Torrent šifrēšana 101

Kas ir torrent šifrēšana? Vai jums ir jāšifrē savi torrenti? Kāds ir ieguvums un kāda ir labākā metode straumju šifrēšanai?

Ja jums iepriekš ir bijušas šādas (vai līdzīgas) domas, jūs neesat viens. Torrent šifrēšana ir viena no visspēcīgākajām (un vismazāk saprotamajām) torrenting metodēm. Šifrēšanas izmantošana ir dramatiski palielinājusies, un visi lielākie bittorrent klienti tagad piedāvā kaut kādu iebūvētu šifrēšanas veidu.

Šī rokasgrāmata parādīs, kā jūs mācīsit:

 1. Kas ir torrent šifrēšana un kāpēc tā ir svarīga
 2. Kāpēc izmantot jūsu torrent programmatūras iebūvēto šifrēšanu, NAV labākais risinājums
 3. Kā izmantot iebūvēto šifrēšanu (bezmaksas metode)
 4. Kā izmantot VPN spēcīgākai torrentu šifrēšanai & saglabājiet 100% vienaudžu

Gatavs? Darām to.

Kas ir šifrēšana

Jūs katru dienu izmantojat šifrēšanu tīmeklī, lai arī jūs to varbūt neizprotat. Katru reizi, kad apmeklējat bankas vai kredītkaršu uzņēmuma vietni vai veicat pirkumu vietnē Amazon; jūsu tīmekļa pārlūks izmanto šifrēšanu. Šifrēšana neļauj trešajām pusēm lasīt jūsu pārsūtītos datus.

Tas novērš identitātes zādzības, kad internetā tiek sūtīti sensitīvi dati, piemēram, kredītkaršu numuri, adreses un paroles.

Bez šifrēšanas ikviens, kas izmanto to pašu tīklu, kurā jūs, iespējams, var izlasīt visu jūsu datu straumi (domājiet, ka publiski wifi tīkli). Jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs) var izmantot dziļo pakešu pārbaudi, lai lasītu visus pārsūtītos datus, uzraudzītu lejupielādes un ierakstītu tīmekļa vēsturi..

Šifrēšana kodē / aizsargā nosūtītos datus, tāpēc tikai vietne / serveris, ar kuru sazināties, var tos lasīt.

Kāpēc šifrēt savus straumēm

Lai izskaidrotu, kāpēc vajadzētu šifrēt savu torrentu trafiku, ir nepieciešami tikai divi vārdi:

 1. Ātrums
 2. Privātums

Visiem, kas noklusina, tacu
Ātrums:
Šajā ceturkšņa globālajā interneta pārskatā tika atklāts, ka bittorrent bija lielākais augšējās joslas platuma lietotājs Ziemeļamerikā 2014. gadā, apsteidzot lielākās kompānijas, piemēram, Youtube, Netflix un Skype. Tāpēc nevajadzētu būt pārsteigumam, ka daudzi lielie ISP izvēlas droseles (lēnu) torrentu augšupielādi / lejupielādi.

Lai aktivizētu noteiktu programmatūru / pakalpojumu, jūsu ISP jāspēj nolasīt jūsu trafiku un atdalīt to no citiem netraucētiem lietojumiem. Šifrēšana neļauj jūsu ISP to darīt. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu pilnu torrenta droseļvārsta rokasgrāmatu.

Privātums: Pēc noklusējuma jūsu torrent lejupielādes ir pilnībā nešifrētas. Tas nozīmē, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var precīzi redzēt, kādus failus jūs sējāt / lejupielādējat un cik daudz datu jūs pārsūtāt, izmantojot bittorrent. Pareiza šifrēšanas izmantošana liegs jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam uzraudzīt lejupielādes.

2 šifrēšanas iespējas: VPN vai iebūvēts

Visiem darbvirsmas torrent klientiem tagad ir pieejama iebūvēta šifrēšana, taču šai metodei ir savi ierobežojumi un tā ievērojami samazinās vienaudžu pieejamību (un ātrumu).. Labāka alternatīva ir izmantot rīku, ko sauc par VPN (Virtuālais privātais tīkls). VPN nodrošina vēl spēcīgāku šifrēšanu, nesamazinās jūsu pieejamo vienaudžu skaitu, kā arī sniedz papildu labumu, ja slēpjat jūsu IP adresi torrentos..

Iebūvēta šifrēšanas opcija

Šī ir pilnīgi bezmaksas šifrēšanas metode, kas ļaus šifrēt datu pārsūtīšanu starp citiem vienaudžiem, ja vien tiem ir arī iespējota šifrēšana.

Ja vienaudžiem nav iespējota šifrēšana, tad atkarībā no iestatījumiem:

 1. Jūsu dati tiks lejupielādēti nešifrēti
 2. Jūs nevarēsit lejupielādēt no šī vienaudža (ja izmantojat piespiedu šifrēšanas režīmu)

uTorrent šifrēšanas iestatījumi

uTorrent šifrēšanas iestatījumi

Lai garantētu pilna laika šifrēšanu, izmantojot iebūvēto metodi, šifrēšanas režīmam jābūt iestatītam uz “Piespiedu” (vai ekvivalentu jūsu pašu torrenta programmatūrai, par kuru mēs vēlāk runāsim soli pa solim). Negatīvie ir tas, ka tikai tad varat izveidot savienojumu ar vienaudžiem, kuriem ir iespējota arī šifrēšana. Tas var samazināt pieejamos vienaudžus pat par 95%.

Svarīga piezīme: Izmantojot šo metodi, tiks šifrētas tikai jūsu torrent lejupielādes. Tas nešifrēs jūsu tīmekļa pārlūkošanu vai neslēps faktu, ka apmeklējat torrentu vietnes. Tas arī nešifrēs sākotnējā .torrent faila lejupielādi no tīmekļa, tikai pamatā esošo failu pārsūtīšanu. Šī metode arī neslēpj jūsu torrenta IP adresi.

VPN šifrēšanas opcija

Izmantojot VPN, lai paslēptu savas torrenta aktivitātes, ir ļoti vienkārši. Tam nepieciešami 4 soļi:

 1. abonēt torrent draudzīgu vpn pakalpojumu
 2. lejupielādējiet VPN programmatūru
 3. Izveidojiet savienojumu ar jūsu izvēlēto VPN servera atrašanās vietu (vienkārši ar vienu peles klikšķi)
 4. Torrentus lejupielādējiet anonīmi.

Tieši tā!

Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri

IPVanish VPN servera izvēles ekrāns

Izmantojot VPN, lejupielādējot straumēm, jums būs vairākas priekšrocības. Mēs tos apskatīsim nākamajā sadaļā…

Kāpēc VPN ir labākā šifrēšanas opcija

Izmantojot VPN, ir 3 atšķirīgas priekšrocības salīdzinājumā ar jūsu torrent klienta iebūvētās šifrēšanas izmantošanu.

 1. VPN šifrēšana ir daudz DAUDZ spēcīgāka
 2. Izmantojot VPN, netiks samazināts # pieejamo vienaudžu skaits
 3. Arī VPN straumēs slēps jūsu īsto IP adresi (padarot lejupielādes anonīmas / grūti izsekojamas)

Šifrēšanas stiprums

Iebūvētā šifrēšanas opcija parasti izmanto apmēram 64 bitu šifrēšanas stiprumu. Vislabākie torrenta VPN pēc kontrasta izmanto 256 bitu OpenVPN šifrēšanu.

Iespējams, ka tā nešķiet liela atšķirība (tas izskatās tikai četrkārtīgi), bet šifrēšanas matemātikas darbības dēļ 256 bitu šifrēšana faktiski ir 2 ^ 192 reizes spēcīgāka (tas ir 2, salīdzinot ar 192. gada jaudu). tiešām liels skaitlis).

Atšķirība ir starp šifrēšanu, ko var viegli salauzt, izmantojot brutāla spēka uzbrukumus, un 256 bitu šifrēšanu, kas ir tāda pati stiprība, kādu ASV militārpersonas izmanto slepenajiem sakariem. (Salīdzinājumam – ASV valdība vispārējai saziņai izmanto tikai 128 bitu šifrēšanu). Citiem vārdiem sakot, 256 bitu šifrēšana ir ārkārtīgi spēcīga.

Vienādranga pieejamība

Lai jūsu torrent klienta šifrēšana darbotos, vienaudžiem, ar kuriem izveidojat savienojumu, ir jābūt iespējotiem arī šifrēšanai. VPN nav šādu ierobežojumu. Tā kā VPN serveris šifrē visu jūsu datu straumi (neatkarīgi no vienaudžu šifrēšanas iestatījumiem), jūs iegūstat 100% vienaudžu pieejamību (un lielāku ātrumu), nekad neriskējot ar nešifrētu savienojumu..

Anonīma IP adrese (aizsargā savu identitāti)

Nekļūdieties, anonīma IP adrese ir lielākais VPN izmantošanas ieguvums.

Lejupielādējot torrentu, jūsu IP adrese (kas var identificēt jūsu unikālo interneta savienojumu) ir publiski redzama visiem citiem vienaudžiem šajā torrenta spietā..

Bilde

Vienādranga saraksts no Linux torrenta

Daudzi cilvēki neapzinās, ka lielāko daļu straumju monitoringa veic, reģistrējot IP adreses straumju baros, nevis jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, kas uzrauga jūsu trafiku. Vietnes, piemēram, scaneye, uztur datubāzes straumēm, kas lejupielādētas pēc katras IP adreses, ko viņi ir uzraudzījuši.

Ja jūs izmantojat VPN, kas neielogojas, IP adrese, kas parādās jūsu torrentos, ir tā, kas pieder jūsu VPN pakalpojumam. Ja VPN uzņēmums neveic žurnālus (piemēram, šo), jūsu torrenta IP adresi nevar izsekot patiesajam IP.

Visiem, kas noklusina, tacu 3 lieliski VPN nepiesakās

 • IPVanish (Ātrākais testētais VPN)
 • Paslēp mani (ietver VPN un SOCKS starpniekserveri. Pieejams ierobežots bezmaksas plāns)
 • Torguard (Viens no vecākajiem VPN, kas nav reģistrēts), kas paredzēts torrent lietotājiem.

Kā CO konfigurēt iebūvēto Torrent šifrēšanu (bezmaksas opcija)

Labi, tagad mēs jums soli pa solim parādīsim, kā iespējot šifrēšanu jūsu iecienītākajā torrenta klientā. Šī ir funkcija, kas iebūvēta katrā lielākajā torrenta klientā.

Tikai atceraties, ka šifrēšanas izmantošanai jūsu torrent klientā ir šādi ierobežojumi:
Jums var būt vai nu 100% šifrēts savienojums, vai 100% vienaudžu pieejamība. Jums nevar būt abas. Izmantojot piespiedu (pilna laika) šifrēšanu, tiks samazināts pieejamo vienaudžu skaits.

Šifrēšanas režīmi

Katrs torrent klients šifrēšanas aktivizēšanai izmanto savu terminoloģiju / iestatījumus. Neatkarīgi no tā, kādus vārdus viņi lieto, tiešām ir tikai 3 primārie šifrēšanas režīmi:

 • Šifrēšana ir atspējota (nav šifrēšanas)
 • Izvēles šifrēšana (Tiks izmantota šifrēšana ar vienaudžiem, kuriem tā ir iespējota, bet arī izveidos savienojumu ar nešifrētiem vienaudžiem)
 • Piespiedu šifrēšana (izveidojiet savienojumu tikai ar šifrēšanu iespējotiem vienaudžiem. 100% šifrētas lejupielādes)

Labi, šifrēsimies. Torrent klienti ir sakārtoti alfabēta secībā.

Deluge: šifrēšanas iestatījumi

1. darbība: Atveriet iestatījumu izvēlni, dodoties uz Rediģēt > Preferences (vai nospiediet taustiņu kombināciju Ctrl + P)
2. darbība: Preferenču izvēlnes kreisajā pusē cilnē Kategorijas atlasiet “Tīkls”

Jūs redzēsit logu, kas izskatās apmēram šādi:

Bilde

Ievērojiet loga apakšā esošo sadaļu “Šifrēšana”. Iestatījumi, kurus mēs izvēlēsimies, būs atkarīgi no jūsu vēlmēm un riska tolerances.

Šie ir katra režīma iestatījumi:

# 1: Šifrēšana ir atspējota (nav ieteicams)

Komplekts Ienākošie un Izejošais adresāts: ‘invalīds’
Visiem, kas noklusina, tacu

# 2: izvēles šifrēšana (izmanto šifrēšanu, ja tāda ir pieejama)

Šajā režīmā tiks izmantota spēcīgākā pieejamā šifrēšanas opcija. Jums būs pieeja visiem vienaudžiem, taču ne visi savienojumi tiks šifrēti.

Jūsu iestatījumiem vajadzētu izskatīties tieši šādi –>

Plaša šifrēšana (izvēles režīms)

Izvēles šifrēšana (pieejami 100% vienaudži)

# 3: 100% šifrēšana (lejupielādēt tikai no šifrētiem savienojumiem)

Šis ir drošākais režīms (un palīdzēs novērst straumju samazināšanu), taču lejupielādēt varēsit tikai no neliela% no visiem vienaudžiem..

Kamēr lejupielādējat labi sētus straumēm, ātrumiem vajadzētu būt labiem.

Piespiedu šifrēšanas iestatījumi

Piespiedu šifrēšana (100% šifrēts darījums)

uTorrent: šifrēšanas iestatījumi

1. darbība: No uTorrent izvēlnes dodieties uz Iespējas > Preferences (Vai arī nospiediet taustiņu kombināciju Ctrl + P)
3. darbība: Atveriet cilni “Bittorrent” kreisās puses izvēlnē

Jums vajadzētu redzēt kaut ko līdzīgu:

uTorrent šifrēšanas iestatījumu izvēlne

Šifrēšanas iestatījumi (Opcijas > Preferences > Bittorrent)

Mēs mainīsim iestatījumus zem “Protokola šifrēšana” sadaļa apakšā. Šie ir iestatījumi katram no 3 šifrēšanas režīmiem:

Invalīds

Iestatiet Izejošais uz Atspējots, kā parādīts iepriekšējā attēlā.

Izvēles šifrēšana

Jūsu iestatījumiem vajadzētu izskatīties tieši šādi:

uTorrent izvēles šifrēšana

uTorrent šifrēšana (izvēles režīms)

Piespiedu šifrēšana (100% šifrēšana)

Šis režīms izveidos savienojumu tikai ar vienaudžiem, kuriem ir iespējota šifrēšana. Iestatījumiem jābūt:

uTorrent “piespiedu” šifrēšana

uTorrent šifrēšana (piespiedu režīms)

Vuze: šifrēšanas iestatījumi

Lai pielāgotu šifrēšanas iestatījumus Vuze, jums jāatrodas “Advanced” lietotāja režīmā. Lai to izdarītu, dodieties uz:
Rīki > Iespējas > Režīms

Pēc tam mainiet lietotāja prasmes režīmu uz: “Advanced”

Vuze uzlabotā lietotāja režīms

Iestatiet lietotāja režīmu uz “Advanced” (Rīki > Iespējas > Režīms)

Tālāk, joprojām ekrānā Opcijas, mēs sitīsim TOGGLE pa kreisi no ‘Savienojums’ pakļaut ‘Transporta šifrēšana’Iestatījumus…

Bilde

Šie ir optimālie iestatījumi katram no 3 režīmiem:

Šifrēšana ir atspējota

Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Pieprasīt šifrētu transportu”. Visām zemāk esošajām opcijām jābūt pelēkām (kā attēlā iepriekš)

Izvēles šifrēšana

Lai vuze iespējot izvēles (nepiespiestu) šifrēšanu, jūs būtībā ieslēdzat nepieciešamo šifrēšanu, bet norādāt rezerves iespējas gadījumam, ja vienādranga dalībnieks neatļauj šifrētus savienojumus..

Jūsu iestatījumiem jābūt:

Vuze 'izvēles' šifrēšanas režīms

“Neobligāti” šifrēšanas iestatījumi

Piespiedu šifrēšana (100% šifrēta pārsūtīšana)

Šis ir drošākais režīms un būs vislabākā aizsardzība pret ISP torrenta droseļvārstu. Jums būs mazāk pieejamo vienaudžu (tieši tāpēc labāk izmantot torrentiem draudzīgu VPN)

Jūsu iestatījumiem jābūt:

Vuze 'piespiedu' šifrēšana: ieteicamie iestatījumi

Vuze ‘piespiedu’ šifrēšanas iestatījumi

Būtībā jūs “pieprasāt šifrētu transportu”, nepieļaujot rezerves iespējas. Tas liks vuze izveidot savienojumu tikai ar vienaudžiem, kuriem ir iespējota šifrēšana.

Kopsavilkums un citi noderīgi raksti

Cerams, ka tagad torrentu lejupielādes ir pilnībā šifrētas, izmantojot vai nu VPN, vai iebūvēto transporta šifrēšanu..

Lūk, ko mēs līdz šim uzzinājām:

 1. Kas ir šifrēšana un kāpēc tā ir noderīga (Padoms: novēršiet torrentu lejupielāžu droseļvārstu / uzraudzību)
 2. Kāpēc VPN ir labākais šifrēšanas rīks (Daudz spēcīgāka šifrēšana + bez vienaudžu zaudēšanas + anonīma IP adrese)
 3. Kā izmantot iebūvēto šifrēšanu savam iecienītākajam torrent klientam (jebkura šifrēšana ir labāka nekā nav)

Šeit ir vēl daži raksti, kas palīdzēs jums ceļā uz pilnīgi anonīmiem straumēm:

Vadīt

Kā anonīmi izmantot uTorrent (VPN / Starpniekservera iestatīšana)
Kā anonīmi izmantot Vuze (VPN / starpniekservera iestatīšana)
Kā lietot Deluge anonīmi
VPN vs starpniekserveris. Kurš labāk slēpj straumēm?

Atsauksmes / Raksti

Labākie Torrent VPN (anonīmām lejupielādēm)
Pārskats par privātu piekļuvi internetam (labākais lētais VPN)
IPVanish pārskats (ātrākais vpn, kas neielogojas)
Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar IPVanish

Liels paldies par lasīšanu, es ceru, ka šis raksts bija liels palīgs! Lūdzu, kopīgojiet to ar draugiem vai sekotājiem, izmantojot kreisajā pusē esošo kopīgošanas joslu. Priecīgas mokas!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me