Labākā Austrālijas VPN izvēle

Ja jūs esat austrietis, kurš meklē VPN, mēs esam nodrošināti ar jums! Vissvarīgākie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties vislabāko VPN Austrālijai, ir: ātrums un servera atrašanās vietas. Tā kā salu tauta atrodas simtiem vai tūkstošiem jūdžu attālumā no visbiežāk sastopamajām VPN serveru vietām, mēs izveidojām šo sarakstu ar mūsu labākajiem austrāliešiem paredzētajiem VPN failiem..

VPN izvēle Austrālijai: svarīgi faktori

Mēs sadalījām savu VPN sarakstu pēc mērķa, tāpēc neatkarīgi no tā, vai meklējat Netflix straumēšanu Austrālijā vai vienkārši lejupielādējat straumēm, mums ir ideāls ieteikums.

Mēs arī pārliecinājāmies ņemt vērā dažus faktorus, kas ir īpaši svarīgi potenciālajiem VPN klientiem Austrālijā: ātrumu un servera atrašanās vietu.

Ātrums:
Jebkurā laikā, kad izveidosit savienojumu ar VPN serveri ārpus Austrālijas (kas, iespējams, būs lielāko daļu laika), jūsu dati tiks novirzīti tūkstošiem jūdžu atpakaļ uz VPN serveri. Parasti tālākiem datiem jābrauc lēnāks ātrums (galvenokārt zaudēto datu pakešu dēļ, kuras ir jānosūta atkārtoti)

Piebilstot, ka VPN šifrēšana arī aizņem joslas platumu, ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties ātru VPN sniedzēju lai nodrošinātu maksimālu labumu no pieejamā joslas platuma (ātruma). Tāpēc mēs izslēdzām lēnākus VPN, kas nav labi piemēroti Austrālijas klientiem.

Serveru atrašanās vietas:
Pat ja jūs, iespējams, visbiežāk izveidosit savienojumu ar VPN serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā un Eiropā, mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai Austrālijas VPN klientiem būtu arī labas vietējā servera iespējas Austrālijā vai vismaz Jaunzēlandē. vai Āzijā.

Tāpēc mēs izvēlējāmies VPN pakalpojumu sniedzējus ar vislabākajām serveru atrašanās vietām netālu no Austrālijas.

Mērķis:
Daži VPN ir labāk piemēroti mērķiem, kuriem nepieciešama spēcīga anonimitāte (piemēram, straumēm). Citi ar zibens ātrumu un desmitiem serveru vietu ir lieliski piemēroti multivides straumēšanai un tādu vietņu atbloķēšanai kā YouTube, Hulu, Netflix, BBC un vairāk.

Sarakstot VPN pakalpojumu sniedzējus, mēs arī pieminam, kādiem mērķiem tie ir vispiemērotākie. Vairāki no tiem ir labi pielāgoti dažādiem nolūkiem un lieliski piemēroti abonentiem, kuri vēlas izmantot VPN vairākiem mērķiem.

Vairāku PU mērķu VPN Austrālijai

Šie VPN pakalpojumu sniedzēji ir “Jack-of-all trades” varianti. Tie piedāvā spēcīgas anonimitātes funkcijas, padarot tās teicamas straumēm, un lielu ātrumu, kas padara tos ideālus citiem lietojumiem, piemēram, HD video straumēšanai..

IPVanish

Bilde

7 dienu 100% atmaksas politika

IPVanish ir viens no visstraujāk augošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk nekā 100 serveru atrašanās vietām. Vēl labāk, ka viņi ir mātesuzņēmums, kas ir ieguldījis vairāk nekā 200 miljonus ASV dolāru datu infrastruktūras paplašināšanā, tāpēc IPVanish saviem lietotājiem vienmēr nodrošina ātrāku ātrumu nekā gandrīz jebkurš cits VPN..

IPVanish neveic VPN žurnālus padarot tās ideālas straumēm (tās tīklā atļauj straumēm, un mēs neesam dzirdējuši nevienu ziņojumu par DMCA paziņojumu pārsūtīšanu lietotājiem).

Austrālijas serveru atrašanās vietas:
IPVanish ir 3 serveru atrašanās vietas Austrālijā (vai tuvu). Viņiem ir 2 serveri Sidnejā un 1 Oklendā, Jaunzēlandē, tāpēc jums ir lieliskas vietējā servera iespējas.

Privāta piekļuve internetam

PIA torrent VPN Austrālijai

Cenas:
1 mēnesis – 6,95 USD / mēnesī
1 gads – USD 3,33 mēnesī

Apmeklējiet vietni

Privāta piekļuve internetam ir pelnījis pieminēšanu kā visaptverošu VPN Austrālijas lietotājiem (neskatoties uz to, ka Austrālijā viņiem vēl nav neviena servera), jo viņu VPN pakalpojums darbojas tik labi drošība, anonimitāte un ātrums kas, mūsuprāt, ir kļuvuši par nozares standartu, pēc kura tiek vērtēti citi VPN.

Labākās iespējas

 • Nav žurnālu. Periods.
 • Torrenti atļauti. Ļoti torrent draudzīgi.
 • Ātri ātrumi
 • 256 bitu šifrēšana
 • Ietver bezmaksas starpniekservera pakalpojumu
 • Mobilais VPN operētājsistēmai Android / iPhone
 • VPN slepkava (lielisks drošības līdzeklis)

Privāta piekļuve internetam ir arī viena no pieejamākajām VPN pasaulē. Mēneša cenas ir tikai USD 6,95, un jūs varat Ietaupiet vairāk nekā 50% no viena gada abonementa, kas izmaksā tikai USD 3,33 mēnesī

VPN HD video straumēšanai uz AUstralia

Ja meklējat VPN, lai atbloķētu tādas vietnes kā Hulu, Netflix, HBOGo utt., Lai straumētu un straumētu HD video Austrālijā, šie VPN ir lieliska vieta, kur sākt..

Paturiet prātā, ka daudzi no šiem VPN glabā VPN savienojuma žurnālus (tiešām problēma ir tikai biežiem torrentu lejupielādētājiem). Pāris no šiem VPN nepieļauj straumēm to tīklā. Ja lejupielādējat daudz straumju, bet tomēr vēlaties labu video straumēšanas veiktspēju, labāk izvēlēties vienu no universālajiem VPN, kas uzskaitīti iepriekš.

VyprVPN

Austrālijas VPN VyprVPN

Apmeklējiet vietni

VyprVPN kuru izveidojis uzņēmums ar nosaukumu Golden Frog, ir izcils VPN pakalpojums ar serveriem vairāk nekā 40 valstīs. Viņi piedāvā 256 bitu šifrēšanu, izvēles “Stealth” VPN tehnoloģiju cenzūras novēršanai un ugunsmūru apiešanai, kā arī augstākā līmeņa ātrumu savā privātajā VPN serveru tīklā..

Galvenās iespējas:

 • 256 bitu šifrēšana
 • VPN serveri pieder, nevis tiek īrēti. Lielāka drošība.
 • Ātri ātrumi
 • Pieejami 4 VPN protokoli, ieskaitot “Chameleon” slepeno VPN
 • Lieliska mobilā lietotne iOS & Android
 • 3 serveri Austrālijā, 1 Jaunzēlandē
 • Nodrošina bezmaksas šifrētu mākoņu krātuves pakalpojumu.
 • Ietaupiet 50% no sava pirmā mēneša

Serveru atrašanās vietas:
VyprVPN
ir serveri visā Āzijas un Klusā okeāna reģionā, ieskaitot 3 Austrālijā.

Tīrs VPN + bezmaksas viedais DNS

PureVPN Australia VPN

Iegūstiet PureVPN

Serveri vairāk nekā 60 valstīs
7 serveri Austrālijā
Bezmaksas SmartDNS
Cenas no USD 4,16 mēnesī

PureVPN ir viens no lielākajiem VPN pakalpojumu sniedzēju pēdas Austrālijā. Viņiem ir pēriens 7 Austrālijas VPN serveri sadalīta starp Sidneju un Brisbenu. Viņiem ir arī papildu serveri netālu no Jaunzēlandes, Filipīnām un Indonēzijas.

PureVPN Ļauj lietotājiem būt 5 vienlaicīgiem VPN savienojumiem vienā kontā, lai jūs varētu koplietot vienu VPN kontu ar visu ģimeni vai draugu grupu.

Bonuss: bezmaksas viedais DNS
Ierobežotu laiku PureVPN bez maksas iekļauj SmartDNS pakalpojumu ar katru VPN pirkumu. SmartDNS ir tehnoloģija, kas ļauj straumēt ģeogrāfiski bloķētus video pakalpojumus (piemēram, Hulu, Netflix, HBOGo utt.) Tieši datorā, neizmantojot VPN vai trešo pary serveri. Tas nozīmē, ka, lai iegūtu maksimālu HD video kvalitāti, jums jāizmanto viss joslas platums. Pieprasiet savu SmartDNS bonusu un ietaupiet 65% no PureVPN gada!

Šis piedāvājums joprojām bija pieejams publicēšanas laikā, bet mēs nezinām, kad / vai PureVPN varētu pārtraukt piedāvājumu.

HideMyAss VPN

Hidemyass 8 Australia VPN serveri

Cenas:
1 mēnesis – 11,52 USD / mēnesī
12 mēneši – USD 6,55 mēnesī

Ietaupiet 43% par 1 gadu

Hidemyass ir viens no vispazīstamākajiem VPN pasaulē. Tas ir tāpēc, ka viņi izceļas 3 galvenajās jomās:

 • Milzīgs serveru vietu skaits
 • Lieliska VPN programmatūra. Papildu funkcionalitātes slodzes
 • Ātri ātrumi

HidemyAss serveriem ir neticami daudz 105 valstis visā pasaulē, ieskaitot 12 serveru atrašanās vietas Okeānijā un 8 serveri Austrālijā.

Viņi ir VPN programmatūra, kas ir nepārspējama, un piedāvā programmatūras ātruma testus, servera šķirošanu, drošu IP saistīšanas tehnoloģiju un “vieda” servera izvēli..

Tā kā viņi glabā savienojuma žurnālus (saskaņā ar Apvienotās Karalistes likumiem), tie nav labākā izvēle straumēm, taču tie ir lieliska izvēle lielākajai daļai VPN mērķu, jo īpaši ģeogrāfiski bloķētu video straumēšanai Austrālijā..

Labākie Austrālijas VPN Torrentiem

Torguard VPN + Torrent starpniekserveris

Torguard anonīmais VPN ar Austrālijas serveriem

Torguard cenas:
1 mēnesis – USD 9,99 mēnesī
12 mēneši – USD 5,00 mēnesī
7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Apmeklējiet Torguard

Torguard ir pielāgojis viņu pakalpojumus Bittorrent lietotāju vajadzībām. Viņi savā VPN programmatūrā integrēja kritiskos drošības elementus, ieskaitot dns aizsardzība pret noplūdi un a VPN slepkava.

Torguard nekādā gadījumā neveic žurnālus.
Tas padara tos par ideālu VPN straumēm. Uzziniet kāpēc.

Serveru atrašanās vietas:
Torguard ir VPN serveri Austrālijā un vairāk nekā 41 valstī, kas ļauj piekļūt milzīgam globālajam nospiedumam.

Starpniekservera pakalpojums
Papildus anonīmajam VPN pakalpojumam Torguard piedāvā arī starpniekservera pakalpojumus, kas īpaši pielāgoti bittorrent lietotāju vajadzībām. Viņiem ir vairāk nekā 10 starpniekservera atrašanās vietas (visās nav žurnālu), un tās nodrošina bezmaksas programmatūru uzreiz iemīļotajā VPN klientā instalējiet pareizus starpniekservera iestatījumus. Nav nepieciešama manuāla konfigurācija.

Atlaides:
Torguard piedāvā ievērojamu atlaidi, pērkot 1 gada abonementu vai kopā iesaiņojot VPN un starpniekserveri. Pārbaudiet pašreizējos atlaižu piedāvājumus.

Šī sadaļa tagad ir pārvērsta par pilnu rakstu par mocībām Austrālijā. Lai gan Torguard joprojām ir lielisks risinājums, mēs esam identificējuši vairākus citus torrent draudzīgus VPN sniedzējus, kas varētu būt rentablāki.

ibVPN

Straumju lejupielādei ir paredzēts IBVPN Austrālijas vpn

IBVPN cena (Torrent)
1 mēnesis – 4,95 USD / mēnesī
1 gads – USD 3,08 mēnesī

IBVPN cena (Galīgais)
1 mēnesis – 10,95 USD / mēnesī
1 gads – 6,91 USD mēnesī

Apmeklējiet IBVPN

IBVPN ir serveri vairāk nekā 30 valstīs, ieskaitot Austrāliju un Jaunzēlandi.

Viņi atļauj straumēm savos serveros, un tām ir īpaši izveidotas p2p (torrent) servera vietas vairākās valstīs. IBVPN neveic darbības žurnālus un regulāri iznīcina to pagaidu savienojumu žurnālus.

Torrent VPN pakete tikai USD 3.08 mēnesī
Viens no iemesliem, kāpēc lietotāji izvēlas IBVPN, ir to pieejamība. 1 gada VPN pakalpojums ar IBVPN torrentu paketi maksā tikai USD 36,95 (USD 3,08 / mēnesī)

Bezmaksas starpniekservera pakalpojums & Iekļauts SmartDNS *
IBVPN augstākā līmeņa VPN pakete ietver bezmaksas starpniekservera pakalpojumu piekļuvi (ideāli piemērota straumju anonimizēšanai, vienlaikus normāli novirzot pārējo interneta trafiku.

Tajos ietilpst arī viņu ibDNS smartDNS pakalpojums, kas ļauj ērti atbloķēt ģeogrāfiski bloķētus straumēšanas pakalpojumus bez nepieciešamības izveidot savienojumu ar VPN.

Citi resursi

Šajā rakstā mums bija tendence dot priekšroku VPN pakalpojumiem, kuriem ir serveri Austrālijā un tuvējās valstīs, taču, iespējams, vietējie serveri jums nav svarīgi, tāpēc, iespējams, ir vērts pārbaudīt citus VPN sniedzējus.

Izvēloties savām vajadzībām ideālo VPN, pārliecinieties, ka esat vispirms koncentrējieties uz drošību un privātumu, it īpaši, ja iegādājaties VPN, lai lejupielādētu torrentus.

Lūdzu, pārbaudiet mūsu VPN pārskatus, lai iegūtu pilnīgu informāciju par labākajiem anonīmiem VPN pakalpojumiem, kā arī ātruma testiem, vērtējumiem un citu..

Šeit ir vēl daži raksti, kas jums varētu noderēt:

Atsauksmes
Privāta piekļuve internetam
Torguard
Starpniekserveris.sh
Hidemyass
IPVanish
IBVPN
VPN salīdzinājumi
Torguard pret BTGuard
IPVanish pret Hidemyass
IPVanish pret PIA
PIA pret IBVPN
PIA salīdzinājumā ar starpniekserveri.sh
VPN & Bittorrent raksti
Pilnīgi anonīms bittorrent ceļvedis
Labākie VPN bez žurnāliem
VPN vs starpniekservera pakalpojums
Kas ir VPN žurnāli??
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me