Kāpēc ir svarīgi jūsu produktu iesaiņojums?

Ir grūti pārdzīvot savu bērnību. Bet tur ir kaut kas par to, kā piegādāt jūsu durvīm paketi, kas gandrīz var jūs nogādāt atpakaļ. Lielākā daļa no mums var atcerēties satraukumu un aizrautību, kas pavadīja asarošanu, atverot dāvanu mūsu dzimšanas dienā vai Ziemassvētku rītā, kad mēs bijām mazi.


Bet kā panākt, lai klienti izbauda aizraušanos ar jūsu produkta saņemšanu? Rūpīgs iesaiņojums un noformējums var aiziet tālu. Ir tādas grafiskā dizaina tirgus vietas kā Designhill, kas piedāvā pārsteidzošus jūsu uzņēmuma produktu iesaiņojuma dizainus. Šeit jūs varat iegūt savu paketi, izstrādājot dizaineru konkursu no visas pasaules.

Veidojiet savu zīmolu

Jā, jūsu klients jau ir iegādājies jūsu produktu, taču tas nenozīmē, ka jums jāpārtrauc to darīt. Tas, kā jūs iesaiņojat un uzrādāt preces nosūtīšanai, var būt spēcīgs mārketinga rīks – tāpēc neatstājiet to kā pārdomu. Kā tiešsaistes mazumtirgotājs vēlaties koncentrēties uz kopējo klientu pieredzi.

Nepārlieciet preces vienkārši kastē. Tā vietā izmantojiet savu iepakojumu kā veidu, kā turpināt veidot savu zīmolu. Saskaņā ar Shorr Packaging Corp. aptauju, tikai 11% klientu šodien ir pilnībā apmierināti ar iepakojumu. Oho – tā ir liela neapmierinātība, kas dod jums iespēju spīdēt. Nedaudz rūpējoties, jūs varat izcelt savas preces pārpildītajā e-komercijas laukā, un jūs pieprasait, lai jūsu klienti atgriežas vairāk.

Ievērojiet savu e-komercijas biznesu

Tikai pirms dažiem neilgiem gadiem cilvēki nebija pieraduši pirkt lietas tiešsaistē. Protams, viņi, iespējams, laiku pa laikam ir iegādājušies kaut ko tādu, ko vietējā mērogā nevar dabūt, taču e-komercija bija tikai neliels mirklis kopējā ekonomikā. Mana, kā laiki ir mainījušies.

Mūsdienās cilvēki nebaidās iegādāties visu un visu tiešsaistē. Cilvēki pērk visu, sākot no pārtikas precēm un zobu pastām līdz dārgākām lietām, piemēram, datoriem, un pat automašīnām. Diezgan daudz jūs to nosaucat, un jūs to varat iegādāties tiešsaistē.

2015. gadā ASV e-komercijas pārdošanas apjomi sasniedza 287 miljardus dolāru. Un pārējā pasaule nav tālu aiz muguras. Ķīnas pārdošanas apjomi bija USD 247 miljardi; Japānai bija 76 miljardi dolāru, bet Lielbritānijai – gandrīz 67 miljardi dolāru. Šķiet, ka tendence arvien pieaug. Tirgus pētījumu kompānija eMarketer prognozē, ka globālais tiešsaistes pārdošanas apjoms 2017. gadā būs tuvu 2,4 triljoniem USD.

Tā kā tik daudz cilvēku vēršas pie interneta, jūs vēlaties izcelties un atcerēties. Pirmajiem klientiem pakete, kas nonāk pie viņu sliekšņa, var būt pirmā reize, kad viņi fiziski redz un sajūt jūsu produktu. Tas, kā tas pienāk, ir būtisks veids, kā audzināt zīmola lojalitāti.

Aizraujiet klientus ar skaistu prezentāciju

Pirmais, ko cilvēki pamanīs, ir kaste vai aploksne. Powerhouse e-komercijas mazumtirgotājs Amazon lielākoties savas preces iesaiņo vienkāršā, brūnā kastē, bet ar atpazīstamu iepakojuma lenti un logotipu sānos..

Amazones kaste

Lai arī brūnā kaste ir smalka, nekļūdās, no kurienes tas nāk. Dažiem mazumtirgotājiem patīk pievienot mazliet vairāk zibspuldzes piegādes kastei. Walmart dažreiz apzīmē sava uzņēmuma vārdu ar lieliem burtiem kastes sānos, un nav nekļūdīgas Shutterfly košās oranžās aploksnes, kuras tā izmanto savu preču izsūtīšanai. Piegādes kaste var palīdzēt radīt intrigas. Jūs vēlaties, lai pat kaimiņiem rodas jautājums, kas ir šajā paketē?

Acīmredzot tirgotājiem jābūt uzmanīgiem attiecībā uz to, kā viņi marķē kastes ārpusi. Jūs nevēlaties reklamēt dārgu priekšmetu visai pasaulei, lai redzētu, ka viņš sēž uz kāda cilvēka verandas, vienkārši lūdzoties, lai viņu satvertu. Bet, ja jūs nevarat padarīt to aizraujošu no ārpuses, pievienojiet tam kādu stilu iekšpusē.

Mūsdienās pat preču izsaiņošanai ir sociālais aspekts. Cilvēki dodas uz saviem sociālo mediju kanāliem, lai dalītos satraukumā par savu jaunāko pirkumu tiešsaistē. Cik liels gandarījums kā tiešsaistes mazumtirgotājam, ja jūs varat izmantot šo bezmaksas reklamēšanu, lai iegūtu vērtīgas mutiskas atsauksmes.

Dotcom 2015. gada e-komercijas iepakojuma pētījumā, izjaucot klientu pieredzi, tika atklāts, ka 39% respondentu ir kopīgojuši attēlu vai videoklipu sociālajos medijos, un 60% teica, ka viņi, visticamāk, dalīsies ar produkta attēlu, ja tas būs dāvanā – piemēram, lodziņš, nevis neaprakstāms brūns. Vai tas ir pārliecinājis jūsu iepakojumam pievienot kādu oomph??

Cilvēkiem patīk saņemt dāvanas. Tāpēc jūtiet, ka tā ir viņu dzimšanas diena. Iet uz priekšu un pievienojiet nelielas ekstras, piemēram, glītu salveti vai pat personalizētu karti. Ja veicat pietiekami mazu operāciju, pat pievienojot apsveikumu ar klienta vārdu lodziņa iekšpusei, viņi jutīsies īpaši..

Ja jūs varat satraukt klientu, viņš labprātāk dalīsies pieredzē. Varbūt jums pat paveicas un viņi var kopīgot videoklipu bez boksa YouTube. Neticami, ka cilvēki to dara tikai masveidā. Kopš 2010. gada YouTube videoklipu, kuru nosaukumā ir “bez boksa”, skaits ir palielinājies par 871%.

Viens uzņēmums, kuram netrūkst videoklipu noņemšanas no YouTube, ir Apple. Vienkārši ierakstiet “iPhone unboxing”, un uz augšu parādīsies četrarpus miljonu reižu. Nav pārsteigums – tā kā Apple ir mārketinga detaļu meistars.

iphone-box

Piemēram, šim iJustine YouTube videoklipam, kurā parādīts, kā viņai tiek noņemts jauns Apple pulkstenis, jau ir vairāk nekā viens miljons skatījumu. Jūs varat sajust gaidīšanu, kad viņa vispirms atver vienkāršo nosūtīšanas kasti un pēc tam drīz iekļūst pazīstamajā biezā, augstas kvalitātes baltajā Apple kastē. Viņas entuziasms ir infekciozs, un šāda veida bezmaksas reklāmas tikai vēl vairāk rada bažas par Apple jaunākajiem produktiem.

Izmantojiet iepakojumu, kas ir labs jūsu klientiem

Lai gan cilvēki var novērtēt skaistu iesaiņojumu, ja jūsu produkti tiek piegādāti bojāti vai tos ir grūti atvērt, klienti nebūs priecīgi. Klienti var būt smalki, un, ja viņi kaut ko kaitina ar paketes atvēršanu, viņi nevilcināsies atstāt sliktu atsauksmi par jūsu produktu vai uzņēmumu.

trausla_kaste

Shorr Packaging Corp savā 2016. gada e-komercijas iepakojuma izvēles aptaujā klientiem vaicāja, ko viņi uzskatīja par visvairāk kaitinošo vai kairinošo ar savu iepakojuma pieredzi. Lūk, ko viņi atraduši:

 • 55% respondentu sacīja, ka kairinošie numur viens ir grūti atverami iepakojumi.
 • Ienākšana otrajā vietā ar 19% bija pārmērīgs iesaiņojums.
 • 13% respondentu minēja bojātu iesaiņojumu (nevis faktisko).
 • 8% cilvēku kaitināja nepārstrādājami materiāli.
 • 4% nenovērtēja neglīto iepakojumu.

Redzot, ka cilvēkiem, kas atver savus iepakojumus, ir grūti tos atvērt, viņi ir prātīgi, lai cilvēkiem būtu vieglāk nokļūt savās precēs. Neviens nevēlas cīnīties ar asu naža izmantošanu, lai atvērtu biezu plastmasas iesaiņojumu, kas nesavelkas. Cilvēki nenovērtē arī to, ka pēc tam, kad viņi ir izlaiduši savu preci, ir jāatsakās no visa iepakojuma.

Ņemiet vērā vidi

Vēl viens interesants pētījuma fragments ir tāds, ka patērētāji arvien vairāk apzinās šīs jaunās tiešsaistes ekonomikas ietekmi uz vidi. Viņi saprot, ka visa šī e-komercija notiek bez vides izmaksām. Saskaņā ar ASV Vides aizsardzības aģentūras (EPA) sniegto informāciju par iepakojumu, kas attīstītajās valstīs rada vienu trešdaļu no nerūpnieciskajiem atkritumiem.

Jūs vēlaties aizsargāt piegādājamās preces, taču, būdams tiešsaistes mazumtirgotājs, jūs nevēlaties, lai videi šķistu izšķērdīga un neuzmanīga lieta. Mūsdienās jūsu iepakojumam ir arvien vairāk videi draudzīgu iespēju. Tā saucamais eko iepakojums ir plaukstošs bizness. Kartons ir lieliska izvēle, jo to var viegli pārstrādāt. Bonusa punktu iegūšanai varat izmantot kartonu, kas izgatavots no pārstrādāta satura vai pēclietotāju satura.

Lai pievienotu izstrādājumu polsterējumu, varat izvēlēties iepakojuma smalcinājumus, kas izgatavoti no pārstrādāta papīra. Tas ir dažādās krāsās un var būt saburzīts, lai pievienotu dekoratīvu pieskārienu. Vai arī vecmodīgo putuplasta iesaiņojuma zemesriekstu vietā ir alternatīvas uz cietes bāzes, kas izgatavotas no kukurūzas, graudu sorgo un citām kultūrām. Tie ir ne tikai labāki videi, bet arī jūsu klientam nevajadzēs apgrūtināt atkritumu iznīcināšanu. Vienkārši ielejiet ūdeni virs augu bāzes zemesriekstiem un vērojiet, kā tie izšķīst neko.

Padariet klientiem ērtākus priekšmetu atgriešanu

Daudzi veiksmīgi tiešsaistes mazumtirgotāji novērtē to, ka jums ir jābūt gataviem pieņemt atgriešanos, ja vēlaties, lai kāds jūs izmanto. Pat jūsu labākie klienti vēlas zināt, ka viņi var atgriezt preci, ja tā neatbilst, ir sabojāta vai nedarbojas ar to, kas viņiem bija prātā.

Shorr Packaging Corp atklāja, ka premium pircēji (tie, kas tiek definēti kā tērējumi vairāk nekā 200 USD mēnesī pirkumiem tiešsaistē) gūst daudz atdeves. Viņi atklāja, ka 22% no šiem pircējiem teica, ka viņi atgriežas vismaz ceturto daļu pirkumu tiešsaistē. Bet 95% šo klientu paziņoja, ka veiks atkārtotu biznesu, ja atgriešanas process būs viegls.

Jūs vēlaties, lai cilvēki pēc iespējas vieglāk atgrieztu savas preces, ja viņi nav apmierināti. Viens vienkāršs risinājums, ko izmanto daudz apģērbu mazumtirgotāju, ir atgriešanas pasta sūtījumu iekļaušana. Atbrīvojieties no klienta iespēju ievietot preces atpakaļ kastē un vienkārši pielīmēt etiķeti.

Nordstrom, uzņēmums, kas jau sen lepojas ar kvalitatīvu klientu apkalpošanu, iekļauj atgriešanas etiķeti un sedz arī atpakaļnosūtīšanas izmaksas. Ja jūs dzīvojat ASV, viss, kas jums jādara, ir mest savas preces atpakaļ kastē, iepļaukāt etiķetē un nodot to pasta pārvadātājam. Lai pakete tiktu nosvērta un pasta izdevumi tiktu aprēķināti, jums nav jāsaskaras ar nokļūšanu pasta nodaļā vai UPS..

Dažreiz tas ir sīkumi. Trunk Club pat iekļauj lenti klientam, lai aizvērtu kastes dublējumu. Jo nopietni, kam ir laiks nomedīt lentes rulli. Citos mazumtirgotājos, piemēram, Stitch Fix, ir atgriešanas maisiņš, kas ir lētāks un vieglāk nosūtāms atpakaļ pēc tam.

trunk_club

Samaziniet savas izmaksas

Jaunrade ir lieliska, taču jūs nevēlaties pārāk traki izjust. Jums joprojām jāņem vērā nosūtīšanas izmaksas.

Mūsdienās daudzi lielākie pārvadātāji, ieskaitot FedEx, UPS un DHL, izmanto izmēru svaru, lai aprēķinātu pārvadāšanas maksu uz zemes pakotnēm, kas ir mazākas par trim kubikpēdām. Tas nozīmē, ka tie ņem vērā jūsu kastes izmēru, kā arī svaru. Tāpēc pārliecinieties, vai izvēlētā kaste ir piemērota jūsu precēm. Sūtītāji var būt arī izvēles iespēja, ja jūsu produkts ir mazs.

Neatkarīgi no kastes lieluma, noteikti iemetiet polsterējumu, pat ja tas nav salaužams. Jūs nevēlaties, lai jūsu preces klīst kastes iekšpusē. Esiet piesardzīgs, lai ar polsterējumu nepievienotu pārāk lielu svaru. Jūs varat izmēģināt kādu no iepriekšminētajām videi draudzīgajām iespējām vai vieglu burbuļu ietīšanu, ko varat saņemt loksnēs, ruļļos vai maisiņos.

Izmantojiet savu iepakojumu, lai atstātu paliekošu, pozitīvu iespaidu

Jums kā tiešsaistes mazumtirgotājam, iespējams, nav fiziska veikala, taču jūs joprojām vēlaties sniegt klientiem personalizētu un greznu pieredzi, it kā viņi iepērkas nelielā veikaliņā. Citiem vārdiem sakot, jūs vēlaties, lai viņi justos īpaši. Jūs, iespējams, jau to darāt ar savu vietni un citu mijiedarbību, taču neaizmirstiet teritoriju, kas bieži tiek aizmirsta – iesaiņošanu.

Tas, kā jūs iesaiņojat un uzrādāt preces nosūtīšanai, atstās paliekošu iespaidu ne tikai ar klientiem, bet, iespējams, ar viņu draugiem un pat draugu draugiem, izmantojot sociālos medijus.

Var justies gandarīts, ka esat veicis pārdošanu, taču neizmantojiet zelta iespēju. Ar skaistu, bet praktisku iesaiņojumu jūs varat piesaistīt jaunus klientus un tikpat svarīgi saglabāt savus jau esošos. Klienti, kas atgriežas, tērē vidēji par 67% vairāk nekā pirmreizējie klienti, tāpēc vēlaties atstāt iespaidu pat tiem, kuri jau ir iegādājušies pirkumu no jums.

Jūs vēlaties ņemt vērā visu klientu darījumu procesu. Viņu darījums nav pabeigts, kad viņi noklikšķina uz pirkšanas pogas. Jums tie ir jāuzzina, kad pienāk viņu iepakojums. Tā var būt atšķirība starp vienreizēju klientu un personu, kas ir lojāla jūsu zīmolam un veic atkārtotus pirkumus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map