IPVanish un ExpressVPN salīdzinājums: Speed ​​/ Logs / Torrent

IPVanish vs ExpressVPN salīdzinājums 2018

IPVanish un ExpressVPN abi apgalvo, ka ir ātrākais VPN uz zemes. Bet kurai VPN spēkstacijai patiešām ir ātruma testi, lai to pierādītu?


Mēs salīdzinājām IPVanish un ExpressVPN pēc funkcijām, kas torrent lietotājiem ir vissvarīgākās.

Mēs salīdzinājām:

 • Programmatūra
 • Privātuma / reģistrēšanas politika
 • Ātrums
 • un, protams, cena. Mēs zinām, ka visiem patīk labs, lēts vpn.

IPVanish vs ExpressVPN: kopsavilkums

IPVanish

Bilde

Vietne: IPVanish.com
Pārskats: IPVanish 2016 apskats w

/ ātruma testi

 • Dzīvesvieta ir ASV
 • Nav žurnālu. Periods. (
  uzzināt par VPN žurnāliem
  )
 • Nav iekļauts starpniekserveris
 • 256 bitu šifrēšana (pielāgojama)
 • Iekļauts slepkavības slēdzis (novērš IP noplūdes)
 • Torrentos ir atļauts visos serveros
 • Mēneša cena: 10,00 USD
 • Labākais piedāvājums: 6,49 USD / mēnesī&# 65279;&# 65279; (1 gada plāns)

ExpressVPN

Bilde

Vietne:Expressvpn.com
Pārskats: Drīzumā…

 • Atrodas Britu Virdžīnu salās
 • Nav darbību žurnālu. Daži savienojuma žurnāli (nav IP žurnālu)
 • Nav iekļauts starpniekserveris
 • 256 bitu šifrēšana
 • Iekļauts slepkavības slēdzis
 • Torrents noteiktos serveros
 • Mēneša cena: 12,95 USD
 • Labākais piedāvājums: 8,32 USD mēnesī (1 gada plāns)
Iecienītākās IPVanish iespējas
IPVanish ir ārkārtīgi ātrs. Ātrāk nekā visi citi VPN, kurus esam pārbaudījuši šajā vietnē. Ja jums ir liels joslas platuma savienojums (20 Mb / s +), jums vismaz vajadzētu izmēģināt IPVanish.

Viņu jaunajā V3 programmatūrā (Windows, Mac, iOS, Android) ir iekļauts daudz jaunu iespēju, piemēram: Stealth režīms, Split Tunneling, Kill-switch un “Smart” servera izvēle.

IPVanish piedāvā arī augsta līmeņa privātumu ar savu “nulles žurnāla” garantiju.
Pārbaudiet visus mūsu VPN, kas nav reģistrējušies

Mūsu iecienītākās ExpressVPN funkcijas:
ExpressVPN ir premium VPN pakalpojums (ar paaugstinātu cenu).

Lasīt: Mūsu ExpressVPN torrent ceļvedis

ExpressVPN patiešām izceļas no pūļa, kad runa ir par viņu programmatūru, kurai ir skaists lietotāja interfeiss un inovatīvas iespējas, piemēram, pielāgojams saraksts ar iecienītākajiem serveriem..

ExpressVPN salīdzinoši augstā cena nozīmē, ka viņi var atļauties lielāku servera joslas platumu vienam lietotājam, tāpēc ātrumi ir lieliski.

Salīdzināšanas tēmas

Mēs salīdzināsim ExpressVPN un IPVanish galvu pret katru no zemāk redzamajām tēmām. Noklikšķiniet uz saites, lai pārietu uz jebkuru no šī salīdzinājuma sadaļām.

 1. Drošība
 2. Privātuma / reģistrēšanas politika
 3. Programmatūra / funkcijas
 4. Ātrums
 5. Torrent draudzīgums un Torrent funkcijas
 6. Cenu noteikšana
 7. Atmaksas politika

Drošība

Šifrēšana

IPVanish un ExpressVPN abi piedāvā 256 bitu šifrēšanu (nozares augstas drošības standarts).

Abi pakalpojumu sniedzēji ievieš perfektu pārsūtīšanas slepenību, kas nozīmē, ka katra VPN sesija izmanto unikālu šifrēšanas atslēgu (laba).

IPVanish programmatūra dod jums iespēju izvēlēties 3 VPN protokolus (OpenVPN, PPTP un L2TP). Viņi arī pievieno “Stealth” protokolu, ja programmatūras opcijās iespējojat “Scramble” režīmu.

ExpressVPN pievieno SSTP protokolu papildus iepriekšminētajiem 3 (kopā 4 protokoli). SSTP var darboties arī kā “Maskēšanās” protokols, lai slīdētu cauri VPN bloķējošiem ugunsmūriem.

IPVanish drošības iestatījumi viņu programmatūrā. Ietver DNS aizsardzību pret noplūdi un iznīcināšanas slēdzi.

IPVanish dod jums iespēju izvēlēties 3 VPN protokolus, kā arī tādus drošības līdzekļus kā DNS noplūdes aizsardzība un slēdzis, lai novērstu IP noplūdes.

Citas drošības funkcijas
Gan IPVanish, gan ExpressVPN ietver opciju “nogalināt slēdzi”, kas neļauj jūsu IP adresei publiski izplatīties, ja VPN nejauši atvienojas. Tajos ietilpst arī aizsardzība pret DNS noplūdi, kas neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam izmantot Windows drošības trūkumu, lai pārraudzītu jūsu tīmekļa vēsturi.

Drošības kopsavilkums:
IPVanish un ExpressVPN drošībā ir diezgan vienmērīgi saskaņoti, taču, pateicoties īpašajai opcijai “Stealth Mode” (kas ļauj iegūt tīkla ugunsmūrus, kas var mēģināt bloķēt VPN trafiku), mēs ExpressVPN piešķirsim nelielu pārsvaru..
Uzvarētājs: IPVanish
VPN reģistrēšanas politika ir viens no faktoriem, kas visvairāk tiek ignorēts, izvēloties pakalpojumu sniedzēju. Tas, iespējams, ir arī vissvarīgākais jautājums, kas jāņem vērā, ja VPN lietosit mocīšanai. Mēs vienmēr iesakām izvēlēties tādu VPN, kas nekad neveic jūsu IP adreses reģistrēšanu un 24 stundu laikā iznīcina visus metadatu žurnālus.

Ieteicamais lasījums: VPN, kas ļauj straumēm / p2p un neglabā žurnālus.

Privātums / reģistrēšana

IPVanish: Privātums

IPVanish ir bijis “Zero-Log” VPN pakalpojums kopš 2014. gada. Pēc viņu komandas (un konfidencialitātes politikas) teiktā, IPVanish vispār neuzglabā žurnālus. Šis ir augstākais privātuma līmenis, ko varat iegūt no VPN nodrošinātāja.

IPVanish spēj uzturēt bezreģistru politiku, jo tie atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, kur datu saglabāšanas likumi neattiecas uz VPN nodrošinātājiem.

Jūs varat arī maksāt anonīmi ar Bitcoin, ja vēlaties.

ExpressVPN: privātums

ExpressVPN nepiedāvā tikpat augstu privātuma līmeni kā PIA, runājot par viņu mežizstrādes politiku. Viņi nereģistrē nekādas VPN darbības (jūsu apmeklētās vietnes, lejupielādētos failus utt.), Bet reģistrē sesijas metadatus (pārsūtīto datu KB, izmantoto VPN serveri, savienojuma ilgumu). par laimi, ExpressVPN savienojuma žurnālos neietver jūsu IP adresi (ar 2016. gada 1. janvāri).

Bitcoin maksājumi tiek pieņemti, ja vēlaties maksāt anonīmi.

Privātuma / reģistrēšanas kopsavilkums

Kaut arī ExpressVPN nereģistrē jūsu IP adresi, viņi joprojām nav īsti VPN sniedzēji, kuriem nav žurnālu. Pakalpojums IPVanish, kurā nav žurnālu, var paaugstināt jūsu privātumu
Uzvarētājs: IPVanish

Programmatūra / funkcijas

Gan IPVanish, gan ExpressVPN ir patiesi izcila programmatūra. Pastāv iemesls, ka 5 vai 6 labākie pakalpojumu sniedzēji VEIDĀ ir populārāki nekā pārējie. Tam ir daudz sakara ar programmatūru, veiktspēju un lietotāja pieredzi.

IPVanish programmatūra

IPVanish programmatūra ir krāšņa un funkcionāla. Tas pastāvīgi ir nepietiekami attīstīts, un jaunas iespējas tiek pievienotas ik pēc pāris mēnešiem. Pašlaik IPVanish ir viņu programmatūras V3.

Servera izvēle

IPVanish ļauj ātri un ērti izvēlēties serveri. Jūs varat vai nu redzēt visus viņu serverus Saraksta skats vai Kartes skats. Jūs varat kārtot visus serverus, izmantojot ping, kad tie atrodas saraksta skatā, un varat viegli meklēt jebkuru vajadzīgo servera atrašanās vietu, izmantojot to “filtra” funkciju.

IPVanish programmatūra: kartes servera izvēles rīks

‘Map’ servera izvēles rīks IPvanish

Citas IPVanish programmatūras funkcijas

IPVanish pēdējo 12 mēnešu laikā ir pievienojis vairākas noderīgas funkcijas. Šeit ir mūsu izlase:

 • Izvēlieties savu VPN protokolu: Jūs varat izvēlēties OpenVPN (TCP / UDP), L2TP vai PPTP. Lielākajai daļai lietotāju OpenVPN (UDP) būs labākā un ātrākā opcija.
 • Motokross: Šis ir IPVanish VPN protokols “Stealth”. Ja jūsu tīkls bloķē VPN savienojumus, šis rīks var maskēt jūsu VPN datus kā parastu SSL tīmekļa trafiku, padarot gandrīz neiespējamu bloķēšanu.
 • Pagriezt IP adresi: Jūs varat izvēlēties automātiski iegūt jaunu IP adresi ik ​​pēc ‘X’ minūtēm. Tomēr mēs neiesakām to darīt mocīšanas laikā, jo IPvanish īsi jāatvienojas starp IP.

ExpressVPN programmatūra

ExpressVPN programmatūra ir viegla, ātra un jaudīga. Īpaši mums patīk funkcionalitāte “Iecienītākie serveri”, kas ļauj ātri un ērti piekļūt bieži izmantoto serveru atrašanās vietām pielāgotajam sarakstam.

ExpressVPN ir iebūvēti visi svarīgākie IP noplūdes aizsardzības rīki, piemēram, DNS noplūde un atvienošanas aizsardzība pret noplūdi (izmantojot slēdzi).

Šeit ir tuvāk apskatītas dažas no ExpressVPN labākajām programmatūras funkcijām:

Vietas atlasītājs / iecienītākie serveri

Vēlamā servera atrašanās vietas izvēle ir ātra un ērta. Programmatūrā ir vairāki šķirojami serveru saraksti.

Jūs varat kārtot serverus pēc nosaukuma, atrašanās vietas vai izvēlēties noteiktus serverus, ko pievienot sarakstam “Izlases serveri”.

ExpressVPN parāda arī nesen izmantotos serverus, ja vēlaties ātri izveidot savienojumu.

Mīļākie serveri
Lai savam izlasei pievienotu jebkuru serveri, vienkārši noklikšķiniet uz zvaigznītes blakus šai servera atrašanās vietai.

Tiklīdz zvaigzne ir dzeltena, serveris parādīsies jūsu iecienīto serveru sarakstā, kuram piekļūst, augšējā kreisajā stūrī noklikšķinot uz cilnes “Zvaigzne”, kas ir atzīmēta ar sarkanu krāsu..

ExpressVPN programmatūras serveru skats

ExpressVPN serveri

VPN protokola opcijas

ExpressVPN programmatūra ļauj jums viegli pārslēgties starp visiem 5 pieejamiem VPN protokoliem.

Jūs varat arī izvēlēties ‘Automātiski izvēlēties protokolu’ kas gudri izvēlēsies jums labāko variantu, ņemot vērā paredzēto servera atrašanās vietu un pašreizējos tīkla apstākļus.

Lielākajai daļai lietotāju UDP – OpenVPN būs labākais ātruma / drošības sajaukums. UDP ir ideāls protokols darbībām ar lielu joslas platumu, piemēram: video straumēšanai, straumēm / p2p un Skype.

TCP izvēlieties tikai tad, ja lejupielādējat failus, izmantojot savu tīmekļa pārlūku (jo TCP apstiprina visu datu pakešu saņemšanu), kam vajadzētu palīdzēt novērst lielo failu pārsūtīšanu no kļūmēm pa vidu..

ExpressVPN protokoli

Izvēlieties OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP vai ‘Auto’

Tātad, kam ir labāka programmatūra?

Šis bija samērā tuvu zvans, un gan IPvanish, gan Express piedāvā lielāko daļu funkciju, kuras mēs patiešām vēlamies redzēt no VPN klienta. Tomēr starp tām bija dažas atšķirības.

Expressvpn: ir funkcija “iecienītākie serveri” (kuru es mīlu). Viņu klients ir viegls un ātrs un neaizņem daudz ekrāna nekustamo īpašumu.

IPVanish: IPvanish darbvirsmas klients ir nedaudz liels, taču tas ir aprīkots ar funkcijām. Tam ir viedā servera izvēle, kartes skats, apjukuma / slepens režīms, dalīta tunelēšana un trīsceļu IP noplūdes aizsardzība.

Rezultātā uzvarēja IPVanish garākais funkciju saraksts. Viņu programmatūras jaunākā versija (pievienojot nogalināšanas slēdzi & Maskēšanās protokols) viņus tiešām ir izspiedis pāri malai.

Uzvarētājs: IPVANISH

IPVanish vs ExpressVPN: ātrumi & Ātrākā

Ātrums ir viens no vissvarīgākajiem VPN pakalpojuma izvēles kritērijiem, īpaši, ja vēlaties to izmantot ātrgaitas torrentu lejupielādei. Faktiski vienīgais, ko mēs uzskatām par svarīgāku, ir pārliecināties, ka ir jāizvēlas tāds VPN sniedzējs kā Zero-Log, piemēram, IPVanish..

Gan IPVanish, gan ExpressVPN ir liela ātruma reputācija. ExpressVPN pat savā vietnē apgalvo, ka ir visātrākais VPN. Redzēsim, kā viņi salīdzinās mūsu reālās pasaules ātruma pārbaudēs…

IPVanish ātruma pārbaude

IPVanish speed UK

IPVanish ātruma tests (Londona, Lielbritānija)

IPVanish speedtest, Kanādas serveris

IPVanish ātruma tests (Monreāla, Kanāda)

ExpressVPN ātrums

ExpressVPN ātruma tests (Londona, Lielbritānija)

ExpressVPN ātruma tests (Londona, Lielbritānija)

ExpressVPN ātruma pārbaude (Nīderlande)

ExpressVPN ātruma pārbaude (Nīderlande)

Ātruma testa analīze / spriedums:
ExpressVPN uzstādīja ļoti cienījamu ātrumu (50 Mb / s starptautiskajos serveros ir diezgan cienījams), taču IPVanish ir pieredzējis ātrāku tīklu.

IPVanish patiešām ir negodīgas ātruma priekšrocības, jo viņu mātesuzņēmums ir viens no lielākajiem CDN (datu mugurkaula) nodrošinātājiem pasaulē.

Uzvarētājs: IPVanish (bet ExpressVPN ir krietni virs vidējā līmeņa)

Torrent draudzīgums / Torrent Features

Ja VPN pirkšanas galvenais iemesls ir torrentu lejupielāde anonīmi, šī sadaļa ir ārkārtīgi svarīga. Ja nē, jūtieties brīvi to izlaist.

Šajā sadaļā mēs apskatīsim katra pakalpojumu sniedzēja attieksmi pret bittorrent lietotājiem. Mēs arī pārbaudīsim, kādas (ja tādas ir) katra pakalpojuma noderīgās funkcijas, kas nodrošina papildu vērtību torrent / p2p lejupielādētājiem.

IPVanish Torrent draudzīgums: 9/10

IPVanish sākotnēji ieguva 7/10 par draudzīgumu straumēm, kad mēs pirmo reizi ierindojām VPN pakalpojumu sniedzējus 2014. gadā, taču kopš tā laika viņi ir veikuši vairākas nozīmīgas izmaiņas. Tagad tās ir viena no labākajām VPN iespējām torrent lietotājiem visā pasaulē.

IPVanish Torrent politika

Kā teikts viņu FAQ (ekrānuzņēmums zemāk), IPvanish ir paziņojis, ka viņi patiešām atļauj straumēm / p2p savā VPN tīklā. Tāpat kā visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, uz jūsu izmantošanu attiecas viņu noteikumi & pieņemamas lietošanas nosacījumi, kas atrodami viņu tīmekļa vietnē.

IPVanish torrent / p2p politika

IPVanish torrent politika

Ar IPVanish Torrent saistītās funkcijas:

Ja strauji lejupielādējat straumēm, iespējams, būs nepieciešams īpašāks funkciju komplekts, nekā piedāvā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji. Par laimi, IPVanish ir gandrīz visas svarīgākās privātuma / drošības funkcijas, kuras jūs vēlētos (vēl ir izstrādāti vēl pāris).

Šeit ir IPvanish labākās iespējas torrent lietotājiem:

 • “Nulles žurnāla” politika: Mēs vienmēr iesakām izvēlēties VPN, kas nav reģistrēts. IPVanish atbilst šiem kritērijiem.
 • Avārijas poga: Jūs nevēlaties, lai jūsu IP adrese noplūst, ja VPN atvienojas. IPVanish programmatūrai ir izslēgšanas slēdzis, kas nekavējoties pārtrauks jūsu interneta savienojumu, ja VPN neizdosies.
 • Torrent draudzīgu serveru atrašanās vietas: IPVanish ir ātrs serveris daudzās torrent draudzīgās valstīs, ieskaitot Šveici un Nīderlandi.
 • 256 bitu šifrēšana: Tas ir visspēcīgākais pieejamais šifrēšanas spēks (kas joprojām nodrošina pieņemamu ātrumu). Tas ir tas pats šifrēšanas spēks, ko ASV militārpersonas izmanto kritiskiem sakariem. Šifrēšana neļauj jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzējam) lasīt trafiku vai redzēt, kādus failus lejupielādējat. Tas arī palīdz novērst jūsu straumju iespiešanos.

ExpressVPN Torrent-draudzīgums: 7/10

ExpressVPN nodrošina labu funkciju komplektu torrentu lietotājiem. Viņiem ir 256 bitu šifrēšana (tāda pati kā IPvanish) un praktiski identisks nogalināšanas slēdzis. Viņi mazliet izteicās par mežizstrādes politiku. Kaut arī ExpressVPN saka, ka viņu žurnālos nav ietverta jūsu IP adrese, mēs joprojām vēlamies, lai viņi pieņemtu patiesu nulles žurnāla politiku, tāpat kā citiem VPN.

IPVanish un ExpressVPN ir diezgan līdzīgi programmatūras funkciju ziņā, taču atšķirība žurnāla privātumā izvirza IPVanish uz priekšu.

Uzvarētājs: IPVanish

Cenu noteikšana (kurš pakalpojumu sniedzējs ir izdevīgāks piedāvājums)

IPVanish un Express cenas tiek noteiktas vidusdaļā & augstākais VPN cenu līmenis. Parasti augstākas cenas parasti rodas ar lielāku ātrumu (jo jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs var atļauties tērēt vairāk USD vienam lietotājam uz servera izmaksām). Šis salīdzinājums nav izņēmums, un abiem šiem pakalpojumu sniedzējiem ātrums ir krietni virs vidējā. Šeit ir abas cenu lapas:

IPVanish cenas

IPVanish cenu plāni

IPvanish parasti ir USD 10 mēnesī, ja izvēlaties pāriet no mēneša uz mēnesi, taču vislabākā vērtība noteikti ir viena gada abonements, kas vidēji iziet uz USD 6,49 mēnesī..

ExpressVPN izcenojumi

ExpressVPN izcenojumi

Ar 1 mēneša plāniem, sākot no gandrīz USD 13, ExpressVPN ir viegli viens no dārgākajiem VPN sniedzējiem. Jūs saņemat ievērojamu atlaidi, pērkot gada abonementu, un šī raksta laikā ExpressVPN šobrīd piedāvā 3 bonusa mēnešus bez maksas (kopā 15 mēneši)..

Labākā atmaksas politika: IPVanish vs Express VPN

Atmaksas politika

Gan IPVanish, gan ExpressVPN ir garantēta 100% apmierinātība, un piešķirtā atmaksas termiņa laikā varat saņemt pilnu atmaksu, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Express VPN atmaksas politika – 30 dienas

ExpressVPN 100% atmaksas politika lietotājiem piedāvā pilnu atmaksu par abonēšanas cenu pirmajās 30 pakalpojuma dienās. Viņi pat apsvērs atmaksu pēc 30 dienu perioda, ja varat pierādīt, ka viņu pakalpojums nebija pieejams vai nedarbojās pareizi. Šī ir nozarē vadošā atmaksas politika (man vēl nav jāredz VPN uzņēmums, kas piedāvā vairāk nekā 30 dienas)
Jūs varat atcelt savu kontu ar pilnu naudas atmaksu 30 dienu laikā pēc sākotnējā pirkuma … Atmaksas pēc 30 dienu pirkuma perioda pēc ExpressVPN ieskatiem tiks uzskatītas tikai tad, ja abonents var pierādīt, ka Pakalpojums nebija pieejams vai izmantojams abonēšanas periodā un tika veikti saprātīgi mēģinājumi sazināties ar ExpressVPN, lai atrisinātu problēmu – ExpressVPN TOS

IPVanish – 7 dienas

IPVanish lietotājiem dod 7 dienas, lai pieprasītu atmaksu. Tas ir aptuveni vidējais, ciktāl ilgums attiecas uz atmaksas politiku. Lietotāji var pieprasīt atmaksu jebkura iemesla dēļ, vienkārši sazinoties ar atbalsta dienestu. Pēc mūsu pieredzes kompensācijas tiek apstrādātas ātri un bez lielām grūtībām.

Uzvarētājs: ExpressVPN (nevar pārspēt 30 dienu garantiju!)

Slēdziens un ieteikumi

Lai gan abi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā stabilus pakalpojumus un funkcijas, mēs domājam, ka šeit ir skaidrs ieguvējs, un tas ir IPVanish.

Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad primārais VPN lietojums būs torrent / p2p failu koplietošana, jo IPVanish ir vienīgais no diviem, kam ir patiesa “nulles žurnāla” politika. Protams, cena vienmēr ir faktors, un IPvanish ir par 20% lētāks nekā expressVPN.

Šeit ir mūsu salīdzinājuma secinājumu kopsavilkums:

IPVanish

IPVanish ir ārkārtīgi spējīgs, straumēm draudzīgs VPN. Viņi ir vieni no ātrākajiem VPN uzņēmumiem torrenting jomā, un mēs viņus nosaucām par mūsu pirmo izvēli anonīmajiem straumēm 2016. gadā.

Plusi:

 • Patiesa politika “Nereģistrē”
 • Trīskārša IP noplūdes aizsardzība
 • Ātri

Mīnusi:

 • Neviena nav. IPVanish serveriem ir nedaudz mazāk vietu nekā ExpressVPN, taču vairāk nekā 60 valstīs tie joprojām ir daudz virs vidējā līmeņa.

ExpressVPN

ExpressVPN ir izcila programmatūra, un viņu mobilās VPN lietotnes (iOS, Android) ir vieni no labākajiem, tāpēc, ja mobilā drošība ir prioritāte, tās ir vērts apskatīt. Mēs tikai vēlamies, lai tas nemaksātu tik dārgi.

Plusi:

 • Lieliskas darbvirsmas un mobilās VPN lietotnes
 • Ļoti labs ātrums

Mīnusi:

 • Viņi glabā savienojuma žurnālus (bet ne IP adresi)
 • Dārgi.

Grunts līnija

Ja jums ir nepieciešams labi izstrādāts, ātrs, labi atbalstīts VPN straumēm (vai tikai vispārēja drošība / straumēšana), IPVanish vajadzētu būt vienam no pirmajiem VPN, ko jūs uzskatāt. ExpressVPN izcēlās ar labu cīņu, taču gandrīz visās kategorijās viņi tika pie panākuma.

Tomēr, ja jūs joprojām esat sadalīts starp diviem, izmantojiet 100% atmaksas garantijas, ko piedāvā abi pakalpojumu sniedzēji, un pārbaudiet tās sev!

Vairāk noderīgi raksti & Rokasgrāmatas

Ceļveži
Izmantojiet uTorrent anonīmi
Izmantojiet QBittorrent anonīmi
Anonīma mocīšana 3 soļos
Starpniekserveris un VPN drošiem straumēm
Torrent šifrēšanas ceļvedis
Atsauksmes
ExpressVPN Torrent ceļvedis
Privāta piekļuve internetam
Torguard
Starpniekserveris.sh
IPVanish
VPN salīdzinājumi
VIP un IPVanish
PIA pret Torguard
PIA pret Hidemyass
Torguard pret BTGuard: Torrent starpniekserveris

Paldies, ka izlasījāt šo VPN salīdzinājumu :-)

IPVanish

Apmeklējiet vietni

7 dienu 100% atmaksas politika

ExpressVPN

Apmeklējiet vietni

30 dienu 100% atmaksas politika
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map