Kurš VPN patiešām atļauj straumēm? (Šeit ir labākie …)

Contents

Kurš VPN patiešām atļauj straumēm

Runājot par straumēm, pastāv 3 veidu VPN uzņēmumi:


 1. Tie, kas nepieļauj straumēm
 2. Tie, kas saka, ka atļauj straumēm
 3. Un tie, kas patiešām ļauj un aptver torrent / p2p lejupielādētājus

Lielākais vairums VPN ietilpst 2. kategorijā: Viņi vēlas jūsu biznesu (tādiem torrent lietotājiem kā VPN abonēšanas procents rietumu pasaulē ir visaugstākais), bet viņi nevēlas iet uz robežas, lai aizsargātu jūsu tiesības uz brīvu un atvērtu internetu.

Šis raksts jums iemācīs, ko meklēt, izvēloties VPN vai starpniekservera pakalpojumu, un palīdzēs atdaliet vienkārši “pret torrentu tolerantu” no patiesi “torrentam draudzīgu”

Raksta pārskats

Šis ir padziļināts raksts. Izmantojiet zemāk esošās saites, lai pārietu uz sadaļām, kuras jūs visvairāk interesē.

 • Trīs līmeņi VPN Torrent tolerance / draudzīgums
 • 1. grupa – VPN, kas neļauj mocīties
 • 2. grupa – VPN, kas ļauj straumēm, bet saglabā metadatu “savienojuma” žurnālus
 • 3. grupa – VPN, kas neglabā nekādus metadatus vai aktivitāšu žurnālus un pilnībā pieļauj torrentēšanu
 • TorrentScore klasifikācija – 21 VPN ranžēts no labākajiem līdz sliktākajiem, ja runa ir par straumēm
 • Kopsavilkums un papildu raksti

3 VPN torrenta tolerances līmeņi

VPN iedala 3 kategorijās ar draudzīgumu straumēm. Tas, kur viņi nolaižas uz spektru, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, ieskaitot: viņu biznesa modeli, dzīvesvietas valsti (un piemērojamo datu saglabāšanas politiku) un viņu riska toleranci.

Lai gan daudzi otrās kategorijas VPN (pieļaujams straumēm) var darboties atsevišķiem lietotājiem, šī raksta būtība ir tāda, ka tie nav ideāla izvēle bittorrent lietotājiem, un jums, iespējams, labāk noderēs izvēlēties VPN no 3. kategorijas..

3 kategorijas VPN pēc torrenta politikas ir:

 1. Nav atļauts neviens straumēt
 2. Straumēm pielaists (daļēji anonīms)
 3. Torrent-Friendly (pilnībā anonīms)

1. grupa – “Nav atļauts neviena straumīte”

Šī ir otrā lielākā VPN grupa. Šie pakalpojumu sniedzēji vai nu tieši bloķē torrent portus savā tīklā, vai arī aktīvi anulēs lietotāju kontus, ja tiek atklātas torrent aktivitātes. Šajā kategorijā ietilpst gandrīz visi bezmaksas vpn sniedzēji. Ir arī vairāki ievērojami apmaksāti VPN pakalpojumi, kas nepieļauj straumēm / p2p.

Starp viņiem:

 • SpēcīgsVPN
 • Astrils
 • LibertyVPN
 • Kepards
 • TunnelBear
 • UnoTelly

Kāpēc VPN bloķētu straumēm?
VPN bloķēs / neļaus straumju aktivitātes dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, bezmaksas VPN praktiski vienmēr bloķēs straumēm, lai novērstu bezatbildīgu lejupielādētāju ļaunprātīgu izmantošanu / likumīgas galvassāpes. Apmaksāti VPN var aizliegt straumēm dažādu iemeslu dēļ, tostarp:

1. iemesls – joslas platuma izmaksas: Bittorrent lietotāji, salīdzinot ar gadījuma rakstura tīmekļa pārlūkprogrammām, aizņem pārāk lielu joslas platumu (īpaši pakārtotajos). Tikai kāds no cieta tīkla Netflix straumēšanas iedzerumiem stundā izmantos vairāk datu ietilpības nekā aktīva torrenta sesija.

2. iemesls – loģistikas / juridiskās galvassāpes: Ne visi bittorrent izmanto atbildīgi. Neierobežotu torrentu lejupielāžu atļaušana VPN tīklā var radīt juridisku spiedienu gan uz VPN, gan uz uzņēmumu, kas mitina viņu VPN serverus. Tas var izraisīt arī serveru darbības samazināšanos vai serveru mitinātājus, lai pilnībā izslēgtu VPN uzņēmumu. Daudzi VPN labprātāk izvēlētos mazāk klientu, taču izvairītos no šī apgrūtinājuma līmeņa.

Grunts līnija
Šīs kategorijas VPN nav ierobežoti, ja plānojat lejupielādēt torrentus. Viņi vai nu bloķēs (vai kropļos ātrumu) visiem straumēm. Viņi arī bieži aizliegs VPN kontus, kas izvēlas torrent (vienlaicīgi bez brīdinājuma). Izvairieties.

2. grupa – “Torrents tolerated” (bet metadatu žurnāli tiek turēti)

Šajā kategorijā ietilpst lielākā daļa VPN uzņēmumu. Viņi vēlas, lai torrent / p2p lietotāji iegūtu papildu biznesu, taču nevar (vai arī nesniegs) visas kritiskās privātuma funkcijas, kuras torrent lietotāji vēlas / vajag. Tas nenozīmē, ka jums nekad nevajadzētu izvēlēties VPN no šīs kategorijas, ja viņiem ir citas jums svarīgas funkcijas. Vienkārši ņemiet vērā, ka savienojuma vēsture nekad nebūs patiesi anonīma, ja VPN glabā visus savienojuma žurnālus.

Svarīga piezīme: Daudziem šīs kategorijas VPN patīk reklamēt savu pakalpojumu kā “nepiesakās” vai “netiek turēti darbības žurnāli”, taču šie ir maldinoši vārdi. Patiesībā lielākajai daļai šīs kategorijas VPN joprojām ir metadatu žurnāli, kas pazīstami kā savienojuma žurnāli, kurus daudzos gadījumos joprojām var izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus..

Šī ir kritiska atšķirība starp grupas Nr. 2 VPN un patiesu VPN, kas neielogojas. Īsts vpn, kas neielogojas, neveic sesijas vai savienojuma metadatus un nevar identificēt lietotāju, pamatojoties uz viņu vēsturiskajām IP adresēm, pat ja viņi vēlas.

Daži VPN ir pārredzamāki nekā citi, atklājot to reģistrēšanas patieso raksturu. Piemēram, IBVPN ir ļoti informēts par to, kāda veida žurnālus viņi glabā / neuztur (un cik ilgi tos glabā):

ibvpn mežizstrādes politika

IBVPN reģistrēšanas politika (viņi neuzrauga aktivitātes, bet saglabā “savienojuma žurnālus” 1 nedēļu)

Ne katrs VPN pakalpojumu sniedzējs ir atvērts, daudzi izvēlas paslēpties starp “aktivitāšu žurnāliem” (kurus gandrīz neviens VPN glabā) un “savienojumu žurnāliem”, kurus uztur visi 2. kategorijas VPN..

Sarkanie karodziņi, kas attiecas uz 2. kategorijas VPN:

 1. Viņi reklamē “Nav VPN aktivitātes žurnālu” vai “Nav satiksmes žurnālu” vai līdzīgu paziņojumu bez sīkāka informācija.
 2. Viņu privātuma politikā nav noteikts, ka viņi nekad neveic jūsu savienojuma vēstures vai IP adreses reģistrēšanu.

Populārie VPN, kas atļauj straumēm, bet DO glabā savienojumu žurnālus

Anonimizators
Boxpn
Buferēts
KaktussVPN
EarthVPN
ExpressVPN
Hidemyass
Neredzams pārlūkošanas VPN (ibVPN)
iPredator
IronSocket
Pārklāšana
PureVPN
SwitchVPN
VPN.AC
VyprVPN *

* Sākot ar 2019. gadu, VyprVPN ir neatkarīgi auditēts nulles žurnāla VPN pakalpojums. Tagad tie ir piemēroti straumēm.

Tātad, vai VPN žurnāli faktiski var identificēt jūsu kontu, pamatojoties uz ierakstītu IP adresi?

Šis ir svarīgs jautājums, un godīga atbilde ir Tas ir atkarīgs no. Tas galvenokārt ir atkarīgs no tā, kāda veida metadatus VPN glabā, cik ilgi un no tā, vai tie izmanto koplietotas vai privātas IP adreses.

Teiksim, ka tika ziņots, ka jūsu VPN piederošā IP adrese ir darījusi kaut ko, kam tā nevajadzētu. Tas, vai šīs darbības var izsekot konkrētam kontam, būs atkarīgs no VPN veikto žurnālu daudzuma un ilguma. Šeit ir pāris scenāriji…

1. scenārijs: privātas IP adreses
Ja VPN piešķir unikālas IP adreses visiem, kas ir savienoti ar saviem serveriem, ir ārkārtīgi viegli saskaņot paziņoto IP ar kontu, kurš to izmantoja. Viss, kas jums nepieciešams, ir savienojuma žurnāls, kas sastāv no: tiek piešķirti IP adrešu konti un katras sesijas sākuma un beigu laikspiedols.
Rezultāts: pārkāpjošais konts ir viegli identificējams.

2. scenārijs: koplietojamais IP (VPN žurnālos ietilpst – IP, laika zīmogs, datu pārsūtīšana)
VPN, kas izmanto koplietotās IP adreses, parasti ir vairāk anonīms nekā tas, kas nelieto. Koplietojamais IP nozīmē, ka vairāki (dažreiz 10 vai 100 lietotāji) vienlaikus izmantos vienu un to pašu IP adresi. Negatīvie ir lielāks privātums, negatīvie ir kopīgotie IP cieš no sliktu kaimiņu efekta (vietnes var bloķēt vai “captcha” jūs balstīt uz citu lietotāju darbībām, kuri kopīgi izmanto IP).

Šajā scenārijā ir grūtāk identificēt konkrētu lietotāju, taču, apvienojot vairākus metadatu fragmentus, tas joprojām ir iespējams (īpaši, ja lietotāju sesija ilgst ilgu laiku). Piemēram, ja tiek ziņots, ka attiecīgā IP adrese ir lejupielādējusi 4 GB failu, un tikai viens konts, kas atbilst šai IP adresei, ir pārsūtījis vairāk nekā 1 GB datu, būtu acīmredzams, kurš konts ir vainīgs. Protams, tas nozīmē, ka likumpārkāpējs ir lejupielādējis visu 4 GB failu, nevis tikai tā daļu (kas ne vienmēr ir pareizs pieņēmums).

3. scenārijs: koplietots IP (VPN žurnālos nav iekļauta IP adrese)
Šis ir rets scenārijs, taču daži VPN (piemēram, ExpressVPN) glabā ierobežotus metadatu žurnālus, taču viena lieta, ko tie neieraksta, ir jūsu IP adrese, kuru esat piešķīris VPN.

Šajā scenārijā vajadzētu būt teorētiski neiespējamam saskaņot paziņoto IP adresi ar noteiktu kontu, padarot ExpressVPN (un līdzīgus pakalpojumu sniedzējus) pamatoti anonīmus.

Ja kādreiz izvēlaties Torrenting 2. kategorijas VPN?

Iespējams. Ja visas pārējās lietas ir vienādas, es ieteiktu VPN, kas neveic reģistrēšanos, ja bittorrent būs jūsu primārais VPN lietojums, taču ne visi VPN sniedzēji ir identiski. Daži no tiem ir ātrāki nekā citi, tiem ir labāka programmatūra, labāks klientu atbalsts utt…

Ja jums patiešām patīk 2. kategorijas VPN funkcijas / cena un tie patiešām atļauj straumēm, ir labi izmēģināt viņu pakalpojumus mēnesi vai divus un redzēt, vai jums tas patīk. Es ieteiktu izvēlēties tikai VPN ar torrentam draudzīguma novērtējumu, kas tomēr ir 6 vai augstāks (rangu tabula šajā rakstā vēlāk)

3. grupa: Torrent-Friendly (saglabāti nulles žurnāli)

Šīs grupas VPN ir optimāli torrent lietotājiem, taču tie ir arī reti. Lai būtu 3. kategorijas VPN, jums jāatbilst šādiem kritērijiem:

 1. Ļauj straumēm
 2. Atrodiet valstī, kurā nav nepieciešami VPN sniedzēju datu saglabāšanas žurnāli
 3. Izvēlieties neturēt nekādus savienojuma / metadatus vai darbību žurnālus
 4. Nevar identificēt VPN kontu no vēsturiskajām IP adresēm

Turklāt daudzi torrentiem draudzīgas 3. kategorijas VPN nodrošinās straumēm noderīgas papildu funkcijas:

 • Iepriekš konfigurēti torrent klienti ar jau instalētiem starpniekservera iestatījumiem (Torguard, BTGuard)
 • SOCKS5 starpniekserveri, kas iekļauti VPN (Vuze, Deluge, QBittorrent un uTorrent iestatīšanas rokasgrāmatas)
 • Papildu drošības līdzekļi (piemēram, izslēgšanas slēdzis)

Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem Torrent Friendly VPN uzņēmumiem…

VPN klasifikācija par mocīšanu (no labākā līdz sliktākajam)

Šeit jūs ierindojat 21 pasaules populārāko VPN pakalpojumu sniedzēju, sākot no pirmā līdz vissliktākajam, ņemot vērā viņu kopējo draudzīgumu straumēm. Šajā rangā tika ņemti vērā vairāki faktori, tostarp:

 • Mežizstrādes politika
 • Ilguma žurnāli tiek glabāti
 • Ātrums
 • Drošība / šifrēšana
 • Palīgrīki (Kill-switch, multi-hop tehnoloģija, bezmaksas SOCKS starpniekserveri utt.)
 • Atmaksas politika

Kā izmantot šo diagrammu:
Labākais iespējamais TorrentScore ir 10. Jebkurš VPN ar 9 vai labāku ir optimāls, un VPN ar 6 vai augstāku, iespējams, būs pietiekami labs vidusmēra lietotājiem.

Izvairieties no VPN 4 vai vecākas versijas, ja plānojat lejupielādēt torrentus vairāk nekā vienu reizi mēnesī.

TorrentScore 9-10:
Šie visi VPN uztur nulles žurnālus un izmanto koplietotas IP adreses. Visiem, izņemot AirVPN, ir pieejams arī anonīms SOCKS starpniekservera pakalpojums (daži to iekļauj bez maksas, citi pārdod atsevišķi). Vairāki no šiem VPN (Torguard, BTGuard) piedāvā iepriekš konfigurētus torrentu klientus ar jau instalētiem atbilstošajiem SOCKS starpniekservera iestatījumiem. .

TorrentScore 8+
Šie visi VPN vai nu netur IP metadatus, vai arī glabā metadatu žurnālus, bet tikai 24 stundas vai mazāk. Tie joprojām ir ļoti anonīmi, lai gan lielākajai daļai 8-8.5 diapazona nav papildu torrentu funkciju, kas pārsniedz nogalināšanas slēdzi.

TorrentScore 6-7:
Lielākā daļa šo pakalpojumu sniedzēju glabā metadatu žurnālus, taču, tā kā viņi izmanto koplietotas IP adreses, teorētiski viņi nevar identificēt konkrētus kontus, pamatojoties uz torrent IP vēsturi. Viņi atļauj straumēm (daži ierobežo tos tikai uz noteiktiem ģeogrāfiskiem serveriem). NordVPN nokrita šajā diapazonā, jo, pat ja tie neveic žurnālus, pieļauj straumēm un ir iekļauts SOCKS starpniekservera pakalpojums, viņu serveri parasti ir pārpildīti un lēni. Ja jebkurā gadījumā jūsu savienojums ir mazāks par 10 Mb / s, tad NordVPN ir izdevīgs darījums. Lai gan tas nav optimāls straumēm, šajā diapazonā esošajiem VPN vajadzētu darboties visiem, izņemot visgrūtākos lejupielādētājus.

TorrentScore Torrent draudzīguma tabula

VPN nodrošinātājs
Metadatu žurnāli
Baļķi, kas tiek turēti
Atmaksas politika
TorrentScore
NordVPN030 dienas10
IPVanish07 dienas10
Privāta piekļuve internetam07 dienas10
Torguard07 dienas9
Starpniekserveris.sh0Nav9
AirVPN0Jautā9
SlickVPN030 dienas8.5
Kiberfosts030 dienas8.5
ExpressVPNJā (nav IP)7+30 dienas8
VPN.AC1 diena7 dienas8
Paslēp mani014 dienas7
BTGuard00 dienas7
ibVPN7-14 dienas15 dienas6
SwitchVPN1 diena30 dienas6
Dzelzs ligzda7 un vairāk dienas7 dienas5
VyprVPN30 dienas+3 dienas4
PureVPN30+ dienasNav3
Hidemyass3 mēneši30 dienas1
SpēcīgsVPN30 dienas+5 dienas0
TunnelBear30 dienas+Nav0
Hotspot vairogs30 dienas+30 dienas0

Sīkāk apskatīsim visaugstāk vērtēto VPNS

Skaitļi ne vienmēr stāsta visu stāstu, tāpēc mēs sniegsim jums detalizētāku pārskatu par to, kā mēs izvēlējāmies 5 labākos TorrentScore VPN failus..

Nr. 1 – NordVPN (ietver SOCKS5 starpniekserveri ar VPN)

Bilde

Normāla cena – 11,95 USD / m
Labākais piedāvājums – USD 2,75 mēnesī

NordVPN ir premium VPN pakalpojums, kas neielogojas ar nepārspējams funkciju saraksts.

Viņi ir vienīgais VPN, ko esam atraduši ar Torrent & Netflix / Hulu atbalsts par cenu zem 6 USD mēnesī. Patiesībā šobrīd varat saņemt NordVPN USD 2,75 mēnesī ja jūs izmantojat viņu 3 gadu īpašo piedāvājumu.

Šīs ir NordVPN galvenās funkcijas:

 • Nulles žurnāli. Nav savienojuma vai darbības uzraudzības.
 • Torrenti ir atļauti visos serveros (bet daži serveri ir optimizēti p2p)
 • SOCKS5 starpniekserveris ir iekļauts bez maksas vairāk nekā 10 vietās. Izmantojiet kopā ar uTorrent, Vuze utt…
 • Automātiski atbloķējiet Netflix, Hulu, HBOGo un 50 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Mobilā lietotne iOS / Android
 • Pilns NordVPN pārskats (un torrenta iestatīšanas rokasgrāmata)

# 2 – IPVanish (ietver SOCKS5 starpniekserveri ar VPN)

Bilde

Normāla cena – 10 USD / m
Labākais piedāvājums – 6,49 USD / mēnesī
Pārskats: IPvanish pārskats

IPVanish bija mūsu visaugstāk novērtētais torrenta VPN 2017. gadā (lai gan to šogad ieguva NordVPN). Viņu straumēm draudzīgais pakalpojums skar visas pareizās piezīmes un patiešām piegādā vienā galvenajā jomā – ātrumā. Ja vēlaties ātrāko nulles žurnāla VPN pasaulē, izvēlieties IPVanish. Izmantojot tuvējos serverus, esam pārbaudījuši ātrāko rezultātu sasniegšanu 100mbps + diapazonā.

IPVanish ir patiesa nulles līmeņa privātuma politika, un, pateicoties pievienotajam SOCKS5 Proxy un FireStick atbalstam, viņi ieguva perfekti 10 viņu TorrentScore.

Galvenās iespējas:

 • Netika turēti žurnāli
 • Neticami ātrs ātrums
 • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, FireStick / FireTV (Kodi kāds?)
 • Iekļauts zeķu starpniekserveris, Nīderlandes servera atrašanās vieta.

# 3 – privāta piekļuve internetam (10)

Bilde

Normāla cena – 6,95 USD / m
Labākais piedāvājums – USD 3,33 mēnesī

Privāta piekļuve internetam ir leģendārs cīkstoņu veterānu vidū, pateicoties viņu centīgumam pret lietotāju privātumu un neticami zemo cenu.

Viņi nopelnīja mūsu augstāko TorrentScore (10), jo:

 • Viņi bija viens no sākotnējiem nulles žurnāla VPN
 • Viņi gadiem ilgi ir izrādījušies ārkārtīgi draudzīgi pret straumēm
 • Ātrums ir stabils (daudz labāks nekā VPN ar līdzīgu cenu)
 • SOCKS5 starpniekserveris iekļauts bez maksas (iestatīšanas rokasgrāmatas QBittorrent, Deluge un uTorrent)
 • Viņu cenas ir zemākas nekā jebkuram salīdzināmam VPN. Saņemiet PIA par USD 3,33 mēnesī

Salīdzināt: PIA vs. Hidemyass – Torguard – BTGuard – IPVanish

Nr. 4 – Torguard (10)

Bilde

Normāla cena – 10 USD / m
Labākais piedāvājums – Mēnesī 4,99 USD

Torguard ir uz torrent fokusēts uzņēmums, kas nodrošina VPN un SOCKS5 torrent starpniekservera pakalpojumu, kas nav reģistrēts. Izlasiet mūsu Torguard pārskatu.

Torguard nopelnīja mūsu 2. augstāko vietu TorrentScore (9), jo:

 • Viens no sākotnējiem nulles žurnāla VPN
 • Ļoti straumēm draudzīgi
 • Ļoti ātri. Tikai IPVanish bija ātrāks mūsu visaptverošajos testos.
 • Labākais straumēm paredzētais SOCKS5 starpniekserveris. 5 valstu atrašanās vietas, nulles žurnāli.
 • Torrent / p2p optimizēti serveri konkrētās torrent draudzīgās valstīs.
 • Torrent starpniekservera automātiskās konfigurācijas programmatūra (nav nepieciešama manuāla starpniekservera iestatīšana)

Salīdziniet Torguard vs. BTGuard (proxy) – privāta piekļuve internetam

# 5 – Hide.me (VPN + SOCKS5 Proxy. Bezmaksas opcija!)

Bilde

Normāla cena: 20 USD / m
Labākā cena: USD 5,42 mēnesī
(1 gads, 1 pieslēgums)

Paslēp mani ir premium VPN pakalpojums, kas nereģistrējas. Viņu cenas ir augstākas nekā lielākajai daļai (ja vēlaties augstāko plānu, kas pieļauj 5 vienlaicīgus savienojumus), bet, manuprāt, es ļoti mīlu (turklāt nepārpildītos serverus) ir tas, ka katrai servera atrašanās vietai ir SOCKS5 starpniekservera piekļuve. Jebkuru no šiem var izmantot kopā ar savu iecienīto torrenta klientu no jebkuras viņu servera atrašanās vietas, kas pārsniedz 20 gadus.

Hide.me nosaka konkrētus serverus p2p / straumēm, tāpēc, veicot torrentu, noteikti pieturieties pie šīm serveru vietām (vairāk nekā 60% viņu valstu ir iespējots p2p).
Pats labākais, ka Hide.me ir pieejama pilnīgi bezmaksas izmēģinājuma iespēja (lai gan bezmaksas plānā nav atļauts neviena straumīte.

Daži VPN, kurus nekad nevajadzētu izmantot straumēm

Daudzi galvenie VPN pakalpojumi ir saraustīti vai bloķē straumēm savā tīklā. Lielākā daļa no tiem glabā žurnālus, kurus parasti pēc pieprasījuma nodod (kaitē privātumam). Šeit ir vispopulārākie VPN, kurus nevajadzētu izmantot, ja torrentus lejupielādējat bieži.

Hola VPN

Hola nevajadzētu izmantot mocīšanai (vai kādam citam mērķim šajā jautājumā). Pēc tam, kad tika atklāts, ka Hola pārdod savu klientu joslas platumu, kas izmantojams Botneta uzbrukumos, viņu popularitāte pieauga. Bet daži cilvēki ir iemīlējuši ideju “Bezmaksas”. Nelietojiet Hola. Nopietni. Ja cena ir problēma, izvēlieties kādu no šīm lētajām iespējām.

TunnelBear VPN

Tuneļa lācis ir plaši pazīstams VPN nodrošinātājs (pateicoties viņu bezmaksas plānam), taču viņi nav torrenti draudzīgi. Viņu vietnē mēs vispār nevarējām atrast konkrētu informāciju par straumēm, kas parasti norāda uz to, ka viņi neatbalsta protokolu.

Vecākā TunnelBear vietnes versija īpaši paziņoja, ka straumēm netika atļauts. Jūs joprojām varat skatīt lapu, izmantojot reverso mašīnu.
Arī šis Frostwire pavediens norāda, ka Tunnelbear īpaši bloķē torrentu lejupielādi.

SpēcīgsVPN

SpēcīgsVPN ir ātrs, uzticams VPN pakalpojums un lieliska izvēle video straumēšanai (tie joprojām ir saderīgi ar Netflix). Tas nozīmē, ka viņu TOS paziņo, ka p2p / straumēm ir aizliegts, tāpēc no tiem vislabāk izvairīties, ja tas ir jūsu paredzētais lietojums.

2017. gada atjauninājums: StrongVPN ir dramatiski mainījis viņu pakalpojumu, privātuma un torrent politikas. Šķiet, ka StrongVPN tagad ir VPN nodrošinātājs, kas neveic reģistrēšanos, un tie patiešām atļauj neierobežotu p2p / torrenting.

ZenMate

ZenMate ir viens no populārākajiem atbloķēšanas pakalpojumiem pasaulē, pateicoties tā bezmaksas pārlūka VPN paplašinājumam un ‘demonstrācijas’ plānam, kas sniedz jums bezmaksas (lai arī lēnu) VPN pakalpojumu. Zenmate piedāvā arī premium (maksas) VPN pakalpojumus ar lielisku ātrumu, taču tie pakalpojumu sniegšanas noteikumos skaidri aizliedz p2p / straumēm.

HotSpot vairogs

Hotspot Sheild sākotnēji sāka darboties kā bezmaksas šifrēts starpniekservera pārlūka paplašinājums. Viņi tagad ir pārcēlušies uz visaptveroša VPN pakalpojuma piedāvāšanu, taču viņi nepieļauj straumēm. Ja mēģināt lejupielādēt straumējumus ar tīklāju vairogu, tie tiks bloķēti vai arī jūsu konts var tikt neatgriezeniski aizliegts (bez naudas atmaksas).

Opera VPN

Opera 2017. gadā savam populārajam tīmekļa pārlūkam pievienoja bezmaksas VPN. Bet tas nav īsti VPN, jo faktiski tas neveic šifrēšanu trafiku ārpus tīmekļa pārlūka. Tātad, lai gan tas var liegt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam redzēt, ka apmeklējat PirateBay, tas viņiem neļaus redzēt, kādus torrentu failus jūs faktiski lejupielādējat. Un OperaVPN neslēps jūsu torrenta IP adresi, tāpēc visi vienaudži redzēs jūsu īsto IP adresi (nepavisam nav droša)..

Jebkuri “bezmaksas” VPN pakalpojumi

Mēs jau aptvērām mītu “Bezmaksas VPN straumēm”. Cik mums zināms, viņi nav viens bezmaksas VPN nodrošinātājs, kas faktiski ļauj mocīties savā tīklā. Lielākā daļa bloķēs vai novirzīs torrent trafiku, un jūs, visticamāk, savu kontu aizliegsit. Tas ietver tādus pakalpojumus kā: Cyberghost (bezmaksas versija), Hide.me (bezmaksas versija) un Tunnelbear.

Dažiem cilvēkiem ir izdevies lejupielādēt straumēm dažos SoftEther serveros, taču, lūdzu, nedariet to. Viņu noteikumi un nosacījumi skaidri aizliedz P2P satiksmi, un to ātrums jebkurā gadījumā ir diezgan lēns.

Otra galvenā “bezmaksas” VPN pakalpojumu problēma ir tā, ka tie gandrīz vispārēji uztur žurnālus (arī jūsu savienojuma vēsturi un iespējamās aktivitātes tiešsaistē). Šie žurnāli bieži tiek apgāzti ar minimālu pretestību, ja kāds tos pieprasa, pamatojoties uz jūsu torrenta IP adresi.

Esiet gudri, izmantojiet īstu Torrent VPN, piemēram, privāto piekļuvi internetam (tikai USD 3,33 mēnesī!)

Papildu resursi / ceļveži

Šajā vietnē ir atrodama ļoti daudz informācijas, lai palīdzētu jums izvēlēties ideālu VPN straumēšanai, kā sasniegt vislabāko iespējamo ātrumu un kā konfigurēt torrent programmatūru optimālai drošībai. Izbaudi!

Un P.S. ja jums ir emuārs, vietne vai twitter konts, mums tas patiktu, ja jūs kopīgotu saiti uz savu iecienīto ceļvedi / rakstu šajā vietnē vai dalītos tajā ar draugiem, izmantojot kreisajā pusē esošo sociālo joslu. Paldies!

Ceļveži

Starpniekservera / VPN / šifrēšanas iestatīšana Vuze
Starpniekservera / VPN / šifrēšanas iestatīšana uTorrent
Starpniekservera / VPN / šifrēšanas iestatīšana Deluge
Starpniekservera / VPN / šifrēšanas iestatīšana QBittorrent

SOCKS vs HTTPS Starpniekserveri
Kā pārbaudīt savu torrenta IP adresi
Kā novērst straumju droseļvārstu

Izvēlieties

Torrentiem paredzēts VPN vs starpniekserveris (vai abi)
SOCKS vs HTTPS Starpniekserveri
Privāta piekļuve internetam un Torguard
Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar BTGuard
Torguard un BTGuard (starpniekserveris)
Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar IPVanish
Visiem, kas noklusina, tacu

Visiem, kas noklusina, tacu

Atsauksmes

Privāta piekļuve internetam
Torguard pārskats
Proxy.sh pārskats
IPVanish pārskats
Visiem, kas noklusina, tacu

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map