7 labākais VPN Lielbritānijā 2020 (ātrums pārbaudīts!)

Lai arī to plaši uztver kā brīvības čempionu un tātad demokrātisku valsti, dažiem tas var pārsteigt, ka šai valstij ir daži plaši ierobežojumi attiecībā uz interneta brīvību un ka tā ir veikusi mūsu masveida novērošanas pasākumus pret saviem iedzīvotājiem..


Pētot šo rakstu, es patiesi vēlējos ticēt, ka Apvienotā Karaliste būs labāka nekā citas valstis, piemēram, Indija vai Indonēzija, kur bija runa par interneta brīvību. Diemžēl šķiet, ka tā ir tā pati vecā, tikai atšķirīgā vieta.

Sākot ar valdības uzraudzību un patvaļīgu lēmumu pieņemšanu par skatu, šķiet, ka Apvienotās Karalistes iedzīvotāji tīklā nav daudz brīvāki par citām vietām. Ļaujiet man parādīt, kāpēc šeit ir nepieciešams VPN.

Contents

AK regulē piekļuvi saturam internetā

Tāpat kā tik daudzās valstīs visā pasaulē, es atklāju, ka Apvienotā Karaliste dara pietiekami lielu daļu no lietotāju bloķētā satura bloķēšanas valstī. Viņiem ir aizliegts tieši piekļūt virknei vietņu, ko nodrošina viņu interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP)..

Tas tiek veikts, izmantojot filtrēšanas programmu, kuru parasti izmanto visi IPS valstī. Tomēr ir iespēja atteikties no filtrēšanas, kas vietņu bloķēšanu Apvienotajā Karalistē ievērojami atšķir no citām valstīm.

Ja vēlaties piekļūt saturam, kas kāda iemesla dēļ ir bloķēts pēc noklusējuma, varat izvēlēties atteikties no satura filtrēšanas! Lai gan tas jums var šķist ideāli, tika pamanīts, ka šī filtra noņemšana var izraisīt paaugstinātu datu drošības ievainojamību.

Šajā brīdī bloķētais saturs ietver: pornogrāfija, narkotikas, azartspēles, kiberhuligānisms un daudz citu kategoriju. Faktiski tas ir novedis pie parādības, kas pazīstama kā “pārmērīga bloķēšana” un kuras dēļ ir bloķētas likumīgas vietnes – piemēram, labdarības organizētas izglītojošas vietnes bērniem!

Šeit ir daži piemēri, lai palīdzētu jums saprast, kāds saturs ietilpst pārslogotās kategorijas kategorijā.

 • Seksa izglītība & veselība
 • Izvarošanas atbalsta pakalpojumi & vardarbība ģimenē
 • Pašnāvību novēršana
 • Padomi par narkotikām

Tikai daži uzraudzības pilnvaru ierobežojumi

Vēl viens no sniegtajiem Snowden lietās atklātajiem valdības izdarītajiem pārkāpumiem bija tas, ka Apvienotā Karaliste veic nelikumīgu uzraudzību. Kopš failu publiskošanas 2013. gadā ir zināms, ka Lielbritānijā bija vairākas apjomīgas uzraudzības programmas, kas palīdzēja apkopot, filtrēt un analizēt interneta trafiku.

Tas ietvēra uzņēmuma darbības uzraudzību – situāciju, kuru nesen arī Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) ir atzinusi par nelikumīgu. Lielāks jautājums lēmumā bija tas, ka Apvienotās Karalistes valdība nelika garantijas ap metodēm, kuras tika izmantotas šādu datu vākšanai.

Neskatoties uz ECT spriedumu, Apvienotās Karalistes valdība šķita nenožēlojama, pārstāvei sacot, ka valdība “rūpīgi apsvērs” spriedumu. Paziņojumu var interpretēt kā juridisku “mēs par to domāsim”, nevis par stingru prasību rīkoties pēc juridiskas iestādes lēmuma.

Lielais brālis joprojām skatās.

Pēc šiem incidentiem Apvienotā Karaliste 2016. gadā pieņēma tiesību aktus, ļaujot tai likumīgi veikt uzraudzības darbības. Pazīstams kā likums par izmeklēšanas pilnvarām (IP likumu), tas nozīmē, ka valdībai tagad ir likums, kad tā vēlas savākt jebkādu informāciju.

Telcos jāsaglabā lietošanas vēsture

Papildus IĪ likumam jāatzīmē, ka ISP valstī ir jāatbilst arī datu saglabāšanas likumiem. Tas nozīmē, ka viņiem ir jāapkopo un jāsaglabā informācija par lietotāju darbībām, ieskaitot pārlūka vēsturi līdz 12 mēnešiem.

IPA likums tika veidots pēc DRIPA parauga, kas jau tika atzīts par nelikumīgu Apvienotajā Karalistē, kā arī pārējā ES. Šie gadījumi liecina, ka Apvienotās Karalistes valdība nevēlas ievērot lietotāju privātumu un ka jebkurš mēģinājums bloķēt datu vākšanu tiks izpildīts ar jauniem tiesību aktiem – likumīgi vai nelikumīgi.

Runājot par blakuspiezīmi, varētu domāt, ka šifrēšana būtu labs veids, kā risināt šīs problēmas no tiešā lietotāja viedokļa. Diemžēl valdība to ir domājusi arī, un IĪ attiecas uz šo noteikumu. Saskaņā ar likumu valdība var likt uzņēmumiem atšifrēt saturu!

Par laimi, šī ir viena no galvenajām jomām, kurā VPN tika izveidotas, lai izceltos, bet vairāk par to vēlāk.

ISP aktīvi sūta brīdinājumus par P2P darbībām

Rūpniecībā, kuras vērtība ir gandrīz 300 miljardi ASV dolāru un pieaug, ir acīmredzami, ka filmu industrija nopietni domā aizsargāt viņu autortiesības un IP. Kaut arī ir pierādīts, ka straumēm nav īstas ietekmes uz biļešu tirdzniecību – tās vienkārši kontrolē autorus.

Neatkarīgi no to iemesliem, filmu un mūzikas kompānijas ir gājušas globālā trakot, slaucot cilvēkus ar tiesas prāvām visā pasaulē. Apvienotajā Karalistē viņiem tagad palīdz interneta pakalpojumu sniedzēji, kuri pēdējos gados ir uzsākuši brīdinājumus par pirātismu.

ISP Lielbritānijā tagad sūta e-pasta paziņojumus lietotājiem, kuri, iespējams, izmanto savus savienojumus ar pirātisku saturu. Protams, tas nozīmē, ka viņi uzrauga visu, ko lietotāji dara tiešsaistē, ja ne, tad viņi nevar noķert šos lejupielādētājus.

Lai arī teorētiski šī brīdinājumu sistēma ir paredzēta tikai konkrētiem lietotājiem, Apvienotajā Karalistē nav precīzi uzskaites, kā pareizi sakārtot filtrus, un visām ar to saistītajām problēmām lietotājiem būs jāpierāda, ka viņi to nav izdarījuši..

Sistēma attieksies arī uz tādām lietotnēm kā Popkorna laiks. Tagad šī trauksmes sistēma ir tikai tāda – lai brīdinātu lietotājus. Pašreiz nav izpildes pasākumu vai kā citādi, bet no pašreizējā stāvokļa uz tiesvedību nebūtu grūti pāriet.

VPN joprojām ir likumīgi Lielbritānijā

Tāpat kā daudzās citās valstīs, VPN lietošana ir likumīga Lielbritānijā. Pašreiz nav tiesvedības, kurā būtu skaidri norādīts, ka valstī nevar izmantot VPN. Atkal, kā parasti, jāapzinās, ka VPN izmantošana un VPN izmantošana nelikumīgiem mērķiem ir atsevišķi jautājumi.

Ja VPN izmantojat likumīgiem līdzekļiem, piemēram, identitātes maskēšanai vai drošībai, ja nav vajadzīgas papildu drošības sajūtas, tas ir lieliski. Par VPN izmantošanu nelikumīgu vai nelikumīgu darbību maskēšanai joprojām ir sodāmi ar spēkā esošajiem likumiem. Ja pieķersies.

Tas, ko mēs meklējam VPN Lielbritānijā?

Zemāk ir 5 kritēriji, kurus mēs izmantojam, lai novērtētu labāko VPN Lielbritānijas lasītājiem;

 1. Privātums & Anonimitāte
 2. Drošība
 3. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas izlikšana
 4. P2P atbalsts
 5. Ātrums & Stabilitāte

1. Privātums & Anonimitāte

Kā jūs jau tagad varat saprast, Apvienotā Karaliste patiesībā nav tāda vieta, kur vēlaties sērfot tīklā, neizmantojot VPN, neatkarīgi no tā, vai esat valstspiederīgais vai valsts viesis. Ņemot vērā iepriekš minētos faktorus un šo noteikumu pārkāpšanas nopietnību, ir laba ideja koncentrēties uz privātuma un anonimitātes aspektiem, ko VPN piedāvā lietotājiem Apvienotajā Karalistē..

Kad valdība un privātā sektora pārstāvji strādā kopā, kā arī neatkarīgi, lai uzraudzītu un kontrolētu trafiku, VPN jāspēj nodrošināt, ka jūsu dati un darbības tiek glabāti tieši tā, kā tam vajadzētu būt – privātam..

Viens no labākajiem veidiem, kā to nodrošināt, ir pievērst uzmanību VPN, kuriem ir ne tikai stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanu, bet kuri atrodas arī ārpus tām valstīm, kurās datu saglabāšanas likumi ir vājāki. Tas noteikti izslēdz valstis, kas ir piecu un četrpadsmit acu jurisdikcijā.

2. Drošība

VPN drošības spektrs Apvienotajā Karalistē bāzētiem lietotājiem ir tāds pats kā visur citur. Ideālais līdzsvars ir zināms tikai jums kā lietotājam. Vai jūs izvēlaties 256 bitu šifrēšanu, riskējot ar mazāku VPN ātrumu, vai arī vēlaties palielināt šo ātrumu, lai palielinātu ātrumu?

Personīgi es uzskatu, ka Apvienotās Karalistes tirgum vislabāk būtu mēģināt saglabāt augstu šifrēšanas līmeni divu galveno iemeslu dēļ. Pirmais ir tas, ka viens no galvenajiem dalībniekiem, par kuru mēs diskutējam, ir Apvienotās Karalistes valdība, kurai, visticamāk, būs vairāk līdzekļu, kas veltīti mēģinājumiem izjaukt jebkādu šifrēšanu.

Otrais ir tas, ka zemāka vidējā interneta ātruma dēļ valstī varat droši saglabāt pēc iespējas augstāku šifrēšanas līmeni, neapdraudot kopējo sasniedzamo maksimālo ātrumu..

3. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas izlikšana

Parasti, ja mēs runājam par krāpšanos ar ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, tas būtu ar mērķi piekļūt alternatīvam saturam no galvenajiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Netflix US. Tomēr Apvienotās Karalistes lietotājiem ir daudz vairāk jāgaida, veicot ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, jo ir burtiski daudz vietņu, kurām viņi nevar piekļūt.

4. P2P atbalsts

Šķiet, ka viena no kategorijām vietnēm, kurām Apvienotajā Karalistē ir bloķēta piekļuve, ir torrentu vietnes. Šī ir vēl viena joma, kurā VPN patiešām palīdzētu. Ievērojiet VPN, piemēram, NordVPN vai TorGuard, kuru P2P trafika vadlīnijas ir skaidri noteiktas pakalpojumu sniegšanas noteikumos..

5. Ātrums & Stabilitāte

Ar vidējo fiksētās līnijas platjoslas ātrumu Apvienotajā Karalistē tikai 55,88 Mbps, lielākajai daļai VPN ir jābūt nulles problēmām, kas atbilst tur esošo lietotāju vajadzībām. Mobilo ierīču ātrums ir vēl zemāks – vidēji 29,72Mbps, tāpēc galvenās bažas par VPN Apvienotajā Karalistē noteikti nebūs ātrums.

Ranžēts: 7 labākais VPN Lielbritānijā

Tāpat kā visos manos VPN testos, arī pirms to ātruma vērtēšanas es vienmēr vērtēju savējos. Šis ir mans faktiskais platjoslas ātrums, kura pamatā ir 500Mbps pakalpojumu līnija, bez aktīva VPN savienojuma:

bāzes līnijas ātrums Malaizijā ar Lielbritānijas serveri

(Pilnu sākotnējā ātruma rezultātu skatiet šeit)

Tā kā es dzīvoju Malaizijā, mans ātrums parasti būs liels, savienojot ar Āzijas reģiona VPN serveriem, un lēnāks, savienojoties ar serveriem ASV vai Eiropā. Šim testam es pieslēdzos Lielbritānijā esošam ātruma pārbaudes serverim, lai dotu jums priekšstatu par relatīvo ātrumu visā attālumā.

Kā redzat, bez VPN savienojums ar vietējo serveri man nodrošina pienācīgu ātrumu – 290 Mb / s. Ātrums, protams, dažreiz mainīsies, tāpēc ņemiet to ar šķipsniņu sāls.

Piezīme

Mēs izmantojam maiņas kursu 1 GBP līdz 1,25 USD visām uzskaitītajām cenām.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (GBP)

£ 5,60 mēnesī

Feature uzsver

 • Nav mežizstrādes
 • Avārijas poga
 • Atbalsta 6 ierīces
 • 5600+ serveri
 • Dubultā DNS

"Vidējā britu mājās ir 7 aktīvi savienotas ierīces – ar NordVPN vienā kontā var savienot līdz 6 ierīcēm."

Daudzu iemeslu dēļ NordVPN ieņem pārliecinošu pirmo vietu Lielbritānijas labāko VPN sarakstā. Viens no pirmajiem ir tas, ka viņi atrodas Panamā, kas ir arī piemērota vieta, kur atrasties VPN. Bez tam, NordVPN ir lieliska reputācija, un tas ir vēl viens VPN sniedzējs, kam ir milzīgs serveru skaits daudzās valstīs.

Viņu stingrā politika bez reģistrēšanas apvienojas ar 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu un lieliskiem cenu plāniem gandrīz ikvienam piedāvāt darījumu, kam ir grūti pretoties.

nordvpn ātruma testa rezultāts uk

NordVPN Speed ​​Test UK – Londonas serveris
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Ar 34 Mbps pakārtoto ātrumu šajā testu kārtā NordVPN parādīja ļoti stabilu sniegumu savos Lielbritānijas serveros. Tas, kas viņus padara vēl pievilcīgākus, ir tas, ka viņi ne tikai atļaut P2P trafiku, bet tiem ir īpaši optimizēti serveri P2P trafikai!

Skatiet mūsu pilnīgo NordVPN pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc tas ir mūsu VPN # 1!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (GBP)

£ 6,70 mēnesī

Feature uzsver

 • Privātuma aizsardzība
 • 256 bitu šifrēšana
 • 148 VPN atrašanās vietas
 • 3000 serveru
 • Vairāku protokolu

"ExpressVPN ir intuitīvas un vietējas VPN lietotnes, lai ikviens no Lielbritānijas būtu drošībā tiešsaistē."

Daudzo ierobežojumu dēļ nav pārsteigums, ka ExpressVPN, šķiet, ir noteikusi plašas infrastruktūras kvotas Apvienotajai Karalistei. Uzņēmumam ir galvenie serveri dažās teritorijās ap Apvienoto Karalisti, sākot no Berkshire līdz Londonai.

Vidēji šis VPN pakalpojums piedāvā izcilu visaptverošu pakalpojumu, sākot no vismodernākajiem ātrumiem līdz visaptverošām lietojumprogrammām un protokoliem – ideāli drošībai, privātumam un anonimitātei. Tās drošības protokoli ir arī labākie, kas mūsdienās tiek izmantoti patērētājiem.

Es esmu visaptveroši pārbaudījis pakalpojumu un nekautrējoties ieteikt tos kā galveno VPN pakalpojumu sniedzēju lietotājiem Lielbritānijā. ExpressVPN ir stabils un ļauj piekļūt arī daudzām ierīcēm.

expressvpn ātruma testa rezultāts uk

ExpressVPN Speed ​​Test UK – Londonas serveris
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Kā ideja par to, cik labi tas kļūst, es salīdzināju savu noklusējuma līnijas ātrumu bez VPN ar ExpressVPN aptverto testu tajā pašā vietā. Kad ExpressVPN ir ieslēgts un savienots ar serveri Lielbritānijā, man izdevās parādīt pienācīgu 74 Mb / s ātrumu.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu pilnu ExpressVPN pārskatu!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (GBP)

£ 1,59 / mēn

Feature uzsver

 • CleanWeb
 • Sludinājums & Sliežu bloķētājs
 • Neierobežota ierīce
 • Baltais saraksts
 • 1040+ serveri

"Ja tas nebūtu par viņu ierobežotajiem sasniegumiem, Surfshark būtu daudz nopietnāks konkurents mūsu rangu sarakstos."

Neskatoties uz vājo Lielbritānijas mārciņas maiņas kursu, tā joprojām ir samērā spēcīga valūta visā pasaulē. Tas ir īpaši svarīgi Surfshark gadījumā, jo jau tā zemā cena tiek pazemināta līdz vēl pievilcīgākai cenai.

Surfshark līdz šim ir parādījis acu piesaistīšanas rādītājus un ir mūsu iecienītākais favorīts. Diemžēl tie tirgū joprojām ir salīdzinoši jauni, kas liek mums vilcināties tos vēl vairāk virzīt.

Tomēr ceļš ir garš un sīva konkurence. Tas ir izaicinoši, lai sekotu līdzi, it īpaši, ja tie turpina augt pašreizējā tempā.

ātruma testa rezultāts uk

Surfshark Speed ​​Test UK – Londonas serveris
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Mūsu mājas bāze atrodas diezgan tālu no Apvienotās Karalistes, kas rada lielāku latentumu. Tomēr tas nav bremzējis Surfshark no krāpšanās ar dažiem nopietniem izrādes rādītājiem. Augšupvirziena ātrumi atstāj mazliet vēlamu, taču svarīgs ir ātrums, kas ienāk!

Skatiet mūsu padziļināto Surfshark pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc tas ir viens no mūsu labākajiem ieteikumiem!

4. TorGuard

https://torguard.net/

TorGuard

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (GBP)

£ 4,00 / mēn

Feature uzsver

 • Veidots P2P
 • Maskēšanās starpniekserveris
 • Atbalsta 5 ierīces
 • Sludinājums & Ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana
 • Neierobežots joslas platums

"TorGuard lietošana ir apburoša pieredze un dod pārliecību, ka viņu interneta savienojums ir patiesi drošs."

Pirmo reizi saskaroties ar TorGuard saskarni var šķist nedaudz datēts, taču nav šaubu, ka apkārt ir viens no drošākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Pat ja uz lietotāju vērstā puse nav tik liela, ka veiktspēja ir diezgan ievērojama.

Starp TorGuard un daudziem konkurentiem ir viena galvenā atšķirība tajā, ka tas ļauj jums izvēlēties, kādu šifrēšanas līmeni vēlaties. Tas nozīmē, ka P2P lietotājiem jebkurā brīdī varat noraidīt šifrēšanu un baudīt ātrāku straumēšanas ātrumu.!

Papildus TorGuard ir arī daudzas citas izpirkšanas īpašības, piemēram, stabils ātrums, vairāku platformu iespējas un spēja apiet VPN bloķētājus..

torguard ātruma testa rezultāts uk

TorGuard Speed ​​Test UK – Londonas serveris
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Kā viens no trim labākajiem VPN Apvienotajā Karalistē, TorGuard, protams, izpildīja noteiktas ātruma prasības. Tas parādījās manā testa rezultātā no Londonas VPN servera, un atkal lietotājiem valstī kopumā vajadzētu sasniegt šo ātrumu ar dažām problēmām.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka jaunākiem lietotājiem, kuri ir pieraduši pie modernu lietojumu gluduma, TorGuard saskarne izskatīsies kā kaut kas no pagātnes.

Lai uzzinātu vairāk, nekautrējieties redzēt mūsu padziļināto TorGuard pārskatu!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

CyberGhost

Ātrums

Nabadzīgs

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (GBP)

£ 2,80 mēnesī

Feature uzsver

 • Datu saspiešana
 • Reklāmu bloķēšana
 • Atbalsta 7 ierīces

"CyberGhost atrodas Rumānijā, bet tas ir apmierinājis Apvienotās Karalistes vajadzības, palielinot savu serveru skaitu valstī."

CyberGhosties ir apmierināti ar viņiem, un viņi noteikti ir mēģinājuši būt gurni un optimistiski savā mārketingā. Šis ir vēl viens no VPN nozarē pazīstamākajiem nosaukumiem, bet personīgi es uzskatu, ka tie varētu būt nedaudz pārspīlēti.

Specifikācijas ziņā CyberGhost runā par labu, taču, pārbaudot testus, es iesaku nelielu šķipsniņu sāls. Paturiet prātā, ka šis ir rangu saraksts, tāpēc manas cerības ir diezgan augstas.

cyberhost ātruma testa rezultāts uk

CyberGhost Speed ​​Test UK – Londonas serveris
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Lietotājiem Lielbritānijā jāņem vērā, ka vairums CyberGhost serveru atrodas ES zonā, bet par laimi, daži no tiem ir arī Āzijas reģionā. Šķiet, ka Apvienotā Karaliste tiek iekļauta ES zonā, kā paredzēts, tāpēc šķiet, ka tās ir devušas papildu jūdzes, lai tur izveidotu augstāku serveru skaitu..

Kopumā mums izdevās iegūt ļoti izmantojamu ātrumu 25 Mb / s, kas joprojām ir pietiekams, lai ieslēgtu multividi.

Uzziniet vairāk mūsu rūpīgajā CyberGhost analīzē!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com/

IPVanish

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (GBP)

£ 5,20 mēnesī

Feature uzsver

 • 256 bitu šifrēšana
 • Neierobežots P2P
 • Atbalsta 10 ierīces

"Lieliski noderīga paranojas, bet, iespējams, nebūs labākā izvēle Apvienotajā Karalistē esošajiem lietotājiem, IPVanish tiek plaši reklamēts, bet vāji atbalstīts.."

IPVanish pēdējā laikā ir smagi cietis, pateicoties tā iesaistei dažos…, teiksim, neveiksmīgos starpgadījumos. Neskatoties uz to, ņemiet vērā, ka viņi tiek pakļauti jaunai pārvaldībai, un, cerams, ka šādas lietas kļūs tikai par ātruma traucējumiem pagātnē.

Pārvietojot šos gadījumus malā, tie paliek VPN gigants uz lauka un lepojas ar iespaidīgu ātrumu. Par laimi, tā kā, ja jums ir sūdzības par to ātrumu, jūs neko daudz nevarat darīt, jo tie liek 256 bitu šifrēšanu visiem bez izņēmuma.

ipvanish ātruma testa rezultāts uk

IPVanish Speed ​​Test UK – Londonas serveris
(Pilna ātruma testa rezultātu skatīt šeit)

Ātrumā IPVanish spēja noturēties līdz nominālvērtībai pat ar ierobežotāko Lielbritānijas klātbūtni. Man izdevās izveidot pakārtoto ātrumu aptuveni 30Mbps, kas ir piemērots tur esošajai infrastruktūrai. Tiem, kas vēlas eksperimentēt, jūs vienmēr varat izmēģināt citus serverus reģionā, kas var dot labākus rezultātus. Tomēr savienojums bija stabils un pietika ar multivides straumēšanu.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu pilnu pārskatu par IPVanish!

7. ĀtrākaisVPN

https://fastestvpn.com/

Ātrākais VPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (GBP)

£ 0,70 mēnesī

Feature uzsver

 • P2P optimizēts
 • Serveru lēciens
 • Atbalsta 10 ierīces

"FastestVPN nav ātrākais, taču tas noteikti piedāvā vērtības ierosinājumu, kuru ir grūti apstrīdēt."

FastestVPN nav ātrākais, ko esmu pārbaudījis, taču tas nav arī lēnākais. Tas piedāvā ierobežotākām valstīm izmantot jūsu savienojumu, salīdzinot ar daudziem augstākā līmeņa VPN, taču tas ir zagts, sākot no cenām, sākot no 83 centiem mēnesī. Viņiem ir arī P2P optimizēti serveri, kas tos padara par labu arī šim.

Zemām cenām ir viens nopietns trūkums, un tā ir ierobežotā veiktspēja, pārvarot ģeogrāfisko bloķēšanu. Beidzot mēs atklājām, ka FastestVPN neļauj piekļūt Netflix ASV saturam – bummer!

Dodieties uz mūsu FastestVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk!

Noslēguma domas: vai man tiešām ir nepieciešams VPN Lielbritānijā?

Jāatgādina, ka šeit ir 3 galvenie Apvienotās Karalistes VPN:

ĀTRUMS

DROŠĪBA & PRIVĀTUMS

CENA (GBP / MO)

NordVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

5,60 sterliņu mārciņas

APMEKLĒT VPN

ExpressVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

£ 6,70

APMEKLĒT VPN

Surfshark

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

1,59 sterliņu mārciņas

APMEKLĒT VPN

Manuprāt, ir tikai viena lieta, kas ir sliktāka nekā dzīvošana valstī ar nomācošu interneta regulējumu, un tā ir dzīvošana valstī, kura to ne tikai dara, bet arī manipulē ar likumu, lai atbalstītu tās aktivitātes. Pārsteidzoši, ka Apvienotā Karaliste ietilpst pēdējā kategorijā.

Lai gan es jums neteiktu, ka jums šajā laikā ir ārkārtīgi svarīgi izmantot VPN pakalpojumu Lielbritānijā, es domāju, ka ir saprātīgi sākt dažus izpētes pasākumus. Nesteidzieties, lai izvēlētos sev piemērotāko VPN (es ceru, ka šis rangu saraksts palīdz), pirms nav par vēlu.

Pārāk vēlu es domāju, ka AK valdība acīmredzami tiecas pēc ļoti drakoniskiem uzraudzības un kontroles pasākumiem. Dzīve šādos apstākļos var radīt saspringumu, un labs, uzticams VPN pakalpojums var daudz palīdzēt, lai nodrošinātu mieru.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map