D / M viršūnių susitikimas 2019 m. – LEAD organizuotas duomenų mokslo ir rinkodaros internetinis viršūnių susitikimas

Jei esate duomenų valdytojas, tada berniuk, o, berniukui, jūs ruošiatės gydyti!

Jei ne, geriau įsitraukite, nes čia yra puiki proga sužinoti apie didžiulę vertę, kurią duomenų analizė gali suteikti jūsų verslui..

Geri LEAD žmonės organizuoja duomenų mokslą & Marketingo viršūnių susitikimas arba D / M viršūnių susitikimas, kuriame geriausi rinkodaros, dirbtinio intelekto ir stambiųjų duomenų protai dalinsis vertinamomis įžvalgomis apie tai, ką technologijos ir rinkodara gali padaryti norimiems rezultatams pasiekti.

2019 m. DM viršūnių susitikimas

Kas vadovauja

Žmonės už LEAD įkūrė įmonę organizuoti fizinius ir internetinius su IT susijusių įgūdžių kursus, tokius kaip interneto svetainių kūrimas, programų programavimas, skaitmeninė rinkodara & duomenų mokslas. Šiuo metu jie sutelkia dėmesį į 3 pagrindinius dalykus:

 • Duomenų mokslas
 • „Full Stack“ internetinė plėtra
 • Skaitmeninis Marketingas

Kursus dėstantys mentoriai yra profesionalūs kūrėjai, duomenų mokslininkai ir rinkodaros specialistai, prisidedantys prie realių gyvenimo aukšto lygio projektų, todėl žinote, kad jie gerai išmano savo atitinkamas pramonės sritis. Tiesą sakant, iš geriausių verslo profesionalų gausite realias, įgyvendinamas įžvalgas ir strategijas!

Kalbėjo akcentai

D / M viršūnių susitikimas nėra vien tik jūsų įprastas renginys, visų rūšių pokalbis. Daugiau nei 25 pranešėjai yra specialiai atrenkami atsižvelgiant į jų patirtį tam tikra tema ir jiems pavesta pateikti mums realių įžvalgų, ekspertinių žinių, pateikti atvejų analizę ir suteikti 360 laipsnių perspektyvą jų darbo srityje.

Tikėkitės išgirsti iš geriausių pramonės minčių, tokių kaip:

 • Dr Lau Cher Han – vyriausiasis duomenų mokslininkas, LEAD įkūrėjas.
 • Theng Hui – dirbtinio intelekto vadovas, PLUS Malaysia Berhad
 • Jonathan Oh – „SupplyCar“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų
 • Ahfaazas Mehboobas – SAVP, vyresnysis duomenų žinovas, „Astro“
 • Francesca Chia – „GoGet Malaysia“ įkūrėja
 • Karan Tyagi – „PeoplExperience“ generalinis direktorius
 • Trentas Youngas – „Asia MarketIn“ direktorius
 • Kim Ming Teh – pagrindinis duomenų žinovas, įžvalgos srautai

Viršūnių susitikime galite tikėtis daugiau, nes jie vis dar įtraukia temas ir pranešėjus į sąrašą. Turėsite tiesiogiai su jais kalbėtis, keistis atsakymais ir išsiaiškinti jų problemas, kad galėtumėte išspręsti problemas, su kuriomis šiuo metu susiduriate su savo verslu..

Štai keli dalykai, kuriuos pranešėjai turi pasakyti apie savo pramonės šakas:

Zi Yuan, „Tide Analytics“ įkūrėjas

„Analytics“ yra nuostabi priemonė didesnėms įmonėms geriau suprasti savo verslą, įgyti daugiau įžvalgos apie tai, kaip jų dabartinis klientų ratas reaguoja į jų gaminius ir paslaugas, tada strateguoti augimą įgyjant ir išlaikant vartotojus. – Zi Yuan, „Tide Analytics“

Johnathan Oh, „SupplyCart“ generalinis direktorius

Aišku, kad ateityje turėsite duomenų, mašinų mokymąsi ir AI, integruotus į verslą. Bet kuris verslas, kuris nesigilina į šių procesų automatizavimą ar pakeitimą, ateityje turės sunkiai lipti į kalną. – Johnathan Oi, „SupplyCart“

Wayne

Daugelis žmonių, kurie pradeda skelbti turinį internete, pamiršta šį labai svarbų dalyką. Tai jūsų auditorija. Ar tu net turi? Jei tik norite susisiekti su savo bendradarbiais, draugais ir šeimos nariais, yra tikimybė, turite aktyviai ieškoti būdų išplėsti savo auditoriją. – Wayne’as Liewas, Mindvalley

Warrenas Leowas, „Inmagine Group“ viceprezidentas

Mano išvada: atsakingi verslai turi pasitelkti technologijas, kad galėtų papildyti ir sukurti daugiau pelningų darbo vietų, o ne pažaboti jas masėms. – Warrenas Leowas, grupė „Įsivaizduok“

Kitas dalykas, įdomus D / M viršūnių susitikime, yra 100% internetinis, todėl jums nereikės atsipūsti nuo darbo, įstrigti eisme ir kovoti su kitais už stovėjimą norint dalyvauti derybose..

2 takeliai 2 apima juos visus

D / M viršūnių susitikimo organizatoriai padalijo savo temas į dvi dalis:

 1. Duomenų mokslo takelis
 2. Marketingo takelis

Duomenų mokslo takelis

Puikiai tinka tiems, kurie domisi dideliais duomenimis, AI ir IoT. Norėsite patikrinti tokias temas:

 • Duomenų mokslo būklė & AI
  (Dr. Lau Cher Han, vyriausiasis duomenų žinovas)
 • Kaip įmonės gali įsisavinti duomenų mokslą
  (pateikė Edmundas Hee, „AirAsia“ duomenų mokslininkas)
 • Žingsniai, kaip įdiegti mašinų mokymąsi verslui
  (Theng Hui, PLUS dirbtinio intelekto vadovas)
 • Kaip paruošti gamyklą pramonei 4.0
  (pateikė Wai Kit Kong, GBG duomenų grupės vadovas)
 • Kaip duomenų mokslas gali paversti F&B B2B kraštovaizdis
  (pateikė Anthony See, „Food Market Hub“ įkūrėjas)
 • Kaip prekybos centrai naudoja „Analytics“, kad priimtų sprendimus, pagrįstus duomenimis
  (pateikė Chan Zi-Yuan, „TIDE Analytics“ įkūrėjas)
 • Peržiūrėkite visas duomenų mokslo temas čia.

Marketingo takelis

Akivaizdu, kad tiems, kurie užsiima rinkodaros dalykais, geriau pasidomėkite rinkodaros tema, apimančia keletą įdomių temų, tokių kaip:

 • SEO vaidmuo orientuotame į duomenis pasaulyje
  (pateikė Reuben Ch’ng, LEAD rinkodaros vadovas)
 • Pažangi analizė – geriau supraskite savo klientus
  („Premnath“, „Havas Media Group“ spektaklio rinkodaros vadovas)
 • Judėjimas: fizinių mažmeninės prekybos galimybių žemėlapis
  (Karan Tyagi, „PeoplExperience“ generalinis direktorius)
 • Kaip naudoti „Micro Influencer“ rinkodarą kuriant elektroninės prekybos verslą iš pagrindų
  (pateikė Bryan Lau, „Sherlock Lab“ įkūrėjas)
 • Kaip „GoCar“ sukuria geresnę įmonę naudodama duomenis
  (Ashley Chew, „GoCar“ rinkodaros vadovė)
 • Peržiūrėkite visas rinkodaros temas čia.

Tai tik kelios temos, kurios bus aptariamos tiesioginio renginio metu, paryškintos čia, nes jos įdomios man asmeniškai. Visą temų sąrašą galite rasti jų svetainėje ir girdžiu, kad jie prideda daugiau!

Bilietų pirkimas & Kainodara

DM Summit bilietai

D / M viršūnių susitikimo gyvenimo trukmės leidimas ne tik suteiks jums galimybę visą gyvenimą naudotis visais vaizdo įrašais – taip pat turėsite atsisiųsti visus dalomuosius dalykus, PDF failus, skaidres ir viską, ką, kalbėtojų manymu, tinkami nusiųsti minia.

Siekdami pasaldinti susitarimą, D / M viršūnių susitikime taip pat gausite daugybę pasiūlymų, nuolaidų, nemokamų paslaugų ir partnerių privilegijų iš renginio metu, jau nekalbant apie begalines tinklų kūrimo galimybes..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį internetinį įvykį, apsilankykite D / M viršūnių susitikimo DUK puslapyje. Sąžiningai, jei aš būčiau tu, aš dabar, prieš akcijos pabaigą, rugsėjo 20 d., Įsigyčiau ankstyvojo paukščio bilietą tik už 31,50 USD, o mes visą gyvenimą turėsime sumokėti 48,60 USD..

Kodėl mes manome, kad turėtumėte dalyvauti

Aš turiu pridurti, kad tokiuose aukščiausio lygio susitikimuose, kai yra 2 ar daugiau takelių, aš dažnai susiduriu. Ką daryti, jei yra 2 garsiakalbiai, kuriuos norėjau žiūrėti, kalbėdamas vienu metu skirtingais takeliais?

Kadangi D / M viršūnių susitikimas yra internetinis įvykis, pastebėsite, kad ši problema nėra… problema. Viskas įrašoma, kad bet kuriuo jums patogiu metu galėtumėte pasiekti vaizdo įrašus (su sąlyga, kad įsigysite tik gyvenimo trukmės leidimą, kurio kaina yra tik 488,60 USD, 31,50 USD su specialiu ankstyvojo paukščio vaizdu).

Be to, turint 25 temas ir gana įspūdingą patyrusių kalbėtojų sąrašą, 31,50 USD yra vogimas. Tai, ką įgysite, kai galėsite kalbėti tiesiogiai su garsiakalbiais, yra atvirai kalbant, neįkainojama.

Šis įvykis nėra pirmas tokio pobūdžio, tačiau už kainą, kurią mokame, jis yra velniškai geras kainos ir kokybės santykis, ypač jei jis padeda plėsti savo verslą.

Susitikite su vaikinais internete renginyje ir nebijokite, mesti mums DM, jei įklimpstate į mus :)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map