, ka sarīkojusi šovu vietējā salonā, kurš to reklamējis caur viņu sociālo mediju kanāliem. Viņa uzstādīja savus produktus uz displeja, pārliecinoties, ka viņas vizītkarte ir pamanāma. Viņai arī klēpjdatorā bija izveidots e-komercijas veikals, lai parādītu cilvēkiem, un pat piedāvāja reklāmu, nesūtot pasūtījumus, kas tajā dienā tika veikti viņas vietnē.

“Salona klienti ne tikai redzēja, kā izskatās mans veikals un kādi ir daži produkti, bet arī [šo klientu] ģimene un draugi apskatīja manu vietni un deva rīkojumu ģimenēm, lai viņi to uzņem.”

Viņa saka, ka šis notikums salonā izraisīja daudzus pārdošanas apjomus, un rezultāti pārsniedza šo dienu, jo salons tagad glabā kaudzi ar viņas vizītkartēm pie sava letes.

5. Jums nav jākopj attiecības ar plašsaziņas līdzekļiem

Žurnālisti joprojām raksta drukātām publikācijām, ticiet vai nē. Un vietējie uzņēmumi vienmēr ir ieinteresēti. Bet tā nav, ja žurnālisti par jums nezina! Labākais veids, kā panākt, lai žurnālists rakstītu par jums, ir nodibināt ar viņiem attiecības pirms tam jūs vēlaties kaut ko. Izlasiet viņu saturu. Komentējiet to tiešsaistē. Sekojiet viņiem sociālajos medijos. Kratīt rokas sadarbības pasākumā. Aizvediet viņus pie kafijas. Tad pozicionējiet sevi kā uzticamu resursu, kad viņiem tāds ir vajadzīgs.

Aleksam Reihmanam, iTestCash izpilddirektoram, ir bijusi veiksmīga šī taktika:

“Viena no kampaņām, kas man darbojās, bija sazināties ar banku žurnālu un ierosināt stāsta ideju. Tādējādi viņi beidza rakstīt rakstu par viltotu naudu, un es saņēmu pieminēšanu un citātu viņu žurnālā un viņu tīmekļa vietnē. ”

Attiecības ar plašsaziņas līdzekļiem

Viņš saka, ka viņš savā vietnē ir dabūjis dažus klientus, kuri teica, ka viņi viņu ir atraduši žurnāla rakstā.

6. Jūs nemeklējat partnerattiecības

Tā vietā, lai domātu par otru puisi pilsētā, kurš konkurences apstākļos pārdod arī pielāgotus lolojumdzīvnieku produktus, mēģiniet to pārdomāt kā potenciālu partnerības iespēju. Iespējams, ka nepārdodat identiskus produktus, tāpēc jums ir dažādi veidi, kā sadarboties vai nodoties uzņēmējdarbībai. Ja apmeklējat nozares pasākumu, nebēgt no sacensībām. Iepazīstiniet sevi un redziet, kur ved saruna. Es kādreiz pieņēmu, ka kāda sieviete, kura vadīja arī mārketinga firmu, bija konkurence, bet viņa galu galā pieaicināja mani palīgā lielā projektā, un attiecības gadiem ilgi bija abpusēji izdevīgas.

Candice Galek, izpilddirektors & Bikini Luxe dibinātājs saka, kad, kad viņa pirmo reizi atklāja savu bikini e-komercijas veikalu, viņa aizmirsa savu vietējo tirgu Maiami pludmalē. Pēc tam, kad viņa bija pamodusies, viņa devās pie vietējo uzņēmumu īpašniekiem un piedāvāja izveidot skrejlapas ar Bikini Luxe reklāmas vienā pusē un savējās otrā pusē un ievietoja skrejlapas viņu uzņēmumos (salvešu dozatoros utt.)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me