HideMyAss HMA VPN

HideMyAss VPN

https://www.hidemyass.com/

tl; dr

HideMyAss ir lielisks nosaukums un diezgan unikāls logotips, taču privātā ziņā šis VPN rada diezgan daudz problēmu. Tā pieder kā Avast meitasuzņēmums, bet tās galvenā mītne atrodas Apvienotajā Karalistē. Arī sniegums atstāj mazliet vēlamu, taču tas noteikti nav sliktākais šajā jomā. Kopumā šis ir pakalpojums, kas jums rūpīgi jāapsver pirms pirkuma veikšanas.

HideMyAss apskats: 4 plusi & 4 HMA VPN lietošanas mīnusi

HideMyAss (HMA), kuru 2005. gadā sāka 16 gadus vecs, ir sena un stāvus pilna vēsture. Tas vispirms tika izveidots, lai apietu tīkla ierobežojumus salīdzinoši ierobežotā kontekstā. Tā attīstītājs gadu gaitā nepārtraukti paplašinājās un paplašināja pakalpojumu.

2015. gadā, tikai desmit gadus pēc bāzes koncepcijas ieviešanas, HMA tika pārdots AVG Technologies par milzīgiem 40 miljoniem USD. Savukārt AVG iegādājās Avast, kur šodien sēž HMA.

Neskatoties uz sākotnējo nodomu palīdzēt lietotājiem apiet blokus, HMA nonāca uzmanības centrā pat pirms tā pārdošanas. 2012. gadā uzņēmums izpildīja tiesas rīkojumus Lielbritānijā nodot informāciju par lietotāja darbībām.

Uzņēmuma politika un uzvedība to ir nošķīrusi no vairuma VPN pakalpojumu sniedzēju, kuri cenšas visu iespējamo novērst, lai varas iestādes piekļūtu viņu lietotāja informācija.

4 lietas, kas man patīk par HideMyAss VPN

1. Spēcīgas drošības iespējas

Lai ko es domātu par HMA, viņu drošība joprojām ir diezgan laba. Lūk, kas viņiem ir veikalā;

1.1. Atbalsta vairākus protokolus

Tie piedāvā fiksētus augstus šifrēšanas ātrumus 256 bitu apjomā. Pēc noklusējuma visi Windows un Android lietotāji saņem OpenVPN, savukārt MacOS un iOS lietotāji būs IKEv2.

hidemyass noklusējuma protokols logiem ir openvpn

Noklusējuma Windows lietojumprogramma atļauj tikai OpenVPN.

Ir arī iespēja izmantot PPTP, ja jūs patiešām vēlaties, bet tas nav iekļauts galvenajā HMA lietojumprogrammā. Ir zināms, ka PPTP ir mazāk drošs nekā OpenVPN, taču, ja jūs patiešām vēlaties to izmantot, varat sazināties ar viņu klientu apkalpošanas dienestu.

Viņi norādīs uz saites uz citu lietotni, kurā varēsit izvēlēties starp OpenVPN un PPTP. Es iesaku tomēr pieturēties pie OpenVPN, jo tā ir daudz drošāka iespēja.

1.2 Aizsargā ne vairāk kā 5 ierīces

Mūsdienu norma ir tāda, ka katram no mums bieži ir vairākas viedās ierīces. HMA to saprot, un viņu pakalpojumam vienlaikus var pievienot ne vairāk kā piecas ierīces. Tas palīdz vienlaikus aizsargāt visas jūsu ierīces.

Kopumā ir lietojumprogrammas, kas atbalsta visas galvenās platformas, kā arī dažas papildu iespējas, ieskaitot AppleTV un noteiktu skaitu maršrutētāju. Diemžēl maršrutētājiem ir arī nozveja. Jūs to nevarat instalēt patstāvīgi, taču tas ir iepriekš jākonfigurē ar trešās puses, piemēram, Flashrouters, starpniecību.

1.3. Nogalināt slēdzi

Kā papildu līdzeklis šajā VPN ir iekļauts slēdzis, lai apturētu datu pārraidi uz ierīci vai no tās, ja tas atklāj kādas problēmas ar VPN tuneli.

hidemyass ir viedais nogalināšanas slēdzis

Tam ir arī dalīta tunelēšanas opcija, lai jūs faktiski varētu izvēlēties atļaut noteiktām lietotnēm apiet VPN pakalpojumu.

1.4. Aizsardzība pret noplūdi

Gan DNS, gan WebRTC noplūdes HMA testi izdevās. Neskatoties uz dažu dažādu servera savienojumu izmēģināšanu, mūsu izcelsmes IP nebija noplūdes. DNS un WebRTC testi ir diezgan vienkārši izpildāmi. Tiešsaistē ir ļoti daudz iebūvētu rīku, un, vienkārši apmeklējot šīs vietnes un to palaižot, jūs zināt, vai jūsu DNS noplūst ar aktīvo VPN.

2. Plašs serveru tīkls

Kopumā HMA ir vairāk nekā 1000 serveru tīkls, kas aptver 298 atrašanās vietas.

hidemyass ir plašs serveru pārklājums

Tas, iespējams, ir visplašākais pārklājums, ko esmu redzējis attiecībā uz atsevišķām atrašanās vietām, ar lielāko daļu citu labāko VPN, sākot no 90 līdz 100 valstīm.

2.1. Specializētais P2P & Straumēšanas serveri

HMA ir daži atlasīti serveri, caur kuriem jums ir jāpievienojas, ja vēlaties straumēt filmas vai palaist straumēm. Godīgi sakot, lai arī daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji to norāda kā ieguvumu un min tos serverus kā specializētus, man ir šaubas.

hidemyass vpn ir p2p optimizēti serveri

Tomēr, neraugoties uz manu viedokli, HMA ir precīzi noregulējusi piecus serverus multivides straumēšanai un astoņus serverus P2P. Dažas galvenās vietas, piemēram, Ņujorka, tiek uzskaitītas divreiz, jo šajos serveros varat veikt abus.

2.2 Darbojas ar galvenajiem Netflix reģioniem

Kopš Netflix uzmanības centrā vienmēr esmu bijis viņu ASV reģionā, jo tur ir gandrīz visas labās filmas. Tai ir arī lielākā bibliotēka starp visiem Netflix reģioniem, un, izmantojot HMA, to visu varat skatīties no jebkuras vietas pasaulē.

Mans Netflix iestrādes tests (t.i., pārmērīgs skatījums divu dienu laikā) parādīja, ka straumēšana visā norisē bija vienmērīga. Reiz bija gadījums, kad tika pārtraukts VPN savienojums, bet ne reizi vien es saņēmu nobijušā Netflix starpniekservera brīdinājumu.

Neskatoties uz impulsīvajiem ASV serveru ātrumiem, man bija vairāk nekā pietiekami, lai izbaudītu nemanāmu Netflix pieredzi. Es neievēroju nekādu pārmērīgu buferizāciju, pat kad filmās izlaidu minūtes.

2.3 Palaiž BBC iPlayer

Lai gan es saprotu, ka BBC iPlayer nav populārāko cilvēku saraksta augšgalā, man patīk to izmantot kā VPN spēju pārbaudi. IPlayer ir daži diezgan stingri ierobežojumi tā lietošanai – gandrīz tikpat slikti kā Netflix.

hidemyass spēj straumēt BBC iplayer

Es noteikti vēlētos zināt, vai Apvienotajā Karalistē tiešām ir ēzeļu pilsēta.

Spēja to apiet noteikti ir plus. Tā kā HMA ir Lielbritānijā reģistrēts pakalpojums, es nekļūdījos, uzskatot, ka tas šeit darbosies labi. Izveidojot savienojumu ar Donkey Town, Lielbritānijā, straumēšana faktiski bija pārsteidzoši ātra.

2.4 Var veikt IP maiņas

IP shuffle nav tas pats, kas Melburnas shuffle, līdz šim es esmu to redzējis tikai HMA. Viņiem ir ļoti ērta poga lietotnē, kas ļauj ātri “sajaukt” vai mainīt IP.

Tas var būt ļoti noderīgi, ja konstatējat, ka viens no straumēšanas pakalpojumiem nedarbosies serverī, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Vienkārši nospiediet taustiņu shuffle, un tas mainīs jūsu IP, lai jūs varētu vēlreiz izmēģināt straumēšanas pakalpojumu.

Lielākajai daļai HMA serveru ir vairākas IP adreses, starp kurām varat apmainīties, īpaši to straumēšanas serveros. Piemēram, viņu Ņujorkas serverim, kas ļauj gan P2P, gan straumēšanai, ir pieejamas 56 IP adreses.

3. Laba klientu apkalpošana

Lai arī HMA nebūt nav labākais visā, viena joma, kurā tā izceļas, ir klientu atbalsts. Šī bija idejas situācija, jo man bija jāuzdod vairāki jautājumi, gan vispārīgi, gan arī tehniska rakstura.

hidemyass piedāvā lielisku klientu apkalpošanu

HMA klientu atbalsts bija ātrs & efektīvs.

Izmantojot viņu tiešraidi, man izdevās ļoti ātri saņemt atbildi. Ticiet man, ka tā nav norma, kad runa ir par Live Chat pakalpojumiem, un es atklāju, ka es saņemu atbildi gandrīz tiklīdz man bija nosūtīts vaicājums.

Nebija nekādu muļķību par pārmērīgu rindu veidošanu vai to, ka mūžīgi jāgaida atbilde uz e-pastu. Tērzēšanas aģents bija pieklājīgs un zinošs, spēja sniegt man precīzu informāciju un informāciju, kuru es meklēju.

Daži no jums var domāt, ka tas nav īsti liels darījums, bet nopietni, ka tas tā ir. Esmu pieredzējis ilgas gaidīšanas un ļoti obstruktīvus klientu atbalsta aģentus, kuri varētu darīt visu iespējamo, lai vainotu klienta aprīkojumu vai darbības, vienlaikus atsakoties atbildēt uz tiešiem jautājumiem..

Tā nebija mana pieredze ar HMA, un es patiesi ceru, ka viņi saglabās šos izcilos standartus, virzoties uz priekšu. Kudos komandai par to.

4. 30 dienu naudas atdošanas garantija

Uzskatiet to par izmēģinājuma braucienu vai pagarinātu naudas atdošanas garantiju. Tas ir absolūti kaut kas, uz ko jāpievērš uzmanība, veicot ieguldījumus produktā, kuru izmantosit ilgtermiņā (piemēram, ar manu HMA abonementu uz trim gadiem).

Ir bijuši gadījumi, kad dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir stingra neatmaksas politika, un, godīgi sakot, es vienmēr esmu pret tiem izturējies ļoti piesardzīgi. Ja jums ir labs produkts, kāpēc ir jābaidās, ka lietotāji būs nelaimīgi un prasīs naudu atpakaļ drogos?

Naudas atdošanas garantija ir pārliecinoša apliecība uzņēmuma ticībai saviem produktiem, un ir svarīgi, lai tā būtu skaidri izteikta lietotājiem. Viena lieta, kas man jāpiemin, ir tā, ka reģistrējoties HMA, jūs automātiski atveraties uz automātisko atjaunošanu, tāpēc noteikti atspējojiet to, lai plāna beigās izvairītos no pārsteiguma..

4 lietas, kas man nepatīk par HideMyAss VPN

1. Ierobežota lietotāja privātums

Brīdinām, ka tas, iespējams, būs lielākais manas apskates fragments un ka daudzi no jums, lasot to, iespējams, būs ļoti nelaimīgi. Lietotāju privātums ir viena no pirmajām un svarīgākajām lietām, kuras vajadzētu aizsargāt VPN pakalpojumam, un, manuprāt, HMA šeit izmet tik daudz sarkano karodziņu, ka tas būtu jāaizliedz nozarei..

1.1. Pieder Avast

Īpašnieku mākonis, kas karājas virs HMA kā albatross, ir tumšs un drūms. Lai arī kopumā tas atrodas zem Avast reklāmkaroga, to tieši pārvalda un pārvalda Lielbritānijā reģistrēts Privax Limited.

Čehija faktiski ir diezgan draudzīga privātumam, taču HMA novietošana stāvvietā zem Privax Limited ir absolūti sarkans karogs. Apvienotā Karaliste ir viena valsts sākotnējā UKUSA nolīgumā, citādi zināma kā “Piecas acis”.

Kopš Apvienotā Karaliste ir atstājusi eiro jurisdikciju, uzņēmumiem šajā valstī vairs nav pienākuma aizsargāt lietotāju privātumu saskaņā ar jumta standartiem. Patiesībā HMA ir briesmīga savu lietotāju privātuma aizsardzības vēsture.

Tas ir nonācis uzmanības centrā vairākas reizes, lai pēc varas iestāžu pieprasījuma vienkārši nodotu lietotāju datus, vienreiz ar Apvienoto Karalisti un vienu reizi ar ASV..

1.2 HideMyAss žurnāli satur nelielu informāciju

Kā mēs atzīmējām iepriekš, ka HMA pēc pieprasījuma sadarbojas ar iestādēm, mēs arī acīmredzami varam pateikt, ka tas nav VPN, kas piedāvā pakalpojumu “Nav reģistrēšanas”. Faktiski HMA skaidri norāda, ka reģistrē informāciju par lietotāju, kaut arī apgalvo, ka neveic darbību reģistrēšanu.

hidemyass reģistrē savienojuma informāciju

(Avots)

Ņemot vērā pārliecību, kas rodas gadījumos, kad tā ir nodevusi reģistrēto informāciju, lietotājiem joprojām pietiek ar varas norīkošanu. Ja vēlaties VPN, kas jūs aizsargā, tas nav pakalpojums, ar kuru pierakstīties.

1.3. Sadarbība ar DMCA pārkāpumu izmeklēšanu

Papildus žurnālu nodošanai ir zināms, ka HMA sadarbojas arī ar DMCA pārkāpumiem. Patiesībā lietotāji ir sūdzējušies, ka pats pakalpojums izsniedz paziņojumus par Digitālās tūkstošgades autortiesību likuma pārkāpumiem, līdzīgi tam, ko ISP darījuši iepriekš..

2. Ātrums vietnē HideMyAss nav liels

Katru reizi es veicu savus VPN ātruma testus no vienas mašīnas un ISP līnijas, izmantojot 500Mbps šķiedras savienojumu, izmantojot Ethernet. Tas parasti man nodrošina visu manu reklamēto ātrumu, ja savienojums ir tīrs.

hidemyass ātruma testa sākotnējais ātrums

(Skatīt pilnu rezultātu)

Maniem testiem katra attālā vieta tiek pārbaudīta virknē, katrs pa pāriem. Vienu reizi ieslēdzot un pēc tam izslēdzot VPN. Tas ļaus novērot atbilstošo latentumu un ātrumu abos scenārijos.

Piezīme

Vēlu, pateicoties “Work from Home” direktīvām, internets ir kļuvis saspringts. Tāpēc ir ieteicams ņemt šos testa rezultātus ar šķipsniņu sāls, līdz kādā laika posmā zemeslode atkal ir līdzsvarā. Es periodiski pārskatīšu ātrumu un vajadzības gadījumā koriģēšu.

HideMyAss ātruma pārbaude – ASV

Testu veikšanas laikā ātrumi ar VPN vai bez tā uz ASV bāzētiem serveriem bija nedaudz nepietiekami. Tomēr, tā kā ASV burtiski atrodas visā pasaulē, no kurienes es esmu, barjera ar un bez VPN paliek tā pati.

hidemyass vpn ātruma pārbaude ASV izslēgta

HMA VPN ātruma pārbaude ASV – VPN izslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

hidemyass vpn ātruma pārbaude ASV ieslēgta

HMA VPN ātruma pārbaude ASV – ieslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

Ātrums ir izmantojams un noteikti ir pietiekams straumēšanai, taču lejupielāde ir trāpījums vai kļūda, un P2P noteikti nebūs tik noderīgs.

HideMyAss ātruma tests – Eiropa

Eirozonā nesen es, piemēram, testēju tuvāk savai atrašanās vietai – ar vācu serveriem. Tomēr ar HMA es cerēju uz stabilu sniegumu no Lielbritānijas pakalpojumu sniegšanas, jo būtībā tā ir šī pakalpojumu sniedzēja mājas bāze.

hidemyass vpn ātruma pārbaude ES izslēgta

HMA VPN ātruma pārbaude EU-VPN izslēgta
(Skatīt pilnu rezultātu)

hidemyass vpn ātruma pārbaude ES ieslēgta

HMA VPN ātruma pārbaude EU – VPN ieslēgta
(Skatīt pilnu rezultātu)

Skumji teikt, ka straumes ātrums strauji kritās uz sejas ar tikko lietojamu 13Mbps. Savādi, ka augštecē bija diezgan labi, kas, godīgi sakot, nav ļoti noderīgs lielākajai daļai cilvēku.

HideMyAss ātruma tests – Āfrika

Ar tādu izplešanās tīklu kā HMA ir viens no nedaudzajiem VPN, kas faktiski traucē Āfrikas kontinenta klātbūtnei. Pārsteidza mani vēl vairāk tas, ka Āfrikā viņiem ir vairāki savienojuma punkti.

hidemyass vpn ātruma pārbaude SA izslēgta

HMA VPN ātruma pārbaude SA – VPN izslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

ieslēgt ātruma testu SA

HMA VPN ātruma pārbaude SA – VPN ieslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

Tomēr izplatība nebija vienāda ar pakalpojuma kvalitāti, un es atkal ieguvu tik tikko izmantojamu ātrumu.

HideMyAss ātruma tests – Āzija

Kā parasti, mana iecienītākā vieta VPN testēšanai Āzijas reģionā ir Singapūra – gan par tā tuvumu man, gan arī ar lielisko infrastruktūru. Tas skaidri parādīja zemu latentumu un lielu ātrumu gan lejup, gan augšpusē ar serveri Republikā.

hidemyass vpn ātruma pārbaude asia off

HMA VPN ātruma pārbaude Āzijā – VPN izslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

vista. ātruma pārbaude

HMA VPN ātruma pārbaude Āzijā – ieslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

Tomēr man parasti parastie Ping laiki šajā vietā ir labāki, tāpēc es uzskatu, ka parastos apstākļos ātrums HMA caur Singapūru tiktu vēl vairāk uzlabots..

HideMyAss ātruma tests – Austrālija

Zeme, kas atrodas zem tā, vēl nav tik tālu, un kā daļa no Austrālijas reģiona VPN savienojuma ātruma ziņā ir diezgan ok. Tomēr ar ātrumu 30Mbps ar ieslēgtu HMA – tas ir diezgan skumjš rezultāts.

hidemyass vpn ātruma pārbaude aus off

HMA VPN ātruma pārbaude AUS – VPN izslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

hidemyass vpn ātruma pārbaude aus ieslēgta

HMA VPN ātruma pārbaude AUS – ieslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

Kopumā es saku, ka HMA ir jāstrādā pie savas infrastruktūras uzlabošanas, nevis jāpavada laiks un resursi, lai kontrolētu savus lietotājus visas pasaules valdību vārdā. Bēdīgs lietu stāvoklis patiešām.

2.1. Iebūvēts ātruma tests vairākās vietās

Viena lieta, kas interesē lietotni HideMyAss, ir tā, ka tajā ir iebūvēts ātruma testa rīks ar vairākām vietām. Tas ļauj marķēt dažādus serverus viņu tīklā testēšanai un var būt noderīgs – ja tas tiešām darbojas labi.

hidemyass vpn ir ātruma pārbaudes rīks

Es atklāju, ka ātruma pārbaudes rīka sniegtie rezultāti parasti ievērojami neatšķiras no rezultātiem, kas iegūti ļoti populārajā Ookla ātruma testā, kuru izmanto lielākā daļa cilvēku.

3. Reģistrēšanās & Cenu likšana

HMA ir pieejama Windows, MacOS, iOS, Android, Linus un pat maršrutētājiem. Tomēr ir dažas dīvainības, kurām jāpievērš uzmanība viņu reģistrēšanās laikā & cenu noteikšana;

3.1 Cenas & Maksājumu metodes mainās pa reģioniem

Tas nav kaut kas tāds, ko parasti esmu redzējis VPN pakalpojumos, jo to galvenā ideja ir pakalpojumu globalizācija. Tomēr es apmeklēju viņu lapu vairākos reģionos un secināju, ka cenas atšķiras – dažos gadījumos par milzīgu summu.

hidemyass vpn cenas atšķiras pēc reģiona

Pierakstīšanās ASV ir daudz dārgāka nekā par to pašu pakalpojumu Malaizijā.

Kā piemērs tam viņu trīs gadu plāns ASV izmaksā 143,64 USD pēc lielas parakstīšanās atlaides, bet tas pats plāns maksā RM252 (aptuveni 58 USD) tiem, kuri pierakstās no Malaizijas. Lai gan es neatrošos augstāk par reģionu, kura mērķauditorija ir cena, šī neatbilstība ir diezgan milzīga.

Arī dažos reģionos varat reģistrēties PayPal, savukārt citos tas nav pieejams. Tas apvienojumā ar sarežģīto reģistrēšanās procesu patiešām ir pārsteidzošs attiecībā uz pakalpojumu, kuram ir vairāk nekā desmit gadu, lai pilnveidotu savus biznesa procesus.

3.2 Plāni tiek automātiski atjaunoti

Kā jau minēju iepriekš, ja jūs reģistrējaties HMA, tas automātiski viņiem dod tiesības atjaunot jūsu plānu, kad tas zaudē spēku. Jums jāņem vērā, ka plāns tiek atjaunots par pilnu cenu, nevis pēc diskontētās likmes, pēc kuras parakstījāties.

hidemyass automātiskās atjaunošanas abonements

Ja tas nav tas, ko vēlaties, noteikti pēc iespējas ātrāk atspējojiet automātisko atjaunošanu.

4. Lietotņu dizains nav labākais

Tā kā kaut kas ir tik sarežģīts kā VPN (dažiem cilvēkiem), tas prasa pakalpojumu sniedzējus, lai nodrošinātu, ka lietotāju pieredze ir pēc iespējas nemanāmāka. Šī ir vēl viena HMA dīvainība un liek man aizdomas, ka VPN gadu gaitā, iespējams, nav mainījies fundamentālajā dizainā..

4.1 Uznirstošie logi

Mēģinot pārvietoties starp lietotnes opcijām, tā mēdz radīt uznirstošos logus, nevis pāreju vienā galvenajā lietojumprogrammas interfeisā. Šī dizaina metode ir ļoti sena skola, un tā atgriežas mani Windows pirmajās dienās. Tas ir kaitinoši un satraucoši sakot.

4.2. Zīmolam ir identitātes krīze

Viena no lietām, ko es pirms pierakstīšanās atzīmēju par HMA, bija tas, ka ir ļoti forši, labi, ass (vai ēzelis?). Tomēr tas, ko redzat, ne vienmēr ir tas, ko saņemat, un ikoniskais logotips galu galā izrādās ne tik ikonisks.

hidemyass zīmola ikona nav konsekventa

Kreisajā pusē – kā reklamēts; labajā pusē, kā tas parādās lietotnē

Tas morfē atkarībā no vietas, kur to redzat, un dažos gadījumos tas izrādās absolūti šausminošs.

Grunts līnija: Vai es maksāšu par HideMyAss VPN?

Tas ir iespējams, vieglākais jautājums, uz kuru man jau sen ir jāatbild. Ne tikai “”, Bet“Pie velna, nē!”. Doma, ka VPN pakalpojumu sniedzējs aktīvi strādās pret klientu interesēm, ir vienkārši apbēdinošs.

Pāris, ka ar visām nepilnībām to kā pakalpojumu, un jums ir noteikta recepte katastrofai. Šis ir viens VPN, no kura es ieteiktu potenciālajiem klientiem izvairīties!

Patiesībā dodieties uz mūsu labāko VPN sarakstu, un jūs, iespējams, atradīsit labākas alternatīvas!

Galvenās iezīmes

  • ✓ Sadalītā tunelēšana
  • ✓ Laba drošība
  • ✓ Izmantojiet ne vairāk kā 5 ierīces
  • ✓ Viedā nogalināšanas slēdzis
  • ✓ Specializēts P2P & Straumēšana

Ieteicams

  • • Lietotājs, kurš apzinās drošību
  • • Cenzūras pārvarēšana
  • • Apiet Geo-Block

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me