IPVanish pārskats: 5 plusus un 4 mīnusus, izmantojot IPVanish VPN

IPVanish VPN


IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

tl; dr

Sākumā es ļoti vilcinājos pārskatīt IPVanish VPN, jo es zināju, ka tie ir ASV bāzēts pakalpojums. Personīgi tas ir tāpat kā lūgt vilku sargāt vistu. Pirmoreiz izlaists 2012. gadā, IPVanish mainīja īpašumtiesības 2017. gadā. Diemžēl, manuprāt, īpašumtiesību maiņa uzņēmumam nav devusi pozitīvu rezultātu. Man ir grūtības ieteikt šo VPN daudzu iemeslu dēļ, ieskaitot vidēja ātruma veiktspēju, aizdomas par anonimitāti un briesmīgu klientu atbalstu.

IPVanish pārskats: 5 plusus un 4 mīnusus, izmantojot IPVanish VPN

IPVanish VPN, kas dibināts 2012. gadā, nav vecākais blokā esošais bērns, un faktiski tas jau ir vienu reizi mainījis. Neparasts šajā uzņēmumā ir tas, ka, neraugoties uz acīmredzamo popularitāti tik īsā laikā, uzņēmumam ir arī izdevies iekļauties diskusijās par mežizstrādi. Šāda veida lietas parasti izklausās kā nāvessods VPN pakalpojumu sniedzējiem, un tomēr tā izdzīvo.

Turklāt tas ir ASV dibināts uzņēmums, un tas precīzi neatbilst apgalvojumiem, ka, pirmkārt, ir politika bez reģistrēšanās. Lai gan ASV vēl nav obligātu datu saglabāšanas likumu, tajā ir drošības aģentūras, kas vēlas reģistrēt visas planētas interneta metadatus. Diezgan mīkla.

Neskatoties uz to, tā ir izrādījusies jaukta izrāde, daža laba, daža briesmīga, tāpēc apskatīsimies, ko viņi var darīt.

Kas mums patīk par IPVanish VPN

1. Laba pieejamība

IPVanish apgalvo, ka tīklā, kas ir audzis vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē, darbojas vairāk nekā 1000 serveru. Protams, tā koncentrējas galvenokārt uz Eiropu un Ziemeļameriku, ar 443 serveriem bijušajos un 561 serveriem otrajā. Lai gan tas atstāj Āziju un pārējo pasauli gandrīz nedaudz, pārklājums ir pieejams.

1.1. Tam pieder sava infrastruktūra

Kas ir ievērojams, ir tas, ka IPVanish apgalvo, ka tai pieder visa sava infrastruktūra. Lai gan tas noteikti var attiekties uz servera aprīkojumu, es neesmu pārliecināts, kā tas var būt attiecībā uz pārējo infrastruktūru, kas parasti nāk no datu centra.

Kā vienīgais patiesā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzējs, mums IPVanish pieder un darbojas viss mūsu tīkls, ieskaitot serverus. Tas ļauj mums sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu.

Mēs nekad neatstājam jūsu drošību pār kāda kontroli. Tā kā mēs neizmantojam savu infrastruktūru ārpakalpojumos, mēs varam nodrošināt drošākos VPN savienojumus pasaulē. Bez trešajām pusēm mūs neapturot, IPVanish tīkls darbojas ātri.

1.2. Izmantojiet ar gandrīz jebkuru ierīci

Tiem no jums, kuri līdz šim ir lasījuši manus VPN pārskatus, es esmu pārliecināts, ka esat pieradis, ka man palīdz rīkoties ar ierīces atbalstu. Fakts ir tāds, ka ar produktu, kura mērķauditorija ir tikpat plaša kā VPN, noteikti ir daudzi no mums, kas izmanto ļoti dažādas ierīces.

IPVanish lietotnes

Patiesībā es uzdrošinos apgalvot, ka daudzi no mums pat vienas mājsaimniecības ietvaros var izmantot vairākas ierīces uz dažādām platformām. Arī maigi izsakoties, neskatoties uz manu izbrīnu, ka daži cilvēki joprojām izmanto Windows Phone – paliek fakts, ka ir pat kāds mans tuvs biznesa partneris.

Tātad, jums tas ir – IPVanish plus ir ļoti dažādu ierīču atbalstīšana.

Un tā kā IPVanish var izvietot arī uz dažiem maršrutētājiem, es vēlreiz brīdinu tos no jums, kuri domā to darīt, lai ērtības vai tikai dēļ;

Piezīme

VPN pakalpojuma vadīšana maršrutētājā palīdzēs pārvarēt vienlaicīgo ierīces savienojuma ierobežojumu, ko uzliks vairums VPN. Tomēr ir kāds trūkums. Gandrīz visos gadījumos (īpaši mājas apstākļos izmantojamiem maršrutētājiem) tas palēninās interneta trafiku, salīdzinot ar tad, ja jūs vadītu ierīces specifiskas VPN lietotnes. Tas notiek tāpēc, ka maršrutētāji mazāk spēj reālā laikā apstrādāt nepieciešamo datu šifrēšanu, tādējādi palēninot datu pārraides ātrumu.

2. IPVanish ir grūts drošībā

Ja godīgi, man drošība ir sekundāra nekā anonimitāte VPN pakalpojumā, bet tas ir personīgais viedoklis. Domājot par interneta lietotājiem tādās valstīs kā Ķīna, ASV un Singapūra, es pilnībā saprotu drošu savienojumu nepieciešamību.

Tikai FYI, ASV ir viena no karstākajām jomām pasaulē, kurā uzņēmumi var saukt pie atbildības tos, kas iesaistīti nelikumīgā failu apmaiņā. Ķīna smagi cenzē savu internetu, un Singapūra seko ASV pēdās. Tomēr ir daudzas citas valstis, kurās lietotāji varētu vēlēties izmantot VPN, piemēram, Eiropas valstīs.

2.1. Piespiedu 256 bitu šifrēšana

Bez izņēmuma visi VPN pakalpojumi, kurus līdz šim esmu pārbaudījis, ir piedāvājuši lietotājiem izvēli attiecībā uz šifrēšanas līmeņiem. Galu galā, kā jau minēju, augstāka šifrēšana var samazināt jūsu ātrumu. Tomēr IPVanish acīmredzot ir izturējies pret stingru nostāju un visiem lietotājiem ieviesa obligātu 256 bitu šifrēšanu..

Raugoties perspektīvā, 256 bitu šifrēšana ir viens no augstākajiem līmeņiem, kāds šobrīd ir, un tas ir kļuvis aizvien izplatītāks mūsdienu algoritmos, protokolos un tehnoloģijās (mēs to pat izmantojam SSL).

Vienkārši sakot, 256 bitu atslēgai būtu nepieciešams milzīgs skaitļošanas spēks, lai sabojātos, un pat tad, ja ir pietiekami daudz laika – vairāk gadu nekā jebkura cilvēka dzīvē, tas ir droši.

Svarīgi atzīmēt, ka jo šifrētāks ir savienojums, jo lielāka ir iespēja, ka savienojums cieš no ātruma pasliktināšanās, tāpēc es ļaušu jums pašam izlemt, kāds ir ideālais līdzsvars, kāds jums nepieciešams jūsu dzīvē..

2.2. Nav žurnālu politikas

Tas ir svētais Grāls VPN pakalpojumu sniedzējiem. Mums visiem jāzina, ka VPN pakalpojums, kuram uzticam savus datus, ne tikai apgriezīsies un nodos to kādam citam. Tagad par to vairāk neteikšu, bet pietiek pateikt, ka oficiāli IPVanish ir politika bez reģistrēšanās.

Jūsu prioritāte ir jūsu privātums, bet tikpat svarīga ir arī uzticēšanās mums. Tāpēc mēs vēlamies, lai mūsu politikās būtu pēc iespējas pārredzamāka. IPVanish ir nulles žurnālu VPN pakalpojumu sniedzējs, kas nozīmē, ka mēs neveicam jebkādu savienojumu, trafika vai darbību datu reģistru attiecībā uz mūsu pakalpojumiem. – IPVanish privātuma politika

2.3. Protokolu izvēle

Ja drošība un anonimitāte ir VPN pakalpojumu bastions, tad viņu protokoli ir flekss viņu muskuļos. IPVanish atbalsta plašu protokolu klāstu, lai jūs tos varētu izmantot atbilstoši situācijai.

IPVanish apgalvo, ka atbalsta OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPsec un SSTP, taču es ievēroju, ka viņu Windows VPN lietotnē trūkst SSTP opcijas. Varbūt tas tika noņemts.

IPVanish Trūkst SSTP

2.4. Kill slēdzis darbojas!

Lielākajā daļā VPN ir kaut kas iekļauts Kill Switch, kas ir paredzēts, lai pārtrauktu savienojumu ar internetu, ja kāda iemesla dēļ savienojums ar VPN serveri tiek zaudēts. Daži strādā, citi ne, bet es priecājos ziņot, ka IPVanish Kill Switch darbojas. Tas varētu būt nedaudz gauss, bet, tiklīdz tas iesit, viss spītīgi atsakās savienoties.

Faktiski, ielādējot savu IPVanish klientu, jūs nevarēsit sērfot tīklā, kamēr nebūsit izveidojis savienojumu ar viņu serveri. Pārlūkošana bez savienojuma ir iespējama tikai tad, ja esat izgājis no IPVanish klienta programmatūras. Šī ir līdz šim labākā Kill Switch versija, ko līdz šim esmu redzējis.

3. Pietiekams ātrums, lai straumētu 8k video

Godīgi sakot, es neesmu precīzi liels ātrums, ko piedāvā IPVanish serveri. Tā varētu būt mana konfigurācija, taču es godīgi izmēģināju gandrīz visas kombinācijas, kuras viņu lietotne atbalsta, un man nav bijis daudz veiksmes, izņemot (kā parasti) Singapūrā bāzētus serverus. Tas būtu diezgan loģiski, jo tieši tā man šķiet vistuvāk, kur ir laba infrastruktūra.

Es nesen apmainīju savu platjoslas pakalpojumu sniedzēju un, lai arī mans līnijas ātrums ir pārbaudīts, lai spētu piegādāt tuvu reklamētajiem 500 MB / s, mans neveiklais aprīkojums tik tālu ir sasniedzams. Tāpēc šoreiz es nodrošinu bāzes ātrumu, lai jūs varētu zināt, kāda ir norma savienojumam, ar kuru var rīkoties mana testēšanas platforma – aptuveni 200Mbps

Ātrākais rezultāts - nav VPN bāzes līnijas ātruma

Ātruma pārbaude bez VPN bāzes līnijas ātruma
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

IPVanish ātrumi, kurus man izdevās apkopot, bija diezgan skumji;

Malaizijā bija pieejami tikai divi serveri, un vislabākā servera izvēle man sagādāja satriecošu 20Mbps. Es varētu nokļūt augstāk, nekā tas bija manā vecajā interneta plānā, kura skaņas ātrums bija 50 Mb / s.

Ātruma testa rezultāts uz Malaizijas serveri

Ātruma pārbaude Āzija – Malaizija
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Mans parastais čempions Singapūra man deva aptuveni pusi no mana sākotnējā ātruma. Acīmredzami nav lieliski, pērciet hey, tas ir gandrīz 100Mbps!

Ātruma testa rezultāts uz Singapūras servera

Ātruma pārbaude Āzija – Singapūras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Austrālija, nedaudz tālāk no manis, samazināja ātrumu līdz pusei un nedaudz šokēja par Pinga laiku.

Ātruma testa rezultāts Austrālijas serverī

Ātruma pārbaude Austrālijā – Adelaide Server
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā gaidīts, Dienvidāfrika man bija kā parasti zema ātruma skalā. Es saprotu, ka Dienvidāfrika, iespējams, nav pārāk liela attiecībā uz lielāko daļu lietotāju izvēles, taču es vienmēr to iekļauju ģeogrāfiskās izplatības dēļ.

Ātruma testa rezultāts Āfrikas serverī

Ātruma pārbaude Āfrika – Dienvidāfrikas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Eiropai mana parastā izvēle ir Nīderlande, jo tā gandrīz atrodas tur, kur tā atrodas, un tai ir pienācīga infrastruktūra.

Ātruma testa rezultāts Nīderlandes serverī

Ātruma pārbaude Eiropā – Nīderlandes serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Visbeidzot, visā pasaulē no manas fiziskās atrašanās vietas – Ziemeļamerikas. Es piedēvēju lielāku tur pieejamo ātrumu tam, ka tas ir IPVanish mājas bāze.

Ātruma testa rezultāts uz Ziemeļamerikas serveri

Ātruma pārbaude Ziemeļamerikā – Dalasas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Ar gandrīz 100Mbps un zemāko 20Mbps var apgalvot, ka IPVanish patiesībā nesniedz lielu vērtību. Tomēr šeit es gribētu iepludināt, ka 100Mbps uz VPN joprojām ir pienācīgs, un es esmu pārliecināts, ka kaut kur atradīsit serveri, kas var dot jums labu ātrumu.

Tomēr tie paši ātrumi, kādus es varu sasniegt ar IPVanish, joprojām ļāva man straumēt 8 kt UHD videoklipus no YouTube. Reāli runājot, aptuveni 15Mbps ļaus to izdarīt UHD video.

YouTube 8k pārbaude

4. Laba cena bez ilgstošiem ieslēgšanās periodiem

IPVanish cenu opcijas

Izskatās, ka IPVanish ir krities cenu noteikšanas vidū VPN karos. Pēc viena gada plāna – USD 10 mēnesī mēnesī un USD 6,49 mēnesī – tas nav ne šeit, ne tur. No vienas puses, ja jūs dodaties mēnesī, tas nav nomācoši dārgs, savukārt, no otras puses, jūs ilgstoši netaupāt tik daudz, cik otrs.

Piemēram, Nord VPN, kam ir patiesi fantastiskas ilgtermiņa cenas.

Kas mums nepatika par IPVanish VPN

1. Optimizētu serveru trūkums

Šī ir pirmā lieta, ko pamanīju, kad savā sistēmā biju instalējis VPN klientu. Es apskatīju dažādus iestatījumus un pamanīju, ka IPVanish serverim Ping piešķir neparasti augstu prioritāti un ranžē tos atbilstoši tam. Izņemot visus gadījumus, jums ir jāizmanto visas iespējas, ko lietotne izvēlas jums.

Nekļūdieties man – servera Ping ir svarīgi. Būtībā tas ir par to, cik lielu kavēšanos serveris parāda saziņai ar jūsu ierīci, taču kontekstā tas nav tik svarīgi.

Kā VPN lietotāji noteikti ir jāparedz, ka mēs, iespējams, izmantosim līniju dažādām lietām, piemēram, Torrenting, Video straumēšana vai kaut kas cits, kāpēc gan koncentrēties tikai uz Ping? Padariet dzīvi vienkāršu, lūdzu.

2. Privātuma jautājumi

Neraugoties uz ļoti publiski pausto politiku bez žurnāla, IPVanish ir nonācis nopietna ugunsgrēkā, jo tam iepriekš nebija mugurkaula, lai aizstāvētu varas iestādes. Vēl vairāk satraucoši ir tas, ka viņi ir apsūdzēti par tādas informācijas nodošanu, kurai nebija jābūt.

2.1. ASV bāzēts uzņēmums

Kā ASV dibinātam uzņēmumam, IPVanish ir uzticības pienākums palīdzēt iestādēm izmeklēšanā. Spriežot pēc tā, cik ātri viņi, domājams, iemeta savu lietotāju autobusā, kad to lūdza Homeland Security, vai jūs esat gatavs veikt likmes uz viņiem, lai aizsargātu jūs?

ASV pašlaik cīnās par datu saglabāšanas likumu pieņemšanu. Lai arī pašlaik tajā nav obligātu datu saglabāšanas likumu, piemēram, Eiropas datu saglabāšanas direktīva, cik ilgi pirms tas kļūst par realitāti?

2.2. Mežizstrāde

Šā gada sākumā (2018) raksts TorrentFreak apsūdzēja IPVanish lietotāju žurnālu nodošanā varas iestādēm (ASV Iekšzemes drošības departaments). Nu, _a_ lietotāja žurnāls tik un tā ir slikts.

Tagad IPVanish tika pārņemts salīdzinoši nesen, tāpēc, kad viņiem jautāja par to, viņi acīmredzami visu noliedza, sakot, ka viņiem nav zinājuši neko, kas notika pirms uzņēmuma pārņemšanas. Kaut arī man ir satriecoši, ka tik nopietnu VPN uzvedības pamatlīmeni tik nejauši aizslaucīja zem paklāja, ka jaunie īpašnieki.

IPVanish neveic, nav un nereģistrēs un neuzglabās mūsu lietotāju žurnālus kā StackPath uzņēmums. Es nevaru runāt par to, kas notika kāda cita sardzē, un šī vadības komanda jau sen ir pazudusi. Bet zināt to – papildus tam, ka neveicat reģistrēšanos, StackPath aizstāvēs mūsu lietotāju privātumu neatkarīgi no tā, kurš pieprasa citādi. ” – Džeremijs Palmers, viceprezidents produktu jautājumos & Mārketings.

Jautājums ir, vai jūs esat ar mieru uzņemties viņu vārdu, jo viņi acīmredzami ir nodrošinājuši risku?

2.3. Atrasta neparasta informācija par servera atrašanās vietu

Atklātas IPVanish dīvainās vietas

Es ļoti ilgi izmantoju speedtest.net, un tas parasti ir bijis precīzs ne tikai ātruma testa ziņā, bet arī parādot iesaistīto testa serveru pareizo atrašanās vietu. Faktiski šī ir pati pirmā reize, kad man ir radusies šī problēma viņu pakalpojuma izmantošanas vēsturē.

Kad esmu izveidojis savienojumu ar IPVanish serveriem, es ievēroju, ka Speedtest mani bieži mēģināja savienot pārī ar serveriem, kas atradās ļoti tālu no vietas, kur man rādīja, kā ieslēgts. Parasti tas savieno jūs pārī ar vistuvāko serveri jūsu atrašanās vietai.

Tad kāpēc tas cenšas mani savienot pārī ar serveriem tūkstošiem kilometru attālumā? Es izvirzīju šo problēmu e-pastā viņu klientu atbalsta dienestam, bet viņi principā ignorēja manu jautājumu. Visas idejas par šeit notiekošo?

Diemžēl šī dīvainā parādība dažreiz tiek izplatīta ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumos. Piemēram, iBBC atskaņotāja incidents, kas parādīts zemāk;

Neparasta servera atrašanās vieta, izmantojot BBC atskaņotāju

3. Briesmīgs klientu atbalsts

Mana lielākā aizraušanās ar IPVanish – klientu atbalsts. Drīzāk tā trūkums. Es noteikti saprotu dažus uzņēmumus, kas nesniedz 365/24/7 klientu atbalstu, jo īpaši izmantojot tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumus, jo izmaksas var palielināties.

Es nevaru saprast, kāpēc tehnisko pakalpojumu uzņēmums, piemēram, IPVanish, domā, ka viņi var atļauties to nedarīt.

Tālāk es nesaprotu, kāpēc viņiem šķiet pareizi, ka viņi piedāvā klientu atbalstu 24 stundas diennaktī, ja 3 dienu laikā pusdiecīgi atbild uz detalizētu e-pastu, kurā tiek lūgta palīdzība.

IPVanish klientu atbalsts

TEHNISKI, tie ir pareizi, viņi nekavējoties atbild – ar automātisku e-pastu, sakot, ka atbildēs drīz. Tomēr tas tiktāl ir pretrunā klientu atbalsta garam, ka es vienkārši biju uzmācīgs.

Viņu atbilde ne tikai kavējās trīs dienas, bet arī nozīmīgā veidā neatrisināja manis uzdotos jautājumus. Viņi būtībā man teica:

atvienojiet no pašreizējā servera un pārslēdzieties uz citu protokolu. Mēģiniet izveidot savienojumu ar tuvāko serveri.

Es viņiem biju sniedzis detalizētu informāciju par aktuālajām problēmām, kā arī mana klienta konfigurāciju, un viss, kas viņiem bija jāsaka, bija tas. Ja es jau nebūtu izmēģinājis viņu ieteikto risinājumu, es būtu kautrējusies par sevi. Es neesmu pārliecināts, vai problēma ir uzņēmuma politikā vai klientu apkalpošanas asistentā, kurš patiešām nevēlas darbu, bet gala rezultāts ir tāds pats.

IPVanish, KAUNIES.

4. Slikta klienta pieteikums

Sākot no novecojušā dizaina līdz ļoti acīmredzamam iespēju trūkumam, varētu teikt, ka IPVanish lietotne ir pilnveidota un minimālistiska – ja tāda būtu. Diemžēl daudzu ļoti vajadzīgu funkciju trūkums liek domāt par sliktu, nevis pilnveidotu.

Sākot no bloķēšanas līdz vienam šifrēšanas standartam un līdz servera organizācijas trūkumam (izņemot Ping, tas vienmēr ir Ping ar viņiem), dizaina taupība ir veikta pārāk tālu.

Un personīgi, ja man būtu pakalpojums, kas piedāvātu tik zemu ātrumu, es neiekļautu pašā klientā satiksmes monitoru. Tas ir kā sāls berzēšana atvērtā brūcē.

Bottomline: Vai IPVanish VPN ir cenas vērts?

Sēžot un atgūstot elpu pēc tam, kad ilgi kalpoju klientu apkalpošanai, man nācās uz pāris minūtēm nomierināties, lai atgūtu uzmanību. Viens no maniem mājdzīvnieku pīķiem ir slikta klientu apkalpošana, un es šoreiz to biju ieguvis lāpstiņās.

Tomēr, līdzsvarojot lietas par un pret šo uzņēmumu, es jūtos tā, it kā tas joprojām būtu nedaudz neparasts. Ņemiet, piemēram, viņu stingro nostāju pret drošību, izpildot 256 bitu šifrēšanas līmeņus. Tomēr tajā pašā laikā viņi ir izgājuši cauri daudzām lietām, kas saistītas ar mežizstrādi, kuras viņi vienkārši ir mēģinājuši novilkt malā..

Dienas beigās es jūtu tās ne tik daudz kā lielas tehniskas problēmas, ar kurām saskaras IPVanish, bet gan drīzāk uzņēmuma attieksmi. Sākot no mārketinga VP, kurš var mēģināt maldināt apgalvojumus, sakot “mēs neko nezinām” klientu apkalpošanas personālam, kurš būtībā nerūp – es jūtu, ka IPVanish saskaras ar nopietnām problēmām.

Tomēr ar pareizu pozicionēšanu un tikai nelielu spīdumu joprojām ir simtiem, ja pat ne tūkstošiem, kuri neuztraucas rīkoties pareizi un izlasīt produktu, pirms viņi to iegādājas..

Personīgi es nepieskartos IPVanish ar desmit pēdu stabu, bet, godīgi sakot, tam ir savas gaišās puses, kā es minēju savā pārskatā.

Galvenās iezīmes

 • ✓ 256 bitu šifrēšana
 • ✓ Sabalansētas cenu iespējas
 • ✓ Vienlaicīgi atbalstiet līdz 10 ierīcēm
 • ✓ 7 dienu naudas atdošanas garantija
 • ✓ Atbalsta P2P failu koplietošanu
 • ✓ Politika bez reģistrēšanas

Ieteicams

 • • Video straumēšana (dažreiz)
 • • lietotāji, kas apzinās drošību
 • • P2P ventilatori
 • • ASV un ES lietotāji

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map