8 labākie VPN Jaunzēlandei 2020 (ātrums pārbaudīts!)

Godīgi sakot, kad man uz galda ienāca prātā doma par VPN lietošanas nepieciešamību Jaunzēlandē, es biju mazliet izbadējusies. Galu galā tā ir viena no pasaules valstīm, kurā brīvība tiek augstu novērtēta, un Brīvības nams to vērtē kā 98/100 viņu brīvības skalā.

Tomēr domas par to, kas varētu atrasties zem virsmas, pamudināja uz dažiem pētījumiem un, protams, pietiekami, kad es sāku rakt, man skapī ienāca skeleti. Nu, daži no viņiem tik un tā. Sākot ar nelikumīgu valdības uzraudzību un beidzot ar ierakstu nodrošināšanu ASV izlūkdienestiem, Jaunzēlande ir slēptu darbību vieta – pret tās iedzīvotājiem.

Lai arī ir taisnība, ka internets tur nav cenzēts, joprojām satrauc tas, ka ir ne viens, bet vairāki interneta uzraudzības avoti. Vēl sliktāks ir fakts, ka valdība veic pasākumus, kas norāda, ka tā uzskata, ka šīs darbības ir vajadzīgas, un tādējādi tās legalizē.

Vai ir pienācis laiks Jaunzēlandes iedzīvotājiem meklēt pareizo VPN pakalpojumu?

Contents

GCSB ir rīkojusies ārpus likuma

Jaunzēlandes iekšējās drošības aspekts ir valdības komunikāciju drošības birojs (GCSB). Šis fakts vien padara to par mazliet draudīgu un atgādina padomju NKVD vai līdzīgu tumšo aģentūru attēlus.

Tomēr tās darba joma izklausās pietiekami nevainīga uz papīra, un tas ir, lai aizsargātu valsts drošību, izmantojot informācijas vākšanu un analīzi. Diemžēl, tāpat kā daudzās izlūkošanas aģentūrās, ir zināms, ka GCSB darbojas ārpus likuma.

Piemēram, bija zināms, ka tas nelikumīgi spiegoja Kimu Dotkomu (Megaupload dibinātāju), kurš dzīvoja Jaunzēlandē. Vēl sliktāks bija fakts, ka šīs lietas dēļ tika atklāts, ka GCSB nesaprata savus likumus un tā rezultātā arī nelikumīgi izspiegoja 88 cilvēkus.

Saskaņā ar likumu GCSB nav atļauts izspiegot Jaunzēlandes iedzīvotājus. Lai apvienotu visus šos jautājumus, pēc tam, kad GCSB bija apgalvojusi, ka ir pārtraukusi uzraudzības darbības attiecībā uz Kimu, vēlāk tika atklāts, ka viņu aprīkojums turpina darboties – to vadīja šajā lietā iesaistītā ASV Nacionālā drošības aģentūra (NSA)..

Šis scenārijs izvirza dažus jautājumus. Pirmkārt, Jaunzēlandes valdības aģentūra vai nu nezināja savas valsts likumus, vai arī nolēma tos pārkāpt. Otrkārt, šķita, ka ir maz sarežģījumu informācijas apmaiņā par pašas valsts rezidentu un ārvalstu aģentūru.

Jaunzēlande var likumīgi izspiegot iedzīvotājus

Jaunzēlande var likumīgi izspiegot iedzīvotājus

Iepriekš aprakstīto var uzskatīt tikai par pamatu nākamajam segmentam, proti, ka 2013. gada maijā valdība veica grozījumus likumos, kas saistīti ar GCSB pilnvarām, ļaujot aģentūrai likumīgi vākt informāciju no visiem jaunzēlandiešiem..

GCSB būtu atļauts arī nodot visu vai visu šo informāciju citam valdības departamentam, kas nozīmē, ka visa valdība jebkurā laikā varēja likumīgi iegūt jebkādu informāciju. Neskatoties uz daudzu frakciju, tostarp NZ Law Society un Cilvēktiesību tribunāla, protestiem, likums galu galā tika pieņemts, faktiski pārvēršot Jaunzēlandi par potenciālu policijas valsti.

Neskatoties uz valdības apliecinājumiem, ka netiek veikta iedzīvotāju vairumtirdzniecības uzraudzība, fakts tika apstrīdēts kā daļa no Snodenes atklāsmēm.

Apgalvojumi par dienvidu šķērsojuma kabeļu vītni

Visi dati internetā plūst caur virkni masīvu datu kabeļu, kas tiek novadīti pa dažādiem punktiem visā pasaulē. Jaunzēlandes galvenais kontaktpunkts ir Southern Cross Cable. Kopš 2013. gada ir izskanējuši dažādi apgalvojumi par spiegu aģentūru iekļūšanu Dienvidu krusta kabelī.

New Zealand Herald savulaik ziņoja, ka Southern Cross Cable iepriekš ir pieprasījis NSA samaksāt viņiem par Jaunzēlandes interneta aktivitātes masveida uzraudzību. 2014. gadā tika izteikti apgalvojumi, ka kabelī tika veikti pārtveršanas punkti. Jaunzēlandes valdība ir noliegusi šādus notikumus.

Jaunzēlandē VPN joprojām ir likumīgi

Lai arī tas var radīt pamatotas bažas, visā pasaulē ir tikai dažas valstis, kuras ir pilnībā aizliedzušas izmantot VPN. Parasti tās ir valstis ar drakoniskākiem likumiem, piemēram, Irāka un Ziemeļkoreja. Pat Ķīna un Krievija ir ieviesušas tikai daļējus aizliegumus.

Par laimi jaunzēlandiešiem vai valsts viesiem, VPN izmantošana tur joprojām ir pilnīgi likumīga. Tomēr ņemiet vērā: lai arī pats pakalpojums var būt likumīgs, tam, ko jūs darāt, ir jābūt arī likumīgam.

Piemēram, ja jūs veicat P2P darbības un lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu saturu, tad tehniski jūs joprojām esat atbildīgs par to. Tas, ko dara VPN, ir šo darbību vairogs. Tāpēc galvenais ir vai nu izmantot VPN stingri juridiskām darbībām, vai arī atrast tādu, kuru Jaunzēlandes valdība nevar piespiest nodot lietotāju darbību žurnālus..

Ko mēs meklējam Jaunzēlandes VPN

1. Privātums un anonimitāte

Ņemot vērā acīmredzamākos šausmu stāstus, par kuriem es jūsu domās dalījos jau iepriekš, iespējams, ir labs laiks, kad man liekas, ka patiešām laba ideja ir koncentrēties uz VPN privātuma un anonimitātes aspektiem lietotājiem Jaunzēlandē. Kad valdība un privātā sektora pārstāvji seko lietotājiem, VPN jāspēj nodrošināt, ka jūsu dati un darbības tiek glabātas tieši tā, kā tam vajadzētu būt – privātam..

Viens no labākajiem veidiem, kā to nodrošināt, ir pievērst uzmanību VPN, kuriem ir ne tikai stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanu, bet kuri atrodas arī ārpus valstīm, kurās datu saglabāšanas likumi ir vājāki. Tas noteikti izslēdz valstis, kas ir piecu un četrpadsmit acu jurisdikcijā.

2. Ātrums un stabilitāte

Ar vidējo fiksētās līnijas platjoslas ātrumu 87,47 Mbps Jaunzēlandē VPN nevajadzētu būt nopietnām problēmām, jo ​​gandrīz visiem augstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu būt iespējai pārvaldīt šo etalonu..

3. Drošība

VPN drošības spektrs Jaunzēlandes lietotājiem ir tāds pats kā visur citur. Ideālais līdzsvars ir zināms tikai jums kā lietotājam. Vai jūs izvēlaties 256 bitu šifrēšanu, riskējot ar mazāku VPN ātrumu, vai arī vēlaties palielināt šo ātrumu, lai palielinātu ātrumu?

Šeit tiek apskatīts jautājums – vai X VPN pakalpojumu sniedzējs ļauj jums izvēlēties regulējamos šifrēšanas ātrumus? Droši vien tas ir tas, kas jums jājautā, ja tas ir jautājums jums.

4. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana

Atrodoties otrā pasaules malā no ASV, Jaunzēlandes lietotāji nesaņem piekļuvi ASV ierobežotajam Netflix saturam. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc lietotāji visā pasaulē izmanto VPN – ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanai.

5. P2P atbalsts

Jaunzēlandes VPN lietotājiem tā patiešām nav prioritāte, jo P2P šeit tiek lielā mērā ignorēts. Tomēr vienmēr ir ļoti labi, ja zinām, ka valdība sāk ierobežot noteiktas lietas, piemēram, android tv kastes..

Pievērsiet uzmanību VPN, piemēram, TorGuard vai NordVPN, kuru P2P datplūsmas vadlīnijas ir skaidri noteiktas pakalpojumu sniegšanas noteikumos..

Labākie Jaunzēlandes VPN

Tāpat kā visos manos VPN testos, arī pirms to ātruma vērtēšanas es vienmēr vērtēju savējos. Šis ir mans faktiskais platjoslas ātrums, kura pamatā ir 500Mbps pakalpojumu līnija, bez aktīva VPN savienojuma:

Bāzes ātrums (bez VPN) - Jaunzēlande

(Pilnu sākotnējā ātruma testa rezultātu skatiet šeit)

Ņemiet vērā, ka, tā kā es dzīvoju Malaizijā, mans savienojums ar Jaunzēlandi, pat bez aktīva VPN pakalpojuma, ir nedaudz vienkāršāks nekā mans parastais savienojuma ātrums, kas var sasniegt pat 400 Mbps. Man, pieslēdzoties ātrumtestēšanas serverim Oklendā, ir to norādīt.

Kā redzat, bez VPN savienojums ar vietējo serveri man nodrošina pienācīgu ātrumu – 126 Mb / s. Man ir aizdomas, ka tik zems ātrums ir saistīts arī ar infrastruktūras ceļu, kas vajadzīgs, lai no šejienes uz Auckland manu informāciju atgrieztu. Ātrums, protams, dažreiz mainīsies, tāpēc ņemiet to ar šķipsniņu sāls.

Piezīme

 1. Cenas pamatā ir valūtas maiņas kurss 1 USD = 1,51 NZD.
 2. Norādītā cena ir balstīta uz 12 mēnešu abonementiem. Cena var kļūt lētāka, abonējot ilgāku laiku.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Ātrums

Labi

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (NZD)

6,02 / mēn

Feature uzsver

 • Nav žurnālu
 • Avārijas poga
 • Atbalsta 6 ierīces

"NordVPN ir daudzu labu lietu kombinācija – stabila veiktspēja, saprātīgas cenas un ļoti draudzīga lietotājam."

Daudzu iemeslu dēļ NordVPN ieņem stabilu pirmo vietu Jaunzēlandes labāko VPN sarakstā. Viens no pirmajiem ir tas, ka viņi atrodas Panamā, kas ir arī piemērota vieta, kur atrasties VPN. Bez tam, NordVPN ir lieliska reputācija, un tas ir vēl viens VPN sniedzējs, kam ir milzīgs serveru skaits daudzās valstīs.

Viņu stingrā politika bez reģistrēšanas apvienojas ar 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu un lieliskiem cenu plāniem gandrīz ikvienam piedāvāt darījumu, kam ir grūti pretoties.

“NordVPN Speed ​​Test” - Jaunzēlande

Jaunzēlandes “NordVPN Speed ​​Test” – Auckland Server
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Ar 46Mbps lejupvērstu ātrumu šajā testu kārtā NordVPN demonstrēja ļoti stabilu sniegumu savā Jaunzēlandes serverī. Kas padara tos vēl pievilcīgākus pamatīgus, ir tas, ka viņi ne tikai atļaut P2P trafiku, bet tiem ir īpaši optimizēti serveri P2P trafikai!

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par NordVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Ātrums

Labi

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (NZD)

12.55 / mēn

Feature uzsver

 • Privātuma aizsardzība jūrā
 • Pilna 256 bitu šifrēšana
 • 148 VPN atrašanās vietas

"ExpressVPN mūs reti pievīla, un viņu sniegums mūsu NZ ātruma testos noteikti apstiprina mūsu ticību viņiem!"

Viens no labākajiem VPN pakalpojumiem, ko jebkad esmu pārbaudījis, ExpressVPN līdz šim ir bijis mans labākais izvēlējies neatkarīgi no tā, kurā valstī es to vērtēju. Tam ir ļoti plašs serveru atrašanās vietu klāsts un daudz serveru. Vēl labāk, ka tā atrodas ārpus Britu Virdžīnu salām, kur trūkst datu saglabāšanas likumu.

Es esmu visaptveroši pārbaudījis pakalpojumu un nekautrējoties ieteikt tos kā galveno VPN pakalpojumu sniedzēju jaunzēlandiešiem. ExpressVPN ir stabils un ļauj piekļūt arī daudzām ierīcēm.

ExpressVPN ātruma tests - Jaunzēlande

ExpressVPN ātruma pārbaude Jaunzēlandē – Oklendas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā ideja par to, cik labi tas kļūst, es salīdzināju savu noklusējuma līnijas ātrumu bez VPN ar ExpressVPN aptverto testu tajā pašā vietā. Kad ExpressVPN bija ieslēgts un izveidots savienojums ar serveri Jaunzēlandē, man izdevās parādīt stabilu 76Mbps pakārtoto ātrumu.

Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu vietnē ExpressVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir viens no mūsu labākajiem ieteikumiem!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Ātrums

Labi

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (NZD)

3,00 / mēn

Feature uzsver

 • Multi-Hop savienojums
 • Atbalsta daudzas platformas
 • Nav žurnālu

"Neskatoties uz izcilu un konsekventu sniegumu, Surfshark izceļ savu vārdu kā spēcīgs gaidāmais sāncensis."

Surfshark ir lieliska izvēle jaunzēlandiešiem vairāku iemeslu dēļ. Atšķirībā no daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem, tas vienlīdz uzsver Austrālijas reģiona serverus, nevis tikai ASV un ES uzmanību. Tas nozīmē, ka jums būs vairāk serveru, kas atrodas tuvāk jūsu mītnes valstij, lai jūs to gaidītu.

Tā kā tas ir jauns, pastāv arī cerība, ka tas nepārblīvēs savu pakalpojumu, piedāvājot nevēlamas papildu funkcijas. Tas padara to ļoti koncentrētu uz izcilu pamatpakalpojumu sniegšanu, kas balstīti uz konsekvenci un drošību, labi noapaļojot kopējo sniegumu.

Par cenu, kurā nonāk Surfshark, tas padara to viegli par vienu no Jaunzēlandes top 3. Patiešām nav nekas daudz, kas varētu apgalvot par izdevīgām cenām un izcilu sniegumu. Lai nedaudz paceltos rindās, viss, kas jādara Surfshark, ir jāpadara nedaudz vairāk laika, lai izveidotu uzticību saviem lietotājiem – tad mēs redzēsim, kur tas viņus ved!

surfshark ātruma tests Jaunzēlande

Jaunzēlandes Surfshark Speed ​​Test – Auckland Server
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā viens no trim labākajiem Jaunzēlandes VPN, Surfshark ļoti labi atbilst ātruma prasībām. Vislabākais šajā VPN pakalpojumā ir nevis milzīgi ātrs ātrums, bet gan labs ātrums visā pasaulē – neatkarīgi no tā, kuru serveri izvēlaties.

Varbūt vienīgais nelielais negatīvais ir tas, ka, neskatoties uz P2P atbalstīšanu viņu serveros, failu koplietošanas veiktspēja patiešām nešķiet tik liela, lai arī par spīti labam kopējam ātrumam.

Uzziniet vairāk par tās izcilību mūsu rūpīgajā Surfshark pārskatā!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (NZD)

7,53 / mēn

Feature uzsver

 • Veidots P2P
 • TorGuard Maskēšanās starpniekserveris
 • Atbalsta 5 savienojumus

"Viens no labākajiem VPN P2P failu apmaiņai, TorGuard ir vienkārši nepieciešams visiem P2P lietotājiem Jaunzēlandē.."

Viens no vissvarīgākajiem faktoriem TorGuard izvietošanā ir tas, ka tas ir ļoti P2P draudzīgs VPN pakalpojumu sniedzējs. Lietotāju pusē nav daudz bling, taču tas ir izcils sniegumā.

Starp TorGuard un daudziem konkurentiem ir viena galvenā atšķirība tajā, ka tas ļauj jums izvēlēties, kādu šifrēšanas līmeni vēlaties. Tas nozīmē, ka P2P lietotājiem jebkurā brīdī varat noraidīt šifrēšanu un baudīt ātrāku straumēšanas ātrumu.!

Papildus TorGuard ir arī daudzas citas izpirkšanas īpašības, piemēram, stabils ātrums, vairāku platformu iespējas un spēja apiet VPN bloķētājus..

TorGuard VPN ātruma pārbaude - Jaunzēlande

TorGuard ātruma pārbaude Jaunzēlandē – jaunais Plymouth serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā viens no trim labākajiem VPN Jaunzēlandē, TorGuard, protams, izpildīja noteiktas ātruma prasības. Tas manā testa rezultātā parādījās no jauna uz Plimutas balstīta VPN servera, un atkal Jaunzēlandei vajadzētu sasniegt šo ātrumu ar dažām problēmām.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka jaunākiem lietotājiem, kuri ir pieraduši pie modernu lietojumu gluduma, TorGuard saskarne izskatīsies kā kaut kas no pagātnes.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu rūpīgo TorGuard analīzi!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Ātrums

Nabadzīgs

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (NZD)

5,28 / mēn

Feature uzsver

 • Piedāvā datu saspiešanu
 • Reklāmu bloķēšana
 • Atbalsta 7 ierīces

"CyberGhost piedāvā drošu un privātu pakalpojumu, taču, iespējams, neatrodas vienlīdzīgā stāvoklī ar ExpressVPN."

CyberGhosties ir apmierināti ar viņiem, un viņi noteikti ir mēģinājuši būt gurni un optimistiski savā mārketingā. Šis ir vēl viens no VPN nozarē pazīstamākajiem nosaukumiem, bet personīgi es uzskatu, ka tie varētu būt nedaudz pārspīlēti.

Specifikācijas ziņā CyberGhost runā par labu, taču, pārbaudot testus kopā ar viņiem, es iesaku nelielu šķipsniņu sāls. Paturiet prātā, ka šis ir rangu saraksts, tāpēc manas cerības ir diezgan augstas.

CyberGhost VPN ātruma pārbaude - Jaunzēlande

CyberGhost ātruma pārbaude Jaunzēlandē – Oklendas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Jaunzēlandiešiem ir jāņem vērā, ka vairums CyberGhost serveru atrodas ES zonā, bet par laimi, tādi ir arī Austrālijas reģionā. Diemžēl pārklājums šeit ir nedaudz ierobežotāks, un to ātrums nav labākais.

Tomēr mums izdevās iegūt ļoti izmantojamu ātrumu 20Mbps, kas joprojām ir pietiekams, lai straumētu multividi.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnu pārskatu par vietni CyberGhost!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (NZD)

9,79 / mēn

Feature uzsver

 • Piespiedu 256 bitu šifrēšana
 • Neierobežots P2P
 • Atbalsta 10 ierīces

"Lieliski piemērots paranoīdiem, bet, iespējams, nebūs populārākais Jaunzēlandes lietotājiem, IPVanish tiek plaši tirgots, bet vāji atbalstīts.."

IPVanish pēdējā laikā ir smagi cietis, pateicoties tā iesaistei dažos…, teiksim, neveiksmīgos starpgadījumos. Neskatoties uz to, ņemiet vērā, ka viņi tiek pakļauti jaunai pārvaldībai, un, cerams, ka šādas lietas kļūs tikai par ātruma traucējumiem pagātnē.

Pārvietojot šos gadījumus malā, tie paliek VPN gigants uz lauka un lepojas ar iespaidīgu ātrumu. Par laimi, tā kā, ja jums ir sūdzības par to ātrumu, jūs neko daudz nevarat darīt, jo tie liek 256 bitu šifrēšanu visiem bez izņēmuma.

IPVanish VPN ātruma pārbaude - Jaunzēlande

IPVanish ātruma pārbaude Jaunzēlandē – jauns Plymouth serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Ātrumā IPVanish noteikti nav lielākais. Lai gan viņu Jaunzēlandes serveru veiktspēja šķita lieliska, es šeit parādīju iespaidīgu ātrumu līdz 63 Mb / s. Es nedomāju, ka tas bija vienreizējs notikums, jo man izdevās atkārtot savus rezultātus vairākos mēģinājumos.

Tas ir izdevīgi jaunzēlandiešiem, kuri šeit izveidos savienojumu ar serveriem, bet pat ja tas nedarbojas lieliski, tuvumam tādām vietām kā Singapūra un Austrālija ir jādod drošas alternatīvas.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par IPVanish, lai uzzinātu vairāk!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (NZD)

5.11 / mēn

Feature uzsver

 • Viegli lietojamas lietotnes
 • Neierobežots joslas platums
 • Atbalsta dalītu tunelēšanu

"Pateicoties stabilam serveru tīklam, PureVPN noteikti ir viens no komplektējošās nozares līderiem."

PureVPN, kas mitina vairāk nekā 2000 serverus, kas atrodas vairāk nekā 140 pasaules valstīs, noteikti ir ar infrastruktūru, kas nepieciešama, lai parādītu sevi kā nozares līderi. Tas to papildina ar izciliem uzņēmuma līmeņa drošības līdzekļiem, lai aizsargātu lietotājus no ielaušanās vai atklāšanas.

PureVPN ātruma tests - Jaunzēlande

PureVPN ātruma pārbaude Jaunzēlandē – Oklendas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Liels ieguvums, izmēģinot viņus, ir tas, ka viņi ir vieni no nedaudzajiem tirgū, kuri šobrīd atļauj piekļūt WireGuard protokolam – nākamā paaudzes protokolam, kas, domājams, ir gaismas gadi priekšā OpenVPN. Tomēr tā darbības joma ir nedaudz ierobežota, un tā darbojas tikai aptuveni piecās valstīs.

Izveidojot savienojumu ar Oklendas bāzes PureVPN serveri, man izdevās sasniegt vairāk nekā 43 Mb / s – teicami rezultāti, ņemot vērā zemo izejas ātrumu, ko redzēju no sava savienojuma. Es teiktu, ka šos skaitļus ir grūti pārspēt, un tos var parādīt tikai uzņēmums, kuram patiešām šeit ir galvenā uzmanība.

8. ĀtrākaisVPN

https://fastestvpn.com

Ātrākais VPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (NZD)

1,25 / mēn

Feature uzsver

 • Optimizēti serveri P2P
 • Ļauj izlēkt uz serveri
 • Atbalsta 10 ierīces

"FastestVPN nav ātrākais, taču tas noteikti piedāvā vērtības ierosinājumu, kuru ir grūti apstrīdēt."

FastestVPN nav ātrākais, ko esmu pārbaudījis, taču tas nav arī lēnākais. Tas piedāvā ierobežotākām valstīm izmantot jūsu savienojumu, salīdzinot ar daudziem augstākā līmeņa VPN, bet par zemajām cenām, sākot no 83 centiem mēnesī, tas ir zagts. Viņiem ir arī P2P optimizēti serveri, kas tos padara par labu arī šim.

Zemām cenām ir viens nopietns trūkums, un tā ir ierobežotā veiktspēja, pārvarot ģeogrāfisko bloķēšanu. Beidzot mēs atklājām, ka FastestVPN nevar atļaut jums piekļūt Netflix ASV saturam vai Lielbritānijas BBC iPlayer – bummer!

Dodieties uz mūsu FastestVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk!

Vai man tiešām ir nepieciešams VPN Jaunzēlandē??

Šis tiešām ir grūts jautājums, uz kuru tagad jāatbild. Liela daļa no tik diskutablās par interneta brīvību Jaunzēlandē ir apstrīdama. Tomēr es esmu stingri ticīgs sakāmvārdam, ka bez uguns nav dūmu.

Vēl sliktāk nekā neziņa ir pašapmierinātība, un vismaz ir bijuši daži gadījumi, kas rada ļoti aizdomas. Piemēram, Jaunzēlandes valdība, piešķirot tik plašas pilnvaras GCSB.

Tehniski vidējam Džo nav daudz iemeslu, lai Jaunzēlandē gribētu izmantot VPN pakalpojumu, bet man šķiet, ka tas man vienkārši noberž nepareizu ceļu, lai zinātu, ka kāds, iespējams, lasa visu, ko es izsūtu, zinot katru pogu es noklikšķinu uz internetu un vēl ļaunāk. Kāpēc kādam tas būtu kārtībā, tas ir ārpus manis, pat ja jūs apgalvojat, ka nav nekādas problēmas, ja nav ko slēpt.

Tātad, lai arī es nedomāju, ka VPN Jaunzēlandē ir absolūti nepieciešams, tas tomēr liktu man justies labāk, ja es to izmantotu, kamēr es tur biju. Tāpēc es ieteiktu jums to izmantot arī tad, ja uzturaties tur!

Atgādinām, ka šeit ir 3 galvenie Jaunzēlandes VPN:

ĀTRUMS

DROŠĪBA & PRIVĀTUMS

CENA / MO

NordVPN

Labi

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

NZ 6,02 USD

APMEKLĒT VPN

ExpressVPN

Labi

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

NZ USD 12,55

APMEKLĒT VPN

Surfshark

Labi

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

NZ 3,00 USD

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map