Privāta piekļuve internetam un Hidemyass

Privāta piekļuve internetam un HideMyAss Pro VPN ir divi no populārākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē, taču ļoti dažādu iemeslu dēļ. Lai arī abi ir lieliski pakalpojumi, viens no diviem patiešām izceļas, runājot par Bittorrent lietotāju vajadzībām.

Izlasiet visu mūsu VPN salīdzinājumu zemāk, lai redzētu, kurš no šiem smagsvariem parādās visaugstākajā vietā (padoms: tas nav pat tik tuvu).

Uzņēmuma profili & Piedāvājuma kopsavilkums

Vispirms ātri apskatīsim katra VPN specifikācijas un funkcijas, lai mēs varētu gūt labāku priekšstatu par to, ar ko mēs strādājam.

Privāta piekļuve internetam

Bilde

Iespējas
Dzīvesvieta ir ASV
Nav darbību žurnālu
Nav metadatu (savienojumu žurnāli)
Serveri 24 valstīs
Visiem, kas noklusina, tacu
Cenu noteikšana
1 mēnesis – 6,95 USD
Labākais piedāvājums: 1 gads par USD 3,33 / m

Visas funkcijas & Cenu noteikšana

HideMyAss

Bilde

Iespējas
Atrodas Lielbritānijā
Nav darbību žurnālu
Žurnālu metadati (savienojuma žurnāli) 6 mēnešus
Serveri 221 valstī (lielākā daļa no visiem VPN)

Cenu noteikšana
1 mēnesis – 11,52 USD
Labākais piedāvājums: 1 gads par USD 6,55 / m

Visas funkcijas & Cenu noteikšana

VPN izvēle (vissvarīgākie faktori)

Visi VPN pakalpojumi nodrošina šifrēšanu un var paslēpt jūsu IP adresi. Šeit beidzas līdzības. Ir vairāki faktori, kas nosaka to, cik labi VPN darbosies anonīmas pārraides. Šeit ir mūsu svarīgāko lietu saraksts, kas jāņem vērā, izvēloties VPN:

Vissvarīgākās VPN funkcijas (torrenting)

 1. Mežizstrādes politika – Vai VPN uztur žurnālus? Cik ilgi? Kādu informāciju viņi izseko?
 2. Ātrums – acīmredzot vairāk ātruma ir labāks
 3. Torrent draudzīgums – Vai VPN patiesi sveic bittorrent lietotājus, vai arī anulē torrent aktivitātes kontus?
 4. Drošība – Šifrēšanas stiprums ir svarīgs. Vai VPN ir iekļauts arī slēdzis & privāti DNS serveri
 5. Citas noderīgas funkcijas – SOCKS5 starpniekserveri, pēc pasūtījuma konfigurēti torrent klienti, p2p optimizēti serveri utt…

Mēs salīdzināsim Hidemyass un privāto piekļuvi internetam pēc visiem šiem kritērijiem pa vienam. Darīsim to.

Privātuma / reģistrēšanas politika

Šeit mēs apskatīsim, kādu informāciju (ja tāda ir) katrs VPN reģistrē par jūsu darbībām, savienojumu vēsturi un lejupielādēm.

Privāta piekļuve internetam

PIA atrodas ASV, kur datu saglabāšanas likumi neattiecas uz VPN sniedzējiem.

Mežizstrādes politika: Privātā interneta piekļuve norāda, ka viņi neveic nekādus darbību žurnālus, kā arī neuzrauga un nereģistrē sesiju vēsturi vai meta datus. Tas nozīmē, ka viņi nepieraksta jūsu IP adreses vēsturi, savienojumu vēsturi vai nodoto datu daudzumu. Tie ir īsts VPN, kas neielogojas.

Hidemyass

Hidemyass atrodas Apvienotajā Karalistē, un uz to attiecas Lielbritānijas tiesību akti par datu saglabāšanu (kas attiecas uz VPN).

Mežizstrādes politika: Hidemyass ir apstiprinājis, ka, lai gan viņi tieši neuzrauga jūsu VPN aktivitātes, viņi saglabā savienojuma žurnālus 2-3 mēnešus. Šajos žurnālos ir iekļauta jūsu IP adreses vēsture un pārsūtīto datu apjoms. Tā rezultātā viņi var pārsūtīt DMCA paziņojumus, un ir zināms, ka viņi to dara.

Analīze:
PIA ir patiess VPN nodrošinātājs, kas neveic reģistrēšanos. Šis ir optimālais privātuma līmenis bittorrent lietotājiem, un tas ir kaut kas tāds, ko Hidemyass vienkārši nevar saskaņot, jo Lielbritānijas tiesību aktos par datu saglabāšanu viņiem tiek prasīts reģistrēt klientu sesiju vēstures metadatus.. PIA šeit uzvar lielā mērā.

WINNER: privāta piekļuve internetam

Apmeklējiet vietni

Drošība

Apskatīsim šifrēšanas stiprumu, IP noplūdes un papildu drošības elementus…

Privāta piekļuve internetam

Tuneļa šifrēšana: līdz 256 bitu AES (nozares standarts)
Rokasspiediena šifrēšana: 4096 bitu taustiņi (lieliski)
Pielāgoti šifrēšanas iestatījumi:

Papildu drošības līdzekļi:

 • IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • VPN slepenais slēdzis (novērš IP noplūdi, ja VPN neizdodas)

Hidemyass

Tuneļa šifrēšana: līdz 256 bitu AES (nozares standarts)
Rokasspiediena šifrēšana: 2048 bitu taustiņi (labi)
Pielāgoti šifrēšanas iestatījumi:

Papildu drošības līdzekļi:

 • Droša IP piesaiste (iznīcināšanas slēdzis)

Analīze:
Šajā kārtā uzvar arī privāta piekļuve internetam. Viņi ir iebūvēta programmatūra 3 visizplatītāko IP noplūžu aizsardzībai. Viņu programmatūras papildu iestatījumu izvēlnē varat izvēlēties, kuras iespējot. Aizsardzība pret DNS noplūdi ir īpaši noderīga, jo tā nodrošina, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja DNS serveri nekad netiek izmantoti (ja nebloķējat DNS noplūdes, jūsu ISP joprojām var uzraudzīt jūsu tīmekļa vēsturi).

Turklāt PIA ir daži no labākajiem šifrēšanas veidiem nozarē (un tas ir pilnībā pielāgojams PIA darbvirsmas programmatūras uzlabotajos šifrēšanas iestatījumos). Tas ļauj precīzi noregulēt perfektu drošības un ātruma sajaukumu (atkarībā no jūsu vajadzībām) vai vienkārši izmantot ieteiktos iestatījumus..
Privātajā interneta piekļuvē HMA ir gandrīz visos drošības līdzekļos.

WINNER: privāta piekļuve internetam

Apmeklējiet vietni

Torrent / p2p draudzīgums

Daudzi VPN saka, ka viņi atļauj straumēm, tikai lai vēlāk atceltu vai apturētu torrent aktivitātes kontus. Daži VPN ir izveidoti no zemes līdz torrentiem draudzīgākiem nekā citi.

Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetam ir viens no visvairāk draudzīgajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, ko esam pārbaudījuši. Tie neierobežo torrentu darbību ar noteiktiem serveriem (lai gan, iespējams, labāk vēlētos, lai jūs pieturētos pie serveriem, kas nav ASV / AK).

Tāpat kā visi cienījamie VPN, arī PIA neatbalsta un nemudina nelikumīgas lejupielādes (arī mēs to nedarījam). Tomēr neatkarīgi no tā, ko lejupielādējat, viņi nespēj saistīt tiešsaistes aktivitātes ar noteiktiem kontiem vai lietotājiem.

Tā kā viņi neuzrauga un nereģistrē jūsu savienojuma vēsturi vai VPN aktivitātes, nav iespējams izsekot torrentu lejupielādēm noteiktā vpn kontā. (un tajā pašā VPN serverī var būt desmitiem vai simtiem lietotāju).

Hidemyass

Hidemyass īpaši nebloķē straumēm / p2p piekļuvi viņu tīklā. Viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos teikts, ka viņi anulēs kontus par nelikumīgām darbībām.

Šis pavediens sniegs jums labāku priekšstatu par viņu straumju politiku praksē.

Svarīga piezīme: HMA ir iespēja izsekot torrent lejupielādēm uz noteiktiem kontiem, jo ​​tie glabā savienojuma žurnālus katram kontam. Tas nozīmē, ka viņi var (un dara) apturēt / atcelt kontus, ja izvēlaties lejupielādēt failus, kas nav likumīgi.

Ātrums (PIA vs. HMA Speedtest)

Torrenting ir liela joslas platuma darbība, un ātrums vienmēr ir labāks, vai ne? Apskatīsim, kurš VPN ļaus jums izmantot lielāko daļu no jūsu ātrgaitas savienojuma.

Privāta piekļuve internetam

PIA USA ātruma tests

Kalifornijā, ASV

Privātās interneta piekļuves Kanādas ātruma pārbaude

Toronto, Kanāda

Privātā interneta piekļuves Nīderlandes servera ātruma pārbaude

Amsterdama, Nīderlande (populārs p2p)

Hidemyass

Hidemyass NYC ātruma pārbaude

Ņujorka, ASV

Hidemyass chicago ātruma tests

Čikāga, ASV

Bilde

Toronto, Kanāda

Ātrākā analīze:
Privātā interneta piekļuve šeit uzvar ar lielu pārsvaru. Īpaši iespaidīga ir augšpus joslas platuma atšķirība. PIA varēja iegūt vairāk nekā 80% no mūsu 50 MB / s savienojuma visos 3 testētajos serveros. (Uzziņai: filmas straumēšanai HD formātā ir nepieciešami tikai 5–7 Mb / s).

Ja uzskatāt, ka PIA ir aptuveni puse no HMA cenas, tā ir vienkārša izvēle, ja ātrums ir jūsu pirmais apsvērums. Ir arī vērts aplūkot IPVanish (kas ir ātrākais vpn, kurš nav reģistrējies un ko esam pārbaudījuši). Mēs veica pilnīgu IPVanish un PIA salīdzinājumu.

WINNER: privāta piekļuve internetam

Apmeklējiet vietni

Noderīgi papildpakalpojumi Torrenting

Lielākā daļa VPN tikai piedāvā VPN pakalpojumu, bet daži no vairāk uz torrentiem orientētajiem VPN ietver papildu funkcijas, kuras patīk bittorrent lietotājiem. Piemēram: Torguard ietver automātisko starpniekservera instalētāju, kas uzreiz konfigurēs jūsu iecienītāko torrentu programmatūru, lai izmantotu viņu torrent starpniekservera pakalpojumu. BTguard ir pielāgotas uTorrent versijas un jau ir instalēti starpniekservera iestatījumi.

Ko jums var piedāvāt šīs divas VPN spēkstacijas?

Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetamIr viena no nedaudzajām VPN, kurā ir iekļauts bezmaksas zeķu starpniekservera pakalpojums ar katru VPN paketi.

Anonīmi starpniekservera pakalpojumi ir populāri bittorrent lietotājiem, jo ​​viņi strādā ar katru lielāko torrent klientu, parasti tie ir ātrāki nekā VPN, un parasti tie maksā mazāk. Negatīvie zeķu starpniekserveri nav šifrēti (VPN piedāvā īpaši spēcīgu šifrēšanu).

Ar PIA jūs tomēr varat iegūstiet labāko no abām pasaulēm un vienlaikus izmantojiet VPN + starpniekserveri, jo tie ļauj 5 vienlaicīgus savienojumus no viena konta. Tas nozīmē, ka jūsu torrenta IP adrese būs jūsu starpniekservera IP, jūsu tīmekļa pārlūka adrese būs jūsu VPN IP, un neviens no šiem neatbilst jūsu patiesajai IP adresei. Citiem vārdiem sakot, jūs būsit ārkārtīgi anonīms.

Mums pat ir pakāpeniskas iestatīšanas rokasgrāmatas, kurās parādīts, kā to izdarīt visā savā iecienītajā torrent programmatūrā.

Starpniekserveris & VPN iestatīšanas rokasgrāmatas:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Dziļums
 • QBittorrent
 • Flud (android)

Cenu noteikšana

Lai gan, manuprāt, drošībai un privātumam ir jābūt zemai prioritātei, nav noslēpums, ka cilvēki dod priekšroku izdevīgam darījumam par zemu cenu. VPN cena svārstās no aptuveni USD 3 mēnesī / mēnesī līdz USD 20 / m un augstāka. Labās ziņas ir tā, ka cena ne vienmēr nozīmē kvalitāti, un daži no labākajiem testētajiem VPN ir arī vislētākie.

Tālāk ir aprakstīts, kā privātā interneta piekļuve salīdzinājumā ar Hidemyass cenu.

Privāta piekļuve internetam

Cenu noteikšana

 • 1 mēnesis – 6,95 USD
 • 6 mēneši – USD 35,95
 • 1 gads – USD 39,95 (USD 3,33 mēnesī)

Hidemyass

Cenu noteikšana

 • 1 mēnesis – 11,52 USD / mēnesī
 • 6 mēneši – USD 8,33 mēnesī
 • 1 gads – USD 6,55 mēnesī

Neatkarīgi no tā, kādu abonēšanas ilgumu jūs izvēlaties abiem PIA & HMA, funkcijas ir vienādas neatkarīgi no ilguma. Acīmredzot jūs saņemat ievērojamu atlaidi par abiem pakalpojumiem, ja izvēlaties 12 mēnešu abonēšanas iespēju. Ja uztraucaties par pircēja nožēlu, uzmundriniet. Abi VPN piedāvā 100% atmaksas garantiju.

Privātai piekļuvei internetam ir 7 dienu atmaksas politika un Hidemyass ir atmaksas politika 30 dienu laikā (ja vien jūs nepārkāpjat viņu noteikumus vai nepārsūtāt vairāk nekā 10 GB datu).

Šeit ir ekrānuzņēmumi no katras VPN precīzas informācijas par cenām:

Privātās interneta piekļuves cenu lapa

Privātā interneta piekļuves plāni un cenas

Hidemyass piedāvā savu VPN pakalpojumu tieši tādā pašā abonēšanas garumā kā PIA (1 mēnesis, 6 mēneši un 12 mēneši). Diemžēl viņi par katru abonēšanas ilgumu iekasē gandrīz dubultā PIA cenu.

Hidemyass VPN cenu noteikšana

Cenu noteikšana / plāni Hidemyass

Secinājums: un uzvarētājs ir…

Šī kāršu atklāšana pat nebija tuvu. Pēc mana skaita, Privāta piekļuve internetam uzvarēja katrā kārtā.

Tas nenozīmē, ka Hidemyass ir slikts VPN. Patiesībā viņi ļoti daudzas lietas izdara ļoti labi (viņu programmatūra ir laba, un viņi ir vieni no vienīgajiem VPN, kuriem ir pieejams tiešais tālruņa tehnoloģiju atbalsts). Patiesībā Hidemyass nav paredzēts bittorrent lietotāju vajadzībām, turpretim PIA ir viens no straumēm draudzīgākajiem VPN pasaulē.

Nevajadzētu būt pārsteigumam, ka privātā interneta piekļuve tika nosaukta par mūsu galveno VPN mocīšanu (2014/2015)

Šis ir kopsavilkums par rezultātu salīdzināšanu:

Privāta interneta pieeja salīdzinājumā ar Hidemyass (kopsavilkums)

Iezīme
Uzvarētājs
Sīkāka informācija
Privātums / žurnāliPIAPIA uztur nulles žurnālus vai metadatus. HMA veic žurnālus.
DrošībaPIAPIA ir regulējams šifrēšanas stiprums līdz 256 bitu AES w / 4096 bitu taustiņiem
Torrent draudzīgsPIAPIA ir ievērojami draudzīgāks straumēm nekā HMA un nevar identificēt atsevišķus kontus
ĀtrumsPIAMūsu pārbaudē PIA ar ātrumu pārspēja Hidemyass
EkstrasPIANīderlandes SOCKS starpniekserveris, kas iekļauts VPN, lieliski darbojas straumēm
Cenu noteikšanaPIAPIA maksā tikai USD 3,33 mēnesī (neierobežots) salīdzinājumā ar USD 6,55 par HMA. (Informācija par piedāvājumu zemāk)

Analīze

Privāta piekļuve internetam absolūti sagrauj Hidemyass, kad runa ir par biežo bittorrent lietotāju prasīto privātuma prasību izpildi. Mēs no visas sirds iesakām, ka PIA ir lielisks visaptverošs VPN gan vispārējai lietošanai, gan cieto kodolu lejupielādei..
Izmantojiet PIA 7 dienu atmaksas politiku, ja vēlaties izmēģināt viņu pakalpojumus bez riska. PIA līdz šim ir vispopulārākais VPN pakalpojums šīs vietnes apmeklētāju vidū, kā arī viens no pieejamākajiem.Izmantojiet zemāk esošo saiti, lai iegūtu PIA par USD 3,33 mēnesī

Labākais piedāvājums

Saņemiet PIA par USD 3,33 mēnesī »

Cita noderīga informācija

Šajā vietnē ir daudz citu rakstu, kas palīdzēs jums izvēlēties perfektu torrent vpn, un pēc tam, kad esat to izdarījis, mēs esam ieguvuši “ceļvežus”, kas parāda, kā tieši konfigurēt iecienīto torrent klientu, lai tas lieliski darbotos ar jūsu VPN vai starpniekservera pakalpojums.

Šie ir daži no mūsu populārākajiem rakstiem:

Ceļveži

uTorrent (VPN / Starpniekservera iestatīšanas rokasgrāmata)
Vuze (VPN / Starpniekservera iestatīšanas rokasgrāmata)
Plašs (VPN / Starpniekservera iestatīšanas ceļvedis)
QBittorrent (VPN / starpniekservera iestatīšana)

SOCKS vs HTTP starpniekserveri
Izpratne par VPN žurnāliem
Kuros VPN netiek reģistrēti žurnāli?

Atsauksmes

Pārskats par privātu piekļuvi internetam
IPVanish pārskats
Torguard pārskats
BTGuard pārskats
Proxy.sh pārskats

Salīdzinājumi

VIP un IPVanish
PIA pret Torguard
PIA salīdzinājumā ar starpniekserveri.sh
PIA pret BTGuard
Torguard un BTGuard (starpniekserveris)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me