Contents

Privātā interneta piekļuve salīdzinājumā ar NordVPN: 2018. gada salīdzinājums

Privāta piekļuve internetam un NordVPN ir 2 izcili torrent draudzīgi VPN nodrošinātāji. Un tie abi ir neticami pieņemami, ar pašreizējiem piedāvājumiem PIA cena ir USD 3,33 mēnesī un NordVPN par pārsteidzošu USD 2,75 mēnesī (3 gadu plāns)..

Viņi ne tikai atrodas mūsu iecienīto lēto VPN augšpusē, bet arī ir galvenie pretendenti uz labāko vietu. Viņu funkciju komplekts ir ļoti līdzīgs, un tajā ir ietvertas tādas svarīgas torrent funkcijas kā Kill-Switch, Socks5 Proxy un IP noplūdes aizsardzība..

Bet NordVPN ir daži papildu triki, kas varētu tam dot priekšrocības. Izlasiet visu mūsu salīdzinājumu zemāk, lai redzētu, kā viņi apvieno katrā no šīm kategorijām:

Salīdzināšanas tēmas

Mēs salīdzināsim PIA un NordVPN katru no šīm tēmām. Noklikšķiniet uz saites, lai pārietu uz jebkuru no šī salīdzinājuma sadaļām.

 1. Drošība
 2. Privātuma / reģistrēšanas politika
 3. Programmatūra / funkcijas
 4. Ātrums
 5. Torrent draudzīgums un Torrent funkcijas
 6. Cenu noteikšana

Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar NordVPN: kopsavilkums

Privāta piekļuve internetam

Bilde

Vietne: Privātsinternetaccess.com
Pārskats: Privāta piekļuve internetam Pilns pārskats

 • Dzīvesvieta ir ASV
 • Nav žurnālu. Periods. (uzziniet par VPN žurnāliem)
 • Iekļauts Socks5 starpniekserveris (Nīderlandes serveris)
 • 256 bitu šifrēšana (pielāgojama)
 • Iekļauts slepkavības slēdzis (novērš IP noplūdes)
 • Torrentos ir atļauts visos serveros
 • Mēneša cena: 6,95 USD / mēnesī
 • Labākais piedāvājums: USD 3,33 mēnesī (plāns 1 gadam)

NordVPN

Bilde

Vietne:Vietne Nordvpn.com
Pārskats: NordVPN apskats (2018)

 • Atrodas Panamā
 • Nav žurnālu. Periods.
 • Iekļauts Socks5 un HTTP Starpniekserveris (12+ vietās)
 • 256 bitu šifrēšana (nav regulējama)
 • Kill-Switch, DNS, IPv6 aizsardzība pret noplūdi
 • Torrentiem uz visiem serveriem (daži ir optimizēti p2p)
 • Mēneša cena: 10,00 USD / mēnesī
 • Labākais piedāvājums: USD 2,75 mēnesī (Ierobežots laika piedāvājums)
Iecienītas privātā interneta piekļuves iespējas:

Privātā interneta piekļuve ir vienkāršs VPN pakalpojums, kas darbojas vienkārši. PIA ir leģendāra failu apmaiņas kopienā, un tā gadiem ilgi izmantoja VPN.

Tas ir vienīgais VPN (cik mums zināms), kura FIB tiesā ir pārbaudījusi privātuma politiku (un uzvarējusi).

2 funkcijas, kas patiešām izceļas, ir PIA opcija “portu pāradresācija” (lieliski piemērota caur ugunsmūriem) un to regulējamas stiprības šifrēšana. Tas ļauj optimizēt ātrumu lēnākos savienojumos.

Mūsu iecienītākās NordVPN iespējas:
NordVPN ir patiesi all-in-one VPN pakalpojums. Tas ir kā VPN vēlmju saraksts, kad skatāties uz to funkciju kopu.

Tas ir ne tikai pilnīgi nulles logs VPN, kas atrodas privātuma patvērumā (Panamā), bet arī ir draudzīgi torrentiem, un tiem ir īpaši p2p optimizēti serveri. Daudzās p2p vietās ir arī Socks5 starpniekservera pakalpojums, lai dublētu savus straumēm jūsu iecienītākajā torrent klientā (mums ir iestatīšanas ceļveži).

Papildus tam, NordVPN ir iebūvēts SmartDNS un darbojas ar Netflix, Hulu, HBOGo un desmitiem citu ģeogrāfiski ierobežotu straumēšanas pakalpojumu..

Un vai es minēju, ka ierobežotu laiku tas ir pieejams tikai USD 2,75 mēnesī? (30 dienu 100% atmaksas politika)

Drošība

Šifrēšana

Šifrēšana Vai ir kāda galvenā funkcija, kas padara VPN tik jaudīgu. Tas kodē jūsu tīmekļa un straumju trafiku, lai neviens starpnieks (piemēram, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs) nevarētu redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē.

Gan NordVPN, gan PIA savos VPN tuneļos piedāvā neticami spēcīgu 256 bitu AES šifrēšanu (oficiālais NIST standarts)..

Katram VPN pakalpojumu sniedzējam ir arī pāris papildu triku, kas jāpadara arī piedurknē:

NordVPN: NordVPN ir dubultās šifrēšanas (double-hop) serveri, kas maršrutē jūsu satiksmi caur diviem VPN centrmezgliem un ietina to divos šifrēšanas slāņos. Varat arī izvēlēties izmantot viņu VPN virs Tor serveriem (lai pievienotu privātumu, VPN tunelis tiek virzīts caur Tor tīklu). Jūs, iespējams, vēlēsities izmantot šīs funkcijas tikai ļoti sensitīvām tiešsaistes darbībām, jo ​​šie serveri parasti ir daudz lēnāki.

Privāta piekļuve internetam: PIA ļauj jums pilnībā pielāgot šifrēšanas stipruma un algoritma kontroli, ko izmanto jūsu datu aizsardzībai. Šos iestatījumus varat kontrolēt tieši lietotnē (Windows, Mac vai Android). Piemēram, ja vēlaties lielāku ātrumu un mazāku drošību (piemēram, straumēšanu vai spēles), jūs izmantojat vieglāku 128 bitu šifrēšanu (vai tās vispār nav). Visiem, kas noklusina, tacu

Privātā interneta piekļuves šifrēšanas iestatījumi

Privātai piekļuvei internetam ir pielāgojami šifrēšanas iestatījumi

Citas drošības funkcijas

Nordvpn un Privāta piekļuve internetam abiem ir papildu drošības līdzekļi, kas pārsniedz spēcīgo atvērtā koda šifrēšanu. Vissvarīgākie ir:

Avārijas poga: Šī ir programmatūras funkcija, kas uzreiz izslēdz piekļuvi internetam, ja kāda iemesla dēļ neizdodas VPN savienojums. Tas novērš datu pārsūtīšanu pa nešifrētu kanālu un nodrošina, ka jūsu torrenta vienaudži neredz jūsu patieso IP adresi. Gan PIA, gan NordVPN ir iebūvēts nogalināšanas slēdzis.
VPN reģistrēšanas politika ir viens no faktoriem, kas visvairāk tiek ignorēts, izvēloties pakalpojumu sniedzēju. Tas, iespējams, ir arī vissvarīgākais jautājums, kas jāņem vērā, ja VPN lietosit mocīšanai. Mēs vienmēr iesakām izvēlēties tādu VPN, kas nekad neveic jūsu IP adreses reģistrēšanu un 24 stundu laikā iznīcina visus metadatu žurnālus.

DNS & IPv6 aizsardzība pret noplūdi: Kaut arī VPN izmantotā šifrēšana ir ārkārtīgi droša, dažreiz programmatūra (pat operētājsistēmas) VPN tuneli nedroši ievieš, jo ar vecām mašīnām ir savietojamības problēmas. Tas var radīt divu veidu noplūdes:

 1. DNS noplūdes: kur jūsu DNS uzmeklēšana (kad apmeklējat vietni) tiek novirzīta uz jūsu ISP DNS serveriem, nevis uz VPN nodrošinātāja.
 2. IPv6 noplūdes: Ja satiksme tiek nedroši novirzīta, izmantojot jauno IPv6 protokolu, nevis mantoto IPv4 protokolu.

Par laimi daudzi VPN (ieskaitot šos divus) savā programmatūrā ir iebūvējuši noplūdes novēršanas tehnoloģiju. Gan Nord, gan PIA ļauj bloķēt abu veidu noplūdes, izmantojot vienkāršu izvēles rūtiņas opciju programmatūras iestatījumos. Pārbaudot, tika konstatēts, ka tas darbojas nevainojami (vietnē ipleak.net nav konstatētas noplūdes).

  Ieteicamais lasījums: VPN, kas ļauj straumēm / p2p un neglabā žurnālus.

  Privātums / reģistrēšana

  Privāta piekļuve internetam: privātums

  Privāta piekļuve internetam ir bijis patērētāju privātuma priekšgalā, kamēr uzņēmums ir pastāvējis. PIA bija viens no pirmajiem VPN pakalpojumiem “Nav žurnāla” pasaulē un diezgan lielā mērā uzsāka loģisko VPN kustību. Viņi joprojām ir vienīgie VPN pasaulē, kuriem viņu nulles žurnāla garantija tiek pārbaudīta tiesā.

  Visiem, kas noklusina, tacuMežizstrādes politika:
  Privātajā interneta piekļuvē netiek glabāti un reģistrēti dati par VPN darbībām vai sesijas datiem. Viņi neielogo apmeklētās vietnes, lejupielādētos failus vai pat saglabā savienojuma laiku un piešķirtās IP adreses. Lielākajai daļai VPN ir “savienojumu žurnāli”, kurus var viegli izmantot, lai izsekotu torrent lejupielādes vēsturi konkrētam lietotājam. PIA neveic savienojumu žurnālus.

  Cita konfidencialitāte:
  PIA savā datu straumē neizmanto trešās puses izsekošanas sīkfailus (kā zināms, piemēram, daži “bezmaksas” VPN). Viņi arī veic papildu piesardzības pasākumus, lai aizsargātu jūsu tīmekļa skatīšanās vēsturi, izmantojot privātus (PIA kontrolētus) DNS serverus. Tas pārliecinās, ka jūsu VPN savienojums nevirza DNS pieprasījumus (tīmekļa adreses) uz nenodrošinātiem serveriem, piemēram, jūsu ISP.

  NordVPN: privātums

  NordVPN sakrīt ar PIA “viens pret otru” par privātumu. Tas ietver nulles žurnāla garantiju, bez savienojuma žurnāliem un privātiem DNS serveriem. Viņi arī pievieno īpašas lietošanas serverus, lai uzlabotu anonimitāti, piemēram, VPN-Over-Tor un Double-Hop (Double encryption) serveri.

  Viņiem vēl nav bijusi iespēja tiesā pārbaudīt savu privātuma politiku (arī viņi to negrib), taču nav iemesla domāt, ka NordVPN nav tik labs kā viņu vārds.

  Un Snowden tipi, lasot to, ar prieku uzzinās, ka NordVPN atrodas Panamā, un tas teorētiski var padarīt uzņēmumu par mazāk neaizsargātu pret NSA spiegošanas prasībām (PIA ir ASV bāzēts uzņēmums). Bet tas ir tālu ārpus vairuma straumju fanātiķu vajadzībām.

  Privātuma / reģistrēšanas kopsavilkums

  PIA tiesā tika pierādīta kā uzticama (un ļoti anonīma). Tas ir daudz vērts. Tomēr NordVPN pārspēj viņus ar vairākām privātuma funkcijām, tāpēc mēs to sauksim par izlozi.
  UZVARĒTĀJS: TIE

  Programmatūra / funkcijas

  Privātajai interneta piekļuvei un NordVPN ir ļoti atšķirīga programmatūra. Viens ir par visu kriptogrāfijas (PIA) funkcionālu kontroli, bet otrs (Nord) – par vienkāršas, lietotājam draudzīgas piekļuves nodrošināšanu jaudīgām funkcijām..

  Tā kā šie divi VPN ir tik līdzīgi daudzās citās jomās (ātrums, konfidencialitāte, draudzīgums pret torrentu), iespējams, ka izvēle ļaus izvēlēties, kuram programmatūras stilam un funkciju kopumam jūs dodat priekšroku.

  Pārskats

  Privāta interneta piekļuves programmatūra

  PIA programmatūra nav iedomātā. Tas ir funkcionāls un spēcīgs. Un atklāti sakot, es vēlos, lai vairāk VPN izstrādātāju kopētu viņu modeli. PIA programmatūra vienā saskarnē ievieto precīzu šifrēšanu un privātuma kontroli. Nav sarežģītu izvēlņu navigācijai vai 6 dažādu iestatījumu ekrānu.

  Jūs varat iegūt visu nepieciešamo no skata “Papildu iestatījumi”. Lūk, ko jūs atradīsit:

  Bilde

  Jūs pilnībā kontrolēsit būtiskus privātuma un protokola rīkus, tostarp:

  Savienojuma tips – TCP vai UDP
  Ostas pāradresācija
  PIA ‘MACE’ – PIA patentētais reklāmu bloķētājs un ļaunprātīgas programmatūras filtrs
  Avārijas poga – Bloķē piekļuvi internetam, ja VPN tunelis neizdodas. Ieteicams drošākai mocīšanai.
  DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi: Novērst izplatītākos veidus, kā VPN var nejauši noplūst identifikācijas informācija.

  Mazliet ritinot uz leju, jūs atradīsit arī šifrēšanas iestatījumus, kas ļauj jums izvēlēties precīzu šifrēšanas, Handshake protokola un šifrēšanas stiprumu, ko izmanto VPN. 128 bitu AES noklusējuma iestatījumi ar 2048 bitu RSA rokasspiedienu ir optimāli lielākajai daļai lietotāju. Ja vēlaties vairāk drošības, jauniniet uz 256 bitu AES, taču ņemiet vērā, ka jūsu ātrums, iespējams, nedaudz samazināsies.

  Bilde

  Servera izvēle

  Atšķirībā no vairuma VPN, kuru galvenajā programmatūras skatā ir servera izvēles skats, PIA to dara nedaudz savādāk. Tā vietā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz PIA ikonas sistēmas teknē un uznirstošajā izvēlnē izvēlieties serveri. Jūs varat izvēlēties arī automātiskā savienojuma serveri no galvenā skata, ja jums bieži šķiet viena un tā pati vieta.

  Pašlaik 12 valstīs ir aptuveni 25 serveru atrašanās vietas.

  Citas PIA funkcijas (un kas tām pietrūkst)

  Programmatūras platformas: PIA ir programmatūra visām galvenajām platformām, ieskaitot iOS, Mac, Android un Windows. Viņu mobilā lietotne ir viena no manām izlasēm, un tā ir neticami ātra un stabila. Tas pat darbojas ar Firestick / FireTV, ja jūs to ielādējat.

  SOCKS5 starpniekserveris: Neierobežots joslas platums PIA Nīderlandes starpniekserverī ir bez maksas iekļauts visos plānos. To var izmantot, lai divreiz palielinātu jūsu torrenta satiksmi, lai iegūtu papildu privātumu. Iepazīstieties ar mūsu uTorrent un Vuze ceļvedi, kā to izdarīt.

  Neflix atbalsts: Diemžēl Netflix bloķē PIA IP adreses, un katru reizi, kad vēlaties straumēt, jums būs jāatvienojas no VPN. Netflix bloķē vairāk nekā 90% no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu (lai gan NordVPN darbojas nevainojami).

  Programmatūra NordVPN

  NordVPN programmatūra noteikti ir nedaudz elegantāka nekā PIA. Un šeit ir daudz enerģijas, bet lielākā daļa burvju tiek darīta aizkulisēs, izmantojot mazāk iespēju un iestatījumu.

  Viena patiešām svarīga iezīme ir NordVPN SmartPlayTM tehnoloģija, kas ļauj automātiski atbloķēt Netflix, Hulu un 50 citus VOD straumēšanas pakalpojumus visā pasaulē. Tas ir satriecoši, un Nord ir viens no nedaudzajiem VPN kreisajiem, kas var apgalvot, ka ir saderīgs ar Netflix.

  Vietas atlasītājs / iecienītākie serveri

  Serverus var izvēlēties no alfabētiskā atrašanās vietu saraksta, sakārtot pēc vismazāk ielādētajiem (ātrākajiem) vai izvēlēties no pasaules kartes skata (attēlā zemāk)..

  Bilde

  NordVPN iestatījumi un protokola iespējas

  NordVPN ļauj VPN trafikai izvēlēties TCP vai UDP (ātrāko) protokolu. Lai piekļūtu šiem iestatījumiem, jums jāiet uz iestatījumu ekrāna papildu izvēlni.

  Šeit jūs varat arī izvēlēties pielāgotos DNS serverus, ja vēlaties, vai arī vienkārši izmantot paša Nord privāto nulles žurnāla DNS. Viena laba iespēja bezmaksas trešās puses DNS izmantošanai ir Google, kas izmanto IP adreses 8.8.8.8 un 8.8.4.4 (attēlā)..

  Papildu drošībai ir arī Kill-Switch un ‘Stealth’ protokola opcija. IPv6 aizsardzība ir iebūvēta, un Nord klients nesūta trafiku caur IPv6, kamēr esat izveidojis savienojumu.

  Viņu slepenais protokols slēps jūsu OpenVPN trafiku kā trafiku, kas nav VPN, padarot tīkla administratoram vai ugunsmūrim grūtāku tā bloķēšanu. Šis paņēmiens ir noderīgs publiskos tīklos, piemēram, skolās, viesnīcās, lidostās utt.

  Īpašie serveru tipi:

  Double-VPN: Novirza trafiku, izmantojot 2 dažādus VPN apiņus, un šifrē datus divreiz (ar atsevišķu atslēgu).
  VPN-Over-Tor: Novirza jūsu VPN trafiku caur Tor sīpolu tīklu. Ļoti anonīmi
  Straumēšana: Ātrgaitas video straumēšana ar iebūvētu Smartplay tehnoloģiju.
  Anti-DDOS: Lieliski piemērots spēlēm. Zema nobīde ar DDOS aizsardzību.

  ExpressVPN protokoli

  Izvēlieties OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP vai ‘Auto’

  VIP un NordVPN: ātrumi & Ātrākā

  Zemāk ir mūsu ātrākā ātruma rezultāti:

  Privātā interneta piekļuves ātruma pārbaude

  Ātrākā privātā interneta piekļuve ASV

  PIA ātruma tests (ASV)

  PIA Europe speedtest (france)

  PIA ātruma tests (Parīze, Francija)

  NordVPN ātruma pārbaude

  NordVPN ātruma tests (ASV)

  NordVPN Speedtest (Čikāga, ASV)

  NordVPN ātruma tests (Nīderlande)

  NordVPN ātruma tests (Nīderlande)

  Ātruma testa analīze / spriedums:
  Privāta piekļuve internetam ir konsekventi ātra un spēj gandrīz palielināt mūsu joslas platumu tuvējos serveros (pārbaudīts ar 100mbps savienojumu). Tas ir īpaši iespaidīgi, ņemot vērā cenu punktu (USD 3,33 mēnesī par PIA viena gada abonementu).

  NordVPN ir nedaudz nekonsekventāks. Nedaudz strādājot, jūs varat atrast ātrus serverus ASV un Eiropas daļās, taču viņu p2p-optimizētie Nīderlandes serveri izmēģināja savus datus.

  WINNER: privāta piekļuve internetam

  Torrent draudzīgums / Torrent Features

  Ja VPN pirkšanas galvenais iemesls ir torrentu lejupielāde anonīmi, šī sadaļa ir ārkārtīgi svarīga. Ja nē, jūtieties brīvi to izlaist.

  Šajā sadaļā mēs apskatīsim katra pakalpojumu sniedzēja attieksmi pret bittorrent lietotājiem. Mēs arī pārbaudīsim, kādas (ja tādas ir) katra pakalpojuma noderīgās funkcijas, kas nodrošina papildu vērtību torrent / p2p lejupielādētājiem.

  Vissvarīgākās funkcijas, kuras vajadzētu būt ļoti torrent draudzīgam VPN pakalpojumu sniedzējam, ir:

  • Nulles žurnāla konfidencialitātes politika: Nevar izsekot straumju darbībām pēc jūsu publiskās IP adreses
  • Avārijas poga: Novērst IP noplūdi, ja VPN atvienojas
  • Torrenti ir atļauti vairākās serveru vietās
  • Ātri ātrumi
  • Komplektācijā ietilpst Socks5 starpniekserveris: Papildu apiņu vai alternatīva VPN tunelim. Konfigurēts jūsu torrent klienta iekšpusē.

  Kopsavilkums: Abi šie VPN nodrošina augstāko torrentu privātuma līmeni, un katrs ieguva perfektu 10/10 par mūsu straumēm draudzīguma klasifikāciju.

  Torrent-draudzīguma privātā interneta piekļuve: 10/10

  Privātā piekļuve internetam ir viens no straujākajiem draudzīgākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē un labākā izvēle (pēc mūsu aplēsēm Nr. 1) starp visiem bittorrent lietotājiem. Viņi arī bija mūsu “Torrent VPN” ranga augšgalā 2014., 2015. un 2016. gadā.

  PIA Torrent politika

  Privāta piekļuve internetam īpaši atļauj torrenting un citas failu apmaiņas darbības viņu VPN tīklā. Serveru atrašanās vietām nav īpašu ierobežojumu. Tomēr tiek ziņots, ka PIA novirza torrentu trafiku aiz ainas no noteiktām servera vietām. Ātrākam ātrumam vajadzētu izmantot Nīderlandē, Šveicē vai Kanādā bāzētu VPN serveri.

  Ar IPVanish Torrent saistītās funkcijas:

  Ja strauji lejupielādējat straumēm, iespējams, būs nepieciešams īpašāks funkciju komplekts, nekā piedāvā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji. Par laimi privātajā piekļuvē internetam ir gandrīz visas svarīgākās privātuma / drošības funkcijas, kuras jūs vēlaties.

  Šeit ir PIA labākās iespējas torrent lietotājiem:

  • “Nulles žurnāla” politika: Mēs vienmēr iesakām izvēlēties VPN, kas nav reģistrēts. PIA ir VPN žurnālu etalons.
  • Avārijas poga: Jūs nevēlaties, lai jūsu IP adrese noplūst, ja VPN atvienojas. PIA programmatūrai ir slēdzis, kas nekavējoties pārtrauks jūsu interneta savienojumu, ja VPN neizdosies. Pieejams visās platformās
  • Torrent draudzīgu serveru atrašanās vietas: PIA ir ātri serveri daudzās torrent draudzīgās valstīs, tostarp Šveicē un Nīderlandē.
  • SOCKS5 starpniekserveris: Virziet savu straumju trafiku caur PIA nulles žurnāla Nīderlandes starpniekserveri. Mums ir iestatīšanas ceļveži vietnēm uTorrent, Vuze un QBittorrent
  • 128 vai 256 bitu šifrēšana: Tas ir visspēcīgākais pieejamais šifrēšanas spēks (kas joprojām nodrošina pieņemamu ātrumu). Tas ir tas pats šifrēšanas spēks, ko ASV militārpersonas izmanto kritiskiem sakariem. Torrent šifrēšana neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (interneta pakalpojumu sniedzējam) lasīt trafiku vai redzēt, kādus failus lejupielādējat. Tas arī palīdz novērst jūsu straumju iespiešanos. Lai iegūtu ātrāko straumju ātrumu, ieteicams izmantot vieglāku (128 bitu) šifrēšanu un UDP protokolu

  Torrent draudzīgums NordVPN: 10/10

  NordVPN sakrīt ar PIA tiešajām iespējām torrentu funkcijās. Nogalināšanas slēdzis, šifrēšana, bez žurnāliem un ar torrentiem optimizētas vietas. Un viņi faktiski iegūst nelielu pārsvaru, jo viņu iekļautajam SOCKS5 starpniekservera pakalpojumam ir vairāk nekā 10 torrentiem draudzīgu serveru atrašanās vietu. PIA ir tikai viens (Nīderlande).

  Norādījumus par to, kā iestatīt NordVPN starpniekserveri jūsu iecienītākajā torrenta klientā (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Flud …), skatiet mūsu NordVPN torrent ceļvedī.

  NordVPN torrent funkciju saraksts:

  • Nulles žurnāls: NordVPN neveic žurnālus, un tas atrodas Panamā (pazīstams ar stingrajiem privātuma likumiem).
  • Kill Switch (2 veidi) + aizsardzība pret DNS noplūdi: Nekad nepārlieciet savu reālo IP torrentu vienaudžiem.
  • Torrent draudzīgi serveri: NordVPN ļauj straumēm visos serveros, bet labāk, ja jūs izmantojat viņu 12 liela joslas platuma p2p optimizētās serveru vietas.
  • Iekļauts SOCKS5 starpniekserveris: Darbojas ar visiem galvenajiem torrent klientiem. Vairāk nekā 10 vietas, kas ir optimizētas p2p.

  Torrent uzvarētājs: Pat ja PIA ir leģenda straumē, NordVPN šeit iegūst malu, pateicoties viņu papildu starpniekserveru vietām. Mēs esam liels torrent starpniekservera anonimizācijas stratēģijas cienītājs. Un NordVPN ir neticami atmaksas politika, lai jūs to varētu .

  Cenu noteikšana (kurš pakalpojumu sniedzējs ir izdevīgāks piedāvājums)

  Gan Nord, gan PIA cenas ir īpaši konkurētspējīgas, it īpaši, ja izvēlaties ilgāku abonēšanas ilgumu. PIA var būt par USD 3,33 mēnesī, ja jūs apņematies abonementu uz vienu gadu, un šobrīd NordVPN ir pieejams par nenormālu USD 2,75 mēnesī (3 gadu ierobežota laika piedāvājums).
  Visiem, kas noklusina, tacu

  Privātā interneta cena & Atmaksas politika

  Plānojiet cenu noteikšanu privātam interneta piekļuves VPN

  Privātajā interneta piekļuvē cenas bija saglabājušās vairāk nekā 5 gadus. Tas viss mainījās, kad NordVPN uzsāka savu ārprātīgo zemu USD 3 ilgtermiņa parakstīšanās darījumu. Kopš tā laika PIA ir pievienojis 2 gadu izvēles iespēju – 2,91 USD mēnesī. Visiem plāniem ir vienādas iespējas, vienīgā atšķirība ir abonēšanas ilgums un faktiskās ikmēneša izmaksas. Viņi ir:

  • 1 mēnesis: 6,95 USD
  • 1 gads: 39,95 USD (3,33 USD / mēnesī)
  • 2 gadi: 69,95 USD (2,91 USD mēnesī)

  Visiem plāniem ir neierobežots joslas platums, nulles žurnāli un pilnīga piekļuve PIA starpniekserverim Socks5. Izmantojot PIA 100% atmaksas garantiju, 7 dienas varat arī bez maksas izmēģināt jebkuru plānu:

  Atmaksas politika: 7 dienas
  PIA ir beznosacījumu 7 dienu atmaksas politika. Nav joslas platuma vai lietošanas ierobežojumu, kas liedz jums pieprasīt atmaksu. Vienkārši nosūtiet atbalstu pa e-pastu 7 dienu laikā pēc reģistrēšanās, un viņi atmaksās pilnu summu.

  NordVPN cenu noteikšanas / atmaksas politika

  Cenas:
  NordVPN veica VPN industrijas vētru ar savu funkciju komplektu (piemērots Netflix un straumēm draudzīgs), taču viņi patiešām palielināja tirgus daļu, kad kļuva agresīvi pret cenu noteikšanu.

  Viena gada abonements jums izmaksās tikai USD 5,75 mēnesī (lētāk nekā vidējais nulles žurnāla VPN)

  Bet sanāk vēl saldāks. Ierobežotu laiku viņi piedāvā nenormālu 3 gadu abonēšanas iespēju, cena ir tikai USD 2,75 mēnesī. Tas ir par 77% zemāks par parasto cenu, un cena, mūsuprāt, ir pārāk laba, lai to pārsniegtu.

  Atmaksas politika: 30 dienas
  NordVPN ir arī nozares standarts, kad runa ir par viņu atmaksas politiku. Viņi pieņems atmaksas pieprasījumus līdz 30 dienām no jūsu sākotnējā abonementa (jā, un visu mēnesi). Ja neesat apmierināts, varat pieprasīt 100% atmaksu par pirkuma cenu.

  Es domāju, ka viņi ir diezgan pārliecināti, ka jums patiks pakalpojums (es zinu, ka es to daru).

  Bilde

  Ietaupiet 77% no NordVPN »

  Slēdziens un ieteikumi

  Tas bija neticami tuvu galvai pret galvu, un es regulāri lietoju abus šos VPN. PIA gadiem ilgi ir bijusi Torrent lejupielādētāju augstākā izvēle (pamatoti) un joprojām ir viena no labākajām pieejamajām izvēlēm. Bet tur, kur NordVPN patiesi spīd, ir ne-torrentu funkcijas.

  • Ja vēlaties piekļūt Netflix vai Hulu, jums patiks viņu Smartplay tehnoloģija.
  • Ja jūs alkstat papildu drošību, VPN-over-Tor ir nākamā līmeņa privātums
  • Socks5 starpniekserveri vairāk nekā 10 dažādās vietās nodrošina papildu elastību kā daļu no torrent starpniekservera iestatīšanas.

  Privāta piekļuve internetam

  PIA ir satriecošs VPN, kas paredzēts smagnējiem mocītājiem. Ja jums ir nepieciešams vislabākais ātruma, privātuma un vadības sajaukums, PIA jums ir VPN.

  Plusi:

  • Patiesa politika bez reģistriem (pārbaudīta tiesā)
  • Trīskārša IP noplūdes aizsardzība
  • Ostas pāradresācijas iespējas
  • Ātrāk nekā NordVPN

  Mīnusi:

  • Bloķēja Netflix / Hulu

  NordVPN

  NordVPN ir visu nozaru VPN. Tas dara visu. Un, ja jūs izmantojat ierobežotā laika 77% atlaides priekšrocības, tas ir labākais piedāvājums, ko esam atraduši.

  Plusi:

  • Lieliskas darbvirsmas un mobilās VPN lietotnes
  • Nulles žurnāli
  • SOCKS5 starpniekserveris vairāk nekā 10 vietās
  • p2p optimizēti serveri
  • 30 dienu 100% atmaksas garantija

  Mīnusi:

  • Serveri ir nedaudz pārpildīti (lēnāks ātrums nekā PIA)

  Grunts līnija

  Ja jūs tikai kņudējat, VPN piešķirs izcilu privātumu. Jebkurš no šiem pakalpojumu sniedzējiem ir labāks piedāvājums nekā līdz šim konkurence. Jūs tiešām nevarat noiet greizi, taču, izvēloties vienu, noteikti jāapsver savas prioritātes:

  Ja jums nepieciešams lielāks ātrums, dodieties uz PIA. Ja vēlaties, lai papildu straumēšana (Netflix atbloķēšana) vai privātuma funkcijas (VPN-over-Tor) iet kopā ar NordVPN.

  Otra piezīme ir tāda, ka PIA lietotne darbojas ar FireTV, kad tiek lejupielādēta (Kodi), un NordVPN pašlaik nav.

  Vairāk noderīgi raksti & Rokasgrāmatas

  Ceļveži
  Izmantojiet uTorrent anonīmi
  Izmantojiet QBittorrent anonīmi
  Anonīma mocīšana 3 soļos
  Starpniekserveris un VPN drošiem straumēm
  Torrent šifrēšanas ceļvedis
  Atsauksmes
  ExpressVPN Torrent ceļvedis
  Pārskats par privātu piekļuvi internetam
  NordVPN apskats / p2p ceļvedis

  VPN salīdzinājumi
  VIP un IPVanish
  PIA pret Torguard
  PIA pret Hidemyass
  NordVPN salīdzinājumā ar IPVanish

  Paldies, ka izlasījāt šo VPN salīdzinājumu 🙂

  Privāta piekļuve internetam

  Apmeklējiet vietni

  7 dienu 100% atmaksas politika

  NordVPN

  Apmeklējiet vietni

  30 dienu 100% atmaksas politika
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me