Vai jums ir nepieciešams paskaidrojošs video par jūsu uzņēmējdarbību?

Šī ir Džefa Ričardsona viesa ziņa no vietnes Breadnbeyond.com.


Neskatoties uz tā popularitāti, videoklipa pasniedzējs nav rīks, kuru var izmantot visi. Uzņēmējdarbība ir smaga – jums jāpaliek konkurences priekšā. Skaidrojošie video ir efektīvs līdzeklis, lai izceltos no konkurences, jo viens cilvēks savā vietnē piedāvā lielisku video.

Neapstrādātie video pakalpojumi

Bet ne katrs uzņēmējs var gūt maksimālus rezultātus no skaidrojoša video. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, jūsu nišas, budžeta, mērķauditorijas un daudziem citiem. Es esmu noformulējis trīs jautājumus, uz kuriem jums jāatbild, lai labāk spriestu, vai ieguldīt savus resursus video skaidrojošajā filmā.

1. Vai jums ir vietne vai izmantojat sociālos medijus, lai reklamētu savus pakalpojumus?

Tā kā ir ļoti mainījies cilvēku ieradums meklēt produktus un pakalpojumus tiešsaistē, jums noteikti jāmaina mārketinga stratēģija uz vairāk digitāli orientētu. Faktiski vairāk nekā 95% amerikāņu vismaz vienu reizi dzīvē ir nopirkuši kaut ko tiešsaistē. Tas nozīmē, ka, ja jūs jau izmantojat kaut kādas tiešsaistes platformas, lai reklamētu savus produktus un pakalpojumus, jūs joprojām konkurējat.

Ja jūsu vietnē ir paskaidrojošs video, apmeklētāji īsākā un izklaidējošā veidā labāk izprot jūsu piedāvāto. Ievietojot skaidrojošu videoklipu galvenajā lapā, tas var palīdzēt piesaistīt jūsu apmeklētāju uzmanību tūlīt, kad viņi ierodas.

Skaidrojošs video galvenajā lapā

Sociālie mediji šajā ziņā ir līdzīgi vietnei. Galvenā atšķirība ir tā, ka lielākā daļa sociālo mediju platformu ir pieejamākas un optimizētas mobilajiem lietotājiem. Sociālajiem medijiem var būt grūts lauks, reklamējot produktus vai pakalpojumus, galvenokārt tāpēc, ka cilvēki ātri ritina pagātnē esošās lietas savā laika grafikā..

Šeit vizuālais saturs, piemēram, paskaidrojošie videoklipi, var palīdzēt piesaistīt jūsu mērķauditorijas uzmanību. Ar spēcīgu atvēršanu un uzkrītošo animāciju jūs varat sasniegt lielāko daļu savu sekotāju.

Lai arī ne visas sociālo mediju platformas ir speciāli izveidotas vizuālam saturam, jūs joprojām varat izmantot video, kas paskaidro. Šeit ir daži veidi, kā:

 • Facebook lapā tika demonstrēts video
 • Instagram ziņa
 • Apmaksāta videoreklāma Facebook, YouTube un Instagram

Iespējams, ka fizisko veikalu nevar vadīt visu diennakti, ja vien jums nav daudz darbinieku, kas strādā maiņās. Vietnes vai sociālo mediju iestatīšana novērš šo problēmu.

Izņemšana: 

Ja savu pakalpojumu reklamēšanai izmantojat sociālos medijus un / vai vietni, no skaidrojošā videoklipa varat iegūt maksimālu rezultātu.

2. Kādus produktus vai pakalpojumus jūs pārdodat?

Piedāvāto produktu vai pakalpojumu veids ietekmē arī to, vai varat izmantot priekšrocības, ko sniedz skaidrojošs video. Es to esmu sadalījis četrās galvenajās kategorijās:

 1. Primārās vajadzības Ja jūs piedāvājat produktus, kas ietilpst primāro vajadzību kategorijā, piemēram, pārtiku & dzērieniem, apģērbam vai mājoklim, jums nav nepieciešams paskaidrojošs video. Cilvēki jau zina, ka viņiem tie ir nepieciešami – tāpēc jums vajadzētu tērēt savus resursus sava zīmola audzēšanai.
 2. Programmatūra Ja esat programmatūras kā pakalpojumu (SaaS) izstrādātājs vai tirgotājs, noteikti pārdodat kaut ko sarežģītu. Ne visiem ir līdzīgs informētības līmenis par tehnoloģijām un datoriem. Šeit skaidrojošs video var palīdzēt mērķa pircējam labāk izprast jūsu programmatūru, izmantojot vienkāršākus vārdus un vizuālos palīglīdzekļus. Tāpat ir vieglāk izcelt jūsu programmatūras galvenās iezīmes un unikalitāti, salīdzinot ar citām. Šeit ir paskaidrojuma video par Pinterest piemērs (Visi tagad zina Pinterest – es to saņemu, bet šis video tika izveidots 2012. gadā).
 3. Unikāls & Pielāgotas preces Produkti, kuriem ir īpašas iezīmes, ir skaidri jāpaskaidro, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk pircēju. Skaidrojošie video var palīdzēt labāk iztēloties, kādas ir īpašās funkcijas un kā šīs funkcijas ir vērts.

  Ņemsim par piemēru Fuel Baby, zīdaiņa piena pudeles zīmolu ar formulas izlaišanas mehānismu. Tagad to ir diezgan grūti iedomāties bez pienācīgas vizualizācijas, vai ne? Izmantojot vizuālo palīdzību, ir daudz vieglāk sagremot tādu unikālu produktu koncepciju kā šis.

 4. Nišu pakalpojumu uzņēmējdarbība ir plašs visums. Uzņēmējam, kurš piedāvā nišas pakalpojumus, piemēram, biznesa modeļa izstrādi citiem uzņēmumiem, suņu māju celtniecību Tibetas mastifiem, masāžu zīdaiņiem vai jebkuru citu īpaši specifisku lauku, pasniedzēju video ir spēcīgs rīks. Ļauj man paskaidrot.

  Ja jūs vai daži citi uzņēmēji nolemjat praktizēt šos pakalpojumus, tam ir jābūt iemeslam, vai ne?

  Dažreiz pārliecināt cilvēkus, kāpēc viņiem vajag jūsu pakalpojumus ar vārdiem, var būt izaicinošs uzdevums cilvēkiem, kuri nav labi sarunu biedri. Skaidrojošie video palīdz labāk komunicēt, ko jūs piedāvājat, lai jūs varētu sasniegt noteiktu cilvēku grupu, kas, visticamāk, pērk jūsu pakalpojumu. Tas mūs ved pie pēdējā jautājuma.

3. Kas ir jūsu mērķa patērētājs?

Pareiza mērķa patērētāja zināšana ir viena no veiksmīga uzņēmēja galvenajām iezīmēm. Ja jūs piedāvājat savus produktus vai pakalpojumus citiem uzņēmumiem, pastāv liela iespēja, ka skaidrojošie videoklipi jums noderēs.

Kad runa ir par B2B (bizness biznesam), tehnikai ir nozīme. Videoklipu skaidrojums var palīdzēt šai problēmai, apkopojot sarežģītu un tehnisku informāciju viegli uztveramā video, kuru jūsu bizness var izmantot, lai vērstos pie potenciālajiem klientiem.

Bet, ja jūs mērķējat uz tiešajiem lietotājiem un individuāliem patērētājiem, jums jāprecizē mērķauditorijas atlase.

Skaidrojošs video ir digitāls ieguldījums, kas nozīmē, ka nav fiziskas formas, un tas prasa, lai jūsu mērķa patērētāji spētu izmantot internetu & tehnoloģija kopumā. Sadalīsim tos 4 dažādās vecuma grupās:

 • 18–29 gadus vecs Šis ir galvenais interneta lietotāju un sociālo mediju junkieru vecums. Balstoties uz Pew Internet aptauju, 99% ASV pilsoņu šajā vecuma grupā ir piekļuve internetam. Viņiem ir arī visvairāk ikdienas ekrāna laika, salīdzinot ar citām vecuma grupām. Ja mērķauditorija tiek atlasīta šajā vecuma grupā, paskaidrojošs video (un video saturs kopumā) nav prāts.
 • 30–49 gadus veci Līdzīgi kā iepriekšējā vecuma grupā, 96% ASV pilsoņu šajā vecuma diapazonā aktīvi izmanto internetu – kaut arī ne tik daudz ekrāna laika. Ir pierādīts, ka videoklipi palielina tiešsaistes pirkšanas iespējamību par 181%.
 • 50–64 gadus veci Šajā vecuma grupā ir 9 no 10 ASV pilsoņiem, kuri vairs neaprobežojas ar fiziska informācijas avota, piemēram, avīžu un žurnālu, lasīšanu. Liela daļa šīs grupas ir datorprasme. Jūs varat izvēlēties ieguldīt paskaidrojuma sniedzēja videoklipā, taču pastāv arī liela iespēja, ka viņu lasītprasme ir ierobežota ar pamata darbībām, piemēram, ritinot viņu Facebook ziņu plūsmas un skatoties YouTube videoklipus..
 • Tehnoloģija ir sasniegusi katru vecuma grupu visā Visumā, taču vecāka gadagājuma cilvēkiem (65 un vairāk gadu) tā ir ievērojami zemāka. Cilvēkiem šajā vecumā ir nepieciešams personalizētāks saziņas kanāls. Ir pierādīts, ka labāki rezultāti ir, sazinoties ar viņiem, izmantojot parastās metodes, un veltot vairāk pūļu, lai tuvotos viņiem klātienē. Tātad, , Es neiesaku veidot paskaidrojošu video, ja jūsu mērķis ir šī konkrētā vecuma grupa.

Verdikts: vai jums ir nepieciešams paskaidrojošs video?

Atbildēšana uz šiem trim jautājumiem palīdzēs jums izlemt, vai jums vajadzētu ieguldīt paskaidrojuma video, vai ne, taču ņemiet vērā, ka ir arī daudzi citi faktori, piemēram, budžets. Daži izcilu video skaidrojošu uzņēmumu uzņēmumi par video skaidrojošajiem video iekasē līdz USD 50 000, taču ir mazas un vidējas ražošanas mājas, kas piedāvā daudz lētākus piedāvājumus ar nedaudz pienācīgas kvalitātes gala rezultātiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map