OnPay pārskats – OnPay algu saraksta 9 plusi un 4 mīnusi

OnPay


OnPay

https://onpay.com/

tl; dr

OnPay ir labs algas pakalpojums. Tam ir taisnīga plusu un mīnusu daļa, taču cenu punkts padara to par labu sāncensi nozarē. Uzzināt vairāk.

OnPay apskats – 9 plusus & OnPay algu saraksta 4 mīnusi

Es nekad neesmu sastapis mazo uzņēmumu īpašniekus, kuriem tiešām patīk algas nedēļa. Ja viņi var atļauties nolīgt kādu, kas par viņu maksā algu, viņiem nav tāda paša nicinājuma. Ja viņi paši ir uzņēmušies vadīt algas, tad es varu garantēt, ka viņi visi to absolūti nicina …

Labi ir tas, ka mēs šobrīd dzīvojam nākotnē, un, pieaugot internetam, šķiet, ka vienmēr ir kaut kas piemērots.

Mācies gatavot? Tam ir pieejama lietotne.

Ienaidāt izsekot biznesa izdevumus manuāli? Tam ir pieejama lietotne.

Baidās algas? Tam ir pieejams OnPay!

Veicot pētījumu par mūsu algu pārskatu sēriju, mēs saskārāmies ar OnPay un domājām, ka tie pietiekami labi atrisina algas sāpju punktu (skaļš, mēles sakniebšana), lai pamatotu pārskatīšanu..

Bet pirms mēs iedziļinājāmies programmatūras veiktspējā, mēs domājām, ka vislabāk ir nedaudz paskatīties uz uzņēmuma vēsturi.

OnPay mazais stāsts

Teikt, ka OnPay ir līdzīgs citiem jaunizveidotiem uzņēmumiem, ko sedz no ekskluzīvu riska kapitāla uzņēmumu satracinātajām sanāksmju zālēm, būtu SaaS (programmatūra kā pakalpojums) netaisnība..

Faktiski OnPay gadiem ilgi darbojas algu ražošanas nozarē.

Nelielais ģimenes uzņēmums sāka darbu pirms daudziem mēnešiem, pirms interneta parādīšanās. Kad 2007. gadā uzņēmums nolīga izpilddirektoru Jesse Burgess, viņam bija jāatrod iespējas, kā uzņēmuma 6 ierēdņi kļūst efektīvāki, strādājot ar vairāk nekā 200 maziem biznesa klientiem..

Kā jūs varat iedomāties, tas izrādījās grūts uzdevums, un tikko izkaltajam izpilddirektoram vajadzēja ātri pielāgoties.

Viņam bija spuldzītes brīdis, kad viņš saprata, ka algu biznesu var viegli automatizēt un pārvietot tiešsaistē, tāpēc viņš veica ticības lēcienu, pārveidoja uzņēmuma nosaukumu un tādējādi dzima OnPay..

OnPay izmantoja savu pieredzi, kas tik ilgi bija bijusi algas nozarē, un apvienoja to ar jaunākajiem tehnoloģiju jauninājumiem, lai saviem klientiem nodrošinātu uzticamu, vienkārši lietojamu un ērtu algas aprēķināšanas programmatūru, atbrīvojot klientus, lai viņi varētu koncentrēties par to, ko viņi prot vislabāk – vadot attiecīgos uzņēmumus.

Viņi nesen ir nolīguši CPA Katelyn Sullivan no Ernsta & Jaunieši palīdz vadīt viņu grāmatveža un grāmatveža partnera attīstību ASV.

Līdz šim OnPay apstrādā vairāk nekā 2 miljardus USD algu gadā 50 Amerikas štatos.

Iespaidīgi, vai ne?

Vai OnPay ir piemērots jūsu biznesam?

No mūsu pētījumiem šķiet, ka OnPay ir algu uzskaites SaaS uzņēmumu akcents.

Viņiem ir pieredze, viņiem ir tehnoloģijas, viņiem ir īstie cilvēki un viņi nav atkarīgi no riska kapitāla finansējuma (tas nozīmē, ka viņiem ir jādara viss, ko viņi vēlas, neuztraucoties par atteikšanos no kontroles)..

Bet tādi gudri patērētāji kā jūs zināt, ka uzņēmumam ir viegli sevi paaugstināt, izmantojot paziņojumus presei un nekaunīgu pašreklāmu. Viens jautājums, ko viedais galalietotājs uzdos, ir ļoti vienkāršs:

“Vai šis SaaS ir piemērots manam uzņēmumam?”

Lietas no ārpuses var izskatīties jauki, pulētas un spīdīgas, bet, ja tas nedarbojas labi, jūs vienkārši nonāksit satracināts, nokaitināts un radīs neērtības.

Ievadiet Bitcatcha, labākais resurss, kas pieejams maziem tiešsaistes uzņēmumiem #shamelessselfplug #sorrynotsorry.

Mēs rūpīgi pārskatīsim OnPay un uzskaitīsim tā plusus & mīnusi, tāpēc jūs varat pieņemt aprēķinātu lēmumu par to, vai programmatūra jums darbosies labi. Būtībā mums būs jāuzņemas grūtības ar programmatūras pārbaudi un tās detalizēšanu, lai jums tas nebūtu jādara – ietaupot laiku un, iespējams, dārgu naudu.

Jūs varat mums pateikties vēlāk :)

9 veidi, kā OnPay ieži!

1. Profesionāla izskata lietotāja saskarne!

Nav labāka varianta, kā to pateikt – OnPay saskarne izskatās profesionāli!

Kad mēs pirmo reizi pieslēdzāmies programmai un iestatījām visu, mūsu pirmās domas bija “vai ne, tas tiešām ir pamata”.

Bet pamata nenozīmē, ka tas ir slikti. Pamata nozīmē, ka tas ļauj paveikt lietas bez vajadzības pēc visa šī nojauta.

Onpay algas sarakstā ir vienkārša lietotāja saskarne

Informācijas panelis ir vienkāršs – tajā tiek parādītas 4 galvenās plāksnes, kas ir “Nesen veiktie maksājumi”, “Nākamie plānotie maksājumi“, “Svarīgie datumi” un “Darbinieku piedāvājumi”..

Kreisajā pusē atrodas cilnes, lai naviģētu vietnē.

Tas parāda jums savus “darbiniekus” (kas jums būs jāievada, reģistrējoties), “algas” (programmatūras gaļu un kartupeļus), “atskaites”, “HR funkcijas” un “iestatījumus” – visi esat tērpušies mierinoša zila nokrāsa.

Tā ir saskarne, kurai varētu dot priekšroku nobriedis, profesionāls biznesa ļaudis, jo tā ir tīra un darbu paveic bez traucējumiem..

2. Viegli ievietot jaunus darbiniekus

OnPay ļauj jums ērti ienākt sistēmā jaunus darbiniekus, kas tiek nosūtīti debesīs, jo pēdējais, ko vēlaties ar algas programmas palīdzību, ir cīnīties ar sistēmu, lai pievienotu jaunus darbiniekus.

onpay algas lapu, kuru ir viegli pievienot darbiniekiem

Viss, kas jums jādara, ir doties uz cilni “Darbinieki”, nospiest uz “Darbinieki”, pēc tam pievērst uzmanību milzu pogai “Īrēt darbinieku”, kas atrodas labajā pusē. To tiešām nevar palaist garām.

Noklikšķiniet uz tā un jūs nonāksit lapā, kurā jums būs trīs iespējas – “Nosūtīt piedāvājuma vēstuli”, “Pievienot darbinieku”, “Pievienot darbuzņēmēju”..

onpay algas sarakstā ir iespējas pieņemt darbā jaunu darbinieku

Tiklīdz jūs noklikšķiniet uz “Pievienot darbinieku”, jums tiks piedāvāts aizpildīt sava darbinieka pamatinformāciju.

onpay algas informācija par darbinieku

Viena lieta, ko es patiešām novērtēju, ir spēja uzaicināt darbiniekus paši ievadīt personisko informāciju. Tas ietaupīs daudz laika, jo jūs, iespējams, nezināt visu informāciju, kas viņiem ir par sevi. Negatīvie ir tas, ka viņi, iespējams, paņems savu jauko laiku, lai to piepildītu, tāpēc tas var būt diezgan divkāršs zobens.

Kad esat aizpildījis nepieciešamo informāciju, vienkārši nospiediet “Turpināt”, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, un OnPay automātiski nosūtīs e-pastu, kurā uzaicina jauno nomu aizpildīt to informāciju – ātri, viegli un ērti!

Mēs mīlam to!

3. Pielāgojams informācijas panelis!

Pirmajā punktā mēs parādījām, cik vienkāršs ir informācijas panelis. Lai arī mēs esam priecīgi par to, tas varētu būt arī mazliet… vaniļa cilvēkiem, kuri savā dzīvē dod priekšroku nedaudz vairāk aizrautības.

Labi ir tas, ka OnPay ir padarījis pielāgojamu viņu informācijas paneli, tāpēc, ja jums kādreiz apniks, kā izskatās paneļa izskats, varat ar to veikt izmaiņas..

onpay algas lapa ļauj pielāgot informācijas paneli

Ritiniet līdz galam un atradīsit pogu “Pielāgot informācijas paneli”. Noklikšķiniet uz tā, un jūs redzēsit pieejamās iespējas.

onpay algas algas paneļa pielāgošanas iespējas

Lai arī tas nav tik detalizēts, kā mēs vēlētos, ir patīkami, ja ir informācijas panelis, kuru varam pielāgot mūsu vēlmēm. Ja vēlaties, lai lietas būtu pat netālas, jūs varat izslēgt dažas flīzes, lai iegūtu gludu zen izskatu.

4. Mēs mīlam darbinieku meklēšanas funkciju!

Tātad maziem uzņēmumiem var nebūt lielas problēmas ar to, bet, ja jūsu mazajā uzņēmumā ir 15 vai vairāk cilvēku ar lielu apgrozījuma līmeni, šī funkcija būs viena no jūsu iecienītākajām funkcijām programmā.

Jūs zināt, kā tas ir ar jūsu veco algas uzskaites sistēmu, ja vēlaties meklēt vai veikt izmaiņas pie noteikta darbinieka, jums līdz laika beigām jāpārvietojas bezgalīgajā darbinieku sarakstā, lai atrastu vēlamo?

Nu, šīs bezgalīgās ritināšanas dienas tagad ir beigušās ar darbinieku meklēšanas funkciju!

onpay algas lapa ļauj meklēt darbiniekus

OnPay komanda, iespējams, izdomāja, cik sāpīgi ir tik ļoti ritināt, lai atrastu konkrētu darbinieku, jo viņi šo funkciju “Atrast darbinieku” padarīja pieejamu visās pieejamās cilnēs..

Lai atrastu darbinieku, jums burtiski vienkārši jānoklikšķina uz šīs pogas un jāievada darbinieka vārds.

OnPay automātiski atradīs jūs šo darbinieku un nonāks jūsu profila lapā, kur jūs varat viegli izdarīt visu, kas jums jādara ar viņa profilu.

Tā nav milzīga funkcija, taču tā padara programmas lietošanu daudz ērtāku.

Tā kā mēs runājam par darbiniekiem, šeit ir vēl viena maza, taču ļoti iecienīta funkcija, kas mums patīk – darbinieku profila attēls ir skaidri redzams programmatūrā!

Protams, tas var šķist ne visai mazām komandām, bet, ja jūs strādājat ar lielu apgrozījumu un strādājat vairāk nekā par 15 darbiniekiem, sejas un vārdi ātri aizmirstas, it īpaši augsta spiediena situācijās..

Vārda piesaiste burtiski palīdz vieglāk atpazīt darbiniekus, kas palīdz izvairīties no iespējamām mulsinošām situācijām, piemēram, nejauši uzrunājot Pēteri, kad viņa vārds patiesībā ir Horatio.

5. Algas rādīšana – vairs nav sarežģīta!

Tas, kas agrāk bija laikietilpīgs process, kas var aizņemt visu dienu vai divas, tagad ir ērti izdarāms dažu minūšu laikā, izmantojot OnPay.

Alga ar OnPay tiek veikta četrās vienkāršās darbībās:

 1. Atlasiet darbinieku, kuram vēlaties aprēķināt algu
 2. Ievadiet darba laiku (darbiniekiem apmaksātu stundu)
 3. Pārskatiet algas lapu
 4. Apstiprināt algas aprēķinu

Ir satriecoši, ka OnPay ļauj jums izvēlēties darbiniekus, kuriem vēlaties aprēķināt algas. Tas ļauj jums organizēt algas secību, piem. vispirms vadiet algu darbiniekiem, pēc tam pārejiet uz stundas darbiniekiem, pēc tam līgumdarbiniekiem.

algu uzskaiti var viegli veikt ar onpay

Runājot par nostrādāto stundu ievadīšanu, tas ir diezgan vienkārši – ievadiet stundas, kuras jūsu stundas personāls ir nostrādājis.

skatiet informāciju par darbiniekiem vienā skatā ar algas samaksu

Visu informāciju var redzēt vienā ekrānā. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt atbilstošo informāciju un tas ir viss!

Secības pārskatīšanas daļa tiek iegūta tur, kur tā kļūst interesanta. OnPay izstrādā detalizētu pārskatu par jūsu algas lapu, lai jūs visu redzētu no putna lidojuma, ļaujot jums redzēt, kurp dodas katrs santīms.

onpay algas sarakstā ir detalizēts algas pārskats

Jauks pieskāriens tam ir tas, ka OnPay ir integrējusi brīdināšanas sistēmu, ja tā atklāj nepamatotas vai iespējamās kļūdas algas sarakstos..

onpay algeoll brīdina par algas kļūdu

Ja mēģināt turpināt šīs kļūdas, jums tiks parādīts vēl viens uznirstošais brīdinājums. Tas palīdz izvairīties no pieļaut cilvēciskas kļūdas algas programmā.

Brīdinājums par algas maksājuma uznirstošo aprēķinu

Kad esat visu labojis un esat apmierināts ar algas samaksu, pēdējais šī procesa solis ir nākamajā ekrānā nospiest “Apstiprināt algu”..

onpay algas apstiprināšana

OnPay pēc tam automātiski ieskaita algas jūsu darbinieku kontos, tādējādi ietaupot galvassāpes no nepieciešamības pašam veikt pārskaitījumus.!

6. Vienkārši izlabojiet algas kļūdas!

Pēc dažām programmām mums patiešām ir grūti novērst kļūdas, kas pieļautas iesniegtajā algu sarakstā. Izmantojot OnPay, šo kļūdu labošana ir diezgan vienkārša.

Dodieties uz informācijas paneli un sadaļā “Nesenie izpildījumi” noklikšķiniet uz “Skatīt visu”..

onpay algas sarakstā ir algas žurnāli

Tur jums vajadzētu būt iespējai redzēt nesen iesniegto algu sarakstu. Atrodiet labojamo un nospiediet pogu “Dzēst”.

onpay algas alga ļauj dzēst algas lapu

Tagad jums ir tikai jālabo šīs kļūdas un atkal jāmaksā algas. Ņemiet vērā: ja neredzat pogu “Dzēst”, tas nozīmē, ka darbība jau ir iesniegta un ir veiktas algas. Jums būs jāraksta viņu atbalsta komandai, lai tā tiktu labota.

7. OnPay ir pārskatu papildinājums!

Ja esat tāds veids, kuram patiešām patīk pārskatīt pārskatus, man jāsaka, ka jums būs vairāk nekā prieks ar OnPay garo pārskatu kopsavilkumu sarakstu:

 • Algu uzskaite
 • Algu reģistrs
 • Algas kopsavilkums
 • Darbinieku kopsavilkums
 • Atrašanās vietas kopsavilkums
 • Departamenta kopsavilkums
 • Pozīcijas kopsavilkums
 • GL kopsavilkums
 • Peļņas kopsavilkums
 • Uzkrājumu uzskaitīšana
 • Darba ņēmēju saraksts
 • Darbinieki Comp kopsavilkums
 • 401K saraksts
 • 401K kopsavilkums
 • 401K eksports

Ja kaut kas ir jāapkopo un jāziņo, iespējams, OnPay tas ir.

Viņi ir ieguvuši diagrammas arī tiem no jums, kuri dod priekšroku vizuāliem ziņojumiem.

onpay algas sarakstā ir pārskatu diagrammas

Visi viņu pārskati ir ļoti visaptveroši, tāpēc jūs varat tos apkopot pēc sirds patikas. Jums būs arī iespēja saglabāt pārskatus Excel vai PDF formātā – ļoti ērti!

onpay algas pārskatam ir excel un pdf formāts

Lielisks darbs pie ļoti noderīgās pārskatu ģenerēšanas sistēmas OnPay!

8. OnPay ir HR funkcijas!

Cilvēkresursu un algas nodokļi dažkārt var pārkrist, tāpēc OnPay ir jēga tikai savā programmatūrā iemest dažas HR funkcijas..

Noklikšķinot uz cilnes HR, lietotāja saskarne kļūst par atsvaidzinošu zaļu! Varbūt tam vajadzētu radīt iespaidu, ka HR ir droša telpa. Neatkarīgi no tā, vai tā ir taisnība, mums tas patīk!

onpay algu sarakstam ir HR funkcijas

OnPay HR sistēma ir diezgan pamata, taču tā dara to, kas tai jādara. Tam ir tādas pašas funkcijas kā konkurējošām algas / HR programmām, piemēram, portāls klientiem, lai pieprasītu atvaļinājumus, un organizatoriskā shēma.

Būtībā OnPay HR funkcijas nav revolucionāras, taču tās darbojas!

9. OnPay ir fantastisks atbalsts!

Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka uzņēmums ir tikai tik spēcīgs, cik atbalsta komanda. Viņi ir īstie nozares varoņi, vienmēr palīdzot klientiem, kuriem tas nepieciešams, un vienmēr ir pirmā aizsardzības līnija, kad dusmīgi lietotāji izvirza nereālas prasības un draudus.

Mēs priecājāmies, ka OnPay atbalsta komanda tikko bija ļoti zinoša un izpalīdzīga. Bet ar zinošu un izpalīdzīgu bieži vien nepietiek, un komandai ātri jāreaģē uz pieprasījumiem, vai neapmierināti klienti var nonākt tikai kā dusmīgi klienti.

Tā kā viņu tiešraides tērēšanas stundas ir tikai plkst. 9:00, viņi nevarēja nekavējoties atbildēt uz mūsu jautājumiem, BET viņiem no rīta vispirms izdevās ar mums sazināties pa e-pastu! Pēc tam mēs pārcēlāmies uz tiešraidi, kur viņi prasmīgi atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem.

onpay algu sarakstam ir lielisks atbalsts

Viņi ir arī diezgan draudzīgi bariņi, priecīgi atbildēt uz visiem muļķīgajiem jautājumiem, kas varētu rasties.

onpay algu sarakstam ir draudzīgs atbalsts

Kudos uz OnPay atbalsta komandu!

4 veidi, kā OnPay netrāpīja

OnPay ir ieguvis daudz labu lietu, bet mēs melotu, ja mēs teiktu, ka programmatūra ir nevainojama. Šeit ir dažas lietas, kuras, mūsuprāt, bija jāuzlabo OnPay, taču ņemiet vērā, ka šie ir autora paša pazemīgie viedokļi.

1. OnPay nejūtas ātri

Jūs zināt, ka SaaS ir patiešām ātrs, ja nepamanāt tā ātrumu. Tas ir kaut kas, kas, lietojot to, jūtas vienkārši pareizi – vienmērīgs un nepārtraukts bez traucējumiem.

Izmantojot OnPay, mēs nevaram teikt, ka tā notiek lēni, jo tā nav. Ātrums ir acīmredzami ne tik liels kā citiem pakalpojumu sniedzējiem. Mēs pamanījām, ka dažreiz domājam, vai mums vajadzētu atsvaidzināt lapu.

Īsumā OnPay vietnes ielādes ātrumi ir vienkārši… vienkārši pieņemami, kas ir kauns, jo tas varētu būt tik daudz labāks.

2. Funkcijas īpašību labad

OnPay izskatās daudz iesaiņotu, jo tā tas ir. Problēma ir tā, ka funkcijas dažreiz jūtas aizskartas, piemēram, tās ir tur, tikai tāpēc, ka ir tur.

Piemēram, šo “Iesaistes” funkciju. Tas kalpo tikai ledus laušanai. Viņi ar to varēja darīt vēl daudz vairāk, piemēram, veikt aptaujas, lai novērtētu komandas morāli, bet viņi to vienkārši atstāja.

onpay algas sarakstā ir darbinieku iesaistes funkcija

Vēl viens piemērs varētu būt OnPay dokumentu veidnes. Ja tie tiek izpildīti labi, viņi patiešām varētu būt laika ietaupītāji, palīdzot mums ar mūsu dokumentiem! Diemžēl šķiet, ka viņiem ir tikai 2 veidnes.

onpay algas sarakstā ir HR dokumentu veidnes

Noderīga? Jā. Tas ir tikai tas, ko mēs gaidījām vairāk.

3. UI izskatās labi, bet UX ir nepieciešams darbs

No pirmā acu uzmetiena OnPay saskarne izskatās patiešām tīra, ar pogām visās pareizajās vietās. Viņi atzīmē visas pareizās lietotāja saskarnes, tāpēc navigācija vietnēs nedrīkst radīt problēmas … izņemot to, ka vismaz dažos gadījumos tā ir.

Viņi ir pieņēmuši dažus apšaubāmus lēmumus par funkcionalitāti. Piemēram, mēs apskatīsim veidu, kādā viņi nolēma dzēst algas.

Protams, vislabāk, ja viņi cilnē “Algas” varētu uzskaitīt algas pārskatus un pogu “Dzēst algu”, tāpēc viss, kas saistīts ar algu, ir atrodams vienuviet, bet tas tā nav..

Mums bija jādodas uz informācijas paneli, jānoklikšķina uz “Nesenie izpildījumi” un jāizdzēš izpildījums no turienes. Tas nejūtas intuitīvs, un dažas reizes, lietojot lietotni, mēs jutāmies pazuduši, un, lai noskaidrotu lietas, nācās ķerties pie atbalsta.

Protams, jums tas būs jāuzņem ar šķipsniņu sāls, jo tā ļoti labi varētu būt lietotāja stulbuma problēma (jā, es runāju par sevi).

4. OnPay nav mobilās lietotnes

Lai būtu godīgi, nevienam īsti nav nepieciešama mobilā lietotne, lai vadītu algu, taču neaizmirstiet, ka OnPay ir arī HR funkcijas. Būs ērtāk, ja mēs vienkārši varētu pieskarties lietotnei un apstiprināt (vai noraidīt) atvaļinājumu pieprasījumus un algas aprēķinus..

Mēs zinām, ka mēs varam viegli pieteikties OnPay, izmantojot sava tālruņa pārlūku, taču īpaša lietotne būtu jauks laika ietaupījums, padarot lietas daudz ērtākas aizņemtu uzņēmumu īpašniekiem.

OnPay plāns & Cenas: pārskats

Vienkāršība ir OnPay stratēģija, un tā ir parādīta viņu cenu plānā. Viņiem ir tikai viena cena, tāpēc biznesa īpašniekiem lēmumu pieņemšana ir vienkāršāka.

Bāzes cena 40 USD, papildus 6 USD vienam darbiniekam.

Onpay algas plāni un cenu noteikšana

Situācijā, kad jums ir 10 darbinieki, tas jums izmaksās tikai 76 USD mēnesī.

Tā ir taisnīga cena, kas jāmaksā, ņemot vērā iegūtās funkcijas!

Verdikts: vai jums vajadzētu meklēt OnPay?

Tas mums tiešām bija grūts pārskats.

No vienas puses, OnPay ir liels potenciāls. Tas izskatās profesionāli, tas ir vienkārši un pilda savus solījumus. Tas ir tieši tas, ko mēs vēlamies SaaS, bet šķiet, ka ar katru soli uz priekšu viņi veic… labi, nevis divus, bet varbūt tikai soli atpakaļ.

Lietotāja saskarne ir laba, un, lai gan mēs nesauktu mācīšanās līkni par sarežģītu, OnPay ir dažas problēmas ar UX un navigāciju vietnē, kas nozīmē, ka jums, iespējams, būs jāiziet apmācība, lai efektīvi izmantotu programmatūru. Tas vienkārši nejūtas pietiekami intuitīvi.

Viņiem ir daudz funkciju, taču liela daļa no šīm funkcijām jūtas aizskartas, piemēram, tās ir jau esošu labad. Ja viņi tikai censtos šīs iezīmes padarīt precīzākas!

Viņi ir ieguvuši arī ļoti detalizētus pārskatus (par kuriem esmu diezgan pārliecināts, ka daži lietotāji priecāsies), taču kaut kā šo pārskatu izskatīšana mums sagādā galvassāpes. Kas ir dīvaini, jo mēs kopā ar citām programmām apmeklējām detalizētus ziņojumus un ar to bijām pilnīgi labi.

Īsumā OnPay darbojas. Tas nav revolucionārs. Tas jūsu prātu neaizrauj, bet darbojas.

Un ar zemo cenu tas ir labs darījums. Tomēr atcerieties, ka jūs saņemat to, par ko maksājat!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map