\ Daudziem cilvēkiem doma par VPN izmantošanu Indijā parasti nenonāk prātā. Diemžēl valsts, runājot par digitālajām darbībām, nav visliberālākā. Gadu gaitā ir satraucoši palielinājies to skaits, ko daži uzskata par Indijas brīvības pārkāpumu internetā.

Saskaņā ar Brīvības nama informāciju Indija ir redzējusi jaunus noteikumus par savienojamības ierobežojumiem, pretrunīgi vērtētām valdības uzraudzības darbībām un pat intervences darbībām, ko izdevis valsts telekomunikāciju regulators..

Šie notikumi un līdzīgi tiem ir nopietni pārkāpuši tiesības uz privātumu, no kā interneta lietotājiem vajadzētu sagaidīt. Tas kopā ar parasto neaizsargātā interneta lietošanas risku ir padarījis Indiju par karstu vietu BitCatcha VPN sarunās..

Contents

Indija stingri regulē piekļuvi internetam

Ilgu laiku Indija ir mēģinājusi bloķēt piekļuvi lielām (un arvien vairāk vietnēm) vietnēm. Lai gan jums var būt taisnība, domājot, ka šīs vietnes varbūt bija nelikumīgas vai amorālas, piemēram, pornogrāfiskas vietnes, tas ne vienmēr ir noticis.

Brīdināšanas vietne aizliegta - Indija

Brīdinājuma ziņojums lietotājiem Indijā, mēģinot piekļūt vietnei, kuru aizliedz valdība
(Attēla avots: Dailyhunt)

Piemēram, 2011. gadā un arī 2016. gadā valstī Facebook ir bijuši pagaidu aizliegumi, kas tika ieviesti bez brīdinājuma.

Valdība ir oficiāli noteikusi arī daudzu citu vietņu aizliegumu ar vispārēju likumu, kas aizliedz pilsoņiem mēģināt apmeklēt jebkuru vietni noteiktā sarakstā. Sodi par šī likuma pārkāpšanu ir bargi un pārsniedz ierastos naudas sodus, pieļaujot cietumsodu līdz trim gadiem, ja nozvejotas.

Valdības veiktās uzraudzības darbības ir likumīgas!

Sakarā ar mēģinājumiem bloķēt piekļuvi daudzām tīmekļa vietnēm vienmēr ir ticis uzskatīts, ka Indija veic dažus slepenas uzraudzības veidus saviem pilsoņiem. Tagad tas ir legalizēts, pateicoties oficiālai atļaujai.

Valdība ir atļāvusi 10 federālajām aģentūrām tiesības pārtvert un pārraudzīt informāciju no jebkura datora. Tas ir solis uz masu uzraudzības darbībām, kas Ķīnā tiek veiktas, lai uzraudzītu tās pilsoņu aktivitātes.

Šīs aģentūras tagad var ne tikai uzraudzīt un pārtvert, bet arī oficiāli var pat atšifrēt visu šādi iegūto informāciju. Pilnvarotās aģentūras ir ne tikai tās, kas nodarbojas ar valsts drošību, bet arī pārrauga nodokļu izmeklēšanu, narkotiskās vielas, finanšu noziegumus un citas.

Šī informācija pati par sevi jau ir satraucoša, bet vēl jo vairāk tāpēc, ka Indijas Augstākā tiesa ir atzinusi tiesības uz privātumu kā pamattiesības. Tas nozīmē, ka valdība piešķir atļauju šādām darbībām, pārkāpjot likumu.

Šaubīgi tiesību akti par multivides straumēšanu

Multivides straumēšana un P2P failu apmaiņa valstī ir nedaudz vairāk miglaina. Lai arī tehniski straumēšana nav nelikumīga, iespējams, ja vietne, kas piedāvā šādus pakalpojumus, ir aizliegto vietņu sarakstā.

Indijas augstākās tiesas tiesnesis 2016. gadā nolēma, ka, pārraidot plašsaziņas līdzekļus, netiek pārkāpts pārkāpums, bet gan citās jomās, kas saistītas ar šo darbību. Tajos ietilpst autortiesību materiālu izplatīšana, izstāde vai pārdošana. Diemžēl tajā laikā valstī interneta pakalpojumu sniedzēji brīdināja savus lietotājus, ka visas plašsaziņas līdzekļu straumēšanas darbības ir sodāms pārkāpums, ieskaitot skatīšanos!

Kā redzat, šajā jautājumā ir iesaistītas likumīgas smalkas līnijas, un jūs noteikti nevēlaties šeit pieķerties tehniskumam..

ISP Indijā bloķē starpniekserverus

Reddit lietotāji apspriež ziņojumus, ka Reliance Jio, kas ir viens no lielākajiem telcos valstī, ir bloķējis starpniekservera vietnes. Starpniekserveri palīdz lietotājiem izvairīties no ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas ierobežojumiem, kas nozīmē, ka uzņēmums diktē savu 250 miljonu lietotāju lielo abonentu bāzes rīcību.

Tas atkal ir pretrunā ar tīkla neitralitāti, kas kopumā darbojas pēc principa, ka interneta pakalpojumu sniedzēji nedrīkst paši ietekmēt datus. Vietne Kvarcs valstī veica izmeklēšanu un konstatēja, ka “vismaz JS savienojumam nebija pieejamas septiņas starpniekserveru vietas”..

Tās bija ne tikai aizliegtas vietnes, bet arī vietnes, kas ļāva lejupielādēt VPN programmatūru. Telefons acīmredzot ir bloķējis piekļuvi vietnei Hide.me, Hidester amd Megaproxy. Kamēr citi interneta pakalpojumu sniedzēji vēl nav sekojuši tam, kas viņiem liegtu rīkoties tāpat?

Šeit atkal ir jautājums par neskaidrajām robežām starp to, kas ir likumīgi vai nē, kā arī par to, vai uzņēmumi nolemj atbalstīt valdības nostāju, piedāvā paši savu neatkarīgu atbalstu valdības centieniem (piemēram, Jio) vai vienkārši dara, kā vēlas. Katrā ziņā interneta lietotāji Indijā ir viņu rīcībā.

Indijas VPN joprojām ir likumīgi

Lai gan šajā laikā nav oficiālu ziņu par likumiem, kas Indijā aizliedz izmantot VPN pakalpojumus, tas ir mazliet grūts jautājums. Piemēram, Jio Reliance gadījums, par kuru es runāju iepriekš – kā būtu, ja interneta pakalpojumu sniedzēji nolemtu pievienot visus VPN pakalpojumu sniedzējus aizliegto vietņu sarakstam?

Lai gan VPN izmantošana var nebūt juridiski ierobežota, joprojām pastāv likumi, kas visiem valsts lietotājiem liedz izmantot VPN nelikumīgām darbībām. Es to uztveru tā, ka, ja jūs izmantotu VPN pakalpojumu – labāk, ja tas neveic žurnālus!

Ko mēs meklējam Indijas VPN

1. Privātums un anonimitāte

Kā jūs jau tagad varat saprast, Indija patiešām nav tāda vieta, kur vēlaties sērfot tīklā, neizmantojot VPN, neatkarīgi no tā, vai esat valstspiederīgais vai valsts apmeklētājs. Ņemot vērā iepriekš minētos faktorus un šo noteikumu pārkāpšanas nopietnību, ir ieteicams pievērsties privātuma un anonimitātes aspektiem, ko VPN piedāvā lietotājiem Indijā..

Kad valdība un privātā sektora pārstāvji strādā kopā, kā arī neatkarīgi, lai uzraudzītu un kontrolētu trafiku, VPN jāspēj nodrošināt, ka jūsu dati un darbības tiek glabātas tieši tā, kā tam vajadzētu būt – privātam..

Viens no labākajiem veidiem, kā to nodrošināt, ir pievērst uzmanību VPN, kuriem ir ne tikai stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanu, bet kuri atrodas arī ārpus valstīm, kurās datu saglabāšanas likumi ir vājāki. Tas noteikti izslēdz valstis, kas ir piecu un četrpadsmit acu jurisdikcijā.

2. Drošība

VPN drošības spektrs Indijas lietotājiem ir tāds pats kā visur citur. Ideālais līdzsvars ir zināms tikai jums kā lietotājam. Vai jūs izvēlaties 256 bitu šifrēšanu, riskējot ar mazāku VPN ātrumu, vai arī vēlaties palielināt šo ātrumu, lai palielinātu ātrumu?

Personīgi es uzskatu, ka Indijas tirgum vislabāk būtu mēģināt saglabāt augstu šifrēšanas līmeni divu galveno iemeslu dēļ. Pirmais ir tas, ka viens no galvenajiem dalībniekiem, par kuru mēs diskutējam, ir Indijas valdība, kurai, iespējams, būs vairāk resursu, kas veltīti mēģinājumiem izjaukt jebkādu šifrēšanu.

Otrais ir tas, ka zemāka vidējā interneta ātruma dēļ valstī varat droši saglabāt pēc iespējas augstāku šifrēšanas līmeni, neapdraudot kopējo sasniedzamo maksimālo ātrumu..

3. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana

Parasti, ja mēs runājam par krāpšanos ar ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, tā mērķis būtu piekļūt alternatīvam saturam no tādiem vispārpieņemtiem pakalpojumu sniedzējiem kā Netflix US vai BBC iPlayer Lielbritānijā. Tomēr Indijas lietotājiem ir daudz vairāk jāgaida ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana, jo ir burtiski daudz vietņu, kurām viņi nevar piekļūt.

Šajā vietā spīdēs VPN, it īpaši tāpēc, ka ir ziņojumi par dažiem tālruņiem, kas aizliedz izmantot pat starpniekserverus.

4. P2P atbalsts

Šķiet, ka viena no kategorijām vietnēm, kurām Indijā ir bloķēta piekļuve, ir torrentu vietnes. Šī ir vēl viena joma, kurā VPN patiešām palīdzētu. Pievērsiet uzmanību VPN, piemēram, TorGuard vai NordVPN, kuru P2P datplūsmas vadlīnijas ir skaidri noteiktas pakalpojumu sniegšanas noteikumos..

5. Ātrums un stabilitāte

Ar vidējo fiksētās līnijas platjoslas ātrumu Indijā tikai 27,68 Mbps, lielākajai daļai VPN ir jābūt nulles problēmām, kas atbilst tur esošo lietotāju vajadzībām. Mobilo ierīču ātrums ir vēl zemāks – vidēji 10,13 Mb / s, tāpēc galvenās rūpes par VPN Indijā noteikti nebūs ātrums.

Labākie Indijas VPN

Tāpat kā visos manos VPN testos, arī pirms to ātruma vērtēšanas es vienmēr vērtēju savējos. Šis ir mans faktiskais platjoslas ātrums, kura pamatā ir 500Mbps pakalpojumu līnija, bez aktīva VPN savienojuma:

Bāzes ātrums (bez VPN) - Indija

(Pilnu sākotnējā ātruma testa rezultātu skatiet šeit)

Tā kā es dzīvoju Malaizijā, mans ātrums parasti būs liels, savienojot ar Āzijas reģiona VPN serveriem, un lēnāks, savienojoties ar serveriem ASV vai Eiropā. Lai veiktu šo testu, es izveidoju savienojumu ar Indijā bāzētu ātruma pārbaudes serveri, lai dotu jums priekšstatu par relatīvo ātrumu visā attālumā.

Kā redzat, bez VPN savienojums ar vietējo serveri man nodrošina pienācīgu ātrumu – 333Mbps. Ātrums, protams, dažreiz mainīsies, tāpēc ņemiet to ar šķipsniņu sāls.

Piezīme

 1. Cena ir balstīta uz valūtas maiņas kursu 1 USD = 69.39 INR.
 2. Norādītā cena ir balstīta uz 12 mēnešu abonementiem. Cena var kļūt lētāka, abonējot ilgāku laiku.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (INR)

276,87 / mēn

Feature uzsver

 • Nav žurnālu
 • Avārijas poga
 • Atbalsta 6 ierīces

"Ar savu gludo interfeisu, stabilo ātrumu un fantastiskajiem ilgtermiņa cenu plāniem Nord ir lieliska izvēle jebkuram VPN lietotājam."

Daudzu iemeslu dēļ NordVPN ieņem stabilu pirmo vietu mūsu labāko VPN Indijai sarakstā. Viens no pirmajiem ir tas, ka viņi atrodas Panamā, kas ir arī piemērota vieta, kur atrasties VPN. Bez tam, NordVPN ir lieliska reputācija, un tas ir vēl viens VPN sniedzējs, kam ir milzīgs serveru skaits daudzās valstīs.

Viņu stingrā politika bez reģistrēšanas apvienojas ar 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu un lieliskiem cenu plāniem gandrīz ikvienam piedāvāt darījumu, kam ir grūti pretoties.

NordVPN ātruma tests - Indija

NordVPN ātruma pārbaude Indijā – Mumbajas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Ar 47Mbps lejupvērstu ātrumu šajā testu kārtā NordVPN parādīja ļoti stabilu sniegumu savā Indijas serverī. Kas padara tos vēl pievilcīgākus pamatīgus ir tas, ka tie ne tikai ļauj P2P trafiku, bet tiem ir īpaši optimizēti serveri P2P trafikai!

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par NordVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (INR)

577,32 / mēn

Feature uzsver

 • Privātuma aizsardzība jūrā
 • Pilna 256 bitu šifrēšana
 • 148 VPN atrašanās vietas

"Izmantojot ExpressVPN, Indijā var iegūt ātru, drošu IP adresi, kas ļauj straumēt multividi un daudz ko citu."

Daudzo ierobežojumu dēļ nav pārsteigums, ka ExpressVPN, šķiet, ir noteikusi Indijai plašas infrastruktūras atlaides. Uzņēmumam ir galvenie serveri gan Chennai, gan Mumbajā, kā arī aizstājējs, kuru var novirzīt caur Lielbritāniju.

Vidēji šis VPN pakalpojums piedāvā izcilu visaptverošu pakalpojumu, sākot no vismodernākajiem ātrumiem līdz visaptverošām lietojumprogrammām un protokoliem – ideāli drošībai, privātumam un anonimitātei. Tās drošības protokoli ir arī labākie, kas mūsdienās tiek izmantoti patērētājiem.

Es esmu visaptveroši pārbaudījis pakalpojumu un nekautrējoties ieteikt tos kā galveno VPN pakalpojumu sniedzēju lietotājiem Indijā. ExpressVPN ir stabils un ļauj piekļūt arī daudzām ierīcēm.

ExpressVPN ātruma pārbaude - Indija

ExpressVPN ātruma pārbaude Indijā – Chennai serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā ideja par to, cik labi tas kļūst, es salīdzināju savu noklusējuma līnijas ātrumu bez VPN ar ExpressVPN aptverto testu tajā pašā vietā. Kad ExpressVPN ir ieslēgts un savienots ar serveri Indijā, man izdevās parādīt pienācīgu ātrumu 18Mbps.

Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu vietnē ExpressVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir viens no mūsu labākajiem ieteikumiem!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (INR)

207,48 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Multi-Hop savienojums
 • Atbalsta daudzas platformas
 • Nav žurnālu

"Neskatoties uz izcilu un konsekventu sniegumu, Surfshark izceļ savu vārdu kā spēcīgs gaidāmais sāncensis."

Surfshark ir ļoti niķīgs un minimālistisks interfeiss pamatota iemesla dēļ – tas turpina koncentrēties uz droša un droša VPN pakalpojuma nodrošināšanu. Pareizi, ļoti maz ir šķēršļu un, pateicoties tam, ļoti iespaidīgi izdevās ļoti īsā laikā paplašināt savu tīklu līdz vairāk nekā 1000 serveriem.

Neskatoties uz relatīvo jaunību (Surfshark tika ieviests tikai 2018. gada beigās), šim pakalpojumu sniedzējam ir izdevies sekot līdzi top suņiem un kopumā tas nodrošina ļoti bez stresa pieredzi par cenu, kuru daudzi vienkārši mīlētu..

Neskatoties uz šo šķietami minimālisma attieksmi, Surfshark joprojām izdodas piedāvāt visas galvenā VPN pakalpojumu sniedzēja galvenās sastāvdaļas. Tas ietver P2P trafika atbalstīšanu gandrīz visos viņu serveros, spēcīgus šifrējumus, piekļuvi video straumēšanas platformu daudzreģionu saturam un daudz ko citu.

surfshark ātruma tests Indijā

Surfshark Speed ​​Test India – Latur serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā viens no trim labākajiem Indijas VPN, Surfshark bija viens no nedaudzajiem, kam izdevās saglabāt iespaidīgu ātrumu reģionā, kas parasti ir ļoti pakļauts sastrēgumiem. Ātruma testi no Latur servera parādīja straumi gandrīz 80Mbps.

Uzziniet vairāk par tās izcilību mūsu rūpīgajā Surfshark pārskatā!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (INR)

346,26 / mēn

Feature uzsver

 • Veidots P2P
 • TorGuard Maskēšanās starpniekserveris
 • Atbalsta 5 savienojumus

"TorGuard lietošana ir apburoša pieredze un dod pārliecību, ka viņu interneta savienojums ir patiesi drošs."

Pirmo reizi saskaroties ar TorGuard saskarni var šķist nedaudz datēts, taču nav šaubu, ka apkārt ir viens no drošākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Pat ja uz lietotāju vērstā puse nav tik liela, ka veiktspēja ir diezgan ievērojama.

Starp TorGuard un daudziem konkurentiem ir viena galvenā atšķirība tajā, ka tas ļauj jums izvēlēties, kādu šifrēšanas līmeni vēlaties. Tas nozīmē, ka P2P lietotājiem jebkurā brīdī varat noraidīt šifrēšanu un baudīt ātrāku straumēšanas ātrumu.!

Papildus TorGuard ir arī daudzas citas izpirkšanas īpašības, piemēram, stabils ātrums, vairāku platformu iespējas un spēja apiet VPN bloķētājus..

TorGuard ātruma tests - Indija

TorGuard Speed ​​Test India – Chennai Server
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā viens no trim labākajiem Indijas VPN, TorGuard, protams, izpildīja noteiktas ātruma prasības. Tas parādījās manā testa rezultātā no Chennai balstīta VPN servera, un atkal lietotājiem valstī kopumā vajadzētu sasniegt šo ātrumu ar dažām problēmām.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka jaunākiem lietotājiem, kuri ir pieraduši pie modernu lietojumu gluduma, TorGuard saskarne izskatīsies kā kaut kas no pagātnes.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu rūpīgo TorGuard analīzi!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Ātrums

Nabadzīgs

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (INR)

242,87 / mēn

Feature uzsver

 • Piedāvā datu saspiešanu
 • Reklāmu bloķēšana
 • Atbalsta 7 ierīces

"CyberGhost atrodas ārpus Rumānijas, taču tā ir pievērsusi uzmanību Indijas lietotāju vajadzībām, pastāvīgi palielinot savu serveru skaitu valstī."

CyberGhosties ir apmierināti ar viņiem, un viņi noteikti ir mēģinājuši būt gurni un optimistiski savā mārketingā. Šis ir vēl viens no VPN nozarē pazīstamākajiem nosaukumiem, bet personīgi es uzskatu, ka tie varētu būt nedaudz pārspīlēti.

Specifikācijas ziņā CyberGhost runā par labu, taču, pārbaudot testus kopā ar viņiem, es iesaku nelielu šķipsniņu sāls. Paturiet prātā, ka šis ir rangu saraksts, tāpēc manas cerības ir diezgan augstas.

CyberGhost ātruma pārbaude - Indija

CyberGhost ātruma pārbaude Indijā – Latur serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Lietotājiem Indijā jāņem vērā, ka vairums CyberGhost serveru atrodas ES zonā, bet par laimi, daži no tiem ir arī Āzijas reģionā. Šķiet, ka Indija ir izņēmums, un viņi ir pabeiguši papildu jūdžu, lai tur izveidotu augstāku serveru skaitu.

Kopumā mums izdevās panākt ļoti izmantojamu 10Mbps ātrumu, kas joprojām ir pietiekams, lai straumētu multividi.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnu pārskatu par vietni CyberGhost!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (INR)

450,34 / mēn

Feature uzsver

 • Piespiedu 256 bitu šifrēšana
 • Neierobežots P2P
 • Atbalsta 10 ierīces

"Lieliski piemērots paranoīdiem, bet, iespējams, nebūs populārākais Indijas lietotājiem, IPVanish tiek plaši tirgots, bet tiek vāji atbalstīts."

IPVanish pēdējā laikā ir smagi cietis, pateicoties tā iesaistei dažos…, teiksim, neveiksmīgos starpgadījumos. Neskatoties uz to, ņemiet vērā, ka viņi tiek pakļauti jaunai pārvaldībai, un, cerams, ka šādas lietas kļūs tikai par ātruma traucējumiem pagātnē.

Pārvietojot šos gadījumus malā, tie paliek VPN gigants uz lauka un lepojas ar iespaidīgu ātrumu. Par laimi, tā kā, ja jums ir sūdzības par to ātrumu, jūs neko daudz nevarat darīt, jo tie liek 256 bitu šifrēšanu visiem bez izņēmuma.

IPVanish ātruma tests - Indija

IPVanish Speed ​​Test India – Nagpur serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Ātrumā IPVanish spēja noturēt līdzvērtīgu līmeni pat ar savu ierobežotāko Indijas klātbūtni. Man izdevās izveidot pakārtoto ātrumu aptuveni 20Mbps, kas ir piemērots tur esošajai infrastruktūrai. Tiem, kas vēlas eksperimentēt, jūs vienmēr varat izmēģināt citus serverus reģionā, kas var dot labākus rezultātus. Tomēr savienojums bija stabils un pietika ar multivides straumēšanu.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par IPVanish, lai uzzinātu vairāk!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (INR)

235,23 / mēn

Feature uzsver

 • Viegli lietojamas lietotnes
 • Neierobežots joslas platums
 • Atbalsta dalītu tunelēšanu

"Pateicoties stabilam serveru tīklam, PureVPN noteikti ir viens no komplektējošās nozares līderiem."

PureVPN, kas mitina vairāk nekā 2000 serverus, kas atrodas vairāk nekā 140 pasaules valstīs, noteikti ir ar infrastruktūru, kas nepieciešama, lai parādītu sevi kā nozares līderi. Tas to papildina ar izciliem uzņēmuma līmeņa drošības līdzekļiem, lai aizsargātu lietotājus no ielaušanās vai atklāšanas.

PureVPN ātruma tests - Indija

PureVPN Speed ​​Test India – Chennai Server
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Viens no lielākajiem ieguvumiem, izmēģinot tos, ir tas, ka viņi ir vieni no nedaudzajiem tirgū, kuri šobrīd atļauj piekļūt WireGuard protokolam – nākamā paaudzes protokolam, kas, domājams, ir gaismas gadi priekšā OpenVPN. Tomēr tā darbības joma ir nedaudz ierobežota, un tā darbojas tikai aptuveni piecās valstīs.

Pieslēdzoties Chennai bāzētam PureVPN serverim, man izdevās pietuvoties 20Mbps – atkal nekas nav šķaudīt, bet tālu no labākā, ko esmu redzējis. Tomēr es teiktu, ka šie skaitļi atspoguļo uzņēmumu, kuram šeit patiešām ir kāds fokuss.

8. ĀtrākaisVPN

https://fastestvpn.com

Ātrākais VPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (INR)

57,59 / mēn

Feature uzsver

 • Optimizēti serveri P2P
 • Ļauj izlēkt uz serveri
 • Atbalsta 10 ierīces

"FastestVPN nav ātrākais, taču tas noteikti piedāvā vērtības ierosinājumu, kuru ir grūti apstrīdēt."

FastestVPN nav ātrākais, ko esmu pārbaudījis, taču tas nav arī lēnākais. Tas piedāvā ierobežotākām valstīm izmantot jūsu savienojumu, salīdzinot ar daudziem augstākā līmeņa VPN, bet par zemajām cenām, sākot no 83 centiem mēnesī, tas ir zagts. Viņiem ir arī P2P optimizēti serveri, kas tos padara par labu arī šim.

Zemām cenām ir viens nopietns trūkums, un tā ir ierobežotā veiktspēja, pārvarot ģeogrāfisko bloķēšanu. Beidzot mēs atklājām, ka FastestVPN nevar atļaut jums piekļūt Netflix ASV saturam vai Lielbritānijas BBC iPlayer – bummer!

Dodieties uz mūsu FastestVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk!

Vai man tiešām ir nepieciešams VPN Indijā??

Ņemot vērā šausmīgo valdības un privātā spiediena apvienojumu uz interneta brīvību valstī, es uzskatu, ka VPN izmantošanai vajadzētu būt diezgan augstai vietnei lielākajā daļā lietotāju darba kārtības. Tas tā ir divtik, ja ārzemniekiem, kuri Indijā atrodas darba vai atpūtas laikā, jūs noteikti nevēlaties pakļauties likumdošanai un nonākt Indijas cietumā.

Daudzās jomās ir pārāk daudz nezināmo, un es uzskatu, ka vienmēr ir labāk būt drošiem nekā žēl. Lūdzu, šodien meklējiet sev piemērotāko VPN, ja atrodaties internetā Indijā.

Atgādinām, ka šeit ir 3 galvenie Indijas VPN:

ĀTRUMS

DROŠĪBA & PRIVĀTUMS

CENA / MO

ExpressVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

INR577.32

APMEKLĒT VPN

NordVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

INR276.87

APMEKLĒT VPN

Surfshark

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

INR207.48

APMEKLĒT VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me