Kā anonīmi izmantot Qbittorrent (neredzamām torrentu lejupielādēm)

Kā anonīmi izmantot QBittorrent

QBittorrent ir viens no labākajiem pieejamajiem torrent klientiem opensource. Tas ir ārkārtīgi populārs un ārkārtīgi funkcionāls, tomēr viegls (gandrīz neizmanto visus sistēmas resursus). Mēs parādīsim, kā anonīmi izmantot QBittorrent, lai jūs varētu lejupielādēt torrentus privāti.


Tāpat kā visi lielākie torrent klienti, QBittorrent ir neaizsargāti pret drošības riskiem, kas ir iebūvēti bittorrent protokolā:
Jūsu lejupielādes ir publiski redzamas un netiek šifrētas

Tas nozīmē, ka visu jūsu lejupielādes vēsturi potenciāli var uzraudzīt ne tikai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, bet arī trešo personu torrentu uzraudzības uzņēmumi.

Šis raksts jums iemācīs soli pa solim:

Labākais un vienkāršākais veids, kā pilnībā anonimizēt torrentu lejupielādes, izmantojot QBittorrent. (Mums ir arī ceļveži vietnēm uTorrent, Vuze un Deluge).

Kāpēc jums vajadzētu vēlēties anonīmus straumēm?

Bittorrent ir pārsteidzoši efektīvs veids, kā ātri izplatīt lielus failus, taču tam ir milzīgas iebūvētas privātuma noplūdes, kas var viegli atklāt visu jūsu lejupielādes vēsturi, ja tos neatvienojat..

Pastāv divas galvenās drošības ievainojamības:

 1. Jūsu IP adrese ir publiski redzama katrā spietā
 2. Lejupielādes nav šifrētas (jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var redzēt / ierakstīt / kontrolēt jūsu torrent lejupielādes)

Apskatīsim šīs noplūdes pa vienam…

Noplūde Nr. 1: IP adrese ir redzama visiem

Lejupielādējot straumēm, šī ir visbīstamākā noplūde un vislielākais drauds jūsu privātumam.

Lai vienaudži varētu izveidot savienojumu ar otru, izsekotājs nodrošina sarakstu ar visām IP adresēm, kuras sēj / lejupielādē šo konkrēto torrentu. Ja neveicat pasākumus, lai paslēptu savu torrenta IP adresi, jūsu reālais, izsekojamais IP būs redzams ikvienam.

Lūk, cik viegli ir apskatīt to personu IP, kas ar jums dalās torrentā:

IP noplūde torrent vienaudžiem

Vienaudži dalās ar Linux torrentu. (IP ir daļēji izplūdusi privātuma dēļ)

Jūs varat ne tikai redzēt visu pievienoto vienaudžu pilnu IP adresi, bet arī redzēt, kuru portu # viņi izmanto, torrent klientu un cik lielu daļu no failiem, ko viņi jau ir lejupielādējuši.

Pat šausmīgāk, ir burtiski desmitiem uzņēmumu un organizāciju, kas uzrauga un iegūst IP datus no liela skaita straumju bars. Daži pat parādīs, kādas straumēšanas aktivitātes viņi ir izsekojuši jūsu IP adresei.

Par laimi jūs varat paslēpt savu ‘patieso’ IP adresi straumju baros un aizstāt to ar neizsekojamu pagaidu IP.
Tas ir viegli izdarāms ar nereģistrējošu (un straumēm draudzīgu) VPN pakalpojumu.

Vēlāk šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā to izdarīt. Turpini lasīt…

Noplūde Nr. 2: lejupielādi var redzēt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) & tīmekļa vēsture

Pēc noklusējuma bittorrent dati tiek pārsūtīti vienkāršā tekstā (nešifrēti). Tas nozīmē, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var:

 • Skatiet, ka apmeklējat torrentu vietnes
 • Skatiet, kādus failus lejupielādējat / kopīgojat
 • Droseļvārsts (palēniniet) vai bloķējiet torrenta joslas platumu.

Risinājums: Izmantojot torrent šifrēšanu, jūs varat neļaut savam interneta pakalpojumu sniedzējam pārraudzīt vai palēnināt torrent lejupielādi. Faktiski, ja jūs izmantojat spēcīgu VPN šifrēšanu, jūsu ISP nebūs ne mazākās nojausmas, ko jūs darāt tiešsaistē vai kādus failus lejupielādējat.

Vēlāk rokasgrāmatā parādīsim, kā izmantot VPN ar QBittorrent. Varat arī izmantot QBittorrent iebūvēto šifrēšanu, kas ir bezmaksas metode, lai šifrētu torrent lejupielādes, lai gan tā sniegtā aizsardzība nav tik spēcīga vai visaptveroša kā tā, ko iegūsit no VPN.

2 anonīmu Qbittorrent lejupielāžu rīki

Ir divi rīki, kurus varat izmantot, lai efektīvi paslēptu savu torrenta aktivitāti QBittorrent. Šie ir:

 1. Virtuālā privātā tīkla pakalpojums, kas nav reģistrēts
 2. Neatbalgojošs SOCKS starpniekserveris

Visiem, kas noklusina, tacu
Katrai tehnoloģijai ir savas priekšrocības, un, lietojot to kopā, tās ir vēl spēcīgākas. Plašāku informāciju varat atrast šeit:

 • 3 soļi līdz pilnīgi anonīmiem straumēm
 • Starpniekserveris vai VPN (Kurš no tiem vislabāk darbojas privātajiem straumēm?)

Tālāk mēs parādīsim, ka izmantojat abas metodes ar Qbittorrent (atsevišķi vai kopā). Mēs parādīsim arī mūsu iecienītākos VPN, lai lejupielādētu torrentus.

Vēl labāk, ja vairāki torrent draudzīgi VPN faktiski satur SOCKS Proxy pakalpojumu bez papildu maksas, lai jūs varētu iegūt labāko no abām pasaulēm, nemaksājot par 2 dažādiem pakalpojumiem..

Vai ir kādas bezmaksas iespējas??
Īsā atbilde ir NĒ VPN un “Jā, bet …” tuvinātajām. Šeit ir darījums…

Tur ir daži bezmaksas VPN, pat 1, kas apgalvo, ka ir bez maksas un netiek reģistrēti, taču šeit ir nozveja. Visi šie bezmaksas VPN bloķē straumēm savā tīklā. Viņi atļauj straumēm tikai tad, ja jūs jaunināt uz apmaksātu plānu. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ceļvedi par bezmaksas torrent VPN.

Ciktāl tas attiecas uz starpniekservera pakalpojumiem, jūs noteikti varat atrast dažas bezmaksas SOCKS starpniekserverus internetā, un tos faktiski var izmantot kopā ar Qbittorrent, izmantojot vēlāk šajā rokasgrāmatā sniegtos norādījumus..

Bezmaksas starpniekserveriem tomēr būs vairāki ierobežojumi:

 1. Gandrīz 100% no viņiem ved žurnālus (tas nozīmē, ka lejupielādes nav anonīmas)
 2. Sargieties no caurspīdīgiem starpniekserveriem (tas nozīmē, ka starpniekserveris nodod jūsu īsto IP adresi un joprojām ir redzams)
 3. Lēni ātrumi / neuzticami (Lielākā daļa bezmaksas starpniekserveru ir pieblīvēti, tas nozīmē, ka ātrums būs lēns. Arī serveri bieži iet uz leju, un darbspējas laiks zem 50% nav nekas neparasts.
 4. Torrenti ir bloķēti – Visbeidzot, jums nevajadzētu pārsteigt, uzzinot, ka daudzi bezmaksas starpniekserveri aktīvi bloķē parasti izmantojamos torrent portus.

Kā izmantot VPN ar Qbittorrent

VPN izmantošana ar Qbittorrent ir vienkāršākais veids, kā ātri padarīt anonimizētus straumēm. Pierakstīšanās, lejupielāde un savienojums ar VPN prasa mazāk nekā 5 minūtes. Mēs iesakām vienmēr izmantot torrent draudzīgu VPN, kas neveic žurnālus.

VPN šifrēs 100% datu, kas pārsūtīti uz / no datora, ieskaitot jūsu tīmekļa pārlūku un Qbittorrent programmatūru. Vietnes un torrent vienaudži nezina jūsu patieso IP adresi, viņi redzēs pagaidu IP adresi, kuru jums piešķīris VPN serveris.

To var izdarīt šādi:

1. darbība: reģistrējieties VPN pakalpojumam, kas nav reģistrēts
Ir aptuveni 10 dažādas iespējas. Būtu grūti atrast labāku vērtību nekā Privāta piekļuve internetam (nosaukts par mūsu labāko 2015. gada torrent VPN)

2. darbība: lejupielādējiet, instalējiet un izveidojiet savienojumu ar VPN serveri
Instalēšana prasa mazāk nekā 1 minūti. Lai izveidotu savienojumu ar serveri (izmantojot PIA), vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz teknes ikonas un izvēlieties servera atrašanās vietu. Mēs iesakām izvēlēties atrašanās vietu, kas nav no mums (Nīderlande darbojas labi).

PIA teknes ikona

PIA teknes ikona (atzīmēta ar zaļu punktu)

PIA VPN serveri

PIA serveru saraksts (ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai piekļūtu)

3. solis: pārbaudiet, vai ir mainījusies jūsu IP adrese
Kā papildu drošības piesardzību varat izmantot tādu bezmaksas rīku kā IPleak.net, lai pirms Qbittorrent palaišanas pārbaudītu, vai ir mainījusies jūsu IP adrese. Šis ir ekrānuzņēmums pēc savienojuma izveidošanas ar Nīderlandes VPN serveri:

Bilde

Jā, tas ir nopietni tik vienkārši. Visas straumju aktivitātes tagad tiks novirzītas caur jauno IP adresi.

4. solis: atveriet QBittorrent un lejupielādējiet torrentus
Kad esat pārbaudījis pārlūkprogrammas IP adresi, varat droši atvērt Qbittorrent un sākt torrenting. Vēlāk šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā pārbaudīt jūsu torrent programmatūras IP adresi (tikai gadījumā). Jūs varat arī izlasīt šo rokasgrāmatu.

Kā lietot starpniekserveri ar QBittorrent

Šajā sadaļā mēs iemācīsim jums, kā QBittorrent paslēpt savu torrenta IP adresi, izmantojot starpniekserveri, īpaši torrentam draudzīgu SOCKS starpniekserveri. (Uzziniet vairāk par atšķirību starp SOCKS un HTTP starpniekserveriem torrentēšanai).

Starpniekservera lietošanai ar Qbittorrent ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar VPN:

 • Starpniekservera ātrums parasti ir nedaudz lielāks nekā VPN (bez šifrēšanas)
 • Jūsu torrenta IP adrese būs atšķirīga no jūsu tīmekļa pārlūka IP adreses (starpniekserveris tiek izmantots tikai straumēm)

TIKAI starpniekservera izmantošanas negatīvie ir tas, ka jūsu torrenta trafiks netiks šifrēts. Tas varētu ļaut jūsu ISP veikt droseles. Jūs varat izmantot QBittorrent iebūvēto šifrēšanas opciju (vēlāk šajā rokasgrāmatā), taču šī opcija samazinās pieejamo vienaudžu skaitu..

Tāpēc mēs iesakām izmantot starpniekserveri + VPN kopā, lai nodrošinātu labāko no abām pasaulēm un STRONG šifrēšanu.
Lai to izdarītu, vienkārši izpildiet šo starpniekservera iestatīšanas rokasgrāmatu, pēc tam izveidojiet savienojumu ar VPN pirms Qbittorrent atvēršanas. Vairāk par to vēlāk.

QBittorrent starpniekservera iestatīšana 1. solis. Izvēlieties starpniekservera pakalpojumu, kas neveic reģistrēšanos

Lai konfigurētu QBittorrent starpniekservera iestatījumus, jums būs nepieciešams torrentam draudzīgs starpniekservera pakalpojums. Šeit ir ietverti mūsu labākie ieteikumi (2 no 3 iekļauj VPN + starpniekservera pakalpojumu par visaptverošu cenu. Šis ir vislabākais piedāvājums, it īpaši, ja plānojat izmantot VPN un starpniekserveri vienlaicīgi).
Visiem, kas noklusina, tacu
Šeit ir mūsu galvenās izvēles:

 1. Privāta piekļuve internetam – VPN + starpniekservera pakalpojums katrā plānā, ātrs ātrums un nosaukts par gada labāko torrent VPN. Cenām sākot no USD 3,33 mēnesī, tā ir nepārspējama vērtība.
 2. Paslēp mani – Katrā plānā ir VPN + starpniekservera pakalpojums. Vairāk nekā 30 SOCKS starpniekservera atrašanās vietu. Nav žurnālu, torrentam draudzīgs. Negatīvajā pusē tā ir trīskārša privātā interneta piekļuves cena
 3. Torguard – VPN + starpniekservera pakalpojums tiek pārdots atsevišķi. Viņu torrenta starpniekservera pakalpojums ir vislabākais, un tam ir 5 atrašanās vietas valstī, kā arī starpniekservera automātiskais instalētājs (tāpēc jums nav manuāli jākonfigurē iestatījumi). Automātiskās instalēšanas opcija darbojas tikai uTorrent, Deluge un Vuze.

Ja neesat pārliecināts, kuru izvēlēties: dodieties tikai uz privāto piekļuvi internetam. Tas ir labākais piedāvājums, tam ir ātrs ātrums un tas atbildīs 95% lietotāju vajadzībām.

Varat arī pārbaudīt šo Torguard un privātā interneta piekļuves salīdzinājumu.

labi, tagad, kad esat ieguvis starpniekserveri izmantošanai, iepazīsimies ar soli pa solim iestatīšanas norādījumiem:

2. solis: atveriet QBittorrent starpniekservera opcijas

Lai piekļūtu starpniekservera iestatījumiem pakalpojumā QBittorrent, jums jādodas uz Rīki > Iespējas > Savienojums (cilne)
Varat arī atvērt opciju izvēlni, noklikšķinot “Alt + O”

Noklikšķinot uz ikonas “Savienojums” opciju izvēlnes kreisajā pusē, redzēsit šo:

QBittorrent savienojuma iestatījumi

Rīki > Iespējas > Savienojums

Neuztraucieties, ja iestatījumi šobrīd neizskatās tieši šādi. Jebkurā gadījumā mēs mainīsim iestatījumus. Sadaļas, kuras mēs mainīsim, ir marķētas ar zaļu punktu.

Arī kreisajā pusē ir cilne ‘Savienojums’, lai jūs zināt, kā piekļūt šai izvēlnei.

Mēs iesim cauri sadaļām pa vienam…

Solis # 3: Klausīšanās osta

Šis ir ports #, ko Qbittorrent izmantos, lai klausītos jaunus vienaudžu savienojumus. Ja neiespējojat uPnP vai NAT portu kartēšanu, jums būs manuāli jāiestata maršrutētāja portu pāradresācija, lai iegūtu labus vienaudžu savienojumus..

Ostu pāradresācija ir ārpus šī raksta darbības jomas (un tas var sagādāt reālas sāpes pakaļā), tāpēc lielākajai daļai lietotāju vajadzētu izmantot mūsu ieteikto iestatīšanu, kas ir:

 • Porta numurs ienākošajiem savienojumiem: Izvēlieties jebkuru vai nospiediet nejauši, lai izvēlētos izlases portu
 • Izmantojiet uPnp / NAT PMP: Atzīmējiet šo rūtiņu. Tas automātiski pārsūtīs izvēlēto ostu caur jūsu maršrutētāju
 • Katrā startēšanā izmantojiet atšķirīgu portu: Neobligāti. Mēs iesakām to iespējot, kamēr viss norit nevainojami.

Tātad ideālie iestatījumi izskatās šādi:

Qbittorrent klausīšanās osta

Klausīšanās porta iestatījumi (nejaušs ports)

4. darbība: starpniekservera iestatījumi

Precīzi jūsu izmantotie starpniekservera iestatījumi mainīsies atkarībā no tā, kuru starpniekservera pakalpojumu izvēlēsities. Šī rokasgrāmata parādīs ideālu iestatījumu Privāta piekļuve internetam un Torguard.

Ja izvēlaties citu starpniekservera pakalpojumu, tikai sazinieties ar viņu dokumentācijas / atbalsta komandu, lai iegūtu pareizos iestatījumus. Iestatījumi, kas mainīsies:

 • Saimnieks: Starpniekservera adrese
 • Osta: Ports #, kuru izmanto jūsu starpniekservera pakalpojums
 • Autentifikācija: Iespējot šo, ja starpniekservera pakalpojumam ir nepieciešama pieteikšanās / parole, lai piekļūtu (vairums to dara)
 • Lietotājvārds Parole: Šī ir pieteikšanās informācija, ko nodrošina jūsu starpniekserveris.

Nākamais papildinājums ir pilnīgs starpniekservera iestatīšanas ceļvedis privātajai piekļuvei internetam un Torguard…

QBittorrent starpniekservera iestatījumi (privāta piekļuve internetam)

Privāta piekļuve internetam abonentiem nodrošina pilnīgu piekļuvi savam ātrgaitas starpniekserverim, kas atrodas Nīderlandē. Tomēr ir jāveic viens papildu solis. Starpniekserverim ir jāģenerē atsevišķs lietotājvārda / paroles apvienojums.

Lai iegūtu starpniekservera pieteikuminformāciju / paroli
Pēc PIA reģistrēšanās piesakieties vadības panelī viņu vietnē. Kad esat pieteicies savā kontā, ritiniet uz leju līdz apakšai, un jūs redzēsit sadaļu, kas izskatās šādi:

PIA Proxy pieteikšanās informācija

Ģenerējiet starpniekservera pieteikuminformāciju / paroli sava konta panelī


Vienkārši noklikšķiniet uz pogas ‘Atjaunot lietotājvārdu / paroli’, lai iegūtu savu pieteikšanās informāciju. Mēs tos izmantosim nedaudz vēlāk, tāpēc atstājiet logu atvērtu, lai to būtu viegli kopēt un ielīmēt.

QBittorrent iestatījumi:
Mainiet iestatījumus, lai tie precīzi atbilstu šiem:

 • Tips: SOCKS5
 • Saimnieks: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Osta: 1080. gads

Pilnie iestatījumi izskatīsies šādi. Noteikti atzīmējiet tās pašas rūtiņas, kā parādīts.

Pareizajos laukos ievadiet savu lietotājvārdu / paroli.

PIA starpniekservera iestatījumi (QBittorrent)

PIA starpniekservera iestatījumi

Tas ir viss, jūsu starpniekserveris ir viss iestatīts. Pārliecinieties, ka restartējiet Qbittorrent, lai iestatījumi stātos spēkā.
Lai pārbaudītu, vai starpniekserveris darbojas pareizi, izlasiet: Kā pārbaudīt torrenta IP

QBittorrent starpniekservera iestatījumi (Torguard)

Šie ir pareizie starpniekservera iestatījumi, ja esat Torguard abonents.

Tips: SOCKS5
Saimnieks: proxy.torguard.org
Osta: 1080/1085/1090 (varat izmantot jebkuru no šiem. Ja 1080 nedarbojas, izmēģiniet citu. Daži interneta pakalpojumu sniedzēji bloķē 1080.
Lietotājvārds: Nodrošina sardze jūsu konta panelī
Parole: Sniedz sargs

tāpēc pilniem iestatījumiem vajadzētu izskatīties šādi:

Torguard starpniekservera iestatījumi (Qbittorrent)

Torguard starpniekservera iestatījumi

Tas viss, jūsu iestatīšana ir pabeigta. Pārliecinieties, ka restartējiet QBittorrent un pēc tam pārbaudiet Torrent IP (ceļvedi), lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi.

QBittorrent šifrēšanas iestatījumi

QBittorrent ir iebūvēts RC4 šifrēšanas atbalsts, kas var palīdzēt izvairīties no trafika veidošanas (interneta pakalpojumu sniedzējs palēnina jūsu straumēm). Šīs šifrēšanas metodes negatīvie punkti ir tas, ka tas dramatiski samazinās jūsu pieejamo ātrumu #, un tas apgrūtina straumju lejupielādi ar dažiem sējmašīnām..

Tāpēc mēs iesakām izmantot VPN (ar starpniekserveri vai bez tā), lai iegūtu daudz spēcīgāku šifrēšanu un 100% vienaudžu pieejamību. Mūsu ceļvedis straumju šifrēšanai izskaidros, kāpēc.

Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs bloķē / aizvada jūsu straumēm un jūs vēlaties izmēģināt QBittorrent iebūvēto šifrēšanu, šeit ir norādīti pareizi iestatījumi … (Lai piekļūtu šai izvēlnei, izvēlnē Opcijas dodieties uz cilni “Bittorrent” (Rīki). > Iespējas > Bittorrent).

Šifrēšanas režīms Nr. 1 (izvēles režīms)

Šajā režīmā tiks izmantoti šifrēti savienojumi, kad tie būs pieejami, taču joprojām tiks izveidots savienojums ar nešifrētiem vienaudžiem. Jums būs pieejama 100% vienaudžu pieejamība, taču tā nenodrošinās lielu aizsardzību pret droseļvārstu.

Izvēles šifrēšana

Izvēles šifrēšanas režīms (izmantojiet, ja pieejams)

Šifrēšanas režīms Nr. 2: nepieciešama šifrēšana

Šis režīms izveidos savienojumu tikai ar šifrētiem vienaudžiem. 100% no jūsu straumēm veiktajām darbībām tiks šifrēti, taču jums būs pieejama neliela daļa pieejamo vienaudžu (jo vairums cilvēku neļauj šifrēt).

Nepieciešama šifrēšana

QBittorrent šifrēšana (nepieciešamais režīms)

Izmantojot VPN & Starpniekserveris vienlaicīgi

Šī metode dos jums labāko no abām pasaulēm, ko iegūsit:

 • Atsevišķa IP adrese jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai un QBittorrent
 • pārlūks & torrent IP abi atšķirsies no jūsu “īstās” IP adreses
 • Jūsu tīmekļa pārlūkošana tiks šifrēta (ISP nezina, ka apmeklējat torrentu vietnes vai lejupielādējat torrentus).

Ja abonējat tādu VPN pakalpojumu kā privāta piekļuve internetam, varat saņemt VPN + starpniekservera pakalpojumu, nemaksājot par katru atsevišķi. Lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību, ir optimāli izmantot vienu uzņēmumu VPN pakalpojumam, bet otru – starpniekservera pakalpojumam (tāpēc neviens uzņēmums nezina pilnu attēlu).

PIEZĪME: Kopīgi izmantot VPN + starpniekserveri nav nepieciešams. Vairāk nekā 90% lietotāju vienkārši izmantos vienu vai otru variantu un būs pilnīgi droši, bet, ja jūs esat piesardzīgs tips, tas nodrošinās jums optimālu drošību.

Lai faktiski izmantotu abus vienlaikus, vienkārši pārliecinieties, ka veicat 2 vienkāršas darbības:

 1. Pirms Qbittorrent atvēršanas izveidojiet savienojumu ar VPN. (Ja izveidosit savienojumu, kamēr Qbittitorrent jau ir izveidots savienojums ar starpniekserveri, jūs radīsit starpniekservera kļūdu, jo jūsu IP adrese ir mainījusies).
 2. Atveriet Qbittorrent – Kad ir izveidots VPN savienojums, tagad varat atvērt Qbittorrent, un visam vajadzētu darboties nevainojami.

Šajā iestatījumā jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas IP būs jūsu VPN IP adrese, un jūsu torrenta IP adrese būs jūsu starpniekservera IP adrese.

Iesaiņojums un papildu resursi

Paldies, ka izlasījāt šo rokasgrāmatu. Ja jūs to sekojāt soli pa solim, jūsu straumēm jābūt pilnībā anonīmām, un jūsu “īstā” IP adrese vairs nebūs redzama citiem torrentu vienaudžiem.

Ja jūs joprojām meklējat vairāk informācijas par VPN, anonīmu torrentu, šifrēšanu utt., Skatiet dažus no šiem citiem rakstiem:

Ceļveži

Kā anonīmi izmantot uTorrent
Kā anonīmi izmantot Vuze
Kā iegādāties VPN ar Bitcoin
Kā pārbaudīt savu torrenta IP
Torrent šifrēšanas ceļvedis

Atsauksmes / salīdzinājumi

Pārskats par privātu piekļuvi internetam
IPVanish pārskats
Torguard pārskats
Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar IPVanish
Privāta piekļuve internetam un Torguard

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map