Privātās piekļuves internetam apskats: kāpēc PIA ir privātuma ķēniņš, kurš nepiedalās

Privātā interneta piekļuves VPN apskats

Privāta piekļuve internetam torrent lietotāju vidū jau ir leģendārs VPN. Viņi bija vieni no pirmajiem pasaulē VPN uzņēmumiem, kas ieviesa patiesu “neiesaistīšanās” politiku, un kopš tā laika viņu popularitāte ir strauji augusi..


2016. gadā PIA tagad ir vismaz 10 konkurentu, kas apgalvo, ka ir arī “neaktivizējoši” VPN, taču tikai daži (ja tādi ir) var piedāvāt tādu pašu drošības līmeni, draudzīgumu pret torrentu un cenu, par kādu slavena privātā interneta piekļuve. Uzziniet, kāpēc visi “nepierakstīšanās” VP nav vienādi.

Ja tas izklausās mazliet neobjektīvi, tas tā ir. Es esmu PIA abonents kopš 2013. gada, un es personīgi izmantoju un mīlu viņu pakalpojumus. Es iesaku gandrīz katram bittorrent lietotājam vispirms izmēģināt privāto piekļuvi internetam, pirms testēt dārgākus VPN, jo PIA nodrošina 90% funkciju un 100% privātuma par 1/2 cenu no konkurējošajiem pakalpojumiem..

Katrā PIA abonementā ir iekļauta 7 dienu 100% atmaksas politika.

Kompanijas profils

Pārskats par privātu piekļuvi internetam

Vietne: www.privateinternetaccess.com
Galvenā mītne: Dzīvesvieta ir ASV
Mežizstrādes politika: Nav žurnālu. Periods.
Normāla cena: 6,95 USD / mēnesī
Visiem, kas noklusina, tacu
Labākais piedāvājums: USD 3,33 mēnesī (saņem šo piedāvājumu)

Privāta piekļuve internetam: specifikācijas

Privāta piekļuve internetam atbilst vai pārsniedz nozares standartu gandrīz visos šifrēšanas, drošības un privātuma standartos. Nav brīnums, ka viņi tika nosaukti par mūsu 2014. gada labāko torrentu vpn & 2015. gads.

Mēs pat izveidojām detalizētu ceļvedi, kurā iemācīti labākie paņēmieni / padomi, kā lejupielādēt torrentus ar PIA.

 • 256 bitu AES šifrēšana
 • 4096 bitu rokasspiediena šifrēšana (Beats nozares standarts)
 • Nav darbību žurnālu, savienojumu žurnālu vai metadatu (Uzzināt vairāk)
 • Torrentiem atļauts visos serveros (reti)
 • PC / Mac / Android / iPhone lietotnes
 • Pieņemti anonīmi maksājumi (iemācies kā)
 • Ietver Nīderlandes SOCKS5 starpniekserveri (Lieliski straumēm)
 • Ir atļauti 5 vienlaicīgi savienojumi (aizsargājiet visas savas ierīces)

Pārskats par privātu piekļuvi internetam: mūsu iecienītās funkcijas

Pirms mēs iedziļināmies mūsu pārskatā, es tikai vēlos izcelt savas iecienītākās funkcijas par PIA, kuru kombinācija ir iemesls, kāpēc PIA ir visieteicamākais VPN šajā vietnē (un saņēma 10/10 TorrentScore)

Nevienā īpašā secībā:

Mežizstrādes politika
PIA neveic žurnālus. Nav. Viņi šajā jautājumā ir bijuši ļoti konsekventi (un atšķirībā no dažiem citiem VPN līdz šim nav bijis pamata šaubīties par viņiem). Tā kā tie atrodas ASV, viņiem nav prasību saglabāt vai reģistrēt jebkādus lietotāju sesiju datus. Mēs vienmēr iesakām torrent lietotājiem izvēlēties patiesu VPN, kas neielogojas, lai nodrošinātu maksimālu privātumu / drošību.

Torrent-draudzīgums
Atšķirībā no vairuma VPN, PIA ļauj mocīties visos VPN serveros. Viņi to var izdarīt, izmantojot unikālu risinājumu, kurā viņi novirza torrent trafiku (un tikai torrent trafiku) caur sekundāro VPN, ja jūs torrenting noteiktos paaugstināta riska serveros (ASV, Lielbritānijā, Austrālijā utt.). Tas ir gudrs risinājums (un pilnīgi aizkulisēs, tāpēc vairums lietotāju pat nezina, ka tas notiek).

Tā kā PIA neveic žurnālus, torrent lejupielādētāju identitāte, kas izmanto viņu pakalpojumus, vienmēr tiek turēta noslēpumā, un jūsu patiesā IP adrese neparādīsies pēdējos baros (ja vien jums ir aktīvs VPN savienojums). Mums ir pilnas rokasgrāmatas par to, kā anonīmi lietot uTorrent, Vuze un Qbittorrent.

PIA papildināja arī mūsu sarakstu ar “Torrent-friendly VPN”

Drošība
PIA izmanto 256 bitu AES šifrēšanu (ko brutālu spēku uzbrukumos uzskata par nesalaužamu un ir nozares standarta šifrēšanas stiprums. Papildus tam PIA lietotājiem sniedz pielāgotu kontroli pār izmantoto šifrēšanas stiprumu, atslēgas garumu un algoritmu)..

Viņi savā programmatūrā arī iebūvēja papildu aizsardzību pret IP noplūdi ar aizsardzību no DNS noplūdes, IP noplūdes (nogaidīšanas slēdzis) un WebRTC noplūdes..

Visiem, kas noklusina, tacuCena
Jūs nevarat runāt par PIA, nepieminot cenu. Ja jūs izmantojat viņu cenu noteikšanu uz 1 gadu, jūs varat saņemt PIA par USD 3,33 mēnesī (USD 39,95 gadā). Ar salīdzināmajiem VPN uzņēmumiem, kuru cena ir USD 8–12 mēnesī, es PIA uzskatu par neticamu vērtību. Visos plānos ir neierobežots joslas platums, visa programmatūra, to garantija bez žurnāliem un 7 dienu atmaksas politika.

Privāta piekļuve internetam: programmatūra

Kad esat reģistrējies PIA, jūs saņemsit e-pastu ar savu pieteikšanās / paroles informāciju, kā arī saiti, lai lejupielādētu VPN programmatūru. No tiem instalēšana prasa mazāk nekā 2 minūtes. Pēc tam vienkārši pierakstieties, izmantojot pievienoto pieteikšanās / paroles kombināciju, un esat gatavs izveidot savienojumu ar VPN serveri.

PIA programmatūras iestatījumi

Pirmoreiz palaižot programmatūru, es iesaku atvērt cilni Papildu iestatījumi, noklikšķinot uz pogas “Papildu” apakšā. Jūs redzēsit ekrānu, kas izskatās šādi:

Papildu iestatījumu izvēlne

Papildu iestatījumu izvēlne

Loga kreisajā pusē joprojām ir redzams “vienkāršo” iestatījumu izvēlnes saturs. Varat izvēlēties, vai startējot vēlaties automātiski palaist un automātiski izveidot savienojumu ar VPN. Automātiski izveidojot savienojumu, jūs varat arī izvēlēties vēlamo VPN serveri.

Papildu iestatījumi (labajā pusē) dod lielāku kontroli pār dažām uzlabotajām funkcijām, piemēram, portu pāradresāciju, savienojuma veidu un IP noplūdes aizsardzību. Ja neesat pārliecināts, kurus iestatījumus izvēlēties, parādītie iestatījumi ir ļoti droši un lietotājam draudzīgi.

Piedāvājam īsu iespēju sadalījumu:

 • Savienojuma tips (TCP vai UDP) – UDP parasti ir ātrāks un labākā izvēle straumēšanai / straumēšanai
 • Attālā osta – Izvēlieties portu, kurā darbojas OpenVPN. Auto ir piemērots lielākajai daļai lietotāju.
 • Ostas pāradresācija – Iespējojiet portu pāradresāciju, ja jums ir jāpāriet caur maršrutētāju. Papildu funkcija.
 • Avārijas poga – Šī ir drošības funkcija, kas iznīcinās jūsu interneta savienojumu, ja VPN atvienosies. Uzziniet vairāk šeit.
 • DNS noplūdes aizsardzība – Piespiest datoru izmantot PIA DNS, nevis interneta pakalpojumu sniedzēja. Ieteicams.
 • IPv6 aizsardzība pret noplūdi – Pārliecinieties, vai jūsu VPN neplūst jūsu IPv6 adrese (pretstatā IPv4). Pārbaudiet šo.

Šifrēšanas iestatījumi

Privāta piekļuve internetam dod lietotājiem pielāgotu kontroli pār šifrēšanas algoritmu un programmatūras izmantoto spēku. To var pielāgot, lai jūsu vajadzībām atrastu optimālu ātrumu un drošību. Ja nezināt, ko izvēlēties, PIA iesaka atstāt noklusējuma iestatījumus, kas ir:
 • Visiem, kas noklusina, tacuDatu šifrēšana – AES 128
 • Datu autentifikācija – SHA1
 • Rokasspiediena šifrēšana – RSA 2048
Ja vēlaties pēc iespējas spēcīgāku šifrēšanu (ātrums būs lēnāks), mainiet iestatījumus uz šeit parādītajiem:

PIA augstākie šifrēšanas iestatījumi

Augstākie šifrēšanas iestatījumi

Savienojuma izveide ar VPN serveri

Savienojums ar VPN serveri tiek veikts no PIA sistēmas teknes ikonas, kas šeit parādīta sarkanā krāsā:

Bilde

PIA teknes ikona

Ja sistēmas ikonā neredzat šo ikonu (un programmatūra darbojas), jums jānoklikšķina uz mazās augšupvērstās bultiņas un jāpielāgo sistēmas teknes iestatījumi, lai vienmēr tiktu parādīta PIA teknes ikona.

Lai izveidotu savienojumu ar serveri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz PIA teknes ikonas, kas parādīs pilnu serveru sarakstu. Ritināt sarakstu ir nedaudz neērti zemas izšķirtspējas displejos, jo viss saraksts neietilpst displeju izmēros, kas mazāki par 1920×1080..

Noklikšķinot uz servera atrašanās vietas, VPN nekavējoties sāks savienojuma procesu. Jūs zināt, ka savienojums ir veiksmīgs, kad ikona PIA try kļūst spilgti zaļa.

Varat arī izmantot tādu bezmaksas vietni kā ipmonkey.com vai iplocation.net, lai pārbaudītu, vai VPN darbojas pareizi.

PIA serveru saraksts

Palaidiet serveru sarakstu no sistēmas teknes

Padeves ikona, pievienojot savienojumu, kļūst zaļa

‘Aktīva savienojuma’ indikators

Ātruma testa rezultāti

Privātā interneta piekļuve mūsu ātruma pārbaudēs tika veikta ļoti veiksmīgi (atšķirībā no vairuma VPN ar budžeta cenām, kuras parasti ir ļoti pārpildītas).

Mēs varējām iegūt “A” ātruma vērtējumus lielākajā daļā serveru, kas nozīmē, ka jūs pārspējat 90% lietotāju tajā pašā valstī!

Ātrākā “B” atzīme bija Nīderlandē (ļoti populāra servera vieta torrent lejupielādētājiem), tāpēc tā mēdz būt pārpildītāka. Mēs joprojām pārvaldījām ātrumu, kas pārsniedz 65% lietotāju šajā valstī.

Lai straumētu HD video, nepieciešami tikai 5–7 Mb / s

Netflix HD satura straume ir aptuveni 5–7 Mb / s. Mēs varējām sasniegt ātrumu 7-16x, salīdzinot ar šo etalonu. PIA pat varēja straumēt 4k saturu no vairuma mūsu pārbaudīto serveru vietu.

IPVanish ir viens no vienīgajiem VPN, kas vienmēr ir ātrāks par PIA. Ja ātrums ir jūsu prioritāte Nr. 1, jums vajadzētu izmantot viņu 7 dienu 100% atmaksas politiku.

Mēs arī veica pilnīgu PIA un IPVanish salīdzinājumu.

PIA Speedtest, ASV

Teksasa, ASV

PIA Speedtest Kanāda

Toronto, Kanāda

PIA Speedtest, Nīderlande P2P

Nīderlande

Privātums un drošība

Privāta piekļuve internetam atbilst vai pārsniedz nozares standarta drošības pasākumus gandrīz visiem viņu pakalpojumu aspektiem. Turklāt viņi ir ļoti aktīvi reaģējuši uz VPN drošības noplūdēm un to novēršanu, kad tās tiek atrastas, savukārt mazāk populārie VPN bieži ignorē ziņojumus par ievainojamību vai aizkavē labojumus..

Viņi bija arī vieni no pirmajiem VPN uzņēmumiem, kas pieņēma politiku neprasīt, nestāstīt patiesu aizliegumu reģistrēties, un viņi ir vispopulārākais VPN pasaulē, kas neielogojas (īpaši šīs vietnes apmeklētāju vidū)..

Privātuma un reģistrēšanas politika

Gandrīz visi VPN uzņēmumi glabā ierakstus un VPN sesiju / kontu vēstures žurnālus 6 mēnešus. Privāto piekļuvi internetam NAV. Viņi neieraksta jūsu sesijas vēstures metadatus (pārsūtīto datu KB, piešķirtā IP adrese, savienojuma laiks utt.). Tie ir tikai daži nelieli VPN, kas piedāvā šāda līmeņa privātumu.

Viņi to spēj, jo viņu galvenā mītne atrodas ASV, kur nav obligātu datu saglabāšanas likumu par VPN pakalpojumiem. Daudzās citās valstīs VPN tiek klasificēti kā interneta pakalpojumu sniedzēji, un tiem jāveic uzskaite.

Tā kā PIA neveic žurnālus, viņi var piedāvāt torrent lietotājiem ārkārtīgi augstu privātumu, un jūsu torrent IP adresi būs praktiski neiespējami izsekot jūsu PIA kontam vai patiesai IP adresei..

Anonīmi maksājumi
Lai izveidotu kontu, PIA ir nepieciešama tikai minimāla informācija. Tev vajag:

 • Derīga e-pasta adrese (lai saņemtu savu pieteikšanās informāciju)
 • Maksājuma veids (tiek pieņemti Bitcoin / anonīmi maksājumi ar dāvanu kartēm).

Ja maksājat ar kredītkarti, PIA pieprasa jūsu norēķinu informāciju, lai novērstu krāpšanu, taču, ja izmantojat kādu no viņu anonīmajām maksāšanas metodēm, personiskā informācija nav nepieciešama. Mēs uzrakstījām rokasgrāmatu par anonīmu samaksu par VPN pakalpojumu vai vienkārši apmeklējiet viņu vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Drošība & Šifrēšana

PIA izmanto nozares standarta 256 bitu AES šifrēšanu (Advanced Encryption Standard). Viņu rokasspiediena taustiņa garums ir līdz 4096 bitiem (pielāgojams), kas ir 2 ^ 2048 reizes spēcīgāk nekā vairumam VPN (jā, tas ir ļoti liels skaits). Viņi savā programmatūrā ir arī iebūvējuši 3 IP aizsardzības pret slāņiem slāņus.

256 bitu AES šifrēšana:
Šis ir augstas drošības šifrēšanas nozares standarts. Tas tiek uzskatīts par nesalaužamu brutālu spēku uzbrukumos, un tas ir tas pats šifrēšanas algoritms, kuru ASV militārpersonas izmanto augstas slepenības sakariem.

Pielāgota šifrēšanas vadība:
Kā apskatīts programmatūras sadaļā iepriekš, PIA ļauj pielāgot izmantotās šifrēšanas stiprumu / algoritmu. Jūs pat varat izvēlēties neko šifrēt, ja vēlaties tikai anonīmu IP adresi ar pēc iespējas ātrāku ātrumu. Iepazīstieties ar paša PIA rokasgrāmatu par šifrēšanas pielāgošanu.

DNS noplūdes aizsardzība

Katru reizi, ievadot tīmekļa adresi pārlūkprogrammā, šis pieprasījums tiek nosūtīts uz DNS serveri, lai domēna vārdu (piemēram, “google.com”) pārveidotu IP adresē, kurā tiek mitināta vietne. Parasti jūsu dators, iespējams, izmanto DNS serverus, kas pieder jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam. Tas viņiem dod iespēju izsekot un reģistrēt jūsu tīmekļa pārlūkošanas vēsturi (un to dara lielākā daļa).

PIA ir savi drošie DNS serveri, kas nav reģistrējušies. Iespējojot DNS noplūdes aizsardzību, programmatūra piespiedīs datoru izmantot noklusējuma opcijas vietā PIA DNS serverus. Ieteicams šo iespēju vienmēr iespējot.

Avārijas poga

Šī ir izvēles drošības funkcija, kas nekavējoties iznīcina visu jūsu interneta savienojumu, ja VPN savienojums neizdodas. Ieteicams to iespējot, ja jūs bieži mocīsities un neizmantojat starpniekserveri kopā ar VPN.

Ieteicams: izlasiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā izmantot PIA straumēm ar VPN un / vai starpniekserveri.

Ņemiet vērā, ka šī metode bojā jūsu interneta savienojumu adaptera līmenī. Tā rezultātā jūs faktiski esat palaidis Windows tīkla problēmu novēršanas rīku, lai atjaunotu piekļuvi internetam vai atkal izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Kamēr jūs to neizdarīsit, jums nebūs piekļuves internetam. Tā rezultātā dažiem iesācēju lietotājiem šī funkcija šķiet neapmierinoša.

Lai palaistu traucējummeklētāju, vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla ikonas sistēmas teknē un noklikšķiniet uz “problēmu novēršana”.

IPv6 aizsardzība pret noplūdi

PIA ir viens no nedaudzajiem VPN, kas iekļauj šo funkciju savā programmatūrā. Pamatā ir divas IP adrešu grupas: IPv6 (vecāka un pieejamu mazāk adrešu) un IPv6 (jaunākas un daudz vairāk IP adreses). Jūsu datoram faktiski ir gan IPv4, gan IPv6 adrese, tāpēc šī funkcija neļaus nejauši noplūst jūsu IPv6 adresei.

Ieteicams vienmēr to pārbaudīt, pat ja neesat pārliecināts, vai jūsu dators izmanto IPv6.

Vai privāta piekļuve internetam ir piemērota straumēm?

Vardā, JĀ.Lūk, kāpēc…

1. iemesls – mežizstrādes politika: Vissvarīgākie kritēriji, izvēloties VPN straumēšanai, ir to reģistrēšanas politika. Jūs vēlaties VPN, kurā netiek reģistrēti nekādi savienojumi, aktivitātes vai metadatu žurnāli. PIA der rēķinam.

2. iemesls – straumēm ir atļauts izmantot visus serverus: Lielākā daļa VPN (pat torrentiem draudzīgu) ierobežos straumēm noteiktu ģeogrāfiskā servera atrašanās vietas. Tas samazina serveru galvassāpes un palielina joslas platuma torrentu lejupielādētājus tikai dažos serveros.

PIA ļauj straumēm visos serveros un izmanto unikālu risinājumu, lai novirzītu bittorrent trafiku (tikai uz īpašiem paaugstināta riska serveriem), izmantojot sekundāro VPN aizkulisēs. Tas ir bezšuvju risinājums, un vairums lietotāju to pat nepamana.

Iemesls Nr. 3 – Iekļauts SOCKS starpniekservera pakalpojums: Katrs PIA abonements ietver piekļuvi savam Nīderlandē esošajam SOCKS starpniekserverim. Varat izmantot šo starpniekserveri savā iecienītajā torrent klientā (iestatīšanas instrukcijas šeit). Starpniekserveri var izmantot VPN vietā vai pat izmantot abus vienlaikus dubultā aizsardzībai.

4. iemesls – ātrums: Mēs neesam atraduši ātrāku VPN par zemāku cenu nekā PIA. Viņu serveru tīkls ir visā pasaulē (24 valstīs), un viņiem ir daudz joslas platuma jaudu. Mēneša joslas platuma ierobežojums vai pārsūtīšanas ierobežojums nav noteikts.

5. iemesls – cena:
USD 3,33 mēnesī. Tas ir mazāk nekā latte Starbucks. Ko tu gaidi?

Pārskata kopsavilkums

Privāta piekļuve internetam ir lieliska vērtība, ja jūs meklējat bezpierakstīšanos, torrent draudzīgu VPN pakalpojumu par pieņemamu cenu. Viņi tika nosaukti par mūsu iecienītāko torrentu VPN, kā arī 2016. gadā ieguva vērtējumu 10/10 par torrentu draudzīgumu.

Viņu funkciju komplekts ir vairāk nekā pietiekams 90 +% lietotāju, un mums patīk, ka tajos ir iekļauts SOCKS starpniekservera pakalpojums bez papildu maksas (uzziniet, kā to izmantot uTorrent, Vuze vai Deluge).

Iecienītākās funkcijas:

 • Nav žurnālu. Nopietni, neviens.
 • 256 bitu šifrēšana
 • SOCKS Proxy iekļauts (var izmantot ar jebkuru galveno torrent programmatūru)
 • Viegli lietojama programmatūra
 • Neierobežots joslas platums
 • Lēti / par pieņemamu cenu

Alternatīva privātam piekļuvei internetam

Ir arī vairākas citas VPN iespējas, kuras vērts apsvērt, ja esat gatavs tērēt vairāk USD par nedaudz lielāku veiktspēju / funkcijām.

IPVanish ir ātrākais VPN, ko esam pārbaudījuši, un tas pieļauj straumēm. Torguard arī izcili labi veic ātruma testus, tam ir optimizēti serveri p2p un torrent starpniekserveris ar 5 serveru vietām.

Salīdziniet privāto piekļuvi internetam

 • PIA pret Torguard
 • VIP un IPVanish
 • PIA vs Hidemyass
 • PIA salīdzinājumā ar starpniekserveri.sh
 • PIA pret BTGuard

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map