Aizmirstiet Facebook. Aizmirstiet čivināt.

Instagram tagad ir vissvarīgākais sociālais medijs tiešsaistes mazumtirgotājiem.

Tie nav tikai pašbildes, kokteiļi un jauki kaķēni! Tā ir nopietna ieguldījumu atdeve. Tas neatkarīgo tiešsaistes veikalu īpašniekus nopelna tūkstošiem.

Kāpēc?

Tā kā Instagram ziņas apkopo vairāk iesaistīšanās nekā Facebook un Twitter kopā. Un tas rada jaunu neatkarīgu garšas veidotāju un ietekmētāju leģionu.

15 000 USD stāsts

Iepazīstieties ar Danielle Bernstein. Viņai pieder Instagram konts ar 1,3 miljoniem sekotāju. Viņai ir 22 gadi, viņa pārvalda neatkarīgu tiešsaistes veikalu un modes emuāru. To sauc par We Ware What, un tas ir milzīgs.

Danielle - mēs valkājām ko

Nav neviena liela biznesa vai korporatīvā priekšnieka, kas vilktu stīgas. Tikai vieda sieviete ar klēpjdatoru un Instagram kontu. Neatkarīgs un boutique.

Viņa pārdod kurpes, somas un drēbes tieši savā vietnē. Viņa arī vada filiāļu veikalu, pārdodot drēbes, izmantojot Stella McCartney, Miu Miu un Moda Operandi.

Bet šeit ir virsraksts. Saskaņā ar interviju Harper’s Bazaar, viņa nopelna USD 15 000 katru reizi, kad augšupielādē sponsorētu ziņu Instagram.

15 000 USD!!

Šis ir jaunais biznesa modelis tiešsaistes mazumtirdzniecībā.

Kāpēc tas darbojas? Jo tas pārsniedz tradicionālās iepirkšanās pieredzi. jā, viņa vada tiešsaistes veikalu. Bet Danielle ir arī garšas veidotāja. Modes guru un asā biznesa sieviete.

Instagram efekts

Tiešsaistes mazumtirgotāju pasaulē Instagram pārņem. Tagad neatkarīgiem pārdevējiem tas ir daudz jaudīgāks nekā Facebook un Twitter.

Šie ir fakti:

  • Instagram ziņas piesaista 58 reizes vairāk nekā Facebook.
  • Un 120 reizes vairāk iesaistīšanās nekā Twitter!

Instagram ir arī visstraujāk augošā sociālo mediju platforma. Tas ir tikko apsteidzis Twitter kopējo lietotāju ziņā.

Sekotāju pieauguma temps Instagram ir arī ievērojami ātrāks un augstāks nekā Facebook.

Instagram šobrīd ir vissaistošākā, visstraujāk augošā un sociāli nozīmīgākā platforma uz planētas.

Instagram sponsorēšana

Parunāsim vairāk par Danielle Bernstein ienesīgo Instagram / mazumtirdzniecības modeli. Pateicoties savam tiešsaistes veikalam, emuāram un sekojošajam Instagram, viņa tiek uzskatīta par Instagram ietekmētāju.

Šeit ir liela nauda. Zīmoli katru gadu tērē vairāk nekā miljardu dolāru, lai sponsorētu Instagram ziņas. Pateicoties viņas 1 miljonam sekotāju, viņa var ērti komandēt no 5000 līdz 15 000 USD par sponsorēto amatu.

Piemēram, Danielle izliks attēlu ar noteiktu maisiņu. Vai arī viņa par maksu nēsās noteikta zīmola saulesbrilles. Danielle amati ir ļoti smalki un ļoti dabiski. Tas ir gandrīz sublimināls. Tajā pašā laikā katrs ziņojums tūkstošiem cilvēku sūta atpakaļ uz viņas tiešsaistes veikalu un stiprina viņas zīmolu.

Danielle sasniedzamība ir milzīga, bet pat Instagram konti ar vairāk nekā 5000 sekotāju var sākt pelnīt nedaudz naudas, izmantojot sponsorēšanu.

5000 sekotāju ir diezgan sasniedzams vidējam tiešsaistes biznesam, vai neteiktu, ka jūs to teiktu?

Jūsu 5 soļu plāns, kā izveidot Instagram impēriju

Tagad jūs droši vien domājat, kā palielināt savu numuru! Tas ir garš ceļš līdz miljonam sekotāju, bet mēs sāksim mazu.

1. Izmantojiet produktu dzīvesveida attēlus

Ir viens vienkāršs iemesls, kāpēc Instagram piemēro tiešsaistes mazumtirgotājiem.

Tas padara viņu produktus izskatīgus.

Gudrie tirgotāji zina, ka labākais veids, kā pārdot produktu, ir dzīvesveida pārdošana. Nesakiet mums, kas tas ir, parādiet mums, kā tas mainīs mūsu dzīvi.

Nike's Motivācijas Instagram plūsma

Vienkārši apskatiet Nike motivējošo Instagram plūsmu. Tas ir pilns ar reāliem cilvēkiem, kuri skrien maratonus, spēlē basketbolu, peld. Tas viss ir īsts. Tas ir relatable. Tas ir dzīvesveids.

2. Izmantojiet klientu fotoattēlus

Ne daudzi no mums var attiekties uz modeļa attēlu katalogā.

Bet, kad klienti Instagram ievieto reālus jūsu produktu attēlus, tas reaģē ar cilvēkiem. Tas izskatās reāli. Klienti var iedomāties sevi valkājam vienu un to pašu. Pārdošanā tas ir daudz efektīvāk.

Tiešsaistes veikals Nasty Gal lūdz savus klientus nofotografēt sevi un izmantot konkrētu hashtag vietnē Instagram. Viņi apkopo attēlus un izceļ tos savā vietnē.

Nejaukas Gal klientu bildes

Viņiem ir milzīga sociālā pieeja un viss dabisko produktu produktu katalogs.

Viņu klienti visu darbu dara viņu labā!

3. Izmantojiet sponsorētās ziņas

Jūs varat samaksāt Instagram ietekmētājiem (piemēram, Danielle), lai viņi izliktu ziņas par jums un jūsu produktiem. Nevienam no mums nav 15 000 dolāru! Bet, lai sāktu, ir mazāki konti.

Tas tiešām darbojas.

Bahlers

Vīriešu modes uzņēmums Bachlr sāka no gandrīz nulles Instagram sekotāju. Viņi par sponsorētajiem amatiem maksāja dažādiem ietekmētājiem. Reakcija bija tik spēcīga, ka tā avarēja viņu serverī.

Es sazinājos un izveidoju darījumus ar dažiem kontiem ar 100k + sekotājiem, kas bija paredzēti vīriešiem. Man par pārsteigumu, daudzi no šiem lietotājiem bija gatavi veikt reklāmas sludinājumus par aptuveni 50 USD … satriecoši!

Viņiem tagad ir 15 000 sekotāju un divu nedēļu laikā viņu veikalā izbaudīja 20 000 apmeklētāju.

Ne tikai tas, bet viņi tagad var paši iekasēt maksu par sponsorētajām ziņām!

4. Aizņemieties sekotājus no saviem vienaudžiem

Grūtākais Instagram veidošanas posms ir bumbiņas ripošana. Kā jūs atrodat tos pirmos 100 sekotājus? Pirmie 1000?

Ātrākā un efektīvākā metode ir aktīvo lietotāju medīšana, kuriem patīk jūsu ziņas un produkti. Sāciet skatīties uz jums līdzīgiem kontiem. Ielādējiet viņu sekotāju sarakstu un sāciet sazināties ar aktīvākajiem sekotājiem.

“Patīk” viņu fotoattēliem, komentējiet attēlus un sekojiet viņiem. Nebūs ilgi, kamēr jūs saņemsit savu pirmo turpinājumu. Un tad līdzīgi vai divi. Atkārtojiet šo procesu mazos posmos katru dienu, un jūs sākat veidot labu turpinājumu.

5. “Esi mode!”

Es beigšu ar mūsu labā drauga Kalenas cenu piedāvājumu Bon Bon Boutique. Nesen viņa mūs iepazīstināja ar saviem panākumiem tiešsaistes veikala noslēpumos.

Viens no izteiktajiem intervijas citātiem bija “esi mode”. Šī attieksme ir radījusi milzīgus panākumus Danielle Bernstein, par kuru es runāju raksta sākumā.

Lai savu tiešsaistes veikalu paceltu nākamajā līmenī, jums jākļūst ne tikai par pārdevēju. Jums ir jākļūst par gaumotāju. Ietekmētājs. Viss ir par 360 biznesa modeļa izveidi, kas pārsniedz tradicionālās pirkšanas un pārdošanas iespējas.

Un tāpēc Instagram ir labākais tiešsaistes mazumtirgotāju sociālais medijs.

Tas ir jauns modelis, kas apvieno pārdošanu tiešsaistē un žurnālus / plašsaziņas līdzekļus. Un tas ir viens, kuru jūs varat apgūt savam mājas biznesam.

Vai kāds no turienes gūst lieliskus rezultātus no Instagram? Es labprāt dzirdētu no jums!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me