Mac Torrent rokasgrāmata: Kā droši lejupielādēt torrentus Mac datorā ��☠️

Anonīmo straumju ceļvedis (operētājsistēmai Mac)

Šķiet, ka lielākā daļa torrent-mācību materiālu ir rakstīti datoru lietotājiem, taču nekad nebaidieties no Mac cienītājiem. Šeit ir jūsu praktiskais Mac Torrent ceļvedis.


Jūs uzzināsit: Kā anonīmi lejupielādēt torrentus datorā Mac (izmantojot VPN vai SOCKS5 starpniekserveri).

Mēs pat esam ieguvuši īpašas Mac iestatīšanas rokasgrāmatas populāriem torrent klientiem (piemēram, uTorrent!)

Contents

Raksta saturs

 1. Anonīmi straumēm?
 2. Divas iespējas: VPN vai Starpniekserveris
 3. Ieteicamie anonīmi VPN Mac Torrentiem
 4. Kā izmantot VPN straumēšanai (vienkāršs viena klikšķa opcija)
 5. Kā straumēm izmantot SOCKS5 starpniekserveri (rokasgrāmatas iestatīšanas rokasgrāmata)
 6. Pārbaudiet, vai darbojas jūsu VPN / starpniekserveris

Ja jūs anonimizējat savus straumus?

Jūs droši vien jau zināt atbildi uz šo jautājumu, ja atradāt šo apmācību google. 2011. gadā 15% bittorrent lietotāju izmantoja anonimizācijas rīku, lai saglabātu savu straumju privātumu. Pēc pieciem gadiem, iespējams, trīskāršojies procentos.

Bittorrent protokola (un p2p tīklu vispār) vājums ir tas, ka katrs torrent vienaudžs var redzēt jūsu ip adresi un atrašanās vietu.

Ko jūs uzzināsit:
Izpildot šo rokasgrāmatu, jūs varēsit neļaut visiem vienaudžiem redzēt jūsu īsto IP adresi (un tā vietā parādīsit viņiem neizsekojamu IP). Jūs arī varēsit šifrēt savu interneta savienojumu, lai snoopers vai starpnieki (piemēram, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs) nevarētu skatīt jūsu tīmekļa vēsturi vai lejupielādēt histoyr.

uTorrent vienaudžu saraksts

Katra vienaudža IP adrese ir redzama visiem, kas koplieto torrent failu.

VPN vs PRoxy (divi rīki anonīmiem straumēm)

Ir divi rīki, kurus varat izmantot straumju anonimizēšanai – VPN vai Starpniekserveris. Jūsu izvēlētā izvēle ir pilnīgi personiska, vai arī varat izmantot abus kopā, lai nodrošinātu lielāku drošību.

Tālāk ir sniegts katras iespējas pamata pārskats:

VPN / virtuālais privātais tīkls

Šī ir vienkāršākā iestatīšanas opcija. Jūs lejupielādējat pielāgoto VPN programmatūru, kuru nodrošina jūsu izvēlētais VPN pakalpojums. Tas šifrēs visu jūsu interneta savienojumu un maršrutēs visus datus caur viņu VPN serveriem (kas slēpj jūsu reālo IP adresi no torrent vienaudžiem)..

VPN programmatūra ietvers arī noderīgas drošības funkcijas, piemēram, slepkavības slēdzi (novērš IP noplūdi, ja VPN atvienojas) un ērtu servera pārslēgšanu (izvēlieties no 20-100 dažādiem serveriem).

VPN nav nepieciešama manuāla konfigurācija jūsu torrent klienta / programmatūras iekšpusē. Jūs vienkārši izveidojat savienojumu ar serveri un esat anonīms. Tas tiešām ir tik vienkārši.

Socks5 Proxy

Starpniekserveris ir kā vienreiz lietojams VPN (atskaitot šifrēšanu). Tas novirza satiksmi uz 1 programma caur starpniekserveri (slēpjot jūsu IP adresi). Starpniekservera priekšrocība ir tā, ka tas parasti ir ātrāks nekā VPN (bez šifrēšanas) un ļauj jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas IP adresei atšķirties no jūsu torrenta IP adreses..

Jūs varat arī palaist savu torrent klientu caur starpniekserveri, VPN tunelī divkāršai IP adreses maiņai, atsevišķām IP adresēm (pārlūks un torrent klients) un labam ātrumam. Rakstā mēs jums parādīsim, kā to izdarīt.

Papildinformāciju lasiet: VPN vs starpniekserveris (kurš ir labāks mocīšanai?)

Neuztraucieties, jūs varat izmantot abus kopā, bez abonēšanas 2 atsevišķiem pakalpojumiem. Ir vairāki VPN pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā SOCKS5 starpniekserveri bez maksas ar katru VPN plānu! Bet mēs jums parādīsim, kā tas darbojas vēlāk šajā apmācībā.

Ieteicamie Mac VPN – (daži satur arī starpniekserveri SOCKs5!)

Šie VPN pakalpojumu sniedzēji tiek atlasīti ar rokām, pamatojoties uz šādiem kritiskiem kritērijiem:

 • Nulles žurnāls & torrent-friendly (Viņi neuzglabā informāciju par jūsu savienojuma vēsturi. Ļoti svarīgi!)
 • Ātri ātrumi & Nepiespiestie serveri
 • Lēti (visi ir zem USD 10 mēnesī, daži tik lēti kā USD 3,33 mēnesī)

Jums nav jāizvēlas neviens no zemāk uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem (lai gan mēs tos uzskatām par labākajiem variantiem), taču pārliecinieties, ka izvēlētajam VPN nav VPN žurnālu. Anonimitāte ir 1. prioritāte

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir mūsu galvenie ieteikumi. Mums ir arī saites uz padziļinātiem pārskatiem par katru (ar ātruma pārbaudēm).

IPVanish (USD 6,49 + mēnesī)

IPVanish ir ātrākais mac torrentu VPN

IPVanish ir viegli izvēlēties Mac lietotājiem, ja plānojat bieži lejupielādēt torrentus. Viņi jau vienmēr ir vieni no ātrākajiem VPN pakalpojumiem, taču pēdējos 2 gados viņi ir pievienojuši arī ļoti daudz torrentiem raksturīgu funkciju..

Šeit ir uzsvērts:

 • Patiesībā Nulles žurnāla privātuma politika (maksimālais privātums)
 • Iekļauts Socks5 starpniekservera pakalpojums (pavisam jauna funkcija!)
 • IPVanish ir lielisks programmatūras klients Mac

Socks5 starpniekserveris ir būtisks sasniegums, jo tā bija vienīgā PIA priekšrocība (līdz nākamajai) salīdzinājumā ar IPVanish. Socks5 starpniekserveri var konfigurēt jūsu iecienītākajā torrent klientā (ar vai bez VPN), lai viegli mainītu torrent IP, neietekmējot pārējo interneta savienojumu.

Ja vēlaties, Deluge, uTorrent un QBittorrent.

IPVanish Mac programmatūras klients

Bilde

IPVanish Mac programmatūra ļauj jums pilnībā piekļūt visām 100 un vairāk serveru vietām, izmantojot visus 3 VPN protokolus (OpenVPN, PPTP vai L2TP).
Jums ir arī vairākas uzlabotas drošības funkcijas (aizsardzība pret IPv6 noplūdi, aizsardzība pret DNS noplūdi un slēdzis). Slepenis slēdzis novērš jebkādu sensitīvu datu noplūdi nešifrētu, ja nejauši nokrīt VPN.

Pastāv arī Mac ekskluzīva funkcija: saraksts ar iecienītākajiem serveriem, kas ļaus jums pašiem izvēlēties savus iecienītākos serverus ērtai piekļuvei ar vienu klikšķi..

Cenu noteikšana & Kompensācijas

Visām IPVanish pakotnēm ir identiskas funkcijas, vienīgā atšķirība ir abonēšanas ilgums. Garāki abonementi ir lētāki (mēnesī).

Cenas ir:

 • 1 mēnesis – USD 10 mēnesī
 • 3 mēneši – 8,99 USD / mēnesī
 • 1 gads – 6,49 USD / mēnesī (labākais piedāvājums)

Visiem plāniem ir 7 dienu 100% garantijas par bez grūtībām atmaksu, tāpēc ir vērts saņemt ilgāku abonementu (ietaupot 35%), un jūs vienmēr varat to atcelt, ja tas nav tas, ko jūs gaidījāt. Tomēr, ņemot vērā mūsu pieredzi, IPVanish piedāvā pakalpojumus visās jomās.

Privāta piekļuve internetam (USD 3,33 mēnesī)

Privāta piekļuve internetam (vai “PIA” to miljoniem abonentu) ir viens no oriģinālajiem torrentiem draudzīgajiem VPN pakalpojumiem. Viņi bija pirmklasnieki nulles žurnāla kategorijā, un viņu mežizstrādes politiku FBI ir pat pārbaudījusi tiesā.

PIA neapšaubāmi ir viens no vārda straujākajiem vpns, un to milzīgo popularitāti var diezgan daudz apkopot vienā frāzē…

USD 3,33 — (tā ir PIA abonēšanas mēneša cena mēnesī).

Katrā abonementā ir arī Socks5 starpniekservera piekļuve (Nīderlandes serveris), neierobežots joslas platuma pārsūtīšana un 5 vienlaikus savienotas ierīces.

PIA Mac programmatūras klients

Privāta interneta piekļuves Mac programmatūra

PIA Mac VPN programmatūra (papildu iestatījumu skats)

PIA mac VPN klients ir ļoti intuitīvs un ērti lietojams. Jūs varat ātri izveidot savienojumu ar jebkuru servera atrašanās vietu, vienkārši noklikšķinot uz PIA ikonas, kas parādīsies sistēmas teknē ekrāna augšpusē. Lai maksimāli kontrolētu, varat arī pielāgot programmatūras iestatījumus (parādīts iepriekš) un šifrēšanas iestatījumus.
Saņemiet PIA par USD 3,33 mēnesī »

KĀ Torrentēšanai izmantojiet savu Mac VPN

VPN izmantošana ir visvienkāršākā iespēja, un iestatīšanas iestatīšana ir neticami vienkārša. Kad esat instalējis izvēlēto VPN programmatūru, varat izveidot savienojumu ar straumēm draudzīgu servera atrašanās vietu, un jūsu straumes tiks pilnībā anonimizētas.

Padoms. Torrent klientā nav nepieciešama papildu iestatīšana. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN…

Visiem, kas noklusina, tacuVPN programmatūra veic visu darbu. Tas mainīs šifrētu visu jūsu interneta savienojumu un mainīs jūsu torrenta IP adresi, lai vienaudži redzētu tikai VPN servera IP (nevis savu)..

Tomēr ir vēl viens papildu solis, lai jūs varētu veikt papildu drošību. Aktivizējiet savu VPN nogalināšanas slēdzi.

Kā izmantot savu VPN Kill-Switch

Visi VPN pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs iesakām iepriekš, savā programmatūrā ir iebūvējuši funkciju “nogalināt slēdzi”. Šī ir opcija, kas nekavējoties iznīcina visu interneta savienojumu, ja VPN neizdodas. Tas saista jūsu interneta savienojumu ar VPN saskarni, un jūsu torrent klients nevarēs piekļūt internetam, kamēr nebūsit izveidojis savienojumu ar VPN..

Viss, kas jums jādara, lai aktivizētu slepkavības slēdzi, programmatūras iestatījumos ir jāatzīmē izvēles rūtiņa, lai iespējotu opciju. Skatiet mūsu piemērus zemāk esošajos ekrānuzņēmumos.

IPVanish nogalināšanas slēdža iestatījumi (mac klients)

IPVanish programmatūras iestatījumos aktivizējiet opciju “Nogalināt tīklu”

Privātās piekļuves internetam slepkavības opcija (mac programmatūra)

Papildu iestatījumu izvēlnē pārbaudiet “VPN Kill Switch”

SOCKS5 starpniekservera pievienošana torrent klientam (pēc izvēles)

Savu straumju vadīšana caur Socks5 starpniekserveri ir pilnīgi neobligāta. Izmantojot VPN, kas neielogojas, jūsu straumes jau būs pilnībā anonimizētas.

Dažiem cilvēkiem patīk savu straumju starpniecība, jo tas ļauj jūsu torrent klientam un tīmekļa pārlūkam būt atsevišķām IP adresēm.

Starpniekserveri var palaist arī ar aktīvo VPN (vai bez tā). Ja jūs to izmantojat kopā ar VPN, jums būs 2 IP adreses izmaiņu slāņi (un spēcīga VPN šifrēšana). Ja pats darbināt starpniekserveri, ātrums būs ātrāks nekā izmantojot VPN, un jūsu torrenta IP adrese tiks mainīta, bet savienojums netiks šifrēts..

Lielākajai daļai lielāko torrent klientu ir iebūvēts Socks5 starpniekservera atbalsts. 1 ievērojams izņēmums (diemžēl) ir Pārnešana, populārais Mac torrent klients.

Tālāk mēs parādīsim, kā iestatīt starpniekserveri uTorrent.

Ja jūs izmantojat citu torrent klientu nekā uTorrent, mums ir citas iestatīšanas rokasgrāmatas:

 • Vuze
 • Dziļums
 • qBittorrent

Neuztraucieties, ka iepriekš sniegtie norādījumi tiek veikti, izmantojot programmatūras personālo versiju. Darbības Mac datorā ir identiskas.

1. solis – iegūstiet savus Socks5 starpniekservera pieteikšanās akreditācijas datus

IPVanish un Privāta piekļuve internetam iekļaujiet nulles žurnāla starpniekservera pakalpojumu Socks5 ar katru abonementu, taču tas ir veidots uz citu sistēmu nekā VPN serveri, tāpēc jums ir jāģenerē starpniekservera atsevišķs lietotājvārda / paroles apvienojums..

Šeit varat atrast detalizētus norādījumus par PIA.

Ja izvēlējāties IPVanish (mūsu ieteicamais # 1), rīkojieties šādi:

1. Piesakieties (vai reģistrējieties) savā IPVanish kontā šeit.Visiem, kas noklusina, tacu

Piesakieties IPVanish kontā

2. Dodieties uz sava konta paneļa cilni “Socks5 Proxy”, un jūs atradīsit savu lietotājvārdu / paroli

Bilde

3. Saglabājiet šo cilni atvērtu, lai nākamajā darbībā jūs varētu viegli kopēt / ielīmēt savus akreditācijas datus.

2. darbība – starpniekservera konfigurēšana pakalpojumā uTorrent / Bittorrent

Atveriet uTorrent / Bittorrent un dodieties uz: Izvēlne > Preferences > Tīkls

Pēc tam ievadiet informāciju, kā parādīts zemāk. Ievadītās vērtības būs atkarīgas no tā, kuru Socks5 pakalpojumu sniedzēju izmantojat. Pārliecinieties, lai aizstātu pieteikšanās / paroles kombināciju, kuru ģenerējāt 1. darbībā.

Starpniekservera iestatījumi IPVanish:
 • Ienākošais TCP ports: Izvēlieties savu vai “randomize”
 • Starpniekserveris: SOCKS5
 • Adrese: ams.socks.ipvanish.com
 • Osta: 1080. gads
 • Autentifikācija: Iespējots
 • Lietotājvārds: Tavs lietotājvārds
 • Parole: Tava parole
Starpniekservera iestatījumi privātajai piekļuvei internetam:
 • Ienākošais TCP ports: Izvēlieties savu vai nejauši
 • Starpniekserveris: SOCKS5
 • Adrese: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Osta: 1080. gads
 • Autentifikācija: Iespējots
 • Lietotājvārds: Tavs lietotājvārds
 • Parole: Tava parole

Jūs arī vēlēsities pārliecināties, vai ir iespējotas 3 apakšējās izvēles rūtiņas: (Autentifikācija, resursdators resursdatora nosaukumam, starpniekserveris p2p). Tas nodrošina, ka, lai izmantotu starpniekservera tuneli, ir nepieciešami visi uTorrent savienojumi.

IPVanish Socks5 starpniekservera iestatījumi (uTorrent Mac)

uTorrent starpniekservera iestatījumi (IPVanish)

PIA Socks5 starpniekservera iestatījumi (uTorrent Mac)

uTorrent starpniekservera iestatījumi (privāta piekļuve internetam)

3. solis – pārbaudiet IP adreses maiņu

Kad viss ir konfigurēts, iespējams, vēlēsities pārbaudīt savu torrenta IP adresi, lai pārliecinātos, vai viss darbojas pareizi. Mēs to izdarīsim, izmantojot torrent ip pārbaudes rīku.

Šeit ir mūsu soli pa solim, kā pārbaudīt torrenta IP adresi.

Ja jūs spējat atrast vienaudžus un lejupielādēt torrentus, iespējams, jūsu starpniekservera iestatīšana ir pareiza. Ja iestatījumi bija nepareizi (piemēram, jums bija nepareiza adrese, porta numurs vai parole), tad uTorrent nevarētu piekļūt internetam.

Padoms: Jauka starpniekservera Socks5 lietošanas iezīme ir tā, ka tā darbojas kā slepenais slēdzis. Ja savienojums samazinās, uTorrent uzreiz zaudēs piekļuvi internetam, jo ​​visiem savienojumiem jāiet caur starpniekservera tuneli.

Anonīmi Mac torrenti: Nobeiguma padomi

Es ceru, ka jums patika mūsu Mac Torrent ceļvedis. Tam vajadzētu dot jums visu, kas jums jāzina, lai torrentēšanas laikā paslēptu IP adresi un saglabātu torrent lejupielādes pilnīgi anonīmas.

Ja jūs izlaidāt uz priekšu līdz beigām, šeit ir galvenie punkti:

 1. Izmantojiet VPN un nulles žurnāla starpnieku: IPVanish, PIA un NordVPN ir laba izvēle
 2. Aktivizējiet savu VPN nogalināšanas slēdzi torrenta laikā
 3. Socks5 starpniekservera iestatīšana nav obligāta: taču tas ļauj jums izmantot citu torrent klienta un tīmekļa pārlūka atrašanās vietu / ip. Tas ir arī 2. drošības slānis, ja to palaižat savā VPN tunelī.

Ja iestatīšanas laikā rodas kādas problēmas vai vēlaties saņemt palīdzību, konfigurējot mac VPN / starpniekserveri ar citu torrent klientu, noteikti izlasiet mūsu padziļinātās rokasgrāmatas:

Priecīgas mokas! Ja šī rokasgrāmata jums šķita noderīga, neaizmirstiet to dalīties ar draugu vai savu sociālo tīklu (varat izmantot koplietošanas joslu kreisajā pusē!)

VPN pārskati / salīdzinājumi

Ceļveži / konsultācijas

 • IPVanish pārskats
 • Privātā interneta piekļuves apskats
 • Torguard pārskats
 • Proxy.sh pārskats
 • IPvanish salīdzinājumā ar privāto piekļuvi internetam
 • Torguard salīdzinājumā ar privātu piekļuvi internetam
 • Vuze anonīms torrentu ceļvedis
 • QBittorrent anonīms torrentu ceļvedis
 • Plaša anonīma torrenta rokasgrāmata
 • VPN vs starpniekserveris (kurš ir labāks straumēm?)
 • Kā apmaksāt VPN ar Bitcoin
 • Pārbaudiet savu torrenta IP adresi

Mac ceļvedis anonīmai straumēšanai

Novērtēts 4,8 / 5 uz 4

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map