HostGator

HostGator

https://www.hostgator.com/

tl; dr

Lai arī samērā ātri, pieredzējušiem lietotājiem var šķist, ka HostGator trūkst funkciju. Tomēr, ja jūs meklējat vienkāršu un ērti lietojamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, HostGator varētu būt jums piemērots pakalpojums.! .

HostGator pārskats: 9 plusi & Gator mīnusi!

Nākamais mūsu piemēroto tīmekļa mitinātāju sarakstā ir arvien populārākais HostGator, visu viņu seksīgākais un spilgtākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums..

Viņi ir pazīstami kā glīti.

Ir zināms, ka viņi ir draudzīgi lietotājam.

Bet kā ‘Gator turās pret pārējiem nozares milžiem?

Lai to uzzinātu, mēs esam ziedojuši savus komentārus, pieprasījuši svētības no žurnālistikas dieviem un pauduši HostGator’s Baby plānam veikt dažas nopietnas pārbaudes (testus, kurus neviens cits neuztraucās darīt, liels paldies) tikai tāpēc, lai jūs zināt ja HostGator ir jums piemērots resursdators.

Mūsu testu rezultāti patiesībā ir diezgan pārsteidzoši, taču labas lietas nāk tiem, kas gaida, un šī pārskata beigās jūs gaidīsit mūsu spriedumu..

Atklāšana

Mūsu divas testa vietnes ir hgcloudhosted.com un hgbabyhosted.com. Pirmais tiek mitināts ar HostGator Cloud Hatchling; savukārt pēdējais tiek mitināts kopā ar HostGator Baby.

9 iemesli, kāpēc HostGator ir ideāls jums

1. Ātrs servera reakcijas laiks

Ja līdz šim jūs to vēl neesat dzirdējis, šeit, vietnē Bitcatcha.com, mums ļoti patīk, ka mūsu tīmekļa mitināšana ir ātra. SUPER ātri.

Un šeit ir tas, kur HostGator pievērsa mūsu uzmanību.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Vidējais ātrums: 190 ms – skatīt pilnu rezultātu

Ņemot vērā faktu, ka viņiem ir tikai 2 datu centri (abi jūs domājat, ka jūs atrodaties ASV), HostGator izdevās patiešām labi darboties Sanpaolo, Sidnejā un Japānā, visiem triecot atbildes laiku, kas mazāks par 205 ms.

Viņiem bija labi Singapūrā un Londonā (221 ms), bet nedaudz atpalika Bangalore ar 717 ms (ja jūs lasāt šo informāciju no Indijas, vislabāk to izvairīties. Tā vietā apskatiet mūsu labākos Indijas mitināšanas plānus!)

Ar vidējo pasaules mērogu 190 ms HostGator nopelnīja A no mums!

2. Dedzinošs ātrs vietnes ielādes ātrums

Izņemot PHP7.1 un iebūvētu Apache balstītu satura saspiešanas sistēmu, HostGator patiesībā viņiem nav daudz ko darīt..

Viņi neizmanto SSD krātuvi (pieejama tikai ar mākoņa mitināšanu, boo!), Nav iestatīts NGINX serveris vai īpašas kešatmiņas funkcijas, piemēram, vietnes SiteGround supercacher … tomēr vietnes ielādes laiki ir īpaši ātri!

Mēs izmantojām vietni webpagetest.org un izveidojām HGBabyHosted.com testa vietni pret mūsu HGCloudHosted.com, un šeit ir rezultāti:

HostGator Baby WebPageTest.org Rezultātu platums =

Vietnes ātruma pārbaude (HostGator Baby)

HostGator Cloud WebPageTest.org rezultāti

Vietnes ātruma pārbaude (HostGator Cloud)

HostGator’s Cloud hostings ir viens no ātrākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, ko mums ir bijis prieks izmantot (skatiet mūsu pārskatu šeit), tāpēc tas saka daudz, sakot, ka dalītā tīmekļa mitināšanas vietnes ielādes ātrums ir gandrīz salīdzināms ar viņu mākoņa mitināšana!

Saskaņā ar testa rezultātiem dalītā mitināšanas ielādes ātrums ir tikai nedaudz lēnāks nekā mūsu Mākoņa plāna ielādes ātrums, un tas ir diezgan sasodīti pārsteidzoši, ņemot vērā faktu, ka Mākoņa plānā ir iekļauts SSD, ātruma palielinātāji, būtībā visi zvani un svilpes, kas ir pasaulei. piedāvāt.

Pārbaudiet arī TTFB starp abām testa vietām – atšķirība ir niecīga!

Mēs esam pārliecināti, ka ar nelielu precizēšanu un piepūli mēs varēsim vēl vairāk samazināt iekraušanas ātrumu un no HostGator Baby plāna izspiest pēc iespējas vairāk sulas.!

3. 99,9% garantēta laika pavadīšana!

Dīkstāves var nopietni kaitēt vietnei! Tas zaudēs potenciālos pārdošanas apjomus, un vēl ļaunāk – jūsu vietne kritīsies Google klasifikācijā, kas nozīmē, ka jūs zaudēsit visus tos saulainos pirmās lapas klikšķus, kas savukārt izraisīs VAIRĀK pārdošanas apjoma zaudēšanu!

Jā, dīkstāves ir patiešām lielas nē nozarē, tāpēc mēs esam priecīgi, ka HostGator plāns nāk ar Garantija par 99,9%, ja tas neizdodas, mums tiks atmaksāts 1 mēneša kredīts, kas tiks izmantots mūsu pašreizējam plānam.

Tomēr, ņemot vērā HostGator reputāciju, ka tam ir ilgs darba laiks, mēs nedomājam, ka mums kādreiz vajadzēs izmantot viņu kredītus. To sakot, ir daži garantijas nosacījumi, par kuriem mēs neesam īsti apmierināti, bet vairāk par tiem vēlāk mīnusu sadaļā.

Laiks kopš 2018. gada aprīļa

100%

* HGBabyHosted.com (datumu centrs: ASV, plāns: mazulis)

Laiks kopš 2017. gada janvāra

99,97%

* HGCloudHosted.com (Datecenter: ASV, plāns: Hatchling Cloud)

4. Īpaši lietotājam draudzīgs interfeiss

Es nezinu, kāpēc, bet vairumam tur pieejamo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu lietotāja interfeisa izskatās, ka to ir izstrādājis kāds no 80. gadiem, kurš nolēma iziet no darba pusceļā..

Jums būs jānoklikšķina tūkstoš reižu, meklējot veidu, kā kaut ko paveikt, un problēma saasinās, ja neesat pazīstams ar izkārtojumu (tas ir iemesls, kāpēc mēs dodam priekšroku cPanel – viss ir tur, kur tam jābūt!)

Nav HostGator.

HostGator lietotāja interfeiss

Ar savām košajām krāsām viņi ir vienīgie, kuriem ir lietotāja saskarne, kas patiesībā ir patīkami acīm, un ne tikai – viņi ir padarījuši par ļoti vieglu navigāciju klienta pieteikšanās lapā.!

Viss ir intuitīvi novietots, un visas svarīgās saites un pogas atrodas vietās, kas dabiski piesaista uzmanību, padarot visu pieredzi pēc iespējas draudzīgāku lietotājam..

Kāpēc tas ir īpaši svarīgi uzņēmumu īpašniekiem, kāpēc? Tā kā, kad esat pārāk aizņemts, izdomājot, kura poga ko dara un kur doties, lai kaut ko izdarītu, jūs tērējat dārgo laiku, lai netiktu pārvaldīts jūsu uzņēmums, tas nozīmē, ka jūs nepelnāt naudu!

Izmantojot HostGator, jūs viegli varēsit pārlūkot klienta pieteikumvārdus un iestatīt vietni, pateicoties viņu UX dizaineriem.!

5. Kickass vietņu veidotājs un 1 noklikšķiniet uz Instalēšanas

Es domāju, ka mēs visi varam piekrist, ka ērtības un ātrums ir biznesa īpašnieku galvenais priekšnoteikums, veidojot vietni.

HostGator iebūvētais vietņu veidotājs pārvalda abus, ļaujot ātri izvēlēties veidni, pielāgot to savam sirds saturam un panākt, lai tā būtu gatava tikai dažu stundu laikā..

Viņiem ir patiešām profesionāla izskata motīvi, un, kad esat izvēlējies sev tīkamo, varat personalizēt to ar logrīkiem, funkcijām, meklēšanas joslām vai jebko citu, ko vēlaties.

HostGator vietņu veidotāju veidnes

Viss process ir ātrs un ērts, un testa vietnes iestatīšana mums prasīja tikai pāris stundas (mums visā ātruma testēšanā mums tas bija jāatstāj WordPress krājumā).

Negatīvie ir tas, ka vietņu veidotāji parasti netiek optimizēti ātrumam, tāpēc ērtības labad ir kompromiss!

Jums patiks arī izbaudīt instalēšanu ar vienu klikšķi, kas iecienīto lietotņu instalēšanu padara īpaši ātru un neticami ērtu! Tas ļauj jums izveidot vietni pēc iespējas īsākā laikā, lai jūs burtiski varētu sākt uzņēmējdarbību un palielināt šos pārdošanas numurus.!

HostGator 1 Noklikšķiniet uz Instalēt

Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz vajadzīgās lietotnes, izvēlieties direktoriju, kurā tajā instalējat, un nospiediet instalēšanas pogu – HostGator visu iepriekš konfigurēs jums!

HostGator 1 Noklikšķiniet uz Instalēt lietotnes

6. Ļoti atsaucīga klientu apkalpošana

Ja jums kādreiz ir bijusi nepatika ar to, ka jūsu vietnē kaut kas noiet greizi, un neviens jums nav pieejams, lai palīdzētu, jūs novērtēsit patiešām atsaucīgu un spēcīgu klientu apkalpošanas komandu.

Mūsu pieredze ar HostGator klientu atbalstu parasti bija diezgan laba. Izmantojot tiešraidi, mums nebija jāgaida ilgāk kā 3 minūtes, līdz viņi atbildēja, un, tā kā mūsu problēmas bija samērā nelielas, viņiem izdevās mūsu vietni atjaunot tiešsaistē tikai 15 minūšu laikā.!

Tomēr šobrīd, biļetes iesniegšana nav iespējama jo acīmredzot viņi uzlabo biļešu pārdošanas sistēmu, tāpēc mums būs pilnībā atkarīgs no viņu tiešraides tērzēšanas, vai arī mums būs jāzvana.

Ja nevēlaties nerunāt nevienam, viņiem ir arī milzīgs zināšanu bāzes rakstu arhīvs, lai jūs varētu mēģināt novērst visas problēmas, ar kurām jūs pats saskaraties!

Līdz šim esam diezgan apmierināti ar viņu klientu apkalpošanu, buuuuut mums ir dažas bažas par to, cik prasmīgi viņi ir, risinot sarežģītākus jautājumus, ko mēs uzsvērsim mūsu mīnusu sadaļā.

7. Neierobežoti / nemērīti resursi!

Viņi saka, ka labākās lietas dzīvē ir bez maksas, un mums būtu jāpiekrīt! Dažas no funkcijām, kas mūs atrada, izmantojot koplietoto HostGator, ir bezmaksas un neapmācītas lietas. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem:

Iegūstiet šo – ar HostGator jūs mitināt tik daudz domēnu un e-pasta adreses, cik vēlaties! Vairs nav jāuztraucas par to, ka jāizlemj, kuriem domēniem piešķirt prioritāti, vai arī par jauno personālu ir jāmaksā papildus par e-pasta adresēm. Ļoti nākotnes pierādījums!

Jums patiks arī neizbaudīts joslas platums un diska vieta, taču tie ir ierobežoti ar viņu TOS pieņemamo lietošanas politiku. Kamēr jūs nelietojat sistēmu ļaunprātīgi (piemēram, glabājat dublējumus savā sistēmā) vai nepiedalāties vienādranga failu koplietošanas darbībās, jums vajadzētu būt piesardzīgam.

HostGator Neierobežota krātuves un joslas platuma term os os pakalpojums

8. Bezmaksas īpašs IP (tikai biznesa plānam)!!

Izmantojot biznesa plānu, jūs varēsit izbaudīt BEZMAKSAS veltītu IP un kāpēc tieši tas ir svarīgi??

Kad darbojas jūsu e-komercijas vietne, jūs vēlēsities satvert īpašu IP un SSL, lai klienta dati būtu drošībā! Tas palīdz radīt uzticēšanos starp klientiem un jūsu vietni, un tas ir ļoti svarīgi, ja vēlaties atkārtot uzņēmējdarbību no viņiem!

Lielākajai daļai cilvēku būs jāmaksā par šo pakalpojumu (SiteGround maksā 30 USD gadā tikai par speciālu IP!), Tāpēc, lai to bez maksas saņemtu no HostGator biznesa plāna, ir milzīgs!

Patiesībā ir ļoti daudz priekšrocību, ko veltīts īpašs intelektuālais īpašums, taču tuvākajā laikā mēs to aprakstīsim citā rakstā.

9. Līdz 60% atlaide Bitcatcha lasītājiem

Ja jūs joprojām atrodaties pie žoga, iespējams, tas vienkārši palīdzēs jums izlemt, vai vēlaties mitināties HostGator – mēs esam nodrošinājuši ar viņiem neprātīgu darījumu, ekskluzīvu tikai mūsu lasītājiem.!

Pēc izrakstīšanās ievadiet “bitcatcha”Un jums būs jābauda pēriens 60% atlaide kāds no kopīgotajiem un tālākpārdevēju mitināšanas pakešu plāniem (tikai sākotnējam termiņam)!

Ja tā vietā meklējat mākoņa mitināšanu, neuztraucieties – tas pats kods dod jums 30% atlaidi viņu jaunajiem mākoņu mitināšanas plāniem un 40% atlaidi jebkuram viņu VPS, Dedicated vai WordPress plānam.!

Piezīme

60% atlaide tiek piemērota tikai pirmajam rēķinam. Par atjaunošanu tiks iekasēta parastā cena. . (Kupona Kods: bitcatcha)

Kas jums varētu nepatikt vietnē HostGator

1. Īpašu ātruma īpašību trūkums

Kaut arī HostGator darbojas diezgan labi pats par sevi (A + ranga iegūšana no mums nav vienkārša!), Mēs nevaram pārsteigt, cik daudz viņi var būt labāki, ja viņi būtu centušies iekļaut dažas ātruma funkcijas, piemēram, NGINX serveri iestatīšanas vai viena klikšķa sistēmas optimizācija!

Šobrīd vienīgais veids, kā optimizēt un izspiest visu sulu no servera, ir manuāli grozīt un instalēt spraudņus, kas prasa laiku un zināšanas – kaut kas lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku ne vienmēr ir pa rokai..

2. Shady Uptime garantija

Tāpēc viņi mums ir devuši garantiju par 99% izmantojamību un patiesībā atbilst mūsu darbības laikam, kas, bez šaubām, ir ļoti labs.

BET.

Kas patiesībā notiek, kad viņu uptime nokrītas zem 99%? Vai mēs saņemsim 1 mēneša kredītu, kā solīts?

Padoms: neviens nezina.

HostGator ēnaina darbspējas garantija

Jūs redzat, viņu TOS paziņo, ka, kaut arī mēs baudīsim viena mēneša kredītu par mūsu paketēm, ja to darbības laiks samazinās zem 99,9%, kredīta apstiprināšana ir tikai pēc HostGator izvēles.

Citiem vārdiem sakot, viņi var izvēlēties neievērot garantiju, ja viņi to izjūt.

Kaut arī mēs saprotam, ka HostGator ir jāaizsargā sevi pret negodīgiem prasījumiem, kredīta apstiprināšanas brīvība ir ļoti ēna, un viņu garantijas ir pilnīgi apšaubāmas..

3. Nekvalificēts klientu serviss

Labi, ka viņi ir nopelnījuši sīkfailu punktus par patiesu atsaucību, taču mums ir nopietnas šaubas par viņu atbalsta personāla spēju risināt nopietnas problēmas.

Runājot par iepriekšējo pieredzi, šķiet, ka viņu tiešā palīdzība tiek novirzīta uz Indiju (tāpat kā lielākajai daļai EIG meitasuzņēmumu), un lielākoties viņi ir diezgan bezjēdzīgi reālu problēmu risināšanā..

Mēs neesam vienīgie, kas jūtas tāpat. Pārbaudiet šos ekrānuzņēmumus zemāk:

HostGator lietotāju atsauksmes

Turklāt rakstīšanas laikā mēs nevaram iesniegt biļeti, jo acīmredzot viņi uzlabo savu biļešu sistēmu. Mēs gribējām viņiem piezvanīt, bet mums nācās izlēkt cauri stīpām, lai atrastu viņu atbalsta tālruņa numuru.

Nopietni Hostgator, ko jūs, puiši, darāt?

4. Lietu pārdošana izrakstīšanās laikā

Šī ir vēl viena ēnas prakse, par kuru mēs neesam pārāk priecīgi.

Kad esat pirkuma vietā, HostGator intuitīvā lietotāja saskarne mēģina jūs pievilināt, pērkot visus blakusproduktus, kas jums patiesībā nav nepieciešami..

Pārliecinieties, ka uzmanīgi izpētāt savas iespējas un noņemiet atzīmes no izvēles rūtiņām, kuras nevēlaties, pretējā gadījumā jūs maksājat papildus.

5. Tikai 2 datu centri

Jā, jūs lasāt pareizi – HostGator ir tikai 2 datu centri, un tie abi atrodas ASV. Ja atrodaties tālu prom esošā valstī un domājat iegādāties HostGator kontu, iespējams, vēlēsities vēlreiz apskatīt šo ekrānuzņēmumu, lai redzētu, vai atbildes laiks jums ir pietiekami ātrs.

ASV (R)ASV (E)LondonaSingapūraSanpaulu
32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

BangaloreSidnejaJapānaKanādaVācija
717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Kur ir jūsu auditorija?

Sliktākais ir tas, ka mēs nemākam izvēlēties, kuru datu centru mēs varam izmantot, HostGator automātiski izlemj to par mums!

Tikai 2 datu centru pieejamība jau nav lieliska, bet neļaujiet klientiem izvēlēties, kuru datu centru viņi vēlas mitināt,.

Protams, HostGator ir starptautiski meitasuzņēmumi Āzijas valstīs, piemēram, Hostgator.in un HostGator.sg, bet tie ir bēdīgi slaveni ar to, ka viņiem ir patiešām slikta apkalpošana, kas patiesībā liek mums negribēt uzņemt viņus.

HostGator plāni un funkcijas

Kopīgi plāni

HostGator koplietotajiem kontiem ir 3 brīnišķīgi izmēri, lai tie atbilstu ikviena vajadzībām.

Hatchling
Bērniņš
Bizness

Domēni atļauti
1
Neierobežots
Neierobežots

Joslas platums
Nemērīts
Nemērīts
Nemērīts

Bezmaksas SSL

Bezmaksas īpašs IP

Cena
2,78 USD * mēnesī
3,98 USD * mēnesī
USD 5,98 * mēnesī

* Īpaša ievada cena 36 mēnešu abonēšanas periodam.

Ja jūs meklējat mitināt tikai vienu vietni, kurā nav tīmekļa vietņu mitināšanas, tad inkubācijas plāns darbojas lieliski, taču personīgi mēs uzskatām, ka labāk ir sākt ar mazuļa plānu. Tas mēnesī maksā tikai nedaudz vairāk par dolāru vairāk, un jūs mitināsit tik daudz domēnu, cik vēlaties!

Protams, ja viss notiek labi, jūs vienmēr varat izvēlēties jaunināšanu uz biznesa plānu un baudīt visus tā ekskluzīvos pakalpojumus, piemēram, bezmaksas SSL, speciālu IP un VoIP tālruņa pakalpojumu.

Kā mēs jau minējām iepriekš, šie mazie papildu greznumi patiesībā ir ļoti tāli, lai jūsu e-komercijas vietne izskatās īpaši likumīga!

Mākonis Hostings

Ja mākoņa mitināšana ir vairāk jūsu lieta, jums jāizvēlas starp šīm trim iespējām:

Hatchling Cloud
Bērnu mākonis
Biznesa mākonis

Domēni atļauti
1
Neierobežots
Neierobežots

Atmiņas
2 GB
4 GB
6 GB

CPU kodols
2
4
6

Īpašs IP

Cena
USD 4,95 * mēnesī
USD 6,57 * mēnesī
USD 9,95 * mēnesī

* Īpaša ievada cena 36 mēnešu abonēšanas periodam.

Atkal jūs varat doties ar hatchling mākoni, ja jūs patiešām vēlaties samazināt izmaksas, bet ar Baby mākoni jūs iegūstat tik daudz vairāk. Tāpat kā dalītajos mitināšanas plānos, arī jums būs iespēja jaunināt uz biznesa mākoņa plānu, kad uzskatāt par vajadzīgu.

WordPress mākonis

Viņiem ir arī WordPress Cloud plāni!

Starteris
Standarta
Bizness

Vietne (s) atļauta
1
2
3

Apmeklējumi / mēn
100 k
200 k
500 k

Dublējumi
1 GB
2 GB
3 GB

Aprēķina jaudu
2x
2x
5x

Cena
USD 5,95 * mēnesī
7,95 USD * mēnesī
USD 9,95 * mēnesī

* Īpaša ievada cena 36 mēnešu abonēšanas periodam.

Tagad šie plāni ir pilnīgi atšķirīgi no kopīgotajiem un mākoņa mitināšanas plāniem tādā nozīmē, ka tie ir optimizēti WordPress un jūs mitināt ne vairāk kā 3 vietnes pat ar biznesa plānu.

Kā HostGator iztur konkurenci??

HostGator VS SiteGround – kas ir labāks WordPress?

Mēs nevarējām palīdzēt, salīdzinot HostGator ar mūsu pašreizējo iecienīto tīmekļa mitinātāju SiteGround, tāpēc apskatīsim iespējas, kuras katram uzņēmumam ir piedāvāt.

HostGator
Vietne

Vienreiz noklikšķiniet uz WP Instalēšanas

Iepriekš optimizēti iestatījumi
Vietnes zemes optimizētājs

Patentētās ātruma funkcijas
SuperCacher

Git atbalsts

Uptime garantija
Apšaubāms

Bezmaksas SSL

Bezmaksas ikdienas dublējumi

Datu centri
2 (tikai ASV)
5 (visos 3 reģionos)

Šādi novietojot blakus, ir diezgan acīmredzams, kurš tīmekļa mitināšanas rīks sniedz jums labāku cenas un vērtības attiecību aptuveni vienā cenu diapazonā..

HostGator WordPress viena klikšķa instalēšana ir satriecoša un patiešām palīdz ietaupīt tik daudz laika, taču vietnei SiteGround ir virsroku, runājot par funkcijām.

Mēs ieekonomējam tik daudz vairāk laika, izmantojot vietnes SiteGround SG optimizētāju un Supercacher (nav nepieciešams manuāli pielāgot un instalēt spraudņus), un to bezmaksas SSL un ikdienas dublējumi sniedz tik lielu vērtību plānam!

Sarunāsimies arī par datu centriem – HostGator’s 2 ASV salīdzinājumā ar SiteGround 5 izplatīti 3 reģionos.

Kaut arī HostGator servera reakcijas laiks faktiski ir diezgan ātrs, attālākas valstis, iespējams, attāluma dēļ nevarēs pilnībā izbaudīt reklamēto ātrumu.

Izmantojot vietni SiteGround, jūs varēsit izvēlēties datu centru, kas ir vistuvāk jūsu atrašanās vietai, kas noteikti palīdz ar servera reakcijas laiku..

To sakot, ideāls tīmekļa mitinātājs nav pieejams. Katram no tiem ir savi plusi un mīnusi, pat mūsu mīļajam SiteGround (mums nepatīk, cik dārgi ir viņu atjaunojumi – lasiet vairāk šeit).

Izmantojot HostGator, kompromiss to trūkuma dēļ ir lietotājam draudzīga lietotāja saskarne un īpaši zemas sākuma cenas. Jums būs grūti nospiest, lai viņu cenu vietā atrastu citu līdzīgu lietotāja saskarni!

Piezīme

Lai iegūtu padziļinātu salīdzinājumu starp diviem, lasiet mūsu analīzi šeit – SiteGround VS HostGator.

HostGator vietnes veidotājs VS Inmotion’s BoldGrid

Kā mēs esam minējuši mūsu Inmotion Hostinga pārskatā, viņu iebūvētais vietnes BoldGrid veidotājs ir diezgan sasodīti satriecošs.

HostGator vietņu veidotājs

Vietnes rediģēšana HostGator vietnē Builder

Kaut arī pats HostGator patentētais vietņu veidotājs ir patiešām ļoti labs un viegli lietojams, tam nav nekā pret BoldGrid.

Ja jūs vienkārši meklējat kaut ko ērtu un padarot jūsu vietni labu bez izskatīšanās, HostGator vietnes veidotājs veic darbu tikai lieliski, taču, ja vēlaties sarežģītākas vadīklas un pielāgotas opcijas, HostGator to nedarīs..

BoldGrid ir nedaudz sarežģītāk izmantot, taču pielāgošanas ziņā tas piedāvā daudz vairāk.

Viņiem ir vairāk rīku, lai jūs varētu veikt sarežģītākus manevrus, un, pats galvenais, vietni, kuru projektējat ar BoldGrid, kā tādu, kuru paturēt kā savu, tāpēc vietnes migrācijai nevajadzētu būt problēmai, ja nolemjat mainīt saimniekdatorus.!

Tomēr jums jāpatur prātā, ka BoldGrid ir Premium tīmekļa veidotājs, kuram bez maksas pievienota Inmotion Hostings, savukārt HostGator vietnes veidotājs ir tieši tas – bezmaksas vietņu veidotājs.

Neskatoties uz to, kas ir HostGator bezmaksas vietņu veidotājs, savu darbu veic tikai lieliski.

Verdikts: Vai man vajadzētu mitināties HostGator??

Mums jāsaka, ka, kaut arī mēs jūtamies par HostGator labi, tas tomēr neliek mums justies lieliski. Šķiet, ka viņi tiek nogādāti viesmīlības centrā un aizmirst – tas ir demogrāfiskais aspekts, kurš patiesībā nerūpējas par optimizēšanu un uzlabojumiem.

Ja jūs ietilpst šajā kategorijā, HostGator faktiski ir ideāls resursdators jums! Jums nevajadzēs uztraukties par kaut ko. Tie ir patiešām ērti lietojami un intuitīvi – vienkārši instalējiet, pielāgojiet un jums ir ērti doties!

Tomēr, ja jūs esat tāds, kurš patīk iekniebt, optimizēt un darīt visu, kas nepieciešams, lai pēc iespējas ātrāk izmantotu jūsu tīmekļa mitināšanu, jums, iespējams, nepatīk HostGator. Mēs jūtamies, ka viņi cenšas no mums atņemt pēc iespējas lielāku kontroli, tikai lai viņi varētu nodrošināt, ka viņu sistēmas darbojas bez žagas – kā minēts iepriekš, tas ir lieliski piemērots neprātīgam pūlim, kas nav tīmekļa mitinātājs, bet, ja jūs zināt, kas jūs esat to darot, tas jūtas diezgan ierobežojošs.

To, kas viņiem trūkst, tie atvieglo lietošanu. Viņu lietotāja saskarne ir tik intuitīva un ērti lietojama, ka esmu pārliecināta, ka mana vecmāmiņa varētu izveidot vienkāršu vietni ar HostGator.

Ātrāk, mums nav sūdzību par HostGator servera reakcijas laikiem. Tie ir salīdzinoši ātri, par ko liecina mūsu unikālā servera ātruma pārbaudītāja testa rezultāti.

Tomēr mums nepatīk, ka viņiem ir tikai 2 datu centri (abi atrodas ASV), un ka tie mums neļauj izvēlēties, kuru no tiem mēs vēlamies mitināt.

Viņiem ir nepieciešams pieņemt darbā labāk kvalificētus cilvēkus savā atbalsta nodaļā (vai varbūt to nenodod apakšuzņēmējiem uz Indiju), taču, ņemot vērā kredīta apmēru, viņi ir ļoti atsaucīgi.

Neskatoties uz to, es domāju, ka ar HostGator mums ir diezgan labi.

Galvenās iezīmes

 • ✓ Nemērīta diska vieta
 • ✓ Nemēra joslas platums
 • ✓ Bezmaksas SSL
 • ✓ SSH pieeja, CGI
 • ✓ PHP5, RoR, Python, Cron
 • ✓ 99,9% Uptime garantija
 • ✓ 45 dienu naudas atdošana

Ieteicams

 • • e-komercija
 • • WordPress
 • • Forums
 • • Joomla, Drupal
 • • Uzņēmējdarbības vietne
 • • Visu izmēru vietne

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me