Contents

Kā izmantot VyprVPN Torrenting

VyprVPN pastāv jau ilgu laiku, un, neraugoties uz reputāciju par kvalitatīvu pakalpojumu, tie nav precīzi zināmi par ēdināšanu BitTorrent lietotājiem. Faktiski ir vairāki ziņojumi, ka Vyprvpn pieraduši bloķēt / aizliegt kontus, kas tika noķerti lejupielādējot straumēm.

Bet tas viss mainās, un VyprVPN no jauna izgudro sevi ar jaunu reģistrēšanas politiku (nav žurnālu) un p2p politiku (atļauta).

Tagad tas nozīmē, ka VyprVPN ir pelnījis tikt pieminēts Torrent VPN slavas zālē līdzās tādiem favorītiem kā NordVPN un Privāta piekļuve internetam? Visticamāk ne. Bet tos joprojām ir vērts uzskatīt par visaptverošu VPN, pat ja jūs lejupielādēt torrentus nedaudz bieži.

Šis ir mūsu pilnīgais ceļvedis, kā piesātināt ar VyprVPN, un labākās VyprVPN alternatīvas.

Par VyprVPN

VyprVPN dibināja Rons Jokubaitis, interneta uzņēmējs un agrīnais Usenet pionieris (viņš arī nodibināja Giganews).

Kopš tā laika VyprVPN ir kļuvis par vienu no populārākajiem VPN pasaulē un, mūsuprāt, vienu no vislabāk izstrādātajiem. Viņu programmatūra ir pozitīva. Turklāt VyprVPN kontrolakciju sabiedrība tagad atrodas Šveicē, kurai vajadzētu nodrošināt vēl lielākas privātuma aizsardzības iespējas šim jau privātajam uzņēmumam.

VyprVPN logotips

VyprVPN Torrent / P2p politika

Vai VyprVPN ļauj mocīties?

VyprVPN’s BitTorrent & P2p failu koplietošanas politika kādreiz bija neviennozīmīga, bet ne vairāk. Kopš nulles žurnāla reģistrēšanas VyprVPN saviem FAQ ir pievienojis oficiālu Torrent politiku.

Tajā teikts:
Uzņēmumā Golden Frog mēs ļoti cienām jūsu privātumu. Mēs nereģistrējam un neuzturam nekādu informāciju no VPN sesijām vai bloķējam portu izmantošanu. Tā kā mūsu pakalpojums visu trafiku traktē vienādi, ir atļauta vienādranga un BitTorrent satiksme.
Spriedums: VyprVPN pieļauj straumēšanu un nebloķē vai neitralizē BitTorrent trafiku. Turklāt, tā kā viņi neveic nevienu sesiju žurnālu, viņu serveros nedrīkst būt ierakstu par jūsu iepriekšējo torrentu darbību (vai IP adreses vēsturi)..

VyprVPN Torrent / P2P politika

Vai VyprVPN uzrauga torrentu darbību

Cik mums ir zināms, VyprVPN neveic droseles un neuzrauga jūsu straumju trafiku. VyprVPN ir tīkla neitralitātes aizstāvis, un tas nepiešķir prioritāti vai bloķē noteikta veida saturu. Pēc mūsu pieredzes VPN pakalpojumu sniedzēji dod priekšroku pēc iespējas mazāk uzzināt par savu klientu trafiku. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var rīkoties pilnīgi pretēji (vēl jo vairāk iemesls izmantot VPN).

Aizkavēšanās politika

Kāda ir VyprVPN reģistrēšanas politika?
VyprVPN tagad ir nulles žurnāla VPN nodrošinātājs un līdz šim vienīgais VPN, kura reģistrēšanas politiku ir pilnībā pārbaudījusi trešā puse (bonusa punkti par caurspīdīgumu un uzticēšanos)..

Viņi mēdza pieteikties, kas mainījās? VyprVPN 2018. gada beigās veica pāreju no 30 dienu metadatu saglabāšanas politikas uz nulles žurnāla nulles zināšanu politiku, reaģējot uz klientu vēlmēm un VPN tirgus tendencēm.

Kā es varu zināt, ka VyprVPN netur žurnālus? Viņi šobrīd ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kuru vēlas revidēt trešā puse. Pilns pārskatāmības ziņojums ir pieejams šeit.

Detalizēts VyprVPN mežizstrādes politikas apskats

Bilde

VyprVPN viņu jauno žurnālu politiku vienkāršā angļu valodā (bez legāļu valodas) izskaidro viņu privātuma politikā:

 1. Visiem, kas noklusina, tacuNav IP adrešu žurnālu: VyprVPN nereģistrē IP adresi, kuru izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar viņu serveriem, vai to, kura jums piešķirta.
 2. Nav sesijas metadatu: Viņi neielogo laika zīmogus vai savienojuma laiku
 3. Nav satiksmes žurnālu: VyprVPN nereģistrē jūsu VPN trafika saturu.
 4. Nav tīmekļa vēstures: VyprVPN nereģistrē jūsu tīmekļa vēsturi, lietotņu lietojumu vai DNS meklēšanu.

Kā lejupielādēt torrentus anonīmi ar VyprVPN

Lietot VyprVPN ar savu iecienīto torrentu klientu ir neticami vienkārši. Un tie paši iestatījumi darbojas katram torrent klientam.

Kā izmantot VyprVPN anonīmiem straumēm:

 1. Ierīcē atveriet lietotni VyprVPN
 2. Izveidojiet savienojumu ar straumēm draudzīgu servera atrašanās vietu (Mēs iesakām Šveici vai Nīderlandi).
 3. Ieslēdziet Kill-Switch (tātad īstais IP neizplūst, ja VPN pēkšņi atvienojas).

Tieši tā. Tagad jūs varat atvērt savu torrent klientu un sākt lejupielādi. Ja VPN izmantojat pirmo reizi, iespējams, vēlēsities arī pārbaudīt savu IP torrenta IP adresi, lai pārliecinātos, vai viss darbojas pareizi.

Izveidojiet savienojumu ar torrentam draudzīgu serveri

1. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri (ieteicams Nīderlande / Šveice)

VyprVPN nogalināšanas slēdža iestatījumi

2. Iestatījumos ieslēdziet ‘Kill-Switch’ > Iespējas > Savienojums

Torrenta lejupielāde uTorrent

3. Atveriet savu Torrent klientu un sāciet lejupielādēt torrentus

Bilde

4. Pārbaudiet Torrent IP adresi (nav obligāti)

VyprVPN Torrent FAQ

Šeit ir atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par VyprVPN izmantošanu straumēm:

Vai mans ISP var redzēt, ko es lejupielādēju?

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nezina, kuras vietnes apmeklējat (VyprVPN ir privāti nulles žurnāla DNS serveri) vai pat to, ka lejupielādējat straumes. VyprVPN spēcīgā šifrēšana neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam lasīt vai uzraudzīt jūsu trafiku.

Kā es varu zināt, vai VyprVPN darbojas??

VyprVPN klients parādīs anonīmo IP adresi, kuru jums ir piešķīruši viņu serveri. Varat arī pārbaudīt savu jauno publisko IP adresi, izmantojot vietni, piemēram, ipmonkey.com (tai jāatbilst IP, kas parādīta VyprVPN). Varat arī pārbaudīt IP adresi, kāda tā parādās BitTorrent vienaudžiem.

Kādas ir VyprVPN alternatīvas?

Bez VyprVPN ir pieejami arī vairāki lieliski loģiski VPN. Lai gan vairums nepiedāvā tik labu programmatūras pieredzi kā VyprVPN, daži piedāvā citas priekšrocības. Visievērojamākā atšķirība ir Socks5 starpniekservera pievienošana, kuru var konfigurēt jūsu torrent klienta iekšienē 2. IP adreses pārnešanai. Daži VPN to iekļauj bez maksas.

* Nekādā gadījumā nav nepieciešams SOCKS starpniekserveris. VPN pats par sevi ir ārkārtīgi drošs un parasti būs ātrāks nekā tad, ja to apvieno ar starpniekserveri. Neliels procents bittorrent lietotāju dod priekšroku pievienot starpniekserveri, jo teorētiski tas varētu piedāvāt nelielas privātuma priekšrocības (bet lēnāku ātrumu un sarežģītāku).

Šeit ir daži VPN, kas jāņem vērā:

Bilde

NordVPN

 • Socks5 starpniekserveris ir iekļauts vairāk nekā 10 torrentiem draudzīgās vietās
 • p2p / optimizēti serveri (ātrākas lejupielādes noteiktās vietās)
 • Nav žurnālu. Periods.
 • Sadarbojas ar Netflix, Hulu un citiem straumēšanas pakalpojumiem
 • 30 dienu 100% atmaksas garantija

Bilde

IPVanish

 • Socks5 Proxy iekļauts (Nīderlandes serveris)
 • Nav žurnālu.
 • Firestick / FireTV lietotne (lieliski piemērota Kodi)
 • Īpaši ātrs ātrums.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me