E-pasta mārketinga rokasgrāmata, 2. daļa: Satura jaunināšana – kas un kā

E-pasta saraksta izveidošana ir vienīgā vissvarīgākā lieta, ko varat darīt tiešsaistes biznesā.


Tas ir ienesīgākais un efektīvākais tiešsaistes mārketinga veids. Diemžēl tas nebūt nav viegli.

Ja jūs veidojat savu sarakstu pa vienam, jūs zināt, cik tas ir sarežģīti!

Šīs 6 daļu sērijas 1. daļā mēs apskatījām 11 visaugstākās pierakstīšanās formas un kur tās izvietot. Bet kas jums jāizmanto, lai vilinātu cilvēkus parakstīties? Bezmaksas e-grāmata? Atskaite? Tīmekļa seminārs?

Protams, šīs iespējas darbojas labi. Bet ir viens “svina magnēts”, kas darbojas labāk nekā visi šie:

“Satura jaunināšana”.

Satura jaunināšana - ātrākais ceļš uz vairāk abonentu

Es to izmantoju šeit, Bitcatcha, un tā ir visefektīvākā vietnes uztveršanas forma. Un es neesmu vienīgais. Daži emuāru autori ziņo par milzīgu reģistrēšanās reklāmguvumu skaita pieaugumu, izmantojot satura jaunināšanas metodi.

Vispirms atgriezīsimies pie pamatiem …

Pievienojieties mūsu galīgajam e-pasta mārketinga ceļvedim

 • 1. daļa: 11 reģistrēšanās veidlapas ar visaugstāko reklāmguvumu līmeni
 • 2. daļa: satura jaunināšana – ātrākais ceļš uz vairāk abonentu
 • 3. daļa: Iesaistīšanās veicināšana & ieņēmumi ar e-pasta sveiciena sēriju
 • 4. daļa: 19 vienkārši triki 40% e-pasta atvēršanas likmes iegūšanai
 • 5. daļa: ideālā temata līnija: 18 viltības, lai to pieplēstu
 • 6. daļa: Vai jūsu e-pasta mārketings darbojas? 14 svarīgi rādītāji, kas jāizmēra

Kas ir satura jaunināšana?

Jūs visi esat redzējuši tradicionālo “svina magnētu” vai stimulu vilināt cilvēkus abonēt. Tas bieži ir e-grāmata vai ziņojums par digitālo mārketingu. Agrāk viņi pārveidoja patiešām labi.

Mūsdienās šie lielie resursi ir mazāk efektīvi. Viņi parasti ir pārāk vispārīgi. Pārāk plašs. Pārāk liels. Turklāt mums visiem iesūtnē ir uzkrājušies bezmaksas e-grāmatas, tāpēc mēs nevēlamies lejupielādēt vairs!

4051

Tā vietā jūsu lasītāji meklē kaut ko citu. Kaut kas atbilstošāks, specifiskāks un labāk pielāgots viņu vajadzībām. Kaut ko viņi patiešām vēlas lejupielādēt.

Pašlaik jūs lasāt šo rakstu par e-pasta saraksta palielināšanu. Tāpēc es noteikti zinu, ka e-pasta mārketings ir jūsu uzmanība un interese. Kāpēc es mēģinātu virzīt plašu e-grāmatu par sociālo mediju mārketingu? Vai SEO? Vai kaut kas cits?

Es zinu, ka jūs interesē e-pasta mārketings, tāpēc man jums jāpiedāvā kaut kas saistīts ar e-pastiem.

Šeit tiek veikts satura jauninājums. Tas ir galvenais magnēts, kas ir ļoti būtisks tam, ko jūsu apmeklētājs lasa, un tas piedāvā papildu vērtību ārpus emuāra ziņas. Tas atrodas tieši saturā, tāpēc jūs jau esat iesaistījies un ieintriģēts, kad es to piedāvāju. Lūk, kā tas izskatās in situ.

satura jaunināšana-in-situ

Tātad, šeit ir triks. Visā vietnē nepiedāvājiet vienu “svina magnētu”. Aizmirstiet e-grāmatas, baltās grāmatas utt. Tā vietā izveidojiet daudz mazākus stimulus, kas pielāgoti dažādām tēmām.

Acīmredzot, lai izveidotu pielāgotu papildu saturu, ir vajadzīgs laiks, taču to lielums var būt liels. Tas varētu būt izdrukājams kontrolsaraksts, kurā apkopota ziņa, video skaidrojums vai sīkāks gadījuma izpēte. Viss, kas esošajam saturam piešķir pievienoto vērtību.

Grunts līnija: nepiedāvājiet kaut ko vispārīgu, ko jūsu lasītāji varētu vēlēties. Piedāvājiet kaut ko vērtīgu un atbilstošu, ko zināt, ko vēlaties.

Īsumā tas ir satura jauninājums. Jūs “jaunināt” saturu apmaiņā pret e-pastu.

Mans jauninājums, kas īpaši konvertē saturu

Šis ir piemērs, kā satura jaunināšana darbojas šeit, Bitcatcha.

Es sāku, izvēloties emuāru ar intensīvu satiksmi: šo rakstu par “galvenajām lapām”. Tā kā tas radīja daudz apmeklētāju un jau diezgan labi veica reklāmguvumus, tas bija spēcīgs kandidāts, lai pārveidotu vēl vairāk abonentu..

bitcatcha-raksts

Pati ziņa ir ilgs (2 000 vārdu) resurss, tāpēc es nolēmu, ka “jauninājumam” jābūt vienkāršākam kontrolsarakstam, kurā apkopoti galvenie punkti..

Es gribēju kaut ko tādu, ko mani lasītāji varētu izdrukāt un atsaukties, veidojot savas galvenās lapas. Kaut kas sniedza reālu, realizējamu vērtību.

Es izvietoju izvēles saiti tieši emuāra augšpusē, lai jūs to absolūti nevarētu palaist garām.

Es arī to ieguldu lapas apakšā, tāpēc ir divi skaidri ieejas punkti.

Jūs arī pamanīsit, ka tas ir iesaiņots spilgti dzeltenā kastē. Tas pievelk aci. Lasītājs jūtas spiests uz tā noklikšķināt.

satura jaunināšana-in-situ

Es arī vēlējos pārliecināties, vai satura jauninājums izskatās lieliski. Daži aizzīmju punkti uz Word dokumenta maniem lasītājiem nešķita kā godīga apmaiņa.

Tātad, es saņēmu lietā savu grafisko dizaineri un pārvēru šos aizzīmju punktus:

saturs-jauninājums-saturs

Šis infographic ir daudz efektīvāks. Tas nodrošina, ka mani abonenti jūtas kā apmaiņā ieguvuši kaut ko vērtīgu. Viņi varētu to izdrukāt un atsaukties, piemēram, veidojot galveno lapu.

Alternatīva satura jaunināšana

Pirms es izskaidroju pakāpenisku iestatīšanas procesu, šeit ir daži alternatīvi satura jauninājumi, kurus varat viegli izveidot pats.

1. apkrāptu lapu

Tāpat kā kontrolsaraksts, apkrāptu lapas tiešām labi darbojas garā formāta emuāru ierakstos. Tādi emuāri kā šis – gandrīz 2500 vārdu – ir daudz, kas jāpieņem. Tātad jūs varat ņemt vērā visus svarīgos jautājumus, tos vārīt un ļaut lasītājiem “apkrāpt”..

Braiens Deans Backlinko izmanto arī šo paņēmienu, pārvēršot savus rakstus par skaistu pdf infografiku abonentiem:

Mīklas lapa

2. Noraksti

Tie ir lieliski, ja jūsu galvenais satura elements ir video vai saturs. Jūsu lasītāji var lejupielādēt stenogrammu un saglabāt to vēlākai lietošanai.

3. Gadījumu izpēte

Emuāri bieži ir tēmas ievads. Varat izmantot satura jaunināšanu, lai iedziļinātos vēl sīkāk. Gadījuma izpēte ir intriģējoša, jo tā ļauj lasītājiem redzēt, kā teorija darbojas darbībā.

4. Neapstrādāti faili un veidnes

Jūsu lasītājiem patiks ātra uzmācība, it īpaši, ja tas attiecas uz to, ko viņi tikko lasīja. Produktivitātes labad jūs varētu atdot bezmaksas e-pasta veidni vai izklājlapas paraugu. Web dizaineri saviem lasītājiem varētu piedāvāt neapstrādātus PSD failus.

Digital Marketer rīkojas līdzīgi ar “zvēliena failu”. Jūs vienkārši nokopējat un ielīmējat viņu formulu pārbaudītos esošos sociālo mediju virsrakstus.

Neapstrādāti faili un veidnes

Kā iestatīt satura jaunināšanu

Tātad, tagad mēs zinām, kas tas ir (un kāpēc jums tas ir vajadzīgs), parunāsim par specifiku. Process izskatās šādi:

 1. Atrodiet savus emuārus ar vislielāko datplūsmu.
 2. Katram izveidojiet satura jauninājumu, kas rada pievienoto vērtību.
 3. Pievienojiet to savai vietnei.
 4. Pievienojiet un optimizējiet reklāmguvumu līmeni.
 5. Pielāgojiet tam satiksmi.
 6. Vērojiet savu abonentu numuru pieaugumu.

Izklausās vienkārši, taču iestatīšanai ir daži sarežģīti biti.

Vieglākā ir sava emuāra atrašana. Parasti raksti ar lielāko trafiku radīs visvairāk abonentu. Tagad ienirstiet savā Google Analytics kontā un pierakstiet piecus labākos izpildītājus.

Tagad izvēlieties satura jaunināšanas stimulu, kas radīs reālu vērtību.

Jūs varat izvēlēties kādu no satura uzlabojumiem, ko es ieteicu iepriekš, vai nākt klajā ar kaut ko pilnīgi jaunu. Jo radošāks un unikālāks, jo labāk!

Satura jaunināšanas pievienošana savai vietnei

Šī ir vissarežģītākā daļa, taču es jums to sniegšu soli pa solim.

Pirms mēs sākam, jums būs nepieciešams konts LeadPages un MailChimp. Šie ir divi rīki, kurus mēs izmantosim, lai iestatītu jūsu satura jaunināšanu.

LeadPages ir rīks, kas palīdzēs jums izveidot:

Leadbox satura jaunināšanai

… Uznirstošais lodziņš, kurā apkopotas jūsu e-pasta adreses. (Saukts arī par “leadbox”)

Kāpēc izmantot šo LeadPages uznirstošo lodziņu? Tā kā tas pārveido par 30–40% labāk nekā cilvēku nosūtīšana uz citu galveno lapu. Tas ir arī pievilcīgs un dinamisks.

MailChimp ir e-pasta programmatūra, kas apkopo un pārvalda visus jūsu abonentus. Tas arī izspiež jūsu biļetenus un masveida e-pastus.

Pievienojiet LeadPages un MailChimp, tāpēc viņi runā viens ar otru

Teiksim, viens no maniem lasītājiem Bens aizpilda manu uznirstošo lodziņu LeadPages.

Man vajag, lai LeadPages teiktu: “Ei, MailChimp, es sūtu satura jauninājumu Benam. Vai jūs varat viņa e-pasta adresi saglabāt manā abonentu sarakstā!”

Lai to izdarītu, mums konti ir jāsaista. LeadPages ir apmācība par to, kā to izdarīt, bet satura jauninājumiem lietas ir nedaudz sīkākas.

Šeit ir problēma: viens lasītājs var lejupielādēt satura jaunināšanu pa e-pastiem, bet viens var lejupielādēt jauninājumu sociālajos saziņas līdzekļos. Bet es gribu abus abonentus saglabāt vienā un tajā pašā e-pasta sarakstā. Un tas ir mazliet grūts.

Sāksim ar MailChimp:

MailChimp ir iestatīts

Lūk, ko mēs vēlamies sasniegt:

 1. Viens vienkāršs saraksts, kurā apkopoti visi jūsu abonenti.
 2. Bet pārliecinieties, vai katrs abonents saņem konkrētu satura jauninājumu, uz kura noklikšķināja.

Esmu runājis ar daudziem emuāru autoriem, kuri sastādīja daudz dažādu abonentu sarakstu katram satura jauninājumam. Tas ir murgs. Mēs tikai vēlamies tādu.

Mēs no tā izvairāmies, izveidojot sava galvenā abonentu saraksta apakšsadaļas. MailChimp sauc šos “saraksta laukus”, un mēs izveidojam tos katram satura jauninājumam.

Tādā veidā visi saņem stimulu, par kuru viņi parakstījušies, bet viņi visi tiek iekļauti vienā galvenajā abonentu sarakstā.

1. Piesakieties un dodieties uz savu sarakstu “opcija” …

mailchimp1

2. Izvēlieties sarakstu, kurā vēlaties apkopot e-pasta adreses …

Izvēlieties e-pasta sarakstu

3. Dodieties uz iestatījumiem. Pēc tam noklikšķiniet uz “saraksta lauki un tagu apvienošana”

mailchimp-merge

4. Izveidojiet “saraksta lauku” katram satura jauninājumam

Atcerieties, ka šis “saraksta lauks” ir kā jūsu lielāka abonentu saraksta apakšsadaļa. Mēs to nosauksim pēc katra jūsu iestatītā satura jaunināšanas.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz “pievienot lauku” …

pievienot lauku

un pēc tam “teksts” …

mailchimp-add-text-field

5. Nosauciet saraksta lauku pēc emuāra vai satura jaunināšanas, kuru jūs piešķirat

Manā gadījumā tas ir satura jauninājums emuārā “Galvenā lapa”.

Nosauciet saraksta lauku

Jūs arī vēlaties UNCHECK pārbaudīt ‘redzamo’ lauku.

6. PARAKSTĪTS

Tas viss ir MailChimp iestatīts. Tagad mums visa šī informācija ir jāsniedz LeadPages.

LeadPages iestatīšana

Šajā sadaļā mēs sasniegsim:

Integrējiet MailChimp ar LeadPages, lai tiktu apkopotas visas e-pasta adreses.

Pārliecinieties, vai LeadPages liek MailChimp kategorizēt abonentus atbilstoši saņemtajam satura jauninājumam.

1. Piesakieties, noklikšķiniet uz Leadboxes, pēc tam – izveidot jaunu potenciālo lodziņu.

Izveidojiet jaunu Leadbox

2. Noklikšķiniet uz “integrācijas iestatījumi” un pēc tam izvēlieties MailChimp

Izvēlieties MailChimp

3. Izvēlieties, kuru abonentu sarakstu savienot

Manā gadījumā es izvēlētos “Bitcatcha”.

Izvēlieties e-pasta sarakstu

Tagad jebkura e-pasta adrese, kuru savāc lodziņš Leadpages, automātiski tiks saglabāta manā MailChimp abonentu sarakstā. Bet kā mēs pārliecināmies, ka abonents saņem pareizo satura jauninājumu?

4. Noklikšķiniet uz pielāgot šo veidlapu

Šeit mēs ievadīsim “saraksta lauku”, kuru izveidojām MailChimp. Tas savieno pareizo satura jaunināšanu ar pareizo uznirstošo lodziņu.

Dodieties uz sadaļu “veidlapas lauki” un meklējiet apakšā “slēptos veidlapas laukus”. Šeit atrodams mans lauks “Galveno lapu kontrolsaraksts”, kuru izveidoju MailChimp.

Slēpts formas lauks

5. Noklusējuma vērtībā ierakstiet “jā”

Šis pēdējais solis ir izšķirīgs. Tas nozīmē, ka jā ”parādīsies” jūsu MailChimp abonentu sarakstā blakus ikvienam, kurš lejupielādēja satura jaunināšanu.

Būtiski, ja vēlaties izvairīties no tā, ka abonentiem tiek nosūtīts vienāds saturs divreiz!

Noklusējuma vērtība

6. PARAKSTĪTS!

Tagad jautrajai daļai – uznirstošā lodziņa noformēšana.

Leadbox pielāgošana

Leadbox pielāgošana

Šeit mēs sākam optimizēt jūsu reklāmguvumu līmeni.

Viss, kas saistīts ar jūsu Leadbox, ir rūpīgi jāizvērtē, lai pastiprinātu pārvēršanu. Padomājiet par savu kopiju, attēliem un visu svarīgo “aicinājumu uz darbību”.

Mums būtu nepieciešams viss papildu emuārs, lai aprakstītu šo specifiku. Par laimi, mums ir tikai raksts!

Izlasiet mūsu “Septiņi soļi līdz magnētiskam aicinājumam uz darbību” un pārliecinieties, vai uznirstošais lodziņš ved pēc iespējas vairāk cilvēku, lai veiktu reklāmguvumus..

Ievietojiet LeadBox savā vietnē

Atliek tikai to izveidot un palaist jūsu vietnē.

Kad esat pielāgojis savu LeadBox, noklikšķiniet uz “publicēt” un redzēsit šo HTML koda simbolu:

Ievietojiet LeadBox savā vietnē

Tas ir jākopē un jāielīmē emuāra ziņas HTML.

Manā gadījumā es dodos uz WordPress aizmugures versiju, atradu savu “galveno lapu” emuāru un ielādēju HTML.

Iepriekš redzamajā attēlā redzat, ka HTML kodā ir paslēpta teksta rinda “Noklikšķiniet šeit, lai abonētu manu adresātu sarakstu”?

Jūs vēlaties Nomainīt šo tekstu ar pielāgoto tekstu. Manā gadījumā “lejupielādējiet bezmaksas kontrolsarakstu”:

satura jaunināšana-in-situ

Tātad HTML saturēs jūsu izmantoto formulējumu.

Tagad, kad kāds noklikšķina uz šīs saites, parādās uznirstošais lodziņš.

Vienkārši!

Piedāvājam jūsu satura jaunināšanu

Šajā brīdī mēs esam gandrīz klāt.

Pēdējais posms ir lietas nosūtīšana abonentam. Šis ir vienkāršākais veids, kā to izdarīt:

Svina magnēta sistēma

Izmantojot šo metodi, kad jūsu jaunais abonents noklikšķina uz pogas Iesniegt, LeadPages automātiski nosūta satura jaunināšanu pa e-pastu..

Tajā pašā laikā tas saglabā jauno e-pasta adresi MailChimp.

Šis ir process:

1. Piesakieties LeadPages, noklikšķiniet uz iestatījumi > svina magnēta piegāde

svina-magnēta piegāde

2. Augšupielādējiet satura jaunināšanas failu

augšupielādēt - svina magnēts

3. Ievadiet tēmas rindu un ziņojumu

augšupielāde-svina magnēts-2

4. Atpakaļ pie LeadBox formas, ieslēdziet šo slēdzi un atlasiet iepriekš augšupielādēto svina magnētu

e-pasts-piegāde-setup

5. PARAKSTĪTS!

Kad abonenta trāpījumi būs iesniegti, tie tiks pievienoti jūsu MailChimp abonentu sarakstam, un LeadPages viņiem nekavējoties nosūtīs jūsu satura jauninājumus pa e-pastu..

Šo iespēju izmantoju, jo tā vispirms pārbauda abonenta e-pasta adresi. Tomēr, ja vēlaties, ir viena ātrāka iespēja:

Alternatīva: nosūtiet viņiem tieši labumus

Tā vietā, lai nosūtītu viņiem satura jauninājumus pa e-pastu, varat tos sūtīt uz galveno lapu, kur viņi var to lejupielādēt.

To ir arī viegli iestatīt, un mēs to darām ar pateicības lapu.

1. Noklikšķiniet uz lapas “paldies” opcijas

paldies-q-piegāde

2. Izveidojiet galveno lapu

LeadPages pilnībā veltīts satriecošu galveno lapu izveidošanai. Spēlējiet apkārt un izmantojiet kādu no viņu veidnēm, lai izveidotu tādu, ar kuru esat apmierināts.

Pēc tam varat iekļaut saiti satura jaunināšanas lejupielādei. Vai arī, ja tas ir video vai tīmekļa seminārs, varat iegult to tieši galvenajā lapā.

3. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “izmantot noklusējuma galveno lapu”

Ja jūs to nedarīsit, LeadPages nosūtīs jūsu abonentu uz vispārīgu paldies lapu, un viņi nesaņems sava satura jauninājumu.

paldies-q-piegāde-2

4. PARAKSTĪTS!

Tagad mēs patiešām esam pabeiguši.

Pēc satura jaunināšanas iestatīšanas mums tagad ir ļoti pārveidojoša abonenta piltuve un lasītājiem lielisks svina magnēts..

Vienīgais, kas jādara?

Brauciet uz to nopietnu satiksmi! Kad esat pārbaudījis satura jaunināšanu un pielāgojis to, lai sasniegtu spēcīgu reklāmguvumu līmeni, varat to palielināt.

Man patīk virzīt e-pasta ziņojumu satiksmi, izmantojot Facebook reklāmas, parasti par maksu 0,433 USD par apmeklējumu, un ļauju savam ļoti pārveidojošajam “jauninājumam” pārvērst savus apmeklētājus par abonentiem.

Vai jūs izmantojat satura jaunināšanas paņēmienu? Es labprāt uzzinātu par jūsu pieredzi un to, vai tā jums noder.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map