SiteGround SuperCacher – kā tas paātrina vietnes ielādes laiku līdz 4X

Pirms mēs iedziļināmies rakstā, ļaujiet man to ievadīt, sakot, ka mēs saprotam, kā tehnikas raksti var kļūt diezgan mulsinoši (un varbūt nedaudz garlaicīgi) ar visu saistīto žargonu un tehniskajām īpašībām.

Tātad, mēs esam nolēmuši to uzrakstīt pēc iespējas tiešākā veidā, lai palīdzētu jums, gala lietotājam, vairāk izprast vietni SiteGround SuperCacher (piezīme: SiteGround ir labākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis šeit, Bitcatcha.) Un vietnes optimizēšanu bez visiem. mulsinošā tehnoloģiju saruna.

Kas ir kešatmiņa & kā tas paātrina vietnes

Kas tieši ir kešatmiņā?

Jūs zināt, kā jūs daži cilvēki optimizējat savus darba galdus vai virtuves, turot savus visbiežāk lietotos rīkus viegli sasniedzamās vai ērtās vietās, lai izveidotu ātrāku darbplūsmu?

Kešatmiņa tieši to arī dara.

Tas saglabā datus jūsu RAM atmiņā, lai nākamreiz apmeklējot to pašu vietni, tas iegūtu informāciju no atmiņā saglabātajiem datiem, optimizējot vietnes parādīšanas procesu, ļaujot nokļūt tur, kur jums jāiet, un redzēt, ko jūs jāredz daudz ātrāk nekā parasti.

Kā kešatmiņas saglabāšana ietekmē mūs??

Lielākā daļa vietņu, kuras mēs apmeklējam katru dienu, optimizē savu vietni ar kešatmiņu, bet mēs visi esam pie tā pieraduši, ka pat nezinām, ka tā tur atrodas.

Piemēram, dodieties uz priekšu un atveriet jaunu cilni, pēc tam ielādējiet iecienīto vietni. Tas, iespējams, tiek ielādēts mazāk nekā 5 sekundēs, un tas viss, pateicoties visiem kešatmiņā saglabātajiem datiem.

Tagad iedomājieties, vai mums ir jāgaida vairāk nekā 12 sekundes, lai ielādētu lapu. Tas rada nelielas neērtības, taču šajā tūlītējās gandarījuma laikmetā tas ir ILGS laiks.

Kā ātrums var ietekmēt jūsu biznesu

Vidējais lietotājs sagaida, ka vietne pilnībā ielādēsies mazāk nekā 2 sekundēs. 3 sekundes, un viņi domā, ka tas ir pārāk lēns. Vai kaut kas vairāk par 4? Cilvēki, visticamāk, vienkārši zaudēs interesi un pārcelsies uz jaunu vietni.

Ātrums ir tik būtisks tiešsaistes veikaliem, ka, ja tiešsaistes iepirkšanās gigantu, piemēram, Amazon, vietne palēninātos tikai par vienu sekundi, viņi zaudētu aptuveni USD 116 000 minūtē! Tagad padomājiet par to, cik daudz potenciālo pārdošanas apjomu esat zaudējis ātruma trūkuma dēļ. Ēdiens domāšanai eh?

Vietnes zemes SuperCacher 101

Vietnes zemes SuperCacher skaidrojums

Vietnes vietnes SuperCacher apgalvo, ka vietņu ielādes laiks ir ievērojami palielināts par četrkārtīgu. Tas arī palielina trāpījumu skaitu, ko jūsu vietne var apstrādāt līdz pat pēriena 100 reizēm, vietnes optimizēšanai izmantojot 3 dažādas kešatmiņas saglabāšanas metodes, kuras ir pietiekami viegli pielietojamas.

Dažādās kešatmiņas saglabāšanas opcijas darbojas atšķirīgi, lai optimizētu dažāda veida vietnes, tāpēc padziļināti apskatīsim iespējas, lai palīdzētu jums izlemt, kura jums ir vislabākā!

Statiskā kešatmiņa

TL; DR

Vietnes laukuma statiskā kešatmiņa:

 1. Optimizē satura piegādi gala lietotājam
 2. Piešķir lēnām vietnēm ievērojamu ātruma palielinājumu
 3. Palielina vietnes spēju apstrādāt vairāk trāpījumu
 4. Ir ideāls universāls visu veidu vietnēm.

Vietnes laukuma statiskā kešatmiņa visus jūsu vietnes statiskos datus (ieskaitot attēlus, CSS failus un Javascript failus) saglabā servera RAM, nevis SSD, tādējādi apmeklētāji jūsu saturu ielādēs tieši no kešatmiņas..

Jūsu saturs tiks piegādāts daudz ātrāk un apmeklētājiem nodrošinās nemanāmu pieredzi, pārlūkojot jūsu vietni, jo lielākais RAM ielādēšanas laiks salīdzinājumā ar SSD.

Statiskā kešatmiņa automātiski atjauno un atjauno datus arī ik pēc 3 stundām, tāpēc, ja jūsu vietnē tiek veiktas izmaiņas, tās tiks automātiski atjauninātas bez liekām grūtībām..

Dinamiska kešatmiņa

TL; DR

Dinamiskā kešatmiņa:

 1. Ideāli piemērots vietnēm Joomla, WordPress un Drupal
 2. Iespējojot dinamisko kešatmiņu, automātiski tiek iespējota statiskā kešatmiņa.
 3. Darbojas kopā ar statisko kešatmiņu.
 4. Ļoti uzlabo vietnes veiktspēju un ātrumu

Dinamiskā kešatmiņa, tāpat kā norāda nosaukums, būtībā izveido vairākas vietnes dinamiskā satura kopijas. Pēc tam dati tiek glabāti servera RAM, un tie darbojas kopā ar statisko kešatmiņu.

Pirmā persona, kas apmeklē tikko izskaloto vietni ar dinamisko kešatmiņu, ielādēs visu vietnes saturu no servera datu bāzes, bet visiem nākamajiem apmeklētājiem tiks ielādēti dati no servera operatīvās atmiņas, kas ir daudz ātrāk..

Ja runājat par datu skalošanu, jums tas jādara manuāli. To faktiski ir diezgan viegli izdarīt, bet tas ir vēl viens solis, kas jāveic, atjauninot vietni.

Jūs varat izmantot dinamisko kešatmiņu ar Joomla, WordPress & Drupal. (Vietnei WordPress vietnes SiteGround patentētais dinamiskās kešatmiņas spraudnis ir iepriekš instalēts. Viss, kas jums jādara, ir jāaktivizē WordPress administratora apgabalā.)

Memcache opcija

TL; DR

Memcache:

 1. Labākais risinājums, ja darbojas tiešsaistes veikals, kas ir atkarīgs no datu bāzes vaicājumiem
 2. Ievērojami uzlabo ātrumu, izmantojot saglabātos RAM datus, lai atbildētu uz datu bāzes zvaniem
 3. Darbojas ar WordPress, Magento, Mediawiki, Drupal un Joomla!
 4. Nav automātiskās skalošanas

Memcache faktiski ir vietnes Siteground slavenā Memcache sistēma, kas veidota, lai apstrādātu vietnes, kuras lielā mērā paļaujas uz datu bāzu vaicājumiem. Tas darbojas, saglabājot datus un objektus Siteground servera RAM, paātrinot datu bāzes pieprasījumus, API pieprasījumus un lapas renderēšanu..

Īsi sakot, informācija, kas nosūtīta no operatīvās atmiņas, tiks izmantota, lai izpildītu datu bāzes zvanus, samazinot reālo datu bāzes pieprasīšanas reižu skaitu. Ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, Memcache var būt jums labākais risinājums.

Kad pakalpojums būs iespējots, tiks izveidots jauns Memcache process, kuru varēsit kontrolēt Cpanel.

Izmantojot Memcache, datu automātiska izskalošana netiek veikta, tāpēc, veicot izmaiņas vietnē, jums tas būs jāatceras.

Mēs esam mitināti!

Mēs faktiski mitinājām mūsu testa vietni ar SiteGround atbilstoši viņu GrowBig plānam, pārbaudot ātrumu, izmantojot iespējoto statisko kešatmiņu, dinamisko kešatmiņu un Memcache. Rezultāti, kā gaidīts, ir fenomenāli.

Mūsu testa vietnei, kas mitināta vietnes SiteGround Singapūras datu centrā, iekraušanas ātruma mērīšanai mēs izmantojām GTmetrix. Mēs iestatījām mūsu testēšanas servera reģionu uz Vankūveru, Kanādā, un pārlūku – uz Chrome. Iestatījums paliek nemainīgs abos testos ar ieslēgtu SuperCacher un bez tā.

SuperCacher apskats: vietnes testēšana ar supercacher un bez tā

Rezultāts

Ieslēdzot SuperCacher, testa vieta tiek ielādēta 1,8 sekundēs; viena un tā pati vietne tiek ielādēta 3 sekundēs bez. Tā ir 40% atšķirība!

* P / S: Izmantojot vietnes SiteGround pierādīto ātrumu un uzticamību, mēs arī mitinām šo vietni, bitcatcha.com, arī vietnē SiteGround Cloud.!

Kā iespējot SuperCacher un iegūt ātrgaitas ātrumu

Vietnes SuperCacher ieslēgšana faktiski ir diezgan vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir jāpārliecinās, ka esat instalējis pareizus savai sistēmai spraudņus (vietnei Vietne ir jums apmācība), dodieties uz savu Cpanel -> SuperCacher un ieslēdziet vajadzīgo kešatmiņas opciju!

Meklējiet SuperCacher cPanel

1. darbība: meklējiet SuperCacher cPanel

Iespējojiet dažādu kešatmiņu, izmantojot pārslēdzēju

2. solis: iespējojiet dažādu kešatmiņu, izmantojot pārslēdzēju.

SiteGround SuperCacher ir būtisks jūsu vietnes ātrumam

Pēc tam, kad apskatīju veiktspējas uzlabojumus un milzīgus ātruma palielinājumus, izmantojot SuperCacher, es uzskatu, ka ikvienam uzņēmuma īpašniekam tas ir jāatspējo savās vietnēs..

Tiešsaistes pircēji ir satraucoši, un, ja jūs pietiekami ātri nevarat apmierināt viņu vajadzības, viņi aizmirsīs par jums un aizvedīs skaidru naudu kaut kur citur.

Iepriekš es minēju, ka tādi milži kā Amazon zaudē zaudējumus USD 116 000 minūtē, ja viņu vietne tiek palēnināta tikai par sekundi.

Lai gan mēs nevaram precīzi noteikt, cik lielu noietu jūs iegūsit, ja iespējota SiteGround SuperCacher, mēs vismaz droši varam apgalvot, ka, visticamāk, jums būs vairāk klientu, kas atgriežas, ja jūsu vietne ir ātra, uzticama un var apstrādāt spiediens – un tieši tam ir paredzēts SiteGround SuperCacher.

Tāpēc dodieties uz priekšu un tūlīt iespējot savai vietnei SuperCacher. Tas jums neko nemaksā, bet jums būs viss, kas no tā gūs labumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map