Patriot programmatūras apskats – Patriot Software Payroll 9 plusi un 4 mīnusi

Patriot programmatūra


Patriot programmatūra

https://www.patriotsoftware.com/

tl; dr

Patriot Software ir fantastiska algas sistēma ar dažiem trūkumiem. Ja jūs varat dzīvot ar šiem trūkumiem, jūs būsit vairāk nekā apmierināts ar viņu sistēmu! Uzzināt vairāk.

Patriot programmatūras apskats – 9 plusi & 4 Patriot Software Payroll mīnusi

Kamēr es pētīju mūsu tiešsaistes algas pārskatu sēriju, es konsultējos ar dažiem draugiem, ģimenes locekļiem un, protams, interneta forumiem, par kuriem algas zīmoliem man vajadzētu pievērst uzmanību.

Kā jau varēja gaidīt, parādījās daudz vārdu, bet diezgan daudzi no tiem pieminēja Patriot Software. Tā kā šī informācija bija mūsu rīcībā, mēs sakrāmējām piedurknes un devāmies uz darbu, veicot pēc iespējas vairāk pētījumu par algas behemotu.

Izrādās, ka Patriot stāsts ir diezgan pacilājošs!

Patriot programmatūra – veidojiet no pagraba uz augšu

Patriot Software vispār nesāka darboties kā Patriot Software.

Faktiski Maiks Kappels, uzņēmuma izpilddirektors, dibinātājs un vizionārs sāka rakstīt pielāgotu programmatūru ar savu partneri.

Viņu atnestā nauda nedarīja lielu taisnīgumu laika patēriņam, kas pavadīts programmatūras rakstīšanā, tāpēc Maiks sāka meklēt nišas, un tieši tad, kad viņam pienāca spuldzes brīdis – tirgum bija nepieciešams tiešsaistes digitālais personāla atlases tīkls.

Viņi nosauca uzņēmumu Top Echelon, un ar nelielu neatlaidību un veiksmi viņi pieauga zīmolu, lai kļūtu par ievērojamāko vervētāju tīklu valstī.

Tomēr Kappels nebija apmierināts ar panākumiem Top Echelon un turpināja ideju idejas. Viņš vēlējās palīdzēt mazajiem puišiem, nodrošināt, ka viņu mazajiem uzņēmumiem ir piemēroti līdzekļi, lai gūtu panākumus.

Balstoties uz savu pieredzi Top Echelon veidošanā, Maiks 2002. gadā sāka strādāt pie tiešsaistes algas sistēmas savas rūpnīcas pagrabā, kas izrādījās spožā Patriot Software 1.0..

Acīmredzot, lai arī tas būtu glīts, programmatūra tirgū nebija tik uztverta, bet, tāpat kā visi labi uzņēmēji, arī Maiks nebija tāds, kurš pēc neliela klupšanas atmestu.

Viņš devās atpakaļ uz rasēšanas dēli un nāca klajā ar tiešsaistes grāmatvedības UN algu programmu, kuru mēs šodien pazīstam kā Patriot Software. Programmatūra ātri atrada reibinošus panākumu augstumus, un uzņēmums 2017. gadā tika novērtēts par 128 miljoniem dolāru.

Šodien Patriot Software apkalpo 21 500 mazus uzņēmumus visos 50 ASV štatos, un tā vērtība 2018. gadā ir USD 205,4 miljoni..

Vai Patriot Software ir pareizais algu saraksts jums?

Aplūkojot datus, ir viegli domāt, ka vislabākais atalgojuma klāsts ir Patriot Software, ņemot vērā visus šos izdomātos novērtēšanas numurus un klientu skaitu.

Patriot programmatūras algu sarakstam ir labs Capterra pārskats

(Avots: Capterra)

Patriot programmatūras algu sarakstam ir laba programmatūras palīglīdzekļu reivew

(Avots: programmatūras ieteikumi)

Ja cilvēki viņiem tik ļoti uzticas, viņiem jābūt labiem?

Nu, to ir grūti pateikt. Dažreiz programmatūra ir veiksmīga un populāra nevis mārketinga mārketinga, bet gan programmas faktiskās izmantojamības dēļ.

Dažreiz programmatūra var izraisīt vilšanos un joprojām kļūt populāra tikai tāpēc, ka cilvēki nezina neko labāku.

Tātad, kā jūs zināt, vai Patriot Software algu sistēma ir piemērota jūsu mazajam biznesam?

Tas ir tas, par ko mēs esam šeit. Mēs pārbaudīsim viņu programmatūru un sniegsim jums padziļinātu pārskatu par to, kā patīk izmantot viņu sistēmu. Mēs ar jums dalīsimies ar visu – labo, slikto un neglīto.

Būtībā mēs uzņemsimies visu risku un pieļaujam visas kļūdas tikai tāpēc, lai jūs varētu mācīties no mums un izvairīties no tā paša veida problēmām, ar kurām mēs saskārāmies.

Tāpēc bez papildu pievēršanās sīkāk aplūkosim pārskatu.

9 lietas, kas mums patīk par programmatūru Patriot

1. Vienkārša algu sistēma!

Atalgojuma organizēšana ar programmatūru Patriot ir tik vienkārša, cik vien iespējams. Patiesībā šķiet, ka viss, kas nāk ar Patriot Software, ir paredzēts pēc iespējas vienkāršākai un saprotamākai.

Man patiesībā rodas jautājums, kāpēc citi uzņēmumi neizmanto šo pieeju biežāk, jo patiesībā lietas tiek paveiktas bez apmācības, kas, manuprāt, ir milzīgs laika ietaupījums..

Jūs maksājat algu 3 vienkāršās darbībās:

 1. Ievadiet algas lapu
 2. Apstiprināt algas aprēķinu
 3. Drukāt algas lapu

1. solis – ievadiet Algas

patriot programmatūra ievadiet algas sadaļu

Kamēr esat pareizi iestatījis informāciju par darbinieku, viss tiks parādīts šeit, ievadot algas aprēķina ekrānu. Viss, kas jums jādara, ir tikai ievadiet attiecīgos numurus vai, ja nepieciešams, veiciet labojumus.

Ja jums nav jāveic nekādi labojumi, varat vienkārši iet uz priekšu un noklikšķināt uz nākamās.

2. solis – apstipriniet algu sarakstu

patriot programmatūra apstiprina algas sadaļu

Šis solis galvenokārt tiek veikts, lai nodrošinātu, ka algas aprēķinā netiek pieļautas kļūdas. Jums faktiski nekas nav jādara, bet pirms apstiprināšanas jāpārbauda numuri un jāpārliecinās, ka viss ir pareizi.

3. solis – izdrukājiet algas lapu

programmatūra patriot ļauj drukāt algas lapu

Kad 2. darbība ir pabeigta, programmatūra Patriot automātiski iemaksās algas jūsu darbinieka kontos, ietaupot jums grūtības to izdarīt pats (tikai ar pilna servisa plānu).

Jūs esat pabeidzis ar algas samaksu!

2. Vienkārši izdrukājiet paystub!

Kad algas aprēķins ir veikts, jūs varat viegli izdrukāt darbinieku algas lapas.

Patriot programmatūra ļauj drukāt paystub

Jums kreisajā joslā būs jānoklikšķina uz “Drukāt algu sarakstus” un pēc tam uz vajadzīgās darbības noklikšķiniet uz “Drukāt”. Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz ekrānu “Izdrukāt darbinieku algu”, kur būs redzama poga “Lejupielādēt darba samaksas tūlīt”..

Patriot programmatūra ļauj lejupielādēt paystub

Nospiediet to, un jūs iegūsit visu darbiniekiem paredzēto darba samaksu PDF dokumentu, kas ir kārtīgi sadalīts atsevišķās lappusēs, lai jūs varētu vienkārši nokļūt drukāšanā, neraizējoties par mākslas un amatniecības nodarbībām, sagriežot dokumentus..

patriot programmatūras algas pdf formātā

Alternatīvi, jūs varat likt saviem darbiniekiem pieteikties darbinieku portālā, lai viņi varētu saglabāt savas algas lapas digitālo kopiju (kāpēc drukāt uz papīra, ja jums var būt digitālā kopija, amirīts?) Vai paši izdrukāt.

3. Darbinieku pievienošana sistēmai ir vienkārša!

Nekad nav jautri, ja jums ir jācīnās ar programmatūru, lai kaut ko paveiktu. Dažās algas izmēģināšanas programmās, kuras mēs izmēģinājām, mums vajadzēja izlēkt cauri stīpām, pirms ļāva jums izdarīt kaut ko tik vienkāršu kā darbinieku pievienošana sistēmai, kas mums šķita šausmīgi kaitinoša un nevajadzīga .

Izmantojot programmatūru Patriot, tā vispār nav problēma.

Viss, kas jums jādara, ir doties uz informācijas paneli un noklikšķināt uz “Pievienot darbinieku”

Darbinieku pievienošana ir vienkārša, izmantojot Patriot Software algu

Pēc tam jūs nonāksit lapā, kurā jums būs jāaizpilda sava darbinieka informācija. Atcerieties, kad es teicu, ka Patriot Software ir pēc iespējas vienkāršāka?

Tas attiecas arī uz šeit!

Viss, kas jums jādara, ir jāaizpilda sagataves. Lai to izdarītu, nav jābūt raķešu zinātniekam!

Patriot programmatūra ir viegli pievienot informāciju par darbiniekiem

Aizpildot informāciju, noteikti veiciet tikai vienu papildu darbību – atzīmējiet pogu, lai jaunajam darbiniekam nosūtītu e-pastu Darbinieku portāls. Tas vēlāk jums padarīs dzīvi daudz vieglāku, pie kā mēs nonāksim 4. punktā.

programmatūra patriot ļauj nosūtīt darbinieku reģistrācijas e-pastu

Kad esat pabeidzis visu aizpildīt, nospiediet apakšā lielo oranžo pogu “Pievienot darbinieku” – un tas ir izdarīts!

Kāpēc dzīvē viss nevar būt tik vienkārši?

4. Patriot programmatūrai ir darbinieku portāls!

Ja esat sekojis mūsu norādījumiem, kas minēti 3. punktā, jūs būtu nosūtījis darbiniekiem e-pastu, lai reģistrētos Patriot darbinieku portālā.

To darīšana varētu būt viena no labākajām lietām, kas jebkad varētu notikt jūsu dzīvē.

Uzaicinot viņus reģistrēties portālā, viņi saņems draudzīgu mazu e-pastu no Patriot Software, lai reģistrētos. Neuztraucieties, tas viss ir ļoti nedraud un izskatās drošs, tāpēc darbinieki nenobīstas.

patriot programmatūras algas darbinieku portāls

Kad viņi reģistrēsies, jūsu darbinieki varēs pielāgot savu vārdu un paroli. Viņi varēs arī atjaunināt sistēmu, lai ērtības labad izmantotu izvēlēto e-pasta adresi.

Darbinieku portāls būtībā piešķir lietotājam piekļuvi visiem viņu datiem. Viņi var pārbaudīt savu informāciju par maksām, nodokļu ieturēšanas datus un pat savu laika karti.

Viņi varēs arī izdrukāt paši savus darba samaksas veidlapas vai saglabāt tos digitāli, tādējādi ietaupot grūtības to izdrukāšanai. Godīgi sakot, es personīgi vēlētos, lai mani darbinieki savus darba algas uzkrājumus glabā tikai digitāli. Kāpēc jāzāģē dārgakmeņi papīram, kad jebkurā laikā varat tiešsaistē piekļūt savam maksājuma materiālam?

Būtībā darbinieku portāls atvieglo dzīvi jums un jūsu darbiniekam, ietaupot laiku un padarot datu iegūšanu ērtāku abām pusēm. Darbinieks var piekļūt visiem saviem datiem, neiejaucoties uzņēmuma īpašnieka laikā.

5. Vai esat pieļāvis kļūdu? Anulējiet šo pārbaudi!

Mēs visi esam cilvēki, un cilvēki pieļauj kļūdas.

Runājot par algu uzskaites programmatūru, šīs kļūdas dažreiz var būt grūti izlabot. Dažas programmas pat neļauj jums novērst šīs kļūdas – jums būs jāpierakstās, lai atbalstītu, lai redzētu, vai to var izdarīt.

Par laimi, mēs uzskatījām, ka ir ļoti ērti labot algas kļūdas, izmantojot Patriot Software.

Viss, kas jums jādara, ir pāriet uz “Void Checks” cilnē “Payroll”. Tur jūs redzēsit to čeku sarakstu, kurus var anulēt.

Patriot programmatūra ļauj anulēt algas

Jums būs jāizvēlas kļūdaina pārbaude, pēc tam jānospiež lielā oranžā poga “Anulēt atlasītās pārbaudes” (rekvizīti UI komandai, svarīgu pogu oranža atšķirība no parastās zilās krāsas ir ģeniāla rīcība).

Vienkārši pārliecinieties, ka par šo anulēto čeku vēlreiz veicat algas aprēķinu, pretējā gadījumā jūsu trūcīgais darbinieks nesaņems algu!

Piezīme

Ja algas jau ir ieskaitītas darbinieku kontos, jūs vairs nevarēsit atcelt šīs pārbaudes!

6. Pārvaldiet atvaļinājumu laiku!

Jūsu darbiniekiem ir tiesības uz vairākiem apmaksātiem atvaļinājumiem gadā (atvaļinājumu dienu skaits, uz kuru viņi ir tiesīgi, atšķiras dažādās valstīs), bet, ja viņiem ir jāizmanto atvaļinājumi pēc tam, kad viņi ir iztērējuši visu atvēlēto apmaksāto laiku brīvdienās, jūsu algas aprēķināšanas sistēmai ir jāzina, ka tā algas korekcijas var veikt.

Daži tur esošie algas programmatūra to neņem vērā, jo tas var izraisīt kļūdas algas aprēķinā.

Dodieties uz cilni “Algu samaksa”, noklikšķiniet uz “Pārvaldīt laika pārtraukumu”, un jūs tiksit atvērts lapā, kur vienā mirklī varat redzēt visas darbinieka pieejamās atvaļinājumu stundas.

patriot programmatūras alga ļauj pārvaldīt brīvo laiku

Viss, kas jums jādara tagad, ir atzīmēt rūtiņu blakus darbinieka vārdam un noklikšķināt uz “Rediģēt atvaļinājumu stundas izvēlētajiem darbiniekiem”.

Atliek tikai burtiski aizpildīt aizpildīšanas veidlapas. Tas nekļūst vienkāršāks par šo.

Patriot programmatūras alga ļauj jums pārvaldīt atvaļinājumu stundas

Kad esat pabeidzis, nospiediet taustiņu “Saglabāt” (vēlreiz svarīgās pogas ir izceltas spilgti oranžā krāsā), un Patriot Software veiks jums visus nepieciešamos aprēķinus, veicot algas aprēķinu..

Vienkārši, ātri un ērti!

7. Satriecoša apmeklējumu vadība!

Apmeklējumu vadība parasti ir HR lieta, taču mēs esam priecīgi, ka Patriot Software nolēma iekļaut šo funkciju savā sistēmā kā papildinājumu pakalpojumu.

Tas ir satriecoši, jo vienā lietotnē mēs varam iegūt visu, kas mums nepieciešams, bez nepieciešamības pārslēgties uz citu laika pārvaldības programmatūru, kas faktiski neprasa daudz pūļu, bet to var darīt kaitinoši..

Dodieties uz cilni “Algas maksāšana”, kā parasti, un pēc tam noklikšķiniet uz “Pārvaldīt laika kartes”..

Patriot programmatūras alga ļauj pārvaldīt apmeklējumu

Kā parasti, izmantojot visu programmatūru Patriot, vienā ekrānā vienā mirklī varēsit redzēt ikviena stundas. Piešķiriet darbiniekiem laiku, cik vēlaties, pēc tam nospiediet “Saglabāt laika karti”..

Jums pat nevajadzēs pašiem informēt darbiniekus, jo programma automātiski atjauninās visus darbiniekus, un viņi tad varēs pārbaudīt savas laika kartes, izmantojot darbinieku portālu.

8. Visaptverošas grāmatvedības pazīmes!

Ir daudz algu uzskaites programmatūras piegādātāju, taču šķiet, ka Patriot Software ir atradis veidu, kā izcelties no pūļa ar savām grāmatvedības iespējām.

No visiem mūsu izmēģinātajiem algas uzskaites pakalpojumu sniedzējiem viņi ir vienīgie, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus, un viņi to dara diezgan sasodīti labi!

Iedziļinoties grāmatvedībā, vispirms būs jāievada visa informācija par savu uzņēmumu, klienti, pārdevēji, produkti, pakalpojumi utt. Tas programmai pateiks, kāda veida biznesu jūs darāt, lai viņi varētu automātiski ģenerēt laukus, kurus jūs jāaizpilda. Tas viss ir patiešām vienkārši. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, un nekādā gadījumā nevar kļūdīties.

Kad esat ievadījis visu, dzīve kļūst pavisam vienkārša.

Jūs varēsit izveidot cenas, aprēķinus un rēķinus klientiem, izmantojot iepriekš iestatītu veidni, kurā jau ir visa jūsu informācija. Jūsu produkti vai pakalpojumi atrodas tur nolaižamajā izvēlnē, un, kad izvēlaties preci, cena tiek automātiski pievienota piedāvājumam vai rēķinam.

Jums pat ir iespēja izveidot atlaides!

Patriot programmatūras alga ļauj jums izveidot atlaides

Tagad, ja izvēlaties pārdot pārdevēja uzdevumus, jūs atradīsit, ka varat viegli izveidot apmaksu pārdevējiem, apmaksāt rēķinus un izdrukāt čekus. Jūs varēsit arī veikt izņemšanu un noguldījumus, kas veikti no konta un uz kontu, pilnībā novēršot vajadzību paļauties uz trešās puses programmu grāmatvedības vajadzībām.

patriot programmatūras algām ir grāmatvedības funkcijas

Šajā aspektā Patriot Software patiešām ir bišu ceļgali.

Piezīme

Patriot Software grāmatvedības funkcija ir maksas pakalpojums, kas nodalīts no tā algas sistēmas.

9. Patriot Software tevi satrauc ziņojumos!

Ja jūs esat tips, kas dzīvo pārskatos, jūs ar prieku uzzināsit, ka programmatūra Patriot spēj sagatavot visa veida pārskatus jūsu iepazīšanai.!

Viņiem ir pieejams viens no garākajiem pārskatu iespēju sarakstiem, ko esmu redzējis algas programmatūras piegādātājā. Vienkārši dodieties uz informācijas paneli, noklikšķiniet uz pārskatiem un BAM!

patriot programmatūra algas uzskaitē ir daudz ziņojumu

Jūs varēsit lejupielādēt pēc iespējas vairāk pārskatu no sirds!

4 lietas, kas mums nepatīk par programmatūru Patriot

Patriot Software viņiem ir paveicis daudz labu, taču tas nenozīmē, ka viņiem nav trūkumu. Šeit ir dažas lietas, kuras mēs uzskatījām par veiksmīgākām.

1. Nevar pievienot lielapjoma darbiniekus

Mazajiem uzņēmumiem, kuros ir mazāk par 10 cilvēkiem, tam vispār nevajadzētu būt problēmai. Bet ko tad, ja jūsu mazajā biznesā ir 20, 30 cilvēku? Darbinieku pievienošana pa vienam var patērēt daudz laika, un tas var būt arī ļoti garlaicīgs.

Varbūt ir kāds veids, kā to izdarīt lielapjoma veidā, bet es pārliecinājos, ka nespēju to izdomāt.

Es varētu lūgt atbalstu par to … bet mēs to skarsim nākamajā punktā.

2. Atbalsts ir lēns

Jūs varat sazināties ar Patriot Software atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruņa zvanu vai e-pastu. Tomēr, tā kā es strādāju ārpus viņu darba laika (tiešais atbalsts ir pieejams tikai no plkst. 8:00 līdz 20:00, pirmdien – piektdien, pēc Austrumu laika), man nebija citas izvēles, kā sūtīt viņiem e-pastu, lai saņemtu atbalstu, kas nebūt nav liels darījums..

programmatūras patriotu atbalsta komanda

Problēma bija tā, ka viņiem vajadzēja 4 dienas, lai atgrieztos pie manis. Jā, tie bija noderīgi, bet gaidīšanas laiks bija vienkārši šausminošs.

3. Tas ir nedaudz garlaicīgā pusē

Tagad es vienkārši esmu niķīgs.

Patriot Software pilnībā darbojas, un tā darbojas skaisti. Tas vienkārši izskatās un jūtas garlaicīgi, piemēram, kaut kas, kas radās tieši uzplaukuma mākslinieka domāšanas laikā.

Viss jūtas drošs, drošs un zils… kā banka no 90. gadiem.

Es esmu pārliecināts, ka tas ir piemērots dažiem cilvēkiem, es tikai domāju, ka viņi varētu atļauties uzņemties mazliet lielāku risku ar savu dizainu.

4. Patriot Software jūtas lēni

Šī ir neapšaubāmi mana lielākā problēma ar Patriot Software.

Runājot par tiešsaistes programmatūras pakalpojumiem, jums jādara ātri.

Jūs vēlaties būt tik ātrs, ka klients jūtas kā izmanto bezsaistes pakalpojumu, jo, ja viņš pamana ātrumu, tas nozīmē, ka jūs ejat pārāk lēni, lai tas justos dabiski.

Izmantojot Patriot programmatūru, es noteikti sajutu ātrumu. Faktiski es to jutu vairākas reizes. Tomēr es uzskatu, ka ir taisnīgi teikt, ka palēninājums varētu būt saistīts ar manu savienojumu, tāpēc jūsu rezultāti var atšķirties.

Patriot Software plāns & Cenas: pārskats

Patriot Software sadalīja cenu noteikšanu 2 līmeņos – Payr Payroll un Full Service Payroll.

BasicFull pakalpojums
Cena / mēn * 10 USD 30 USD
Tiešais depozītsJāJā
Darbinieku portālsJāJā
Nodokļu iesniegšanaManualAuto

* Papildu USD 4 mēnesī uz vienu darbinieku.

Turklāt jums būs jāmaksā papildus, ja izvēlaties viņu papildu pakalpojumus:

Laiks & Apmeklējums

 • Vienkārši & Droša pieeja
 • Laika kartes funkcija
 • Precīza ziņošana
 • Time-Off izsekošana
 • Cena – no USD 5 mēnesī

HR programmatūra

 • Darbinieku informācijas izsekošana
 • Personāla vadība & Ziņošana
 • Cena – no USD 4 mēnesī

Verdikts: vai jums vajadzētu meklēt programmatūru Patriot?

Patriot Software, bez šaubām, ir viens no labākajiem tiešsaistes algas nodrošinātājiem. Tas izdara to, ko sola darīt, un to arī dara labi.

Ir tikai dažas lietas, kuras es personīgi vēlos, lai tās varētu uzlabot.

Piemēram, viņu nespēja veikt lielapjoma darbinieku pievienošanu. Tas ir kaut kas pavisam vienkāršs, kas būtu viegli izdarāms uzņēmuma īpašnieka saprāta labā. Varbūt to var izdarīt, bet es to nevaru izdomāt, un man tiešām nav apnikt pārbaudīt ar atbalstu, jo tiešraides tērzēšana pašlaik ir bezsaistē un e-pasta atbalsts prasa pārāk ilgu laiku, lai to atjaunotu..

Patriot Software dažreiz var justies nedaudz nereaģējošs, bet tas varētu būt saistīts ar manu savienojumu. Tas arī izskatās nedaudz garlaicīgs un mīlīgs, bet tas ļoti labi dara to, kas tai ir paredzēts.

Cenas var būt diezgan dārgas. Pamata algas ir pieņemamas, taču tas to vienkārši nesamazina. Programmai nav tik liela sajūta, ka tā ir tā vērta, ja jums pašiem manuāli jāveic iemaksas un jāmaksā nodokļi, tāpēc ir jāveic pilna servisa pakalpojumi, kas maksā vismaz 30 USD mēnesī.

Mest to laiku & Apmeklējums un HR programmatūras papildinājumi, un izmaksas pēkšņi palielinās līdz 39 USD mēnesī, pat neapsverot cenu par darbinieku!

Tomēr visu to sakot, Patriot Software patiešām ir viens no uzticamākajiem tiešsaistes algas programmatūras piegādātājiem.

Viņiem ir ievietots video, kas ir patiešām noderīgs, lai jūs tuvinātu. Ja jūs iestrēdzat, uz katra soļa ir palīdzības pogas. Lai to izmantotu, jums nav jābūt raķešu zinātniekam, jums vienkārši jāzina, kā izpildīt ekrānā redzamos norādījumus.

Patiesībā es domāju, ka Patriot Software mēs esam atraduši tik vienkārši lietojamu, jo viss, kas jums jādara, ir burtiski izpildīt ekrānā redzamos norādījumus. Tas nekļūst vienkāršāks par to. Tas ir tik vienkārši, ka esmu pārliecināta, ka mana vecmāmiņa varētu iemācīties to izmantot …

Patriot Software ir viens no labākajiem tiešsaistes algu sarakstiem SaaS, kas pieejams, taču viņiem ir trūkumi. Ja viņu trūkumi un cenu noteikšana jūs netraucē, jūs būsit vairāk nekā apmierināts ar viņu fantastisko algu sistēmu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map