Kā es saņēmu 10 000 Twitter sekotāju un 13% piesaistes likmi

Pagājušā gada sākumā es sev uzdevu nelielu izaicinājumu.

Lai izveidotu Twitter kontu un sasniegtu 10 000 sekotāju.

Tam bija jābūt pilnīgi jaunam kontam, sākot no nulles. Tas nebija saistīts ar nevienu esošu vietni, un es neizmantoju savu esošo tīklu. Tikai tīrs eksperiments no nulles.

10k sekotāji!

Es saucu Twitter kontu par “Impossible”.

Un pagāja tikai trīs mēneši, lai sasniegtu 10 000.

Neprasi man, kāpēc es to sāku. Tā bija vienkārši ziņkārība, un es gribēju uzzināt, kas padara čivināt ķeksīti. Un es daudz ko iemācījos.

Tas attiecas ne tikai uz skaitļiem …

Protams, Twitter sekotāji paši par sevi neko nenozīmē. Tāpēc galvenā mana mazā izaicinājuma sastāvdaļa bija iesaistīšanās.

Vidējā Twitter iesaistīšanās ir 0,7%. Man bija jāpārliecinās, ka esmu virs šī.

Uzminiet, ko es saņēmu?

Mana iesaistīšanās likme bija 13% (vislabākajā tvītā. [Un vidēji virs 5–6% uz katru ziņu])

13% no iesaistes likmes!

Tātad, kā es ieguvu 10 000 sekotāju un 13% piesaistes līmeni?

Kad sāku, man īsti nebija stratēģijas. Lai palaistu, bija vajadzīgas dažas nedēļas. Bet pēc tam sāka veidoties skaidra un efektīva rutīna. Es neesmu eksperts! Bet šeit ir aprakstīts, kā tas darbojās.

1. Rūpīgi izvēlieties tēmu

Pirmkārt, jums ir jāzina, kā darbojas Twitter. Dažus gadus esmu pavadījis platformā, izmantojot personīgo kontu. Liela daļa laika tika pavadīts, skatoties no malas.

Es pamanīju, ka čivināt ir lieliska trīs lietās:

 1. Jaunumi
 2. Ekspertu ieskats konkrētās tēmās
 3. Viegls sirds atvieglojums

Tāpēc es zināju, ka man jāizvēlas kaut kas, kas der vismaz divām no šīm trim lietām.

Es izvēlējos piedzīvojumu / darbības sporta veidus, kas viegli ienāca gan “jaunumos”, gan “vieglā atvieglojumā”..

Izvēlieties savu tēmu!

Es arī zināju, ka šāda veida lietām ir atvērts caurums. Ir tādi lielie giganti kā Red Bull. Bet mazās konkurences ziņā tā ir pārsteidzoši maza izvēle.

Dariet to pašu ar savu Twitter procesu. Meklējiet nepilnības tirgū. Meklējiet sarunas, kuras vēl nebija notikušas. Un tad sāciet šīs sarunas.

2. Ievietojiet saistošu saturu

Twitter izaugsme ir vienkārša, kad jūs par to domājat.

Jūs izliekat foršas lietas. Cilvēki to retweet. Vairāk cilvēku to redz un seko jums.

Jums tas nav jāpadara sarežģītāks. Tas nozīmē, ka jūsu prioritāte numur viens ir ievietot lielisku saturu!

Sociālo mediju eksaminētājs skaidro, ka, ievietojot attēlu, jūs iegūsit par 150% vairāk retweetu. Tāpēc es nolēmu, ka katram tvītam ir jāpievieno attēls.

Pārliecinieties, vai katram tvītam ir vērtība. Padariet to par interesantu fotogrāfiju, noderīgu datu kopu vai saiti uz kaut ko vērtīgu. Ja to nav vērts sacīt, nesakiet to.

Jūs varat arī palielināt iesaisti, uzdodot jautājumus, saglabājot īsus tweets un aktīvi lūdzot retweets.

3. Čivināt mazāk (jā, tiešām)

Pastāv dīvains mīts, ka liela apjoma tweeting nodrošina labāku iesaistes līmeni. Tas ir vienkārši nepareizi. (Atkal sociālo mediju eksaminētājs mani dublēs). Pārāk daudz čivināt aizdzen svarīgās lietas, ko jūs sakāt. Un tas atšķaida jūsu saturu. Tas varētu kaitināt arī cilvēkus.

Neuzņemieties savus sekotājus

Es pieturējos pie viena-diviem tvītiem dienā. Tas ir viss, kas man vajadzīgs. Kopumā šajos trīs mēnešos es nosūtīju tikai 52 tvītus. Jūs varat izmēģināt vēl dažus, bet samaziniet to līdz minimumam. Nepārslogojiet savu auditoriju un neaizraujiet savu saturu.

4. Sāciet sekot cilvēkiem

Labi, līdz šim esmu jums iemācījis, ko iesūtīt. Bet kā jūs tos pirmos sekotājus dabūjat?

Es arī atradu šo super kutelīgo. Faktiski pirmie 100 sekotāji ir vissmagākie, kādus jebkad esat ieguvis. Pagāja nedaudz laika, lai izdomātu noslēpumu, bet tas ir tiešām viegli.

Vienkārši sāciet sekot cilvēkiem. Tieši tā.

Sāciet sekot cilvēkiem!

(Mārketinga eksperts Neils Patels ir veltījis laiku, lai sekotu 100 000 cilvēku! Viņš ir uz kaut ko.)

Izveidojiet to Twitter kontu sarakstu, kuriem ir vēlamā mērķauditorija, un saglabājiet tos sarakstos.

Man tas bija sporta sporta žurnāli, āra apģērbu firmas utt. Esmu pārliecināts, ka jūs varat izvēlēties daudz kontu no savas izvēles.

Tagad no šiem kontiem ielādējiet pēdējos dažus tvītus. Pēc tam sekojiet ikvienam, kurš to iecienījis, retweetējis vai komentējis. Šie ir visaktīvākie un saistošākie sekotāji, un jūs tos vēlaties!

No 30% līdz 40% parasti jums sekos. Tas ir Twitter skaistums – vairums cilvēku labprāt seko.

Brīdinājums

Neuztraucieties šeit. Ja dienā sekojat vairāk nekā 100 cilvēkiem, Twitter sāk kļūt aizdomīgs. Neatkarīgi no tā, un jūs vienkārši surogātpasta vēstules. Ja jūs pārāk tālu aiziet, jūs varat (un tiks) atstādināts no Twitter.

Bet vispārējs sekošana ir kārtībā. Tas tiek mudināts.

5. Pavadiet to 15 minūtes katru dienu

Izveidot Twitter sekojošu ir ikdienas darbība. Par to jums ir jābūt diezgan nerimstošam. Ieplānojiet 15 minūtes dienā, lai ievietotu kaut ko foršu. Pēc tam veltiet laiku cilvēkiem, kuri atrodas jūsu nišā.

Es to darīju katru dienu trīs mēnešus, un es galu galā sekoju aptuveni 8000 cilvēku. Apmēram 40% sekoja atpakaļ, bet atlikušie 7000 bija no retweetiem un organiskās izaugsmes.

Ja domājat, ka tā ir laika izšķiešana, apskatiet Neila Patella Twitter kontu iepriekš. Kopš pievienošanās platformai viņš ir sekojis 100 000 cilvēku. Un neviens viņu neapsūdzēs dārga mārketinga laika tērēšanā!

6. Retweet, mīļākie un komentāri

Twitter nav tikai vienvirziena iela. Ja jūs nepievienojaties sarunai, jūs vienkārši kliedzat uz Visumu. Twitter ir saruna. Iesaistīties.

Retvāciet noderīgu informāciju, ko redzējāt kāda lietotāja laika skalā. Uzrakstiet nelielu komentāru vai vienkārši iecieniet viņu tvītu. Neesiet tas puisis, kurš vienkārši izsit tweets bez atbildes.

Īpaši par to man jāapmierina Džeisons, Bitcatcha sociālo mediju vadītājs. Kad kāds mijiedarbojas ar Bitcatcha vietnē Twitter, viņš atbild ar pateicību. Viņš arī vada viņu vietni, izmantojot mūsu ātruma pārbaudītāju, un ļauj viņiem uzzināt, kā tas notiek.

Labdien, @clickshiftca!

7. Ievietojiet saites savā vietnē, Facebook un e-pasta parakstu

Man nebija šīs greznības, bet tas būs labs veids, kā ātri iegūt dažus simtus sekotāju. (Es galu galā izveidoju rudimentāru vietni, lai eksperimentētu ar saistīta satura publicēšanu Twitter. Bet tas nebija faktors manā desmitniekā.)

Ievietojiet Twitter saiti e-pasta parakstā, lai iemūžinātu visus savus kolēģus. Tas ir vienkāršs tīkla veidošanas veids. Pēc tam izmantojiet Twitter API, lai savā vietnē ievietotu “sekošanas” pogu. Vienkārši. Vienkārši. Efektīvs.

8. Izvirziet mērķi

Nekas nenotiek, kamēr nav uzstādīts mērķis. Tāpēc jātiecas. Domā plaši. Kāpēc nešaut par 10 000? Vai 100 000? Vai miljons?

Viena lieta, ko es izdarīju nepareizi …

… Neizdevās izklāstīt bez plašākas stratēģijas.

Tā kā šis bija tikai eksperiments, man nebija lielāka plāna.

Jums jāizdomā, kā jūsu Twitter klātbūtne iekļaujas jūsu vispārējā biznesa modelī. Vai vēlaties palielināt pārdošanas apjomus vai tīmekļa trafiku? Vai vēlaties palielināt izpratni vai iesaistīties īpaši ienesīgā tirgū??

Tā ir viena lieta, ko es nedarīju, un tagad man būs jāstrādā atpakaļ, lai izdomātu, kā izmantot šo resursu.

Izmēģiniet to paši, ļaudis …

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map