Gusto algas

Gusto

https://gusto.com/

tl; dr

Gusto ir viena no labākajām mākoņa atalgojuma programmām, kuras mums ir bijis prieks izmantot. Ļoti slikti, ka viņi šobrīd apkalpo tikai ASV bāzētus uzņēmumus.
Uzzināt vairāk.

Gusto apskats – 11 plusi & 3 Gusto Algas mīnusi

Ja esat maza uzņēmuma īpašnieks, jūs sapratīsit problēmas, kas saistītas ar uzņēmuma vadīšanu, ja jums nav sava veida algas uzskaites sistēmas..

Labi, ka jūs nokļuvāt šajā lapā, jo mēs pārskatām vienu no dinamiskākajām tirgū pieejamajām algu sistēmām – Gusto.

Pirms mēs nokļūsim šī pārskata gaļā un kartupeļos, mēs jums parādīsim nelielu stāstu par Gusto un to, kā tas visur mainīja uzņēmumu īpašnieku dzīvi.

Gusto stāsts

Tas bija 2012. gads, un Gotjē bija kāds, kuru visi patiesībā zināja.

Jauna kompānija, kuras nosaukums bija ZenPayroll, izlēma iesaistīties… mākoņu algu biznesā – nekāds sīkfails jums nav, ja uzminējāt. Darbojoties Kalifornijas sirdī, firma strauji ieguva popularitāti, nopelnot viņiem pietiekami daudz klientu, lai dažu mēnešu laikā pēc durvju atvēršanas varētu uzsākt savus pakalpojumus Floridā, Ņujorkā un Teksasā..

Nedaudz vairāk kā gada laikā ZenPayroll pakalpojumi kļuva tik populāri, ka viņi paziņoja, ka ik gadu saņem maksājumus 100 miljonu ASV dolāru apmērā. Līdz 2015. gadam ZenPayroll bija atbalstījis viņu pakalpojumus visās 50 ASV štatos un kļuva oficiāli pazīstams kā Gusto (kurš izvēlējās vārda maiņu, ir pelnījis paaugstinājumu!).

Vēlāk gadā uzņēmums ieguva 60 miljonus dolāru B sērijas finansējumā (vadīja CapitalG, agrāk pazīstams kā Google Capital). Ja tas nav pietiekami iespaidīgi, labajiem ļaudīm 2015. gada decembrī izdevās piesaistīt vēl USD 50 miljonus, piesaistot viņus dalībai trīs komatu klubā – uzņēmumā, kura vērtība ir milzīgs USD 1 miljards!

Liekas, ka nekas nevar apturēt Gusto marša vilcienu, jo tie vienkārši turpina augt un augt. Sākot ar 2019. gada jūliju, Gusto piesaistīja vēl USD 200 miljonus lielu finansējumu, faktiski piešķirot tiem USD 3,8 miljardu vērtējumu!

Vai Gusto ir piemērots jūsu mazajam biznesam??

Gusto glezno ļoti skaistu priekšstatu par sevi, runājot par viņu stāstu, bet jūs un es abi zinām, ka tas klientiem nav īsti svarīgi.

Nav svarīgi, vai viņi ir ieguvuši miljoniem lielu finansējumu. Nav svarīgi, vai viņu sistēma darbojas ar visjaunāko, vismodernāko infrastruktūru.

Patiešām svarīgi ir tas, vai Gusto atalgojuma lietotne faktiski ir piemērota jūsu biznesam:

 • Vai viņi pilda savus solījumus??
 • Vai ir kādi smalki drukāti hijinks, kas mums jāzina?
 • Kā tas jūtas, ja faktiski izmanto Gusto?

Faktiski vienīgais iemesls, kāpēc jūs droši vien esat lasījis tik tālu, jo vēlaties zināt, vai Gusto jums tiešām ir labs.

Mēs apsolījām jums rūpīgu pārskatu un mēs to darīsim.

Mēs iepazīstināsim jūs ar dažām lietām, kuras mums patīk Gusto, un dažām lietām, kuras, mūsuprāt, tās varētu uzlabot. Mēs būsim pilnīgi pamatīgi, pārbaudīsim visu un pārliecināsimies, ka zināt visu, kas jums jāzina par programmatūru.

Mūsu komanda lepojas ar iespēju maziem uzņēmumiem dot iespēju. Tas nozīmē, ka mūsu pārskati ir pēc iespējas neitrāli, lai jūs izdarītu pareizo izvēli savam mazajam biznesam.

Īsuma labad pāriesim pie tā, kas mums patīk Gusto!

11 lietas, kas mums patīk par Gusto

1. Gusto ir ĻOTI glīti!

Mēs esam izmēģinājuši diezgan daudz algas lietotņu, un līdz šim nekas nav tuvu Gusto labi izstrādātajam interfeisam.

Gusto algu sarakstam ir skaista lietotāja saskarne

UI komanda uzlika daudz mīlestības un pūļu, lai izveidotu Gusto brīnišķīgo interfeisu, un tas to parāda.

Saskarne izskatās tik draudzīga un viegli lietojama, tā gandrīz ir tāda kā “lietotne”. Jūs zināt, piemēram, viegli lietojama lietotne iOS. Vienu skatienu, un jūs zināt, kur noklikšķināt un kas notiek, kur nav, nevajag bļaustīties, lai redzētu, vai lietas darbojas.

Tas ir plānots tik labi, ka praktiski nav nepieciešama apmācība, lai iemācītos izmantot programmatūru. Piesakieties, un jūs uzzināsit, ka tas vienkārši darbojas!

Visam ir vieta, un viss ir glīti savās vietās.

Gandrīz katrā lappusē, kurā jūs nolaižaties, tajā būs patīkams izskats. Šie rotājumi ir atsvaidzinoši un godīgi, tie liek manai sirdij dziedāt katru reizi, kad es to uzlūkoju.

Gusto algas sarakstā ir jauki rotājumi

Tas noteikti izjauc algas aprēķināšanas monotoniju!

Daži cilvēki varētu teikt, ka jauks interfeiss ir tikai virspusējs, taču mēs uzskatām, ka tas ir svarīgi. Tāda hibrīda algas / HR programma kā šī ir paredzēta lietošanai katru dienu, un nevienam nepatīk katru dienu aplūkot lietotni ar neglītu vai blāvu interfeisu.

Vismaz ar Gusto mēs varam baudīt skatu!

2. Ar Gusto ir viegli strādāt algas algas!

Esam saskārušies ar algu uzskaites programmām, kurās mums pirms apmācības efektīvas izmantošanas ir jāiziet apmācība.

Mēs absolūti ienīsti šo sistēmu, jo tas, ka jāapmeklē apmācība, lai iemācītos lietot programmu, ir sāpes, un ar to sākt ir šausmīgi neefektīvi. Nepalīdz tas, ka mācību video, kas mums bija jāiziet, izskatījās tā, kā tos ir izveidojis īpaši nepievilcīgs YouTuber.

Jebkurā gadījumā, lietojot Gusto Payroll, jūs vairs nesatiksit nevienu no šīm muļķībām.

Kad esat ievadījis personisko un uzņēmuma informāciju, varat ieiet labi un ērti sākt maksāt algu.

Algu aprēķins tiek veikts četrās vienkāršās darbībās:

 1. Aprēķiniet stundas
 2. Aprēķiniet brīvo laiku
 3. Pārskats & iesniegt algu
 4. Apstipriniet algas aprēķinu

1. solis – aprēķiniet stundas

To aprēķināt ir ļoti vienkārši, jo faktiski jums nemaz nav jāveic aprēķini. Viss tiek iepriekš aprēķināts, kad iestatīšanas laikā ievadāt informāciju par darbinieku.

gusto algas pirmais solis aprēķina stundas

Viss, kas jums tagad jādara, ir attiecīgi pielāgot darbinieka stundas, un skaitļi automātiski tiks atspoguļoti ekrānā.

Ja darbiniekiem tiek maksātas piemaksas vai komisijas naudas, tas ir tikpat vienkārši kā noklikšķināt uz papildu ienākumu lodziņa un ievadīt numuru.

2. solis – aprēķiniet izslēgto laiku

gusto algas otrais solis aprēķināt atvaļinājumu

Tālāk jums šajā sadaļā vienkārši jāievada darbinieka atvaļinājums un slimības stundas. Diezgan pašsaprotami.

3. solis – pārskatīšana & Iesniegt algas lapu

Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz algas pārskatīšanas ekrānu.

gusto algas pārskats algas

Šis process ir ļoti vienkāršs. Jums tiks parādīts pilns jūsu uzņēmuma izmaksu saraksts. Jūsu uzdevums būs tikai pārliecināties, vai ekrānā redzamie skaitļi ir pareizi.

Gusto algu uzskaite ļauj jums redzēt, kas tiek aplikts ar nodokļiem un debetēts

Jums būs iespēja redzēt tikai to, kas tiks aplikts ar nodokļiem un norakstīts. Ir arī iespēja apskatīt tikai to, ko nopelnījuši jūsu darbinieki.

Kad esat apmierināts ar numuriem, viss, kas jums jādara, ir jānospiež “Iesniegt”.

4. solis – apstipriniet algas samaksu

Visbeidzot, apstipriniet algas iesniegšanu un esat pabeidzis mēneša algas aprēķinu!

gusto algas apstiprina algas iesniegšanu

Viegli izspiež zirnīšus ar citronu.

3. Jūs varat vadīt 4 algu veidus!

Lai gan lielākajai daļai algas programmu ir iespēja vadīt tikai 1 veida algas, Gusto ir pietiekami tālredzīga, lai dotu jums iespēju vadīt 4 algas veidus.!

gusto algu uzskaite ļauj jums vadīt 4 algu veidus

Papildus parastajai algai jūs varat vadīt arī prēmiju, bezcikla un izbeigšanas algu. Tas dod jums iespēju elastīgi aprēķināt algas sezonā, ja rodas tāda vajadzība, kas mums šķita diezgan interesanta.

Bonuss Algas

Kā norāda nosaukums, jūs varat veikt prēmijas saviem darbiniekiem, ja viņi sasniedz noteiktus mērķus, termiņus vai mērķus. Ņemiet vērā, ka piemaksai pie algas algas tiek piemērota papildu ieturējuma likme 22%.

Tāpat kā parasto algu, sistēmu ir ļoti viegli palaist. Vienkārši ievadiet numurus attiecīgajās ailēs un esat pabeidzis!

Gusto algu sarakstam ir bonusa algas iespēja

Algas ārpus cikla

Algas ārpus darba cikla ir paredzētas papildu maksājumiem jūsu darbiniekiem ārpus parastās algas. Tas faktiski ir diezgan līdzīgs bonusa algu sarakstam, izņemot to, ka Off-Cycle algu aprēķināšanā tiek izmantota tāda pati ieturējuma likme, atskaitījumi un iemaksas, kas veiktas parastās algu sarakstos..

Gusto algu sarakstam ir atalgojuma iespējas ārpus cikla

Darbības izbeigšana

Ja jums kādreiz ir bijusi nepatika kādam atlaist, jūs zināt, ka jums ir jāvada atlaižamā personāla termināļa samaksa. Ar Gusto tas ir pietiekami vienkārši.

Dodoties uz lapu Darba attiecību izbeigšana, jums tiks parādīts jūsu darbinieku saraksts. Noklikšķiniet uz tā, kas jums jāatlaiž, un parādīsies uznirstošais logs, kas apstiprinās, vai vēlaties atlaist šo darbinieku. Ja vēlaties vadīt izbeigšanas algu, noklikšķiniet uz pareizās pogas un dodieties uz priekšu un atlaidiet darbinieku.

Gusto algu sarakstam ir algas izbeigšanas iespēja

Pēc tam jūs tiksit novirzīts atpakaļ uz darbinieka lapu. Šeit jums būs jānoklikšķina uz “Palaist darba samaksu”.

Gusto algu sarakstam ir algas izbeigšanas iespēja

Kad esat to izdarījis, jums vienkārši būs jāmaksā algas, kā jūs parasti darītu, izņemot atbrīvoto darbinieku. Diezgan vienkārši.

Kad esat to izdarījis, jums tiks piedāvāts izdrukāt darbinieka čeku (atlaistiem darbiniekiem tiešais kredīts nav pieejams).

gusto algas drukas pārbaude

Kad esat to paveicis, esat pabeidzis! Apsveicam, jūs esat veiksmīgi atlaidis darbinieku un vadījis algu par atlaišanu! Bye-Bye Hanna!

gusto algas darbinieku atlaišana

4. Gusto var darboties ar autopilotu!

Mums kā mazo uzņēmumu īpašniekiem ir tendence domāt par daudz ko citu, un pasaulē nekad nav pietiekami daudz laika, lai paveiktu visus jūsu uzdevumus.

Dažreiz mēs esam tik aizņemti, ka mēs nejauši aizmirstam, kad ir pienācis laiks maksāt algu, un mēs motivējam to vadīt, ignorējot visus pārējos ikdienas uzdevumus (mūsu darbiniekiem ir jāsaņem atalgojums neatkarīgi no tā, vai ne?)

Tāpēc mums tik ļoti patīk šī funkcija. Kad mēs iestatām Gusto darboties Autopilotā, mēs varam noņemt sevi no vienādojuma un koncentrēties uz citiem biznesa aspektiem, kuriem nepieciešama mūsu uzmanība, kamēr Gusto visu darbu veic mūsu labā.

Kamēr visi darbinieku tiešie depozīta maksājumi ir iestatīti, Gusto automātiski veiks algas aprēķinu 1 dienu pirms termiņa, un jums tiks nosūtīts e-pasta paziņojums, kad viņi to veiks. Jums tiek dotas 24 stundas, lai veiktu visas vēlamās izmaiņas vai pat atceltu algas samaksu, pirms tā tiek bloķēta.

Ļoti ērta funkcija, bez kuras mēs nevaram dzīvot!

Gusto algu sarakstam ir autopilota režīms

Lai iespējotu autopilotu, vienkārši dodieties uz cilni Iestatījumi, nospiediet Payroll un noklikšķiniet uz Rediģēt sadaļā Payroll uz AutoPilot. Iespējojiet to tur, un Gusto visu pārējo jums sakārtos!

5. Algas pārskati tiek parādīti vienā ekrānā!

Svarīgi ir pārskati. Tie satur vērtīgu informāciju par jūsu uzņēmumu neatkarīgi no tā, vai tas darbojas labi vai nē, un ja jūs esat melnā stāvoklī.

Algu pārskatiem jābūt detalizētiem un visaptverošiem, lai jūs zināt, cik daudz naudas uzņēmumam nepieciešams, lai tas darbotos katru mēnesi. Ar Gusto tā nemaz nav problēma, īpaši ar detalizēto pārskatu par pilnīgu skaidrās naudas pieprasījumu, kas ir pieejams pēc algas aprēķināšanas..

Gusto algu sarakstam ir pilns naudas prasību pārskats

Iespaidīgs innit? Ja tas jums nav pietiekami detalizēts, Gusto dabūja jums muguru.

Gusto Payroll ir algu žurnāla ziņojums

Viņi var ģenerēt Payroll Journal pārskatu, kurā tiek sadalīti visi izdevumi, precīzi norādot, kurp dodas jūsu nauda, ​​cik daudz nopelna jūsu darbinieki un summas, kas nonāk tieši valdības kasē..

Šie ir tikai piemēri. Gusto ir iespēja ģenerēt visa veida pārskatus, lai jūs varētu tos analizēt pēc savas sirds vēlēšanās:

 • Algu žurnāls
 • Paziņojums par ieguvumiem
 • Gada pārskats
 • Darbinieku kopsavilkums
 • Informācija par darbuzņēmēju
 • Darbuzņēmēja maksājumi
 • Bankas darījumi
 • Laiks bez atlikumiem
 • Laika pārtraukuma pieprasījumi
 • Aģentūru maksājumi
 • Algas pirms Gusto

6. Vienkārši atceliet algas izmaksu!

Mēs esam tikai cilvēki un neatkarīgi no tā, cik uzmanīgi cenšamies būt, kļūdas notiek.

Dažreiz tas notiek algas izmaksas laikā un tieši tad, kad tās kļūst par milzīgām galvassāpēm, jo ​​atalgojuma atcelšana dažām algas programmām var radīt sāpes …

Mēs izteicām milzīgu atvieglojumu, kad atklājām, ka algas atcelšana ar Gusto faktiski ir diezgan vienkārša, ja vien iesniegtā algas lapa vēl nav apstrādāta.

gusto algu saraksts ļauj atcelt algu samaksu

Viss, kas jums jādara, ir doties uz cilni Pārskati, noklikšķināt uz Algu vēsture un atrast ceļu uz atcelšanas pogu, lai atsauktu algu. Diezgan viegli, nedomājat?

Ja neredzat atcelšanas pogu, tas nozīmē, ka algas lapa ir apstrādāta. Tagad, ja pamanījāt kļūdu algas aprēķinā pēc tam, kad tā tika apstrādāta, neuztraucieties, jo to joprojām var mainīt, kaut arī tas nedaudz satrauc.

Jums būs jāsazinās ar Gusto klientu apkalpošanas komandu, lai uzzinātu, ko viņi var darīt, mainot algas apmēru, vai runātu par iespējām, kas jums jāatrisina, lai atrisinātu problēmu..

Viņu tiešraides tērzēšanas komanda ir ļoti atsaucīga un ar prieku jums palīdz. Gusto atbalsta stundas sākas no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 18:00 līdz 17:00 PST, tāpēc, ja jūs noķersit viņus, kad viņi ir bez darba, viņi noteikti nosūtīs jums e-pastu ar atbildi uz jūsu vaicājumu, kad viņi atgriezīsies birojs.

Varat arī sazināties ar viņiem pa e-pastu vai tālruni (415-930-4532)..

7. Gusto ir visas piekļuves demo konts!

Personīgi viņu demo konta pieejamība mani Gusto padarīja vēl iespaidīgāku.

Es varēju spēlēt ar numuriem, pārbaudīt visu un izklaidēties pēc sirds patikas, nebaidoties sajaukt. Patiesībā es atklāju, cik patiesībā lietotājam draudzīga ir Gusto.

gusto algas pilnas piekļuves demonstrācija

Izmantojot demo kontu, jums principā tiek piešķirta pilnīga piekļuve visai Gusto algas uzskaites sistēmai, izņemot to, ka informācija par lietotāju katru dienu tiek atjaunināta, tāpēc nekas netiek saglabāts. Tas ir lielisks veids, kā piesaistīt jaunus lietotājus, ļaujot viņiem izjust programmu!

Saite uz demonstrācijas kontu nav visvieglāk atrodama, tāpēc mēs esam izmantojuši brīvību to saistīt šeit jūsu ērtībai. Pārbaudiet to un nebaidieties to sajaukt!

8. Gusto ir komandas ieskats!

Darbinieku laime ir viens no vissvarīgākajiem elementiem, lai nodrošinātu veiksmi jebkuram uzņēmumam.

Problēma ir tā, ka vairumam darbinieku nevēlas publiski uzstāties, kad viņi ir nelaimīgi, baidoties no sekām. Lai arī skaidra komunikācija ir kaut kas tāds, ko mēs cenšamies mudināt, vadot savu biznesu, pastāv līdzcilvēku spiediens, un tas notiek bieži, tomēr atbildes, ko saņemsit no darbiniekiem publiskā vidē, tiks sagremotas, lai neizskatītos slikti savu kolēģu priekšā.

Gusto’s Team Insights ļauj jums nosūtīt aptaujas, lai darbinieki varētu privāti novērtēt viņu laimes līmeni pēc viņu uzskatiem, ļaujot novērtēt kopējo darbinieku morāli un veikt pasākumus, lai novērstu jebkādas morāles problēmas, kas jums varētu rasties.

Gusto algas dokumentā ir komandas ieskats

Kad komandas ieskats ir iespējots, Gusto reizi mēnesī nosūtīs darbiniekiem e-pastu ar jautājumiem par dažādām tēmām, kas saistītas ar darbu, no kura jūs varat izvēlēties. Ja vēlaties, varat arī labot jautājumu.

Gusto ļoti tālredzīga funkcija!

9. Pārmērīgas HR veidnes!

Es domāju, ka tagad ir pilnīgi skaidrs, ka Gusto ir fantastiska algas aplikācija ar funkcijām, kas īpaši izstrādātas, lai lietotājiem padarītu dzīvi daudz ērtāku.

Viņi var apstāties turpat un cilvēki būs laimīgi, bet ar to nepietiek Gusto komandai. Viņi nemulsīsies, kamēr nebūs izdarījuši visu iespējamo, lai padarītu mūsu dzīvi pēc iespējas vieglāku!

Viens no veidiem, kā viņi to ir sasnieguši, ir, izmantojot HR veidnes.

Jums vairs nav jātērē laiks un lieki jātērē smadzenes, rūpīgi rakstot ar HR saistītos dokumentus. Gusto komplektā ir garš veidņu saraksts, lai jūs varētu viegli aizpildīt informāciju un padarīt lietas oficiālas tik ātri, cik vēlaties.

Viņiem ir veidnes visu veidu ar personālu saistītiem dokumentiem, sākot ar NDA un nodokļu veidlapām un beidzot ar dokumentu nomu. Ja jūs varat to iedomāties, iespējams, viņiem tas ir.

Gusto algu sarakstā ir daudz HR veidņu

Šīs veidnes ir tik ērtas un ir ļoti ierobežotas, mēs nevaram iedomāties, kāda bija dzīve, pirms mums tās bija #truestory.

10. Gusto notiek ātri!

Viens no galvenajiem SaaS pakalpojumu aizliegumiem ir nespēja būt tik ātra, kā lietotājs to vēlētos. Kad programmas ielāde prasa laiku, tā kairina lietotāju, dažreiz līdz pat neapmierinātībai.

Mums nav vajadzīgo resursu, lai novērtētu, cik ātra ir Gusto sistēma, bet es jums teikšu vienu – lietojot programmu, neviens no mums nepamanīja ātrumu, kamēr gandrīz par to neaizmirsām.

Tā ir laba lieta, jo tas nozīmē, ka Gusto pieredze bija tik nevainojama, mēs nekad nepamanījām, vai bija kādi palēninājumi. Vienīgais, kurā nedaudz atpalika, bija tas, kad Gusto aprēķināja algu, bet tas ir sagaidāms.

Mēs veica dažus ātruma testus, izmantojot mūsu servera ātruma pārbaudītāju, un viņu servera rezultāti bija diezgan sasodīti pārsteidzoši!

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

23 ms76 ms140 ms172 ms180 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

226 ms139 ms106 ms68 ms163 ms

Vidējais ātrums: 129,3 ms – skatīt pilnu rezultātu

Lieki piebilst, ka mēs bijām diezgan priecīgi par Gusto ātrumu.

11. Gusto tevi apbalvo!

Nereti maksājat par programmatūru, kas balstīta uz mākoņa programmatūru, tikai lai uzzinātu, ka viņi ir izstrādājuši veidus, kā atlīdzināt jums par pirkumu.!

Tā nav milzīga summa, bet ieguvumi ir ieguvumi. Tas noteikti izgaismo mūsu dienu, kad redzam, ka Gusto ir uzņēmums, kas atrod veidus, kā atdot savus klientus.

Būtībā viss, kas jums jādara, ir novirzīt savus draugus uz Gusto Payroll.

Gusto algu sarakstam ir nosūtīšanas programma

Informācijas panelī vienkārši noklikšķiniet uz “Novirzīšana”, un jūs tiksit nosūtīts uz novirzīšanas lapu. Ievadiet drauga e-pastu, lai Gusto varētu nosūtīt viņiem e-pastu. Ja jūsu draugs pierakstās uz Gusto un maksā algu, Gusto apgalvo, ka apbalvos jūs un jūsu norādīto draugu ar 100 USD!

Pirms jūs pārāk neaizraujaties, Gusto nedos jums 100 USD skaidrā naudā – drīzāk jūs un jūsu draugs saņemsiet USD 100 USD dāvanu karti!

gusto algas apbalvojums amazon dāvanu karte par nosūtījumu

Tas nav tik labi kā aukstā cietā nauda, ​​bet, hey, jums bez maksas jāiegādājas kaut kas USD 100 vērtībā no Amazon!

3 lietas, kuras jāpilnveido

Kā algas pakalpojums nav šaubu, ka Gusto ir lielisks. Tomēr ir dažas lietas par tām, kuras mēs vēlamies nedaudz atšķirties.

1. Gusto ir tikai ASV sniegts pakalpojums

Mēs atvainojamies visiem jums, kas lasāt šo tekstu ārpus ASV. Gusto varētu būt piemērots tieši jūsu mazajam biznesam, taču tas, ka tie ir tikai ASV pakalpojumi, padara to bezjēdzīgu ikvienam ārpus ASV..

Lai reģistrētos pakalpojumam, jūs pat nevarat sabojāt savu atrašanās vietu, izmantojot VPN, jo, lai uzstādītu sistēmu, Gusto ir nepieciešams ASV bankas konts..

Ja jums ir ASV konts, tad jums veicas. Jūs varēsit izmantot to, kas, iespējams, ir labākā līdzšinējā algas sistēma.

Pretējā gadījumā… grūts veiksmes draugs, jums būs jāmeklē citur.

Sasodīts, laimīgie amerikāņi!

2. Gusto ir dārga

Gusto sevi pozicionē kā programmatūru, kas ir vispiemērotākā mazajiem uzņēmumiem, taču, godīgi sakot, to cenas neatspoguļo viņu stāvokli.

Izmantojot viņu pilnu plānu (vispopulārākais), jums būs jāmaksā pamatcena 39 USD mēnesī. Turklāt jums ir jāizdala papildu USD 12 mēnesī par cilvēku. Pieņemot, ka jums ir 10 darbinieku (ieskaitot sevi), tas jau ir USD 390 mēnesī!

Tagad, raugoties uz to no izmaksu viedokļa, 390 USD mēnesī var būt diezgan dārgi. Bet, ja nedaudz mainīsit perspektīvu, 390 ASV dolārus mēnesī var uzskatīt par saprātīgu, jo to ir tik vienkārši izmantot, jums nevajadzēs algot sekretāru vai ārēju aģentūru, kas katru mēnesi veidotu algu..

3. Gusto nav mobilās lietotnes

Gusto ir daudz funkciju, un dažām no tām ir nepieciešams priekšnieka vai vadītāja apstiprinājums. Ņemiet, piemēram, darbinieku atvaļinājumu.

Kad darbinieks pieprasa brīvo laiku, izmantojot portālu Gusto, jūs saņemsit e-pasta paziņojumu ar paziņojumu apstiprināt šo pieprasījumu. Tas ir viegli izdarāms, ja atrodaties birojā, bet, pieņemot, ka dodaties atvaļinājumā vai komandējumā, tas dzīvi padarīs daudz vieglāku, ja tālrunī mums būs lietotne, mēs uzreiz varēsim aktivizēt šos pieprasījumus..

Mēs faktiski varam pieteikties Gusto, izmantojot mūsu tālruņu pārlūkus, taču mēs uzskatām, ka tas drīzāk ir risinājums, nevis reāls risinājums.

Gusto plāns & Cenas: pārskats

Gusto plāni ir trīs līmeņos – Core, Complete un Concierge.

CoreCompleteConcierge
Cena / mēnesī * 39 USD 39 USD 149
Laika izsekošanaNēJāJā
Piedāvājums & OnboardNoYesYes
Pro HR atbalstsNoNoYes

* Norādītā cena ir par bāzes cenu, neietverot darbinieku pievienošanas izmaksas.

Core plāns ir vispieejamākais, piedāvājot jums tikai Gusto algas sistēmas pamatfunkcijas.

Pilnīgais plāns ir visnoderīgākais, ar tādām funkcijām kā laika uzskaite, darbinieku ierašanās un citi HR ieguvumi.

Concierge plāns ir visdekadentākais plāns no visiem, ar pilnu Algu un HR funkcionalitāti. Viņiem ir arī sertificēti cilvēkresursu profesionāļi jūsu zvanā un speciālais resursu centrs.

Verdikts: ja jums jāmeklē Gusto?

Gusto patiesībā ir viena no labākajām mākoņa atalgojuma programmatūrām, kuras mums ir bijis prieks izmantot. Tam ir daudz priekšrocību attiecībā uz algu un HR pabalstiem, kas ar vienu klikšķi atrisinās lielāko daļu HR galvassāpju..

Lietotāja saskarne ir fantastiska un ļoti patīkama acīm, kas ir svarīgi lietotnei, kas uzņēmumiem būs jālieto katru dienu (īpaši attiecībā uz HR funkcijām)..

Algu uzskaite ir automatizēta, kas pilnībā novērš vajadzību pēc mūsu uzmanības algas projektēšanas nedēļā (izņemot numuru apstiprināšanai).

Tiem no jums, kas uzplaukst pārskatiem, Gusto piedāvā daudzus no tiem. Viņi ir ieraduši ļoti visaptverošu HR veidņu sarakstu, lai veiktu labu novērtējumu.

Īsāk sakot, Gusto ir darījis visu iespējamo, lai padarītu algu pēc iespējas vienmērīgāku un mazo uzņēmumu īpašnieku dzīvi padarītu tik ērtu, cik vien iespējams..

Tas ir pārāk slikti, ka tie vēl nav paplašināti visā pasaulē, jo mēs esam diezgan pārliecināti, ka to funkcijas būs izdevīgas daudziem mazo uzņēmumu īpašniekiem visā pasaulē.

Ar lepnumu mēs ar lepnumu paziņojam, ka Gusto ir pelnījis divus īkšķus no mums visiem Bitcatcha!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me