E-pasta mārketinga rokasgrāmata, 1. daļa: 11 augstākās reklāmguvumu veidlapas

E-pasta saraksta izveidošana ir vienīgā vissvarīgākā lieta, ko varat darīt tiešsaistes biznesā.


Es to nesaku viegli. Galu galā es zinu, cik svarīgi var būt sociālie mediji, SEO un citi digitālā mārketinga triki.

Bet neviens no tiem nav tuvu e-pasta varai.

Augstākās konvertējošās pierakstīšanās formas

E-pasta mārketings atdod 38 USD par katru iztērēto 1 USD. Tas nodrošina 174% vairāk reklāmguvumu nekā sociālie mediji un rada 40 reizes vairāk klientu nekā Facebook un Twitter kopā.

E-pasta adrešu apkopošanai un abonentu konvertēšanai vajadzētu būt jūsu prioritāte numur viens. Bet tas nav viegli.

Kā jūs sākat? Kā pārliecināt cilvēkus nodot viņu e-pasta adresi? Un kā jūs to izmantojat, lai pārdotu produktus? Šī sērija ļaus jums iziet visu procesu, sākot no iespējami daudz e-pasta ziņojumu uzņemšanas līdz naglošanai pa tēmu.

Pirms mēs sākam, šeit ir divi svarīgi avoti, lai lasītu fonu:

Mailchimp apmācība, lai tos visus pārvaldītu – Tas izskaidro e-pasta saraksta izveidošanas un sava pirmā biļetena nosūtīšanas mehānismu.

Kā izveidot neatvairāmu svina magnētu – “Svina magnēts” ir vilinoša dāvana, kuru jūs piedāvājat apmaiņā pret e-pasta adresi. Tā varētu būt e-grāmata, pārskats vai bezmaksas izmēģinājuma versija. Lai vilinātu daudz abonentu, jums būs nepieciešams lielisks.

Ja šī informācija ir bloķēta, sāksim ar vissvarīgāko darbību: e-pasta saraksta izveidi. 1. daļā es jums parādīšu visefektīvākās reģistrēšanās formas un to, kur tos ievietot savā vietnē, lai panāktu maksimālu reklāmguvumu.

Iesim labi.

Pievienojieties mūsu galīgajam e-pasta mārketinga ceļvedim

 • 1. daļa: 11 reģistrēšanās veidlapas ar visaugstāko reklāmguvumu līmeni
 • 2. daļa: satura jaunināšana – ātrākais ceļš uz vairāk abonentu
 • 3. daļa: Iesaistīšanās veicināšana & ieņēmumi ar e-pasta sveiciena sēriju
 • 4. daļa: 19 vienkārši triki 40% e-pasta atvēršanas likmes iegūšanai
 • 5. daļa: ideālā temata līnija: 18 viltības, lai to pieplēstu
 • 6. daļa: Vai jūsu e-pasta mārketings darbojas? 14 svarīgi rādītāji, kas jāizmēra

1. Uznirstošais lodziņš

Sākšu ar vispretrunīgāk vērtēto variantu: uznirstošo lodziņu. Ja jūs regulāri apmeklējat digitālā mārketinga emuārus, noteikti esat redzējis kādu no šiem.

Uznirstošais lodziņš

Iemesls, kāpēc viņi tik labi pārvēršas, ir tas, ka viņus nav iespējams palaist garām. Pārējais ekrāns paliek tumšs, un ekrānā dominē pierakstīšanās forma. 100% jūsu apmeklētāju to redz. Tas novērš visus iespējamos traucējumus un pievērš apmeklētājam uzmanību vienai lietai: pierakstīšanās.

Tiek ziņots, ka Template Monster palielināja viņu abonentu skaitu par 600%, kad viņi sāka lietot. Viņu konversijas likme pieauga no 0.4% līdz 2.4%!

Pro padoms: Uznirstošais lodziņš ne vienmēr ir efektīvs. Tas var kairināt jaunos apmeklētājus, kuriem pat nav bijusi iespēja lasīt jūsu saturu. Mēģiniet uzlikt uznirstošajā logā taimeri, lai apmeklētājiem būtu iespēja vispirms pārlūkot.

Kā to instalēt: OptinMonster ir viens no maniem iecienītākajiem e-pasta uztveršanas pakalpojumiem, un tie palīdzēs jums izveidot un instalēt uznirstošo logu. Arī Mailchimp ir līdzīga funkcija.

2. Splash lapa, pazīstama arī kā Feature Box

Līdzīgi kā uznirstošajam lodziņam, “ekrāna lapa” vai “funkciju lodziņš” dominē visā ekrānā, koncentrējot apmeklētāju uz vienu vienkāršu mērķi. Atkal jūs to bieži redzēsit digitālā mārketinga emuāros. Tas izskatās šādi:

Backlinko slampāt lapa

Tas pilnībā pārņem ekrāna augšējo pusi, tāpēc tā ir pirmā lieta, ko redz jebkurš apmeklētājs. Parasti jūs ritiniet uz leju, lai atrastu zemāk esošo saturu.

Viena vietne ziņoja par 51,7% abonentu skaita pieaugumu vienas nakts laikā, izmantojot šo triku, tāpēc tas noteikti darbojas. Lielais jautājums ir, vai tas notiek uz lietotāju pieredzes rēķina.

Daži apmeklētāji labprātāk izpētīs jūsu vietni un saturu pirms e-pasta adreses ievadīšanas, tāpēc uzmanieties analītikā, lai redzētu, vai funkciju lodziņam ir negatīva ietekme.

Kā to instalēt: PlugMatter ir izveidojuši vienkāršu spraudni, kura ieviešanai nav nepieciešama kodēšana. Viņi arī lepojas ar abonentu skaita pieaugumu par 200%, lai gan es to personīgi neesmu pārbaudījis.

3. Sānjoslas pierakstīšanās lodziņš

Sānjosla ir pierakstīšanās formas dabiskā mājvieta. Vietnes šo izvietojumu izmanto gadiem ilgi. Tam ir labs iemesls: tas darbojas!

sānjoslas pierakstīšanās lodziņš

Apmeklētāji to sagaida tur, tāpēc, ja kāds vēlas reģistrēties, tā ir pirmā vieta, kur viņi apmeklēs.

Neils Patels – viens no veiksmīgākajiem digitālajiem tirgotājiem uz planētas – savā emuāra sānjoslā izmanto Piecas pierakstīšanās formas (vai pierakstīšanās saites).

Kā to instalēt: Ja jūs izmantojat Mailchimp, viņi iepazīstinās jūs ar procesu un parādīs, kā ieviest nepieciešamo kodu.

4. Pierakstīšanās lodziņš izceļošanas nolūkam

Šī ir ģeniāla ideja, kas kalpo uznirstošajai vietnei vai uzplaiksnījuma lapai tieši pirms apmeklētājs dodas pamest jūsu lapu. Tas ir atgādinājums par pēdējā grāvja reģistrēšanos pirms došanās ceļā.

izejas nodoma piedāvājums

Tas nepārtrauc lietotāja pieredzi, jo jūsu lietotājs jau aiziet. Programmatūra izseko kursora kustībai, parādot uznirstošo lapu vai slampāt lapu tieši tāpat, kā jūsu apmeklētājs gatavojas aizvērt cilni. Sociālo mediju eksaminētājs izmantoja “izejas nolūka tehnoloģiju”, lai savam sarakstam pievienotu 95 000 abonentu.

Tas ir īpaši noderīgi e-komercijas vietnēm. Pieņemsim, ka jūsu klientam ir pilns preču grozs, bet viņš par to aizmirst un dodas uz izeju no jūsu vietnes. Vienkāršs uznirstošais logs var viņiem to atgādināt un mudināt pierakstīties.

izejas nodoma forma

Kā to instalēt: Atkal, OptinMonster ir viens no labākajiem pakalpojumiem, kas tur pieejams. Tas ir ļoti pielāgojams un vienkārši saprotams.

5. Ritināšanas lodziņš

Līdz šim mēs esam izskatījuši daudz “uzmācīgu” modeļu. Uznirstošie logi un slampātlapas ir jaudīgas, taču tām var būt negatīva ietekme uz lietotāju pieredzi.

Ja jūs meklējat kaut ko mazliet smalkāku, izmēģiniet “ritināšanas lodziņu” vai “iebīdīt”. Tas ir mazāks uznirstošais logs, kas slīd skatā, parasti ekrāna labajā apakšējā stūrī. Tas neaizēno saturu un netraucē lietotāja pieredzi.

Ritināšanas lodziņš

Vēl labāk, ja jūs varat ieplānot lodziņu, lai slīdētu iekšā, kad apmeklētājs ir ritinājis noteiktu attālumu pa ekrānu. Tas tiek gaidīts, līdz apmeklētājs izrāda interesi par jūsu vietni, kad viņš jau ir nonācis emuāra vai satura lapas pusē. Tajā brīdī apmeklētājs var būt pietiekami pārliecināts, ka pierakstās.

Kā to instalēt: SumoMe lietotne ir vienkāršs un izskatīgs spraudnis, kas darbojas labi.

6. Speciāla galvenā lapa

Visi iepriekš minētie triki izmanto reģistrēšanās veidlapas, kas peld jūsu galvenajā vietnē vai ap to vai ap to. Bet kā būtu izveidot visu galveno lapu, kas veltīta e-pasta ziņojumu uztveršanai?

Galvenā lapa

Man patīk izmantot Facebook sludinājumus, lai novirzītu tonnas trafika uz vienu galveno lapu. Šajā lapā es izveidošu pārliecinošu saturu, kas iedvesmo un pārliecina cilvēkus iesniegt savu e-pasta adresi.

Mērķa lapas ir sava zinātne, tāpēc iepazīstieties ar manu ceļvedi par galvenās lapas optimizāciju, lai uzzinātu, kā palielināt reklāmguvumus.

Kā to instalēt: Leadpages ir labākais galveno lapu izveidotājs, taču WordPress varat izmantot arī bezmaksas galvenās lapas spraudni..

7. Pēc emuāra ziņas

Jūs varat atcerēties, ka nesen uzrakstīju rakstu par to, kā neviens īsti nelasa tiešsaistē. Faktiski mazāk nekā 20% cilvēku to izmanto emuāra ziņas beigās … Kāpēc es ieteiktu tur ievietot pierakstīšanās formu?

Tie daži cilvēki, kuri to dara līdz jūsu emuāra ziņas beigām, ir ļoti saderināti. Viņi lasa katru vārdu, tieši līdz beigām. Tas ir kāds, kuru jūs noteikti vēlaties savā e-pasta sarakstā! Un tas ir tas, kurš, visticamāk, abonēs – viņiem nepārprotami patika jūsu saturs.

Kā redzams šajā diagrammā (vietnes Slate.com pieklājība), lielākā daļa jūsu vietnes iesaistīšanās (t.i., lasīšanas laiks, klikšķi, reģistrēšanās utt.) Notiek zem pirmā ekrāna. Šajā apgabalā varētu būt mazāk apmeklētāju, taču tie, kas to padara, ir daudz aktīvāki un tāpēc biežāk abonē. Pārliecinieties, ka jūs viņiem piešķirat iespēju.

Iesaistīšanās siltuma karte

Kā to instalēt: Šeit darbosies visvienkāršākā pierakstīšanās forma. MailChimp, Aweber un visi labākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji palīdzēs jums caur procesu.

8. “Satura jaunināšana” emuāra ziņas laikā

“Satura uzlabojums”, iespējams, ir jaunākais e-pasta uztveršanas veids, kas peld pa digitālā mārketinga blogosfēru. Tas ir arī viens no visspēcīgākajiem tur.

Atceroties, ka ar šo mazo triku viņi palielināja reklāmguvumu līmeni par 785%. Tātad, kā tas darbojas?

Tas ir vienkārši “jauninājums”, kas pielāgots konkrētai emuāra ziņai vai saturam. Lūk, kā tas izskatās savvaļā:

satura jaunināšana

Šo es pašlaik izmantoju Bitcatcha emuāra ziņojumā par galvenajām lapām. Ievērojiet, kā manis piedāvātais “svina magnēts” ir ļoti specifisks emuāra ierakstā redzamajam. Tas “uzlabo” saturu.

Tas ir specifiskāks nekā, teiksim, e-grāmata vai pārskats, tāpēc apmeklētāji, visticamāk, to lejupielādēs un abonēs. Varat izveidot piecus vai sešus no šiem mazākajiem “jauninājumiem” un ievietot tos labākajos emuāra ierakstos.

Tas nav uzmācīgs, tas ir ļoti piemērots lasāmajam, un tas sniedz papildu vērtību.

Kā to instalēt: Šo iestatīt ir nedaudz grūtāk, tāpēc šīs sērijas “2. daļā” īpaša uzmanība tiks pievērsta “satura jaunināšanas” iestatīšanai..

9. Hello Hello bārs

Sveicināts bārs ir skaists, mazs dizains, kas vienmēr atrodas jūsu vietnes augšpusē. Tas nodrošina pastāvīgu atgādinājumu abonēt neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu vietnes apmeklētāji.

sveiks, bārs

Dereks Halperns vietnē Social Triggers, izmantojot šo vienu spraudni, 30 dienu laikā notvēra 1000 papildu e-pastus. Skaistums ir tas, ka tas nav uzmācīgs vai invazīvs. Tas ir paredzēts tikai jūsu apmeklētājiem, kad viņi ir gatavi uzņemties saistības.

Pro padoms: Hellobar reklāmguvumu līmenis ir ļoti atkarīgs no jūsu izmantotās kopijas. Spēlēšanai ir tikai maza telpa, tāpēc uzmanīgi izvēlieties tekstu un pārbaudiet, pārbaudiet, līdz atrodat visaugstāko konvertēšanas iespēju..

Kā to instalēt: Sāciet vietnē Hellobar.com un veiciet darbības, lai to instalētu.

10. “Satura vārti”

Šis triks ir riskants manevrs, taču to joprojām ir vērts pārbaudīt. Satura vārti slēpj jūsu emuārus vai videoklipus aiz pieteikšanās veidlapas. Citiem vārdiem sakot, apmeklētāji tam nevar piekļūt, kamēr nav nodevuši savu e-pasta adresi.

Satura vārti Ņujorkā

To izmanto daži no lielākiem nosaukumiem publicēšanā, piemēram, The New York Times un Financial Times. Šīs vietnes bieži ļauj jums izlasīt četrus vai piecus rakstus pirms durvju aizvēršanas. Līdz tam vietne cer, ka esat pietiekami ieinteresēts ievadīt savu e-pasta adresi.

Lai gan tas darbojas lielākajās vietnēs, esiet piesardzīgs, pārāk bieži izmantojot šo paņēmienu savā vietnē. Tam var būt pretējs efekts un tas vienkārši aizved apmeklētājus prom.

Pro padoms: Mēģiniet izmantot sava satura vārtus savam labākajam un visizdevīgākajam saturam, piemēram, piekļuvei ilgstošas ​​formas rakstiem, videoklipiem vai pārskatiem. Lieciet lietotājam justies tā, it kā viņš iegūtu aizkulises.

Kā to instalēt: Spraudnis ar nosaukumu “pirms un pēc” ļauj slēpt saturu aiz “vārtiem”.

11. Papildu vietas reģistrācijai pa e-pastu

Jūsu lapa “Par”, iespējams, ir viena no populārākajām “mūžzaļajām” lapām. Pārbaudiet savu analītiku un pārliecinieties par sevi. Tūkstošiem jaunu apmeklētāju ierodas šeit, lai uzzinātu vairāk par jums, tāpēc šī ir lieliska iespēja tvert dažus e-pastus.

Izmantojot dažus gudrus formulējumus, lielisku attēlu un pārliecinošu “svina magnētu”, jūs katru reizi piesaistīsit ziņkārīgus jaunus apmeklētājus šeit..

Vēl viena laba vieta ir jūsu kājene. Tikai jūsu visvairāk iesaistītie un ieintriģētie apmeklētāji atradīsies kājenē. Cilvēki instinktīvi ritinās šeit, lai uzzinātu vairāk informācijas. Tie ir cilvēki, kurus vēlaties sagūstīt, tāpēc nepalaidiet garām iespēju!

Šīs nebūs jūsu reģistrēšanās vietas, no kurām visvairāk konvertējat reklāmguvumi, taču jūs izsvītrojat dažus stragglers, un katrs mazais tiek skaitīts!

Neapstājieties tikai pie savas vietnes. Domā ārpus kastes. Ievietojiet pierakstīšanās veidlapas vai saites savās sociālo mediju platformās un pievienojiet tās savam e-pasta parakstam.

Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ir visas intensīvas satiksmes zonas, kuras jūsu sarakstam var pievienot simtiem abonentu. Un padomājiet tikai par to, cik e-pasta ziņojumu dienā izsūtīsit ar savu parakstu. Nepalaidiet garām šīs iespējas.

Kā to instalēt: Pievienojiet parakstam un sociālo mediju bios vienkāršas saites un kājenei un “about” lapām izmantojiet vienkāršu MailChimp veidlapu..

Ar to mēs nonākam 1. daļas beigās, ļaudis. Tagad jūs precīzi zināt, kādas pierakstīšanās formas ir jāizmanto jūsu vietnē un kur tās izvietot.

Eksperimentējiet ar dažādajām iespējām un atrodiet sev labākos risinājumus.

Sērijas otrajā daļā mēs padziļināti iepazīstāmies ar vienu no efektīvākajiem paņēmieniem – satura jaunināšanu – ātrāko ceļu uz vairāk abonentu..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map