IPVanish vs. NordVPN: Kickass Torrent / p2p VPN salīdzinājums

IPVanish vs. NordVPN 2018 salīdzinājums

IPVanish un NordVPN ir divi no populārākajiem nulles žurnāla VPN pakalpojumiem pasaulē. Tās ir lieliskas izvēles iespējas torrent / failu apmaiņas lietojumprogrammām, kā arī vispārīgi VPN lietojumi, piemēram, multivides straumēšana. Bet katram no šiem pakalpojumu sniedzējiem ir skaidras stiprās un vājās puses.


Piemēram, NordVPN var atbloķēt Netflix & Hulu visā pasaulē, savukārt IPVanish ir bloķēts. No otras puses, IPVanish ir viens no ātrākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē, un NordVPN ir aptuveni vidējs. Šīs atšķirības (un vairāk) mēs izpētīsim daudz detalizētāk.

Šī raksta beigās jūs zināt, kurš no šiem VPN ir labākā izvēle tev.

Bet vispirms šeit ir ātrs salīdzinājums:

VPN salīdzinājums: funkcijas un specifikācijas

Bilde

Lasiet pilnu IPVanish pārskatu

IPVanish ir…

 • Dzīvesvieta ir ASV
 • Nav žurnālu. Periods.
 • Serveri vairāk nekā 60 valstīs
 • OpenVPN, L2TP, Stealth protokoli
 • Ietver Socks5 Proxy (var izmantot straumēm)
 • Pielāgota VPN programmatūra
 • Kill-Switch tehnoloģija
 • Bloķēja Netflix / Hulu
 • tik zemas kā USD 6,49 mēnesī
 • 7 dienu 100% atmaksas garantija

Vietne: Www.ipvanish.com

Bilde

Lasiet pilnu NordVPN pārskatu

NordVPN ir…

 • Atrodas Panamā (privātuma paradīze)
 • Nav žurnālu. Periods.
 • Serveri 30+ valstīs
 • OpenVPN, L2TP, PPTP protokoli
 • Socks5 Proxy (10+ p2p / torrent vietas)
 • Pielāgota VPN programmatūra
 • Kill-Switch tehnoloģija
 • Darbojas ar Netflix / Hulu (no 2018. gada 18. septembra)
 • tik zemas kā USD 5,75 mēnesī
 • 30 dienu 100% atmaksas garantija

Vietne: Www.nordvpn.com

IPVanish salīdzinājumā ar NordVPN: programmatūras salīdzinājums

Šeit ir īss katras programmatūras pārskats, pēc tam mēs sniegsim padziļinātu informāciju par katru pakalpojumu sniedzēju…

IPVanish
IPVanish tagad atrodas viņu programmatūras versijā 3.1+, kas ir ieviesusi daudz jaunu iespēju. Iepriekšējā IPVanish programmatūra ir diezgan vidēja, taču tās jaunākā versija ir izcila, un tai ir iespaidīgas funkcijas, kuras saskaņo tikai daži citi elitārie VPN pakalpojumi..

Pie mūsu iecienītākajām funkcijām pieder “viedā” servera izvēle, “Kill-Switch” un “slepenā režīma” apmulsināšana. Viņi ir arī pievienojuši noderīgu servera “filtrēšanas” sistēmu, kas ļauj ātri atrast meklētā servera atrašanās vietu.

NordVPN
NordVPNs programmatūra ir viegla, tomēr jaudīga. Tas ir kompakts interfeiss (neaizņem pusi no ekrāna, piemēram, kādu VPN programmatūru). Mēs noteikti dodam priekšroku mazākai lietotāja saskarnei. Programmatūra ir tikai OpenVPN (PPTP / L2TP savienojumus var iestatīt manuāli, ja vēlaties).

Iecienītākās funkcijas: “SmartPlay” ir funkcija, kas patiešām atšķir NordVPN. Tas ļauj atbloķēt video / audio vietnes, piemēram, Netflix, Hulu & Spotify ar vienu klikšķi. Pat nav svarīgi, ar kuru serveri esat izveidojis savienojumu, SmartPlay aizpilda visus nepieciešamos savienojumus jums aizkulišu.

NordVPN ir arī jaudīgs lietotņu līmeņa nogalināšanas slēdzis, kas ir daudz jaudīgāka / elastīgāka iznīcināšanas slēdža metode nekā daži citi VPN.

IPVanish programmatūra (V3)

IPVanish jaunākā programmatūra (V3) ir satriecošs jauninājums, un tas sniedz daudz jaunu iespēju, kas sacenšas vai pārsniedz konkurenci. Jūs saņemat pilnu piekļuvi visiem IPVanish serveriem vairāk nekā 70 valstīs. Jums patiks servera filtrēšana, kas ļauj ātri atrast serveri pēc nosaukuma, valsts, ping vai meklēšanas.

Labākās iespējas:

 • Pieejami 3 VPN protokoli: OpenVPN (labākais lielākajai daļai lietojumu), L2TP, PPTP
 • 256 bitu AES šifrēšana (OpenVPN). Nesaprotams.
 • Filtrējiet serverus pēc atrašanās vietas / nosaukuma un kārtojiet pēc valsts vai ping laika.
 • “Viedā” servera maršrutēšana katrā vietā izvēlēsies ātrāko serveri
 • IP noplūdes aizsardzība: V3 pievienoja nogalināšanas slēdzi, IPv6 un DNS aizsardzību pret noplūdi
 • ‘Maskēšanās režīms’: Izvēles protokols ‘obfuzkācija’ palīdzēs izslīdēt caur VPN bloķējošiem ugunsmūriem (uzzināt vairāk?)

(funkcija (jQuery) {
funkcija init () {window.wSlaidrāde && window.wSlideshow.render ({elementID:"824171916500878073",nav:"neviena",navLocation:"apakšā",captionLocation:"apakšā",pāreja:"slidkalniņš",automātiskā atskaņošana:"1",ātrums:"8",aspekta attiecība:"3: 2",showControls:"taisnība",randomStart:"viltus",attēli: [{"URL":"1/5/9/8/15986964 / v3-server-filter.png","platums":"400","augums":"288. lpp","paraksts":"Filtrējiet jebkuru IPVanish 100+ servera atrašanās vietu pēc nosaukuma, valsts vai protokola. Kārtot pēc Ping / valsts","saite":"http://www.vpnlinx.com/ipvanishweeblylink_new_window"}, {"URL":"1/5/9/8/15986964 / v3-saistīts.png","platums":"400","augums":"288. lpp","paraksts":"Pēc savienojuma izveidošanas skatiet joslas platumu reāllaikā un skatiet jauno IPVanish IP adresi","saite":"http://www.vpnlinx.com/ipvanishweeblylink_new_window"}, {"URL":"1/5/9/8/15986964 / v3-settings.png","platums":"400","augums":"288. lpp","paraksts":"Jaunas drošības funkcijas: slepens slēdzis, DNS noplūdes aizsardzība, IPv6 aizsardzība pret noplūdēm, ‘Stealth’ VPN apklusināšana.","saite":"http://www.vpnlinx.com/ipvanishweeblylink_new_window"}]})}
jQuery (dokuments) .ready (init);
}) (window.jQuery)

Servera atrašanās vietas izvēle vietnē IPVanish:
IPVanish, izveidojot savienojumu ar serveri, piedāvā vairākas atšķirīgas iespējas:

 1. Atkārtoti izveidojiet savienojumu ar pēdējo servera atrašanās vietu
 2. Kartes skatā izvēlieties serveri
 3. Izvēlieties pēc valsts / pilsētas
 4. Filtrēt pēc vārda / vietas
 5. Izvēlieties kādu no ‘Izlases’ serveriem (pielāgojiet savas izlases, atzīmējot “zvaigznītes” ikonu blakus serverim)

Mums patīk “iecienītāko” serveru funkcija. Tas ir milzīgs laika ietaupījums, un tas padara to patiešām vienkāršu, lai atkal izveidotu savienojumu ar tām pašām vietām, kuras jūs izmantojat atkal un atkal. ExpressVPN ir arī līdzīga funkcija (NordVPN nav).

Jūs varat izvēlēties no visiem 3 IPVanish atbalstītajiem VPN protokoliem. Lielākajai daļai cilvēku būs vislabākie rezultāti, izmantojot OpenVPN UDP režīmā (nevis TCP). Šī ir labākā drošības / ātruma kombinācija, un tā ir ideāli piemērota visiem izplatītajiem VPN lietojumiem, ieskaitot failu kopīgošanu, straumēšanu vai vispārējo drošību.

Programmatūra NordVPN

NordVPN izvēlējās kompaktu VPN klientu (aizņem mazāk ekrāna vietas). Tas ietver pilnīgu piekļuvi visām NordVPN serveru atrašanās vietām, bet atbalsta tikai OpenVPN protokolu (kas vienīgais, kuru mēs jebkurā gadījumā iesakām izmantot).

Mīļākā iezīme: NordVPN unikālākā īpašība ir viņu “SmartPlay” tehnoloģija, kas nemanāmi atbloķēs jūsu iecienītos straumēšanas pakalpojumus (Netflix, Hulu, HBOGo, BBC iPlayer utt.) Neatkarīgi no tā, kura servera atrašanās vietā esat savienots. Vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu “SmartPlay” programmatūras iestatījumos, un jums ir labi iet. Tas darbojas lieliski.

Mūsu NordVPN apskats iedziļinās daudz detalizētāk par visu, ko spēj NordVPN.

NordVPN serveri (programmatūra)

Servera izvēles skats (programmatūra NordVPN)

NordVPN iestatījumi

Advanced NordVPN programmatūras iestatījumi. Iespējojiet DNS noplūdes aizsardzību vai norādiet savus DNS serverus. Atzīmējiet ‘SmartPlay’, lai uzreiz atbloķētu Netflix utt…

NordVPN speciāla lietojuma serveri

NordVPN individuālās lietošanas serveri tos atšķir no citiem pakalpojumu sniedzējiem. Tie ir īpaši lietošanas gadījumu serveri, kas ļauj veikt darbības, kuras parasti neatbalsta parasts VPN tunelis. Jūs varat izvēlēties jebkuru no šiem īpašajiem serveriem tieši no programmatūras NordVPN.

Šeit ir katra apraksts:

VPN-Over-Tor: Tā vietā, lai tikai maršrutētu Tor caur savu VPN tuneli, tāpat kā vairumam VPN, jūs varat rīkoties arī pretēji; maršrutējiet savu VPN caur Tor tīklu. Tas ir daudz anonīmāks un jūsu VPN izmanto kā iekšējo slāni (pretstatā ārējam slānim). Tas ir ļoti noderīgi arī caur ugunsmūriem, kas bloķē VPN trafiku, bet ne Tor.

Anti-DDOS: Vai jūs esat spēlētājs? Vai esat slims nokļūt DDOS mača vidū? Pievienojieties vienam no NordVPN anti-DDOS serveriem un iegūstiet uzņēmuma līmeņa DDOS aizsardzību un nekad vairs nepieskatieties. Sagraujiet konkurenci ar uzlaboto NordVPN VPN spēlētājiem. Uzzināt vairāk…

Ātrgaitas video: Tie ir liela joslas platuma, ātrdarbīgi serveri, kas ir optimizēti video straumēšanai no ASV vai Lielbritānijas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Hulu, iPlayer, Bein Sports utt. … Tas darbojas satriecoši kopā ar SmartPlay tehnoloģiju.

Torrent / P2P: NordVPN pieļauj straumēm noteiktos serveru loctonos (pašlaik vairāk nekā 10 valstīs). Lai iegūtu labākos rezultātus, izveidojiet savienojumu ar kādu no šīm straumēm optimizētajām vietām. Ja mēģināt torrent izmantot citā serverī, tas joprojām darbosies, taču NordVPN novirzīs jūsu torrent trafiku caur torrentiem draudzīgu vietu. Tas padarīs jūs drošāku, bet, ja ātrums būs mazāks, nekā tad, ja izmantosit tikai vienu no p2p apstiprinātajiem serveriem.

Dubultā šifrēšana: Darot kaut ko tādu, kas prasa ārkārtēju drošību? NordVPN piešķirs jums divkāršu VPN, kas iet caur diviem serveriem un ir divreiz šifrēts. Šis drošības līmenis, iespējams, ir pārmērīgs, taču ir patīkami, ja ir šāda iespēja.

NordVPN pret IPVanish: drošība & Šifrēšana

NordVPN un IPVanish ir ļoti līdzīgas drošības un šifrēšanas ieviešanas. Abas izmanto 256 bitu AES šifrēšanu, izmantojot OpenVPN protokolu. Tas ir tas pats šifrēšanas spēks, ko ASV militārpersonas izmanto “ļoti slepenā” raidīšanai, un tiek uzskatīts par nesalaužamu, izmantojot brutālu spēku uzbrukumu.

IPVanish drošība

 • 256 bitu AES šifrēšana
 • SHA-256 datu autentifikācija
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
 • Interneta nogalināšanas slēdzis (?)
 • Viņiem ir savs datu tīkls / serveri

NordVPN drošība

 • 256 bitu AES šifrēšana
 • SHA-256 datu autentifikācija
 • DNS noplūdes aizsardzība (vai izvēlieties pielāgotu DNS)
 • Pagaidām nav aizsargāts IPv6 noplūde. Var atspējot IPv6 OS
 • Lietotnes līmeņa slepkava (?)
 • Trešās puses serveri / datu tīkls

IPVanish Apdraud NordVPN drošību pāris iemeslu dēļ:

 • Programmatūrā ietilpst aizsardzība pret IPv6
 • Viņi kontrolē savu datu tīklu
 • Viņi izvieto savus serverus, tā vietā, lai īrētu trešo pušu serverus

Tas nenozīmē, ka NordVPN ir nedrošs. Viņu šifrēšanas stiprums ir nozares standarts, un 90% vai vairāk VPN pakalpojumu sniedzēju vienkārši nomā serverus datu centrā. IPVanish centība pilnībā kontrolēt serveri ir neparasta, taču satriecoša.

IPVanish mātesuzņēmums ir arī viens no lielākajiem CDN datu sniedzējiem pasaulē, tāpēc IPVanish faktiski novirza trafiku caur viņu pašu optisko šķiedru tīklu. Tikai viens cits VPN (VyprVPN) var iesniegt to pašu prasību.

Uzvarētājs: IPVanish

Privātums & Mežizstrādes politika

VPN žurnāli

NordVPN & IPVanish reklamējiet privātuma politiku “Zero-Log”. Tas nozīmē, ka viņi, izmantojot VPN pakalpojumu, neveic nekādu uzskaiti par jūsu tiešsaistes darbībām vai savienojuma vēsturi. VPN pakalpojumu sniedzēju mežizstrādes politikas realitāte ir tāda, ka jums bieži vien ir jāņem vērā viņu vārds. Tikai Privāta piekļuve internetam ir pārbaudījis viņu nulles žurnāla politiku tiesā.

Tomēr VPN privātuma politika ir saistošs juridisks dokuments, kas var sniegt labu norādi par to, cik nopietni viņi izturas pret pieteikumiem, kas nav saistīti ar reģistrēšanu..

IPVanishs žurnāli
Šeit ir IPVanish reģistrēšanas politika (no viņu privātuma politikas)
IPVanish neapkopo un nereģistrē savu virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu
Lai arī termini “satiksme vai lietošana” ir nedaudz neskaidri, mēs sazinājāmies ar IPVanish darbinieku, kurš norādīja, ka IPV neuzglabā IP adreses vai līdzīgus invazīvus savienojumu žurnālus. Citiem vārdiem sakot, IPVanish, šķiet, ir īsts nulles žurnāla nodrošinātājs.

Ir vērts atzīmēt, ka IPVanish atrodas ASV. Datu saglabāšanas likumi ASV neattiecas uz VPN pakalpojumiem, tāpēc IPVanish var izvēlēties neturēt žurnālus. Tomēr visus ASV bāzētos uzņēmumus varētu piespiest slepeni ievērot Nacionālās drošības vēstuli un atklāt abonentu informāciju (ja tāda tiek glabāta). Tas patiesībā neuztrauc nevienu, kuru valdības aģentūra aktīvi neveic.

NordVPN žurnāli
Šeit ir NordVPN reģistrēšanas politika no viņu privātuma politikas…
…Mums ir stingra politika bez žurnāliem ja redzam lietotāju aktivitātes tiešsaistē: mēs atrodamies Panamā, kas ir internetā draudzīga valsts un kurai nav nepieciešama datu glabāšana vai ziņošana, mums ir tiesības noraidīt trešās puses pieprasījumus. Periods.
Tātad NordVPN šķiet arī īsts nulles žurnāla VPN. Mums patīk, ka viņu privātuma politika ir vēl konkrētāka, un solām, ka viņi ir “pilnvaroti noraidīt un trešo pušu pieprasījumus”, pateicoties Panamas privātuma likumiem..

Tiek uzskatīts, ka ārzonu VPN (tādās aprindās kā Panama, Zviedrija, Šveice utt.) Piedāvā lielāku privātumu un, iespējams, papildu aizsardzību no starptautiskām uzraudzības aģentūrām, piemēram, NSA un Five-eyes spiegu alianses..

Secinājums par konfidencialitāti:
Gan IPVanish, gan NordVPN ir ļoti anonīmi un atbalsta privātumu. Neviens VPN neveic žurnālu glabāšanu (lai gan šīs prasības ir grūti pārbaudīt). Mēs piešķirsim nelielu pārsvaru NordVPN, jo viņi atrodas Panamā (mazāk pakļauti valdības spiegošanai).
Uzvarētājs: NordVPN

Ātrums: IPVanish salīdzinājumā ar NordVPN

Ātrums ir svarīgākais kritērijs daudziem cilvēkiem, izvēloties VPN. Kad jums ir ātrs savienojums (vairāk nekā 30 Mb / s), jūs vēlaties pārliecināties, ka, izmantojot VPN, varat sasniegt 70–95% no parastajiem ātrumiem. Ja jums ir lēnāks savienojums (zem 15 Mb / s), tad jūs iegūsit diezgan līdzīgu ātrumu neatkarīgi no pakalpojumu sniedzēja.

Piezīme: Šī nav īsti godīga cīņa. IPVanish mātes uzņēmums ir viens no lielākajiem datu mugurkaula nodrošinātājiem pasaulē. Viņiem pieder savs datu tīkls un viņi var iegūt preferenciālu maršrutēšanu visā pasaulē. Citiem vārdiem sakot, IPVanish pārspēj gandrīz ikvienu ar ātrumu (un viņi ir ātrākais vpn mocīšanai ka mēs esam to pārbaudījuši.

Ātrākie apstākļi:

 • Tiek veikts, izmantojot Ethernet 100/100 savienojumu
 • No ASV austrumu krasta atrašanās vietas
 • Speedtest.net izmantošana (balstīta uz zibatmiņu)

Šīs ātruma pārbaudes tika veiktas gandrīz optimālos apstākļos. Reālās pasaules ātrums var būt lēnāks tādu faktoru dēļ kā servera pārslodze, diennakts laiks, slikta protokola izvēle utt. Arī daudzi vecāki bezvadu maršrutētāji vienkārši nespēj izturēt 100 Mbps ātrumu. Vadu savienojumi parasti būs ātrāki.

IPVanish ātrums

IPVanish ātruma pārbaude Kanādā

Monreālā, Kanādā

IPVanish USA Speed

Arizona (West Coast) ASV

Nīderlande / p2p

Nīderlande (lieliska P2P / torrenta vieta)

NordVPN ātrums

NordVPN Speedtest Kanāda

Toronto, Kanāda

NordVPN Speedtest (Lielbritānija)

Apvienotā Karaliste

NordVPN p2p Nīderlandes ātrākais

p2p / torrent atļauts serveris

Ātrākais secinājums:
NordVPN diezgan labi darbojās Northamerican (tuvumā) serveru vietās. Tomēr viņiem bija manāms starptautisko serveru palēnināšanās, iespējams, serveru noslodzes dēļ (NordVPN serveru jauda parasti ir no 50 līdz 80%). Kopumā to ātrums ir aptuveni 40–60 procentuālais diapazons starp salīdzināmajiem VPN sniedzējiem.

Tomēr IPVanish mūsu testā bija izcils ātrums. 90 Mbps Kanādas serverī un 50+ starptautiskās vietās ir drausmīgs, it īpaši ņemot vērā, ka IPVanish izmanto pilna laika 256 bitu AES šifrēšanu (spēcīga šifrēšana parasti ir lēnāka nekā daudz vājāka 128 bitu AES)..

Uzvarētājs: IPVanish. Ja ātrums ir svarīgs, IPvanish vajadzētu būt jūsu izvēlei Nr. Ietaupiet 25% uz ierobežotu laiku.

Labāk straumēm: NordVPN vai IPVanish

Gan IPVanish, gan NordVPN ietver vairākas funkcijas, kuras ir ļoti pieprasītas starp bitorijas lietotājiem. Faktiski abi ir top 5 populārākajos Torrent VPN pakalpojumos, kā arī PIA, ExpressVPN un Torguard.

Šeit ir funkcijas, kuras mums visvairāk rūp (un kurš pakalpojumu sniedzējs tās piedāvā)

 • Avārijas poga: Gan IPVanish, gan NordVPN piedāvā izslēgšanas slēdzi
 • Nulles žurnāls: abi pakalpojumu sniedzēji vispār neveic žurnālus
 • Straumēm atļauts: NordVPN ļauj p2p noteiktās vietās, IPVanish ļauj straumēm visos serveros
 • Socks5 starpniekserveris: Gan IPVanish / NordVPN ietver bezmaksas starpniekserveri Socks5. Lieliski darbojas ar visiem galvenajiem torrent klientiem

Šeit ir izsmeļošāks izskats:

Avārijas poga: Slēgšanas slēdzis neļauj datoram atkārtoti izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot nedrošu savienojumu, ja VPN neizdodas (notiek reizēm). Tas neļauj torrent vienaudžiem kādreiz redzēt jūsu īsto IP adresi.

IPVanish ir pieejams interneta slēdzis, kas izslēgs visu piekļuvi internetam, līdz tiks atjaunots VPN savienojums. NordVPN ļauj norādīt noteiktas lietotnes, kuras nekavējoties izslēdzas, ja VPN nokrītas (tīmekļa pārlūks, torrent klients, Steam utt.). Izlasiet mūsu ceļvedi Kill-Switch

Piezīme: NordVPN faktiski nebloķē straumēm citās vietās, taču viņi izmanto speciālu tehnoloģiju, lai noteiktu jūsu P2P datus, un pārvirzīs to arī uz torrentiem draudzīgu serveri. Ātrāks lejupielādes ātrums būs, ja izveidosit savienojumu tieši ar P2P apstiprinātu serveri.

Socks5 starpniekserveris: Lielākā daļa darbvirsmas torrent klientu (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Transmission) atbalsta Socks5 starpniekservera savienojumus. Tas ļauj mainīt torrent IP adresi pašā torrent klientā (un jūsu straumēm izcelsme būs no citas IP adreses nekā pārējā jūsu interneta trafikā). Starpniekserveris parasti ir ātrāks nekā VPN, jo tas nav šifrēts. NordVPN & Gan IPVanish ietver nulles žurnāla Socks5 starpniekservera pakalpojumu ar visiem VPN abonementiem.

 • IPVanish: Viens īpaši ātrdarbīgs SOCKS starpniekservera klasteris Nīderlandē
 • NordVPN: Vairāk nekā 30 SOCKS starpniekserveri (10 torrentiem draudzīgās vietās).

Starpniekservera ceļveži:

 • Kā izmantot straumēm IPVanish starpniekserveri (daļa no mūsu IPvanish pārskata)
 • Kā straumēm izmantot NordVPN starpniekserveri (daļa no mūsu NordVPN pārskata)
 • Vuze starpniekservera iestatīšana
 • Plaša starpniekservera iestatīšana
 • uTorrent starpniekservera iestatīšana
 • Android starpniekservera iestatīšana

Bilde

Konfigurēts uTorrent Socks5 starpniekserveris (NordVPN) mainīs IP adresi, ko redz visi uTorrent vienaudži un izsekotāji

Torrent-draudzīguma kopsavilkums:
Gan NordVPN un IPVanish ir neticami draudzīgi torrentiem, un abi viegli ierindojas starp labākajiem 4 vai 5 torrent VPN pakalpojumiem pasaulē. Ja straumju droša lejupielāde ir jūsu prioritāte Nr. 1, jūs nevarat noiet greizi ar vienu no tām. Ļaujiet citiem faktoriem (piemēram, ātrumam vai cenai) būt noteicošajam.

Uzvarētājs: Kakla saite. Abi ir lieliski, torrent draudzīgi VPN. Ja jums ir ātrs platjoslas savienojums, jums droši vien vajadzētu izmantot IPVanish. Ja vēlaties izdevīgāku darījumu, ir grūti pārspēt NordVPN piedāvāto USD 3,99 mēnesī.

Cena & Atmaksas politika

Ātrs iedalījums:

IPVanish:
 • 1 mēnesis: USD 10 mēnesī
 • 1 gads: 6,49 USD / mēnesī (77,99 / gadā)
 • Atmaksas politika: 100% atmaksa 7 dienu laikā
NordVPN:
 • 1 mēnesis: 11,95 USD / mēnesī
 • 1 gads: USD 5,75 mēnesī (69 / gadā)
 • 2 gadi: 3,99 USD / mēnesī (kopā 96 USD)
 • Atmaksas politika: 100% atmaksa 30 dienu laikā

IPVanish ir lētāks, ja vēlaties pāriet no mēneša uz mēnesi (10 USD pret 11,95), turpretī NordVPN ir lētāks, ja vēlaties apņemties visu gadu iepriekš (69 USD pret 78 USD gadā). Personīgi mēs domājam, ka IPVanish ir izdevīgāks darījums, it īpaši, ja jums nepieciešams pēc iespējas ātrāks ātrums.

Kam ir labāka atmaksas politika?

IPVanish piedāvā 7 dienu 100% atmaksas garantiju. Pirmās nedēļas laikā pēc pieteikšanās uz jebkuru plānu jūs varat saņemt pilnu naudas atmaksu, sazinoties ar atbalsta dienestu.

NordVPN garantija ir nozares vadošā 30 dienas. Viņi ir tik pārliecināti, ka jums patiks viņu pakalpojums, ka jūs to varat izmēģināt veselu mēnesi, praktiski neriskējot. Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis VPN un nedaudz baidāties no saistībām, izmantojiet NordVPN 30 dienu izmēģinājuma priekšrocības.

Kopsavilkums un secinājumi

Tagad, kad esam tuvāk apskatījuši abus VPN sniedzējus, kurus mēs iesakām?

Pirmkārt, ļaujiet uzsvērt, ka neviens no pakalpojumu sniedzējiem nav labāks, katram ir savas stiprās puses. Mēs abus esam plaši izmantojuši, un, lai arī ikdienas VPN lietošanai es dodu priekšroku IPVanish, NordVPN ir labāks straumēšanai / Netflix (pateicoties SmartPlay). Daudziem lietotājiem var arī patikt straumēm NordVPN, ja anonīmai straumēšanai izmantojat Socks5 starpniekservera iestatījumus, jo NordVPN nodrošina vairākas starpniekservera vietas (IPVanish starpniekserveris ir paredzēts tikai Nīderlandei)..

Kam vajadzētu izvēlēties IPVanish?
Ja vēlaties pēc iespējas ātrāku ātrumu, dodieties uz IPvanish. Rokas lejā. Viņi sagraus konkurenci pat ar visstiprāko šifrēšanas spēku. Mēs programmatūras iestatījumos iesakām izmantot OpenVPN-UDP protokola opciju. Viņi ir lielisks piedāvājums straumēm, un viņu nulles žurnāla politika nozīmē, ka jūsu straumju vēsturei vajadzētu palikt privātai.
Labākais piedāvājums: Ietaupiet 25% no jebkura IPVanish plāna (ierobežota laika piedāvājums)

Kam vajadzētu izvēlēties NordVPN?
Ir 3 galvenie iemesli, kāpēc jūs varētu izvēlēties NordVPN, nevis IPVanish

 1. Jūs vēlaties atbloķēt ASV Netflix (NordVPN Smartplay to dara skaisti)
 2. Jūs vēlaties ārzonu / ārpus ASV esošu VPN sniedzēju (NordVPN atrodas Panamā)
 3. Jūs vēlaties to izmēģināt 30 dienas (NordVPN ļauj pieprasīt 100% atmaksu līdz 30 dienām pēc reģistrēšanās)

Labākais piedāvājums: Iegūstiet 2 gadu NordVPN par USD 3,99 mēnesī

Noderīgi resursi & Iestatīšanas rokasgrāmatas

Neatkarīgi no tā, vai jūs joprojām meklējat perfektu VPN vai vēlaties uzzināt, kā iestatīt torrent klientu anonīmu lejupielāžu veikšanai ….

Ceļveži
Starpniekservera / VPN iestatīšanas rokasgrāmata uTorrent
Starpniekservera / VPN iestatīšanas rokasgrāmata Vuze
Starpniekservera / VPN iestatīšanas rokasgrāmata Deluge
Starpniekservera / VPN iestatīšanas rokasgrāmata QBittorrent
Visiem, kas noklusina, tacu
Kā anonīmi straumēt operētājsistēmā Android
Kā anonīmi straumēt Mac datorā
Kā apmaksāt VPN ar Bitcoin
Atsauksmes / VPN salīdzinājumi
NordVPN apskats (un torrentu iestatīšanas rokasgrāmata)
IPVanish Review (un torrent iestatīšanas rokasgrāmata)
Pārskats par privātu piekļuvi internetam

IPVanish salīdzinājumā ar privāto piekļuvi internetam
IPVanish pret ExpressVPN
Labākie Torrent VPN no 2016. līdz 17. gadam

IPVanish un NordVPN salīdzināšanas dati
{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"vārds": "Salīdzināšanas spriedums:",
"pārskatsĶermenis": "IPVanish nodrošina izcilu ātrumu, bet NordVPN tos apņem ar īpašībām.
Mums patīk tas, ka NordVPN var atbloķēt Netflix un tajā ir vairāk nekā 10 dažādas torrentiem draudzīgas SOCKS starpniekservera vietas. No otras puses, IPVanish ir izteikti ātrāks, un tam ir īpaša FireTV lietotne. ",
"itemReviewed": {
"@ tips":"Lieta",
"vārds": "NordVPN",
"attēls":"https://www.best-bittorrent-vpn.com/uploads/1/5/9/8/15986964/editor/nordvpn-logo.png"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"labākais vērtējums": 5,
"ratingValue": "4.6"
},
"autore": {

"@ tips": "Organizācija",
"vārds": "TorrentVPN ceļvedis",
"apraksts":"P2p VPN eksperti"
},
"izdevējs": {
"@ tips": "Organizācija",
"vārds": "TorrentVPN ceļvedis"
}
}
}

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map