E-pasta mārketinga rokasgrāmata 3. daļa: Palieliniet ieņēmumus ar e-pasta sveiciena sēriju

Jūs nepieprasīsit, lai kāds apprecētos ar jums pirmajā randiņā, vai ne?


Pēc jebkādiem standartiem tas kļūst nedaudz spēcīgs!

Jums ir jārada labs pirmais iespaids un laika gaitā jāveido attiecības. Tad jūs varat uznirst lielo jautājumu.

Interneta mārketings ir līdzīgs.

Jūs nevarat piespiest kādu uzreiz iegādāties produktus no jums. Un, ja jūs mēģināt pārāk smagi, jūs, iespējams, pat viņus padzīsit.

Šeit parādās “e-pasta sveiciena sērija”.

Sveiciena e-pasts

Ir pierādīts, ka tas ir e-pasta mārketinga triks, kas ilgtermiņā palielina iesaisti par 33% un rada trīs reizes lielākus ieņēmumus.

Šajā e-pasta mārketinga sērijas pirmajā un otrajā daļā es jums parādīju, kā palielināt savu abonentu skaitu. Šajā daļā es izskaidrošu, kā maksimāli izmantot savus abonentus, tos audzināt un pārvērst par maksājošiem klientiem.

Vispirms atbildēsim uz acīmredzamo jautājumu.

Pievienojieties mūsu galīgajam e-pasta mārketinga ceļvedim

 • 1. daļa: 11 reģistrēšanās veidlapas ar visaugstāko reklāmguvumu līmeni
 • 2. daļa: satura jaunināšana – ātrākais ceļš uz vairāk abonentu
 • 3. daļa: Iesaistīšanās veicināšana & ieņēmumi ar e-pasta sveiciena sēriju
 • 4. daļa: 19 vienkārši triki 40% e-pasta atvēršanas likmes iegūšanai
 • 5. daļa: ideālā temata līnija: 18 viltības, lai to pieplēstu
 • 6. daļa: Vai jūsu e-pasta mārketings darbojas? 14 svarīgi rādītāji, kas jāizmēra

Kāda ir e-pasta sveiciena sērija?

Abonējot vietnes e-pasta biļetenu, parasti saņemsit apstiprinājumu pa e-pastu. Dažas vietnes iet soli tālāk un jums nosūta “sveiciena e-pastu”. Jūs pat varētu saņemt bezmaksas e-grāmatu vai ko līdzīgu.

jaunava-amerika-sveiciens-e-pasts

Bet ar to tas beidzas. Pēc tam tas ir vienkārši veci biļeteni un akcijas.

E-pasta sveiciena sērija izvērš pirmo saziņu pa pieciem līdz sešiem e-pastiem. Varbūt vairāk. Nosūtīts dažu nedēļu laikā, e-pasta sērija jūsu informāciju lēnām padod jaunajam abonentam.

(Attēla avots)

Tas dod jums ilgāku laika periodu attiecību veidošanai un rada lielāku iespēju pārvērst tos par maksājošiem klientiem.

Kāpēc tas ir tik efektīvs??

Šis pirmais sveiciena e-pasts ir ļoti jaudīgs. Statistika rāda, ka jūsu pirmais e-pasts var nopelnīt par 320% vairāk ieņēmumu nekā jebkurš cits.

Tad kāpēc to neizstiept?

Jūsu jaunākie abonenti ir visaktīvākie, ieslēgtie un visvairāk intriģētie. Viņi, visticamāk, atvērs jūsu e-pastus un, visticamāk, iegādāsies no jums.

Bet pēc šī pirmā e-pasta atvērtajai likmei ir tendence samazināties. Abonenti aizmirst par jums, viņi ir pārgājuši uz citām lietām. Turpretī sagaidīšanas sērija turpina audzināt potenciālos klientus, kamēr tie vēl ir karsti.

Audzējot abonentus, šādā veidā tiek izveidots par 50% vairāk klientu, kuri ir “gatavi pirkt”. Arī barotie klienti veic lielākus pirkumus.

Šeit ir vēl daži iemesli, kāpēc uzņemšanas sērija darbojas:

 1. Atkārtošana Ir vecās skolas mārketinga teorija, kas saka, ka klientiem ir jāredz jūsu zīmols un ziņojums septiņas reizes, pirms viņi uzticas jums vai pērk no jums. Apsveikuma sērija jūsu vārdu un zīmolu atkārto priekšā. Tas ir īpaši svarīgi, ja esat jauns bizness.
 2. Iespēja pastāstīt savu stāstu Liels iemesls, kāpēc mēs vēlamies vērsties pret noteiktiem zīmoliem (un galu galā pirkt no tiem), ir tas, ka mēs savienojamies ar viņu stāstu un viņu ētiku. Apsveikuma e-pasts dod iespēju pastāstīt abonentiem vairāk par jums.

  nastygalscase

 3. Veido uzticībuKlientiem, protams, ir jāuzmanās no jaunām vietnēm vai pakalpojumiem. E-pasta ziņojumu sērija palielina uzticību, tāpēc, pieprasot pārdošanu, viņi, visticamāk, noklikšķinās.
 4. Vairāk iespēju pārdotAr vienu sveiciena e-pastu tiek izdarīts spiediens kaut ko ātri pārdot, kas var kairināt dažus klientus. Izmantojot sešus vai septiņus e-pastus, jūs varat lēnām iepazīstināt ar saviem produktiem, sākot ar maziem, zema riska produktiem un strādājot līdz pat lielajiem ieročiem..
 5. Neapgrūtiniet jaunus abonentusMārketinga veicēji parasti savā iesūtīšanas e-pastā izspiež pēc iespējas vairāk informācijas, taču tas ne vienmēr ir efektīvs. Ja abonenti saskaras ar pārāk daudz iespējām vai aicinājumiem uz darbību, viņi var justies satriekti. Apsveikuma sērija novērš šo problēmu, ļaujot jums koncentrēties tikai uz vienu lietu vienlaikus. Daudz efektīvāka.
 6. Svina audzināšanaApsveikuma sērija dod jums iespēju laika gaitā lēnām kopt jaunu abonentu. Ilgtermiņā tas ir daudz spēcīgāks mārketinga paņēmiens.
 7. Paradumu veidošanaKā jūs redzēsit manus piemērus zemāk, sveiciena sērija jauniem abonentiem liek aktīvi meklēt jūsu e-pastus. Tā vietā, lai ignorētu jūsu atjauninājumus, jaunie abonenti iegūs ieradumu tos gaidīt. Tā ir recepte augstām atvērtām likmēm nākotnē.

Apsveikuma sērija darbībā

Pirmā vietne, ko atradu, izmantojot e-pasta sveiciena sēriju, bija Pinterest (es esmu pārliecināts, ka citi to vispirms darīja, bet Pinterest mani nolaida). Apskatīsim detalizēti viņu.

Pinterest izmanto viņu uzņemšanas sērijas, lai sniegtu noderīgus padomus un trikus par platformu, neprasot pārāk daudz no abonenta. Pirmais e-pasts izskatās šādi:

Pinterest 1. e-pasts

Jūs pamanīsit, ka viņu tēmu rindā ir rakstīts “Darba sākšana Nr. 1”. Tūlīt jūs zināt, ka nāk virkne e-pasta ziņojumu.

Satura sākums ir ļoti vienkāršs: “Kas ir tapa?” Tas ved jaunus lietotājus pa soļiem, un beidzas ar aicinājumu uz darbību, kas nav pārāk prasīgs:

‘Pagaidām mēģiniet pieteikties un atrast sev saturu.’

Tas nav grūts. Tas nav nekas milzīgs. Jaunie abonenti ir nedaudz iemācījušies šo pakalpojumu.

Pats labākais, ka viņi abonentam saka, ko sagaidīt nākamo: “Nākamo piecu dienu laikā mēs jums nosūtīsim vairāk informācijas…”

Tas ir smalks veids, kā likt abonentam tuvāko dienu laikā meklēt vairāk e-pasta ziņojumu. Abonents aktīvi meklē nākamo pastu. Ģēnijs.

Otrais e-pasts izskatās šādi:

Pinterest 2. e-pasts

Šoreiz tas jūs iepazīstina ar vēl dažām detaļām un mudina sākt veidot savu profilu. Atkal ir sadaļa “kas notiek nākam”, lai atgādinātu, ka rīt būs vēl viena.

Šis ir trešais e-pasts:

Pinterest 3. e-pasts

Šim ir daudz spēcīgāks aicinājums uz rīcību. Līdz šim Pinterest ir apskatījis pamatus, un jūs esat pazīstams ar platformu.

Bet tagad tas patiešām prasa aicinājumu uz darbību: pievienojiet savai vietnei pogu “piespraust”.

Šis atkal ir pirmā datuma priekšlikums. Ja Pinterest būtu lūdzis abonentiem pievienot pogu “piespraust” pirmajā e-pastā, tas būtu mulsinājis abonentus un nobiedējis viņus.

Pinterest nav vienīgais uzņēmums, kas izmanto šo triku.

Asos izmanto īsāku sagaidīšanas sēriju, tikai trīs e-pastus. Tomēr viņi neuzspiež pārdošanu līdz trešajam e-pastam.

asoscase

Pirmais stāsta par to, ko sagaidīt no Asos informatīvā izdevuma, un mudina pārlūkot veikalu. Nekas grūts vai prasīgs.

Otrajā parādīti konkrēti priekšmeti, kas jums varētu patikt, pamatojoties uz jūsu dzimumu, un uzsvērtas iegādes priekšrocības (bezmaksas piegāde un bezmaksas atgriešana). Bet viņi joprojām nav tieši lūguši pārdošanu.

Tikai trešajā e-pastā viņi pārdod pārdošanu, piedāvājot 10% atlaidi un spēcīgāku aicinājumu uz darbību – “iepirkties tagad”.

Tas ir smalks, bet spēcīgs. Tas lēnām pastiprina zīmolu un veicina abonenta pārdošanu.

Kā izveidot savu e-pasta sēriju

Lai izveidotu sveiciena e-pasta sēriju, jums būs nepieciešams konts, kurā ir e-pasta mārketinga pakalpojums. Šajā pārskatā tiks izmantots MailChimp, taču visi e-pasta pakalpojumi, piemēram, Aweber, Constant Contact vai Emma, ​​piedāvā līdzīgu iespēju.

Apsveikuma sērijā tiek izmantota “e-pasta automatizācija”. Automatizācija ļauj nosūtīt e-pastus, kurus aktivizē noteikts notikums. Tāpat kā sveiciena sērijas aktivizēšana, kad kāds reģistrējas jūsu e-pasta sarakstam. (Tas ir noderīgi arī tādiem super trikiem kā klientu atgādināšana par pamestu grozu, atlaižu nosūtīšana dzimšanas dienā vai klienta pirkumu vēstures izmantošana līdzīgu preču reklamēšanai).

Automatizācija ir apmaksāta MailChimp funkcija, tāpēc, ja jums ir tikai standarta pakotne, jūs vēlaties veikt jaunināšanu. Ja esat pilnīgi jauns, vispirms izlasiet mūsu apmācību MailChimp – Kā izveidot e-pasta sarakstu no nulles & nosūtiet savu pirmo biļetenu

Tas darbojas šādi:

1. solis. Piesakieties MailChimp un noklikšķiniet uz automatizācijas

mc-automatizācija

MailChimp automatizācijas kampaņu sauc par “darbplūsmu”, tāpēc mēs veidojam automatizācijas darbplūsmu.

mc-automatizācija-darbplūsma

2. solis. Izvēlieties abonentu sarakstu, kuru vēlaties izmantot

Ja jums ir vairāki saraksti, izvēlieties pareizo!

3. solis. Izvēlieties darbplūsmas veidu

sagaidīšanas sērija

Nospiediet opciju “apsveikuma sērija”. Jūs pamanīsit, ka šeit ir daudz citu e-pasta ziņojumu, kurus varat automatizēt. Jūs varat atgriezties un pārbaudīt dažus no viņiem vēlāk.

4. solis. Piešķiriet darbplūsmai vārdu un ievietojiet vārdu un e-pasta adresi, no kuras sagaidīsit uzņemšanas sēriju

Pro-tip, daži emuāru autori domā, ka tas palielina atvērto likmi, lai kopā izmantotu īstu sūtītāja vārdu un uzņēmumu. Piemēram, “Daren no Bitcatcha”, nevis tikai “Bitcatcha”.

5. solis. Piešķiriet sprūdu

Šajā gadījumā mūsu sprūda ir “kad abonents pievienojas”. Tas ir tad, kad mēs vēlamies sākt viņiem sūtīt apsveikuma sērijas.

mc sprūda

6. solis. Iestatiet, kad tiek aktivizēts e-pasts

Lai iegūtu labākos rezultātus, iestatiet pirmo aktivizētāju uz “tūlīt”. Citiem vārdiem sakot, jūsu abonents uzreiz saņem pirmo sērijas e-pastu. Viņi, visticamāk, atver e-pastu, ja tas pienāk uzreiz pēc pierakstīšanās – pirms viņi novērš uzmanību!

mc-darbplūsma

7. solis. Izstrādājiet savu pirmo apsveikuma e-pastu

Tagad par jautro daļu. Aizpildiet savu pirmo apsveikuma vēstuli ar saturu un izmantojiet MailChimp veidnes, lai to veidotu. (Es aizraujos pie tā, ko ievietot e-pasta sveiciena sērijā? Tālāk ir sniegti citi padomi).

8. solis. Iestatiet grafiku

Cik drīz jūs vēlaties, lai abonents saņemtu otro, trešo un ceturto e-pastu? Katram no jums tas atšķirsies. Dažos gadījumos, piemēram, Pinterest, viens dienā darbojas ļoti labi.

Citiem – īpaši mazumtirgotājiem un tiem, kas tiešsaistē pārdod programmatūru vai digitālus produktus – jūs varētu vēlēties izmantot lielākas nepilnības, lai abonentiem būtu iespēja iegūt uzticēšanos..

9. darbība. Pārbaude, pārbaude, pārbaude

Tagad, kad jūsu uzņemšanas sērija ir izveidota un darbojas, uzmanīgi novērojiet analītiku. Apskatiet atvērtās likmes un vidējo klikšķu skaitu. Vai jūs varētu tos uzlabot? Pielāgojiet tēmas rindu, saturu un grafiku, līdz saņemat to tieši.

Bonusa padomi

Pirms es dodos, izpētīsim dažus padomus par bonusu, lai jūsu uzņemšanas sērija darbotos vislabākajā veidā.

1. Kādi ir tavi mērķi??

Pirms sākat, kādi ir jūsu trīs galvenie mērķi? Tādējādi jūs izlemjat, kas ietilpst jūsu e-pasta sērijās. Ja esat tiešsaistes veikals, tā var būt informētība, Instagram sekotāji un pārdošana.

Tādā gadījumā jūsu pirmais e-pasts būs par jūsu stāstu, otrajā ietvers pamudinājumu sekot jūsu Instagram, bet trešajā – pārdošana.

2. Kas tu esi??

Pārliecinieties, vai pirmajā e-pastā ir precīzi noteikts, kas jūs esat.

hellofresh

3. Nostipriniet priekšrocības, ka esat sarakstā

Izmantojiet šo iespēju, lai viņiem precīzi atgādinātu, kāpēc viņi parakstījās. Dodiet viņiem labu iemeslu turpināt meklēt jūsu e-pastus. Vai tā ir atlaide vai ekskluzīva informācija?

4. Pastāsti stāstu

Viena no manām iecienītākajām sagaidīšanas sērijām bija 20 e-pasta vēstules. Tas bija finanšu uzņēmums, un viņi izmantoja uzņemšanas sērijas, lai pastāstītu stāstu par to, kā viņi palīdzēja kādam no saviem klientiem.

Izmantojot saistošu stāstu, viņiem izdevās pilnībā apkopot, kas viņi ir, ko viņi ir paveikuši un kā viņi rada pievienoto vērtību. Pa ceļam viņi iepazīstināja ar dažādiem produktiem, sākot ar e-grāmatām ar zemām cenām līdz pat individuālajam konsultāciju pakalpojumam.

5. Saņemiet ātru pirmo pārdošanu

Jo agrāk klients pērk kaut ko (jebko), jo labāk. Kad viņi no jums pērk, ir izveidojies savienojums. Viņi, visticamāk, nākotnē atvērs e-pastus un atkal iegādāsies no jums.

Izmantojiet sveiciena sēriju, lai pēc iespējas ātrāk nodrošinātu nelielu izpārdošanu.

6. Vispirms izlemiet, ko vēlaties pateikt

Neizlemiet tikai par piecu e-pasta ziņojumu sēriju un pēc tam izdomājiet, kā tos aizpildīt. Izlemiet, ko vēlaties pateikt, un sadaliet to atsevišķos e-pastos.

7. Kas notiks tālāk??

Vienmēr atstājiet viņus ar klints pakaramo un dariet viņiem zināmu, kad gaidīt nākamo e-pastu. Pārliecinieties, ka viņi to meklē.

Lasīt vairāk

8. Turiet e-pastus konsekventus

Centieties, lai dizains un izkārtojums būtu konsekventi visā sērijā. Arī saglabājiet konsekventu tēmas līniju, izmantojot numurētu sistēmu vai nemainīgu tēmu. Tas ir mazs triks, kas pastiprina jūsu zīmolu.

9. Pieprasiet papildu datus

Sākotnējā pieteikšanās formā ieteicams izvairīties no pārāk daudziem jautājumiem. Vārds un e-pasta adrese ir viss, kas jums nepieciešams, lai ātri nokļūtu abonentiem pa durvīm.

Tomēr apsveikuma sērija dod iespēju vēlāk lūgt papildinformāciju. Trešajā vai ceturtajā e-pastā jūs varat lūgt dzimumu, atrašanās vietu un citas preferences. Tas palīdzēs segmentēt abonentu sarakstu un nosūtīt piemērotākus e-pastus.

10. Pagaidiet, līdz ir beigusies sveiciena sērija, pirms nosūtiet parasto biļetenu

Pārliecinieties, ka jaunais abonents nesaņem parasto biļetenu vai reklāmas e-pastus tikai pēc sveiciena sērijas. Tas ir nedaudz mulsinoši un dezorientējoši.

Sērijas pēdējā e-pastā ļaujiet viņiem uzzināt, ka tas ir beidzies, un vienmērīgi pārejiet uz parasto biļetenu.

11. Ja abonents izmanto reklāmas kodu, nesūtiet to vēlreiz!

Ja izmantojat sveiciena sēriju, lai reklāmas kodu iespiestu vairāk nekā vienu reizi, noteikti sekojiet izpārdošanām. Jūs nevēlaties turpināt sūtīt abonentam to pašu reklāmas kodu, ja viņš to jau ir izmantojis.

Apsveikuma sērija ir ideāls veids, kā veidot lojalitāti lojalitātei un radīt stiprākas attiecības ar klientiem nākotnē. Šīs ziņas sniedz jums vairāk iespēju pārdot, kamēr jūsu abonents ir visvairāk iesaistīts un satraukts par jūsu produktu.

Vai kāds tur izmanto sveiciena sēriju vai citus e-pasta automatizācijas veidus? Vai plānojat nākotnē? Ļaujiet man uzzināt jūsu domas un idejas komentāru sadaļā!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map