IPVanish VPN apskats

IPVanish VPN pārskats (2018. gada marts)

IPvanish VPN ir viens no pasaulē populārākajiem VPN pakalpojumiem, īpaši torrentu lejupielādei. Tie tiek plaši atzīti par vienu no ātrākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē (iespējams, ātrākais).


Vēl svarīgāk – neglabājiet žurnālus par savu klientu VPN darbībām (pasaulē ir tikai daži VPN, kas nepieteicas). Viņu ‘Politika bez reģistrēšanas ” nozīmē, ka praktiski nav iespējams izsekot straumēm konkrētā kontā. (Ļoti anonīms)

IPvanish ir lielisks straumēm. Viņu mātes uzņēmums (Highwinds) bija viens no sākotnējiem UseNet tehnoloģijas pionieriem, un viņu asinīs ir failu apmaiņa. Viņiem vajadzētu būt jūsu VPN īsajā sarakstā. Atjaunināt: 2017. gadā IPVanish iegādājās Stackpath, kuram pieder arī neticami populārais Mac VPN pakalpojums Cloak. Pakalpojumu kvalitāte joprojām ir augsta, un tam nākotnē vajadzētu vēl vairāk stimulēt produktu jauninājumus.

IPVanish ir 7 dienu 100% atmaksas politika, kas ļauj bez maksas izmēģināt viņu pakalpojumus veselu nedēļu (ja neesat pilnībā apmierināts, varat pieprasīt pilnu atmaksu).

Labākais piedāvājums: Šīs ziņas publicēšanas laikā IPVanish piedāvā 46% atlaidi, pērkot VPN pakalpojumu 1 gadu.

IPVanish profils

IPVanish uzņēmuma profils

Dzīvesvieta ir ASV
Pazīstams ar ātro ātrumu
Torrent draudzīgs
Visiem, kas noklusina, tacu
Parastā cena: USD 10 mēnesī
Labākais piedāvājums: 6,49 USD mēnesī (Saņemiet piedāvājumu)

IPvanish apskats: funkcijas

IPVanish ir lieliskas specifikācijas. Šeit ir dažas galvenās funkcijas
Visiem, kas noklusina, tacu

 • Nav VPN žurnālu (Tas notiek reti, un tas ir ļoti noderīgi anonīmiem straumēm)
 • Īpaši ātrs ātrums: 1. līmeņa datu tīkls (ātrākais)
 • 256 bitu šifrēšana (Tāds pats spēks kā ASV militārajam)
 • Globālais tīkls: 230+ serveri vairāk nekā 69 valstīs
 • Pielāgota VPN programmatūra: (Viena klikšķa VPN savienojums Mac / Windows / iPhone)
 • Iekļauts bezmaksas NAT ugunsmūris!
 • Neierobežots joslas platums (bez mēneša ierobežojumiem)
 • Tik zemu kā 6,49 USD / mēnesī!

IPvanish VPN ir daudz serveru un IP adreses, no kuriem izvēlēties, un aizsargā jūsu privātumu
Ja esat tāda veida persona, kas alkst iespējas un anonimitātes, IPVanish to piedāvā lāpstas. Jūsu IP var nākt no jebkuras no vairāk nekā 70 valstīm un aptuveni 20 dažādiem štatiem vien ASV. Viņi arī neuzglabā nevienu VPN žurnālu, tāpēc viņi neizseko, nereģistrē un neuzrauga jūsu lietojumu.

IPVanish ir lielisks tehniskais atbalsts:
Kad es pirmo reizi piereģistrējos IPVanish, man bija tehniskas problēmas, kas nebija pilnībā saistītas ar viņu programmatūru (bojāta Windows instalācija), un tehniskais atbalsts bija noderīgs, līdz problēma tika pilnībā novērsta. Atbildes laiks uz tehniskiem jautājumiem man vienmēr ir bijis mazāks par 24 stundām, kas ir daudz labāk nekā daudzi mani izmēģinātie VPN pakalpojumi..

Kopš tā laika viņi ir pievienojuši tiešsaistes tērzēšanas atbalstu visu diennakti, tāpēc, ja jums ir kādas tehniskas problēmas saistībā ar IPvanish, tās var ātri un viegli atrisināt..

IPVanish VPN ir ātrs. Patiesībā tas ir ātrākais, ko esam pārbaudījuši!
Pieslēdzoties IPvanish, reti Amerikas Savienotajās Valstīs redzēsit serveru slodzi, kas pārsniedz 20%. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju iznomā savus datu savienojumus, bet IPVanish faktiski pieder viņu pašu starptautiskais optisko datu tīkls kas nozīmē, ka jūs saņemat augstākā līmeņa joslas platumu visaugstākajā ātrumā! Uzzināt vairāk!

IPVanish apskats: programmatūra

IPVanish programmatūra ir satraucoša lieta, taču tā vienkārši darbojas. Visu laiku.
Citos VPN tiek parādīti nepatiesi savienojumi vai neizskaidrojami atvienojumi. Mums nav bijušas šādas problēmas ar IPVanish. Viņu programmatūra ļauj ātri un ērti izvēlēties no 4 VPN protokoliem un aptuveni vairāk nekā 100 serveru atrašanās vietām.

Kā redzat labajā pusē, viss, kas jums jādara, lai izveidotu savienojumu ar IPVanish, ir:
 1. Atlasiet serveri
 2. Atlasiet VPN protokolu
 3. Noklikšķiniet uz Savienot

IPVanish programmatūra patiešām ir tik vienkārši lietojama, un labākais ir tas, ka jums pat nav manuāli jāiestata citi VPN protokoli, jums jāiestata tikai OpenVPN, un citas opcijas darbojas automātiski no programmatūras iekšienes.

IPvanish nodrošina arī servera pingēšanas laiku katram saraksta serverim, kas palīdz izvēlēties ātrāko pieejamo iespēju.

VPN serveru saraksts ir sakārtots pēc valsts un pēc tam pa pilsētu šajā valstī, padarot jūsu izvēlēto serveri īslaicīgu.

IPVanish piedāvā jauku funkciju un vienkāršības līdzsvaru, kas būs pietiekams lielākajai daļai lietotāju. Tagad apskatīsim ātrumu:

Bilde

IPVanish apskats: ātruma pārbaude

IPvanish piedāvā Gigabit + servera ātrumu vairāk nekā 100 vietās visā pasaulē, un pareizā grafika to pierāda. Dažos ārvalstu serveros IPVanish nodrošina vēl lielāku ātrumu nekā ASV serveri (iespējams, mazāka serveru noslogojuma dēļ šajās valstīs).

IPVanish ir viens no vienīgajiem VPN sniedzējiem pasaulē, kam ir savs Tier-1 datu tīkls. Tas ir tāpēc, ka viņu mātesuzņēmums (Highwinds) ir nozīmīgs pasaules mēroga CDN (satura piegādes tīkla) nodrošinātājs.

Sakarā ar šo tīkla priekšrocību, IPVanish var piedāvāt lielāku ātrumu un zemāku latentumu nekā gandrīz jebkurš cits VPN sniedzējs.

Saistīts: Mēs pārbaudījām ātrāko VPN, lai veiktu straumēšanu

Ja jūsu VPN lēmumā vissvarīgākais apsvērums ir ātrums, tad labākais risinājums ir IPVanish. (Un viņu 7 dienu atmaksas politika ļauj jums izmēģināt viņu serveri ar minimālu risku).

Grunts līnija: IPVanish ir ātrākais VPN pakalpojums, ko esam pārbaudījuši!

Pārbaudiet jaunākās cenas un piedāvājumus »

Ātruma tests no Monreālas Kanādā

IPVanish Server Monreālā, Kanādā

IPVanish ātruma tests no Arizonas, ASV

Arizonā, ASV

IPVanish ātruma pārbaude no VPN servera Londonā, Lielbritānijā

Londona, Apvienotā Karaliste

IPVanish drošība un prioritāte

IPVanish ir patiešām kļuvis par "klients vispirms" VPN nodrošinātājs. Man ir bijušas vairākas sarunas ar IPVanish darbiniekiem, un ir skaidrs, ka viņu uzmanības centrā nr. 1 tiek apmierinātas klientu vajadzības par vislabāko iespējamo cenu..

IPVanish reģistrēšanas politika
Jūs pajautājāt, un IPVanish atbildēja. IPVanish nekad neglabāja apmeklējumu žurnālus un neuzraudzīja apmeklētās vietnes, bet gan no 2014. gada aprīļa, IPVanish tagad nav žurnālu VPN pakalpojums. Viņi pat neglabā savienojuma žurnālus (savienojuma laiks un IP adrese, izejot / izejot, + pārsūtītie dati).

Vidusmēra interneta lietotājs arvien vairāk apzinās drošību, un, atklājot NSA ļaunprātīgu izmantošanu pēdējās desmit gadu laikā, anonimitāte ir galvenā problēma patērētājiem, kuri meklē VPN. Tagad, kad IPVanish vispār neveic žurnālus, viņu klienti var būt pārliecināti, ka viņu privātums un anonimitāte tiek garantēta.

IPVanish drošība un šifrēšana
IPVanish piedāvā visus galvenos VPN protokolus (PPTP, IPSEC / L2TP un OpenVPN). OpenVPN ir nozares standarta VPN protokols (to pat izmanto ASV militārpersonas un valdība), un IPVanish maksimālai drošībai izmanto AES šifrēšanas algoritmu, kas apvienots ar OpenVPN. Tiek ņemta vērā viņu 128 bitu šifrēšanas stiprība Nesalaužams pēc šodienas skaitļošanas standartiem.

IPVanish NAT ugunsmūris ir iekļauts bez maksas!
IPVanish ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas saviem klientiem nodrošina NAT ugunsmūri. Šis ir drošības pasākums, kas filtrē visu ienākošo trafiku uz jūsu VPN savienojumu. Tas filtrē visas nepieprasītās datu paketes, nodrošinot, ka hakeris nevar sasniegt jūsu datoru caur IPVanish VPN tuneli. Šī īpašība pati par sevi tiešām IPVanish atšķir no pūļa.

DNS noplūdes aizsardzība un savienojuma kvalitāte
Pārbaudē, izmantojot vietni dnsleaktest.com, mēs neatradām nevienu DNS noplūdi ar IPVanish. Pārbaudes laikā mēs arī neredzējām nejaušus atvienojumus vai savienojumu pārtraukumus. Tas ir IPVanish tehniskās komandas un viņu VPN ieviešanas kvalitātes un kompetences apliecinājums. Mēs joprojām iesakām izmantot trešās puses programmatūru, lai pasargātu no VPN savienojuma kritumiem, ja ir maz ticams, ka tie tiek atvienoti.

IPVanish Torrenting

Ja esat atradis šo vietni, pastāv liela iespēja, ka anonīmi straumēm ir prioritāte jums, un tas ir iemesls tam, ka jūs meklējat kvalitatīvu VPN sniedzēju. Labās ziņas ir IPVanish ir lieliski piemērots straumēm! Ja jūs mēģināt atrast labāko straumēm paredzēto VPN, ir 4 galvenās funkcijas, kurām vajadzētu būt jūsu VPN:

 1. Nav žurnālu
 2. Torrents īpaši atļauts
 3. Ātri ātrumi
 4. Socks5 Proxy

IPvanish ir visas 4 no šīm funkcijām. Pārbaudiet IPVanish FAQ, lai ātri apstiprinātu viņu p2p politiku un reģistrēšanas politiku, kā arī skatiet mūsu IPVanish ātruma testus, lai iegūtu ideju par viņu tīkla ātrumu.

Mēs faktiski ieguvām vairāk nekā 100% no piešķirtā joslas platuma no sava ISP (VPN tunelis traucēja straumei pa straumi, ko veic mūsu kabeļa ISP). Mums bija iespēja aprunāties ar IPVanish pārstāvi, un viņš mums teica, ka IPVanish ir spējīgs uz vēl ātrākiem savienojumiem, un daudzi lietotāji ir ziņojuši par ātrumu 50–100mbps diapazonā, izmantojot IPVanish.

Daudzi lietotāji to nezina, bet IPVanish asinīs ir failu koplietošana. IPVanish mātesuzņēmumam (Highwinds Network Group) pieder viens no lielākajiem satura piegādes tīkliem (CDN) un datu mugurkauls pasaulē (tātad – liels ātrums). IPVanish dibinātājs bija arī UseNet / NewsGroup tehnoloģijas pionieris un joprojām nodrošina tīklu lielai Usenet trafika daļai tiešsaistē..

IPVanish rūpējas par klientu drošības / privātuma vajadzībām
Vietās, kur citi VPN ir pārcēlušies, lai ierobežotu lietotāju privātumu, IPVanish faktiski paplašina lietotājiem piešķirtās brīvības. IPVanish nesen ir mainījis savu reģistrēšanas politiku, lai saglabātu neviena veida baļķu un viņiem ir arī citi privātuma / drošības elementi turpmākās programmatūras laidiena darbos.
Apmeklējiet IPVanish

IPVanish ietver Socks5 starpniekserveri (nulles žurnāls)

2016. gada oktobrī IPVanish paziņoja, ka tagad tie iekļaus neierobežotu SOCKS5 Proxy pakalpojumu ar visiem VPN abonementiem, un failu koplietotāji priecājās. Torrent starpniekserveris ar nulles žurnālu ir viena no pieprasītākajām funkcijām torrent entuziastiem, un IPVanish popularitāte eksplodēja, kad funkcija tika pievienota.

IPVanish starpniekserveris ir ātrgaitas klasteris Nīderlandē. Tas neglabā žurnālus un ļauj mocīt.

SOCKS straumju starpniekserveris (priekšrocības)

 • Ātrāk nekā VPN (bez šifrēšanas). Joprojām slēpj jūsu torrenta IP adresi
 • Divkārša aizsardzība (palaidiet starpniekserveri VPN 2 IP slēdžiem)
 • Atsevišķs pārlūks un torrent IP. Torrent klients izmanto starpniekserveri IP, pārlūks izmanto VPN IP
 • Maršrutējiet savu straumju satiksmi atsevišķi. Tikai straumēm tiks izmantots SOCKS proxy tunelis

Kā izmantot IPVanish starpniekserveri straumēm

Šeit ir īss sākšanas ceļvedis, lai paslēptu straumēm, izmantojot IPVanish Socks5 Proxy.

1. darbība: reģistrējieties IPVanish (ja vēl neesat to izdarījis)

Reģistrējieties IPVanish.

2. darbība. Iegūstiet SOCKS pieteikumvārdu / paroli

Pēc reģistrēšanās IPVanish jums tiks nosūtīta saite, lai izvēlētos savu VPN lietotājvārdu / paroli. Bet drošības apsvērumu dēļ IPVanish starpniekserverim neizmanto tos pašus pieteikšanās akreditācijas datus. IPVanish konta panelī esat ģenerējis starpniekservera pieteikuminformāciju / paroli.

1. Dodieties uz IPVanish.com un piesakieties savā kontā
2. Konta panelī noklikšķiniet uz cilnes SOCKS5 Starpniekserveris
3. Jūs redzēsit savu starpniekservera lietotājvārdu / paroli. Lai ģenerētu jaunu pieteikumvārdu, varat arī noklikšķināt uz pogas “atiestatīt”.

IPVanish konta panelis Socks Proxy parole

Iegūstiet savu IPVanish starpniekservera lietotājvārdu / paroli savā IPVanish konta panelī

4. Atstājiet šo cilni atvērtu, lai nākamajā darbībā jūs varētu viegli nokopēt lietotājvārdu / paroli / resursdatora vārdu.

Tālāk ir sniegta informācija, kas jums būs nepieciešama, lai iestatītu starpniekserveri torrent klientā:

 • Lietotājvārds Parole (ko esat ieguvis no sava konta paneļa)
 • Resursdatora nosaukums: ams.socks.ipvanish.com
 • Osta: 1080(Svarīgi)

Utorrent iestatīšana

Lai mainītu uTorrent starpniekservera iestatījumus, dodieties uz: Izvēlne > Iespējas > Preferences > Savienojums

Jums vajadzētu būt iestatījumiem, kas atbilst zemāk redzamajiem. Ja manuāli pārsūtīsit portu caur maršrutētāju (tā vietā, lai izmantotu UPnP), norādiet šo portu un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Randomize port every start”. Lai iegūtu papildinformāciju par šiem iestatījumiem un citām iestatīšanas opcijām (piemēram, šifrēšanas pievienošanu), skatiet mūsu Anonīmais Utorrent ceļvedis.

uTorrent iestatījumi IPVanish SOCKS starpniekserverim

uTorrent iestatījumi IPVanish SOCKS starpniekserverim

Vuze iestatīšana

Vietnē atveriet izvēlni Vuze Izvēlne > Rīki > Iespējas

1. Dodieties uz cilni Režīms un pārliecinieties, vai Vuze ir “Advanced” lietotāja režīmā.
2. Dodieties uz cilni ‘Savienojums’. Nospiediet pārslēgšanas trijstūri pa kreisi, lai atvērtu nolaižamo izvēlni
3. Noklikšķiniet uz cilnes Starpniekserveris
4. Pielāgojiet iestatījumus attēlam zemāk (ievietojiet starpniekservera lietotājvārdu / paroli)

IPVanish starpniekservera iestatījumi Vuze

Kad esat uz leju, restartējiet Vuze. Pēc tam atgriezieties starpniekservera iestatījumos un noklikšķiniet uz pogas ‘Test SOCKS’, lai pārbaudītu, vai iestatīšana darbojas. Pēc tam vienmēr ir laba ideja vēlreiz pārbaudīt iestatījumus, izmantojot ‘Check torrent IP tool’..

Skatiet mūsu pilnīgo ceļvedi: Kā anonīmi izmantot Vuze

Cenas un atlaides IPVanish

IPVanish neierobežo un neattur nekādas funkcijas no dažādiem VPN plāniem, tā vietā viņi piedāvā vienu VPN plānu ar visām funkcijām un neierobežots joslas platums viņu zibens ātrajā tīklā. IPVanish VPN plāns ir pieejams 3 dažādos abonēšanas periodos: 1 mēnesis, 3 mēneši, 1 gads.

IPVanish cenas:
1 mēnesis – USD 10 mēnesī
3 mēneši – USD 8,99 mēnesī
12 mēneši – USD 6,49 mēnesī

Mēs domājam, ka IPVanish ir lieliska vērtība. Tie ir visaugstākais VPN pakalpojums ar vidējām cenām. Viņiem ir arī 7 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jūs varat izmēģināt viņu pakalpojumus bez maksas un bez maksas atcelt, ja neesat pilnīgi apmierināts.

IPVanish atlaides un kupona kodi: Ietaupiet 46%, pērkot 1 gada plānu *
* Ietaupījums, salīdzinot ar mēneša cenu USD 10

IPVanish VPN apskats: kopsavilkums

Ja līdz šim esat izlasījis visu pārskatu (tas ir labi, ja neveicāt), būs skaidrs, ka mēs esam diezgan pārsteigti par IPVanish VPN pakalpojumu. IPVanish pieder masveida korporācijai, kuras rīcībā ir milzīgi finanšu resursi un platjoslas infrastruktūra. Tā rezultātā viņiem ir nauda, ​​motivācija un zināšanas, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi.

Mūsu iecienītākās funkcijas:

 • Īpaši ātri ātrumi, ātrs tīkls
 • Nav žurnālu. Pilnīgi anonīms
 • Lielisks klientu / tehnoloģiju atbalsts
 • ASV dibināts uzņēmums (juridiski pienākums ievērot viņu privātuma garantijas)
 • Daudz serveru / vietu
 • Nav DNS noplūžu, nav nejaušu pārtrauktu savienojumu
 • Ļoti saprātīgas cenas
 • Nogalināt slēdzi (pievienota 2016. gada vasara)
 • Iekļauts SOCKS5 starpniekserveris (pievienots 2016. gada oktobrī)

Mēs vēlamies, lai IPVanish būtu:
Iepriekšējās šī pārskata versijās mums bija vēlmju saraksts ar 3 lietām, kuras mēs vēlējāmies, lai IPVanish pievienotu:

 • Nogalināšanas slēdža drošības līdzeklis
 • SOCKS5 Proxy (lieliski piemērots straumēm)
 • Funkcija ‘Iecienītākie serveri’ programmatūrā

Visiem, kas noklusina, tacu
UPDATE … IPVanish noklausījās! Sākot ar 2016. gada rudeni, katrs no šiem līdzekļiem ir pievienots jau tā lieliskajam IPVanish pakalpojumam. Viņi arī mainīja vienlaicīgi aizsargāto ierīču skaitu uz 5 (no 2).

IPVanish veiktspējas rādītāji

Īpašības: 10/10
Atbalsts: 10/10
Ātrums un veiktspēja: 10/10
Cenas un apmaksas iespējas: 9/10
Kopējais rezultāts: 95% (A +)
Apmeklējiet IPVanish

IPVanish VPN 2018. gada 14. marts 95/100 zvaigznes
VPN pakalpojums

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map