NordVPN apskats (un Torrent iestatīšanas rokasgrāmata ar starpniekserveri SOCKS5)

NordVPN apskats & Torrent ceļvedis

NordVPN ir ZN-Log VPN uzņēmums, kas atrodas Panamā. Tie ir straumēm draudzīgi VPN pakalpojumi, un visos plānos ir neierobežots joslas platums serveros 30+ valstīs. Jūs arī saņemsiet Socks5 starpniekservera pakalpojumu, kas iekļauts visos plānos, kas lieliski darbojas ar visiem galvenajiem torrent klientiem (uTorrent, Vuze, Deluge utt.). Arī NordVPN joprojām ir saderīgs ar Netflix (viens no nedaudzajiem).


Mūsu NordVPN apskats veiks dziļu iegremdēšanos savā pakalpojumā no torrenta / failu apmaiņas lietotāja viedokļa. Mēs analizēsim viņu privātuma politiku, drošību, funkcijas un daudz ko citu.

Esam ieguvuši arī iestatīšanas rokasgrāmatu, kurā parādīts, kā tieši izmantot NordVPN mocīšanai.

NordVPN nāk ar 30 dienu 100% atmaksas garantiju, kas nozīmē, ka jūs varat izmēģināt viņu pakalpojumus pilnu mēnesi, būtībā bezriska.

Labākais piedāvājums: Ietaupiet 72% un saņemiet NordVPN par 3,29 USD / mēnesī ar kuponu: WINTERDEAL

NordVPN profils

Programmatūra NordVPN

NordVPN VPN programmatūra (parādīta Windows versija)

NordVPN apskats: funkcijas

 • Nulles žurnāli: Maksimālais privātums. (Ideāli piemērots straumēm)
 • OpenVPN šifrēšana līdz 256 bitiem (tāds pats spēks kā ASV militārajam)
 • Saderīgs ar Netflix: Viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kuru Netflix nav bloķējis
 • Pielāgota NordVPN programmatūra: Pieejams operētājsistēmai Mac / Windows / iOS / Android
 • Iekļauts Socks5 starpniekserveris: Mainiet sava torrent klienta IP adresi
 • Neierobežots joslas platums / ātrums
 • 6 vienlaicīgi savienojumi: Aizsargājiet 6 ierīces / datorus vienlaikus!
 • Torrents / P2P atļauts: NordVPN ir paredzētas p2p serveru vietas

Galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties NordVPN

Universāls risinājums, lieliski piemērots straumēm: NordVPN ir visas privātuma un drošības funkcijas, kuras jūs vēlaties kārdināšanai. Privātuma politika bez nulles, Socks5 + VPN pakalpojums, neierobežots joslas platums, pielāgota VPN programmatūra un lieliski iestatīšanas ceļveži, kas palīdzēs konfigurēt visas ierīces. NordVPN atrodas Panamā (privātuma patvērums, līdzīgi kā Šveice).

Darbojas ar Netflix: NordVPN ‘SmartPlay’ funkcija ir kā iebūvēts SmartDNS, kas ļauj piekļūt visiem iecienītākajiem straumēšanas pakalpojumiem (ieskaitot Netflix) no jebkuras servera vietas.

NOrdVPN apskats: programmatūra

NordVPN darbvirsmas (Mac / Windows) programmatūra ir viegla, ātra un ar lielu jaudu. Tas ļauj jums pilnībā piekļūt visiem 300 un vairāk serveriem vairāk nekā 55 valstīs visā pasaulē. Šeit ir iekļautas tajā ietvertās funkcijas:

Servera izvēle

Jūs varat izvēlēties serverus pēc veida, atrašanās vietas vai pat pēc noteikta servera numura (daudzās vietās ir vairāk nekā 10 unikālu serveru). ‘Servera’ skatā var redzēt katra servera pingēšanas laiku un slodzes procentus.

NordVPN ir pielāgojis īpašam mērķim, tai skaitā:

 • Dubultā šifrēšana (dati tiek šifrēti divreiz, izmantojot atsevišķas atslēgas)
 • Anti-DDOS: Lieliski piemērots spēlēm
 • Īpaši ātra straumēšana: Atbloķējiet Netflix, iPlayer, Hulu
 • Īpašs IP: Iegūstiet savu IP adresi (netiek koplietota nevienam)

NordVPN speciāla lietojuma serveri (AntiDDOS, DoubleVPN, Streaming)

NordVPN īpašās lietošanas serveri pievieno satriecošu jaunu funkcionalitāti, kāda citiem VPN nav. Viņi ir patiešām populāri, tāpēc arī diezgan pārpildīti.

Bilde

NordVPN pielāgotā programmatūra (Windows versija)

Programmatūras iestatījumi

NordVPN iestatījumu izvēlne ļauj ieslēgt / izslēgt noteiktas funkcijas, izvēlēties VPN protokolu un pielāgot dažus drošības iestatījumus.

DNS noplūdes aizsardzība: Pārliecinieties, vai interneta pakalpojumu sniedzējs nevar pārtvert jūsu tīmekļa vēsturi, piespiežot savienojumu izmantot viņu DNS serverus. NordVPN ir savi šifrēti DNS serveri vai arī varat norādīt trešās puses DNS, kam uzticaties (FreeDNS, ComodoDNS utt.).

SmartPlay: Atzīmējiet izvēles rūtiņu SmartPlay un neatkarīgi no tā, kuru servera atrašanās vietu izvēlaties, varat atbloķēt Netflix, Hulu, HBOGo un iPlayer. Ja tas izklausās kā maģija, tā ir. Tas ir vienreizēji.

Protokola izvēle: NordVPN programmatūra izmanto tikai OpenVPN protokolu (daudz drošāka nekā alternatīvas, piemēram, PPTP). Tomēr jūs varat izvēlēties UDP vai TCP datu pakešu tipus. UDP ir ātrāks un būs labākā izvēle lielākajai daļai lietotāju: straumēm, straumēšanai, vispārīgai pārlūkošanai.

Bilde

Citas NordVPN iespējas

6 vienlaicīgi savienojumi: NordVPN ļauj jums izmantot viņu pakalpojumus 6 ierīcēs vienlaikus! Viņu programmatūru faktiski var instalēt neierobežotā skaitā ierīču un vienlaikus izveidot savienojumu ar ne vairāk kā 6.

VPN protokoli: Kaut arī NordVPN programmatūra ir tikai OpenVPN, atbalsta arī manuālos VPN savienojumus, izmantojot PPTP vai L2TP / IPSec / IKE protokolus, kā arī, ja jūsu ierīce nav saderīga ar OpenVPN..

Tor-over-VPN: NordVPN piedāvā īpašu serveri, kas virzīs jūsu VPN trafiku caur Tor tīklu, lai nodrošinātu papildu drošību / privātumu.

Neierobežots joslas platums: Pārsūtāmo datu apjoms dienā / mēnesī nav ierobežots. Saiet sviestā!

NordVPN drošības līdzekļi

NordVPN nopietni uztver drošību, un tie atbilst vai pārsniedz nozares šifrēšanas standartus:

Šifrēšanas stiprums: NordVPN izmanto 256-AES šifrēšanu (AES ir noklusējuma standarta šifrs augstas drošības pakāpei. Tas ir visvairāk revidēto un drošāko šifru uz zemes). Visiem zināmajiem trešo pušu atslēgu uzminēšanas / atšifrēšanas uzbrukumiem 256 bitu AES šifrēšana tiek uzskatīta par nesalaužamu.

Avārijas poga: NordVPN ietver lietojumprogrammas nogalināšanas slēdzi. Savam sarakstam “Nogalināt” varat pievienot jebkuru darbojošos lietotni / procesu, un, ja neizdodas izveidot savienojumu ar NordVPN, iznīcināšanas slēdzis izslēgs visas uzskaitītās lietojumprogrammas, pirms jūsu īstā IP adrese var noplūst, vai arī visus datus var pārraidīt nedroši. Tā ir satriecoša funkcija, īpaši straumēm / p2p. Vienkārši pievienojiet Torrent klientu (uTorrent, Vuze utt.) Sarakstam “Nogalināt”.

NordVPN slepkava

Pievienojiet lietotnes sarakstam ‘Nogalināt’ no izvēlnes Programmatūra ‘Iestatījumi’

NordVPN reģistrēšanas politika (nulles žurnāls!)

NordVPN reklamē sevi kā VPN pakalpojumu, kas nav reģistrēts. Šo privātuma jauninājumu aizsāka tādi uzņēmumi kā privātā interneta piekļuve un Torguard. Tagad p2p / torrent lietotāji izmanto šos “Logless” pakalpojumus, jo viņiem ir paaugstināta anonimitāte.

Cik mums zināms, NordVPN privātuma politika faktiski nav pārbaudīta tiesā. Līdz šim tikai privātā interneta piekļuvē ir bijušas izmaiņas, lai pierādītu viņu pretenzijas par atteikšanos.

Šis ir NordVPN paziņojums par reģistrēšanu tieši no viņu privātuma politikas…
mums ir stingra politika bez žurnāliem ja redzam lietotāju aktivitātes tiešsaistē: mēs atrodamies Panamā, kas ir internetā draudzīga valsts un kurai nav nepieciešama datu glabāšana vai ziņošana, mums ir tiesības noraidīt trešās puses pieprasījumus. Periods.
Atrošanās Panamā ir milzīga priekšrocība, ja esat ārkārtīgi apdomīgs. Citi nulles žurnālu sniedzēji (piemēram, PIA, Torguard & IPVanish) atrodas ASV, tāpēc teorētiski uz tiem varētu attiekties valdības pavēsti vai NSA nacionālās drošības pieprasījumi. Teorētiski NordVPN var būt imūna (vai mazāk neaizsargāta).

Piezīme: Mēs vienmēr iesakām torrent / p2p lietotājiem vienmēr izvēlēties VPN pakalpojumu “Logless / zero-log” (piemēram, NordVPN). To darot, jūs saņemsit spēcīgu privātumu, vienlaikus mocot, un padarot to praktiski neiespējamu, lai savienotu torrenta aktivitātes ar jūsu reālo IP adresi, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN. Logless VPN arī mēdz būt visiecienīgākie.

Socks5 Proxy

NordVPN nav tikai VPN pakalpojums. Visos plānos ir arī pieeja Socks5 starpniekserveriem vairāk nekā 10 valstīs, ieskaitot 5+ torrentiem draudzīgu serveru atrašanās vietas.

Ja strauji lejupielādējat torrentus, jums patiks Socks5 starpniekservera elastība, kuru var konfigurēt jūsu iecienītākajā torrent klientā (uTorrent, Vuze, Deluge utt.). Starpniekserveris ir tāds pats kā VPN bez šifrēšanas, tāpēc tas maina jūsu torrenta IP adresi, nepalēninot savienojuma darbību. Jūs varat izmantot starpniekserveri + VPN kopā, tāpēc jums joprojām būs spēcīga šifrēšana (starpniekserveris iet VPN tunelī), un jūsu IP tiks divreiz pārslēgts, lai panāktu lielāku anonimitāti..

Starpniekserveri var izmantot kopā ar VPN vai bez tā. Daži lietotāji ir secinājuši, ka magnētu saites ne vienmēr labi darbojas ar starpniekservera iestatīšanu, tāpēc, ja rodas grūtības straumju palaišanā, izmantojot magnēta saiti, vispirms izmēģiniet torrentu “Piespiest restartēt (iesākt)”. Ja tas nedarbojas, vienkārši atspējojiet starpniekserveri un izmantojiet tikai VPN.

Kā to iestatīt: Zemāk sadaļā “NordVPN Torrentiem” ir pieejams uTorrent / Bittorrent iestatīšanas ceļvedis..

Kā izmantot NordVPN TOrrents / p2p / failu koplietošanai

NordVPN ir lieliska izvēle Torrent lejupielādētājiem, kuri meklē anonīmu VPN.

NordVPN ir ideāla kombinācija:

 • Privātuma politika “Zero-Log” (nav reģistru vai ierakstu par jūsu VPN sesiju vēsturi)
 • Komplektācijā ietilpst Socks5 starpniekserveris: Otrā iespēja anonimizēt savu torrentu trafiku
 • SmartPlay: Atbloķējiet ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas vietnes, tostarp Netflix, Hulu un iPlayer.

Kā izmantot Torrenting NordVPN VPN programmatūru

Paša NordVPN VPN klienta izmantošana ir ātrākais / vienkāršākais veids, kā piecelties un darboties ar drošām, privātām straumēm. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar vienu no daudzajām VPN servera vietām (ideālā gadījumā straumēm draudzīgā vietā, piemēram, Nīderlandē vai Šveicē)..

1. solis – datorā vai viedtālrunī atveriet programmatūru NordVPN
2. solis – izvēlieties serveri (mēs iesakām Nīderlandi) un noklikšķiniet uz “Savienot”
Visiem, kas noklusina, tacu

Izvēlieties NordVPN servera atrašanās vietu

Tieši tā. Visa jūsu interneta satiksme (ieskaitot straumēm) tagad tiks novirzīta caur NordVPN serveriem. Pirmo reizi lietojot NordVPN, ir labi veikt 3. darbību, tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka tā darbojas pareizi.

3. solis – pārbaudiet VPN iestatījumus, izmantojot IP testa torrentu
Izpildiet šo rokasgrāmatu: Kā pārbaudīt savu torrenta IP adresi

Kā uzstādīt straumēm NordVPN zeķu starpniekserveri

NordVPN starpniekservera opciju Socks5 var izmantot visu galveno torrent klientu iekšienē. Mums ir starpniekservera iestatīšanas rokasgrāmatas (kas nav specifiskas NordVPN) šādiem adresātiem: uTorrent, Deluge, Vuze, QBittorrent, & Tixati.

Mums ir arī ceļveži 2 Android lietotnēm, kuras atbalsta starpniekserverus: tTorrent & Flud.

Ja neesat pārliecināts, vai vēlaties izmantot starpniekserveri, pārbaudiet: VPN vs starpniekserveris (straumēm)

1. darbība. Lietotājvārda / paroles iegūšana

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat VPN vai starpniekserveri, NordVPN izmanto tieši tādu pašu pieteikumvārdu / paroli. Reģistrējoties iestatīsit pieteikšanās akreditācijas datus, un pa e-pastu varēsit atgūt aizmirstu paroli.

2. solis – izvēlieties serveri

NordVPN ļauj p2p / straumēm noteiktās serveru vietās (pašlaik 12+ valstis atbalsta p2p). Konkrēti serveri katrā vietā ļauj arī Socks5 starpniekservera savienojumus. Šeit ir pilns NordVPN serveru saraksts.

Var redzēt katra servera pašreizējo slodzi (cik tas ir pārpildīts). Slejā “Nosaukums” nokopējiet tā servera nosaukumu, kuru vēlaties izmantot šai apmācībai. Ir svarīgi pārliecināties, vai SOCKS5 kolonnā jūsu izvēlētajam serverim ir “atzīme”, norādot, ka šis serveris atbalsta starpniekservera savienojumus.

Mēs izmantosim: nl2.nordvpn.com šai apmācībai, taču jūs varat izmantot jebkuru vēlamo servera atrašanās vietu, ja vien tā atbalsta Socks5 un p2p.

NordVPN p2p servera atrašanās vietas (kas atbalsta Socks proxy)

Izvēlieties servera atrašanās vietu NordVPN serveru saraksta sadaļā “P2P”. Pārliecinieties, vai serveris atbalsta Socks5

Solis # 3 – savāc visu nepieciešamo informāciju, lai uzstādītu torrent klientu

Lai uzstādītu starpniekserveri jebkurā torrent klienta programmatūrā, jums ir nepieciešami 4 dati:

 1. Lietotājvārds (tāds pats kā jūsu VPN lietotājvārds)
 2. Parole (Tāds pats kā VPN parole)
 3. Servera adrese: Mēs izmantojam vietni nl2.nordvpn.com, taču jūs kopumā varētu izmantot nl3, nl4 vai citu valsti (lu1.nordvpn.com, lu2 utt.).
 4. Osta # 1080 (Visi NordVPN zeķu starpniekserveri izmanto portu 1080)

4. solis – iestatiet starpniekserveri savā Torrent klientā

Šim ceļvedim mēs izmantojam klientu uTorrent / Bittorrent (jo tas šobrīd ir vispopulārākais), bet mums ir arī ceļveži lielākajai daļai citu lielāko torrent klientu. Vienkārši aizstājiet 3. darbībā iegūto informāciju rokasgrāmatā parādītajai informācijai.

Citas iestatīšanas rokasgrāmatas: Vuze, Deluge, QBittorrent

1. Programmā uTorrent dodieties uz Izvēlne > Iespējas > Preferences (vai logos nospiediet Ctrl + P)
2. Preferenču izvēlnes kreisajā pusē noklikšķiniet uz cilnes ‘Savienojums’
3. Atzīmējiet rūtiņu “Autentifikācija”, lai jūs varētu ievadīt lietotājvārdu / paroli
4. Mainiet iestatījumus, lai tie atbilstu zemāk redzamajiem, ievietojiet savu lietotājvārdu / paroli / servera vārdu

 1. Izvēlieties Zeķes5 no nolaižamās izvēlnes
 2. Servera adrese (no NordVPN serveru saraksta slejas Nosaukums)
 3. 1080. gads
 4. Jūsu NordVPN lietotājvārds
 5. Jūsu NordVPN parole

uTorrent starpniekservera iestatījumi (NordVPN Socks5)

NordVPN starpniekservera iestatīšana pakalpojumā uTorrent. Parādīts ar automātisko pārsūtīšanu (ja maršrutētājs atbalsta UPnP)

5. Pārliecinieties, vai ir atzīmēta katra rūtiņa sadaļā “Starpniekserveris”. Šie iestatījumi neļauj uTorrent noplūst noteiktiem savienojumiem ārpus starpniekservera tuneļa (slikti). Jūs vēlaties pārliecināties, ka uTorrent izmanto starpniekservera IP adresi visiem vienaudžu un izsekotāju savienojumiem.

Pastāvīga osta / UPnP
Iepriekš redzamajā attēlā mēs esam atzīmējuši katru rūtiņu sadaļā “Klausīšanās osta”. Ja maršrutētājā ir iespējota UPnP, šī ir labākā / vienkāršākā opcija. Lielākajai daļai maršrutētāju pēc noklusējuma ir iespējota uPnP. uPnP pamatā ir automātiska ostas maršrutēšanas tehnoloģija.

Ja izmēģināt šos iestatījumus un tie nedarbojas, jums, iespējams, būs jāpamēģina manuāla pārsūtīšana. Ja jūs jau manuāli pārsūtāt uTorrent caur savu maršrutētāju, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņām, izņemot “Windows ugunsmūra izņēmums”, un lodziņā “Ports, ko izmanto ienākošajiem savienojumiem” ievadiet pārsūtīto uTorrent portu. Lai iegūtu papildinformāciju, pārskatiet šo porta pārsūtīšanas rokasgrāmatu vietnei uTorrent.

5. solis – pārbaudiet uTorrent IP adresi (pārbaudiet starpniekservera iestatīšanu)

Kad esat sasniedzis lietojumprogrammu ar visiem iepriekš parādītajiem starpniekservera iestatījumiem, lejupielādējiet testa torrentu un pārbaudiet, vai tas darbojas. Ja tā notiek, iespējams, ka jūsu starpniekserveris darbojas pareizi. Ja nevarat lejupielādēt torrentu, vēlreiz pārbaudiet lietotājvārdu / paroli / adresi / porta iestatījumus.

Labākais veids, kā pārbaudīt starpniekserveri, ir pareizi anonimizēt torrentu lejupielādes, ir pārbaudīt torrenta IP, izmantojot pielāgotu IP sekošanas torrentu.

Kā NordVPN salīdzina ar citiem torrent draudzīgajiem VPN?

NordVPN principā ir visas funkcijas, kuras vēlaties VPN, ja plānojat to izmantot galvenokārt straumju lejupielādei. NordVPN ir arī SmartPlay tehnoloģijas papildu piemaksa, kuru nepārspēj citi VPN.

Vispirms ļaujiet apskatīt plusus un mīnusus…

NordVPN plusi

NordVPN ir visas vajadzīgās funkcijas torrent VPN:

 1. Patiesa ‘Zero-Log’ privātuma politika
 2. Straumēm atļauts (lai arī tikai noteiktās vietās 12+ valstīs)
 3. 256 bitu šifrēšana
 4. IP noplūdes aizsardzība (slēdzis un DNS noplūdes)
 5. Pielāgota programmatūra visām galvenajām platformām (PC / Mac / Android / iOS)

SmartPlay funkcija ir milzīgs bonuss. Ceļojot starptautiskos ceļojumos, ar vienu klikšķi varat skatīties Netflix vai Hulu, kur tiek bloķēti 90% no citiem VPN.

100% atmaksas politika: NordVPN piedāvā beznosacījumu 30 dienu atmaksas politiku (lielo PRO), lai jūs varētu izmēģināt viņu pakalpojumus principā bez riska.

NordVPN mīnusi

Testēšanā ir tikai 2 negatīvi, kurus mēs atradām NordVPN:

 1. Viņu serveri mēdz būt nedaudz pārpildīti nekā citi VPN, tāpēc jūs, iespējams, nevarēsit maksimāli ātri izveidot savienojumu. Mēs joprojām daudzās serveru vietās ieguvām ātrumu 25+ Mb / s, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai straumētu netflix ar ātrumu 4 kt.
 2. Jūs varat izvēlēties savu servera valsti, bet ne pilsētu. Tas nebūs jautājums lielākajai daļai cilvēku, taču mums šķita nedaudz kaitinoši, ka mēs nevarējām izvēlēties eastcoast ASV serveri, tā vietā programmatūra vienkārši automātiski izvēlas servera atrašanās vietu ASV. Viņu komanda saka, ka funkcija tiks pievienota arī nākotnē.

NordVPN salīdzinājumā ar citiem VPN

Funkcijas, kuras piedāvā NordVPN, ir ļoti līdzīgas 2 citiem populāriem Torrent draudzīgiem VPN pakalpojumiem: privātajam interneta piekļuves un IPVanish.

Šeit ir daži norādījumi, kuru izvēlēties…

Izvēlieties NordVPN, ja:

 • Netflix / Hulu piekļuve ir svarīga. Viedā spēle ir satriecoša. PIA & Netflix bloķē IPVanish.
 • Jūs vēlaties vairāk Socks5 servera atrašanās vietu (PIA, IPVanish ir tikai 1)
 • Jūs vēlaties VPN pakalpojumu sniedzēju, kas neatrodas ASV
 • Jūsu interneta savienojums ir 30 Mb / s vai lēnāks

Izvēlieties IPVanish, ja:

 • Jūs vēlaties absolūti ātrāko VPN (IPVanish spēj sasniegt ātrumu 100Mbps +)
 • Jums nav vērts maksāt vairāk, lai iegūtu labāku sniegumu / atbalstu / ātrumu

Vai…

 • Izlasiet mūsu IPVanish pārskatu
 • IPVanish salīdzinājumā ar NordVPN (pilns salīdzinājums)

Izvēlieties privātu piekļuvi internetam, ja:

 • Jūs vēlaties labāko cenu (vairums funkciju par lētāko cenu)
 • Jūs lielākoties vēlaties VPN mocīšanai
 • Jūs vēlaties vairāk šifrēšanas opciju (PIA ļauj mainīt šifrēšanas stiprumu vai mainīt šifrus. Neat.)
 • Jūs vēlaties pierādītu nulles žurnāla VPN (FIA pārbaudīja un apstiprināja PIA reģistrēšanas prasības tiesā).
 • Jūs domājat, ka USD 3,33 mēnesī par neierobežotu joslas platumu / ātrumu izklausās daudz (lasiet mūsu pilnu PIA pārskatu)

Visiem, kas noklusina, tacu

FInal Domas un citi noderīgi ceļveži…

NordVPN ir stabils, vispusīgs VPN. Tie ir arī labākā izvēle, ja vēlaties piekļūt Netflix (mēs neesam atraduši citus VPN ar nulles žurnālu, kas joprojām būtu saderīgi ar Netflix).

Viņu 30 dienu 100% atmaksas politika ir satriecoša, tāpēc saņemiet pilnu atmaksu, ja neesat apmierināts.

Mums nav sūdzību par viņu privātumu vai drošību, kā arī par to, kā viņu pakalpojums tika uzskatīts par lielisku iespēju bittorent lietotājiem. Mēs abonentiem maksājam jau gandrīz 2 gadus. Un, ja tas ir nedaudz dārgāks nekā jūs vēlētos, iegūstiet PIA. Privāta piekļuve internetam ir labākais lētais VPN, ko varat iegādāties (mūsu opcija jebkurā gadījumā).

Kopējais NordVPN vērtējums: 88%
Funkcijas – 10
Drošība – 9
Privātums – 10
Ātrums – 7
Cena / vērtība – 8

NordVPN 2016. gada 27. decembrī 88/100 zvaigznes
VPN pakalpojums

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map