IPVanish vs privātā interneta piekļuve: VPN salīdzinājums

IPVanish vs privātā interneta piekļuve 2018

Privāta piekļuve internetam un IPVanish ir divi no labākajiem VPN sniedzējiem, kas pieejami patērētājiem. Viņi ir visaugstākajā vietā drošības, anonimitātes, privātuma, uzticamības un ātruma ziņā. Abas galvenās mītnes atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tas nozīmē, ka jūsu dati ir cienījama uzņēmuma, nevis kāda ēnaina VPN nodrošinātāja rokās, kur nav tikai pasta adreses..

PIA bija anonimitātes celmlauzis un kopš to pirmsākumiem nav turējis žurnālus, un IPVanish 2014. gada sākumā pievienojās augstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzēju lokam, kas neveic reģistrēšanos. Kā jūs jau esat pamanījis, no citiem šīs vietnes rakstiem anonimitāte un drošība ( mūsu viedoklis) jābūt galvenajai prioritātei, izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju, īpaši BitTorrent lietotājiem. Privātā piekļuve internetam un IPVanish ir divas no mūsu iecienītākajām vietām, tāpēc kurš uzvar, kad saduras smagsvari? Turpini lasīt!

VPN salīdzinājums: funkcijas un specifikācijas

Bilde

Pilns IPVanish pārskats

PIA vs IPVanish

Pilns PIA pārskats

IPVanish

 • Atrodas ASV.
 • Serveri 6 kontinentos, 59 un vairāk valstīs
 • 14 000+ IP adreses
 • OpenVPN, L2TP un PPTP protokoli
 • Ir sava profesionāla VPN programmatūra
 • 256 bitu militārās pakāpes šifrēšana
 • Nav žurnālu (nav savienojuma vai lietošanas žurnālu)
 • 10,00 USD mēnesī (1 mēneša cena)
 • 6,49 USD mēnesī (12 mēnešu cena)
 • 7 dienu naudas atdošanas garantija

Īpašais piedāvājums: ierobežotu laiku saņemiet papildu 20% no norādītās cenas uz laiku līdz 3 gadiem! Tas ir zem USD 5,25 mēnesī. (Lai saņemtu īpašo piedāvājumu, noklikšķiniet uz iepriekš redzamās saites un nogaidiet apmēram 30 sekundes līdz īpašā piedāvājuma uznirstošajam lokam, lai pieprasītu atlaidi)

Privāta piekļuve internetam

 • Atrodas ASV.
 • Serveri 3 kontinentos, 10 valstīs
 • Vairāk nekā 1 000 IP adreses
 • OpenVPN, L2TP un PPTP + Bezmaksas starpniekservera pakalpojums
 • Ir sava profesionāla VPN programmatūra
 • 128 bitu līdz 1024 bitu šifrēšana (atkarīgs no protokola)
 • Nav žurnālu (nav savienojuma vai lietošanas žurnālu)
 • 6,95 USD mēnesī (1 mēneša cena)
 • USD 3,33 mēnesī (cena par 12 mēnešiem)
 • Nav atmaksas politikas

Iegūstiet 1 gadu privātu piekļuvi internetam tikai par 40 USD!

IPvanish vs privātā interneta piekļuves programmatūras salīdzinājums

Pārskats:

IPVanish
IPVanish programmatūra lielākoties ir funkcija, nevis frills. Viņi lepojas ar savu visaugstāko ātrumu savā Tier-1 VPN tīklā un ar iespaidīgo serveru sarakstu vairāk nekā 59 valstīs katrā kontinentā, izņemot Antarktīdu. Jūs saņemat OpenVPN, L2TP un PPTP savienojumu, 1 klikšķa savienojumu un iespēju kārtot serverus pēc valsts vai ping laika, bet ne daudz kas cits.

Privāta piekļuve internetam (PIA)
PIA izmanto nedaudz atšķirīgu pieeju. Tā vietā, lai mēģinātu konkurēt ar serveru dažādību, viņi piedāvā serverus 10 valstīs (vairums no tiem, kurus vēlaties, ieskaitot ASV, Nīderlandi un Lielbritāniju). PIA kompensē serveru trūkumu ar neticami funkcionālu programmatūru un drošības funkcijām, kas atrodamas gandrīz neviena cita VPN pakalpojumu sniedzēja programmatūrā. Iespaidīgajā funkciju sarakstā ietilpst: DNS aizsardzība pret noplūdi, VPN iznīcināšanas slēdzis un pielāgojama šifrēšanas stiprība.
&# 65279; IPVanish VPN programmatūra&# 65279;
IPVanish tikko izlaida jauno 2.0 versijas programmatūru ar vēl vairāk funkcijām nekā iepriekš, ieskaitot servera kartes skats, un automatizēta IP rotācija. Sīkāk apskatīsim visas IPVanish iespējas.

IPVanish programmatūras iespējas

 • Autologin / Autoconnect
 • Izvēlieties Autoconnect serveri
 • Kārtojiet serverus pēc ping laika, pilsētas vai valsts
 • Kartes skatā izvēlieties serveri
 • Pārbaudiet IP adresi, lai pārbaudītu VPN savienojumu
 • Vizuālās sistēmas teknes indikators (sarkans, kad atvienots, vai zaļš, kad ir pievienots)
 • Pēc izvēles IP rotācija ar regulējamu laika intervālu
 • Portu / protokolu izvēles opcija manuāli (PPTP, L2TP, OpenVPN)
 • Viedā servera izvēle pēc vēlamā lietojuma: (ātrums, video straumēšana, spēles utt.)

Funkcijas, kuras mēs vēlētos redzēt nākotnē:

 • DNS noplūdes aizsardzība
 • VPN slepkavības slēdzis / automātiska atvienošana pārtrauktam VPN savienojumam

IPVanish programmatūras funkciju dziļums:

Autologin / Autoconnect
Lietotājiem tiek dota izvēle, vai izveidot savienojumu startējot, vai izveidot savienojumu manuāli. Varat arī izvēlēties serveri, kuram vēlaties automātiski izveidot savienojumu, un saglabāt vai saglabāt savu pieteikuminformāciju vai katru reizi rakstīt.

Serveru izvēle / maiņa
Lietotājiem tiek dota iespēja izvēlēties no IPVanish 100+ VPN serveriem, izmantojot vizuālo serveru atlasi vai nu saraksta skatu (kārtojams pēc valsts, pilsētas vai ping laika) vai kartes skatu. Tagad ļauj jaunākā IPVanish VPN programmatūras 2.0 versija lidojuma laikā IP komutācija bez atvienošanas izmantojot OpenVPN, un IP var automātiski pagriezt lietotāja noteiktā laika intervālā, pievienojot jūsu privātumam un anonimitātei tiešsaistē.

(funkcija (jQuery) {
funkcija init () {window.wSlaidrāde && window.wSlideshow.render ({elementID:"908959832306279364",nav:"neviena",navLocation:"apakšā",captionLocation:"apakšā",pāreja:"izbalināt",automātiskā atskaņošana:"1",ātrums:"5",aspekta attiecība:"auto",showControls:"taisnība",randomStart:"viltus",attēli: [{"URL":"1/5/9/8/15986964 / 9790913.png","platums":"400","augums":"304","paraksts":"IPVanish IP komutācija"}, {"URL":"1/5/9/8/15986964 / 2224540.png","platums":"400","augums":"288. lpp","paraksts":"IPVanish serveru saraksta skats"}, {"URL":"1/5/9/8/15986964 / 2552621.png","platums":"400","augums":"287","paraksts":"IPVanish servera kartes skats"}]})}
jQuery (dokuments) .ready (init);
}) (window.jQuery)

Privāta interneta piekļuves programmatūra
Privāta piekļuve internetam piedāvā vienu no mūsu iecienītākajām programmatūras paketēm. Viņiem ir visas drošības funkcijas, kuras mēs vēlamies, jaukā vienkāršā iepakojumā.

PIA funkcijas:

 • Automātiska pieteikšanās / automātiska savienošana
 • Protokola izvēle (PPTP, L2TP, OpenVPn)
 • Porta izvēle (TCP / UDP, porta numurs)
 • Šifrēšanas stiprums (Izmantojot OpenVPN, varat manuāli pielāgot VPN tuneli un atslēgas stiprumu)
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • VPN slepkava / interneta slepkava
 • Ostas pāradresācija
 • Sistēmas teknes ikonas vizuālā savienojuma indikators (zaļš = savienots, sarkans = nav savienots)

Privātās interneta piekļuves programmatūras funkcijas dziļumā

Savienojuma tips: Izvēlieties TCP vai UDP
Attālā osta: Izvēlieties Auto vai atlasiet manuāli
Vietējā osta: Atlasiet portu, kuru pārsūtīšanas nolūkos vēlaties izmantot VPN lokālajā tīklā (ja iespējots)
Pārslēgt Ostas pāradresācija: Ieslēgts Izslēgts
VPN slepkava: Ieslēgts / izslēgts (tūlītēji atvieno jūsu interneta savienojumu, ja tiek zaudēts VPN. Kāpēc tas ir lielisks līdzeklis bittorrent lietotājiem.

DNS noplūdes aizsardzība: Papildu pārtraukuma pasākums nodrošina, ka visi DNS uzmeklējumi (kad dators mēģina atrast Web lapu) iet caur VPN tuneli, nevis ārpus tā (tas ir Windows trūkums, un daudzi VPN to neizlabo). DNSLeakTest.com, lai uzzinātu vairāk)

IPv6 aizsardzība: Pēc izvēles atspējojiet IPv6 protokola izmantošanu VPN, lai nodrošinātu papildu drošību.

Privātā interneta piekļuve vs IPVanish programmatūra

Privātā interneta piekļuves savienojuma iestatījumi

Papildu PIA drošības iestatījumi
Varat manuāli mainīt VPN datu tuneļa šifrēšanas stiprumu, līdz 256 bitu Blowfish šifrēšanai. Varat arī pielāgot datu autentifikācijas un RSA atslēgas rokasspiediena šifrēšanas līmeni (līdz 4096 bitiem).

PIA vs IPVanish uzlaboti drošības iestatījumi

Papildu drošības iestatījumi

Programmatūras secinājums:
Gan PIA, gan IPVanish piedāvā iespaidīgas programmatūras funkcijas, taču mēs to piedāvājam Privāta piekļuve internetam mala to modernāko drošības elementu dēļ, nodrošinot, ka lietotāji var palikt anonīmi pat nejaušas VPN atvienošanas gadījumā. Mēs novērtējam arī to, ka programmatūrā ir daudz manuālu iestatījumu, lai pielāgotu šifrēšanas stiprumu, lai nodrošinātu lielāku drošību / ātrumu atbilstoši lietotāja vēlmēm..
Labākā programmatūra: privāta piekļuve internetam (Noklikšķiniet, lai iegūtu PIA tikai USD 3,33 mēnesī)
Pērciet VPN

IPVanish vs PRivate piekļuve internetam: drošība un privātums

Runājot par VPN sniedzēju drošību un privātumu, mēs aplūkojam šādus kritērijus: šifrēšanas stiprums, reģistrēšanas politika, Bitcoin maksājumi, un papildu drošības līdzekļi. Īsi apskatīsim, kā viņi sakrauj galvu uz galvas.

IPVanish
Absolūti nav VPN žurnālu. Pilnīgi anonīmi
Šifrēšanas stiprums līdz 256 bitu
Bitcoin pieņemts
Iebūvēta DNS aizsardzība pret noplūdi
Nav VPN slepkavotāju
Nav IPv6 aizsardzības
Straumēm atļauts
NAT ugunsmūris iekļauts bez maksas
Privāta piekļuve internetam:
Absolūti nav VPN žurnālu. Pilnīgi anonīmi
Šifrēšanas stiprums līdz 256 bitu
Bitcoin pieņemts
Iebūvēta DNS noplūdes aizsardzība
VPN slepkava
IPv6 aizsardzība
Straumēm atļauts
Nav ugunsmūra

Kā redzat, abi PIA un IPVanish nav reģistrējušies VPN nodrošinātāji. Viņiem nav nekādu VPN žurnālu. Šie ir mūsu galvenie kritēriji, pēc kuriem vērtēt VPN sniedzēju drošību / privātumu, un tie abi ir ar krāsainiem.

Kas attiecas uz citām funkcijām, abiem VPN ir līdzīgas šifrēšanas un anonīmas maksāšanas iespējas. Kas attiecas uz DNS noplūdēm, mēs neatklājām nekādas noplūdes, izmantojot IPVanish programmatūru, kaut arī tām nav iebūvēta aizsardzība pret DNS noplūdi, taču mēs joprojām PIA piešķiram malu.

Privāta piekļuve internetam piedāvā arī VPN nogalināšanas slēdzi (lieliska drošības funkcija, kas automātiski iznīcina jūsu interneta savienojumu, ja VPN savienojums neizdodas, nodrošinot, ka patiesā IP adrese netiek nejauši atklāta bittorrent vai tīmeklī), kā arī IPv6 aizsardzība pret noplūdi ( zināms logu trūkums). Diemžēl IPVanish nepiedāvā šīs funkcijas.

Viena joma, kur IPVanish patiešām izceļas, tomēr ir a Bezmaksas NAT ugunsmūris ar viņu VPN pakalpojumu. Šī ir reta un iespaidīga funkcija, kas atrodama tikai dažos VPN pakalpojumu sniedzējos. Tas palīdz novērst hakeru, robotprogrammatūru vai ļaunprātīgas programmatūras piekļuvi jūsu datoram caur VPN tuneli, sākot ar jūsu anonīmo IP adresi. Tas filtrē datus, kas nonāk augšup pa VPN tuneli, lai pārliecinātos, ka tie ir jūsu pieprasītie dati, nevis kaut kas ļaunprātīgs.

Secinājums:
IPVanish padara iespaidīgu lietu ar viņu bezmaksas NAT ugunsmūra pakalpojumu, bet PIA VPN slepkava, un DNS noplūdes aizsardzība kā arī regulējams šifrēšanas stiprums piešķir tām malas. Tomēr galu galā tiek noskaidrots, kuras funkcijas jums ir vissvarīgākās, jo DNS noplūdes aizsardzību un iznīcināšanas pārslēgšanas funkciju var pievienot jebkuram VPN ar bezmaksas trešo pušu programmatūru, savukārt VPN ugunsmūris nevar.
Labākā drošība: privāta piekļuve internetam (pa degunu)

Serveru atrašanās vietas un citas iespējas

IPVanish
 • Vairāk nekā 59 valstis ar serveriem
 • 6 kontinentos ar serveriem
 • 100 un vairāk dažādu pilsētu
 • IP rotācija, nezaudējot VPN savienojumu
 • Nav bezmaksas starpniekserveru
Privāta piekļuve internetam
 • 10 valstis ar serveriem
 • 3 kontinentos ar serveriem
 • Vairāk nekā 17 pilsētas
 • Nav IP rotācijas
 • Bezmaksas starpniekserveri, kas iekļauti VPN

Skaidrs, IPVanish ir milzīgas priekšrocības serveru atrašanās vietu skaitā. Viņi faktiski ir visstraujāk augošais VPN sniedzējs pasaulē un ir tikai otrais HideMyAss VPN kopējam servera atrašanās vietu skaitam. PIA acīmredzami nevar konkurēt šajā jomā, un ir apmierināts ar to, ka aprobežojas ar serveru atrašanās vietām 10 vēlamākajās valstīs, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Kanādu, Nīderlandi utt. Noklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu IPVanish serveru atrašanās vietu sarakstu un valstīm!

IPVanish IP rotācijas funkcija ļauj plānotā veidā pārslēgt jūsu VPN piešķirto IP adresi noteiktā intervālā, lai nodrošinātu papildu drošību. To var nedarboties, neatvienojoties no VPN vai neieslēdzot serverus. Tā vietā IPVanish vienkārši piešķir jums vēl vienu no 14 000 viņu īpašumā esošajiem IP, kamēr tas joprojām ir savienots.

Privāta piekļuve internetam piedāvā vienu papildu funkciju, kas IPVanish nepiedāvā. Tajos ietilpst bezmaksas starpniekserveri ar viņu VPN paketi. Tas ļauj anonimizēt noteiktu programmu vai protokolu, nevis visu savienojumu, izmantojot VPN. Jūs pat varat tos izmantot vienlaicīgi, piemēram, savienojot savu torrenta klientu ar Nīderlandes starpniekserveri. Šis savienojums pastāvēs VPN savienojumā ar ASV serveri, kas aizsargā visu jūsu datoru. Tīri, jā?

Labākie serveri / funkcijas: 59 valstis ir grūti pārspēt. IPVanish noteikti uzvar!

VPN ātruma pārbaude: privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar IPVanish

Pārskats:
Dodoties iekšā, jums jāzina, ka tā, iespējams, nav godīga cīņa. IPVanish ir vienīgais VPN nodrošinātājs pasaulē kontrolē to 1. līmeņa datu mugurkaulā. Tas nozīmē, ka IPVanish ir tieša piekļuve globālajiem lielceļiem, kurus ir izveidojusi viņu mātesuzņēmums (Highwinds), nevis nomājot piekļuvi joslas platumam un serveriem tāpat kā citiem VPN. Tas nozīmē, ka vienīgais, kas ierobežo IPVanish ātrumu, ir joslas platums, ko viņi ir gatavi atvēlēt savam VPN pakalpojumam, taču tos plaši uzskata par ātrāko VPN sniedzēju pasaulē. Lielākā daļa klientu pašu interneta savienojumu nebūs gandrīz pietiekami ātri, lai pilnībā izmantotu visu IPVanish piedāvāto ātrumu.

Faktori, kas ietekmē ātruma testa rezultātus:
Ātrumu, ko lietotāji redzēs, lietojot VPN, ietekmē daudzi faktori, tostarp:

 • Servera ielāde
 • Servera atrašanās vieta un attālums
 • Servera joslas platums
 • VPN savienojuma šifrēšanas stiprums
 • Lietotāju parastā interneta savienojuma joslas platums (mūsu pārbaude tika veikta, izmantojot 50 Mb / s savienojumu)

IPVanish ātruma pārbaude

ipvanish speedtest virginia

IPVanish ātruma tests Virdžīnijā, ASV

IPVanish ātruma pārbaude Kalifornijā

IPVanish California Speed ​​Test USA

IPVanish ātruma pārbaude Kanādā

IPVanish Toronto Speedtest Canada

IPVanish Speed ​​Test Netherlands

IPVanish Nīderlandes ātruma tests

Privātā interneta piekļuves ātruma pārbaude

PIA NYC ātrākā

Privāta interneta piekļuves ātruma pārbaude Ņujorkā, ASV

PIA ātruma pārbaude Kalifornijā

PIA ātruma pārbaude Kalifornijā, ASV

kanāda vpn ātruma pārbaude

PIA ātruma tests Toronto, Kanādā

Privātā interneta piekļuves Nīderlandes ātruma pārbaude

PIA ātruma pārbaude Nīderlandē

Ātruma testa analīze:
Privāta piekļuve internetam veikts diezgan apbrīnojami, ņemot vērā, ka viņi ir vieni no pieejamākajiem VPN sniedzējiem pasaulē. Tas tiek teikts, IPVanish pārspēj viņus visās vietās, tajos pašos gadījumos gandrīz divkāršojot PIA ātrumu. Jebkurā gadījumā VPN pakalpojumu sniedzējam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekami ātram HD video straumēšanai starp kontinentiem vai straumju lejupielādei (ar nosacījumu, ka jūsu interneta savienojums ir pietiekami ātrs), bet, ja jums ir svarīgi pēc iespējas ātrāks ātrums, labāk iegūt IPVa&# 65279; nish, it īpaši, ja jūsu ISP savienojums ir 25Mbps vai ātrāks.
Uzvarētājs: IPVanish

Cena un vērtība

Privāta piekļuve internetam ir 2 vpn paketes, kuras ir vērts apsvērt (6 mēnešu plāns ir tikai par dažiem dolāriem lētāks nekā 12 mēnešu plāns, un to nekad nevajadzētu iegādāties. Visos plānos ir iekļautas visas VPN funkcijas un neierobežots joslas platums un datu pārsūtīšana. Cenas ir:

 • 1 mēnesis – 6,95 USD vai
 • 1 gads – 39,95 USD (USD 3,33 mēnesī).

Ciktāl es uztraucos, tā ir neticama vērtība, un to gandrīz nepārspēj neviens cits augstas kvalitātes VPN sniedzējs. Vienīgais, kas pietuvojas, būs Proxy.sh.

IPVanish piedāvājumus 3 VPN pakotnes visi ietver tās pašas funkcijas un serverus, vienīgā atšķirība ir abonēšanas ilgums:
1 mēnesis – 10 USD
3 mēneši – 26,99 USD
12 mēneši – USD 77,99
(Mēnesī 6,50 USD)

Viņu cenas ir ļoti līdzīgas HideMyAss, kas ir viņu tuvākais konkurents serveru atrašanās vietu ziņā, bet IPvanish liek viņiem pārspēt ātrumu, straujo draudzīgumu un jauno politiku Nr Logs.
Īpašs piedāvājums!!!! – Sākot ar šo rakstu, jūs varat ietaupīt papildus 20% par pirmajiem trim norēķinu periodiem (līdz 1 gadam)
Lai pieprasītu piedāvājumu, noklikšķiniet uz īpašā piedāvājuma saites un pēc tam nogaidiet 30–60 sekundes, pirms reģistrējat savu informāciju reģistrācijas lapā. Jūs saņemsit uznirstošo logu ar 20% piedāvājumu, noklikšķiniet uz pieprasīt (nav jāveic papildu darbības) un pēc tam reģistrējieties. Jaunā cena būs USD 8 mēnesī vai 62,39 USD / gadā.

Labākās cenas ieguvējs: privāta piekļuve internetam ir nepārspējama vērtība tiem, kuriem ir budžets, bet, ja jums nepieciešami papildu serveri vai ātrums, vai tas jums ir svarīgi, IPVanish ir daudz, jo īpaši ar 20% atlaidi!

Kopsavilkums un secinājumi

IPVanish un Privāta piekļuve internetam ir divi no labākajiem VPN nodrošinātājiem visā pasaulē, tāpēc no šī galvas-pret-galvas spēles mēs gaidījām lielas lietas un viņi dzīvoja līdz galam. Abi jūs diezgan labi kalpos tādām intensīvas joslas platuma darbībām kā HD video straumēšana ar Hulu vai Netflix. IPVanish 1. līmeņa datu tīklam vajadzētu dot nelielu papildu stimulu, ja uzskatāt, ka tas ir nepieciešams.

Mūsu testos abi konkurenti bija ļoti cieši saistīti, katrs izceļoties dažās jomās:

IPVanish patiešām pārsteidza ar ātrumu un servera atrašanās vietu skaitu (120+ un skaitīšana)

Privātā interneta piekļuve izceļas ar papildu drošības funkcijām (VPN iznīcināšanas slēdzi un DNS noplūdes aizsardzību), kā arī ar nepārspējamo cenu un starpniekservera pakalpojumu, kas iekļauts bez maksas.

Tātad, kuru VPN jums vajadzētu izvēlēties? Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām, bet šeit ir mūsu domas:

Jums vajadzētu izvēlēties IPVanish, ja:
 • Ātrums ir jūsu galvenā prioritāte
 • Jūsu interneta savienojums ir 40Mbps+
 • Jums ir nepieciešama piekļuve VPN serveriem daudzās dažādās valstīs
 • Jūs vēlaties skatīties Hulu vai Netflix no Āzijas, Āfrikas, Dienvidamerikas vai Austrumeiropas

Saņemiet IPVanish tikai par USD 5,25 mēnesī

Jums vajadzētu izvēlēties privātu piekļuvi internetam, ja:
 • Jums nepieciešama maksimāla drošība / anonimitāte
 • Cena jums ir ļoti svarīga
 • Pietiek ar dažām serveru atrašanās vietām, ja tās atrodas pareizajās vietās (ASV, Nīderlande, Lielbritānija, Vācija, Honkonga)

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam tikai par USD 3,33 mēnesī!

Saistītie raksti, kas jums varētu noderēt:
 • IPVanish VPN apskats
 • Pārskats par privātu piekļuvi internetam

Visiem, kas noklusina, tacu

 • Torrent iestatīšanas rokasgrāmatas
  • Kā lietot Deluge anonīmi
  • Kā anonīmi izmantot uTorrent
  • Kā anonīmi izmantot Vuze
  • Anonīms Bittorrent 3 vienkāršos soļos

Visiem, kas noklusina, tacu

VPN salīdzinājumi:

 • IPVanish pret Hidemyass
 • IPVanish pret ExpressVPN
 • Privāta piekļuve internetam un Torguard
 • Privāta piekļuve internetam vs ibVPN
 • Torguard vs BtGuard (labākais Torrent starpniekserveris)

Visiem, kas noklusina, tacu

Paldies, ka izlasījāt šo VPN salīdzinājumu :-)

IPVanish

Apmeklējiet vietni

7 dienu 100% atmaksas politika

Privāta piekļuve internetam

Apmeklējiet vietni

7 dienu 100% atmaksas politika
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map